Aké 10 najlepších rastových akcií si môžete kúpiť v roku 2021?

Najlepšie rastové zásoby v roku 2021

Plánujete investovať do akcií v roku 2021? Chcete si udržať náskok pred trendmi na burze? Náš kompletný sprievodca po 10 najlepších rastových akciách sme uľahčili nákup do roku 2021.

Včasné zavedenie s najlepšími rastovými akciami do roku 2021 by sa mohlo vyplatiť!

Aké sú najlepšie rastové akcie do roku 2021? Budú nejaké dobré rastové zásoby do roku 2021? Kde nájdem najlepšie rastúce akcie do roku 2021? Už sa nemusíte báť! Zaokrúhlili sme ich hore!

Prezrite si náš zoznam top 10 najlepších rastových akcií do roku 2021 a kúpte ich nižšie! Pokryli sme ich všetky!

Počkajte, čo je rastový titul a prečo by som mal do jedného investovať?

Vysvetlíme to.

Rastové akcie sú v hre na obchodovanie s akciami mimoriadne populárne, typicky ponúka jedny z najlepších výnosov na celom akciovom trhu. Ak ešte nie sú na vašom radare, mali by byť!

Sú ako „mega zásoby“ a ak sa dostanete v pravý okamih, urobia z vás veľmi šťastného obchodníka s akciami..

To, čo ich robí tak cennými, je že vždy majú ‘rast‘Na ich mysli – očakáva sa od nich, že budú stále väčšie a väčšie, z čoho vyplýva, že sa tiež zvýši ich cena akcií!

Ale to nie je všetko zábava a hry s rastom akcií! Je treba pamätať na veľa vecí, napríklad veľké výkyvy cien, keď sa akciový trh zmení na medvediu.

Preto musíte byť inteligentní a naučiť sa investovať do rastových akcií. Poznať správny čas na zapojenie je kľúčové!

V tomto článku vysvetlíme, čo sú rastové akcie, ako do nich investovať a odkryjeme dúfajme najlepších 10 najlepších rastových akcií do roku 2021 na nákup.

Všetky tieto najlepšie rastúce akcie, ako aj mnoho ďalších, môžete kúpiť na adrese eToro a zaplatiť 0% províziu!

Čo je rastová zásoba? A prečo by som mal do jedného investovať v roku 2021?


A rast zásob je každá spoločnosť, od ktorej sa očakáva, že bude rásť rýchlejšie ako priemerné zásoby. Spoločnosti, ktoré sú rastovými akciami, zvyčajne chcú reinvestovať svoje zisky, aby mohli naďalej rásť.

A práve táto expanzia ich robí tak atraktívnymi pre obchodníkov s akciami. Ich rast znamená, že sa im darí a bude sa im dariť naďalej.

Rastovou akciou môže byť akékoľvek odvetvie, neobmedzuje sa iba na tieto pojmy. Rastové zásoby bývajú priemyselné disruptory ktorí spôsobujú zmenu v zabehnutom priemysle.

Je potrebné zdôrazniť, že rastové zásoby sú nie rovnaké ako hodnotové zásoby. Je však dobré investovať do oboch, aby ste udržali svoje portfólio rozmanité a minimalizovali riziko.

Ber to na vedomie rastové zásoby môže byť pre obchod riskantnejšie ako priemerné zásoby, majú tendenciu byť volatilnejšie a zažívajú veľké cenové výkyvy smerom nadol aj nahor.

To bolo povedané, rastové zásoby obzvlášť dobre sa darí počas býčieho trhus. Počas medvedích trhov môžu rastové akcie klesať, keď sa investori zdržiavajú a zameriavajú sa viac na hodnotné akcie, takže nezabudnite rozpoznať správny okamih na zapojenie sa do rastových akcií.

Pravdepodobne tiež nechcete investovať do spoločností, ktoré expandujú príliš rýchlo. Ak uvidíte známky toho, môže sa stať, že by ste sa nemali držať ďalej.

Platí to najmä pre spoločnosti, ktoré expandujú v neistých časoch v odvetviach, ktorým sa príliš nedarí alebo im chýba budúcnosť.

Mali by ste tiež vyhnúť sa riziku hľadaním rastové zásoby ktoré už teraz vytvárajú príjem, vyhnúť sa tým, ktoré ešte nie sú (stále môžu zlyhať).

A keď sa konečne rozhodnete investovať do rastových akcií, investujte s rozumom. Nie je potrebné do nich nalievať všetky svoje peniaze. Ak všetko pôjde dobre, nepotrebujete toľko, ale ak sa situácia zvrtne, prinajmenšom ste neinvestovali veľa.

Ak máte radi riziko a volatilitu, potom rastové zásoby sú pre vás. Ak nie, potom by ste sa mali pravdepodobne zamerať na hodnotové akcie.

Najlepšie rastúce akcie do roku 2021 na nákup!

Tu je náš zoznam najlepších rastových akcií do roku 2021, ktoré si môžete kúpiť – nezabudnite ich skontrolovať všetky!

1. Netflix (NFLX)

Nie je prekvapením, že sa Netflix dostal na náš zoznam najlepších rastových akcií do roku 2021!

Stalo sa zaužívaným menom a podľa definície priemyselným narušiteľom, ktorý ľudí zbavuje kina a televízie a namiesto toho pred obrazovkou notebooku..

To znamená, že veci sa začínajú meniť a streamovacie služby, ako je Netflix, sa začínajú stávať normou, takže by sa dalo povedať, že bude skôr lídrom v tomto odbore namiesto toho, aby v tomto zmysle narušil priemysel.

Najväčšia zmena za posledné roky prichádza v podobe HBO Max, Disney + a Amazon Prime Video.

Aj keď sú tieto spoločnosti v streamovacej hre nové, nie sú v televíznom a filmovom priemysle nováčikom a mohli by predstavovať veľkú hrozbu.

Napriek tomu si Netflix urobil dobre, keď mal ocenil v hodnote približne 30 200% od svojho IPO v roku 2002.

Zvažovali ste nákup? Netflix skladom?

obchod s akciami neetflixu

2. Adobe Systems Inc. (ADBE)

Môže sa vám prepáčiť, že si myslíte, že Adobe je iba efektná aplikácia na čítanie súborov PDF a vytváranie mémov vo Photoshope!

Adobe je v skutočnosti mamutom spoločnosti, ktorá poskytuje širokú škálu služieb iným spoločnostiam.

Niektoré z nich zahŕňajú aplikáciu Adobe Campaign, ktorá umožňuje podnikom posielať marketingové materiály, napríklad e-maily a upozornenia push, a Adobe Experience Manager, vynikajúci nástroj na vytváranie webových stránok..

To, čo tieto nástroje odlišuje od ostatných, je to, že na nastavenie nepotrebujú takmer žiadne kódovanie, čo znamená, že takmer každý ich môže používať s relatívne malým zaškolením..

Od IPO spoločnosti Adobe v roku 1986 ocenila približne 119 200% (najvyššia v tomto zozname!), čo z nich robí jednu z našich najlepších rastových akcií do roku 2021, ktorú si môžeme kúpiť, najmä ak naďalej vytvárajú silné partnerstvá s inými veľkými spoločnosťami.

Okrem toho sa za posledných päť rokov akcie spoločnosti Adobe zmenili z približne 93,94 USD na 466,11 USD (v čase písania tohto článku)..

Zvažovali ste nákup? Adobe skladom?

obchodovať s akciami

3. MercadoLibre Inc. (MELI)

Všetci vieme o Amazone a Alibabe, ale vedeli ste, že v eCommerce Town je nový hráč? A že sú blízko k ovládnutiu celej Latinskej Ameriky? (to je približne 652 miliónov ľudí!)

No, existuje, a volá sa MercadoLibre! Rovnako ako mnoho ďalších v tomto zozname, aj MercadoLibre existuje už nejaký čas a pôvodne bola založená v roku 1999 v Argentíne..

A v posledných rokoch to začalo skutočne zabíjať a stať sa významnou silou v elektronickom obchode.

Rok 2020 bol pre nich obzvlášť dobrým rokom, ktorý od marca dramaticky stúpol v cene (s najväčšou pravdepodobnosťou súvisí s koronavírusom!).

MercadoLibre je online trh pre elektronický obchod a online aukcie, a tak je to v niektorých ohľadoch o niečo viac podobné eBay ako Amazonu.

Jeho prítomnosť je napriek tomu obrovská a neustále rastie, čo z neho robí jednu z najlepších rastových akcií do roku 2021 a ďalších rokov.

Zvažovali ste nákup? MercadoLibre skladom?

4. Five Below Inc. (PÄŤ)

Five Below je relatívny nováčik, s ktorým možno ešte stále veľa ľudí nevie, najmä pre ľudí mimo USA.

Pre tých, ktorí to nevedia, Five Below je reťazec diskontných obchodov, ktoré predávajú produkty väčšinou do 5 dolárov (odtiaľ názov, Five Below – dosť chytrý!).

Ďalším faktorom, ktorý ich robí tak jedinečnými, že ich možno považovať za „narušiteľa odvetvia“, je ich zameranie na „zážitok z obchodu“, ktorý sa snaží o vzrušujúcu myšlienku nakupovania..

Veria tým, že môžu zvýšiť predaj, a upozorňuje, že väčšina diskontných obchodov sa nezameriava na to, aby si spotrebiteľ mohol vychutnať nakupovanie.

Five Below skutočne začali rozširovať svoju paletu produktov a umiestnení okolo roku 2011 a odvtedy sa takmer neprestali nadýchnuť.

Dnes existujú približne 900 obchodov Five Below v 38 štátoch USA.

Zvažovali ste nákup? Päť nižšie skladom?

5. Align Technology Inc. (ALGN)

Align Technology je veľmi zaujímavá voľba pre najlepšie rastúce akcie a pravdepodobne nie taká, ktorá by vám okamžite prišla na myseľ, keď uvažujete o akciách na nákup.

Sú výrobcom digitálnych 3D skenerov, ktoré sa primárne používajú na ortodonciu (špecializácia zubného lekárstva, ktorá sa zaoberá väčšinou korekciou nesprávnych zubov a vzorov uhryznutia)..

Rovnako ako všetky ostatné akcie na tomto zozname, aj tieto majú vynikajúci zvyk rozširovania a od roku 2001 sú verejne obchodované.

Zaujímavý fakt, približne 8% ľudí, ktorí používajú rovnátka, použilo produkty súvisiace s technológiou Align Technology, čo vám dáva určitú perspektívu toho, aký veľký vplyv dosiahli na trhu.

Okrem toho sa zhruba od marca 2020 usilovne rútia smerom nahor. Pamätajte však, že za posledných päť rokov dosiahli vrchol a dosiahli najmenej trikrát, ale opäť to tentokrát vyzerá trochu inak..

Zvažovali ste nákup? Zarovnať skladom?

6. Tesla (TSLA)

Tesla je jediným skutočným hráčom v priemysle elektrických vozidiel. Elektromobily nielen ochladili, ale umožnili im aj skutočnú možnosť – pred niekoľkými desaťročiami boli iba niečím viac ako snom!

A s neustále sa vyčerpávajúcou dodávkou ropy a iných fosílnych palív skutočne potrebujeme, aby obstáli.

Tesla však nie je bez problémov. Pre začiatok majú teraz niekoľko súperov. Najmä jedna, Nikola, skutočne začína naberať rýchlosť.

Dôležitejšie však je, že existuje mestská legenda, že zakaždým, keď Elon Musk tweetuje investorovi, vyroní slzu (Elon tweety, investori plačú!).

No nie doslovne, ale Muskov zvyk na Twitteri mnohokrát poškodil cenu akcií spoločnosti Tesla.

Tesla ocenila od svojho IPO v roku 2010 približne 1 280%, a preto je jednou z popredných akcií do roku 2021.

Zvažovali ste nákup? Tesla skladom?

7. Peloton Interactive Inc. (PTON)

Chcete sa udržiavať v kondícii a pravidelne cvičiť? Prečo potom ešte neinvestujete do Peloton Interactive?!

Peloton Interactive je jednou z najlepších spoločností na cvičenie na svete, hoci je tu už iba osem rokov.

Najlepšie výrobky spoločnosti Peloton sú rotoped a bežecký pás, ale vďaka čomu tieto produkty skutočne vynikajú, je to, že vlastníci si môžu predplatiť mesačné predplatné, aby sa mohli na diaľku zúčastňovať hodín cvičenia ktoré sa streamujú na obrazovke bicykla alebo bežeckého pásu.

Ako teda vidíte, Peloton Interactive sa nezaujíma iba o predaj cvičebného vybavenia, ale tiež o speňaženie celej vašej cvičebnej rutiny.!

Pelotonove interaktívne cvičebné stretnutia sa tiež ukázali ako hlavný hit počas pandémie koronavírusov, pričom mnoho z nás bolo uzamknutých a nemali kde cvičiť..

Zvažovali ste nákup? Peloton skladom?

8. Beyond Meat (BYND)

Beyond Meat sú najrýchlejšie rastúci výrobcovia rastlinných potravín na svete (ďalší rastový produkt pre tých, ktorí sa zaujímajú o zdravý životný štýl!).

Oni majú zarobil na rastúcom počte ľudí, ktorí sa venujú vegánskemu / vegetariánskemu životnému štýlu, či už zo zdravotných dôvodov, z dôvodov práv zvierat alebo z dôvodu ochrany životného prostredia.

A možno práve vďaka nim boli tak úspešní, ako dobre napodobňujú skutočné mäsové výrobky, ako sú kuracie mäso, hamburgery a klobása, okrem chvály celebrít a veľkých partnerstiev.

Beyond Meat sú zjavne disruptorom v priemysle, ktorý je na vzostupe a rast bude mať určite na mysli, čo z nich robí jednu z najlepších rastových akcií do roku 2021..

Pamätajte však, že spoločnosť Beyond Meat čelila obavám o bezpečnosť potravín. Niektorí tvrdia, že ich potraviny sú neskutočne spracované, čo je pre niektorých spotrebiteľov vypnutie..

Zvážili ste Nákup ďalej Vývar z mäsa?

9. Amazon (AMZN)

Je niečo, čo Amazon nedokáže? Teraz sa dostali na toľko rôznych trhov, je ťažké ich počítať!

Dnes Amazon nie je len v priemysle eCommerce, rozšíril sa tiež na streamovacie služby (Amazon Prime Video) a cloud computing (Amazon Web Services), čo z nich urobilo rivala s mnohými akciami na tomto zozname.!

Je ťažké uveriť, že ide o rovnakú spoločnosť z roku 1999, ktorá bola na rovnakej ulici ako záložňa, výmena ihiel heroínu a „salón“ pre dospelých.

Áno, Amazon je teraz obrovská spoločnosť, ale neuveriteľné neustále rastie a rastie.

Amazon ocenil približne 86 260% od svojho IPO v roku 1997, bezbožná suma za niečo viac ako dve desaťročia.

A práve tento obrovský rast robí z Amazonu možno jednu z najlepšie rastúcich akcií v súčasnosti a jednu z najlepšie rastúcich akcií najmä do roku 2021..

Uvažovali ste nad kúpou akcií Amazonu?

10. Microsoft (MSFT)

Spoločnosť Microsoft priniesla počítač do domácnosti každému tak, ako ho poznáme dnes. Aj keď majú s Apple veľkú rivalitu, je zrejmé, že Microsoft je skutočným víťazom.

Z tohto dôvodu môžete tiež povedať, že spoločnosť Microsoft je možno viac lídrami v odbore namiesto priemyselných disruptorov.

Dalo by sa dokonca povedať, že majú silný monopol na priemyselné odvetvie (ak nepoužívate počítač od spoločnosti Microsoft alebo Apple, čo na Zemi používate?).

A spoločnosť Microsoft miluje spätný výkup akcií z trhu, čo môže rýchlo načerpať cenu akcií.

Microsoft ocenil približne 104 000% od svojho IPO v roku 1986, čo ich robí zreteľne najlepším rastom akcií do roku 2021.

Uvažovali ste o kúpe akcií spoločnosti Microsoft?

Kľúčové body

V roku 2021 existuje veľa príležitostí na investovanie na akciovom trhu, ale tento rok je zrejmé, že stojí za to hľadať čo najlepšie rastúce akcie. Ďalej sú uvedené hlavné kľúčové body pre rast zásob v roku 2021.

Ak si pamätáte niečo z Best Growth Stocks for 2021 To Buy, urobte z nich tieto kľúčové body.

  • Rastové akcie sú akcie, od ktorých sa očakáva, že budú rásť oveľa rýchlejšie ako priemerné akcie. Spravidla sa zameriavajú na reinvestovanie a expanziu.
  • Možno vám bude menej známe MercadoLibre, Five Below, Align Technology, Peloton Interactive a Beyond Meat.. Ale tieto akcie sú v dnešnej dobe hlavnými hráčmi a mali by ste ich sledovať.
  • Nie je prekvapením, že mnohí z tých najlepších rastové zásoby sú technologické spoločnosti. Amazon, Microsoft, Adobe, Netflix, Tesla – zoznam pokračuje!
  • Na prvom mieste nášho zoznamu sú spoločnosti Amazon a Microsoft najlepšie rastové zásoby do roku 2021. Obom sa v roku 2020 darilo mimoriadne dobre a majú za sebou silnú históriu rastu.

Chcete začať investovať do 10 najlepších rastových akcií?

Teraz viete, aké sú najlepšie rastúce akcie, ktoré chcete investovať v roku 2021, a máte solídny základ pre začatie investovania do akcií. Ďalším krokom je vyhľadanie renomovaného burzového makléra

Na platforme viacerých aktív eToro, Môžete si kúpiť všetkých 10 najlepších akcií, ktoré sú uvedené v tomto zozname. Či už ste s akciami obchodovali už skôr, alebo s touto formou investovania práve prechádzate, jej užívateľsky prívetivá služba je skvelým spôsobom, ako porovnávať meny a začať obchodovať už dnes..

Ak ste akciovým začiatočníkom, ktorý hľadá najlepších maklérov do roku 2021, je eToro inovatívne Funkcia CopyTrader vám môže poskytnúť cenné informácie o najlepších stratégiách obchodovania na burze. Táto funkcionalita vám umožňuje sledovať akcie skúsených investorov v reálnom čase a potom automaticky kopírovať ich rozhodnutia. Je to skvelý spôsob, ako vyskúšať rôzne stratégie skôr, ako pre vás nájdete víťazný vzorec.

eToro – Nakúpte najlepšie rastové akcie s 0% províziou

sprostredkovateľ etoro

eToro sa v rámci akciového trhu osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám vyskúšať si ich.

Pamätajte však, že ani tie najlepšie rastové akcie vám zaručene nezarobia peniaze. To znamená, že je dôležité vykonať náležitú starostlivosť a nájsť dôkladnú stratégiu riadenia rizík skôr, ako začnete obchodovať s akciami.

Dúfame, že náš zoznam top 10 rastúcich akcií, ktoré si môžeme kúpiť v roku 2021, bol užitočný.

Zrieknutie sa zodpovednosti: Akcie sú vysoko volatilné. Váš kapitál je ohrozený

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map