Týchto 15 najlepších akcií, ktoré majú explodovať v roku 2021, sľubuje zaujímavý rok

Najlepšie akcie, do ktorých sa dá investovať do roku 2021

Plánujete investovať do akcií v roku 2021? Chcete si udržať náskok pred trendmi na burze? Do akých akcií by ste mali investovať v roku 2021? Bude rok 2021 dobrým rokom na investovanie do akcií? Ktoré akcie budú najlepšou návratnosťou investícií v roku 2021? Čo môžeme očakávať od akciového trhu v roku 2021? Pozrime sa!

Všetci vieme, že rok 2020 bol pre akciový trh dosť hektickým rokom a mnohí z nás sa obávajú toho, čo by mohol rok 2021 obsahovať.

Náš kompletný sprievodca po 15 najlepších akciách sme uľahčili investovanie do roku 2021.

Začiatočníci majú ťažkosti s hľadaním najlepšie akcie v roku 2021. Všetci sme sa dostali do tejto situácie, takže sa nebojte! chápeme, aké je to mätúce pri hľadaní nových investícií do akcií. Preto tu pomáhame pri obchodovaní so vzdelávaním.

Ak sa pozriete späť na články o „akciách na investovanie do roku 2020“ na začiatku roka, nikto nemohol predpovedať najhoršiu pandémiu za posledných 100 rokov by vyhodil všetky naše očakávania do prachu.

Budúcnosť zásob nie je nikdy istá, takže tvorba predpovedí zásob môže byť zložitá – najmä od obdobia volatility v dôsledku pandémie koronavírusu. Dobrou správou však je, že niektorí odborníci na akciové spoločnosti uviedli, že rok 2021 by mohol byť rokom akciového trhu.

A teraz sa tešíme na rok 2021, nemožno ignorovať skutočnosť, že sa veci veľa zmenili.

V tomto článku sa pozrieme na potenciálne niektoré z 15 najlepších akcií, ktoré treba zvážiť v roku 2021! Rovnako ako dôvod, prečo sú dôležité a čo im dáva hodnotu.

Top 15 akcií, ktoré sa majú zvážiť v roku 2021

Predtým, ako sa bližšie pozrieme na najlepšie akcie v roku 2021, je tu našich 15 najlepších tipov:

 1. Tesla
 2. Nikola
 3. Zväčšiť
 4. Netflix
 5. Disney
 6. Beyond Meat
 7. PayPal
 8. ServiceNow
 9. eBay
 10. Google
 11. Facebook
 12. Alibaba
 13. Amazon
 14. Apple
 15. Microsoft

Všetky tieto špičkové akcie, ako aj mnoho ďalších, môžete kúpiť za eToro a zaplatiť 0% poplatky!

Will Zásoby v roku 2021 budú ovplyvnené koronavírusom?


A to je otázka, nie vyhlásenie!

Koronavírus je slon v miestnosti – nemôžeme si dovoliť o ňom nehovoriť, keď diskutujeme o stave akciového trhu v roku 2021.

Je to diskusia, ktorá sa musí uskutočniť, bez ohľadu na to, ako často to stále počujete, bez ohľadu na to, ako choré sú vaše uši z toho prekliateho slova.

Odborníci predpovedajú, že koronavírus bude pravdepodobne pokračovať až do konca neskoro 2021, čo znamená, že môžeme mať veľmi drsnú zimu 2020/2021 (najmä ak uvidíme viac odstávok!).

Je tu dôležitá ilúzia, ktorú si musíte vyčistiť zo svojej mysle.

Musíte prestať myslieť na koronavírus ako na zlú vec a začnite o tom uvažovať ako o niečom, čo sa deje, ako o udalosti. Teraz je to istota.

Najlepší obchodníci s akciami si nerobia starosti, či sa na trhu darí úžasne alebo zle, dôležité je, či je s čím obchodovať, smer, ktorým sa treba riadiť.

Najväčšou zmenou je, že ako obchodník s akciami budete musieť prispôsobiť svoj prístup k obchodovaniu v roku 2021, aby ste sa uistili, že sa budete vyhýbať akciám, ktoré by mohli byť v roku 2021 af nepredvídateľnéocus na vychádzajúcich hviezdach.

Takže, musíte mať obávaný vírus v popredí svojej mysle bez ohľadu na to, s akou akciou sa rozhodnete obchodovať v roku 2021.

To znamená, že by ste mali mať na pamäti aj opak. Aj keď je oveľa menšia šanca, mali by ste tiež pripravte sa na to, čo príde po koronavíruse tiež.

Top 15 akcií, ktoré majú explodovať v roku 2021!

Tu je náš zoznam 15 najlepších akcií, ktoré majú explodovať v roku 2021! Dávajte im pozor! Budúci rok im to môže vyjsť mimoriadne dobre.

Keď zadáte do Googlu, aké akcie si kúpite v roku 2021, uvidíte veľa webových stránok. Je celkom zaujímavé si všimnúť, že len málo z nich má rovnaké možnosti výberu.

Môže to byť z mnohých dôvodov.

Potenciálne vidia situáciu veľmi odlišne, majú odlišné informácie, vedia viac alebo menej o určitých priemyselných odvetviach a potom sú tu niektorí, ktorí skutočne kúpili akcie, ktoré tlačia online (v Trading Education by sme to nikdy neurobili! Totálne neetické! ).

Takže, naozaj musíte byť opatrní s tým, s čím chcete obchodovať. Nezameriavajte sa príliš na rady ľudí, pozrite sa na tabuľky a príďte k vlastným záverom!

Poďme ďalej! Tu je 15 najlepších akcií spoločnosti Trading Education, ktoré majú explodovať v roku 2021!

1. Tesla (TSLA)

Tesla musí byť jednou z najlepších akcií, aké vlastní za posledných pár rokov. Skutočne priniesol ľuďom bližšie k možnosti vlastniť funkčný elektromobil, čo z neho urobilo prvý záznam na našom zozname 15 najlepších akcií, ktoré explodujú v roku 2021.

A nielen to, ale tiež urobili z vlastnej myšlienky elektromobilu koncept „cool“, zatiaľ čo predtým to nemalo rovnaké odvolanie.

Toto odvolanie je čiastočne na Elonovi Muskovi, ktorý je tiež generálnym riaditeľom spoločnosti SpaceX a zakladateľom spoločnosti The Boring Company.

Ale obchodníci s akciami, ktorí obchod Tesla aj keď treba buďte veľmi opatrní na Elona Muska, kto je nestálym správaním, sa ich niekoľkokrát dostal do problémov.

Je veľkým používateľom Twitteru a vždy, keď tweetuje niečo kontroverzné, vždy existuje šanca, že by to mohlo poškodiť cenu spoločnosti Tesla.

Zvažovali ste nákup akcií spoločnosti Tesla?

2. Nikola (NKLA)

V roku 2021 nemôžeme hovoriť o Tesle bez toho, aby sme nehovorili o ich najväčšom a najnovšom rivalovi Nikole, ktorá tiež skočila do odvetvia elektrických automobilov..

Nikola, ktorí si svoje meno prevzali aj od legendárneho vynálezcu Nikolu Teslu, sú sa rýchlo stáva alternatívou k Muskovej Tesle v prípade automobilov s nulovými emisiami získa v roku 2020 veľkú pozornosť.

Podobne ako Tesla, aj oni sa snažia o to, aby boli elektrické vozidlá ‚cool‘, hoci sa zdá, že sú viac sa zameriava na nákladné vozidlá na vodíkový pohon ako na športové vozidlá.

Nikola je zatiaľ na trhu s elektrickými vozidlami nedôstojná osoba, ale oni cmohli by ste vytvoriť veľmi dobrý hedging proti Tesle, čo z neho robí potenciálne jednu z 15 najlepších zásob explodujúcich v roku 2021.

Zvažovali ste kúpu akcií spoločnosti Nikola?

3. Zoom (ZM)

Ak si existuje väčšina spoločnosti, ktorá si bude pamätať pri pohľade na rok 2020 v nasledujúcich rokoch, bude to určite Zoom.

Aj keď v skutočnosti existujú od roku 2012, spoločnosť vtrhla do života všetkých v roku 2020 ako alternatíva k inému videokonferenčnému softvéru, ako je Skype, ktorý za posledných pár rokov upadol z milosti..

Obchodníci s akciami musia zvážiť, či sú presvedčení, že Zoom pandémiu prežije.

Keď sa všetci konečne vrátime späť do kancelárie, bude sa Zoom stále považovať za nástroj videokonferencie, ktorý si vyberiete? Alebo sa to len vytratí? Táto otázka určí, či bude Zoom jednou z 15 najlepších akcií, ktoré v roku 2021 explodujú.

Ďalšou kľúčovou vecou, ​​ktorú musia obchodníci s Zoomom zvážiť, je to, že čoskoro bezpečnostní experti si všimli zraniteľné miesta s tým by sa dalo manipulovať.

Ak tieto chyby nebudú správne vyriešené a niečo sa stane, mohlo by to vážne poškodiť cenu akcií spoločnosti Zoom.

Zvažovali ste kúpu akcie Zoom?

4. Netflix (NFLX)

Naozaj nie je prekvapujúce, že Netflix je na tomto zozname, ešte predtým, ako bol pandémia Netflix veľmi populárna. Odštartoval zlatý vek online streamovania, ako ho poznáme.

Aj keď mnoho ďalších spoločností môže vytvárať svoje vlastné streamovacie služby, Netflix je už pevne založený na širokom spektre obsahu z mnohých rôznych zdrojov vrátane ich vlastného originálneho obsahu..

Je to taká široká škála obsahu a skúseností na trhu, vďaka ktorým je pravdepodobné, že bude jednou z 15 najlepších akcií, ktoré budú v roku 2021 investovať.

Ale rovnako ako Tesla, Netflix už nie je v tomto priemysle sám. Súperi prichádzajú silní a rýchli, pričom mnohými z nich sú známe televízne a filmové spoločnosti, ako napr HBO a Disney (Pozri nižšie).

Ani jeden z nich však nie je taký veľký ako najväčší rival Netflixu – Amazon Prime Video, ktoré má približne 150 miliónov predplatiteľov (údajne 11% globálneho trhu) a veľa obsahu je k dispozícii iba im.

Zvažovali ste nákup akcií Netflixu?

5. Disney (DIS)

Pri Disney je nesmierne dôležité pamätať na to, že nerobia iba filmy, ktoré boli samozrejme počas roku 2020 veľmi narušené..

Sú tiež obrovskou streamovacou službou a v novembri 2019 spustili Disney +, a s množstvom populárnych filmov a televíznych programov.

Streamujú nielen disneyovský obsah, ale aj niekoľko ďalších od partnerov ako National Geographic, Marvel a Pixar. Pravdepodobne to bol ich záchranný bod, ktorý zabránil tomu, aby bol rok 2020 skutočne drsným rokom.

Okrem toho samozrejme tiež zarábajú peniaze na tovare, ktorý je u malých detí nesmierne obľúbený.

Toto ich zase urobilo pozoruhodní súperi Netflixu. Aj keď Netflix môže mať na streamovanie rozmanitejšiu škálu obsahu, Disney je veľmi bohatý a mohol by to časom prekonať.

Potom znova, nie je dôvod, aby ste nemohli obchodovať obaja ak máte dobrý prehľad o priemysle.

Vďaka tomu je spoločnosť Disney skvelou možnosťou zaistenia pre Netflix a potenciálne jednou z 15 najlepších akcií, ktoré v roku 2021 explodujú.

Zvažovali ste kúpu akcií spoločnosti Disney?

6. Beyond Meat (BYND)

Beyond Meat je zaujímavou voľbou pre rok 2021 a v tomto zozname určite vynikne. Oni sa špecializujú na alternatívne mäsové výrobky z rastlín, väčšinou napodobňuje kuracie, hovädzie a bravčové mäso.

Ocenili ich celebrity, ktoré skutočne zvýšili ich popularitu a nadviazali partnerstvá s Dunkin ‘Donuts, spoločnosťou Tesco vo Veľkej Británii a ďalšími v Kanade.

Beyond Meat tiež dostal pochvalu za to, že šetrné k životnému prostrediu a s dôležitým zameraním na udržateľnosť.

Ak bude trh s vegánskymi a vegetariánskymi potravinami v nasledujúcich rokoch naďalej rásť, je pravdepodobné, že bude naďalej rásť aj Beyond Meat..

Vďaka tomu je Beyond Meat potenciálne jednou z najlepších rastových akcií do roku 2021 a potenciálne jednou z 15 najlepších akcií, ktoré explodujú v roku 2021.

Pri všetkých akciách však treba dávať pozor a Beyond Meat sa nijako nelíši.

Boli obavy o bezpečnosť potravín ako aj určité obavy týkajúce sa „ultra ‘spracovanej povahy ich potravín tiež.

Nezabudnite to teda preskúmať, keď zvažujete jedlo Beyond Meat.

Zvažovali ste nákup mäsa mimo mäsa?

7. PayPal

Možno to nie je príliš prekvapujúce, PayPal mal skutočne skvelý rok 2020 a je to pravdepodobne až po pandémii koronavírusov, umožňuje mu pôsobiť ako alternatívny spôsob odosielania peňazí ľuďom, ktorých nemôžete osloviť.

Vďaka jej platobnej službe bolo ľuďom oveľa jednoduchšie posielať si peniaze navzájom počas uzamknutia a cestovných obmedzení, čo sa pre niektorých používateľov stalo dôležitým záchranným lanom..

Porovnanie výkonnosti akcií PayPalu s iba pred tromi rokmi je skutočne ohromujúce. Jedná sa o obrovské zlepšenie, ktoré by potenciálne mohlo znamenať, že v roku 2021 dôjde k výbuchu jednej z najlepších zásob.

Ľudia ho môžu používať aj naďalej, ak sa im po pandémii zdá ľahšie, ale mali by sme tiež spomenúť, že ttu rastie počet online platobných služieb, ktoré môžu ukradnúť hromy služby PayPal pod nimi, z ktorých mnohé sú pravdepodobne viac v súlade s potrebami spotrebiteľov.

Zvažovali ste nákup akcií PayPal?

8. ServiceNow (TERAZ)

ServiceNow je pravdepodobne spoločnosť, o ktorej ste doteraz nepočuli, a pre niektorých môže byť príliš technická na to, aby ste ju pochopili.

Sú to skrátka a cloud computingová spoločnosť, ktorá poskytuje správu IT služieb viacerým spoločnostiam.

Ako si dokážete predstaviť, spoločnosti ako ServiceNow sú čoraz viac žiadané o pomoc spoločnostiam pri zvládaní ich IT infraštruktúry, ktorej význam rastie až teraz.

ServiceNow za posledných pár rokov neustále rástol a za posledné tri roky došlo len k niekoľkým veľkým poklesom cien akcií.

Všeobecne možno povedať, že sú hore a hore a ako ste už mohli uhádnuť, majú tiež mal skvelý rok 2020 a dosiahol najvyšší bod v histórii.

To všetko robí z ServiceNow možno jednu z najlepšie rastúcich akcií do roku 2021 a možno jednu z 15 najlepších akcií, ktoré explodujú v roku 2021.

Je však potrebné spomenúť, že v oblasti cloud computingu, majú súperov, a môže to byť predovšetkým ich manažérska služba, ktorá im dáva hodnotu.

Zvažovali ste nákup zásob ServiceNow?

9. eBay

eBay bol na začiatku 2000-tych rokov významným hráčom v elektronickom obchode a odvtedy stratil veľkú popularitu, ale koronavírus mu dal výhodu, ktorá môže byť iba dočasná, ale určite stojí za pokus o obchodovanie.

eBay pravdepodobne neprekoná veľkého konkurenta Amazonu, bude mať iba malý zlomok ich hodnoty, ale stále by mohol mať možnosť vrátiť pekný zisk v roku 2021.

To znamená, že eBay a Amazon nepôsobia na úplne rovnakom trhu.

Ako Amazon rástol, má tendenciu sa viac zameriavať na nové produkty eBay sa viac zameriava na použité predmety a zbierkové predmety, čo mu dáva medzeru ktorej dominuje.

Práve tieto jedinečné veci robia z eBay potenciálne jednu z 15 najlepších akcií, ktoré v roku 2021 explodujú.

Zvažovali ste nákup akcií na eBay?

10. Google (GOOG)

Google (technicky známy ako Alphabet) bol vždy dobrou obchodovateľnou akciou, aj keď v minulosti zaznamenával prudké vzostupy a pády, ktoré by vás mali povzbudiť k istej opatrnosti.

Akcioví obchodníci by si to mali pamätať Google má širokú škálu aplikácií, aj keď niekedy vedú ťažký boj proti alternatívam.

Vďaka tomu všetkému sa spoločnosť Google stáva jednou z 15 najlepších akcií, ktoré môžu v roku 2021 potenciálne explodovať.

Google je tiež vlastníkom systému Android, ktorý poháňa mnoho našich smartphonov a zachováva si veľkú kontrolu nad aplikáciami, ktoré si môžu používatelia Androidu stiahnuť.

V posledných rokoch sa ich popularita mierne zmenila, pretože sa im nepáčilo, ako získavajú údaje o používateľoch, ako aj ich monopol ako internetový vyhľadávač.

Veľa sa hovorilo aj o rozpade spoločnosti v USA aby bol trh spravodlivejší a Google získal problémy v iných častiach sveta z dôvodu chýbajúcej dane, ktorú platia.

Zvažovali ste nákup akcií spoločnosti Google?

11. Facebook (FB)

Facebook je od svojich počiatkov mimoriadne dôležitou akciovou hrou a bude ním pravdepodobne pokračovať aj po ďalšie desaťročia, čo z neho robí pravdepodobne jednu z 15 najlepších akcií, ktoré v roku 2021 explodujú.

A naozaj nie je ťažké pochopiť prečo.

Facebook dominuje veľkej časti Európy, Afriky, Stredného východu, Severnej a Južnej Ameriky, Oceánie a južnej Ázie ako najpoužívanejšia platforma sociálnych médií.

Nemajú skutočnú konkurenciu, okrem Ruska a niektorých bývalých sovietskych štátov, kde existuje množstvo alternatív, ako sú Vkontakte a Odnoklassniki, a napríklad QZone v Číne.

ale boli vlny škandálov ktoré v priebehu rokov nepomohli obrazu Facebooku.

Facebook je však na škandály veľmi zvyknutý a zdá sa, že už nemá veľký vplyv.

Aj keď pred pár rokmi spôsobili mierny pokles používania medzi mladými ľuďmi, v dnešnej dobe je to takmer akoby sme všetci očakávali škandály a naďalej využívame služby, ktoré poskytujú.

A rovnako ako Google existuje aj určitá nedôvera k Facebooku o tom, ako získavajú a používajú údaje, ktoré získavajú od používateľov.

Zvažovali ste nákup akcií na Facebooku?

12. Alibaba (BABA)

Ak ste ešte nepočuli o Alibabe, sú Primárny súper spoločnosti Amazon na trhu elektronického obchodu, so silným podielom na Číne a rastúcou prítomnosťou v celej Európe a vo zvyšku sveta, čo z nich robí potenciálne jednu z 15 najlepších akcií, ktoré majú v roku 2021 explodovať.

Alibaba je vedená Jackom Ma, mimoriadne známym sériovým podnikateľom a filantropom v Číne.

Naďalej sú jednou z najlepších rastových akcií do roku 2021 a skvelým zaistením proti Amazonu.

Okraj, ktorú môže mať Alibaba nad Amazonom, je tá sú schopní uviesť na trh viac produktov ako Amazon kvôli ich vzťahu s predajcami.

Zatiaľ čo Amazon nakupuje a predáva výrobky od predajcov, Alibaba slúži iba ako sprostredkovateľ a spája kupujúcich a predávajúcich. To podstatne znižuje riziko.

Doposiaľ mali mimoriadne úspešný rok 2020 a tento úspech bude pravdepodobne pokračovať aj do roku 2021, ale obchodníci s akciami musia dávajte pozor na obchodnú vojnu medzi USA a Čínou čo by mohlo narušiť ceny akcií Alibaba.

Zvažovali ste nákup Zásoba Alibaba?

13. Amazon (AMZN)

Amazon má na našom zozname 15 najlepších akcií, ktoré majú v roku 2021 vybuchnúť, veľa súperov – nielen Alibaba!

Sú tiež súpermi Netflix a Disney v streamovacom podnikaní, eBay v obchode elektronického obchodu a Google, ServiceNow a Microsoft (SPOILER ALERT! Dostaneme sa k nim za chvíľu!) V odbore cloud computingu.

Naozaj majú čo najviac prstov v čo najväčšom počte koláčov, čo pre veľa spoločností nefunguje veľmi dobre, ale nejako to funguje naozaj dobre pre Amazon.

A aby boli veci šialenejšie, Rok 2020 bol jedným z najlepších rokov Amazonu Jeff Bezos, najbohatší človek sveta, ešte bohatší.

Takže nás skutočne neprekvapuje, že sú na prvom mieste v zozname 15 najlepších akcií, ktoré majú explodovať v roku 2021.

Zvažovali ste kúpu akcií Amazonu?

14. Apple (AAPL)

Apple vyniká nad svojimi konkurentmi v oblasti inovácií, často vedie v mnohých oblastiach a začína technologickými trendmi. Na druhej strane im dal veľkú hodnotu a získal ich druhé najvyššie miesto na našom zozname 15 najlepších akcií. explodovať v roku 2021.

A tiež by sme na to nemali zabúdať Apple bol vôbec prvá spoločnosť v hodnote dvoch biliónov dolárov, dosiahol tento slávny okamih v roku 2018.

Skutočne zaujímavá vec o spoločnosti Apple, ktorá z nej robí jednu z najlepších akcií na nákup do roku 2021, je majú vo zvyku spätne vykupovať akcie z trhu, čo môže zvýšiť cenu.

Rovnako ako všetky ostatné akcie na našom zozname 15 najlepších akcií, ktoré majú explodovať v roku 2021, mala spoločnosť Apple skutočne skvelý rok 2020, aj keď tu a tam došlo k niekoľkým prudkým poklesom, vrátane jedného veľkého poklesu v auguste.

Je veľmi pravdepodobné, že Apple nebude len jednou z najlepších akcií k výbuchu v roku 2021, ale pravdepodobne aj po zvyšok dekády.

Zvažovali ste nákup akcií spoločnosti Apple?

15. Microsoft (MSFT)

Spoločnosť Microsoft je na prvom mieste nášho zoznamu 15 najlepších akcií, ktoré majú explodovať v roku 2021! A keď sa nad tým skutočne zamyslíte, nie je to nijako prekvapujúce, pretože nad operačnými systémami má aj naďalej monopol.

Keď porovnáte Microsoft s Apple, jeho hlavným rivalom, Microsoft má z hľadiska používateľov obrovskú výhodu. späť v roku 2017 sa uvádzalo, že Microsoft mal približne štyrikrát viac používateľov ako Apple.

Zatiaľ čo Apple údajne mal okolo 100 miliónov používateľov, Microsoft mal okolo 400 miliónov a údajne by tam mohla byť až 1 miliarda zariadení s Windows..

Ďalej k tomu, Microsoft má pôsobivé množstvo aplikácií, ktoré dokážu pokryť väčšinu obchodných potrieb a sú oveľa lacnejšie.

Mnoho firiem môže pracovať výhradne na aplikáciách spoločnosti Microsoft, a to pre obchodné potreby aj pre obchodné potreby klientov. Stali sa štandardom.

Navyše, ako sme už spomínali vyššie, stali sa tiež rivalom spoločnosti Amazon a prešli na cloud computing pomocou svojej cloudovej výpočtovej služby Azure, ďalšie odvetvie, ktorého význam rastie.

A nakoniec rovnako ako Apple, O spoločnosti Microsoft je známe, že spätne vykupuje akcie čo je naozaj dobré, pretože dokáže tak často načerpať cenu.

Zvažovali ste nákup akcií spoločnosti Microsoft?

Ako si vybrať najlepšie zásoby v roku 2021?

Ako sme už povedali na začiatku tohto článku, naozaj musíte dobre rozumieť tomu, ako koronavírus ovplyvnil zásoby, ktoré považujete za dobrý obchod.

Možno budete tento rok opatrnejší v porovnaní s predchádzajúcimi rokmi, pretože okolnosti sú o niečo menej predvídateľné ako v predchádzajúcich rokoch.

Mali by ste tiež pamätať na to, že najmä vlády môžu byť počas týchto druhov mimoriadnych situácií trochu nepredvídateľné a ich reakčné kroky môžu mať veľký vplyv na stav zásob..

Napríklad povedzme, že americký štát Kalifornia nariadi každému zamestnávateľovi na určitú dobu uzavrieť zmluvu, mohlo by to masívne zasiahnuť technologické spoločnosti so sídlom v Silicon Valley a akonáhle sa zastaví práca, cena ich akcií by mohla dramaticky poklesnúť.

Okrem toho, musíte si tiež pamätať všetko, čo ste už vedeli o obchodovaní s akciami. Nenechajte svoje schopnosti zmiznúť v neznámych situáciách.

Môžete sa tiež pozrieť späť na podobné ekonomické situácie a zistiť, ako obchodníci s akciami našli hodné obchody.

Nevyhadzujte kvôli kríze to, čo viete o akciách, musíte ich sledovať opatrnejšie, ako ste kedy mali.

Na koniec, mať na pamäti riziko sa vždy vyplatí!

Tento trh nebude trvať večne!

Niektorým akciám sa môže vďaka vírusu dariť naozaj dobre, ale po vírusu môže ich dopyt zmiznúť a my o nich počujeme menej.

Je preto dôležité všimnúť si ten pravý okamih, kedy môžete vypadnúť, kým stále môžete.

Napríklad Zoom sa stal počas pandémie neuveriteľne užitočným, ale po pandémii bude mať stále rovnaké použitie?

Mnoho spoločností sa vráti späť do kancelárie, a keď k tomu dôjde, počet používateľov zoomu sa môže drasticky znížiť.

Funguje to aj naopak.

Momentálne nastáva obrovský útlm výroby kvôli koronavírusu. Len v USA je Odhaduje sa, že príjmy z výroby klesnú približne o 10% na rok 2020.

Videli sme to aj na trhu s komoditami, rovnako ako je menší dopyt po kovoch a iných materiáloch, ktoré sa zvyčajne používajú na výrobu. Ak na týchto materiáloch nemá kto pracovať, nie je potrebné, aby ich spoločnosti kupovali.

Ale keď pandémia pominie, pravdepodobne sa výroba opäť vráti na normálnu úroveň.

Pripravení sa ponoriť do Akciový trh?

Posledná poznámka o našich 15 najlepších zásobách, ktoré majú explodovať v roku 2021

Pamätajte, že akcie, ktoré sme v tomto článku zdôraznili, sú tie, v ktoré veríme, môžete sa na situáciu pozerať veľmi odlišne a nie je na tom nič zlé.

Super sa odporúča urobiť si vlastný výskum!

Ako nakupovať najlepšie akcie v roku 2021 s 0% províziou

Teraz viete, čo je najlepších 15 akcií, ktoré majú explodovať v roku 2021, a máte solídny základ pre začatie investovania do akcií. Ďalším krokom je vyhľadanie renomovaného burzového makléra

Ak máte záujem investovať do jednej alebo niektorých z najlepších akcií v roku 2021 uvedených na tejto stránke, odporúčame vám skontrolovať eToro. Tento online sprostredkovateľ vám poskytuje prístup k viac ako 1 700+ zdieľaniam (vrátane 15 výberov uvedených na tejto stránke) – všetky je možné zakúpiť na bez provízie základe.

Zatiaľ čo eToro je mimoriadne populárny vo Veľkej Británii, Austrálii a veľkej časti kontinentálnej Európy, maklér tiež zažíva prudký nárast registrácií účtov z USA..

Tu je potrebné urobiť, aby ste mohli nakupovať akcie eToro:

Krok 1: Otvorte si účet na eToro ešte dnes – zaplaťte 0% províziu z akcií

Ak chcete nakupovať akcie online, musíte si otvoriť účet u dôveryhodného a regulovaného sprostredkovateľa. Ak používate eToro, proces registrácie trvá niekoľko minút. Musíte len poskytnúť nejaké osobné informácie a nahrať kópiu svojho dokladu totožnosti.

Krok 2: Vložte prostriedky

Budete kupovať vybrané akcie za skutočné peniaze – takže budete musieť vložiť nejaké prostriedky na svoj účet eToro. To je minimálne 200 dolárov a na výber máte niekoľko spôsobov platby. Ak chcete kúpiť akcie okamžite – najlepšie je použiť debetnú / kreditnú kartu alebo elektronickú peňaženku, ako je Paypal.

Krok 3: Vyhľadajte akcie

hľadať akcie

Po financovaní vášho účtu eToro budete musieť vyhľadať akcie spoločnosti, do ktorej chcete investovať. Potom budete musieť kliknúť na tlačidlo „Obchodovať“ a prejsť priamo na investičnú stránku zvolenej akcie..

Krok 4: Zadajte objednávku bez provízie

amazonske akcie, najlepsie akcie na kupu

Nakoniec budete musieť zadať objednávku na dokončenie procesu nákupu akcií. Je to ľahké – všetko, čo musíte na eToro urobiť, je uviesť sumu, ktorú chcete investovať.

Nezáleží na tom, či kupujete akcie vo firme ako je táto Google ktorá má cenu akcií v tisícoch dolárov – pretože eToro vám umožňuje investovať už od 50 dolárov. Toto sa označuje ako „čiastkové investovanie“, pretože kupujete „zlomok“ akcie.

Po potvrdení objednávky na nákup sa akcie pridajú do vášho portfólia eToro. Ak príslušné akcie vyplácajú dividendy, prejaví sa to na vašom účte eToro hneď, ako budú vyplatené. Svoje akcie môžete predať kedykoľvek – pokiaľ sú otvorené trhy.

Ak chcete investovať na akciovom trhu a zvážiť najlepšie akcie, ktoré chcete dnes kúpiť, nie je na to lepšie miesto ako eToro. Stačí sa zaregistrovať ešte dnes kliknutím na odkaz nižšie!

eToro – Nakupujte najlepšie akcie s číslom Provízie

sprostredkovateľ etoro

eToro sa v priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Váš kapitál je ohrozený. Môžu sa účtovať ďalšie poplatky

Kľúčové body

Ak si pamätáte niečo z Čo by najlepších 15 akcií explodovalo v roku 2021? Urobte z nich tieto kľúčové body.

 • Tesla a Nikola pokračujú v boji za odvetvie elektrických vozidiel. Nikola by mohla byť dobrým zaistením proti Tesle.
 • Beyond Meat stock môže byť veľmi zaujímavý výber 2021. Jedná sa o rastlinné náhrady mäsa, ktoré by sa v nasledujúcich rokoch mohli stať veľkým víťazom.
 • Amazon má veľa súperov v rôznych priemyselných odvetviach. Napriek tomu stále zostáva silný.
 • Microsoft a Apple sú dva z nich 15 najlepších akcií, ktoré majú explodovať v roku 2021. Obaja naďalej preukazujú veľa sily v nasledujúcom roku.

Ak sa vám páčilo čítanie Čo 15 najlepších akcií exploduje v roku 2021? Zdieľajte ich s kýmkoľvek, o kom si myslíte, že by to malo zaujímať.

Poznámka: Minulá výkonnosť nie je ukazovateľom budúcej výkonnosti. Hodnota investícií môže klesať aj stúpať. Akékoľvek názory, správy, výskumy, analýzy, ceny alebo iné informácie obsiahnuté na tomto webe sú poskytované ako všeobecný komentár trhu a nepredstavujú investičné poradenstvo. Trading Education nezodpovedá za žiadne straty vyplývajúce z akýchkoľvek investícií na základe akýchkoľvek odporúčaní, prognóz alebo iných poskytnutých informácií.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector