Najlepšie akcie na nákup v roku 2021

Aké najvyššie zásoby na nákup v roku 2021 sa pýtate? Pravdepodobne tieto!

Existujú nejaké dobré akcie, ktoré treba sledovať v roku 2021? Bude rok 2021 vhodný čas na nákup akcií? Pozrime sa na niektoré z najlepších a zistíme.

Pri pohľade na to, aké akcie kúpiť v roku 2021, nemôžete uniknúť pandémii, ktorá prišla charakterizovať rok 2020 a bude pravdepodobne pokračovať po veľkú časť roku 2021.

Aj keď to spočiatku znie dosť strašidelne, nemalo by to byť, pretože za každou hroznou vecou, ​​ktorá sa na trhu s akciami stala, vždy niekto niekde na tom zarába peniaze.

Aj keď sa niektoré akcie môžu javiť ako veľmi zrejmé – napríklad Zoom (viac o nich nižšie!) – existuje veľa vecí, o ktorých si možno neuvedomujete, že mali obrovský rok 2020 a je pravdepodobné, že v nich budú pokračovať až do roku 2021.

Pamätajte však, že, len preto, že akcia sa považuje za skvelú zásoby kúpiť v roku 2021, to neznamená, že to tak bude nevyhnutne. Musíte byť aktívnym účastníkom akciového trhu.

To peniaze sa „pasívne“ nevyrábajú samy; musíte vstúpiť a vystúpiť v pravý okamih, pretože je pravdepodobné, že keď pandémia pominie, veci sa znova zmenia.

V tomto článku sa pozrieme na to, ktoré akcie kúpiť v roku 2021, a prečo by to mohli byť veľké investície. Pred zapojením sa do akcií, ktoré sú uvedené v tomto článku, by ste si mali samozrejme urobiť vlastný prieskum!

Ako si vybrať najlepšie akcie na nákup v roku 2021?

To nie je ľahká úloha a pravdepodobne nebudete mať priamu odpoveď, nech už sa pýtate kohokoľvek.

Pravdou je, že akciový trh sa veľa mení. Skvelé akcie kúpiť v roku 2021 mohla byť v roku 2022 strašná akcia!

Musíte sa sústrediť na to, čo im naďalej dáva hodnotu, a samozrejme zvážiť, ako dlho chcete túto akciu držať.

Ďalej nesledujte iba skladové zásoby, musíte sledovať podobné akcie, aby ste videli, čo sa na trhu s akciami skutočne deje.

Skvelým spôsobom, ako zistiť, čo by mohlo byť vynikajúcou zásobou na nákup v roku 2021, by bolo pozri sa na to, čo sa obzvlášť dobre darilo v roku 2020, za predpokladu, že veľká časť roku 2021 bude podobná.


Najpravdepodobnejším dôvodom môže byť tento prípad: koronavírus. V druhej polovici roku 2020 počet prípadov začal opäť stúpať a zdá sa, že bohužiaľ nastaví trend pre veľkú časť zimy 2020/2021.

Bol by to teda dobrý nápad dávajte pozor na zásoby, ktorým sa počas pandémie darilo a drž sa ďalej od akcií, ktoré bojovali.

Pamätajte, že pri niektorých akciách ich môže zabiť niekoľko mesiacov bez predaja alebo aspoň so zníženým príjmom.

Z tohto dôvodu je mimoriadne dôležité, aby ste boli opatrnejší, ako by ste boli po väčšinu ostatných rokov.

Ostražito sa držte svojej stratégie riadenia rizík, myslite na to ako na svojho najlepšieho priateľa, ktorý sa vás snaží udržať mimo nebezpečenstva.

Okrem toho môže byť lepšie pozerať sa skôr na investovanie do hodnotných akcií ako na rastové, ktoré nesú väčšie riziko, aj keď to tak nie je vždy..

To znamená, že väčšine našich 10 najlepších akcií, ktoré sa majú kúpiť v roku 2021, sa v priebehu roku 2020 darilo úžasnejšie ako inému roku.

Top 10 akcií, ktoré si môžete kúpiť v roku 2021!

Pozrime sa na 10 akcií, ktoré treba v roku 2021 zvážiť:

 1. Amazon (AMZN)
 2. West Pharmaceutical Services (WST)
 3. PayPal (PYPL)
 4. Regeneron Pharmaceuticals (REGN)
 5. DexCom (DXCM)
 6. DocuSign (DOCU)
 7. Etsy (ETSY)
 8. Tesla (TSLA)
 9. Zväčšiť (ZM)
 10. Nikola (NKLA)

Môžete kúpiť ktorékoľvek z týchto skladových zásob, ako aj mnoho ďalších, na internetovej stránke eToro a zaplatiť 0% províziu!

Väčšina spoločností na tomto zozname kvôli pandémii zvýšila cenu. Najvýznamnejšie je, že popri technologických zásobách uvidíte veľa spoločností, ktoré pracujú s farmaceutikami.

Tu je náš zoznam najlepších akcií, ktoré si môžete kúpiť v roku 2021! Zapíšte si ich, skontrolujte a preskúmajte!

1. Amazon (AMZN)

amazonovy cenovy graf

Ste naozaj prekvapení, že v tomto zozname vidíte Amazon? Akcie spoločnosti Amazon sú jednoducho neprekonateľné!

Ich príbeh rastu je jednoducho úžasný a nikdy to nevyzerá, že sa to zastaví. Všetko, do čoho sa zapoja, sa zmení na zlato.

Nielenže sú jednou z najväčších a najúspešnejších spoločností v oblasti elektronického obchodu na svete, ale aj majú podieľa sa na cloudových výpočtoch s AWS a streamovaní s Amazon Prime.

Toto všetko bolo vyrobené Jeff Bezos, najbohatší človek sveta, v roku 2020 ešte bohatší

V prvej polovici roku 2020, Cena Amazonu stúpla o 49,3%, čo z neho robí jednu z najlepších akcií na nákup v roku 2021.

Pre obrovskú spoločnosť ako Amazon je ťažké rásť, väčšina spoločností dosiahne určitý bod a to je všetko. Ale Amazon je zjavne zvláštny prípad, už je taký veľký a napriek tomu pokračuje. Keď toľko narastiete pri tejto veľkosti, je to dosť šialené!

Uvažovali by ste o kúpe Amazon skladom?

2. West Pharmaceutical Services (WST)

prvý skladový graf

West Pharmaceutical Services je pravdepodobne spoločnosť, o ktorej ste nikdy predtým nepočuli. Svoje IPO mali späť v roku 1988, vlastne už boli dosť dlho a vo všeobecnosti sú dosť stabilné.

Všetko sa však zmenilo, keď začala pandémia. Uvidíte, West Pharmaceutical Services sa špecializuje na injekčné farmaceutické obaly a doručovacie systémy.

Takže nie je vôbec prekvapením, že mali dobrý rok 2020. Sú to spoločnosti ako West Pharmaceutical Services môže pomôcť pri dodaní vakcíny, ktorú potrebujeme na porazenie tohto vírusu.

To bolo povedané, ceny zaznamenali pokles vo februári 2020, ale keď prišiel marec, zvýšili svoju hodnotu a zdá sa, že tam zostávajú.

V prvej polovici roku 2020, Cena West Pharmaceutical Services vzrástla o 51,4%.

Zvažovali ste nákup WST skladom?

3. PayPal (PYPL)

paypal skladový graf

PayPal si počínal v roku 2020 naozaj dobre a vy môžete úplne pochopiť, prečo. Každý pracuje z domu a nikto sa nemôže osobne stretnúť.

Stali sa predvoleným spôsobom posielania peňazí ľuďom počas uzamknutia a objednávky z domu, či už pre príbuzných, elektronický obchod, prácu alebo platenie účtov.

PayPal tiež ťažil zo zvýšeného záujmu o eBay aj počas pandémie je PayPal hlavným poskytovateľom platieb eBay od roku 2003.

Pamätajte však, že PayPal má v tomto priemysle veľa súperov s neustále rastúcim počtom začínajúcich služieb, ktoré sa ich snažia prekonať..

V prvej polovici roku 2020, Cena služby PayPal vzrástla o 61,1%, čo z neho urobí jednu z najlepších akcií v roku 2021.

Niektorí tvrdia, že služba PayPal je v súčasnosti dosť nadhodnotená, a preto je pravdepodobné, že keď pandémia skončí, môžu znížiť cenu..

Zvažovali ste nákup PayPal skladom?

4. Regeneron Pharmaceuticals (REGN)

Regeneron Pharmaceuticals je ďalšia zásoba, ktorá kvôli koronavírusu prudko vzrástla v cene.

Sú to a biotechnologická spoločnosť, ktorá skúma a vyrába lekárske výrobky pre širokú škálu rôznych zdravotných porúch.

To, čo z nich teraz urobilo takú cennú zásobu, je to, že boli schválené americkým ministerstvom zdravotníctva a sociálnych služieb na produkciu protilátok proti koronavírusu.

Inými slovami, ošetrenie, ktoré vyrábajú, by mohlo mnohým ľuďom zachrániť život, ak sa preukážu ako účinné. V niečom sú dosť podobné West Pharmaceutical Services.

V prvej polovici roku 2020, Cena lieku Regeneron Pharmaceuticals vzrástla o 66,1%.

To znamená, že si to všimnite ich ceny akcií boli za posledných niekoľko rokov obzvlášť nestabilné, často dramaticky vystreľujú a potom rovnako dramaticky klesajú späť.

5. DexCom (DXCM)

DexCom je ďalšou spoločnosťou spojenou so zdravím na tomto zozname najlepších akcií, ktoré je možné kúpiť v roku 2021, ale tu je to, čím sa líši: nemá nič spoločné s pandémiou!

DexCom v skutočnosti vzrástol napriek pandémii veľmi dramaticky. Keby pandémia neprebehla, ktovie, ako dobre by to teraz mohlo byť.

Spoločnosť DexCom vyrába kontinuálne monitory glukózy, prístroje, ktoré bránia diabetikom v tom, aby si museli bodnúť prstom zakaždým, keď chcú skontrolovať hladinu cukru v krvi.

Takáto technológia je veľmi výhodné pre ľudí s cukrovkou ktorí si budú môcť kedykoľvek skontrolovať hladinu glukózy.

V prvej polovici roku 2020, Cena DexCom stúpla o 85%. A na rozdiel od mnohých akcií na tomto zozname má DexCom veľmi dobrú šancu na ďalší rast aj po prekonaní pandémie.

Zvažovali ste nákup DexCom skladom?

6. DocuSign (DOCU)

Pracujete z domu? Potrebujete podpísať veľa papierov? Možno ste dokonca začali alebo ukončili prácu v roku 2020? No, potom si pravdepodobne tie dokumenty nepodpísal osobne, že??

Pretože všetci majú uzamknutie, pracujú z domu, väčšina ľudí nemôže len ísť von a podpísať tento dôležitý kúsok papiera, pravdepodobne ste museli urobiť elektronický podpis, čo je presne to, čo poskytuje DocuSign.

Ich nástroje na elektronický podpis sú obzvlášť užitočné pre každé HR oddelenie, účtovnícke služby alebo spoločnosti, kde je podpisovanie zmlúv mimoriadne dôležité.

Okrem toho ponúkajú aj to, čo nazývajú „Agreement Cloud“, ktoré sa dá integrovať s viac ako 350 rôznymi nástrojmi, ako sú Salesforce a Google Suite..

V prvej polovici roku 2020, Cena DocuSign stúpla o 132,4%.

7. Etsy (ETSY)

Etsy je zaujímavá akcia pre tento zoznam najlepších akcií, ktoré si môžete kúpiť v roku 2021, špecializujúca sa na širokú škálu ručne vyrábaných a vinobraných výrobkov predávaných na svojej platforme eCommerce.

To, čo ich robí obzvlášť zaujímavými, do ktorých sa môžu zapojiť v roku 2021, je to, ako dobre sa im darilo v dôsledku pandémie, nesmierne získavajú z dopytu po maskách.

Ďalej veľa spotrebiteľov chcelo kúpiť si svoje miesto ručne vyrobené výrobky alebo ktorí si chceli kúpiť remeselnícke potreby.

A skutočnosť, že ide o platformu elektronického obchodu, iba zvýšila záujem spotrebiteľov o ne, pretože nemuseli chodiť nakupovať.

V prvej polovici roku 2020, Etsy zdražel o 139,8%. Upozorňujeme, že niektorí veria, že po ukončení pandémie môžu mať ťažkosti s pokračovaním v tomto trende.

8. Tesla (TSLA)

Ktovie, za pár desaťročí by sa myšlienka riadenia elektromobilu mohla stať nielen realitou, ale normou a tento úspech by mohol ležať takmer úplne na pleciach Tesly..

Doteraz v roku 2020 Tesla útočila na priblíženie a bližšie k ich Cieľom je vyrobiť 1 milión automobilov ročne – tvrdenie, ktoré vyvolalo veľkú kritiku spoločnosti Tesla už v roku 2016, keď za rok vyrobili iba 50 000 automobilov.

Na začiatku V októbri 2020 vyrobila spoločnosť Tesla 318 000 automobilov, vynikajúce zlepšenie od roku 2016 a mieria na 500 000 do konca roka.

Núti vás zvedieť, čo by mohli dosiahnuť, keby k pandémii nikdy nedošlo!

V prvej polovici roku 2020, Cena spoločnosti Tesla vzrástla o 158,1%.

Zvažovali ste nákup Tesla skladom?

9. Zoom (ZM)

zväčšiť skladový graf

Keď budeme všetci starí, o 50 až 60 rokov odteraz si budeme všetci spomínať na to, ako sme pomocou Zoom používali na udržiavanie kontaktov s priateľmi a rodinou počas celej pandémie!

Zoom v tomto zozname nie je vôbec žiadnym prekvapením. Dalo by sa to dokonca nazvať jednou zo značiek roka, spoločnosťou definujúcou rok 2020.

Bude však veľmi zaujímavé sledovať, ako bude Zoom pokračovať, keď pandémia skončí.

Pravdepodobne bude potrebné nadviazať niektoré významné partnerstvá s veľkými spoločnosťami, aby sa stali ich hlavným nástrojom pre videokonferencie.

Faktom však je, že mnoho spoločností už má na to vyhradené služby a to, čo pravdepodobne zvyšuje hodnotu Zoom, sú nezávislí používatelia udržiavajúci kontakt so svojimi blízkymi..

V prvej polovici roku 2020, Zoom vzrástol v cene 272,6%, čo z nej robí jednu z najlepších akcií, o ktorej sa v roku 2021 uvažuje.

10. Nikola (NKLA)

cena akcie nikola

Tesla sa musí dosť obávať, ako rýchlo Nikola rástla v priebehu roku 2020!

Sú jednou z najrýchlejšie rastúcich spoločností na akciovom trhu dnes a vyzerá to, že tento trend bude pokračovať.

Malo by sa spomenúť, že Nikola mala neskôr v roku 2020 nejaké problémy s dramatickým poklesom cien niekoľkokrát počas celého roka, a preto by mali obchodníci s akciami postupovať opatrne.

To znamená, že Nikola od polovice novembra 2020 preukázala neuveriteľný rast, čo je pravdepodobne spôsobené ich partnerstvo so spoločnosťou General Motors, ktorá získala 11% spoločnosti.

Toto je obrovská správa, ktorá by mohla v blízkej budúcnosti výrazne zrýchliť počet elektrických vozidiel na našich cestách.

V prvej polovici roku 2020, Nikola zdražel o 554,4%.

Pripravené na kúpu Nikola skladom?

Záverečné slová o tom, aké akcie kúpiť v roku 2021

Pripravte sa na najhoršie a najlepšie možné prípady! Pandémia sa mohla vyjasniť rýchlejšie, ako sa očakávalo, alebo zotrvať viac, ako sa očakávalo.

Musíte si naplánovať rôzne scenáre: „Ak sa to stane, urobím to, alebo ak sa to stane, urobím to“ atď.. Čím ste pripravenejší, tým menej pravdepodobne budete šokovaní ak sa zhorší situácia.

Pandémia bude pravdepodobne pokračovať po veľkú časť roku 2021. Existuje tiež možnosť, že by sme sa jej viac dočkali aj v roku 2022.

Zásoby, ktoré budú pravdepodobne dobré iba pre pandémiu, sa po skončení pandémie pravdepodobne nezdržia. Podobne aj akcie, ktoré sa majú teraz zle, sa pravdepodobne časom vrátia k určitému pocitu normálnosti.

„Pandemické zásoby“, ak ich chcete takto označiť, sú krátkodobé, nie dlhodobé.

Dlhodobé zásoby sa môžu počas pandémie dosť poškodiť, ale pravdepodobne sa nakoniec zotavia.

Pandémia môže predstavovať dobrú príležitosť na to, aby ste sa dostali pred dvere dobrým akciám za nižšiu ako obvyklú cenu. Po skončení pandémie budete musieť len sedieť a pamätať na to, ako sa dostať z „pandemických zásob“.

Ďalšou dôležitou vecou, ​​ktorú je potrebné poznamenať, je, že najlepší obchodníci môžu prežiť akýkoľvek trh, ale je to len preto, že vložili svoje prežitie pred ziskom.

Skutočné peniaze zarobíte iba vtedy, ak sa naučíte, ako prežiť ako prvé, vďaka čomu tieto peniaze vydržia dlhšie; je to o dlhodobom behu, nie o šprinte!

Ak si stále nie ste istí, aké akcie nakúpiť v roku 2021, skúste sa na situáciu pozrieť inak.

Hľadajte istoty, ktoré pandémia spôsobila, a naučte sa s pandémiou obchodovať, nebojte sa jej. Hľadajte novú ponuku a dopyt, ktoré spôsobila, a nechajte ju pracovať vo váš prospech.

Ak chcete byť naozaj opatrní v priebehu roku 2021, ciele turné musia byť pravdepodobne prísnejšie.

Samozrejme, Pamätajte, že ak sa situácia naozaj zhorší, najlepším obchodom je žiadny obchod. Možno sa budete musieť v roku 2021 naučiť viac sedieť na rukách, ale to nemusí byť nevyhnutne zlá vec!

eToro – špičkový maklér akcií, nakupujte akcie cez 0% provízia

sprostredkovateľ etoro

eToro sa na trhu cenných papierov osvedčili ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ich vyskúšať.

Kľúčové body

Ak ste sa niečo dozvedeli z Čo sú akcie na nákup v roku 2021?, Urobte z nich tieto kľúčové body.

 • Spoločnosti West Pharmaceutical Services a Regeneron dosahujú vďaka koronavírusu obrovské zisky. Spoločnosť West Pharmaceutical Services poskytuje injekčné farmaceutické obaly a súhlas spoločnosti Regeneron s vytváraním protilátok proti koronavírusu.
 • Amazon naďalej rastie do nových výšin. Amazon, ktorý je už teraz obrovským konglomerátom, stále rastie, čo sa týka služieb aj hodnoty akcií.
 • DexCom bude pravdepodobne prielomovým tovarom 2021. Ich inovatívna technológia bude pravdepodobne aj napriek pandémii pokračovať v rozorávaní svojej hodnoty zásob aj počas roku 2021.
 • Nikola v roku 2020 rástla viac na cene akcií ako Tesla. Je to pravdepodobne kvôli jeho partnerstvu so spoločnosťou General Motors.

Ak vás bavilo čítať Čo akcie na nákup v roku 2021, zdieľajte ich s kýmkoľvek iným, o ktorom si myslíte, že by ho tiež zaujímalo.

Zrieknutie sa zodpovednosti: Investovanie do akcií predstavuje značné riziko straty a nie je vhodné pre všetkých investorov. Pred rozhodnutím o kúpe akcií by ste mali starostlivo zvážiť svoje investičné ciele a ochotu riskovať. Najdôležitejšie je, aby ste neinvestovali peniaze, o ktoré nemôžete prísť.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector