Týchto najlepších 7 dividendových akcií vo Veľkej Británii sľubuje prúd príjmov z prilákania

Najlepšie britské dividendové akcie na kúpu v roku 2021

Ste začiatočníkom v obchodovaní s akciami a hľadáte do svojho portfólia akcií ďalšiu rozmanitosť a pravidelný príjem? Alebo ste investor, ktorý chce do svojej zbierky pridať najlepšie dividendové akcie vo Veľkej Británii, ale nie ste si istí, ktoré dividendové akcie sú tie najlepšie pre výber? Zoznámte sa s tým, že sme vybrali 7 britských dividendových akcií na nákup, ktoré ponúkajú atraktívny tok príjmov.

Najlepšie 7 dividendových akcií vo Veľkej Británii Kúpte si hneď teraz

Predtým, ako sa bližšie pozrieme na najlepšie britské dividendové akcie v roku 2021, uvádzame našich najlepších 7 tipov:

1. PayPoint PLC

2. Legálne & PLC General Group

3. GlaxoSmithKline

4. Unilever PLC

5. Moneysupermarket.com Group PLC

6. Tate & Lyle PLC

7. Supermarkety Wm Morrisons

Všetky tieto najlepšie britské dividendové akcie, ako aj mnoho ďalších môžete kúpiť na adrese eToro a zaplatiť 0% poplatky!


Dividendové akcie vo Veľkej Británii s atraktívnym príjmovým tokom

Pre mnohých investorov je dosiahnutie dobrého zisku to, o čo sa väčšina investorov snaží, keď chcú začať investovať na trhu. Čo však mnoho investorov prehliada a možno si neuvedomuje, je, že dividendové akcie vám môžu ponúknuť veľké výhody vrátane skvelých výnosov a tiež sa považujú za rýchlejšie a bezpečnejšie stávky ako rastové akcie.

Dividendové akcie vám ako investorovi ponúkajú to najlepšie z oboch svetov. Byť súčasťou jednej z najznámejších vzrušujúcich spoločností na planéte s priestorom pre potenciálny rast spolu s ochrannou sieťou, aby ste na ceste nestratili veľa peňazí..

Avšak rastové akcie sú tiež dobrou investíciou, pretože vám prinesú dobrú návratnosť, hlavne z ceny akcií akcií. Rastové akcie sú však dlhšími investíciami, pokiaľ ide o zarábanie peňazí, a považujú sa za rizikovejšie ako dividendové akcie. Ale rovnako dobré sú samozrejme aj investície.

Takže ak ste trpezlivým investorom, ktorý sa chce stať súčasťou oboch svetov, odporúčame vám mať rozmanitú zbierku oboch.

Ak chcete zistiť, ktoré akcie s najlepším rastom majú investovať do roku 2021, prečítajte si Top 10 britských akcií, ktoré treba zvážiť v roku 2021.

Ak však na svojej obchodnej ceste hľadáte pravidelný tok pasívnych príjmov, poďme sa pozrieť na 7 najlepších britských dividendových akcií, ktoré teraz môžete kúpiť a ktoré vám môžu ponúknuť atraktívne výnosy.

TOP 7 britských dividendových akcií na nákup, ktoré ponúkajú atraktívny tok príjmov

Tu máte náš zoznam 7 britských dividendových akcií, ktoré vyzerajú ako najatraktívnejšie akcie na dnešnom britskom trhu. Poďme sa bližšie pozrieť na to, ako dobre by si tieto akcie mohli počínať v nasledujúcich rokoch. Dávajte im pozor! Budúci rok im to môže vyjsť mimoriadne dobre.

1. PayPoint PLC (PAY.L)

Výnos dividendy: 6,01%

Prvou britskou dividendovou akciou na zozname je PayPoint plc.

Táto anglická spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1996 a jej ústredie je v Welwyn Garden City, pôsobí tiež v Rumunsku spolu s Veľkou Britániou. Spoločnosť je navrhnutá tak, aby pomáhala jednotlivcom platiť účty rýchlym a jednoduchým spôsobom, všetko pomocou niekoľkých kliknutí na tlačidlo.

Spoločnosť nielenže rástla a očakáva sa, že v budúcich rokoch bude ešte rásť, ale aj vypláca spoľahlivú dividendu svojim akcionárom. Jej predchádzajúca dividenda bola vyplatená 29. decembra 2020 vo výške 7,80p na akciu a ďalšia výplata spoločnosti má byť zaplatené 8. marca 2021.

Táto britská akcia vyzerá, že pokračuje a pekne sa nastavuje na nasledujúci rok z nedávnej obchodnej správy spoločností vydanej 21. januára 2021.

Spoločnosť uviedla, že hoci čistý príjem základnej skupiny z pokračujúcich činností klesol o 10,8% na 3,0 milióna GBP z 27,5 milióna GBP v roku 2020, spolu s čistým príjmom britských maloobchodných služieb poklesol o 1,4% na 10,6 milióna GBP, spoločnosť stále vykazuje určité silné výsledky.

Aj keď príjmy maloobchodných služieb v Spojenom kráľovstve klesli, stále zaznamenali nárast transakcií platobnými kartami spolu s novým obchodným sektorom, ktorý zvíťazil v digitálnych platbách, obnovenie veľkých klientov vylepšilo návrh maloobchodníka spoločnosti na zvýšenie počtu.

Plán spoločnosti v oblasti expanzie rastu bude pokračovať, pretože spoločnosť oznámila, že akvizícia spoločností Handepay a Merchant Rentals bude dokončená začiatkom roku 2021 na základe schválenia. Spolu s dokončenou akvizíciou i-movo na konci novembra 2020, ktorá pre značku vytvorí viac vzrušujúcich príležitostí.

Berúc na vedomie, že táto spoločnosť pôsobí aj v Rumunsku, spoločnosť potvrdila, že sa snaží zbaviť rumunskej stránky podnikania, čo jej umožní získať značné zisky, aby mohla pokračovať v raste britského podnikania a rozvíjať sa pohybu stratégie Spojeného kráľovstva.

Čo si myslia a predpovedajú analytici pre túto akciu vpred?

Potvrdilo sa to, aj keď spoločnosť zaostala za svojimi príjmami z príjmu, za posledný rok stále rástla o 3,7%.

V budúcnosti 4 z 5 mestských analytikov pridelili tejto akcii konsenzuálne hodnotenie „nákupu“ s priemerným dvanásťmesačným cenovým cieľom 880,60p spolu s cieľovými cenovými rozpätiami medzi 540p na najnižšej a 1 263p na najvyššou.

2. Právne & General Group PLC (LGEN.L)

Výnos dividendy: 6,97%

Poisťovňa Legal & Všeobecne sú spoľahlivé a stabilne rozdelené britské akcie, ktoré by ste mali zvážiť.

Aby sme vám poskytli prehľad toho, čo ponúka spoločnosť LGEN, spoločnosť ponúka rôzne poistné produkty a ponúka svoje služby po celom svete. Pôsobí v rôznych segmentoch vrátane dôchodku, správy investícií, kapitálu a poistenia..

V roku 2020 spoločnosť vyplatila dividendu vo výške 4,93 percenta na akciu, ktorá bola vyplatená 24. septembra 2020.

Po neistote, ktorú nám všetkým rok 2020 ukázal, sa tejto poisťovacej skupine v uplynulom roku darilo a pri pohľade do budúcnosti dostala poisťovacia firma predpoveď rastu výnosov na úrovni 9,24% ročne..

Poisťovňa, ktorá za posledné desaťročie neustále poskytovala dvojciferné príjmy, vo svojich nedávnych číslach v správe spoločností z novembra 2020 uviedla, že rok 2020 je rokom „pauzy“, pretože cieľom celého podnikania je dosiahnuť prevádzkový zisk v roku 2019 vo výške 2,3 GBP vo svetle posledných udalostí.

Predpokladá sa však, že ambície spoločnosti smerujúce dopredu vo všetkých piatich silných obchodných oblastiach sa budú globálne ešte viac rozširovať. Od ponúkania nových produktov spolu s riešeniami až po ich zavedené stratégie.

Čo si analytici myslia, že táto zásoba môže priniesť v budúcnosti?

Ak sledujete najnovšie investičné správy, táto britská akcia dostala revidované konsenzuálne hodnotenie Zacks Rank na „Hold“. Z širšieho hľadiska to v skutočnosti znamená, že teraz môže byť vhodný čas na naskočenie na túto akciu.

Z 12 mestských analytikov bola táto akcia obľúbenejšia a 5 analytikov jej dalo hodnotenie „Kúpiť“, 4 udelilo tejto akcii hodnotenie „Pozdržať“ a 3 „Predať“.

Analytici tiež stanovili tejto akcii cieľ na dvanásť mesiacov vo výške 245,82 p, spolu s nízkym cenovým cieľom 165,00 p a vysokým cenovým cieľom 344,00 p..

Aj keď táto akcia mala opačné hodnotenie, táto dividendová akcia stále ponúka veľa potenciálu vrátane dvoch veľkých faktorov, pokiaľ ide o perspektívu rastu a jej dividendový výnos. Toto je jedna zo 7 britských dividendových akcií na nákup.

3. GlaxoSmithKline PLC (GSK.L)

Výnos dividendy: 5,51%

Britská nadnárodná farmaceutická spoločnosť je jednou z dividend vo Veľkej Británii, ktorej ste pravdepodobne za posledných pár mesiacov počuli alebo videli veľa týchto akcií, pretože si zaslúži venovať pozornosť.

Pretože rok 2020 prevzala infekcia koronavírusmi, mali by si spoločnosti v tomto priemysle dávať pozor, ale GSK môže ponúknuť niečo viac ako iné.

Ako jedna z najväčších farmaceutických spoločností na svete dnes spoločnosť nedávno zaznamenala nový vynález „Cabenuva“, ktorý sa pod značkou ViiV stal schváleným FDA, čo je prvý dlhotrvajúci liek na liečbu infekcie HIV-1 u dospelých..

Spolu so spoločnosťou dodávajúcou prvú vakcínu proti malárii RTS, S v roku 2014.

Farmaceutická spoločnosť má veľa avenue a v roku 2018 sa dokonca spojila s poprednou organizáciou Pfizer, ktorá kombinuje ich divízie zdravia spotrebiteľov.

V nedávnej finančnej správe spoločnosti je zrejmé, že farmaceutický segment je kľúčovým súperom v rámci globálnej značky, pretože jeho príjmy stúpajú nad ostatné segmenty na 4,2 miliárd GBP – 3% v porovnaní s vakcínovým segmentom na úrovni 2,0 miliárd GBP – 9% a jej spotrebiteľský segment na 2,4 miliardy GBP + 2%.

Niektoré pôsobivé výsledky vykazuje značka zdravotnej starostlivosti v roku 2020.

Posledná dividenda spoločnosti bola vyplatená akcionárom 14. januára 2021 za 19,00 p na jednu akciu.

Čo si analytici myslia o tomto farmaceutickom dividendovom akte vpred?

Ak sa pozrieme na skutočnosť, že zisk spoločnosti za posledný rok vzrástol o 39,7%, niet divu, že sa predpokladá, že spoločnosť bude archivovať ďalší rast do roku 2021.

Predpovedá sa, že príjmy budú rásť o 4,76% ročne, pričom 19 analytikov z Wall Street udelilo akciám vedomý rating „Hold“, ktorý udelilo 10 analytikov, pričom 7 analytikov označilo akciu ako „Buy“ a 2 s akciou „Sell“. hodnotenie.

Dvanásťmesačný cenový cieľ bol stanovený na 1 732,38 P spolu s nízkym cenovým cieľom 1 300,00 P a vysokým cenovým cieľom 1 732,38 P.

Spolu so spoločnosťou vyplácajúcou spoľahlivú dividendu vo výške 5,51%.

Vzhľadom na to, čo svet v súčasnosti prechádza, a prirodzene budeme v budúcnosti potrebovať viac vakcín a liekov, urobí z tejto britskej dividendovej akcie jednu na kúpu, ale tiež na udržanie a udržanie veľmi dlho, perfektná investícia do dôchodku.

4. Unilever PLC (ULVR.L)

Výnos dividendy: 3,4%

Dobre, Unilever Plc, britská nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa spotrebným tovarom, má na tomto zozname 7 britských dividend, ktoré si možno kúpiť, pravdepodobne najmenší dividendový výnos. Avšak táto akcia sa dostala na zoznam z mnohých dôvodov a jedným z dôvodov je samozrejme jej spoľahlivá dividenda aj v ťažkých časoch.

Unilever (ULVR) je britská spoločnosť zaoberajúca sa spotrebným tovarom, ktorá je domovom niekoľkých svetovo známych značiek, ktoré patria pod jej opasky, vrátane spoločností Dove, Hellman’s a Lipton, aby vymenovala iba tri z pätnástich spoločností, z ktorých každá prinesie viac ako miliardu eur. To nehovorí o tom, že popredná značka pre spotrebiteľov má pod krídlami celkovo viac ako 400 značiek.

V odbore sponiek pre spotrebiteľa má táto zásoba pôsobivú zbierku značiek, ktoré sú žiadané spotrebiteľmi z celého sveta, nielen z Veľkej Británie..

V roku 2020 sa na základe dohody o brexite spoločnosť rozhodla zlúčiť Unilever N.V. s Unilever plc, ktorá bola oznámená 30. novembra 2020 a potvrdila, že teraz má jednu triedu akcií..

Spoločnosť tiež prejavila podporu zdravotníckym pracovníkom a celej krajine v súvislosti s pandémiou Covid-19, pretože pomohla prispením darmi vo výške viac ako 100 miliónov EUR na mydlá, dezinfekčné prostriedky na ruky, bielidlá a potraviny.

V správe spoločnosti z októbra 2020 spoločnosť uviedla základný rast predaja o 4,4% oproti roku 2019 a 9 deväťmesačné USG o 1,4%.

Spoločnosť sa snaží zmeniť svoj výhľad a chce sa stať ekologickejšou, pretože potvrdila svoje plány na zvýšenie ročného predaja alternatív rastlinného mäsa a mliečnych výrobkov na 200 miliónov EUR v rozmedzí 5 – 7 rokov. Spolu so snahou zaviesť stratégiu značiek CleanFuture, ktorá sa snaží do roku 2030 eliminovať uhlík z fosílnych palív z čistiacich prostriedkov..

Pretože spoločnosť oznámila, že ich zameranie zostáva na „rast, poskytovanie absolútneho zisku a voľný hotovostný tok“.

Ako vyzerá budúcnosť pre spoločnosť?

Unilever dostal prognózu rastu zisku 5,63% ročne spolu so spoľahlivou dividendou 3,4%.

Podľa 10 analytikov z Wall Street a mesta zaoberajúcich sa touto akciou získal vedomé hodnotenie „Hold“, zatiaľ čo 5 analytikov ohodnotilo akciu „Buy“, 2 „Hold“ a 3 „Sell“. Pre akciu sa predpovedal dvanásťmesačný cenový cieľ 4 822,00, s nízkym cenovým cieľom 3 800 P a vysokým cenovým cieľom 5 500 P

5. Moneysupermarket.com Group PLC (MONY.L)

Výnos dividendy: 4,33%

Porovnávacia webová stránka vo Veľkej Británii je pravdepodobne jednou z najznámejších a spolu s webom, ktorý si dnes národy vybrali porovnávacie weby na dnešnom trhu.

Špecializujúca sa na finančné služby, ktoré zahŕňajú umožnenie jednotlivcom porovnávať najvýhodnejšie ponuky poistenia, domácich služieb, hypoték, cestovného poistenia, kreditných kariet a ďalších. Táto firma zaznamenala úspech v celej krajine a jednotlivci vždy hľadali dobrú alebo lepšiu cenu, najmä v ťažších časoch.

Finančný guru Martin Lewis, jeden z národov, ktorý sa venuje znižovaniu a šetreniu nákladov, bol majiteľom spoločnosti Money Saving Expert, kým v roku 2012 spoločnosť nepredal spoločnosti Moneysupermarket..

Posledná dividenda spoločnosti bola vyplatená 11. septembra 2020 vo výške 3,10p na akciu.

Ako vyzerá budúcnosť týchto akcií?

Budúci výhľad na túto akciu naďalej vyzerá pozitívne. Spoločnosť má pohodlné finančné postavenie, dobré vyhliadky na rast a dobre krytý dlh.

Analytici poskytli tejto akcii prognózu výnosov na úrovni 12,84% ročne spolu s konsenzuálnym hodnotením „Hold“, ktoré udelilo 6 z 11 mestských analytikov, pričom 5 dalo tejto akcii „Buy“.

Tieto akcie vyzerajú ako dobrá kúpa, vzhľadom na všetku neistotu okolo týchto bezprecedentných a náročných období budú jednotlivci hľadať najvýhodnejšie ponuky vo všetkých smeroch. A keď sa časy stanú normálnejšími, je ľudská prirodzenosť dosiahnuť dobrý obchod.

Spoločnosť má v súčasnosti dividendový výnos 4,33%.

6. Tate & Lyle PLC (TATE.L)

Uchádzač o FTSE 250 Tate & Lyle Plc prichádza ako spoľahlivá dividendová akcia, ktorá sa chystá kúpiť do roku 2021.

Globálny dodávateľ potravín a nápojov ponúka výživné sladidlá spolu s prísadami zdravých a zdravých potravín, aby sme vymenovali dve kategórie výrobkov.

V posledných správach značka potvrdila svoje rastové plány pre spoločnosť, pretože rozšírila svoju radu škrobov na báze tapioky. Toto sa snaží vylepšiť a dodať vynikajúce produkty vylepšeným procesom.

Spolu s rozšírením portfólia spoločnosti značka oznámila aj finančného riaditeľa, ktorý sa dostane k moci v máji 2021.

S cieľom dosiahnuť lepšiu životnosť predstavoval vo finančnej správe spoločnosti do roku 2020 tržby spoločnosti až 2 882 miliónov GBP, jej zisk pred zdanením medziročne až 296 miliónov GBP, pričom upravený voľný daňový tok vykazuje obrovský rozdiel oproti Zvýšenie o 247 miliónov GBP z 212 miliónov GBP v roku 2019 a konečná návratnosť kapitálu na úrovni 17,5%.

Ako vyzerá predpoveď akcií do budúcnosti?

Do budúcnosti sa pozeráme na to, ako táto zásoba pevne dodáva najlepšie a zdravé zložky potravín a nápojov na celom svete, pretože je zrejmý dopyt..

Pretože príjmy rástli za posledný rok o 6,9%, bola prognóza rastu ziskov stanovená na 4,84% ročne.

Z 9 analytikov 5 z nich ohodnotilo akciu na základe konsenzu „Hold“, pričom 3 udelili tejto akcii hodnotenie „Buy“ a 1 „Sell“. Priemerná cieľová cena pre dvanásť mesiacov je 706,67 P, pričom cieľová cena pre nízku cenu je 630 a cieľ pre vysokú cenu je 770P.

Ak v Spojenom kráľovstve v súčasnosti platia opatrenia na zablokovanie a viac jednotlivcov, ktorí sa rozhodnú pre zdravší životný štýl, vyzerá táto dividendová akcia ako dlhodobá investícia perfektne..

7. Supermarkety Morrisons Wm (MRW.L)

Výnos dividendy: 4,1%

Poslednou britskou dividendovou akciou, ktorá prichádza z posledných 7 najlepších akcií, ktoré môžu ponúknuť atraktívny tok príjmov, je Wm Morrisons Supermarket (MRW).

Britská značka supermarketov sa stáva silným uchádzačom, pokiaľ ide o vyplácanie dividend, pretože spoločnosť vyplatila špeciálnu dividendu vo výške 4,00 GBP 25. januára 2021.

Spoločnosť MRW má vyplatiť svoju budúcu dividendu 24. júna 2021.

Táto špeciálna dividenda pochádza z pôsobivých výsledkov výnosov, ktoré popredná značka supermarketov priniesla v priebehu roka, a to najmä v neskorších mesiacoch spoločnosti a z dobrých vianočných sviatočných predajov..

Morrisonov supermarket súčasne oznámil, že zvýši národnú minimálnu mzdu svojich zamestnancov na 10 GBP za hodinu, pričom MRW je jediný popredný supermarket, ktorý vypláca svojim zamestnancom túto mzdu, pričom sa najviac drží národnej minimálnej mzdy..

Spoločnosť Morrison’s hľadala nové spôsoby, ako osloviť svojich zákazníkov v týchto náročných a ťažkých dobách, ktoré priniesol Covid-19, pretože ich online obchod funguje dobre aj s rodinnými prekážkami, ktoré je možné objednať prostredníctvom predplatného Amazon Prime..

V posledných správach supermarkety Morrisons potvrdili, že ešte viac preukazujú svoju podporu potravinovým bankám, pretože dodávajú záväzok 5 miliónov libier udržiavať zásoby potravinových bánk v týchto neistých a náročných časoch.

Čo si analytici myslia o tejto akcii do budúcnosti?

3 zo 6 analytikov ohodnotili akciu hodnotením „Buy“, pričom 2 hodnotili akciu „Hold“ a 1 hodnotili akciu „Sell“..

Priemerná cena za dvanásť mesiacov pre značku supermarketu je 194P s nízkym cenovým cieľom 175P a vysokým cenovým cieľom 221P.

Spolu s predpokladaným rastom výnosov o 16,27% ročne.

Táto značka supermarketu je jednou z dividend vo Veľkej Británii, ktorá je svojou dividendou konkurenciou za posledných 10 rokov a snaží sa pokračovať ďalej do budúcnosti..

Dividendové akcie Spojeného kráľovstva – súhrn

A tu máte nami vybraných 7 dividendových akcií vo Veľkej Británii, ktoré by ste mali zvážiť, ktoré by vám mohli poskytnúť atraktívny tok príjmov počas celého roka a pripraviť sa na dobrú dlhodobú investíciu..

Týchto najlepších 7 dividendových akcií vo Veľkej Británii preukázalo nielen dobré výsledky v náročnom roku 2020, pretože naďalej rástli, ale tiež dokazujú silné výkonné zázemie po mnoho rokov a stále rastú, keď postupujeme vpred.

Na záver možno konštatovať, že tieto akcie ukazujú rast, bezpečnosť a atraktívny dividendový výnos, čo sú tri kľúčové prvky, na ktoré je potrebné prihliadať pri investovaní do dividendových akcií.

Aj keď tieto akcie v minulosti vykazovali pôsobivé výsledky, je rozumné nepokračovať v investovaní do minulosti akcií. Aj keď vám dáva informácie o tom, ako môžu a môžu akcie fungovať, stále existuje prvok rizika, na ktorý je potrebné myslieť pred investovaním.

Ako investovať do britských dividendových akcií?

Teraz sme sa pozreli na 7 najlepších britských dividendových akcií, poďme sa teraz pozrieť na to, ako začať svoju cestu k investovaniu do nich a získaniu časti akcie.

Investovanie do akcií dnes nie je len vzrušujúce a veľmi populárne, ale aj priame, jednoduché a ľahké. Pokiaľ máte správne vedenie a správne nastavenie mysle, bude to tak počas celej vašej obchodnej cesty.

V tejto súvislosti je rozumné nebrať si tipy od jednotlivcov, pokiaľ si neurobíte vlastný prieskum a nebudete si úplne vedomí toho, že tento tovar je súčasťou, ktorého sa chcete stať súčasťou. z.

Najskôr je prvým krokom preskúmať získanie makléra, ktorý by investoval do vami vybraných akcií.

Existuje veľa obchodných brokerov, z ktorých si môžete vybrať, pretože som si istý, že ak ste vykonali nejaký prieskum, uvidíte, že existuje veľké množstvo obchodných platforiem spolu s jednotlivými brokermi, z ktorých si môžete vybrať..

Jednou z obrovských výhod však je, aby ste si svojho brokera vybrali múdro a uistili sa, že broker alebo obchodná platforma vlastní správne licencie na obchodovanie.

Regulované licencie nájdete na webe online obchodných platforiem spolu s licenciami sprostredkovateľov, ktoré sú k dispozícii alebo na požiadanie.

Akonáhle nájdete svojho vybraného brokera alebo online obchodnú platformu, ste reálne pripravení vyraziť.

Aj keď, ak hľadáte dlhú a úspešnú cestu k obchodovaniu s akciami, musíte venovať čas a úsilie tomu, aby ste si našli čas na preskúmanie vami vybraných akcií alebo akcií, ktoré sú zaujímavé.

Ak hľadáte dôveryhodnú online obchodnú platformu na začatie svojej investičnej cesty, veľmi vám odporúčame ocenenú online obchodnú platformu, eToro.

Dôveryhodná online obchodná platforma eToro je dokonalá platforma, ak ste začínajúcim investorom, ktorý práve začína na svojej ceste. Vďaka jeho jednoduchému rozloženiu a užitočnému vedeniu čoskoro urobíte z vašej obchodnej cesty realitu. Spolu s ďalšou výhodou, ktorá spočíva v tom, že máte veľa učebných materiálov od kurzov po materiály na čítanie, kurzy online lektorov, vďaka ktorým budete môcť na všetky svoje pochybnosti odpovedať profesionálmi..

Etoro je teraz domovom pre viac ako 19 miliónov klientov po celom svete, s prístupom na viac ako 16 medzinárodných trhov, aby ste s nimi mohli obchodovať, čo zahŕňa aj týchto 7 britských dividendových akcií a oveľa viac. To všetko s ďalšou výhodou ponúkania nulových provízií, keď investujete do svojich akcií.

Ak si chcete otvoriť účet v eToro všetko, čo musíte urobiť, je postupovať podľa priamych krokov na domovskej stránke spoločnosti. Za pár minút zistíte, že máte obchodný účet spolu s vybraným brokerom, s prístupom k virtuálnej online platforme, ktorá vám umožní učiť sa a trénovať s virtuálnymi prostriedkami v hodnote 100 000 dolárov, aby ste sa mohli učiť, trénovať a vytvárať portfólio investora..

Pre bezproblémovú, jednoduchú a ľahkú transakciu do sveta obchodovania s akciami je eToro vašou dôveryhodnou platformou, ktorá umožňuje, aby vaše obchodné snahy prebehli hladko a splnili sa.

eToro – nakupujte najlepšie dividendové akcie vo Veľkej Británii bez provízie

sprostredkovateľ etoro

eToro sa na trhu cenných papierov osvedčili ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ich vyskúšať.

Váš kapitál je ohrozený. Môžu sa účtovať ďalšie poplatky

Kľúčové body:

Ak si pamätáte niečo z 7 najvýznamnejších britských dividendových akcií na nákup, urobte z nich tieto kľúčové body.

  • Sedem britských dividendových akcií, ktoré dnes môžete kúpiť, ponúka atraktívny prúd príjmov, ktorý môžete pridať k ďalšiemu finančnému príjmu.
  • Dividendové akcie sú akcie, ktoré vám ponúkajú finančné výplaty známe ako dividendy.
  • Dividenda sa často vypláca každý štvrťrok (3 mesiace) akcionárom, ktoré pochádzajú z nerozdeleného zisku spoločnosti.
  • Dividendové akcie sa považujú za bezpečnejšie a na rozdiel od rastových akcií sa o nich vie, že sú o niečo spoľahlivejšie.
  • Dividendové akcie ponúkajú vášmu portfóliu veľkú rozmanitosť, ak chcete do mixu pridať aj rastové akcie.
  • Dividendové akcie sú fantastické dlhodobé investície.
  • Aj keď dividendové akcie majú veľa výhod, prichádzajú s vlastnými rizikovými prvkami, ktoré sa odporúčajú vykonať ďalší prieskum pred investovaním do vami vybraných akcií.
  • Vyberte si dôveryhodného brokera a obchodnú platformu, ktorá sa k vám pripojí na vašej ceste k obchodovaniu s akciami.
  • Investujte vždy v rámci svojich možností.

Poznámka: Minulá výkonnosť nie je ukazovateľom budúcej výkonnosti. Hodnota investícií môže klesať aj stúpať. Akékoľvek názory, správy, výskumy, analýzy, ceny alebo iné informácie obsiahnuté na tomto webe sú poskytované ako všeobecný komentár trhu a nepredstavujú investičné poradenstvo. Trading Education nezodpovedá za žiadne straty vyplývajúce z akýchkoľvek investícií na základe akýchkoľvek odporúčaní, prognóz alebo iných poskytnutých informácií.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector