Contents

Najlepšie britské akcie, ktoré sa dajú kúpiť do roku 2021, sú zverejnené!

Hľadáte najlepšie akcie na kúpu pre rok 2021 vo Veľkej Británii? Akcie v Spojenom kráľovstve, ktoré makléri odporúčajú ako „silný nákup“? Alebo možno podhodnotené akcie Veľkej Británie, ktoré sa chystajú na boom? Nehľadajte nič iné ako našich 10 najlepších britských akcií pre rok 2021!

Rok 2021 sa bezpochyby zapíše do historických kníh ako super zaujímavý rok pre britský akciový trh.

V roku 2020 pršala na Spojené kráľovstvo búrka rôznych faktorov, ktorá spôsobila dosť chaotický trh s akciami. Zatiaľ čo celý svet spanikáril kvôli pandémii koronavírusov, Spojené kráľovstvo sa stále ponáhľalo vyjednávať o podmienkach opustenia EÚ.

Nakoniec to spôsobilo, že trh s akciami v Spojenom kráľovstve sem-tam nepríjemne prepadol a vystrašil množstvo potrebných investícií.

ale Spojené kráľovstvo je stále lev, pokiaľ ide o určité druhy priemyselných odvetví, najmä farmaceutický priemysel, financie a softvér. Je hrdý na to, že v nej sídlia niektoré z najväčších nadnárodných spoločností na svete.

A zatiaľ čo mnohé z týchto spoločností mali v roku 2020 krušné chvíle, 2021 bude pravdepodobne rokom zotavenia keď sa postavia na nohy.

V tomto článku sa pozrieme na najlepšie akcie Spojeného kráľovstva pre rok 2021, ktoré pokrývajú 10, o ktorých by ste mali absolútne vedieť. Ďalej sa budeme zaoberať tým, ako nakupovať akcie Spojeného kráľovstva a ako si vybrať najlepšie akcie Spojeného kráľovstva!

Top 10 najlepších akcií Spojeného kráľovstva pre rok 2021!

Tu je náš zoznam 10 najlepších akcií Spojeného kráľovstva pre rok 2021:

 1. AstraZeneca
 2. Aveva
 3. Len jedz
 4. Micro Focus International
 5. Ocado
 6. GW Pharmaceuticals
 7. Skupina mudrcov
 8. GlaxoSmithKline
 9. BT Group
 10. Lloyds Banking

Všetky tieto špičkové akcie, ako aj mnoho ďalších, môžete kúpiť na eToro a zaplatiť 0% poplatky!

Ako si vybrať najlepšie akcie Spojeného kráľovstva pre rok 2021?

Vybrať najlepšie akcie Spojeného kráľovstva pre rok 2021 je ťažké. Vyžaduje veľké množstvo vedomostí o ekonomike Spojeného kráľovstva a porozumenie jej politík.

Ďalej k tomu, potrebujete poznať odvetvia, pre ktoré je Spojené kráľovstvo najviac známe. Najmä tam, kde vynikajú a kde zaostávajú.

Ale pokiaľ ide o výber konkrétnych akcií, je nad čím premýšľať.

Najdôležitejšie je skontrolovať, či kupujete akcie, ktoré majú šancu na zvýšenie hodnoty.


Alebo konkrétnejšie akcie, ktoré majú trend, to znamená, že sú pohybujúcim sa jasným smerom.

Ale vzostupný cenový trend nie je to jediné, na čo by ste si mali dávať pozor, ale aj to chcete skúmať ďalšie veci spojené s rastom spoločnosti, ako sú výnosy, ktoré generujú, a ďalšie signály rastu, ako napríklad získavanie nových dcérskych spoločností.

A mali by ste tiež definovať čo skutočne dáva spoločnosti hodnotu. Čím sa odlišuje od podobných spoločností v rovnakom priemysle? Čo ponúka spotrebiteľom a klientom?

Podobne sa musíte pozrieť na ich súperov – akú šancu majú pri predbiehaní tejto spoločnosti? Je pravdepodobné, že sa investori môžu presunúť z tejto spoločnosti k jednému zo svojich rivalov?

Ale nezabudnite pozrite sa aj na negatívne faktory. Tiež sa chcete pozrieť do akejkoľvek dlh, ktorý by spoločnosť mohla mať, ak dali nereálne sľuby a preskúmali akékoľvek kontroverzné činy, ktoré mohli urobiť v minulosti.

Na koniec, všetko je o výskume a potom váš subjektívny názor založený na tomto výskume. Čo jeden obchodník považuje za dobrý podiel; iný obchodník by mohol veriť, že je zlý.

Najlepšie akcie UK pre rok 2021:

1. AstraZeneca (AZN.L) – Za rok dosiahnuť 8 776,03 GBP?

Ak vás zaujíma, či je vhodný čas na nákup akcií spoločnosti AstraZeneca, máte šťastie! Od júla 2020, Cena akcií spoločnosti AstraZeneca pomaly klesala, čo uľahčuje obchodníkom nákup akcií.

Je pravda, že situácia môže byť trochu mätúca „počkajte, prečo klesá podiel spoločnosti AstraZeneca? Nemali by ísť hore? “

Teoreticky, áno, čakali by ste to, ale podľa Peňažné časy, skutočným dôvodom klesania akcií spoločnosti AstraZeneca je obava z ich akvizície spoločnosti Alexion, iná farmaceutická spoločnosť.

Vysvetľujú, že aj keď z finančného hľadiska existuje motív, nie však oveľa viac informácií, ktoré vytvárajú atmosféru neistoty.

Napriek tomu je však stále vysoko pravdepodobné, že keď uvidíme, ako AstraZeneca začne zavádzať vakcíny, je veľmi pravdepodobné, že sa dočkáme zlepšenia.

Pri pohľade na prognózu podielu spoločnosti AstraZeneca, Investor do peňaženky predpovedá, že v rámci budúci rok dosiahne 8 776,03 libier. Jedná sa o pekný nárast súčasnej ceny, čo dnes môže z AstraZeneca urobiť vynikajúci nákup.

Zvažovali ste kúpu akcií v AstraZeneca (AZN)?

2. Aveva Group (AVV.L) – maximálna výška 5 364 GBP v priebehu nasledujúcich 52 týždňov?

Nezamieňajte s poisťovacou spoločnosťou Aviva, Aveva Group plc, je spoločnosť informačných technológií z Cambridge. Po fackovaní od roku 2020 vyzerá cena akcií tak, že sa začína pekne pekne zotavovať.

V skutočnosti napriek ťažkému roku podľa Výročná správa spoločnosti Aveva za rok 2020 (strana 30) sa spoločnosti stále podarilo dosiahnuť rast výnosov o 8,8% (alebo 833,8 milióna GBP), čo je vynikajúce.

Je tiež veľmi dôležité, aby sa obchodníci s akciami pozreli späť na históriu cien akcií spoločnosti Aveva. Podľa Yahoo Finance, minulý rok to bola Aveva zasiahla maximá 4 239,57 GBP, vôbec najvyššia.

A tak musia obchodníci s akciami mať otvorenú myseľ na možnosť, že rok 2020 bude len malým štikútkom a ceny by sa mohli opäť vrátiť späť na toto územie v roku 2021.

Predpoveď ceny akcií spoločnosti Aveva sa tiež javí ako optimistická. MarketBeat navrhuje, aby Aveva mohli dosiahnuť maximálnu úroveň 5 364 libier v rozmedzí 52 týždňov.

Nakoniec je teda veľmi pravdepodobné, že spoločnosť Aveva má dobrý podiel na kúpe.

Zvažovali ste kúpu akcií v Aveva (AVV)?

3. Just Eat (JE.L) – 100,50 GBP na akciu na obzore?

Teraz je skvelý príklad spoločnosti, ktorá počas pandémie zažila rozmach: Just Eat. V porovnaní s mnohými spoločnosťami na tomto zozname je Just Eat dosť mladá a na londýnsku burzu sa pripojila v apríli 2014 so symbolom JE.

Rok 2020 bol v skutočnosti rokom doručovateľa, keď ľudia, ktorí po väčšinu roka nemohli smerovať do reštaurácií, nemali inú možnosť, ako si objednať (ak teda nechceli variť sami pre seba).

Iba trhová kapitalizácia spoločnosti Eat odvtedy explodovala a dosiahla 13,49 miliárd EUR, podľa MarketWatch.

A podľa Yahoo Finance, História cien akcií spoločnosti Just Eat ukazuje niekoľko vysokých a minimálnych úrovní, ktoré dosahujú nové maximá vo výške 10 050,00 GBP v októbri 2020 a sa v januári vrátil na územie 9 000 libier 2021.

Potom sa pozrite na predpoveď ceny akcií spoločnosti Just Eat, MarketBeat odhaduje, že by mohla dosiahnuť maximum 100,50 GBP na akciu za 52 týždňov.

Je nevyhnutné pamätať na to Just Eat má v tomto priemysle niekoľko súperov, ako napríklad Food Panda, Deliveroo a Uber Eats.

Zvažovali ste kúpu akcií v Just Eat (JE)?

4. Micro Focus International (MCRO.L) – cieľová cena 19,34 USD pre rok 2021?

Micro Focus International je spoločnosť v oblasti softvéru a informačných technológií vedená generálnym riaditeľom Stephenom Murdochom so sídlom v malom meste Newbury v juhozápadnom Anglicku..

Ak vás zaujíma, či by ste si mali kúpiť akcie spoločnosti Micro Focus, určite áno posledné tri roky sa mu príliš nedarí, hodnota v roku 2019 výrazne poklesne.

Avšak, od roku 2020 existujú náznaky rastúceho stúpajúceho trendu, čo by im mohlo umožniť dobrý krátkodobý podiel.

Pri pohľade na grafy na jeden rok, šesť mesiacov a jeden mesiac určite existuje pozitívny pohyb smerom nahor.

Veľmi dôležitou vecou, ​​ktorú nemôžeme ignorovať, je to, že Micro Focus má kopu dcérskych spoločností. Medzi dve najznámejšie patria NetIQ a Serena Software..

A pri pohľade na predpoveď ceny akcií spoločnosti Micro Focus, Analytici CNN verím, že by to mohlo dosiahnuť a maximum 19,34 USD v nasledujúcich 12 mesiacoch, tiež odporúča obchodníkom držať.

Zaujímavé, Trhy WSJ aj odhady 19,34 USD na akciu ako Vysoká cieľová cena Micro Focus.

Zvažovali ste kúpu akcií v Micro Focus International (MCRO)?

5. Ocado Group (OCDO.L) – predpovedá sa rast akcií až o 30,5%!

Spoločnosť Ocado, ktorú založili Jonathan Faiman a Tim Steiner, si počínala bezchybne odvtedy, čo v roku 2010 vykonala prvotnú verejnú ponuku na Londýnskej burze cenných papierov..

Ocado pôvodne začínal ako online obchod s potravinami začiatkom 20. rokov 20. storočia, ale odvtedy začal rozšírila na poskytovateľa technológie do ďalších etablovaných supermarketov, ako Morrisons a ďalší po celom svete.

Spoločnosť Ocado, ktorá získala široké spektrum dcérskych spoločností, tiež vlastní Jones Food Company Limited, Kindred Systems Inc a niekoľko detských spoločností, ktoré pomáhajú spoločnosti Ocado fungovať.

Pri pohľade na predpoveď ceny akcií spoločnosti Ocado, Peňažné časy hovorí 16 z ich analytikov, že Ocado Group by mohla v priebehu nasledujúcich 12 mesiacov dosiahnuť maximum 3 460,00 GBP, čo by bolo nárast o približne 30,5%!

Zdá sa, že spoločnosť Ocado vôbec nespomaľuje a ich prechod od obchodníka s elektronickým obchodom k poskytovateľovi softvéru by mohol v nadchádzajúcich rokoch výrazne zvýšiť hodnotu jeho akcií. To všetko robí z akcií Ocado skvelý nákup práve teraz.

Zvažovali ste kúpu akcií v Skupina Ocado (OCDO)?

6. GW Pharmaceuticals (GWPH.L) – prognóza v nasledujúcich piatich rokoch dosiahne 1 102,884 dolárov!

Nákup podielov v spoločnosti GW Pharmaceuticals môže byť len tá najchytrejšia vec, ktorú robíte! Bude to pravdepodobne najvýkonnejší podiel na našom zozname pre rok 2021!

Názov GW Pharmaceuticals si získal meno vôbec prvá spoločnosť na svete, ktorá získala súhlas s predajom liekov pochádzajúcich z rastlín konope (konkrétne nabiximoly).

Od schválenia nabiximolov v roku 2010 akcie GW Pharmaceuticals raketovo vzrástli a napriek niekoľkým vzostupom a pádom sa všeobecne pohybovali smerom nahor.

Ale pravdepodobne najväčší výkyv smerom nahor začal naberať na obrátkach v decembri 2020 a teraz akcie dosiahli svoj najvyšší bod v histórii a nakoniec prekročili hranicu 200 dolárov..

Podľa 10 analytikov pracujúcich pre CNN, Prognóza zdieľania cien spoločnosti GW Pharmaceuticals je maximum 220 dolárov na nasledujúcich 12 mesiacov, o čom by sa dalo povedať, že je veľmi konzervatívny.

Vládny kapitál je oveľa optimistickejší a dáva spoločnosti GWPH predikciu podielu 337,78 1498 dolárov na ďalší rok a prognóza na 1 122,884 dolárov na ďalších päť rokov.

Toto všetko robí GW Pharmaceuticals určite dobrou kúpou!

Zvažovali ste kúpu akcií v GW Pharmaceuticals (GWPH)?

7. Sage Group (SGE.L) – nárast o 29,2% za 12 mesiacov?!

Nákup akcií v spoločnosti Sage Group by mohol byť v roku 2021 so spoločnosťou Peňažné časy čo dáva spoločnosti Sage Group predpoveď ceny akcií na až 780,00 GBP v nasledujúcich 12 mesiacoch (nárast o 29,2%!).

Pre tých, ktorí to nevedia, Sage Group je druhou najväčšou technologickou spoločnosťou vo Veľkej Británii a zameriava sa na „plánovanie podnikových zdrojov“ a má približne 6,1 milióna zákazníkov s kanceláriami po celom svete.

Nadnárodná spoločnosť existuje už od 80. rokov a skupina Sage má v súčasnosti niekoľko dcérskych spoločností. Naposledy v roku 2018 vymenovali Steve Hare za generálneho riaditeľa.

Všeobecne povedané, zatiaľ čo akcie spoločnosti Sage Group vyzerajú dosť trhane s veľkými výkyvmi nahor a nadol, analytici sú optimistickí kvôli rastu organických výnosov, ktorý bol údajne až 1,4% alebo 447 miliónov GBP, ako uvádza Calum Muirhead z Proaktívni investori.

A keď sa pozrieme na históriu cien akcií Sage, aj keď od roku pred rokom určite klesla, nie je to príliš prekvapujúce, pretože ide zjavne o dopad pandémie. (Yahoo Finance oznámil, že skupina Sage sa blíži maximá okolo 791,40 GBP vo februári 2020.)

Zvažovali ste kúpu akcií v Sage Group (SGE)?

8. GlaxoSmithKline (GSK.L) – Podhodnotené až o 30%? Skvelý nákup?

Akcie spoločnosti GlaxoSmithKline sa v roku 2020 skutočne rozbili a stratili veľkú hodnotu. Avšak nedávno, veľa ľudí prišlo s náznakom, že to môže byť dramaticky podhodnotené. Hľadám Alfa verí, že to tak môže byť až 30% podhodnotené.

GlaxoSmithKline, ktorému šéfuje generálna riaditeľka Emma Walmsley, môže byť v dôležitom bode obratu vo viacerých ohľadoch.

Po prvé, zo všetkých zdieľaní v tomto zozname je GlaxoSmithKline najlepším zaistením proti AstraZeneca pretože GSK môže tiež čoskoro začať vyrábať spolu so spoločnosťou Sanofi svoju vlastnú vakcínu proti koronavírusom.

Avšak v decembri 2020, GSK informovala, že bude existovať a oneskorenie výroby ich vakcín, čo je pravdepodobne dôvod jeho nízkych cien akcií práve teraz.

Druhou najzaujímavejšou vecou, ​​ktorú treba preskúmať, sú povesti GlaxoSmithKline môže byť predmetom prevzatia.

V roku 2015 to tak bolo hovorilo sa o tom Roche a Johnson & Johnson mali obaja záujem „uchádzať sa o firmu“. A keby bol GlaxoSmithKline niekedy v pozícii, ktorá sa má prevziať, určite by to bolo teraz.

Nákup akcií GlaxoSmithKline by ste mali určite zvážiť, ak sa domnievate, že sú podhodnotené a mohli by sa odraziť od svojich súčasných minim. Mohla by to byť vynikajúca nákupná príležitosť.

Pri pohľade na projekciu ceny akcií spoločnosti GSK, MarketBeat verí tomu by v nasledujúcich 52 týždňoch mohla dosiahnuť až 1 772,51 GBP.

Zvažovali ste kúpu akcií v GlaxoSmithKline (GSK)?

9. BT Group (BT.L) – Môže sa riskovať, že sa 5G vyplatí?

Ak hovoríme rovno k prípadu, skupina BT nevyzerá ako najpríťažlivejšia spoločnosť, ktorá kupuje akcie.

Pravdepodobne ich najlepšie dni sú v najlepšom prípade 20 rokov za nimi a obchodníci hovorili o a Kolaps akcií BT na dlho teraz.

Rovnako ako vyššie uvedený GSK, Skupina BT tiež podliehala povesti o prevzatí tiež. Hľadám Alfa „zlé historické hospodárenie“ a „veľké dlhy a dôchodkové záväzky“ sú uvedené ako kľúčové dôvody jeho neustále klesajúcej hodnoty.

Podľa Yahoo Finance, vo februári 2020, Historické ceny akcií BT boli až 157,66 libier na najvyššej.

Ale napriek drsnej histórii, ceny by sa mohli ohromne vyšplhať kvôli 5G. To je správne, BT je významným hráčom pri vytváraní 5G sieť vo Veľkej Británii.

Hlavným problémom, na ktorý sa teraz musíme pozrieť, je výmena zariadenia Huawei ktorý sa pôvodne používal. Ak to BT dokáže, môže to pridať veľkú hodnotu.

Zvažovali ste kúpu akcií v Skupina BT (BT)?

10. Lloyds Banking Group (LLOY.L) – Pekný nárast o 22,1% v roku 2021?

Lloyds je jednou z mála akcií na tomto zozname, ktorá si v súčasnosti vedie lepšie ako v minulom roku v roku 2020.

Teraz napriek tomu, nikto nemôže s určitosťou povedať, či Akcie spoločnosti Lloyds sa obnovia na úroveň, na ktorú sa vracali koncom 90. a začiatkom polovice 2000, ale mierne zlepšenie mohlo byť stále dobrým znamením.

Podľa Stuarta Blaira z Yahoo Finance, najväčší dôvod prečo Akcie Lloyds sú také nízke práve teraz je to kvôli pandémii, čo viedlo k „poklesu ceny akcií o 42%“ a je možné, že keď prejdeme okolo pandémie, ceny akcií sa môžu zotaviť.

A pokiaľ ide o cenu akcií Lloyds o päť rokov, píše Alan Oscroft Motleyho blázon hovorí „rátam s tým mohli vidieť jednu z najlepších dividend na FTSE 100“.

Okrem toho prognóza zdieľaných cien spoločnosti Lloyds je predpovedal CNN dosiahnuť maximum 2,47 USD, potenciál nárast o 22,1%.

To všetko môže znamenať, že Lloyds môže byť práve teraz vynikajúcim nákupom.

Zvažovali ste kúpu akcií v Lloyds (LLOY)?

Záver: Aké sú najlepšie akcie Spojeného kráľovstva pre rok 2021?

To je náročná otázka, ktorá skutočne závisí od toho, čo presne hľadáte na britskom trhu s akciami.

Rok 2021 je nepochybne nastavený ako zaujímavý rok pre trh s akciami, ale nie všetko, čo sme spomenuli v našom zozname, sa nebude hodiť k druhu obchodníka, akým ste.

Niektoré z najlepších najlepších akcií v Spojenom kráľovstve v súčasnosti súvisia so softvérom a farmaceutickými výrobkami, ktoré by mohli byť oblasťami, o ktorých viete veľa, alebo o ktorých neviete nič,.

Ty tiež musíte zvážiť riziko, ktoré vám vyhovuje. O skupinu BT by sa mohol zaujímať obchodník s akciami s vysokorizikovým apetítom.

Obchodníci, ktorí sa zaujímajú o vakcíny proti koronavírusom, by určite mali vyhľadať firmy AstraZeneca a GlaxoSmithKline. Možno budú chcieť obchodovať s oboma alebo len zostať pri jednom.

Zatiaľ čo obchodníci zameraní na softvér musia vedieť o spoločnostiach Sage, Ocado, Micro Focus a Aveva.

Ocado je trochu odľahlé keďže sa viac zameriava na maloobchod. Dalo by sa to dokonca nazvať disruptorom priemyslu, pretože jeho technológia mohla mnohým supermarketom po celom svete poskytnúť prevahu nad ich súpermi, najmä počas pandémie.

Je tiež celkom ľahké vidieť, ako by Ocado mohlo rásť ako spoločnosť, zatiaľ čo iné softvérové ​​spoločnosti potrebujú viac odborných znalostí na to, aby mohli zmerať, či sú hodné obchodovania..

V podobnom duchu, Program Just Eat môže naďalej prosperovať aj v pandemických podmienkach, ale nie sú úplne ojedinelí, s niekoľkými súpermi v rovnakom priemysle, s ktorými sa musia popasovať, a možno musia ponúknuť niečo iné, aby vynikli viac.

Zatiaľ čo online nakupovanie prekvitá, nejde len o pandémiu, v Spojenom kráľovstve ide už dlho o rýchlo sa rozvíjajúce odvetvie, pričom niektoré britské spoločnosti sú na čele globálne..

A pre obchodníkov, ktorí hľadajú niečo veľmi odlišné, môžu nahliadnuť do GW Pharmaceuticals, ktoré budú pravdepodobne naďalej robiť prielom v liečbe liekmi z rastlín konope.

Celkovo stále vládne veľká neistota v súvislosti s tým, čo by sa mohlo odvíjať od roku 2021.

eToro – nakupujte najlepšie akcie vo Veľkej Británii bez provízie

sprostredkovateľ etoro

eToro sa na trhu cenných papierov osvedčili ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ich vyskúšať.

Váš kapitál je ohrozený. Môžu sa účtovať ďalšie poplatky

Ako môžem kúpiť akcie v Spojenom kráľovstve?

Ľahké. Nákup akcií v Spojenom kráľovstve je dnes oveľa jednoduchší ako v minulosti. Ak máte k dispozícii nasledujúce možnosti, nastavenie a obchodovanie môžete vykonať v priebehu niekoľkých minút:

 • Platná identifikácia.
 • Rozumné množstvo peňazí na obchodovanie.
 • Pripojenie na internet.
 • Ochota učiť sa.

Ak chcete kúpiť akcie Spojeného kráľovstva v niektorej z vyššie uvedených spoločností, budete musieť využiť online obchodníka s cennými papiermi.

Krok 1: Založte si účet u renomovaného sprostredkovateľa

Keď hovoríme „renomovaný sprostredkovateľ“, máme na mysli jedného, ​​ktorý je regulovaný! Tieto informácie zvyčajne nájdete v spodnej časti stránky sprostredkovateľa.

Spravidla to bude obsahovať celé meno spoločnosti, organizáciu, nad ktorou sa riadia, a ich referenčné číslo.

Ideálne je, ak chcete obchodovať s akciami Spojeného kráľovstva, budete chcieť sprostredkovateľa so sídlom vo Veľkej Británii pretože vám budú môcť ponúknuť rozmanitejšiu škálu britských akcií a rozmanitosť je dôležitá, ak chcete profitovať a vyhnúť sa riziku.

Mali by ste hľadať makléra, ktorý je regulované FCA (Úrad pre finančné konanie).

Nepoužívajte iba prvého brokera, s ktorým sa stretnete, preskúmajte ich a zistite, čo ponúkajú. Prezrite si rôzne typy účtov, prístup na trh, ktorý poskytujú, platformu, ktorú používajú, a vzdelávacie materiály.

A ako pravidlo, ignorujte bonusy a ďalšie nablýskané veci. Skutočne chcete spoľahlivého sprostredkovateľa, ktorý vám nemusí ponúknuť bonus, pretože je o ňom známe, že je už dosť dobrý.

Rozhodovanie o takýchto detailoch vás môže viesť k prehliadnutiu dôležitejších vecí, ako sú napríklad poplatky a prístup na trh.

Keď si vyberiete sprostredkovateľa, budete si musieť založiť účet a možno bude potrebné predložiť určitú identifikáciu aby si dokázal kto si.

V ideálnom prípade, aj keď to váš sprostredkovateľ na začiatku nepožiada, je dobré to znemožniť, pretože by ste to mohli potrebovať na výber prostriedkov. Bude frustrujúce, ak vám zabránia, pretože ste nedokázali, kto ste..

Krok 2: Uskutočnite vklad

Takmer všetci sprostredkovatelia požadujú, aby ste dokončili založenie účtu, aby ste vykonali vklad (niektorí vám však umožňujú nastavenie bez vkladu).

Spravidla budú mať minimálny prijateľný vklad, ktorý zvyčajne nie je veľmi vysoký. Tak aj tak, budete chcieť vložiť čiastku, ktorá vám umožní efektívne obchodovať.

Dôležité pravidlo: nevkladajte peniaze, ktoré potrebujete na prežitie! To nechaj bokom. Peniaze, s ktorými sa strácate, použite len vtedy, ak dôjde k horšiemu.

Krok 3: Preskúmajte akcie, ktoré chcete kúpiť

Aj keď existuje veľká šanca, že už pravdepodobne viete, ktoré akcie chcete kúpiť, je dôležité mať stanovené nejaké ciele týkajúce sa toho, kedy by ste mali vstúpiť na trh a opustiť ho.

Ak to chcete urobiť, musíte dozvedieť sa viac o histórii akcií (všimnite si, ako sme to preskúmali pre všetky akcie uvedené v tomto článku vyššie) a identifikujte, aký majú potenciál, ktorý vás potom môže informovať, kedy sa dostať na trh a z trhu.

Keď ste konečne pripravení začať obchodovať s akciami, ktoré chcete kúpiť, je nesmierne dôležité, aby ste mali stratégia riadenia rizík na mieste.

Veľkým pravidlom, ktorého sa mnoho obchodníkov drží, je investovanie iba 1 – 2% z vášho obchodného účtu (peňazí, ktoré ste vložili v predchádzajúcom kroku) do každého obchodu.

Preco to robit?

Pretože váš obchodný účet bude trvať dlhšie, znížite riziko a budete mať väčšiu šancu na zloženie svojich výnosov.

Skvelé! Teraz konečne obchodujete s akciami Spojeného kráľovstva!

Kľúčové body

Ak si pamätáte niečo z Čo sú najlepšie akcie Veľkej Británie na nákup za roky 2021: 10, musíte to vedieť! urobiť z nich tieto kľúčové body.

 • Britské silné farmaceutické, softvérové ​​a finančné spoločnosti. Niektoré z našich najlepších akcií Spojeného kráľovstva pre rok 2021 sú v týchto odvetviach.
 • Mnoho akcií sa stále zotavuje z brexitu a koronavírusu. Vytvorili sa tak vynikajúce nákupné príležitosti.
 • AstraZeneca a GlaxoSmithKline môžu mať obrovský úžitok z výroby vakcín proti koronavírusu.. Je však potrebné vziať do úvahy aj ďalšie veci, ako napríklad výrobné problémy a nevysvetliteľné akvizície iných spoločností.
 • Nakoniec ide o to, čo vám najlepšie vyhovuje podielom. Môžete samozrejme obchodovať s čímkoľvek chcete, ale najlepšie je držať sa toho, čo viete a čomu rozumiete.

Prečítajte si tiež:

Ktorých 15 najlepších akcií exploduje v roku 2021?

Investícia do týchto 5 akcií by vás teraz mohla stať milionárom

10 najlepších britských akcií, do ktorých sa dá investovať v roku 2021

7 najlepších britských akcií, ktoré treba hľadať v roku 2021 a ďalších rokoch

5 nezastaviteľných zásob pri maximálnych hodnotách, ktoré si stále môžete kúpiť

Top 7, ktoré si v roku 2021 kúpime telekomunikačné zásoby

Časté otázky

Stále si nie ste istí, ako sa bude v roku 2021 propagovať akcie Spojeného kráľovstva? Možno vám tieto časté otázky pomôžu.

Prežije britský akciový trh brexit?

Odkedy v roku 2016 Spojené kráľovstvo hlasovalo za vystúpenie z EÚ, ekonomika nikdy nebola úplne rovnaká.

Ale napriek všetkému pesimizmu bude pravdepodobne stále odpoveď: Áno Akcie UK trh prežije brexit.

Zatiaľ čo sa niektoré veci zmenili dosť dramaticky, t.j.Spojené kráľovstvo bude brexit nevyhnutne prežiť, nakoniec to pôjde ďalej.

Aj keď veľa veľkých firiem, najmä finančných inštitúcií, odišlo do kontinentálnej Európy – Paríž, Amsterdam a mestá v Nemecku – finančné znalosti a know-how zostávajú vo Veľkej Británii. Niektoré z najväčších bánk sú stále vo Veľkej Británii a Londýn je stále hlavným finančným centrom.

Aj keď Spojené kráľovstvo nikdy nedosiahne svoju finančnú prestíž, ktorú malo predtým, akcie Spojeného kráľovstva budú stále stáť za obchodovanie. Stále budú chodiť hore-dole, nevstúpia do nejakej dramatickej špirály nadol, ktorá nikdy nekončí.

Nakoniec to môže byť proces „von so starým a s novým“, pretože spoločnosti sa buď budú musieť prispôsobiť zmenám, alebo zaniknú v historických knihách..

A okrem financií, Spojené kráľovstvo je stále lídrom v niekoľkých rôznych priemyselných odvetviach, najmä v oblasti vedy a techniky.

Snáď najpozoruhodnejšou otázkou v súčasnosti sú vývoz a dovoz, s ktorými Spojené kráľovstvo zápasí, ale opäť sa to vyrieši nakoniec, keď sa Spojené kráľovstvo naučí s nimi zaobchádzať. V podstate tieto druhy problémov narastajú.

Ako ovplyvní koronavírus britský akciový trh?

Spojené kráľovstvo bolo skutočne jednou z najviac zasiahnutých krajín v Európe s jedným z najvyšších obetí na svete.

V čase písania tohto článku podľa Svetomer, Spojené kráľovstvo je piate najvyššie z hľadiska úmrtí, v nadväznosti na USA, Brazíliu, Mexiko a Indiu, ktoré majú oveľa vyššiu populáciu ako Spojené kráľovstvo.

A to samozrejme poškodilo to, ako je Spojené kráľovstvo ekonomicky vnímané vo vnútri aj mimo Spojeného kráľovstva.

Podľa Knižnica Dolnej snemovne:

„Rozsah recesie spôsobenej vypuknutím koronavírusu je v modernej dobe bezprecedentný. HDP Spojeného kráľovstva bol počas hĺbky krízy v apríli 2020 o 25% nižší ako vo februári. “

Keď uvažujeme o podieloch Spojeného kráľovstva v súvislosti s koronavírusom, treba zvážiť dve veci: 1) ako pandémia ovplyvnila priemyselné odvetvia a 2) kroky, ktoré vláda Spojeného kráľovstva prijíma.

Obchodníci s akciami by sa nemali nechať vydesiť poklesom cien. Ak vidíte, že spoločnosť je na tom horšie ako pred rokom, neberte to tak, že zlyháva alebo stráca dynamiku.

Mnoho akcií kleslo oproti minulému roku, a to nielen vo Veľkej Británii! Pandémia začala skutočne zabíjať zuby okolo marca 2020, a tak sa samozrejme akcie vo februári 2021 nebudú vracať na rovnakú úroveň..

Namiesto toho by ste mali Predstavte si pandémiu ako príležitosť na nákup dostať sa do akcií, ktoré mohli byť predtým príliš drahé, a čakať, kým sa veci opäť zdvihnú. To si však vyžaduje značnú trpezlivosť.

To znamená, že treba pamätať aj na to, že akékoľvek stimulačné balíčky, ktoré zavedie vláda Spojeného kráľovstva, môžu byť dvojsečnou zbraňou. Aj keď to môže poskytnúť dočasnú úľavu, môže to nakoniec znehodnotiť silu libry.

Jednou z udalostí, ktorá bude čoskoro na obzore, je koniec vidiecka schéma ktorá nadobudne účinnosť koncom marca 2021.

Ale všetku tú negativitu bokom, 2021 by mohol byť rokom oživenia a ak sa veci podarí, do roku 2022 sa môžeme dočkať veľkého pohybu smerom nahor.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector