Top 7 akcií, ktoré si môžete kúpiť, aby ste sa stali milionárom

Ak ste investorom, ktorý hľadá najlepšie akcie, ktoré vám poskytnú stabilitu, spoľahlivosť a veľký potenciál výnosov, pozrite sa, pretože máme 7 najlepších tipov „Milionár – výrobca“, ktoré vyzerajú ako perfektné investície..

Jednou z istôt rastových akcií je, že dnes, viac ako kedykoľvek predtým, keď sa nachádzame v náročných časoch, sa investori snažia pridať a stať sa súčasťou najlepších dlhodobých rastových akcií na danom trhu v súčasnosti..

Rastové akcie nielenže ponúkajú atraktívne výnosy, ale aj nájdenie najlepších rastových akcií na trhu, ktoré ponúkajú spoľahlivú kombináciu stability, spolu s fantastickými výhľadmi do budúcnosti, je kľúčom, najmä keď sme do roku 2020 dokázali, že sa môže stať čokoľvek. Pohľad do roku 2021 a ďalej môže byť súčasťou takýchto akcií nesmierne obohacujúce a vzrušujúce, pretože stále rastú na nové maximá, ale sú pohodlne obklopené silnými finančnými prvkami..

Aj keď akcie s veľkým kapitálom, ako je Microsoft (MSFT), ponúkajú vynikajúce výnosy a stabilitu, akcie v takom rozsahu nezvýšia vaše výnosy tak dobre ako tieto „milionári“. Okrem toho sú akcie s nízkou kapitalizáciou v inom meradle, pretože aj keď tieto akcie majú veľký potenciál priniesť obrovský úspech v raste, majú silné rizikové faktory a sú mimoriadne volatilné. V tomto veľmi náročnom období nemusí nastať čas na začať podstupovať také riziká.

Zoznam 7 akcií milionárov, ktoré si môžete kúpiť v roku 2021:

Všetky tieto najlepšie akcie, ako aj mnoho ďalších, môžete kúpiť na eToro a zaplatiť 0% poplatky!

Čo robí z akcie „milionára“?

Ak ste v investovaní nováčikom, možno by vás zaujímalo, čo robí z akcie „milionára“ a táto odpoveď je celkom jednoduchá. Akcia, ktorá je v zdravej finančnej situácii a má vysoký potenciál rastu, spolu s pridaním záchrannej siete stability pod nohami.

Domáce úlohy týkajúce sa akýchkoľvek akcií sa samozrejme odporúčajú určiť, či sa im akcie oplatí investovať svoje príjmy. Ale aby ste sa konkrétne zamerali na výskum akcií, ktoré majú potenciál z dlhodobého hľadiska zbohatnúť, oplatí sa hľadať tieto zásoby hlbšie, aby ste zistili, či je váš cieľ stať sa dlhodobo milionárom dosiahnuteľný.

Aké kľúčové prvky treba hľadať v sklade milionárov?

Ako už bolo spomenuté vyššie, hľadanie základných prvkov akcie je kľúčové pri investovaní do akýchkoľvek akcií. Čo však hľadať na sklade je možno otázka na vašej mysli, ktorú hľadáte prísť na to.

Po prvé, každá zaujímavá zásoba stojí za to pozrieť sa na odvetvie, v ktorom táto zásoba stojí. Napríklad na odvetvie kanabisu, toto odvetvie, ktoré bude stúpať, až budeme viesť do roku 2021 a ďalej, čo predstavuje obrovský rastový potenciál nielen pre jednotlivé zásoby ale pre priemysel ako celok.

Po druhé, skôr ako sa konkrétne pozrieme na celkové finančné základy akcie, stojí za to sa pozrieť na kapitalizáciu trhu s akciami, je to veľká indikácia, či sa akcia môže pozerať na to, ako sa výrazne zvyšuje. Vezmime si napríklad spoločnosť Amazon (AMZN), ktorá má trhový strop 1,6 bilióna, reálne sa táto akcia nebude znásobovať až 10-krát viac, čo pri pohľade na akciu, ktorá má primerane veľkú trhovú kapitalizáciu, má reálny potenciál dosahujúc dvojciferné hodnoty v miliardách, je to dobrý faktor, na ktorý treba prihliadať pri hľadaní takýchto akcií.


Napriek tomu je na trhu veľa akcií s menšou trhovou kapitalizáciou, ktoré obsahujú veľa rizikových prvkov, zatiaľ čo akcie so strednou trhovou kapitalizáciou majú stabilnejšiu pozíciu s veľkými vyhliadkami na rast..

Potom je čas pozrieť sa na základné prvky akcie, medzi ktoré patrí pohľad na príjem akcie a zistiť, ako dobre spoločnosť rastie, akoby akcia mala v priebehu rokov atraktívny a viditeľne dobrý rast výnosov, to je dobrá náznak, že akcia má potenciál pokračovať v raste smerom vpred.

Medzi ďalšie kľúčové základy, ktoré je potrebné preskúmať, patrí súvaha akcií, pomocou ktorej sa dá zistiť, ako akcie finančne sedia, a to pomocou rôznych metrických pomerov vrátane P / E (pomer ceny k výnosom), P / S (pomer ceny k predaju) a ROE ( rentabilita vlastného kapitálu). Tieto pomery vám poskytnú jasnejšie pochopenie, či je táto akcia nad alebo podhodnotená na základe ceny akcií spoločnosti zmiešanej so ziskom spoločnosti na akciu, zatiaľ čo pomer ROE ukazuje, aký zisk každý dolár spoločného kapitálu držiteľa akcií predstavuje, zatiaľ čo P / S ratio je ďalšia metrika, ktorá sa používa na preskúmanie rastového potenciálu, pretože ukazuje, ako sa hodnotí podnik vo vzťahu k predaju.

Okrem najlepších prvkov, ktoré je potrebné preskúmať pri určovaní, či je akcia potenciálnym „milionárom“, je dobrou stratégiou na zjednodušenie odhadu zásoby aj „pravidlo 72“. Pravidlo 72 sa dá použiť na čokoľvek, čo má schopnosť zvyšovať, stačí vydeliť 72 mierou návratnosti akcií, aby sme vám mohli poskytnúť odhadovaný čas na zdvojnásobenie vašich výnosov..

Po jasnom naznačení toho, čo robí z akcie „Milionára“, čo treba hľadať v rámci akcie a ako odhadnúť, ako dlho bude trvať, kým akcia narastie, je teraz čas pozrieť sa na 7 najlepších akcie, ktoré vyzerajú dobre, pokračujú na ceste k úspechu.

1. Starbucks Corp (SBUX)

Americká nadnárodná rezervácia kaviarní a pražiarní, ktorá chytila ​​za srdce milióny po celom svete, zatiaľ čo pre svoju kávu a jedinečnosť naďalej čerpá ďalšie milióny, je Starbucks Corp (SBUX).

Americká spoločnosť so sídlom v Seattli vo Washingtone bola pozoruhodnou akciou, do ktorej investovala, a spoločnosťou, ktorá v priebehu času zaznamenávala zbohatnutie svojich investorov, keď spoločnosť prešla od sily k moci. V posledných dňoch táto zásoba nevykazuje žiadne známky spomalenia, v skutočnosti naopak, pretože zásoba naďalej dodáva špičkovú kávu spolu s vytváraním väčšej jedinečnosti..

Ak chcete založiť spoločnosť Starbucks Corp, rovnako ako mnoho spoločností na dnešnom trhu, zasiahla v roku 2020 ťažké obdobie, pretože pandémia koronavírusov zaznamenala zatváranie obchodov po celom svete, vrátane mnohých doterajších obchodov, ktoré sú v súčasnosti zatvorené v snahe zaistiť a zabrániť šíreniu tohto vírusu. , pričom veľa obchodov neponúka vôbec žiadne služby.

To znamená, že pozitíva prevažujú nad negatívami pre túto značku. Odkedy sa táto zásoba kávy stala problémom v roku 2020, dokázala sa vrátiť k pozitívnemu stavu, keď sme sa vydali smerom k novému normálu. Bolo zrejmé, že dopyt po celom svete je vysoký, pretože obchody, prejazdy a služby objednávania mobilných telefónov sú silným odbytiskom značky a prinášajú fantastické príjmy z celého sveta. Starbucks Corp tak zostáva v dobrom pozíciu, keď ideme vpred.

Vo fiškálnom 1. štvrťroku spoločnosti, ktorý bol zverejnený 26. januára 2021, ukazuje solídny krok vpred aj napriek súčasnej globálnej situácii, Čína zaznamenala 5% nárast predaja v obchodoch, zatiaľ čo medzinárodný segment Starbucks skončil medziročne 5% s pridanou podporou z Číny , čo prinieslo čisté príjmy vo výške 1,7 miliárd dolárov a ďalších 1 038 nových obchodov v prevádzke ešte zvýšilo toto zvýšenie predaja. Prevádzkový príjem pre medzinárodný segment bol takmer na rovnakej úrovni ako v roku 2020, keď sa v prvom štvrťroku potvrdilo na úrovni 274,8 mil. USD v porovnaní s 275,9 mil. USD v roku 2020..

Americká strana podnikania bola mierne pozadu kvôli obmedzeniam a vplyvu Covid-19 na značku kávy, čistý výnos klesol o 6% na 4,7 miliárd dolárov v porovnaní s 1. štvrťrokom 2020, prevádzkový príjem prirodzene klesol kvôli menšiemu prevádzka, ktorá sa znížila o -26% na 813,5 milióna dolárov v porovnaní s 1,1 miliardy dolárov v roku 2020. V USA sa otvorilo 105 nových obchodov, čo však z dlhodobého hľadiska zvýši nepochybne príjmy značky..

Celkovo spoločnosť Starbucks potvrdila, že v prvom fiškálnom štvrťroku 2021 bolo otvorených 278 nových obchodov, čo predstavuje medziročný nárast o 4%. Inkaso čistých výnosov prinieslo celkovo 6,7 miliárd dolárov, ktoré boli prinesené pre túto akciu, v prvom štvrťroku mierne poklesol o 5%, najmä v dôsledku nedostatočného spotrebiteľského predaja kvôli Covid-19, vrátane prevádzkovej marže akcií medziročne zníženej o 3,7%. a GAAP zisk na akciu (EPS), pričom medziročne poklesli o 0,53 USD o 0,21 USD.

Všetky vykázané akcie, aj keď okrem medzinárodného segmentu vykazujú nevýhodu, sú pre akcie v skutočnosti pozitívnou správou. Keď sa pozriete na dopyt v týchto náročných časoch, vrátane vernostného programu Starbucks Rewards, ktorý sa v USA zvýšil na 28 miliónov, je to medziročný nárast o 15%, a to aj v neistých časoch s obmedzeniami.

Pokiaľ ide o budúcnosť, spoločnosť Starbucks sa snaží pridať a napredovať s výrazným rastom do roku 2021 a bezpochyby v priebehu rokov, pretože aj tento trh je priťahovaný mnohými. Spoločnosť Starbucks v rámci svojho fiškálneho usmernenia do roku 2021 podrobne uviedla, že sa snaží archivovať medzi 10% až 23% rastu predaja globálnych obchodov, hrubé vedenie 2 150 nových otvorení obchodov s 1 110 novými čistými obchodmi v medzinárodnom meradle a konsolidované výnosy medzi 28 až 29 miliardami dolárov za rok. koncoročné zhrnutie.

Potenciál rastu je určite vidieť. Ak sa však teraz pozrieme na ocenenia tejto akcie vrátane jej ceny akcií a pomeru EPS, ku ktorým sa zdá, že sa mierne drží na vyššej strane, drží cenu akcie 105,30 USD a EPS 0,56 USD, je potenciálne skutočne nastavená takmer správne vzhľadom na to, čo túto zásobu môžeme dosiahnuť, keď ideme vpred.

Spoločnosť Starbucks pravdepodobne neuvidí obrovskú nevýhodu svojej ceny akcií, najmä ak sa priblížime k obmedzeniam, ktoré sa v najbližších mesiacoch zmiernia, čo teraz vedie k ideálnemu času na to, aby sme začali hľadať a investovať do tejto poprednej zásoby kávy, ktorá má určite svoje základy milionárska akcia pre investorov, čo dokázala na svojich silných minulých záznamoch.

2. Green Thumb Industries Inc (GTBIF)

Sklad GTBIF

Nie je prekvapením, že zásoby v takom netrpezlivo očakávanom priemysle tvoria zoznam najlepších akcií, vďaka ktorým by ste mohli byť bohatí. Spoločnosť Green Thumb Industries Inc (GTBIF) uvádza tento zoznam ako zásoby kanabisu, ktoré by ste si mali kúpiť na rok 2021.

Spoločnosť Green Thumb Industries je hrdá na to, že poskytuje najvyšší štandard v pestovaní a poskytovaní bezpečného a kvalitného kanabisu pre lekárske aj rekreačné účely zákazníkom s pevným cieľom užívať si konope pre zdravie, šťastie a pohodlie..

Konopná spoločnosť ponúka svoju škálu produktov prostredníctvom rôznych značiek, ako sú Dogwalkers, Beboe Therapies, a to neuveriteľné a od sladkých dobrôt po oleje. Nachádza sa v 11 štátoch USA a má nový prevádzkový výrobný závod v Oglesby v štáte Illinois, ktorý prevádzkuje, vyrába a distribuuje produkty pre všetky svoje spojenia, spolu s schopnými závodmi v New Jersey a Ohiu. Ale táto zásoba kanabisu má svoju prítomnosť pevne nastavenú v štáte Illinois, ktorý je pre jeden jej domovským štátom, a za druhé, Illinois zvýšil dopyt spotrebiteľov po kanabise, čo je ďalší silný bonus pre túto zásobu, pretože v súčasnosti má viac obchodov založených na tomto než ktorýkoľvek iný v USA.

Aj keď bol potvrdený rozvoj podnikania, teraz pri pohľade na tieto zásoby kľúčové čísla v správach spoločností z tretieho štvrťroka vyzerajú, že tieto zásoby konope sú tie, s ktorými sa možno budete chcieť oboznámiť, a rýchlo.

V rámci správy spoločnosti za Q3 sa uvádzalo, že štvrťrok bol „vynikajúcim“ trojmesačným obdobím, pretože spoločnosť v treťom štvrťroku vyprodukovala vynikajúce výsledky, ktoré vzrástli o 31,3%, čo prispelo k 131% medziročnému ohromujúcemu zvýšeniu na 157,1 milióna dolárov. Rast tržieb bol tlačený silným nárastom spotrebiteľských obalov a maloobchodu, čo viedlo k zvýšeniu hrubej marže na 55,4% z 53,2% v druhom štvrťroku.

Štát Illinois sa stal 11. štátom, ktorý legalizoval rekreačné užívanie kanabisu do roku 2020. To spôsobilo obrovský nárast dopytu, ktorý tlačil čísla predaja cez strechu nad touto zásobou kanabisu, a keďže ďalšie štáty sa vzhľadom na tieto zásoby snažia potvrdiť legislatívu o rekreačnom užívaní marihuany. pozitívna finančná situácia a štáty, v ktorých v súčasnosti pôsobí, či už prostredníctvom svojich vlastných obchodov alebo prostredníctvom rôznych partnerských značiek, by to malo fungovať v prospech tejto akcie pre rastúci úspech.

Spoločnosť, ktorá stála 30. septembra 2020, potvrdila, že jej finančná pozícia bola nepochybne silná s celkovými súčasnými aktívami na úrovni 159,1 milióna dolárov, vrátane hotovosti a jej ekvivalentov vo výške 78,1 milióna dolárov, s nesplateným dlhom vo výške 97,1 milióna dolárov, čo nastavilo túto zásobu konope na veľmi atraktívna finančná situácia.

Ak držíte aktuálnu cenu akcií 36,44 USD, ktorá za posledný rok čoraz viac rástla v dôsledku nedávnych udalostí v priemysle a udalostí v tejto spoločnosti, držia si akcie 52-týždňové rozpätie od 4,08 USD do najnižšej a 38,45 USD do najvyššej.

Toto je určite jedna zásoba marihuany, ktorá má predpoklady a predpoklady na to, aby sa z dlhodobého hľadiska stala milionárskou zásobou, a byť súčasťou takého kvitnúceho odvetvia, ktoré sa v nasledujúcich rokoch prudko zvýši..

3. Spoločnosť Square Inc (SQ)

Ďalšia na zozname je americká spoločnosť poskytujúca finančné služby ako akciová spoločnosť, ktorá má veľký potenciál.

Pretože sa svet stále intenzívne presúva do digitálneho sveta, spoločnosť Square Inc (SQ) sa ukazuje ako jedna spoločnosť so svojimi silnými ekosystémami navrhnutými pre oba konce spektra, predávajúcimi aj kupujúcimi, spolu s novými prírastkami, ktoré sa snažia vylepšiť alebo pridať nové výhody pre ich kreatívne výtvory.

Odkedy to všetko začalo u tejto akcie so zariadením Square Reader, dnešok pokročil a expandoval do rôznych oblastí a ukazuje sa, že je úspešný, najmä v roku 2020, keď pandémia koronavírusu priniesla majiteľom firiem po celom svete veľa výziev..

Vďaka najnovšiemu vytvoreniu spoločnosti Cash App, ktorá vstúpila do hry na konci roku 2013 pod názvom Square Cash, sa táto aplikácia v posledných rokoch hodí z mnohých pozitívnych dôvodov, pretože ponúka jednotlivcom jednoduché a jednoduché vedenie účtov. . Aplikácia je navrhnutá tak, aby dokázala prijímať a odosielať prevody peňazí prostredníctvom aplikácie alebo webu, spolu s pridaním nových výhod vrátane nedávnej funkcie, ktorá umožňuje jednotlivcom, organizáciám a podnikateľom usporiadať a triediť si vlastné dane, to je len jedna z mnohých Vlastnosti.

Čo možno ľudia nevedia, spolu s touto akciou, ktorá má svoje ruky na mnohých úspešných trhoch, existuje aj veľa maloobchodných predajcov pohostinstiev, ktorí používajú službu Square Register, ktorá sa používa na spracovanie transakcií pre zákazníkov, ktorí platia debetnými alebo kreditnými kartami..

Pokiaľ ide o túto poznámku, práve táto položka zaznamenala v priebehu roka obrovský zásah do tejto populácie, pretože odvetvie pohostinstva zaznamenalo obrovský zásah vyvolaný pandémiou Covid-19, ktorá zaznamenala v tejto triede zásahy akcií SQ. Čo sa však na týchto akciách stalo v priebehu roka? Schopnosť zásob, ktorá pomáha jednotlivcom pôsobiacim na diaľku so svojimi organizáciami a podnikmi po celom svete, vrátane aplikácie Cash App.

V rámci výsledkov Q3 tejto akcie je zrejmé, že pandémia Covid-19 pomohla tejto akcii výrazne vidieť jej skutočný potenciál, pretože takmer všetky finančné oblasti boli v pozitívnych farbách. Hrubý zisk medziročne vzrástol o 794 miliónov dolárov, medziročný nárast o 59%, Hrubý zisk predajcu medziročne vzrástol o 409 miliónov dolárov, celkový čistý príjem sa medziročne zvýšil o ohromujúcich 140% na 3,03 miliárd dolárov, pričom hrubý zisk z hotovostnej aplikácie dosiahol medziročne 212% na 385 dolárov. milión. Spoločnosť bola tiež svedkom upraveného zvýšenia EBITDA o 38% na 181 miliónov dolárov.

Tieto čísla sú prinajmenšom pôsobivé a teraz, keď sú jednotlivci na dobrej ceste k hladkému fungovaniu, má táto zásoba stále obrovský rastový potenciál na archiváciu dopredu, a to natoľko, že si uvedomovala hodnotenie „nákupu“ analytikmi z Wall Street. s 18 z 36 analytikov z Wall Street, ktorí tejto akcii udelili hodnotenie „silného nákupu“.

Ale táto spoločnosť, rovnako ako mnoho ďalších, drží svoje body, ktoré vyzerajú ako vysoké ocenenie. Ak vezmeme do úvahy spoločnosti, ktoré dosahujú dvanásťmesačný pomer P / E na hodnote 373,63, ocenenie tejto akcie naznačuje, že je nepochybne nadhodnotená.

Aj keď je táto zásoba určite taká, ktorá vyzerá, že prináša sľubné a bohaté výnosy, stojí za to, aby ste sa pozdržali, kým nebude cena za túto zásobu rozumnejšia..

4. Fiverr International LTD (FVRR)

Predné izraelské online trhovisko pre služby na voľnej nohe poskytuje jedinečnú silu, ktorú netreba brať na ľahkú váhu, pretože táto zásoba si počínala neuveriteľne dobre.

Navrhnutý tak, aby prilákal kupujúcich aj predávajúcich pomocou rôznych služieb, ktoré zahŕňajú grafický dizajn a všetky ostatné, od tej doby, čo zdobil zoznam 200 najpopulárnejších stránok na svete a od februára 2020. Spoločnosť údajne priniesla vo výsledku ročného výnosu 107,1 milióna dolárov za fiškálny rok 2019, ktorý sa pre spoločnosť, ktorá začala svoju činnosť v roku 2010, blíži k obrovskému nárastu hitových akcií.

V posledných správach sa táto zásoba naďalej zrýchľuje a rastie do nových horizontov, pretože spoločnosť Fiverr International práve potvrdila nedávnu akvizíciu spoločnosti Working Not Working, čo je americká kreatívna platforma podobná spoločnosti Fiverr, ktorá pomáha kreatívnym jednotlivcom hľadať ich ďalšie príležitosti na voľnej nohe, na ktoré táto akcia spolupracuje s niektorými z najväčších a najsilnejších značiek na dnešnom trhu.

Po tejto správe priniesol rast ceny akcií tejto spoločnosti, ktorá dnes predstavuje 323,10 USD, a cena akcií, ktorá sa v priebehu roku 2020 neustále zvyšovala na svoje nové maximá.

V rámci najnovších výsledkov spoločností za 3. štvrťrok táto zásoba dokázala, že je možné archivovať slepé čísla, ku ktorým niet pochýb, že tieto výsledky boli vyvolané pandémiou Covid-19 a urýchlené na tieto nové maximá. Spoločnosť vykázala medziročný nárast výnosov o 88% na neuveriteľných 52,3 milióna dolárov a jej aktívnych členov sa zvýšilo o 37% na 3,1 milióna, keď jednotlivci hľadajú viac pracovných príležitostí na voľnej nohe..

Ak sa pozrieme na širší obraz akcií FVRR, zdá sa, že finančný výhľad by mohol medziročne dosiahnuť necelých 80% na smernú hodnotu okolo 186 miliónov dolárov, pričom upravená EBITDA bude medzi 8,5 milióna – 9 miliónmi dolárov prevyšujúca FT 2020 vedenie vo výške 4,5 až 6,5 milióna dolárov.

Spoločnosť, ako už bolo spomenuté vyššie, si ukazuje, že si udržiava solídny podiel na trhu, keďže sa zdá, že sa bude rozširovať, a už tak urobila, pretože sa snaží potenciálne stať sa najväčším trhom na voľnej nohe na súčasnom trhu a je na to viac ako dostatočný priestor. zásoby budú pokračovať v raste ešte mnoho ďalších rokov.

Rovnako ako ďalšie ašpirujúce žiarivé akcie na tomto zozname, aj FVRR vyzerá bohato, pokiaľ ide o jej ocenenie, cena akcií sa od marca takmer zvýšila 14-násobne na dnešnú pozíciu na trhu, takže čakanie na naskočenie na túto akciu v ideálnom čase je najlepsie riesenie.

Pohľad na ďalšie kľúčové základy tejto akcie ukazuje prirodzenú rovnováhu vrátane zdravej prevádzkovej hotovostnej pozície vo výške 9,45 milióna dolárov, zisková marža akcií sa zvyšuje, čo dosahuje ziskovosť a za posledný rok takmer dosiahla 25%, avšak dlh FVRR voči pomer spravodlivosti ukazuje, že cena akcií je na vysokej hodnote 0,45.

Nemožno poprieť, že ešte stále existuje dostatok priestoru na pohyb, pretože táto spoločnosť naďalej spolupracuje s tvorivými nezávislými jednotlivcami po celom svete a svet sa po mnoho ďalších rokov ponorí hlbšie do digitálneho sveta. Táto spoločnosť má skutočne určité predpoklady stať sa akciou, ktorá sa v dlhodobom výhľade môže pozerať na to, ako zasiahnuť status milionára. Byť súčasťou tejto akcie za správnu cenu je však najväčšou radou pred tým, ako skočíte priamo do toho.

5. Brookfield Asset Management Inc (BAM)

Spoločnosť Brookfield Asset Management Inc (BAM), ktorá do tohto zoznamu pridáva viac rozmanitosti, sa umiestňuje na zozname najlepších akcií, ktoré sa môžu pozerať na dlhodobé dobré výnosy.

Spoločnosť zaoberajúca sa správou alternatívnych aktív, ktorá má zastúpenie v New Yorku, Toronte, Londýne, Sydney a Rio De Janeiro, sa zameriava na atrakcie v oblasti nehnuteľností, obnoviteľnej energie, infraštruktúry a súkromného kapitálu. Spoločnosť dosahuje vynikajúce výsledky.

Spoločnosť začala svoje plány na budúce rastové vyhliadky do roku 2021, pričom do spoločnosti vložila neuveriteľných 44 miliárd dolárov, ktoré sa snažia z dlhodobého hľadiska rozširovať, a zároveň majú k dispozícii voľný prevádzkový hotovostný tok pre prípadné ďalšie doplnky..

Po druhé, pri pohľade na nedávne čísla spoločnosti v Q4, jej čistý príjem dosiahol 1,8 miliardy dolárov a rekordné fondy dosiahli 2,1 miliardy dolárov vďaka rastu a tržbám. To nehovoríme o ďalších možnostiach tretích strán, do ktorých je spoločnosť tiež zapojená a v priebehu roka získala kapitál fondu tretích strán približne 40 miliárd dolárov.

Spoločnosť je tiež silnou dividendou, ktorá zaznamenala výrazný nárast dividend na 8%, 0,13 USD na akciu, ktorá má byť vyplatená akcionárom 31. marca 2021.

Tomuto skladu na správu aktív je čo vytknúť, ale prichádza aj s jeho poklesmi, ktoré stojí za to preskúmať, vrátane jeho pomeru dlhu k základnému imaniu, ktorý je v súčasnosti vysoko na úrovni 5,92, ale ak bude tento stav pokračovať v jazde a bude napredovať pri znižovaní jeho dlhu v danom období by to nemalo spôsobovať obavy z tejto zásoby.

Na základe ceny akcií tejto akcie, ktorá predstavuje 42,95 USD, čo sa v priebehu roka považovalo za volatilné, pretože rástlo tak rýchlo, ako sa zdá, že klesá. Ale na základe ďalších metrických pomerov vrátane jeho PB (cena za rezerváciu) a P / E pomeru 22,49 robí z tejto akcie dobrú hodnotu, na ktorú môžete skočiť.

Brookfield Asset Management Inc je určite akcia, ktorá má silné a sľubné vyhliadky na to, aby sa stala akciou, ktorá môže zasiahnuť najväčší čas. V skutočnosti analytici dokonca usúdili, že hodnota tejto akcie sa odhaduje na 40% viac, ako je tá, kde je v súčasnosti momentálne sedí, čo potvrdzuje vyššie uvedený bod, že teraz je ideálny čas na investovanie do tejto akcie.

6. Illumina Inc (ILMN)

Americká zdravotnícka spoločnosť Illumina Inc (ILMN) je biotechnologická spoločnosť, ktorá má predpoklady na to, aby sa stala milionárskou spoločnosťou, ako sa dokázalo.

Spoločnosť, ktorá vyvíja, vyrába a predáva rôzne systémy s cieľom analyzovať genetické variácie a biologické funkcie, spolu s ponukou produktov a služieb slúžiacich na rôzne trhy, fungovala na takej úrovni, že sa jej podarilo získať trhovú kapitalizáciu vo výške 73,69 miliárd dolárov prostredníctvom jeho pokračujúci úspech.

Aj keď sa táto akcia považuje za gigant v zdravotníctve, stále má potenciál na to, aby urobila investorov veľmi bohatými, ako už bolo spomenuté, pretože sa neustále rozvíjajú a rastú, vďaka čomu už boli investori dosť bohatí až do tohto bodu. . Analytici z Wall Street predpovedali, že tento produkt v zdravotníctve zvýši jeho príjmy o 20% ročne, pričom mu bude udelených 6 hodnotení „silný nákup“, čo vyústi do celkového konsenzu „zadržania“ akcií.

Pri pohľade na nedávne zárobky spoločnosti v období Q4 prekonala mnohé očakávania. V štvrtom štvrťroku vzrástli tržby spoločnosti o 20% na 953 miliónov USD, čím prekonali prognózy a 1,22 USD na akciu vyšlo tiež nad očakávania. Týmto sa to nekončí, pretože svet sa blíži k tomu, aby vyšiel z tieňa pandémie koronavírusov, čo umožní viac sily byť riadený.

Dnes má spoločnosť Illumina Inc cenu akcie 504,76 USD, ktorá za posledný rok vyskočila nad 75% a rovnako ako ostatné akcie, aj tieto akcie sa obchodujú nad trhovými a priemyselnými priemermi založenými na pomere P / E tejto akcie, ale vyzerajú dobre, keď v porovnaní s pomerom P / B 15,68. Napriek bohatému oceneniu tejto akcie si držíte všetku tvorbu a doručenie v pôsobivých množstvách, ak túto akciu ulovíte za správnu cenu.

7. Splunk Inc (SPLK)

Poslednou akciou na zozname 7 najlepších akcií, ktoré vlastníte, je Splunk Inc (SPLK).

Splunk Inc je softvérová spoločnosť so sídlom v San Franciscu, ktorá sa špecializuje na výrobu softvéru na vyhľadávanie, sledovanie a analýzu strojovo generovaných údajov.

Z najnovšej správy spoločnosti za 3. štvrťrok hovorí spolu so správami akcií aj vyhlásenie, ktoré sumarizuje túto softvérovú zásobu generálneho riaditeľa spoločnosti Doug Merritt..

„Aj napriek neistým trhovým podmienkam zostáva Splunk jednou z najrýchlejšie rastúcich spoločností v histórii podnikového softvéru.“ uviedol Doug Merritt, generálny riaditeľ spoločnosti Splunk Inc..

Ak sa pozrieme na to, ako dobre si akcie počínali, celkové výnosy, aj keď medziročne poklesli o 11% na 559 miliónov dolárov, vzrástli rôzne sektory vrátane cloudového ARR medziročne o 71% na 630 miliónov dolárov, cloudových výnosov medziročne o 80% na 145 miliónov dolárov, celkového ARR o 44% Medziročne na 2,07 miliárd dolárov.

Toto je iba niekoľko najdôležitejších bodov v správe za 3. štvrťrok, spolu s potvrdením nových najdôležitejších obchodných udalostí, pretože spoločnosť je na ceste k získaniu ďalších obchodných spoločností, ktoré pridajú ďalší rastový potenciál v rámci spoločností rozmiestnených po celom svete..

Pri pohľade na štvrtý štvrťrok pre túto akciu spoločnosť poskytla usmernenie. Celkové tržby sa očakávajú medzi 650 miliónmi a 700 miliónmi dolárov a prevádzková marža Non-GAAP sa očakáva medzi -4% a 3%, čo dáva akcii realistický výhľad.

Niet pochýb o tom, že dátové služby spoločnosti Splunk se budou i nadále vyvíjat, přičemž potenciálně mnoho předních společností bude chtít těžit ze svého softwaru. Neexistuje žiadny dôvod, prečo analytici predpovedajú, že sa tieto zásoby do roku 2025 potenciálne zdvojnásobia v rámci predaja..

Na základe konsenzuálneho hodnotenia „Buy“ táto cena nepochybne zasiahne ziskovosť, pretože bude napredovať smerom k dodaniu, najmä ak táto zásoba dosiahne predpoveď predpovede výnosov 24% ročne.

Zhrnutie

A máte tu 7 najlepších akcií, ktoré sedia na pozícii, ktorá by potenciálne mohla v dlhodobom výhľade spôsobiť, že investori zarobia milióny.

Všetky tieto sľubné akcie majú stabilnú a dobrú finančnú pozíciu, aj keď niektoré ešte nemusia byť ziskové, na to, aby sa mohli posunúť vpred, sú stále schopné. Tieto fantastické investície sú skvelým doplnkom na udržanie dlhodobého udržania, keď sa snažíte dosiahnuť túto šesťcifernú sumu, zatiaľ čo do svojej zbierky sa vždy pridáva rozmanitosť s ďalšími akciami..

Ak ste v investovaní noví, tieto vybrané akcie sú skvelým doplnkom do vášho portfólia, napríklad akcie ako Starbucks Corp (SBUX) môžu byť na začiatku skvelým odrazovým mostíkom, pretože ponúkajú skvelý rast, keď ideme ďalej, najmä pri dobrom cena, ktorá môže viesť k veľkým výnosom.

Ak ste skúseným investorom, okrem konopného priemyslu vyzerá Fiverr International LTD (FVRR) ako akcia s obrovskou perspektívou do budúcnosti, ktorá sa snaží dominovať.

Aj keď tieto akcie majú pozitívny výhľad, je rozumné vykonať ďalší prieskum pred investovaním do vami vybraných akcií, rovnako ako všetky akcie, ktoré predstavujú svoje vlastné rizikové prvky.

eToro – nakupujte akcie s 0% províziou

sprostredkovateľ etoro

eToro sa na trhu cenných papierov osvedčili ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ich vyskúšať.

Váš kapitál je ohrozený. Môžu sa účtovať ďalšie poplatky

Čítaj viac:

Ako vyberať akcie: Kompletný sprievodca pre nových investorov

Ak chcete kúpiť 7 dividendových akcií z Veľkej Británie, ktoré ponúkajú atraktívny prúd výnosov

Aké sú ďalšie zásoby, ktoré majú explodovať v roku 2021?

Ktorých 15 najlepších akcií exploduje v roku 2021?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector