Ide o ďalších 10 zásob, ktoré majú explodovať v roku 2021?

Zaujíma vás, kam investovať v roku 2021? Hľadáte, ktoré akcie zaznamenajú boom v roku 2021? Máte strach, že sa akciový trh zrúti v roku 2021? Alebo možno aj to, aké akcie sa v roku 2021 zdvojnásobia? Potom ste na správnom mieste!

Ďalšie zásoby explodujú v roku 2021 pochádzajú z rôznych prostredí a priemyselných odvetví. Niektoré z nich naberajú na sile po drsnom roku 2020, iné dosahujú nové maximá.

A niektoré zásoby sú ako raketové lode, ktoré čakajú na štartovacom rampe a sú pripravené vystreliť do stratosféry každú chvíľu. Potrebujú len to malé zatlačenie a BOOM, vybuchnú na nezmapované územie a „odvážne idú tam, kam predtým nikto nešiel“.

Práve tieto šťavnaté akcie majú obrovský potenciál urobiť z obchodníkov s akciami veľké bohatstvo ak môžu ich spozorovať a dostať sa v pravý čas.

ale obchodníci s akciami ich nie vždy spozorujú v pravý čas, niekedy tieto akcie vystrelia priamo okolo nich a sú prekvapení, že ich nikdy nevideli. Iba nevyzerali dosť tvrdo!

Rok 2021 má potenciál byť pre akciový trh obzvlášť zaujímavým rokom. V prvom rade stále presadzujeme pandémiu koronavírusov a ekonomika sa môže od tohto roku dočkať určitého oživenia (dúfajme).

To by mohlo znamenať, že akcie, ktoré bojovali alebo dokonca špirálovali nad svoju hodnotu, by mohli mať šancu na zotavenie, obchodníkom s akciami ponúka vynikajúce nákupné príležitosti.

Nakoniec však budú zásoby, ktoré skutočne explodujú, tie, ktoré zákazníkom ponúknu niečo skutočne jedinečné, čo nikde inde nedostanete..

Tieto zásoby bývajú narušitelia priemyslu, vodcovia a riešitelia problémov. Je to ich inovácia, ktorá im dáva hodnotu.

V tomto článku sa pozrieme na 10 potenciálnych akcií, ktoré explodujú v roku 2021! Skontrolujte ich všetkých a nezabudnite na to urob si vlastný prieskum!

Nasledujúcich 10 akcií exploduje v roku 2021!

Tu je náš zoznam akcií, ktoré majú explodovať v roku 2021:

 1. Peloton Interactive – Rast až 348% v roku 2020!
 2. MarketAxess – Dnešné najrýchlejšie rastúce zásoby?
 3. Taylor Wimpey – Pripravte sa na oživenie po náročnom roku 2020?
 4. Shopify – Mohol by sa do roku 2025 zvýšiť o 300%?
 5. Rolls-Royce – Lídri v leteckom priemysle sú na vzostupe
 6. Námestie – Budúcnosť posielania peňazí?
 7. Veeva Systems – Unikátna kombinácia cloud computingu, vedy a farmaceutík
 8. Spirit Airlines – Najlepšia nákupná príležitosť do roku 2021?
 9. Netflix – Kráľ streamingu je stále silný
 10. Pripojte napájanie – Budúci vodcovia v oblasti technológií šetrných k životnému prostrediu?

Ak chcete dnes investovať do ďalších akcií, ktoré majú explodovať, nie je na to lepšie miesto ako eToro. Stačí sa zaregistrovať ešte dnes kliknutím na odkaz nižšie!

Aké sú ďalšie zásoby, ktoré majú explodovať?

1. Peloton Interactive (PTON) – Rast až 348% v roku 2020!

Interaktívne akciové spoločnosti Peloton obchodujú so symbolom tickeru „PTON“ a v roku 2021 vyzerajú byť pripravené na explóziu!

V čele s generálnym riaditeľom Johnom Foleym sa spoločnosti Peloton Interactive darí od začiatku roka 2020 nesmierne dobre., Americký prezident Joe Biden dokonca jednu má.

Peloton Interactive sa odlišuje od iných značiek cvičebných pomôcok, pretože nielenže predávajú rotopedy, ale aj Môžete si tiež predplatiť online školenia, na ktorých sa môžete zúčastniť prostredníctvom obrazovky bicykla.

Mám si kúpiť akcie Pelotonu? A je sklad Pelotonu dobrý nákup?

No podľa Wall Street Zen, Predpokladá sa, že zásoby Pelotonu budú dosiahnuť približne 200 dolárov za 12 mesiacov a dať akcii „silný nákup“.

Vládny kapitál je ešte optimistickejšia a predpokladá, že cena akcií spoločnosti Peloton bude 473,215 106 dolárov, podľa ich predikčného systému zhruba v rovnakom období.

Keď je pandémia stále v plnom prúde, niet divu, že sa takémuto produktu darí tak dobre. Väčšina z nás uviazla doma a nemá kde cvičiť a s ľuďmi komunikuje menej ako predtým.

Connor Smith píše pre Barron’s v novembri 2020 uviedol, že „[t] on pandémia zvýšila v roku 2020 akcie spoločnosti Peloton na 348%“. A zatiaľ bez konca v dohľade, ktovie, o koľko vyššie by to mohlo ísť.

je zrejmé, že z toho môže vzísť oveľa viac Peloton Interactive. Preto je na prvom mieste na našom zozname ďalších akcií, ktoré majú explodovať.

Zvažovali ste nákup Sklad PTON?

2. MarketAxess (MKTX) – dnešné najrýchlejšie rastúce zásoby?

MarketAxess je zaujímavá finančná spoločnosť, ktorá funguje ako finančná platforma pre inštitucionálnych investorov a maklérov na obchodovanie s dlhopismi, z ktorých väčšina má investičný stupeň a / alebo dlh s vysokým výnosom..

Dan Caplinger z Motleyho blázon zdôraznil, že asi jedným z najväčších dôvodov na nákup akcií MarketAxess v roku 2021 je spôsob počas pandémie naďalej rástol, a to aj potom, čo sa ceny akcií v roku 2019 zvýšili o 80%.

Pri pohľade do cenovej histórie spoločnosti MarketAxess si v minulom roku počínal mimoriadne dobre. Podľa Yahoo Finance, 10. februára 2020 otvorila MarketAxess na cene 342,01 USD. O rok neskôr sa otvára na 567,07 USD!

Pozor by si mali dať aj obchodníci s akciami Konkurenti spoločnosti MarketAxess ktorých je veľa (vrátane MetaTrader, jedného z najväčších nástrojov na obchodovanie, ktoré ponúka väčšina maklérov).

Obchodníkom s akciami by však malo dať istotu, že rastú mimoriadne dobre. Podľa MarketBeat, MarketAxess vykázal zárobok 1,91 USD na akciu v poslednom štvrťroku 2020.

Okrem toho tiež predpovedajú, že MarketAxess dosiahne príjmy vo výške 2,27 USD na akciu do druhého štvrťroka 2022.

Ešte býčie sú Investor do peňaženky, kto to predpovedá MarketAxess dosiahne za rok 703 833 dolárov, obrovský nárast!

Celkovo je pravdepodobné, že Market Axess zostane v našom portfóliu ďalších akcií explodujúcich mnoho rokov.

Zvažovali ste nákup Sklad MKTX?

3. Taylor Wimpey (TW) – Príprava na oživenie po náročnom roku 2020?

Pri zvažovaní, či by ste si mali kúpiť akcie Taylor Wimpey, by ste si mali pripomenúť ako prvé jedna z najväčších spoločností na stavbu domov vo Veľkej Británii a má históriu získavania rôznych spoločností pokračovať v raste.

V skutočnosti Taylor Wimpey vznikla spojením dvoch spoločností Taylor Woodrow a George Wimpey už v roku 2007.

Pri pohľade späť na Taylor Wimpey’s historická cena akcie, vidíte, že spoločnosť za tie roky prešla niekoľkými výkyvmi hore-dole, vo februári 2020 dosiahol vrchol približne 232,40 GBP predtým, ako vezmete nosonosnú látku.

Pre niektorých by teda mohlo byť ťažké uveriť, že Taylor Wimpey je dobrá investícia.

Čo si však musíte pamätať, je to spoločnosť prakticky zastavila všetky práce vo februári 2020, keď boli vo Veľkej Británii zavedené opatrenia na zablokovanie. To znamenalo, že existovalo dlhé obdobie, v ktorom sa vôbec nerealizovali nijaké stavebné práce.

Hneď ako sa dostanete dovnútra, môže to byť skvelá príležitosť, ak obchodníci veria, že po uvoľnení opatrení na uzamknutie sa to opäť zvýši.

Alejandro Arrieche písajúci pre Capital.com súhlasí s tým, že Taylor Wimpey je v „poklesku, ktorý sa oplatí kúpiť“.

Uviedol: „Zdá sa, že kombinácia zadržaného dopytu a historicky nízkych hypotekárnych úrokov poskytuje podporu trhu s bývaním, pretože väčšina staviteľov domov vo Veľkej Británii zaznamenala nárast nových objednávok.“.

Podľa Ekonomická predpovedná agentúra, Cena akcie Taylor Wimpey je predpoveď dosiahnuť do decembra 2021 maximum 153 libier.

Nevidíme, že by Taylor Wimpey v najbližšej dobe spomalil, takže je to medzi našimi top výbermi v roku 2021.

Zvažovali ste nákup TW sklad?

4. Shopify (OBCHOD) – Môže sa to do roku 2025 zvýšiť o 300%?

Shopify je v skratke kanadská platforma elektronického obchodu, kde si obchodníci môžu zriadiť online obchod.

To, čo ich trochu viac odlišuje od konkurencie, je zavedenie ich ‘Shopify POS„(Predajné miesto), ktoré umožňuje obchodníkom predávať svoje výrobky aj osobne.

Shopify, ktorý pôvodne začínal ako online obchod so snowboardovým vybavením, vyrástol v obrovskú spoločnosť, ktorá naprnarobí niektoré z najväčšie svetové značky osloviť spotrebiteľov online, vrátane The Economist, Heinz, Penguin Books a Red Bull.

Niektorí analytici, ako napr Samad Samana, predpoveď Sklad v obchode 2025 od Shopify vzrásť o viac ako 300% na celkovú hodnotu 10 miliárd dolárov!

Toto tvrdenie však bolo späť v novembri 2020, keď sa aktuálna cena Shopify pohybovala na úrovni 988 dolárov. Od februára, cena je už 1 432,99 dolárov, čo môže znamenať, že Samanov odhad môže byť dosť nízky.

Obchodníci s akciami, ktorí uvažujú o tom, či majú nakupovať akcie Shopify, by sa mali pozrieť na históriu cien Shopify a získať predstavu o ich potenciáli.

Od februára 2020 sa Shopify obchodoval už za 479,11 USD. A pri pohľade na dnešnú cenu sa prakticky strojnásobí!

Myslíme si, že akcie Shopify môžu byť do konca roku 2021 oveľa väčšie.

Zvažovali ste nákup OBCHOD skladom?

5. Rolls-Royce (RR.L) – Lídri v leteckom priemysle sú na vzostupe

Rolls Royce je jednou z mála spoločností so sídlom vo Veľkej Británii, ktorá rozšírila náš zoznam ďalších akcií.

Hoci je Rolls-Royce známy svojimi luxusnými automobilmi, technicky je skôr „leteckou“ spoločnosťou a prekvapivo ním je druhý najväčší producent leteckých motorov na svete, a odtiaľ pochádza ich skutočná hodnota.

Niekto, kto sa pýta, či je dobré kúpiť akcie Rolls-Royce, by mal začať pohľadom na ich históriu.

Tí, ktorí svoje vozidlá založili pred viac ako 100 rokmi, budú vedieť, že Rolls-Royce má za sebou hrboľatú cestu, dokonca sa do dobrovoľnej likvidácie dostali už v roku 1971.

Možno to nie je príliš prekvapujúce, pretože spoločnosti zaoberajúce sa luxusnými automobilmi, ktorých výrobky sú mimoriadne drahé, niekedy majú problém dosiahnuť zisk.

Tieto dni sú však z veľkej časti za nimi. Pri pohľade na predikciu cien akcií spoločnosti Rolls-Royce na rok 2021, Jonathan Smith pre Yahoo Finance povedal, že verí cena dosiahne až 210p „s roztiahnuteľným cieľom 240p“.

Podľa Statista, Rolls-Royce tvorí 30% trhu s leteckými motormi, pričom ich hlavným rivalom je spoločnosť General Electric. Vďaka nim vynikajú vysokou kvalitou svojich výrobkov, o ktorých sa vie, že sú jedny z najlepších na svete.

A keď sa pozrieme späť na históriu akcií Rolls-Royce, môžete získať predstavu o tom, čoho sú akcie schopné, dosiahol v januári 2020 maximá 238,98 GBP a minimá 212,67 GBP, podľa Investing.com.

Zvažovali ste nákup Skladom RR?

6. Námestie (SQ) – Budúcnosť zasielania peňazí?

Square je spoločnosť poskytujúca finančné služby, ktorá ponúka širokú škálu rôznych produktov zameraných predovšetkým na poskytovanie mobilných platieb.

Zaujímavý fakt: Generálnym riaditeľom spoločnosti Square je Jack Dorsey, ktorý je tiež generálnym riaditeľom spoločnosti Twitter (takže viete, že ich pravdepodobne podporujú niektorí veľkí hráči).

Hlavným produktom spoločnosti Square je jeho Hotovostná aplikácia ktorý umožňuje používateľom ľahko posielať a prijímať peniaze, ako aj darovať peniaze dôležitej veci alebo dokonca prepísať profesionálov. Používateľom tiež ponúka možnosť brať si pôžičky.

Samotná podstata aplikácie postavila akcie Square a PayPal do vzájomnej priamej konkurencie. V skutočnosti môže byť Square najlepším zaistením proti PayPalu.

Ale v skutočnosti môže PayPal dokonca predstavovať veľmi slabú konkurenciu spoločnosti Square, as PayPal nedávno začal účtovať poplatky za neaktívne účty, tento krok im nevyhrá žiadne súťaže popularity.

Prognóza spoločnosti Square na rok 2021 vyzerá celkom dobre. CNN odhaduje, že za 12 mesiacov by námestie mohlo dosiahnuť maximum 304 dolárov.

A Vládny kapitál dáva Námestie zásob predpoveď na rok 2025 1300 774 dolárov, čo je humungus!

Pamätajte však, že konkurencia v oblasti bankovníctva a aplikácií na odosielanie peňazí sa v posledných rokoch vynorí dosť – dokonca aj niekoľko rôznych aplikácií Aplikácia Facebook Messenger zavádza možnosti odosielania peňazí.

Zvažovali ste nákup Skladom SQ?

7. Veeva Systems (VEEV) – jedinečná kombinácia cloud computingu, vedy a liečiv

Spoločnosť Veeva Systems, ktorú založili Peter Gassner a Matt Wallach, je možno najzaujímavejším výberom akcií z tohto článku.

Veeva Systems je a spoločnosť poskytujúca cloud computing, ktorá poskytuje služby pre farmaceutické aplikácie a aplikácie v oblasti biologických vied. Je to veľmi špecifický výklenok, ktorý by však mohol spôsobiť revolúciu v tom, ako fungujú aplikácie súvisiace so zdravím.

Možno nie je príliš prekvapujúce, že sa predpokladá, že sa spoločnosti Veeva Systems bude dariť v roku 2021, pretože vzhľadom na to, že koronavírus naďalej zúri, mnoho farmaceutických spoločností potrebuje pomoc s výskumom a vývojom..

Pokrývajú široké spektrum potrieb, ako je softvér a údaje (ktoré sa dajú použiť na výskumné účely), a tiež ponúkajú podporu prostredníctvom svojich partnerov..

Pohľad do Veevy, je jasné, že ide o rastúcu spoločnosť. 31. januára 2020, Veeva uviedla príjmy z „1 104,1 milióna dolárov, čo je nárast oproti 862,2 miliónom dolárov pred rokom, medziročný nárast o 28% “.

Okrem toho spoločnosť Veeva uzavrela partnerstvo s a širokú škálu ďalších spoločností, vrátane spoločností Adobe, AWS a Microsoft.

A potom sa pozrieme na predpoveď akcií spoločnosti Veeva Systems, CNN dáva Veeva a vysoký odhad 340 dolárov a nízky odhad 255 dolárov na nasledujúcich 12 mesiacov, medián je 320 dolárov, čo je stále viac ako v čase písania tohto článku.

8. Spirit Airlines (SAVE) – najlepšia nákupná príležitosť do roku 2021?

Spoločnosť Spirit Airlines je zaujímavým výberom pre náš zoznam. Pre tých, ktorí ich nepoznajú, sú veľmi nízkonákladovou leteckou spoločnosťou so sídlom v USA (tiež pôsobia v častiach Latinskej Ameriky a Karibiku) a sú ôsma najväčšia komerčná letecká spoločnosť v Severnej Amerike.

Otázkou však je, či by mali obchodníci s akciami nakupovať akcie spoločnosti Spirit Airlines práve teraz? Je pravdepodobné, že je dosť zlý čas byť leteckou spoločnosťou – málokto z nás plánuje čoskoro niekam ísť.

A skutočne, Akcie spoločnosti Spirit Airlines sa v marci 2020 prudko prepadli, ale dôležité je, že sú začína pomaly opäť stúpať, a práve ten pohyb je najdôležitejší. Rok 2021 by mohol byť hlavným nákupným časom pre akcie spoločnosti Spirit Airlines.

Obchodníci s akciami by mali pozorne sledovať štatistiky týkajúce sa cestovania leteckými spoločnosťami, najmä okolo leta a Vianoc, kde je väčšia pravdepodobnosť, že ľudia budú lietať, aby získali predstavu o tom, či investícia do spoločnosti Spirit Airlines stojí za to riziko.

Podľa článku sa registrujeme na históriu cien akcií spoločnosti Spirit Airlines Yahoo Finance, letecká spoločnosť dosiahla v máji 2020 ročné minimum 8,01 USD a odvtedy vzrástla na 32,68 USD do februára 2021, veľké zotavenie.

A pri pohľade na predpoveď akcií spoločnosti Spirit Airlines na rok 2021, MarketBeat to naznačuje Spoločnosť Spirit Airlines na 52-týždňovom rozmedzí mohla dosiahnuť až 44,80 USD.

Čítajte viac: 8 najvýznamnejších akcií cestovného ruchu, ktoré si môžete kúpiť v roku 2021

9. Netflix (NFLX) – Kráľ streamingu je stále silný

Existujú nejaké lepšie zásoby ako Netflix? Pravdepodobne nie! V poslednom desaťročí, Netflix sa stal z priemyselného disruptora lídrom v tomto odbore – aj keď je dokázané, že jeho súperi sa začínajú presadzovať.

Keď sa pozrieme na históriu cien akcií Netflixu, od začiatku sa dosť zvyšuje a zvyšuje, najmä na začiatku roku 2020.

Podľa Makrotrendy, Netflix začal rok 2020 na cene 329 8 100 dolárov. V čase písania tohto článku je to viac ako 200 dolárov k uvedenému číslu.

A Peňaženka pre investorov pozitívne hodnotí budúcnosť Netflixu Zásoba Netflixu predpovedá 640 408 dolárov za jeden rok a 964 439 dolárov za päť rokov, čo potenciálne urobí z akcie Netflix skvelú dlhodobú investíciu.

Obchodníci, ktorí uvažujú o tom, či si majú kúpiť akcie Netflixu, musia sledovať svojich súperov, predovšetkým Amazon Prime Video, Disney +, Hulu a HBO Max, ktoré sa v streamovacej hre stávajú veľkými hráčmi..

Obchodníci s akciami môžu dokonca považovať tieto ďalšie akcie za dobré zaistenie proti Netflixu, ak to nedopadne dobre.

O spoločnosti Netflix máme veľký vzostup, rovnako ako väčšina analytikov. Kedykoľvek sa akcie stiahnu, zvážte načítanie ďalších.

Zvažovali ste nákup Sklad NFLX?

obchod s akciami neetflixu

10. Pripojte napájanie (PLUG) – Budúci vodcovia v oblasti technológií šetrných k životnému prostrediu?

Na čele spoločnosti Plug Power sú generálny riaditeľ Andrew J. Marsh a predseda George C. McNamee a vyvíja vodíkové palivové články, ktoré nahrádzajú bežné batérie. Vraj ich technológia umožňuje nabíjanie batérií za pár minút.

Každý, kto sa pýta „Mal by som si kúpiť napájací zdroj Plug Power?“, Bude nadšený, že v januári 2021 bude počuť, Spoločnosť Plug Power podpísala dohodu s francúzskym výrobcom automobilov Renault, a do konca prvej polovice roku 2021 spustí spoločný podnik.

Ich cieľom je stať sa lídrom v oblasti ľahkých úžitkových vozidiel, ako sú dodávky a pickupy. Ak uspejú, Zásoba Plug Power by sa mohla dokonca začať vyrovnať konkurencii spoločnosti Tesla.

Existuje dokonca možnosť, že partnerstvo Renaultu by mohlo v budúcnosti viesť k partnerstvám s inými európskymi výrobcami automobilov a presunúť sa tiež k iným typom vozidiel. Celá táto myšlienka by mohla spôsobiť revolúciu v automobilovom priemysle a preniesť ju do 21. storočia.

Pri pohľade na predpoveď akcií spoločnosti Plug Power na rok 2021, Investor do peňaženky predpovedá, že hodnota akcie bude za jeden rok 75 086 dolárov.

Okrem toho dali spoločnosti Plug Power a 2025 predikcia akcií 102 051 dolárov, čo naznačuje, že to môže byť dobrá zásoba na pár rokov.

Zvažovali ste nákup Zásoba zástrčky?

Záver

Vedieť, ktoré akcie majú explodovať, môže byť náročné – najmä ak ste nováčikom v oblasti investícií, ktorý má malé znalosti o tom, ako skúmať akcie. Z tohto dôvodu tento článok načrtáva ďalšie zásoby, ktoré explodujú v roku 2021.

Ak ste však dnes pripravení pridať do svojho portfólia ďalšie akcie, ktoré explodujú – eToro vám to umožňuje bez provízií.

eToro – nakupujte najlepšie akcie s 0% províziou

sprostredkovateľ etoro

eToro sa na trhu cenných papierov osvedčili ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ich vyskúšať.

Váš kapitál je ohrozený. Môžu sa účtovať ďalšie poplatky

Kam mám investovať v roku 2021?

Vy ste ten, kto musí odpovedať na túto otázku! Môžeme vám dať iba tipy a vy sa musíte rozhodnúť, čo s týmito informáciami urobíte.

Pamätajte, že ľudia na internete môžu mať najrôznejšie názory na to, kam dať svoje peniaze. Obchodníci môžu mať znalosti v niektorých priemyselných odvetviach, ale nie v iných, takže to, čo by mohlo vyzerať ako vynikajúci výber akcií pre jedného obchodníka, by mohlo vyzerať hrozne pre iné obchody.

Ak sa pozrieme späť do roku 2020, predpovede boli divoko vypnuté, ale nikto nemohol predpovedať globálnu pandémiu!

Pripomína nám samotnú podstatu predpovedí – nie sú isté, s určitosťou nemôžeme hádať, čo sa stane v budúcnosti.. Odhady môžeme robiť iba na základe toho, čo vieme z minulosti.

„Očakávajte neočakávané“ je citát, ktorý sa veľa hádže (odkiaľ konkrétne pochádza, kto vie?), Ale v kontexte akciového trhu znie pravdivo.

Mali by ste sa psychicky pripraviť na to, že budete šokovaní, prekvapení a dokonca sklamaní. The to najhoršie sa skutočne môže stať, dokonca aj v najlepších časoch a musíte na to vedieť reagovať.

Nakoniec však dôjde na tieto otázky:

 • Aký ste obchodník s akciami?
 • Obchodujete deň??
 • Ste v tom dlhodobo alebo máte konkrétny záujem o určitý druh akcií?
 • A navyše, aká je vaša chuť na riziko? Nízka alebo vysoká?

Ak hľadáte niečo potenciálne rizikovejšie, Rolls-Royce by sa vám mohol hodiť.

Aj keď vás více zajímajú financie (a rozumiete technológii, ktorá je za nimi), MarketAxess a Square by mohli byť vynikajúcou voľbou.

Potom je tu Netflix a Peloton, ktoré by mohli pokračovať v oživovaní, ak budeme pokračovať v našom karanténnom životnom štýle.

A obchodníci s akciami, ktorí hľadajú disruptory odvetvia, by mali sledovať Shopify aj Plug Power, ktorí majú veľkú šancu vytlačiť si cestu na vrchol svojich priemyselných odvetví..

Nakoniec by sa obchodníci s akciami mali zamerať na akcie, ktoré majú šancu vyriešiť skutočné problémy v rôznych priemyselných odvetviach a častiach sveta.

Napríklad, Taylor Wimpey ako jedna z najväčších spoločností na výstavbu domov vo Veľkej Británii môže z prebiehajúcej bytovej krízy veľa získať a Veeva Systems môžu spôsobiť revolúciu vo farmaceutickom priemysle.

Možností do roku 2021 je veľa, len sa uistite, že ste spokojní!

Kľúčové body

Ak si pamätáte niečo z What Is The Next Stock to Explode 2021? 10 Ak chcete dávať pozor, urobte z týchto kľúčových bodov.

 • Rušiče trhu, riešitelia problémov a vodcovské spoločnosti v odbore vedú k tomu, aby v roku 2021 explodovali najlepšie zásoby. Mnohé z najlepších akcií tohto roku ponúkajú niečo jedinečné, čo spotrebitelia nikde inde nenájdu – to im dáva hodnotu.
 • Niektoré z akcií na tomto zozname sa od roku 2020 stále zotavujú, napríklad Spirit Airlines. Vďaka tomu sú perfektní pri nákupe, keď sa postavia na nohy.
 • Mnohé z predpovedí na rok 2020 smerovali priamo z okna! Nikto neočakával pandémiu a stále môže pokračovať v narušení akciového trhu, majte to na pamäti.
 • Nakoniec to, do čoho sa rozhodnete investovať, je na vás! Neinvestujte do akcií, ktorým nerozumiete. Mali by ste mať dobré znalosti z tohto odvetvia a rozumieť hodnote, ktorú akcie poskytujú.

Časté otázky

Stále si nie ste istí, čo môžete očakávať od akciového trhu v roku 2021? Možno vám tieto časté otázky pomôžu.

Padne trh s akciami v roku 2021?

Je to otázka, ktorá bola v pamäti všetkých posledných pár rokov, ale zatiaľ sa zdá, že sme sa jej vyhli a naďalej vidíme protichodné predpovede ekonómov a obchodníkov.

Mnohí verili, že pandémia povedie k pádu akciového trhu v rokoch 2020 alebo 2021, a obavy boli skutočne skutočné, ale nikdy sme nevideli to sústo, ktoré sme očakávali.

Business Insider, citujúc generálneho riaditeľa spoločnosti Jefferies Desh Peramunetilleke, uviedol: „Je nepravdepodobné, že by sa [trh dlhšie stretával];Investori by sa nemali báť nakupovať v roku 2021 akékoľvek poklesy.

Vysvetlenie, že hoci Wall Street všetkých varoval, že existuje bublina na trhoch s akciami, v roku 2021 sa pravdepodobne neobjaví.

Faktory, ktoré by mohli bublinu prasknúť, zahŕňajú „neočakávané zvýšenie úrokových sadzieb“ alebo „„ celkový relaps “COVID-19, okamžité zvýšenie daní v USA,„ ochromujúce technické predpisy “a eskalácia americko-čínskej technologickej vojny“, ale Peramunetilleke uviedol, že šanca na to, že sa niektorá z týchto vecí stane, bola nízka.

The Motley Fools‘Sean Williams mal trochu iný názor. Pripomínajúc nám, že „S&Hodnota P 500 skončila v roku 2020 vyššia o 16% [a] začala v roku 2021 s vysokou notou “, rovnako sa domnieva, že obchodníci s akciami by mali byť pripravení na možnosť 20% poklesu akciového trhu.

Williams tvrdí, že „kedykoľvek pomer Shiller P / E prekročí hranicu býka na trhoch s býkom a udrží ju na hodnote 30, nakoniec to malo za následok minimálny pokles o 20%“, pričom cituje, že posledné dva krát k tomu došlo „veľká hospodárska kríza a dot- com bublina “.

Sú krachy na akciových trhoch spôsobené obchodníkmi alebo technickými poruchami?

Hlavný prispievateľ do Forbes, Simon Moore, pripomína nám, že „havarijné udalosti sú často technické udalosti poháňaný obchodnou nerovnováhou “.

Čo tým myslí, je to historicky sa zrútia skôr z technických dôvodov, nie z dôvodu konania obchodníkov a pripomína nám, že teraz máme zavedené zariadenia, napríklad vypínače, ktoré zabraňujú zrúteniu.

Moore sa domnieva, že by nás malo viac znepokojovať „vyhliadka na nižšie výnosy v nasledujúcich rokoch“.

Takže možno všetko krach na trhoch s akciami, ako to zvykneme definovať, sa pravdepodobne nestane v roku 2021, stále by sme však mali mať na pamäti, že pokles na trhoch s akciami je stále možný.

Ako bude vyzerať akciový trh v roku 2021?

V roku 2021 sa môžeme dočkať hospodárskeho oživenia, ktoré by mohlo potenciálne podporiť trh s akciami.

Ryan Ermey, píše pre Žalude rastú uvádza, že „keď sa ekonomika zotaví, zásoby budú naďalej rásť“ a dodáva, že „analytici očakávajú, že ekonomika v roku 2021 porastie“Ako sa rozširuje distribúcia vakcín.

Okrem toho Ermey tiež dodal, že Wells Fargo očakáva, že „malé firmy budú stáť na čele v roku 2021, s veľké spoločnosti nedosahujú priemernú hodnotu akcií“.

Z tohto dôvodu môže byť rozumné zamerať sa skôr na menšie spoločnosti ako na tie väčšie.

John Jennings píše pre Forbes uviedol „neuspokojivú“ predpoveď na rok 2021 a povedal: „Predikcia toho, čo sa vráti na trhu v roku 2021, je rovnaká ako moja predpoveď na rok 2020: bude pravdepodobne hore, ale môže byť nadol“.

Kľúčové slová existujú „pravdepodobne“ a „môžu“. Takže zatiaľ čo pre neho je pravdepodobnejšie, že aspoň akciový trh bude v roku 2021 hore, stále existuje šanca, že by „nemusel“.

Ďalšia vec, ktorú by si obchodníci s akciami mali dať pozor, je ak zásoby, ktorým sa počas pandémie darilo, môžu prestať prudko stúpať, alebo aspoň Peter z hybnosti.

2020 videl akcie ako Netflix, Amazon a Zoom darí sa im veľmi dobre, pretože to boli spoločnosti, ktoré ľudia mohli využívať z pohodlia domova pomocou pripojenia na internet.

Ak v roku 2021 uvidíme silné zotavenie sa z koronavírusu, možno tieto zásoby môžu stagnovať, pretože sa zmenia návyky spotrebiteľov.

Reddit, GameStop a Robinhood

Snáď jeden z najzaujímavejších príbehov, s ktorými by si obchodníci s akciami mali pamätať do roku 2021, je Reddit a GameStop.

Ako CNNAllison Morrowová to opísala, je to veľmi „príbeh Davida a Goliáša“. S mladými amatérskymi obchodníkmi dňa na stránke Reddit WallStreetBets, ktoré hrajú úlohu Davida a malopredajcovia z Wall Street vystupujú ako Goliáš.

Morrow vysvetlil ciele Redditoru: „Zvyšujte ceny akcií, aby ste dosiahli ich zisky, a zároveň prinútte investorov založiť medvedie stávky proti bojujúcim spoločnostiam ako GameStop (GME), AMC (AMC), Macy’s ( M) a niekoľko ďalších “.

Aj keď si na začiatku môžete myslieť, že skupina obchodníkov s amatérskymi dňami by mala proti „kladom“ z Wall Street malú šancu, pravdepodobne by vám malo byť povedané, že Skupina WallStreetBets má 8,8 milióna sledovateľov.

Spoločným konaním sa skupine podarilo stlačiť cenu akcií GameStop až na 347,51 USD, jeho historicky najvyšší a niekoľko hedžových fondov zameraných na krátku GameStop si urobilo veľké starosti.

Prečo je to všetko dôležité pre obchodníkov s akciami?

Je to dôležité, pretože v priebehu roku 2021 toho môžeme vidieť viac. Reddit sa stáva centrom, kde môžu obchodníci v maloobchode konať spoločne ako jedna jednotka a majú skutočný dopad na trh.

Takže kdekoľvek získate správy o akciovom trhu, nezabudnite si každú chvíľu pozrieť aj Reddit.

Ale počkajte, tento príbeh má toho viac …

Krátko nato sa Robinhood, mobilná aplikácia na obchodovanie, čoskoro dostala do problémov, keď nastali zablokovali ich obchodníkom v pokračovaní nákupu GameStop a ďalšie akcie, ktoré Redditors vytlačili nahor, iba im umožnili uzavrieť svoje pozície.

Robinhood ako dôvod bloku uviedla „volatilitu“ čo nahnevalo mnohých redaktorov, ktorí aplikáciu používali na nákup akcií GameStop. Mali pre nich pocit, akoby sa Robinhood spojil s hedžovými fondmi a malopredajcami z Wall Street.

Táto otázka spojila politickú ľavicu aj pravicu v USA a ľudia na oboch stranách sa zhodli, že Robinhood by nemal byť schopný blokovať obchodníkom otváranie a zatváranie pozícií.

V priebehu roku 2021 môžeme vidieť určitý posun od Robinhood a dokonca aj potenciálne vyšetrovanie tohto druhu činnosti.

Čítaj viac:

Top 9 akcií nastavených tak, aby ste zbohatli

Top 10 britských akcií, ktoré sa majú zvážiť do roku 2021

Najlepšie akcie FTSE 100, ktoré si môžete kúpiť v roku 2021

Ako si vybrať najlepšie akcie, ktoré si teraz môžete kúpiť

Je Apple Stock dobrá investícia?

Poznámka: Minulá výkonnosť nie je ukazovateľom budúcej výkonnosti. Hodnota investícií môže klesať aj stúpať. Akékoľvek názory, správy, výskumy, analýzy, ceny alebo iné informácie obsiahnuté na tomto webe sú poskytované ako všeobecný komentár trhu a nepredstavujú investičné poradenstvo. Trading Education nezodpovedá za žiadne straty vyplývajúce z akýchkoľvek investícií na základe akýchkoľvek odporúčaní, prognóz alebo iných poskytnutých informácií.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me