Chcete byť milionárskym dôchodcom? Investujte do týchto 5 akcií, ktoré môžu zmeniť vaše sny na skutočnosť

Hovorí sa, že snívajú veľké, ale ako znie bohatý sen? Ak snívate o tom, že zbohatnete, neexistuje lepší tvorca bohatstva ako akciový trh. Akciový trh je vysoko výnosný a môže byť kúskom každého, ak venujete dostatok času a vypočítate adekvátne úspory.

Investícia na akciovom trhu je najlepšou možnosťou, ako dosiahnuť pasívny príjem. Investícia do piatich akcií, o ktorých tu budeme diskutovať, bude mať dlhú cestu pri zabezpečení vašej budúcnosti.

Vďaka efektívnej úspore, dobrej stratégii a dostatku času môže byť ktokoľvek milionárom jednoduchou investíciou do celkového akciového trhu. Je to skutočne uskutočniteľná voľba pre každého, kto má trpezlivosť a dobrú dávku úspor ako manažment rizík. Drobným tipom, ako podporiť rast vášho portfólia, je zvážiť niektoré z týchto rýchlo rastúcich spoločností, ktoré postupujú rýchlym tempom a budú v tom pokračovať aj v budúcej budúcnosti..

Predtým, ako skočíte do rozbehnutého vlaku: Faktory, ktoré treba brať do úvahy

Aj keď akciový trh je najjednoduchší a najefektívnejší spôsob zhromažďovania bohatých príjmov, na zaistenie úplného úspechu je potrebné vziať do úvahy niekoľko faktorov. Nejde len o hru s hádaním, ale vyžaduje aj podrobný výskum a výpočty.

3 faktory, ktoré je potrebné zvážiť pred investovaním na akciovom trhu:

Čas investovaniae

Načasovanie vašej investície je zásadným faktorom, ktorý je potrebné vziať do úvahy. Čím dlhšie bude vaše investičné obdobie, tým väčšie bude vaše hniezdo. Preto je vždy lepšie začať s investíciami skoro, a to aj vo veku 20 rokov, z ktorého sa v budúcnosti stane milionár.

Výška investície

Pred výberom najlepšej akcie, do ktorej chcete investovať, veľmi záleží aj na sume, do ktorej ste ochotní investovať. Preto sa rozhodnite, koľko ste pripravení investovať, a nikdy nezabudnite na dostatočné množstvo kapitálu ako úspory alebo plán riadenia rizík.

Miera investičného rastu

Táto rýchlosť rastu je faktor, nad ktorým nemáte žiadnu kontrolu, ale je dobré si uvedomiť jeho nestálosť. Ak vaše peniaze rastú iba o 1% alebo 2%, nezáleží na tom, koľko ste investovali a ako dlho ste sporili.

Cesta k uvedenému statusu milionára je stále veľmi dlhá. Počas mnohých desaťročí zaznamenal akciový trh v priemere ročný zisk takmer 10%, čo je relatívne dobrá šanca. To sa ale môže, ale nemusí líšiť počas vášho investičného obdobia.


5 najlepších akcií by z vás mohlo urobiť milionárskeho dôchodcu

Tu je 5 najlepších akcií, ktoré porovnateľne vykazujú stabilný a rýchlejší rast a zdá sa, že budú pripravené na svoj rast aj v blízkej budúcnosti..

1. Amazon.com

Amazon, parný valec elektronického obchodu, skutočne dlhodobo rastie rýchlym tempom. Nedávno predstavovalo 26,3% 20-ročné ročné tempo rastu ceny akcií, čo je dosť ďaleko na to, aby sa z jednej investície vo výške 10 000 dolárov stal 1 milión dolárov. Zvyčajne, keď spoločnosti rastú a zväčšujú sa, je pre nich ťažké rýchlo sa rozvíjať na akciovom trhu. Za posledných pár rokov sa obchodná cena Amazonu pohybovala od 1 600 do 3 000 dolárov, čo je skutočne obdivuhodný faktor.

Pandemický rok bol pre Amazon skutočne plodným rokom. Spoločnosť bola v plameňoch a jej čisté tržby v treťom štvrťroku vzrástli oproti predchádzajúcemu roku o 37%, čo bolo 96 miliárd dolárov.

Cloudová výpočtová platforma Amazon Web Series (AWS) je v súčasnosti jednou z jej najväčších dojníc. Tretí štvrťrok vykázal rast o 29% na 11,6 miliárd dolárov a môže sa pochváliť 33% podielom na trhu vo svojom priemysle.

Očakávať priemerný ročný zisk 25% alebo dokonca viac v nasledujúcich desaťročiach nie je uskutočniteľná možnosť, ale investovanie do Amazonu má svoje výhody. Dáva to viac dôvody očakávať rast trhania pre investorov v nadchádzajúcej budúcnosti, čo z nej robí jednu z najlepších akcií, do ktorých sa dá investovať, aby sa predvídala budúcnosť milionárskeho dôchodcu.

2. Activision Blizzard

Ak sa zaujímate o odvetvie videohier, Activision Blizzard by pre vás bol známym menom. Má priemernú ročnú mieru rastu 25,2% za posledných 20 rokov a 21,8% za posledných 10 rokov.

Activision Blizzard je známy ako veľmoc odvetvia videohier. Jedným z hlavných dôvodov ich zvyšujúceho sa úspechu nie je nikto iný ako návykoví hráči.

Ich produkty sú veľmi návykové a ľudia, ktorí sú posadnutí videohrami, ich nikdy nezachráni. Aktívnych používateľov mesačne bolo takmer 390 miliónov s čistými príjmami medziročne až 52%. Pozitívne je, že Activision Blizzard je skutočne perspektívnym trhom cenných papierov pre investorov, ktorí si zabezpečia svoju milionársku budúcnosť. Podľa prieskumu Grandview Research sa predpokladá, že v rokoch 2020 až 2027 porastie ročne o takmer 13%.

3. Rýchlo

S príchodom digitálnej transformácie a globálneho vypínania v dôsledku globálnej pandémie sa online cloudové platformy každý ďalší mesiac prudko zvyšujú..

Platforma, ktorá zaisťuje rýchlejší tok obsahu bezpečne ku koncovým používateľom, rýchlo vykázala stabilné trendy. Či už ide o celkový počet zákazníkov alebo priemerné výdavky na podnikového zákazníka. Platforma sa len dramaticky rozširuje. Zoznam mier expanzie založenej na dolároch spoločnosti je v treťom štvrťroku 147%, čo z nej robí perspektívny akciový trh, na ktorý sa môžu investori spoľahnúť dlhšie..

4. PayPal

S priemernou ročnou mierou rastu 37,1% je PayPal ďalšou úrodnou pôdou pre ziskové investície. Jej trhová hodnota bola v poslednom čase 241 miliárd dolárov, čo sa takmer zhoduje s trhovou hodnotou veľkých zbraní na trhu ako Netflix, Coca-Cola atď., V treťom štvrťroku spoločnosť uskutočnila zhruba 4 miliardy transakcií v hodnote 247 miliárd dolárov. Aj keď je PayPal oneskorencom na trhu Finetech, slúži asi 361 miliónom používateľov na celom svete, čo je skutočne obrovské množstvo. Vlastní tiež spoločnosť Venmo, ktorá je dnes najrýchlejšie rastúcim mobilným platobným systémom na trhu. Vďaka tomu je PayPal ideálnym predpokladom na investovanie do zabezpečenia budúcnosti milionárov.

5. NetFlix

S trhovou hodnotou 219,8 miliárd dolárov je Netflix a naďalej bude jednou z najvýnosnejších akcií na dlhé trate. Spolu so zvýšením cien má Netflix okolo 860 000 nových predplatiteľov v USA a Kanade.

Rok 2020 sa skončil jasnou notou pre Netflix s takmer 203,7 miliónmi predplatiteľov na celom svete. Pandémia a domáci chovatelia vytvorili pre Netflix mimoriadne ziskový trh a tešia sa na ziskový rok 2021 s niekoľkými originálnymi vydaniami Netflixu. Je to skutočne bohatý trh, do ktorého treba investovať, aby sa sen vášho milionárskeho dôchodcu stal skutočnosťou.

Na záver

Týchto päť vyššie spomenutých akcií rýchlo rastie a bude si naďalej udržiavať svoj rast dlhšie. Skutočne sa oplatí pridať si ich na svoj zoznam sledovaných investícií, aby ste na nich dávali pozor a nikdy nestratili tú pravú príležitosť investovať. Ak je vašou budúcou silnou stránkou milionársky dôchodca, pozorne sledujte podiely na trhoch s akciami a zabezpečte, aby ste investovali v správnych skladoch, ktoré vám vyhovujú.

eToro – nakupujte akcie s 0% províziou

sprostredkovateľ etoro

eToro sa na trhu cenných papierov osvedčili ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ich vyskúšať.

Váš kapitál je ohrozený. Môžu sa účtovať ďalšie poplatky

Prečítajte si viac o akciách:

Ktorých 15 najlepších akcií exploduje v roku 2021?

Ak chcete kúpiť 7 dividendových akcií z Veľkej Británie, ktoré ponúkajú atraktívny prúd výnosov

Čo je prvých 10 britských akcií, ktoré sa majú brať do úvahy v roku 2021?

Čo je najlepších 7 výberov akcií do roku 2021?

Top 7, ktoré si v roku 2021 kúpime telekomunikačné zásoby

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector