Top 7 britských akcií, ktoré si môžete pozrieť v roku 2021 z dlhodobého hľadiska

Hľadáte vstup na britský akciový trh v roku 2021? Chcete zistiť, do ktorých najlepších britských akcií sa oplatí investovať pre nový rok a na dlhé trate? Máme pre vás najvýkonnejších britských hráčov, ktorých môžete zvážiť v roku 2021 a do budúcnosti.

Predtým, ako sa bližšie pozrieme na tieto najlepšie britské akcie do roku 2021, uvádzame naše najlepšie tipy:

1. AO World Plc (LON: AO)

2. Vodafone Group Plc (LON: VOD)

3. Premier Foods Plc (LON: PFD)

4. Taylor Wimpey Plc (LON: TW)

5. Burberry Group Plc (LON: BRBY)

6. Športová móda JD (LON: JD)

7. Ocado Group Plc (LON: OCDO)

Všetky tieto najlepšie akcie vo Veľkej Británii a mnoho ďalších môžete kúpiť na adrese eToro a zaplatiť 0% províziu!

Niet o tom pochýb, rok 2020 bol rokom, v ktorom nemohol nikto predvídať.

Vzhľadom na významné tohtoročné výzvy a zničujúce výsledky je rok 2021 nielen za rohom, ale je vítaný aj s otvorenou náručou, pretože sa má stať rokom návratu pre podniky po celom svete..

Aj keď je akciový trh zvyknutý na tu a tam prekvapenie, pretože prináša pozitívne aj negatívne správy pre obchodníkov aj investorov po celom svete, tento faktor prekvapenia v roku 2020 bol veľký.

Tento rok zohrali veľkú úlohu dva faktory, jeden je zrejmý a druhý, ktorý ovládol náš svet, ako ho nečakane poznáme, Covid-19.

Spolu s druhým kľúčovým faktorom zahrnutým do Veľkej Británie a na britský akciový trh, Brexit.

Ako pôjdeme do nového roka, budú aj v roku 2021 hrať kľúčovú úlohu obidva kľúčové faktory, pretože spoločnosti sa budú neustále prispôsobovať novým zmenám v krátkodobom aj dlhodobom horizonte.

Podniky, ktoré sa dokázali prispôsobiť novým normálnym opatreniam, ktoré na nás vynútil Covid-19, vrátane značiek, ktoré boli vo finančných dosahu spotrebiteľov, boli v roku 2020 prirodzene najvýkonnejšími britskými akciami..

Ale vo svetle noviniek o očkovaní sa rok 2021 javí ako rok návratu pre podniky, ktoré boli ohromne zasiahnuté vo všetkých priemyselných odvetviach, pretože britská ekonomika začína netrpezlivo očakávaným procesom hojenia..

Zatiaľ však nie sme v jasnom znení.

Začiatok roku 2021 bude v celej krajine ešte viac obmedzený kvôli bezpečnostným opatreniam Covid-19, možnému ďalšiemu obdobiu blokovania a nárastu prepúšťania v celej krajine, pretože na celom svete bude svedkom hromadného očkovania..

Keď sa Spojené kráľovstvo priblíži k dohode o brexite, spoločnosti tiež trávia čas riešením dopadov, ktorým v súčasnosti alebo v budúcnosti čelia, spolu s tým, čo priniesol rok 2020..

Spolu s nádejnými pozitívnymi správami o tom, že smrtiaci vírus je kontrolovaný novou vakcínou, zažilo Spojené kráľovstvo aj ďalšie pozitívne faktory. Podniky v celej krajine zaznamenali vo svojich výročných správach úspešné čísla a predpokladá sa, že v nich budú pokračovať svoje úspešné príbehy do roku 2021 a ďalej..

Poďme teda priamo na to, aby sme preskúmali 7 najvýkonnejších britských akcií súčasnosti, ktoré vedú do roku 2021 a ďalej.

7 najvýkonnejších britských akcií od roku 2021 a ďalej

Tento rok, spolu s nevyhnutnými maloobchodnými predajňami, bol rokom technologického priemyslu, elektronického obchodu a trhu nehnuteľností, aby sme vymenovali tri.

Ale keďže sa ponoríme do najlepších britských akcií, ktoré majú silné výkonné zázemie, aj napriek tohtoročným výzvam spôsobilo to, že väčšina z najvýkonnejších britských akcií nedosahovala dobré výsledky, taktiež tieto akcie nevylučujeme, pretože tieto akcie naberajú na obrátkach a pripravujeme sa na dobrý postup do budúcnosti.

Začnime teda so 7 najvýznamnejšími britskými akciami, ktoré budú súčasťou v roku 2021 a ktoré budú veľkým potenciálnym akciám, ktoré môžete pridať do svojho portfólia, spolu s udržaním držby týchto veľkých značiek v dohľadnej dobe.

Najlepšie britské akcie, ktoré treba hľadať v roku 2021:

 1. AO World PLC (LON: AO)
 2. Vodafone Group Plc (LON: VOD)
 3. Premier Foods Plc (LON: PFD)
 4. Taylor Wimpey Plc (LON: TW)
 5. Burberry Group Plc (LON: BRBY)
 6. Športová móda JD (LON: JD)
 7. Ocado Group PLC (LON: OCDO)

1. AO World PLC (LON: AO)

AO World Plc Stock

Pre tých, ktorí možno ešte nepočuli o AO World, je ten správny čas zoznámiť sa s týmto britským predajcom elektrospotrebičov.

Sídlo v Boltone, Veľký Manchester a založené v roku 2000 Johnom Robertsom, odvtedy bolo kótované na Londýnskej burze cenných papierov a je popredným hráčom v rámci FTSE 250..

Tento trh s elektronickým maloobchodným reťazcom s trhovým stropom vo výške 1,93 miliárd GBP a jeho príjmami neustále rastie, nielenže dokazuje svoju schopnosť stať sa jedným z najsilnejších elektronických maloobchodov v súčasnosti, ale vedie aj do roku 2021 a ďalších..

Tým, že je najväčší britský maloobchod s elektronickým a bielym tovarom online, nastavuje vysoké štandardy a pre všetkých konkurentov, ktorí sa chcú vyrovnať, budú musieť ponúknuť niečo špeciálne, aby boli v rovnakej kategórii ako táto značka..

Rovnako ako značka pôsobiaca vo Veľkej Británii, kde popri nej stojí aj ocenený tím zákazníckych služieb, spoločnosť pôsobí aj v Nemecku.

Ďalším jedinečným predajným miestom a veľkým lákadlom pre spoločnosť je to, že sa spoločnosť podieľa na poskytovaní ekologickejšieho prostredia, pretože je majiteľom sofistikovaného európskeho závodu na recykláciu chladničiek..

V priebežnej správe spoločnosti za rok 2016 sa potvrdilo, že rast spoločnosti rástol s ohromnými výsledkami.

Od apríla do 30. septembra spoločnosť zaznamenala nárast celkových výnosov o 53,2% na 717,0 milióna GBP oproti roku 2019 v rovnakom období, čo prinieslo 468,2 milióna GBP.

Vynikajúci výsledok dopytu spotrebiteľov vo Veľkej Británii a Nemecku vzhľadom na nedávne udalosti.

A nezastavilo sa to ani pre žiariacu spoločnosť.

Spoločnosť tiež oznámila svoj zisk skupiny pred zdanením, ktorý dosiahol 18,3 milióna GBP, čo bolo výsledkom straty 5,9 milióna GBP v roku 2019..

Počas finančného rozpadu spoločnosť vykázala pohyb výnosov z nemeckého trhu o 85,2%, čo sa ukazuje ako nezastaviteľná sila.

Zakladateľ a výkonný riaditeľ, John Roberts, vyjadril svoje zamyslenie nad tohtoročnými výsledkami a spoliehaním sa na budúcnosť:

“Je to už pol roka ako nikto iný.” Verím, že sa náš trh v dôsledku toho navždy zmenil. Online je teraz dominantným maloobchodným kanálom pre zákazníkov aj výrobcov a som rád, ako sa naši AOers dostali k výzve tohto štrukturálneho posunu v správaní. “

Ďalšie ďalšie komentáre vyjadrili, že skupina urobila „obrovský krok vpred“ v upevňovaní a posilňovaní svojej európskej prítomnosti.

Pretože sa európska stránka podnikania obrátila naruby na ziskovú platformu, ktorá sa má „zrýchliť v raste“ v Nemecku a pokračovať v Spojenom kráľovstve a potenciálne aj mimo neho.

Pretože cena akcií spoločnosti rastie, spolu s jej tohtoročnými pozoruhodnými výsledkami a jej dokončením sa táto spoločnosť stáva jednou britskou akciou na nákup do roku 2021, ale drží si ju, keď rastie do budúcnosti.

2. Vodafone Group Plc (LON: VOD)

Britská multikultúrna telekomunikačná spoločnosť, ktorej prítomnosť je cítiť na rôznych kontinentoch vrátane Ázie, Afriky, Európy a Oceánie, je na ceste k získaniu väčšieho uznania, ktoré si zaslúži.

Vodafone zaznamenal v priebehu rokov svoje vzostupy aj pády, pričom tento rok sa to pre spoločnosť nelíši.

Ale veci sa potenciálne stávajú obratom k lepšiemu do roku 2021 a z dlhodobého hľadiska pre podnikanie z mnohých atraktívnych dôvodov.

Cena akcií spoločnosti bola v priebehu rokov pomerne nízka, ale do roku 2021 je pre telekomunikačnú spoločnosť vo Veľkej Británii obrovský potenciálny priestor pre rast obrovský.

V prvej finančnej správe spoločností vykázala telekomunikačná skupina tržby vo výške 19,2 miliárd GBP (21,4 miliárd EUR) v priebehu šesťmesačného obdobia, ktoré sa končí 30. septembra..

Bolo hlásené, že 3 miliardy EUR z výnosov spoločnosti pochádzali z jej britského trhu, zvyšné z iných kontinentov, kde spoločnosť obchoduje.

Pretože tento rok došlo k rýchlejšiemu a rýchlejšiemu pohybu sveta do digitálneho sveta, bol zrejmý dopyt zo strany spotrebiteľov, ktorí sa pomaly prispôsobovali opatreniam vynútenej práce z domu..

Vďaka novým opatreniam sa údajne zvýšil počet zákazníkov uzatvárajúcich zmluvy o mobilných zariadeniach o takmer 145 000.

Veľkou ambíciou spoločnosti je „vylepšiť jednu miliardu životov a znížiť náš vplyv na životné prostredie o polovicu do roku 2025“, čím spoločnosť získava silu archivovať túto ambíciu.

5G je najnovším prírastkom v telekomunikačných spoločnostiach, ktorým spoločnosť získala nadšené recenzie a je jedným z najlepších a najsilnejších poskytovateľov sietí pre svoj prírastok do 5G..

Ak vezmeme do úvahy tohtoročné výzvy, Vodafone od začiatku roka do augusta zaznamenal rast výnosov o 3%, EBITDA o 2,6% a voľný hotovostný tok spoločnosti sa zvýšil o 4,7% na 5,7 miliárd EUR.

Keď sa pripravíme na cestu do roku 2021, analytici predpovedali spoločnosti dobré výsledky pre nasledujúci rok, ktoré sa budú v ďalších rokoch potenciálne ďalej špirálovať..

Aj keď Vodafone vykazuje volatilitu, stále existuje veľa pozitív, ktoré je potrebné vziať a byť pri tom.

Vďaka dosiahnuteľným ambíciám spoločnosti, zvýšeniu výnosov a pozitívnemu dopytu na rôznych kontinentoch je Vodafone britskou akciou, ktorá vyniká ako súčasť diaľkovej dopravy..

3. Premier Foods Plc (LON: PFD)

prvotriedny sklad potravín

Premier Foods je domovom niektorých z najpopulárnejších a najobľúbenejších britských značiek, medzi ktoré patria Mr Kipling, Angel Delight, Bird’s Custard a mnoho ďalších top značiek..

S takými špičkovými značkami, ktoré má pod svojimi krídlami, Premier Foods zdobí FTSE 250 svojimi medziročnými konzistentnými príjmami, keďže tržby v každej značke stúpajú pod menom..

Rok 2020 bol rokom pre základné maloobchodné podniky, pretože zaznamenali rast a stále rast tržieb, čo ukázalo, že tržby prudko stúpajú, a PFD bol jedným z najlepších podnikateľov.

Pretože národ vstúpil do viacerých národných a miestnych uzávierok, konečný výsledok skupiny je nastavený na ohromujúci výsledok, pretože výsledky v polovici cesty už ukázali rast.

K septembru vzrástli tržby zo značky o 18,6% v prvom polroku na 367 miliónov GBP. Nasledovala ohromná suma 40 miliónov GBP, ktorá bola očistená od čistého debetu spoločnosti, ktorý v súčasnosti predstavuje 429 miliónov GBP.

Pretože stále viac ľudí v celej krajine pečie a varí v pohodlí domova, malo to pre značku „výnimočný“ pozitívny efekt, uviedol výkonný riaditeľ Alex Whitehouse..

Keď bude neistota pokračovať aj do roku 2021, bude dopyt po populárnych výrobkoch stále taký populárny ako v tomto roku, pretože prísne bezpečnostné opatrenia môžu ešte chvíľu zostať v platnosti.

Whitehouse hovoril o koncoročných výsledkoch spoločnosti radí „Očakávame, že zisk z obchodovania za celý rok bude predstihovať súčasné trhové očakávania“.

Pretože makléri a analytici očakávajú, že popularita značky bude naďalej stúpať, domnienka, že súčasné opatrenia budú stále v platnosti (minimálne na začiatku roka), zlepší nielen ročné výsledky spoločnosti, ale aj dlhodobý rastový potenciál..

Keďže cena akcií je 102,20, jedná sa o jednu britskú zásobu potravín, ktorá sa má kúpiť do roku 2021, a ktorá bude v dlhodobom horizonte znamenať fantastický rast, pretože zákazníci si naďalej doprajú populárne značky potravín, ktoré milujeme.

4. Taylor Wimpey Plc (LON: TW)

Jedno odvetvie do roku 2020, okrem vašich zrejmých obchodov, bolo rokom spoločností pôsobiacich v oblasti stavebníctva v oblasti nehnuteľností spolu so samotným trhom nehnuteľností..

Spolu s Persimmon má Taylor Wimpey za sebou náročný rok, spoločnosť má však pevne stanovené základy vďaka svojej pozitívnej finančnej situácii a snaží sa mať svetlú dlhodobú budúcnosť.

V tomto roku bola cena akcií Taylora Wimpeyho lacná na nákup, počnúc spodnými 100 rokmi, ktoré k dnešnému dňu vzrástli na 161,50 kvôli dopytu v oblasti nehnuteľností.

Pretože dopyt po domoch je zrejmý v celej krajine a vzhľadom na to, že nie sú k dispozícii, vrátane nízkych úrokových sadzieb a prázdninových poplatkov, ktoré sú v platnosti až do marca 2021, snaží sa pokračovať v skvelom období do roku 2021 a dlhý beh.

V prvej polovici roka Covid-19 zastavil všetky priemyselné odvetvia a pozastavil všetky operácie, čo spôsobilo, že drvivá väčšina priemyselných odvetví vrátane odvetvia nehnuteľností zažila smútok v suchu.

Ako sa týždne vyvíjali a vládne opatrenia sa začali mierne zmierňovať v celej krajine, zaznamenal sa realitný priemysel pomalý.

Medzitým sa hypotekárne úrokové sadzby dostali na historické minimum, ruka v ruke s oznámením vlády, ktoré potvrdzuje, že sviatok s kolkovými známkami, začal silno vnímať spotrebiteľský dopyt.

Najnovšia aktualizovaná správa o obchodovaní spoločnosti vidí silnú súvahu a hotovostný tok. S očakávaným čistým hotovostným zostatkom medzi 500 miliónmi – 750 miliónmi libier.

Pretože v druhom štvrťroku dominoval dopyt a oživenie v realitnom priemysle, prekonáva všetky očakávania.

Spoločnosť sa už teraz snaží dosiahnuť tržné očakávania pomocou tržieb firmy.

Keď bude trh s bývaním dopytovaný a bude sa postupne rozvíjať, spoločnosť tiež očakávala, že v nadchádzajúcich 12 – 18 mesiacoch dôjde k zvýšeniu ich pozemkových pozícií o zhruba 10 000 pozemkov..

Spolu so silnou prítomnosťou na britskom trhu s nehnuteľnosťami majú domáci majitelia zastúpenie aj v Španielsku, ktoré sa pomalšie zotavuje vďaka zákazu a obmedzeniam medzinárodného cestovania..

Spoločnosť však na základe správ o očkovaní hľadá, aby sa to do nového roka normalizovalo.

S odhadovanou mierou komplikácií 85 – 90% stanovenou na rok 2021 spolu so silnou knihou objednávok, ktorá sa do nového roka sťahuje s pokračujúcim dopytom zákazníkov, dokazuje, že Taylor Wimpey sa zameriava na veľký úspech do roku 2021 a na ďalšie roky.

Preto je TW jednou z najlepších britských akcií, ktoré sa dajú kúpiť na dlhé vzdialenosti.

Spolu s Taylor Wimpey je Persimmon tiež najvýkonnejšou britskou akciou, ktorá je pripravená na silný rok 2021.

Tu sme rozdelili a zdieľali pozitíva obchodných spoločností z tohto roku, ktoré majú priniesť dobré výsledky do budúcnosti, spolu s 9 ďalšími najvýkonnejšími britskými akciami, ktoré môžete kúpiť do roku 2021..

Všetko máme pokryté a na vašej obchodnej ceste s akciami v Spojenom kráľovstve nezostane žiadny kameň na kameni.

5. Burberry Group Plc (LON: BRBY)

Burberry, luxusná značka luxusného módu pre maloobchod, ktorá aj v neistých časoch naďalej získava príjmy z celého sveta.

Aj keď módna značka nezažila lesklý rok, dá sa povedať, že podobne ako mnoho spoločností na celom svete vedie vpred do roku 2021 a pri pohľade na osvedčené záznamy spoločností, to je dôvod, prečo sú tieto akcie uvedené na zozname ako jedna. najlepších britských akcií na nákup v roku 2021 a neskôr.

Populárna módna značka má nielen silný dopyt vo Veľkej Británii, ale drží sa i dlho rastúceho na ázijskom trhu značky..

Napriek globálnej pandemickej kríze je móda jedným odvetvím, ktoré nikdy nevyjde z módy. Pokiaľ ide o ikonický dizajn ochrannej známky, skupina Burberry Group sa ukázala byť populárnou medzi všetkými robotníkmi.

S trhovou kapitalizáciou 7 377 miliónov libier sa skupina Burberry Group snaží rásť so svojou súčasnou stratégiou, ktorú jej odporúča predseda spoločnosti Dr. Gerry Murphy a generálny riaditeľ Marco Gobbetti.

Z ročnej výročnej správy spoločnosti 2019/20 vyplýva, že tento rok mal v dôsledku vypuknutia Covid-19 veľký vplyv na spoločnosť.

Spoločnosť dosiahla tržby 2,6 miliárd GBP, čo je pokles o 3% a hlásila, že prevádzkový zisk sa v marci znížil o 57%.

Spoločnosť je dodnes v pandémii pozadu, kde chceli byť.

Avšak začiatkom roka, keď väčšina sveta začala pristupovať k prísnejším opatreniam na zablokovanie, sa kontinentálna Čína a Južná Kórea začali znovu otvárať a podľa výročnej správy zaznamenali „pozitívny rast“..

Keďže svet tlačí na to, aby sa stal digitálnejším, má Burberry silný dopyt prostredníctvom svojej online prítomnosti, ktorá v lete umožnila značke udržiavať svoje zásoby jar / leto k dispozícii dlhšie, ako sa očakávalo, aby umožnili zákazníkom nakupovať tieto sezónne vzory online, aby vyrovnali stratu. príjem.

Cieľom spoločnosti Burberry je začať nový finančný rok a pokračovať v rozvoji a šírení svojej britskej jedinečnosti na rôznych kontinentoch. S pokračujúcim úspechom na ázijskom trhu.

S nádejou na normálnosť, ktorá sa vráti v roku 2021, sa Burberry snaží svojimi predajmi vyšplhať späť na rebríček. Veľká časť predaja značky pochádza od cestujúcich zákazníkov..

Vďaka čomu je značka v Spojenom kráľovstve skladom, ktoré si môže kúpiť a stať sa súčasťou v roku 2021 a do budúcnosti.

6. Športová móda JD (LON: JD)

JD Sports, britský maloobchodný predajca športovej módy, ktorý zažíva žiarivý rok aj napriek účinkom, ktoré Covid-19 priniesol na maloobchod..

Športová maloobchodná elektráreň nielenže prináša výsledky v rámci svojej značky, ale spoločnosť sa tiež snaží rozšíriť svoje obzory pri rozširovaní svojho mena, pretože nedávno boli spojené s potenciálnym nákupom maloobchodného predajcu módy Debenhams..

Až do skončenia rokovaní začiatkom decembra z dôvodu ďalšej devastácie tejto skupiny Acadia, ktorá upadla do správy a ktorá mala a mala kľúčovú úlohu v príjmoch skupín Debenhams.

Čo sa ukázalo ako príliš veľké riziko pre športovú spoločnosť.

S trhovým stropom vo výške 7,65 miliárd GBP a medziročnými akciami pohybujúcimi sa na zhruba 7,30% sa značke nedarí vôbec zle.

Akcie spoločnosti JD za posledný rok vzrástli o 147%, čistý príjem športových značiek poklesol o hlásených 6%. Napriek tomu sa príjmy športových značiek do roku 2020 zvýšili na 6,11 miliárd GBP zo 4,72 miliárd dolárov na začiatku roka.

Je zrejmé, že o cene akcií JD je známe, že je vysoká, určite má priestor na ďalší rast.

Vo svetle vlády Spojeného kráľovstva, ktorá zrušila miestne opatrenia blokovania v celej krajine, môžeme vidieť, že tento populárny maloobchod so športovými potrebami vykazuje ešte väčšie výsledky, keď sa priblížime k sviatočnému obdobiu.

Pretože sú obchody otvorené po celej krajine a na celom svete, ktoré zahŕňajú viac ako 600 obchodov rozmiestnených po celom svete, a aby sme nezabudli na silný digitálny príjem spoločnosti, je táto maloobchodná značka jednou z akcií, ktorú je potrebné hľadať a udržať si blízkosť v roku 2021.

7. Ocado Group PLC (LON: OCDO)

Ako posledná na našom zozname je Ocado Group PLC je britský online supermarket, ktorý sa hrdí tým, že je „netradičným supermarketom“..

Online predajca posiela svoje dodávky priamo zo skladov spoločnosti bez toho, aby cítil prítomnosť supermarketu v sieti obchodov po celej krajine..

Spoločnosť s potravinami online zaznamenala výrazný nárast svojich tržieb, čo dokumentuje najnovšia správa, ktorá skončila až do 29. novembra..

Tržby v maloobchode vo výške 579,6 milióna GBP, čo je viac ako 100 000 GBP v porovnaní s výsledkami z predchádzajúceho roka, je len 430,0 milióna GBP.

Rok 2020 bol pre spoločnosť nepochybne prelomovým rokom, a to nie preto, že v minulosti dosahovali slabé výsledky, ale vzhľadom na tohtoročné dianie sa spoločnosť stala viac dobre známou pre spotrebiteľov vďaka prispôsobiteľným opatreniam Covid-19..

Poskytovanie svojej jedinečnosti výrobkom pochádzajúcim priamo zo skladov spoločnosti sa stáva obrovským elektronickým obchodníkom, ktorý si treba dávať pozor, keď ideme do nového normálu.

Keďže cena akcií spoločnosti sa drží pôsobivým tempom, hoci mala svoje momenty volatility a jej predaje naberali na sile, niet divu, že investori túto rozkvitnutú britskú akciu pozorne sledujú..

S brexitom za rohom prirodzene vedie investorov k obavám. Nielen v rámci tohto odvetvia, ale aj ako celok.

Aký dopad však bude mať brexit na Ocado Group PLC?

Krátky a kratší brexit bude mať samozrejme vplyv na spoločnosť, ale v porovnaní so spoločnosťami v iných priemyselných odvetviach môže byť iba krátkodobý..

Keď sa do skladov dostane nová výroba z rôznych krajín sveta, mohlo by to vydržať alebo vidieť spomalenie rastu spoločnosti z dôvodu nedostatku výroby a tiež čakania, ktoré môže trvať, kým dorazí do svojich skladov..

Ale vo všetkej počestnosti to viac ako pravdepodobne nespôsobí spoločnosti z dlhodobého hľadiska veľký problém a realisticky je spoločnosť s najväčšou pravdepodobnosťou o krok vpred pred touto potenciálnou otázkou, ktorá by mohla spôsobiť oneskorenie.

Ako už bolo spomenuté vyššie, svet je čoraz digitálnejší zo dňa na deň. Čo je z dlhodobého hľadiska pre túto rastúcu spoločnosť fantastické, pretože svet sa prispôsobuje novej norme populárneho digitálneho sveta na požiadanie..

Nielen, že spoločnosť je na čele svojej pozície v oblasti digitálneho elektronického obchodu, značka tiež nadviazala spoluprácu s M.&S, jedna z najlepších britských spoločností poskytujúcich luxusné potraviny, ktorá v auguste zvýšila rast spoločnosti o 52%.

Spolu s vynikajúcimi výsledkami v oblasti výnosov, ktoré priniesla v tomto roku, má výhľadová perspektíva brilantných dlhodobých investícií a táto spoločnosť bude jednou zo spoločností vedúcich do novej budúcnosti a definitívne bude súčasťou roku 2021..

Ďalšia populárna britská akcia, ktorú si môžete pozrieť v roku 2021

Boohoo Group PLC (LON: BOO)

skupina boohoo

Boohoo, maloobchod s módou online, to všetko mal tento rok zmiešané vrátane ceny akcií, ktorá sa takmer strojnásobila na svojom vrchole.

Predajca módy je obľúbený u väčšiny generácií, ktoré ponúkajú najnovšie štýly a trendy a sú jeho hlavnou atrakciou, dostupnou módou značky.

Na začiatku roka sa módna značka stala hitom na začiatku pandémie. Značka sa však čoskoro stala hybnou silou ako popredný digitálny umelec, pretože opatrenia blokovania obmedzovali jednotlivcov v nakupovaní v maloobchodných predajniach..

Aj keď cena akcií spoločnosti Boohoo môže byť nepredvídateľná, spoločnosť za posledných 5 rokov rástla a vzhľadom na veľkolepé výsledky, ktoré investori predpovedajú, sa očakáva, že do roku 2021 bude ešte rásť..

Cena akcií spoločnosti v súčasnosti predstavuje 311,80 za akciu, čo analytici odporúčajú, pretože ide o krádež, pretože potenciálny priestor pre rast, ktorý je v budúcnosti pre spoločnosť viditeľný, je motiváciou nielen nakupovať, ale aj udržiavať tento stav na svoje portfólio.

Napriek mediálnym odporom, ktoré sa tento rok týkali tovární značky v Leicesteri, v ktorých sa spoločnosť ocitla v centre pozornosti a bola označená za zanedbávanie a nedoplatenie svojich zamestnancov..

Generálny riaditeľ spoločnosti Mahmoud Kamani sa vyjadril k týmto správam a dodal, že sa zameriava skôr na výkon Leicesteru ako na rozšírenie značky na ďalšie kontinenty.

Podľa augustových správ je spoločnosť medziročne o 44,54% vyššia na 408,25 milióna GBP napriek globálnej pandémii a vyšetrovaniu etnického pôvodu značky.

Spolu s príjmami spoločnosti, jej čistým príjmom, je to aj čistá zmena v hotovosti a všetky ďalšie finančné oblasti v rámci značky, všetky v súčasnosti stoja na zelenej..

Vďaka tomu, že finančné údaje značiek ukazujú cestu spoločnosti, spolu s pozitívnou spätnou väzbou od analytikov a jej atraktívnou cenou akcií robí z Boohoo akciu na nákup v roku 2021 a snaží sa zabezpečiť dlhodobý rast..

Najlepšie britské akcie na nákup do roku 2021 – Verdikt

A máte to, 7 najlepších britských akcií je nastavených tak, aby vám priniesli svetlejšiu budúcnosť do roku 2021 a ďalej, čo tiež dobre spestrí vaše rozširujúce sa portfólio.

Popri pozitívach je dôležité spomenúť, že všetky podniky majú svoje vlastné riziká, pretože pri investovaní neexistuje žiadna záruka.

Investujeme do najlepších britských akcií do budúcnosti?

Po preskúmaní 7 najlepších britských akcií, ktoré majú byť súčasťou pre rok 2021 a ďalšie roky, je čas začať sa angažovať v tejto akcii, ktorá trvá len pár minút, kým sa stanete súčasťou tak vzrušujúceho a obohacujúceho obchodovania cesta.

Predtým, ako sa pustíte do investovania, je dôležité, aby ste vedeli, že pri investovaní vašich peňazí nie je nič zaručené. Preto je rozumné vykonať a vykonať čo najviac prieskumu vo všetkých oblastiach, kde uvažujete o umiestnení svojich peňazí..

Svoju obchodnú cestu môžete zahájiť z pohodlia domova so všetkou pomocou a vedením na dosah ruky.

Prvým krokom k obchodovaniu na britských akciách je, že si musíte založiť obchodný účet a vyhľadať brokera, ktorý vám vyhovuje.

Aj keď existuje veľa online platforiem obchodovania, ktoré môžete preskúmať online, je najlepšie zvoliť rozumne a ubezpečiť sa, že platforma, ktorú si vyberiete, má požadované licencie spolu s maklérskymi licenciami..

eToro, popredná svetová sociálna a obchodná platforma ponúka všetko vo vašom voľnom čase. Vďaka online obchodnej platforme je váš štart do obchodovania s akciami jednoduchý, bez stresu, efektívny a rýchly.

Otvorenie účtu eToro je možné vykonať do niekoľkých minút, spolu s otvorením sprostredkovateľského účtu, ktorý sa odporúča, aby boli vaše peniaze oddelené od bežných účtov..

Po otvorení účtu a výbere makléra, ktorý je vhodný pre vaše potreby, je posledným bodom vloženie peňazí na začatie obchodovania s akciami..

Nie je stanovený žiadny časový limit, môžete investovať svoje peniaze do čohokoľvek a venovať si toľko času a výskumu, koľko potrebujete, pretože je vždy rozumné vedieť, do čoho idete.

Vrátane všetkých výhod, ktoré eToro ponúka, vrátane 0% provízia, eToro ponúka prístup k všetkým popredným špičkovým akciám a ďalším a tiež ponúka obchodné vzdelávanie, aby ste pochopili a mohli začať svoju cestu k obchodovaniu s akciami.

Bez počiatočných nákladov sa môžete zadarmo zaregistrovať a vyskúšať si, ako vyzerá a funguje obchodný účet, takže pri obchodovaní budete mať väčšiu istotu v obchodovaní..

Či už ste začiatočník v oblasti skladovania alebo začiatočník v investovaní, môžete sa naučiť všetky triky obchodu prostredníctvom tejto ľahkej, priamočiarej modernej platformy.

eToro – kúpte najlepšie akcie vo Veľkej Británii bez provízie

sprostredkovateľ etoro

eToro sa na trhu cenných papierov osvedčili ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ich vyskúšať.

Váš kapitál je ohrozený. Môžu sa účtovať ďalšie poplatky

Kľúčové jedlá

 • Najlepšie 7 najlepších britských akcií prichádzajú s výnimočnými pozitívami, ale sú v rovnováhe s vlastnými rizikovými faktormi.
 • Okrem vyššie spomenutých najlepších britských akcií dávajte pozor na britský akciový trh, pretože existujú výnimočnejšie spoločnosti, ktoré by mohli „rozmachovať“ do roku 2021.
 • Pred investovaním je rozumné vykonať ďalší prieskum vami vybraných akcií.
 • Prax je dokonalá a je skvelým spôsobom, ako pochopiť a spoznať svet obchodovania pred investovaním vlastných peňazí.
 • Investujte vždy rozumne, jednoduchšie povedané investujte svojimi prostriedkami.

Ak ste radi čítali 7 najlepších britských akcií, ktoré treba hľadať v roku 2021 a ďalších rokoch zdieľajte s kýmkoľvek iným, o ktorom si myslíte, že by to mohlo zaujímať.

Poznámka: Minulá výkonnosť nie je ukazovateľom budúcej výkonnosti. Hodnota investícií môže klesať aj stúpať. Akékoľvek názory, správy, výskumy, analýzy, ceny alebo iné informácie obsiahnuté na tomto webe sú poskytované ako všeobecný komentár trhu a nepredstavujú investičné poradenstvo. Trading Education nezodpovedá za žiadne straty vyplývajúce z akýchkoľvek investícií na základe akýchkoľvek odporúčaní, prognóz alebo iných poskytnutých informácií.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me