Akciový trh je preplnený nespočetnými príležitosťami, aby ste si zabezpečili bohatú budúcnosť. Rozhodovanie o tom, do ktorej akcie investovať, nie je prechádzka tortou, ale vyžaduje dobrý výskum, znalosti a kapitál. Aby sme vám pomohli, jedná sa o prvých 5 akcií, ktoré môžete kúpiť, ktoré vám pripravia cestu do budúcnosti milionárov.

Najlepšie akcie, ktoré si teraz môžete kúpiť, aby ste dosiahli výnosné budúce výnosy

Existuje päť vynikajúcich akcií, ktoré sa tento rok chystajú odmeniť svojim investorom. Každá z týchto akcií je najatraktívnejším nákupom a je pripravená odmeniť vás pekným budúcim výnosom z diaľky.

Tu je najlepších 5 akcií, ktoré vám môžu v roku 2021 zarobiť:

# 1: Walt Disney (DIS)

Disney momentálne strieľa na všetky valce a ak hľadáte jednu z najlepších akcií, ktoré by ste mohli kúpiť teraz, ktoré vám pomôžu zaistiť bohatú budúcnosť, nič viac si nemyslite. Investori sú veľmi nadšení z budúcnosti Disney kvôli uvedeniu úžasnej nováčikovskej sezóny v Disney +.

Pandemická vlna sa usadzuje a spoločnosť Disney sa teší na opätovné otvorenie svojich parkov, letovísk a výletných lodí so všetkými bezpečnostnými opatreniami. Po opätovnom otvorení niet pochýb o tom, že bude preplnený kŕdľami milovníkov Disney, ktoré nakoniec zvýšia jeho príjmy a zisk. Ďalším skutočným hnacím motorom akcií spoločnosti Disney budú veľkorozpočtové divadelné vydania.

Disney + zvýši svoje očakávané príjmy, pretože jej predplatitelia teraz stúpali na takmer 86 miliónov. Ak bude toto číslo naďalej stúpať, vedenie očakáva, že do roku 2024 zaznamená číslo až 260 miliónov, čo z neho urobí jednu z najlepšie ziskových akcií na dlhé trate. Streamovacia služba spoločnosti Disney rastie významným tempom a nie je pochýb o tom, že v roku 2021 bude jednou z najlepších akcií, ktoré vlastní..

# 2: Limonáda (LMND)

Lemonade je spoločnosť v oblasti poisťovacej technológie, ktorá vzrástla na 1 milión zákazníkov s obchodnými aktivitami niečo vyše štyroch rokov. Využitím umelej inteligencie, technologickým pokrokom a prístupom priateľským k zákazníkom majú v úmysle vytvoriť poistný zážitok plynulý a pokročilejší. Proces ich vybavovania je rýchly a bezbolestný a vytvorenie vášho osobného poistného plánu je s ich aplikáciou založenou na AI len otázkou 90 sekúnd..

Limonáda si v týchto neobvyklých časoch a úsporách nákladov rýchlo získava podiel na trhoch majiteľov domov, nájomcov a poistení domácich miláčikov. Spoločnosť oznamuje, že práve začala testovať produkt životného poistenia. Ak produkt úspešne vytvorí kvalitný zákaznícky zážitok pre viac ako 1 milión ľudí, mohla by táto akcia zmeniť hru a byť jednou z najlepších akcií, ktoré si teraz môžete kúpiť..

Limonáda neplánuje zastavenie svojho rastu, čo z nej robí najlepšiu zásobu do budúcnosti. Očakáva sa, že produkty, ako je napríklad poistenie automobilov, budú na obzore, ako už spomenul manažment. Okrem toho spoločnosť rozširuje svoje hranice na medzinárodnej úrovni úspešným uvedením na trh vo Francúzsku v roku 2020. V nasledujúcich mesiacoch bude mať tento rušný začínajúci podnik viac plánov vstúpiť na trh životného poistenia v hodnote 800 miliárd dolárov, čo im pomôže dosiahnuť vysoké zisky. Je tu takmer pravda, že keď vám to život dá "citróny," stlačte ich, aby ste vlastnili svoje budúce imanie s touto výnosnou zásobou.


# 3: Pokročilé mikro zariadenia (AMD)

Spoločnosť Advanced Micro Devices vystúpila na výslnie akciového trhu vďaka svojim jedinečným vlastnostiam a proprietárnym produktom s postupujúcim vývojom technológií a inovácií. Toto uvedenie do prevádzky v Silicon Valley je svetovým výrobcom polovodičových zariadení, ktoré sa používajú na vysoko výkonné počítačové spracovanie v systémoch ako sú stolné počítače, pracovné stanice PC atď. Spoločnosť AMD dokázala podporiť svoj rast počas pandémie, keď viac ľudí pracovalo a učilo sa z domu. Došlo k podstatnému predaju osobných počítačov a celosvetové dodávky počítačov sa v priebehu roka zvýšili o 13% na 300 miliónov v roku 2020.

Hlavné zameranie spoločnosti AMD je na grafické spracovanie, zvyšovanie rýchlosti vykresľovania obrázkov a spracovanie údajov pre veľké cloudové aplikácie a aplikácie dátových centier. V treťom štvrťroku zaznamenal medziročný nárast výnosov o 56% na 2,8 miliardy dolárov.

Pretože technológia je stále v postupujúcej fáze, spoločnosti ako AMD sú výrazne najlepšími akciami, ktoré si môžu kúpiť, aby si zaistili šťastie v budúcnosti. Okrem toho AMD vyrába čipy aj pre konzoly Sony PlayStation 5 a Microsoft Xbox Series X. Pretože sa očakáva, že trh s počítačmi v nadchádzajúcich rokoch prudko stúpne, a rýchly predaj herných systémov na celom svete, investori môžu očakávať dobrú návratnosť investovaním do tejto výnosnej akcie.

# 4: Moderna (MRNA)

Pandemický rok bol pre spoločnosť Moderna, biotechnologickú spoločnosť, skutočne praktickým a výnosným rokom. Spoločnosť Moderna nebola vo farmaceutickom priemysle populárnym menom, kým nezaviedla svoju technológiu messenger RNA (mRNA) a nevyvinula vakcínu, ktorá by mohla hrať významnú úlohu pri spomalení šírenia COVID-19. Vakcína proti koronavírusom získala povolenie v mnohých krajinách a stala sa druhou spoločnosťou, ktorá získala schválenie v konkurenčnom boji s desiatkami ľudí..

Vakcína proti koronavírusom od spoločnosti Moderna je svojím obsahom jedinečná, pretože obsahuje mRNA, ktorá tlačí naše telo na produkciu štruktúry podobnej proteínu vírusu spike. To ďalej aktivuje náš imunitný systém, aby vytvoril protilátky a T-bunky bojujúce proti chorobám, ktoré nás ochránia pred vírusom.

Táto zásoba teraz vyvíja 24 ďalších kandidátov na lieky, vrátane potenciálnych vakcín proti sezónnej chrípke a vírusu ľudskej imunodeficiencie (HIV), s hotovosťou generovanou z vakcíny COVID. Spoločnosť Moderna, ktorá je takýmto vizionárom vo farmaceutickom sektore, je jednou z najlepších akcií, ktoré si teraz môžete kúpiť kvôli budúcim výnosom.

# 5: Štvorec (SQ)

Square je spoločnosť zameraná na platobné riešenia a riešenia v mieste predaja, ktorá za posledných pár rokov zaznamenala obrovský rast. Spoločnosť mala počas pandémie obrovský dopyt a poskytovala ľuďom služby, ako je spracovanie kreditných kariet, tvorba webových stránok a financovanie podnikania. Spoločnosť Square pomáha svojim obchodným zákazníkom pri rozširovaní ich podnikania, a tým zvyšuje aj svoje zisky.

Trvanlivosť ekonomickej expanzie týkajúcej sa jej kontrakcií, čo bude dobrým znamením pre spotrebiteľské výdavky, a skutočnosť, že spoločnosť Square získava GPV od väčších firiem s ročnou hodnotou GPV najmenej 125 000 dolárov, z nej robí jednu z najlepších akcií na nákup v súčasnosti a v dohľadnej dobe. budúcnosť.

Značne populárna platforma platieb typu peer-to-peer, Cash App, hrá dôležitú rolu ako motor rastu. V období od decembra 2017 do júna 2020 vzrástol počet aktívnych používateľov aplikácie Cash App mesačne (MUA) zo 7 miliónov na viac ako 30 miliónov ľudí. Vďaka novej norme bezhotovostných transakcií, ktorá si razí cestu a rastu Cash App, bude Square v nasledujúcich rokoch generovať veľkú časť zisku a jej akcionári sú pripravení z toho profitovať..

Spodný riadok

Rok 2021 so sebou priniesol nepreberné množstvo ziskových príležitostí na trhu s akciami. Ak plánujete investovať svoje ťažko zarobené peniaze do sna, aby ste si zabezpečili bohatú budúcnosť. Už viac nerozmýšľajte, pretože toto sú najlepšie akcie, ktoré môžete kúpiť v súčasnosti, a ktoré sú pripravené na ďalší rast v budúcnosti.

eToro – nakupujte akcie s 0% províziou

sprostredkovateľ etoro

eToro sa na trhu cenných papierov osvedčili ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ich vyskúšať.

Váš kapitál je ohrozený. Môžu sa účtovať ďalšie poplatky

Čítaj viac:

Top 15 akcií exploduje v roku 2021

5 nezastaviteľných zásob pri maximálnych hodnotách, ktoré si stále môžete kúpiť

Top 9 akcií nastavených tak, aby ste zbohatli

Top 10 britských akcií, ktoré sa majú zvážiť do roku 2021

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector