Najlepšie akcie so strednou kapitalizáciou, do ktorých sa dá investovať v roku 2021

Hľadáte akcie, ktoré môžu ponúknuť to najlepšie z oboch svetov? To vám dá rovnováhu a bezpečnosť s potenciálom finančného rastu? Potom sú tieto najlepšie akcie so strednou kapitalizáciou určené na zváženie nákupu v roku 2021.

S blížiacim sa koncom roku 2020 sa dá s istotou povedať, že pre podniky na celom svete je náročné len jedno slovo v popise tohto roku, a to kvôli vplyvu, ktorý koronavírus mal, nielen na osobný život ľudí, ale aj na vplyv vírusu. má tiež z obchodného hľadiska.

Tento rok ukázal viac ako ktorýkoľvek iný rok, že bez ohľadu na veľkosť spoločnosti, veľkú, strednú alebo malú, majú všetky rovnako pozitívne a škodlivé účinky ako všetky ostatné.

COVID-19 tvrdo zasiahol spoločnosti z rôznych priemyselných odvetví. Zavádzanie zákazov cestovania medzinárodnému a vnútroštátnemu cestovaniu, ktoré zanechalo veľkú dieru na leteckom trhu kvôli letom zakotveným na niekoľko týždňov až párnych mesiacov, a teraz nedostatočnému dopytu zo strany spotrebiteľov v dôsledku trvalého šírenia koronavírusu, ktoré zanecháva váhanie mysle spotrebiteľov.

Uzavretie a podanie návrhu na bankrot dobre zavedených spoločností, ako je napríklad americká potravinárska spoločnosť Friendly’s, v rámci reštaurácií FIC, ktorá bola založená v roku 1935, podali návrh na bankrot 1. novembra, ale pre ich šťastie to bol dobrovoľný bankrot a je nastavený na zostaňte otvorení, na rozdiel od tisícov veľkých a malých organizácií po celom svete.

Pretože sa ekonomika usiluje v roku 2021 pevne dostať na nohy (dúfajme), vidí investorov na celom svete umiestňovať svoje investície do stredu, do akcií so strednou trhovou kapitalizáciou, ktoré určujú cestu vpred do roku 2021 po poklese v roku 2020, s nádej na potenciálny rast a výnosy, ktoré sú akcie so strednou trhovou kapitalizáciou ideálne na získanie rastu a finančnej stability.

„Čo sú to akcie so strednou trhovou kapitalizáciou? Ako môžem investovať do akcií so strednou trhovou kapitalizáciou do roku 2021? Sú akcie so strednou trhovou kapitalizáciou rizikové? Ktoré spoločnosti sú najlepšie akcie so strednou tržnou kapitalizáciou na kúpu v roku 2021? “

Máme všetky vaše odpovede na vaše otázky a ešte oveľa viac, keď sa pozrieme a ponoríme sa do 15 najlepších akcií so strednou kapitalizáciou, ktoré môžeme investovať do roku 2021.

Top 15 akcií so strednou kapitalizáciou, ktoré si môžete kúpiť v roku 2021

 1. Skechers (SKX)
 2. Deckers (DECK)
 3. Peloton Interactive (PTON)
 4. Redfin (RDFN)
 5. Aecom (ACM)
 6. Games Workshop (GAW)
 7. Helen of Troy (HELE)
 8. FreshPet (FRPT)
 9. Coty
 10. Hill-Rom (HRC)
 11. LendingTree Inc. (TREE)
 12. Energia Diamondback (FANG)
 13. Nordstrom (JWN)
 14. Napájanie zo zásuvky (PLUG)
 15. Five Below (FIVE)

Nie ste si istí, čo sú akcie so strednou kapitalizáciou? Poďme si to vysvetliť.

Čo sú to akcie so strednou trhovou kapitalizáciou?

Akcie so strednou trhovou kapitalizáciou alebo inak známa ako stredná kapitalizácia je definícia spoločností s trhovou hodnotou (trhová kapitalizácia) medzi 2 až 10 miliardami dolárov.

Áno, ako ste si mohli myslieť, existujú aj veľké a malé spoločnosti, ktoré v závislosti na hodnote súčasnej spoločnosti spadajú do ich klasifikovaného limitu. Hodnota spoločnosti ako čokoľvek sa však môže v priebehu času zmeniť, pretože väčšina spoločností je na obzore, aby rástla.

Akcie so strednou trhovou kapitalizáciou sú pre investorov mimoriadne atraktívne, najmä v súčasnej chvíli, keď je ekonomika pod takou neistotou, a to dokonca aj s potvrdením vakcíny, ktorá zabráni smrteľnej chorobe koronavírusov. Akcie so strednou trhovou kapitalizáciou vám ako investorovi umožňujú to najlepšie z oboch svetov, čo vám dáva slobodu potenciálneho rastu, ale s pevnou stabilitou..

Avšak vzhľadom na to si uvedomte, že investovanie do akcií so strednou trhovou kapitalizáciou predstavuje určité riziká, pretože tieto akcie môžu byť volatilné.


Z hľadiska investorov to znie trochu príliš dobre, aby to bola pravda, že? Toto je v skutočnosti dôvod, prečo je populárne nakupovať akcie so strednou tržnou kapitalizáciou a ešte atraktívnejšie od roku 2021. Akcie s malou kapitalizáciou vám nemusia poskytnúť také finančné zabezpečenie, aké môžu poskytnúť akcie so strednou tržnou kapitalizáciou veľké spoločnosti vám poskytnú o niečo menší rast v porovnaní so strednými spoločnosťami.

Dôvody, ktoré k tomu vedú, preskúmame podrobnejšie.

Rozdiely medzi Akcie s malou, strednou a veľkou kapitalizáciou.

Ak ste začiatočník v investovaní a predovšetkým v akciách, nemusíte si byť úplne vedomí rozdielov medzi tromi trhovými kapitalizáciami, preto sme to stiahli späť na začiatok, aby sme vám vysvetlili.

Spoločnosť začína mať zavedené všetky svoje hlavné priority a potom príde na rad najdôležitejšia časť, ktorá bude fungovať. Len čo spoločnosť zaháji operačný proces, je to všetko o raste. Ako populárna a požadovaná je spoločnosť u spotrebiteľov a investorov, pokrytie, ktoré dostáva prostredníctvom ústneho podania, mediálnej prítomnosti, recenzií a celosvetového uznania, prirodzene potom nastaví spoločnosť do určitej kategórie s priestorom pre ďalší rast..

Väčšinou však väčšina spoločností začína v rámci skupiny s malou kapitalizáciou a rastie ďalej po rebríku.

Small-Cap – trhová kapitalizácia za menej ako 2 miliardy dolárov

Small-cap je miesto, kde všetky nové spoločnosti primárne začínajú a postupne a dúfajme, že odtiaľto budú rásť. Najskôr však majú trhovú kapitalizáciu nižšiu ako 2 miliardy dolárov, a preto začínajú s malou kapitalizáciou.

Fakt: Amazon (AMZN) a Tesla (TSLA) začínali ako akcie s malou kapitalizáciou.

Ale ako každý nový podnik, ktorý začína, je to aj riziko, pokiaľ ide o investovanie, pretože neviete, ako dobre sa podniku bude dariť, to je neznáma. To je dôvod, prečo small-cap môže a je považovaný za volatilný a neponúka vám finančné zabezpečenie rovnako ako stredný alebo veľký cap.

V roku 2020 sa väčšine spoločností s malou kapitalizáciou darilo a výsledky boli vysoké vďaka odchodu z dna medvedieho trhu. Čo viedlo k tomu, že investori chcú byť súčasťou menších spoločností, ktoré budú viesť do roku 2021, je však potrebné mať na pamäti, že menšie spoločnosti majú väčšie finančné straty ako akcie so strednou kapitalizáciou.

Ale pre dlhodobú investíciu s finančnými rizikami sú vaším cieľom akcie s nízkou kapitalizáciou.

Definícia medvedieho trhu

Medvedím trhom je trh, na ktorom trh zažíva dlhodobý pokles ceny, a zvyčajne pokles investícií minimálne o 20%..

Akcie so strednou kapitalizáciou – trhová kapitalizácia začínajúca od 2 miliárd dolárov do 10 miliárd dolárov

Ako už bolo uvedené vyššie, akcie so strednou trhovou kapitalizáciou sú mocné spoločnosti, ktorým sa v podnikaní veľmi dobre darí, s trhovou kapitalizáciou medzi 2 až 10 miliardami dolárov, avšak ešte stále nie sú na zaradenie do kategórie veľkých spoločností.

Spoločnostiam so strednou trhovou kapitalizáciou sa darí mimoriadne dobre, ktoré vám ako investorovi v súčasnosti a vpred ponúkajú veľa pozitív a tiež ponúkajú skvelú rovnováhu rizika a výnosov. Sú už zavedené, ale je pravdepodobné, že sa budú archivovať a zameriavať sa na väčšiu veľkosť. To poskytuje ďalšiu výhodu finančnej bezpečnosti, ako aj presadzovanie väčšieho rastu. Ak budete mať šťastie, budú a budú môcť aj akcie so strednou trhovou kapitalizáciou. byť dlhodobou investíciou, ale tiež vám dajú zo všetkého to najlepšie.

Fakt: Domino’s Pizza a americká spoločnosť Bed, Bath and Beyond sú vynikajúcimi príkladmi spoločností so strednou kapitalizáciou.

Large-cap – trhová kapitalizácia vo výške 10 miliárd dolárov a viac

Nakoniec sa presunieme k veľkým hráčom v odvetviach, spoločnosti, o ktorej bude väčšina ľudí počuť, pretože sa ukázalo, že tieto spoločnosti sú v rámci svojho odvetvia mimoriadne úspešné alebo sa niektoré spoločnosti dokonca šíria do rôznych priemyselných odvetví..

Tieto spoločnosti nemajú žiadne obmedzenia, pokiaľ ide o väčšiu veľkosť, rástli, ešte viac rástli a vo svojom raste sa vyvíjajú ďalej, ako len môžu. Ako investor, ak ste mali šťastie, že upútali pozornosť spoločnosti, keď bola menšou spoločnosťou, sa vám teraz mimoriadne darí byť na vrchole.

Spoločnosti ako Apple, Microsoft a Amazon, ktoré už boli spomenuté, začínali na trhu s malou kapitalizáciou, všetko presadili a prekročili a stále idú po veľkosti.

Ale s veľkými spoločnosťami, ktoré už dosiahli veľké veci, je možné v skutočnosti prekročiť väčší rast spoločností s malými a strednými spoločnosťami, pretože títo veľkí hráči sú už na najvyššej úrovni. Finančný zisk je samozrejme jasný a rast tiež rastie, je však vidieť, že menšie a stredne veľké spoločnosti prichádzajú s ďalším rastom.

Ak to zhrnieme, spoločnosti s veľkou kapitalizáciou sa považujú za najbezpečnejšiu stávku, prirodzene, pretože sú to všetky dobre zavedené spoločnosti s menším rizikom zlyhania na rozdiel od spoločností so strednou kapitalizáciou alebo so spoločnosťou s malou kapitalizáciou. Je však viac než pravdepodobné, že nedosiahnete vysoké finančné výnosy v porovnaní s inými spoločnosťami s nižšou kapitalizáciou.

S jasným rozpisom toho, čo sú to akcie so strednou trhovou kapitalizáciou, je teraz čas pozrieť sa na to, ktoré z nich sú najlepšie akcie so strednou tržnou kapitalizáciou na nákup do roku 2021. S každou z týchto dobre zavedených spoločností sme poskytli prehľad o tom, čo ich určuje spoločnosti okrem tých, ktoré sa posunú vpred do roku 2021, spolu s niektorými faktami a výhodami, ktoré každá spoločnosť ponúka, vďaka ktorým sa stanú tými, ktoré kúpia v roku 2021.

Zoznam 15 najlepších akcií so strednou trhovou hodnotou, ktoré si môžete kúpiť v roku 2021

1. Skechers (SKX)

logo skechers

Na prvom mieste v zozname je Skechers. Svetovo uznávaná značka obuvi, ktorú v roku 1992 založil Michael Greenberg, je dnes osvedčenou spoločnosťou obchodujúcou z celého sveta a s efektnou, pohodlnou a dostupnou obuvou veľmi úspešná u mladšej aj staršej generácie..

Či už ste osobným fanúšikom značky alebo nie, nemožno poprieť, že spoločnosť absolvovala tento rok jazdu na horskej dráhe, rovnako ako ktorákoľvek iná spoločnosť, ale keďže hlavným zdrojom jej tohtoročných príjmov je medzinárodná expanzia. bolo oznámené, že spoločnosť poklesla iba o 16% z predaja počas prvých 9 mesiacov, pričom hlavný zdroj príjmu pochádzal z medzinárodného predaja.

Ak vezmeme do úvahy vplyv, ktorý mal koronavírus na celú planétu, nezdá sa to tak zlé z hľadiska poklesu. Strana podnikania v skutočnosti v elektronickom obchode údajne vzrástla medziročne o 172%, čo sa týka rastu z online výnosov..

Dva hlavné faktory, ktoré táto spoločnosť vynikne pri kúpe v roku 2021, sú:

Značka Skechers je medzinárodným trhom a zároveň rešpektovanou spoločnosťou v USA. Medzinárodný trh je pre značku silným trhom, akoby to nebolo pre medzinárodnú expanziu. Spoločnosť by nebola tam, kde sedí. teraz do roku 2020, čo je dobré miesto do roku 2021 na archiváciu ďalšieho rastu.

Po druhé, finančný riaditeľ spoločnosti John Vandemore potvrdil, že Skechers bude investovať ďalej. V nadchádzajúcom roku a po ďalších potenciálnych pár rokoch sa spoločnosť chystá ešte viac spojiť svojich zákazníkov s obnovením svojich online webových stránok, novej čerstvej mobilnej aplikácie a údajne zavedením vernostného programu pre svoju vernú zákaznícku základňu..

S prihliadnutím na dva kľúčové faktory ukazuje, že známa značka pripravuje svoje plány na vytvorenie dobrého rastu v roku 2021 a neskôr, pretože svet sa pomaly začína otvárať, čo umožní obchodom získať viac záznamov dverami, ako aj keďže dominuje ich online predaj a prítomnosť, niet divu, že Vandemore vyzerá optimisticky do budúcnosti, ako ho citovali.

S akciami pre značku v súčasnosti od začiatku roka menej ako 20%, táto spoločnosť sa chystá kúpiť.

Nenechajte si ujsť tento, Skechers je spoločnosť so strednou kapitalizáciou, ktorá sa má rozrastať v roku 2021.

2. Deckers Outdoor Corp (DECK)

palubný akciový graf

Jednou z spoločností, ktorá musí byť pomenovaná a zaradená do zoznamu 15 akcií so strednou kapitalizáciou, ktoré je potrebné kúpiť v roku 2021, je maloobchodný priemysel s módou / obuvou – outdoorová obuv Deckers.

Obuv Deckers poskytuje štýlové, pohodlné a je celosvetovo uznávaná svojimi značkami obuvi vrátane uggs boots, Teva a Hoka One One. Všetky značky sú pod jednou strechou a za relatívne dobré a dostupné ceny, čo dokazuje globálny rast predaja v tomto roku i počas minulých rokov..

Pre relatívne dobrý veľký podnik, ktorý v žiadnom prípade nie je najväčším maloobchodným predajcom módy, ale z čoho profituje, je jeho obrovský nárast ceny akcií nad 20% za posledných pár mesiacov na burze NYSE (New York Stock Exchange). a za posledných päť rokov zarobila impozantných 315%, čo dokazuje, že táto značka je pripravená na nový rok a je v ňom aj na dlhé trate.

Táto spoločnosť, ak ste začiatočník v akciách so strednou trhovou kapitalizáciou alebo v akciách všeobecne, je veľkým prínosom pre vaše portfólio. Očakáva sa a očakáva sa, že obuv Deckers Outdoor bude v najbližších rokoch údajne rásť o 38% alebo viac a s hláseným vyšším hotovostným tokom prinesie na stôl dva veľké prvky, finančný rast a stabilitu, spolu s niektorými ďalšími veľkými kľúčové faktory vrátane dlhodobých investícií.

Teraz je ten pravý čas vstúpiť na palubu a kúpiť si Decker pre rok 2021, pretože Decker dokázal, že vzhľadom na ťažkosti, ktoré medzi nami nastali v roku 2020, značka jednoznačne nastavuje cestu ako skvelý príklad akcií so strednou kapitalizáciou, ktoré sú idem urobiť dojem.

Ale majte na pamäti, vždy predtým, ako začnete investovať, vykonajte posledné ďalšie výskumné štúdie, aby ste mali jasno v tom, do čoho investujete a do ktorého kupujete.

3. Peloton Interactive (PTON)

Fantastická a rýchlo rastúca spoločnosť, ktorá je na zozname ďalších, je Peloton Interactive.

Pre tých, ktorí možno ešte nepočuli o tejto rastúcej platforme pre fitnes, o nej čoskoro budete počuť, pretože spoločnosť je pripravená na úžasný rast v nasledujúcich rokoch. Fitness platforma má doposiaľ komunitu viac ako 2,6 milióna členov a je na vzostupe, pretože spája členov s uskutočňovaním online kurzov fitnes, streamovaním špičkových butikov a kurzov vedených inštruktormi, kedykoľvek a kdekoľvek na svete prostredníctvom ich online platforma. Nehovoriac o tom, že Peloton vytvoril aj rotopedy a bežecké pásy spojené s internetom, s čím si veľa ľudí spája spoločnosť..

Pretože je december teraz medzi nami, predpokladá sa, že v Pelotone dôjde k ešte väčšiemu nárastu a nárastu predaja, pretože zákazníci budú nakupovať online, ako aj k novej ceste interaktívnych online relácií o fitnes, ktorá sa pred slávnostnými dňami tohto mesiaca zvýši.

Keď spoločnosť Peloton prišla na burzu Nasdaq, značka si počínala výrazne dobre, najmä vzhľadom na krízu COVID-19, ktorá spôsobila, že telocvične po celom svete boli blízko, čo spôsobilo, že jednotlivci si našli domov prostredníctvom online platforiem, ako je Peloton.

Ako prebehla septembrová štvrťročná správa, ukázala spoločnosti neuveriteľný 172% rast, čo prevýšilo všetky očakávania analytikov od potenciálneho rastu spoločnosti. A pôsobivý medziročný nárast o 66% na 524,6 milióna USD oproti predchádzajúcemu roku, ktorý bol na 316,7 milióna USD.

Keď sa pozrieme na širší obraz záverečnej správy za rok 2020, uvádza sa, že cieľom spoločnosti Peloton je dosiahnuť okolo 1,74 miliárd dolárov, čo je obrovský nárast o 89% ročne, a taktiež prekonáva predpovede analytikov o 19 miliónov dolárov, pretože predpovedali 1,55 miliardy dolárov.

Ak to zhrnieme, vedúca platforma pre fitness sa ukazuje byť len veľkým finančným úspechom a má rastový potenciál, ale zároveň predstavuje „vedenie cesty pre fitnes v budúcej generácii“..

Toto je dobrá zásoba so strednou kapitalizáciou, ktorú je možné sledovať v roku 2021.

4. Redfin (RDFN)

Vo svetle toho, že v roku 2020 sa spoločnosti vďaka udalostiam roka dostali na vrchol, sa Redfin vo svete nehnuteľností chválil.

Americká realitná spoločnosť, rovnako ako britské realitné spoločnosti, zaznamenala tento rok vysoký dopyt, čo bolo fantastické a trochu prekvapujúce vzhľadom na udalosti, ktoré tento rok ovládli svet..

Ale keďže hypotekárne úrokové sadzby boli konkurencieschopné a nákupy cien domov s dobrou hodnotou, vrátane faktora, ktorý ľudia trávia viac času v ich domovoch, priniesli mi do hlavy rozhodnutie pri diskusii o možnom ťahu, čo je veľkým dôvodom, prečo v realitnom priemysle prepukol náhly nárast.

Pokiaľ ide o spoločnosť Redfin, akcie tejto spoločnosti od zverejnenia správ za posledný štvrťrok v súčasnosti klesli približne o 20%. Vo svetle nedávnych udalostí sa spoločnosť v roku 2020 takmer zdvojnásobila, keď pandémia zavládla vo svete. Prinútila spoločnosť tlačiť vpred s technológiou a kombináciou týchto dvoch technológií, technológií a nehnuteľností, k plynulejšej a rýchlejšej transakcii, čo z nej robí nad zvyškom nakrájame.

V súčasnej dobe má spoločnosť Reffin trhovú kapitalizáciu vo výške 4,7 miliárd dolárov, čo ukazuje, že má oveľa viac priestoru a priestoru na ďalší rast a vo svetle virtuálnej reality to ukazuje, že vedú tento spôsob väčšieho rastu do roku 2021, pretože preukázal nárast výnosov z nového virtuálneho odberu o 31%.

Pretože sa na konci štvrťroka zvýšil hotovostný tok spoločnosti, ktorý údajne dosiahol 575 miliónov dolárov, mal sa samozrejme zaplatiť vyrovnaný dlh, čo však ukazuje od mája, keď bola hodnota spoločnosti 453 miliónov dolárov, že sa spoločnosť uberá jedným smerom, idú vpred.

Ak sa nachádzate v USA alebo chcete nakupovať v rámci spoločností v USA, jedná sa o malú nadchádzajúcu akciu so strednou tržnou kapitalizáciou, ktorú môžete pridať do svojho portfólia v realitnom priemysle..

5. Aecom (ACM)

akciový graf spoločnosti aecom

Teraz sa chystáme vstúpiť do sveta strojárstva s firmou Aecom, ktorá sa bude pozerať.

Aecom je americká nadnárodná firma, ktorá sa pôvodne volala AECOM Technology Corporation, dnes je však už jednoducho známa ako AECOM. Na zozname 157 v zozname America’s Fortune zo zoznamu 500 je uvedená mierka spoločnosti a plánovanie ďalšieho vývoja..

Doterajšie údaje o spoločnosti ukazujú tržby 13,2 miliárd dolárov s čistými výnosmi zo služieb 6,2 miliárd dolárov, čo v medziročných štatistikách predstavuje pokles o 2%.

Spoločnosť však v posledných správach preukázala a uviedla, že sú vyššie o 25% s prevádzkovým príjmom a ďalšie výhody, ktoré viedli k hotovostnému toku, vzrástli o 28% a čistý príjem tiež vzrástol tesne pod 30%.

Výkonný riaditeľ AECOM, Troy Rudd, vystúpil vo vyhlásení s výzvami, ktorým tím čelil a ako dobre zvládol prebiehajúcu pandémiu koronavírusu..

„Som neuveriteľne hrdý na to, ako naše tímy reagovali na bezprecedentné výzvy z minulého roka, aby poskytli našim klientom a komunitám a umiestnili podnik na pokračujúci úspech v roku 2021 a neskôr. Som vďačný našim odborníkom za ich zameranie na zdravotnú bezpečnosť ich rodín a klientov a na zdravie nášho podnikania. Zaviazali sme sa ustanoviť nový štandard excelentnosti v priemysle profesionálnych služieb. “

AECOM je záväzok a pridáva sa k štatistikám. Je to jasná, organizovaná spoločnosť zameraná na budúci skvelý rok, vďaka čomu bude táto spoločnosť so strednou trhovou kapitalizáciou v roku 2021 kupovať..

6. Herný seminár (GAW)

akciový graf čau

Pre obchod so sídlom v Nottinghame Games Workshop dokazuje, že sa v blízkej dobe nespomaľuje a v rámci FTSE 350 sa ukázal ako malá výstavná zátka..

Games Workshop bol preukázateľne najvýkonnejším v rámci FTSE 350 za posledných päť rokov, o ktorom sa uvádzalo, že s návratnosťou zahŕňa aj reinvestované dividendy vo výške 1 600%. Čo, keď si myslíte, je obrovský rast, ktorý prinesie takúto návratnosť.

Unikátny podnik, ktorý veľa profituje z franšízy „Warhammer“, dokázal, že je všetko dosiahnuteľné, pretože sa stále zameriava na ďalší rast a vynikajúce finančné výnosy. Z finančného hľadiska Games Workshop dosiahol kolektívny príjem 70 miliónov GBP, čo je veľký skok z 12,3 milióna GBP v roku 2015.

Ako fanatici Warhammeru sa nielen vo Veľkej Británii, ale aj na medzinárodnej úrovni môžeme spoločne stretnúť v online komunite, ktorá v roku 2016 prilákala v prvých dvoch rokoch 5 miliónov používateľov a 70 miliónov zobrazení stránky. Čísla z februára 2020 ukazujú, že sa každý rok nahralo viac ako 500 videí, ktoré sa s pravdepodobnosťou, keď nová správa vyjde v budúcom roku s tohtoročnými číslami, zvýšia..

Pre britskú spoločnosť je teda táto spoločnosť so strednou trhovou kapitalizáciou tou, ktorá sleduje a potenciálne investuje do začiatku roku 2021.

Poznámka: Upozorňujeme, že čísla s touto spoločnosťou sú v GBP.

7. Helen of Troy (HELE)

Helen of Troy Limited je americký spotrebiteľský podnik so sídlom v El Paso v Texase a v Hamiltonu na Bermudách.

Ak ste o spoločnosti ešte nepočuli, HELE je domovom najuznávanejších značiek v kozmetickom, zdravotnom a domácom priemysle, vrátane známych značiek ako REVLON (značka krásy), VICKS a Honeywell. podnikanie.

Táto akciová spoločnosť so strednou trhovou kapitalizáciou zaznamenala na začiatku roka rast ceny akcií o viac ako 20% a napriek nedávnym udalostiam je stále dobré pripraviť si cestu do roku 2021. Analytici očakávajú, že spoločnosť bude rásť v nasledujúcich niekoľkých rokoch o približne 28%, pričom na obzore sa bude považovať aj vyšší hotovostný tok, čo nevyhnutne zmení ceny akcií.

Značky zvučného mena pod opaskom spoločností sú pravdepodobne sily, s ktorými sa nemusí rátať, čo je veľkým faktorom spolu s ďalším hľadaním skutočnosti, ako dobre je Helen of Troy v skutočnosti spravodlivá a dlhodobo rastie..

Pre rastovú investíciu je Helen of Troy skvelou príležitosťou na ceste do roku 2021 a je tiež na popredných priečkach Zack’s Zoznam č. 1 ako jedna z najlepších spoločností so strednou trhovou kapitalizáciou pre investorov, a to nielen z hľadiska rastu výnosov, ale aj z hľadiska dlhodobého posunu vpred do ďalších rokov..

8. FreshPet (FRPT)

freshpet burzový graf

Tento rok bol úžasným rokom pre domáce zvieratá po celom svete, keď videli tisíce psov a mačiek po celom svete, ktoré vstupujú do nových domácností kvôli účinkom pandémie, ktoré vedú k tomu, že domácnosti trávia viac času doma a majú viac času na rukách. zaznamenali obrovský nárast počtu domácich miláčikov, ktorí boli uvedení do domácnosti a znovu umiestnení do domácnosti.

Prirodzeným efektom je teda prirodzene krmivo pre domáce zvieratá, ktoré si zákazníci musia kúpiť, práve tu vstúpil Freshpet, ktorý ukradol pozornosť svojim konkurentom a vytvoril tak túto jedinečnú značku..

Čo je Freshpet?

Ľudia chcú jesť zdravo, prečo by sa mal váš miláčik líšiť?

Jednoducho a jednoducho, Freshpet je americký výrobca, ktorý vytvára zdravé, čerstvé a výživné krmivo pre domáce zvieratá bohaté na vitamíny pre psov aj mačky iba s použitím prírodných ingrediencií. To, od čoho sa tento jedinečný obchod s domácimi miláčikmi od ostatných odvíja, je jednoducho jeho ľudský prístup od výrobného procesu, ktorý sa vykonáva a pripravuje v kuchyni, keď pripravujeme jedlo, k dobrote toho, čo každé lahodné jedlo zvyšuje, to je skutočne jedinečná značka, ktorú preukázala svojim postupom v priebehu rokov.

Spolu s dodávaním výživných dobrôt pre domácich miláčikov distribuuje Freshpet aj chladničky do obchodných domov maloobchodu, aby ponúkali svoje výrobky, ktoré priniesli značný príjem značke..

Spoločnosť Freshpet bola založená v roku 2006 a odvtedy neustále rastie. Správy v 3. štvrťroku boli stabilné, výsledky ukázali, že spoločnosť zvýšila rast spotreby o 31% a v roku 2020 navyše pribudlo 251 nových čistých obchodov.

Čísla ukazujú dobre, avšak mierne zaostávajú za tým, kde ich analytici očakávali, a môžu sa potenciálne tento rok obávať výnosov vo výške 322 miliónov dolárov, ale spoločnosť ukazuje dobrý potenciál smerom dopredu do roku 2021, keď akcie od pondelka 30. vzrastú o 2,36% V novembri sa trhová kapitalizácia spoločnosti Freshpet zvyšuje na 5,56 miliárd dolárov.

So spoločnosťou poháňanou a prevyšujúcou tržby as rastúcim trhovým stropom je táto spoločnosť jednou z akcií so strednou kapitalizáciou, do ktorej sa môže dostať do roku 2021.

Poznámka: Ak cena akcie nie je celkom v poriadku, možno budete chcieť zvážiť nákup ešte stále, pretože táto spoločnosť má veľký rastový úspech..

9. Coty

skladový graf coty

Kozmetická spoločnosť, ktorá si tým všetkým prešla vo svojej dobe, Coty zdobí svoju prítomnosť v zozname top 15 ako jednu zo stredných akciových spoločností, ktorej súčasťou bude v roku 2021.

Spoločnosť Coty, ktorá je domovom najluxusnejších svetových značiek krásy, nie je na trhu žiadnym nováčikom. Z tohto dôvodu pre-koronavírus spoločnosti zaznamenal veľa vzostupov a pádov, čo v skutočnosti spôsobilo pokles akcií v priebehu rokov o 80%, ale faktormi prispievajúcimi k tejto sume boli ťažké faktory, ktoré sa teraz vyrovnali a umožnili spoločnosti tlačiť dopredu.

Spoločnosť Coty, ktorá čaká na oficiálne potvrdenie, má čoskoro oznámiť svoje predajné čísla, ktoré podľa správ spoločnosti Zacks za tretí štvrťrok vyjdú na 1,40 miliárd dolárov. Teraz, keď porovnáte tento údaj s medziročným objemom 2,35 miliárd dolárov, ukazuje sa, aký dopad mala pandémia koronavírusu spolu so zmenami v spoločnosti..

Avšak, čo už bolo spomenuté vyššie, pokiaľ ide o celoročnú správu o predaji, tento rok analytici očakávajú, že sa bude pohybovať medzi 4,38 až 5,17 dolármi, ale na nasledujúci rok sa predpokladá s odhadmi od 4,44 do 5,59 miliárd dolárov, čo naznačuje stály rast.

Ak má značka krásy dosiahnuť predpokladané celoročné tržby, vyzerá to nepravdepodobne so svojimi číslami a bude viac ako pravdepodobné, že bude plachá, pretože podľa novembrových správ bola spoločnosť vo všetkých oblastiach dole, ako ukázala medziročná správa jeho príjem klesol o 13%.

Táto značka napriek tomu, že v tomto roku neprežila najlepší, tlačí svoju cestu dopredu do roku 2021. V novembri akcie stúpli o 12% v rámci jednej relácie s cenovým cieľom 10 dolárov a v utorok 24. novembra riaditeľ Robert S. Singer kúpil 5 000 akcií spoločnosti Coty s ďalšími známymi menami.

Keď sa kozmetická spoločnosť posúvala vpred, spoločnosť Coty znížila svoje náklady a veľkosť svojho portfólia, keď sa usiluje o renováciu spoločnosti, a s pridaním kozmetiky Kylie pod túto značku sa chystá nádejný špirálový predaj do roku 2021 a ďalších rokov..

Kozmetická spoločnosť Coty je spoločnosť so strednou kapitalizáciou, ktorá sa dá kúpiť v roku 2021.

10. Hill-Rom Holdings (HRC)

hill-rom akciový graf

Ak sa nenachádzate v oblasti zdravotníctva, je pravdepodobné, že ste o tejto zdravotníckej spoločnosti predtým možno nepočuli. Hill-Rom Holdings je poskytovateľ lekárskej technológie, ktorý je v čele svojej tvorby. Od postelí a povrchov až po starostlivosť, komunikáciu, zdravotnícky nábytok a oveľa viac – nenecháva spoločnosť na kameni.

Pre spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1915, urobila mimoriadne dobre, keď prišla až sem a stále sa snaží vyvíjať. Spoločnosť tento rok vykázala nízky pomer výplat, čo vedie k presvedčeniu, že spoločnosť robí určité dobré reinvestície do podnikania, čo je dobrým predpokladom pre ďalší rast..

Po celom svete sa zdravotnícka profesia tento rok rozšírila až na hranice svojich možností a predstavením vakcíny, ktorá prichádza skôr, ako sme si mysleli, táto novinka umožňuje nielen jednotlivcom vrátiť sa k novému normálu, ale aj Hillovi. -Rom otvára svojimi technologickými a posteľnými jednotkami nové cesty pre ďalší predaj. S jednou oblasťou, ktorá bola uvedená na svetlo už veľmi žiadaná, je prevádzkové osvetlenie.

Hill-Rom má vysoké predpovede pre aktuálny štvrťrok, analytici sa predpovedajú v rozmedzí od 650,00 milióna do 657,40 milióna dolárov. Spoločnosť, ktorá v minulom roku vykázala tržby vo výške 685,00 milióna dolárov, má klesnúť kvôli dopadu pandémie koronavírusov, ktorá mala náročný dopad na zdravotnícky priemysel..

Celkovo sa má celoročná správa pohybovať v odhadoch okolo 2,77 miliárd dolárov a s prognózou spoločnosti na nasledujúci finančný rok analytici predpovedali tržby medzi 2,94 miliárd až 2,89 miliardy dolárov.

Zaokrúhlené – Aj keď sa HRC v priebehu roku 2020 pohybovala hore a dole a údajne medziročne poklesla o 20%, znaky a udalosti sa stále vyskytujú pre zdravotnú spoločnosť a ak spoločnosť zasiahne správnu notu na sklade, táto spoločnosť je dobrá akcia so strednou kapitalizáciou na nákup a udržanie vo vašom portfóliu do roku 2021 a ďalej.

11. LendingTree Inc. (STROM)

akciový graf požičiavania stromov

LendingTree (TREE) je online trh s pôžičkami, ktorý umožňuje potenciálnym investorom komunikovať a spájať sa s jedným alebo viacerými poskytovateľmi pôžičiek, ktorí hľadajú najlepšie pôžičky, kreditné karty, vklady a oveľa viac.

Americká spoločnosť so sídlom v Charlotte v Severnej Karolíne zaznamenala počas tohtoročných správ za posledné štvrťroky zmiešané výsledky. Spoločnosť je však určite jednou z osôb, ktoré majú sledovať.

Platforma vám umožňuje ľahko a umožňuje nakupovať a skúmať akýkoľvek výsledok, ktorý si prajete, či už ide o hypotéku, študentskú pôžičku alebo kreditnú kartu, a v najlepšom prípade môžete porovnávať ceny a skúmať všetky najnovšie ponuky..

Znie to takmer príliš priamočiaro, aby to bola pravda.

Tento rok, ako každý rok predtým, smutne zanechal tisíce, ak nie milióny obáv o svoju finančnú situáciu. A s vysokou mierou nezamestnanosti na historicky najvyššej úrovni na celom svete to sťažilo a sťažilo poskytovateľom pôžičiek pôžičku v takých neistých časoch, čo malo prirodzený dopad na zásoby spoločnosti LendingTree..

Štatistiky rastu spoločnosti zaujali za posledných 5 rokov a ukazujú ročné príjmy okolo 129,7%, ale s rokom 2020 poklesom o -65,3%.

Ale okrem toho je zrejmé, že s rastom ekonomiky sa bude zvyšovať aj schopnosť požičiavať, a preto sa podľa odborníkov na Wall Street podľa predpokladov fiškálneho roka príjmy zvýšia o 20%..

Ako koniec koncov, peniaze spôsobujú, že svet chodí okolo.

LendingTree je dobrá akcia so strednou tržnou kapitalizáciou pre rok 2021.

12. Diamondback Energy (FANG)

akciový graf energie diamondback

Spoločnosť Diamondback Energy (FANG) bola označená za jednu z najlepšie hodnotených akcií so strednou kapitalizáciou, do ktorej je možné zapojiť sa práve teraz a ktorá povedie do roku 2021.

Pretože tento rok došlo k dramatickému zníženiu množstva uhlíkových palív, ktoré implodujú do životného prostredia, vďaka opatreniam blokovania s implikovanými pokynmi „zostať doma, pracovať z domu“ bola energia Diamondback stále populárnejšia. Nehovoriac o tom, že keď je ropa pod 40 dolárov za barel, môže energia diamondback skutočne priniesť zisk.

Spoločnosť Diamondback Energy za posledných 10 rokov údajne vzrástla o závratných 148% a vzhľadom na nedávne aktivity týkajúce sa spoločnosti opustila spoločnosť Wall Street odborníkov, ktorí túto značku veľmi uprednostňujú, pretože energetická spoločnosť je čoraz silnejšia. Spotrebitelia navyše vidia a realizujú pohyby spoločnosti vrátane znižovania nákladov a splácania dlhov, čo sú ďalšie faktory, ktoré zákazníkom pomáhajú stáť pevne pri značke po boku odborníkov..

Rovnako ako väčšina spoločností, ani spoločnosť Diamondback nie je výnimkou, a hoci spoločnosť zaznamenala tento rok plošný pokles o viac ako 25%, stále si vedie veľmi dobre do budúcnosti a rovnako ako všetky spoločnosti bude mať aj naďalej ich výzvy na prekonanie.

S hotovostným tokom viac ako 1,7 miliárd dolárov k septembru, ktorý ešte ostáva na pripočítanie zostávajúcich 3 mesiacov, ukazuje podobný obraz ako v roku 2019, keď tento údaj predstavoval 1,8 miliárd dolárov, vďaka čomu je stabilita ziskovosti energetickej spoločnosti vrátane týchto akcií 80%. % v novembri, vyzerá to dobre pre túto energetickú spoločnosť.

Uzavrieť:

Všetky investície prichádzajú s rizikami, dokonca aj akcie so strednou trhovou kapitalizáciou, pretože nič nie je zaručené, ale pokiaľ ide o energetickú divíziu, spoločnosť Diamondback je na dobrej ceste stať sa najlepšou energetickou spoločnosťou so strednou trhovou kapitalizáciou, ktorej súčasťou bude v roku 2021.

13. Nordstrom (JWN)

nordstrom burzový graf

Nordstrom, Inc je americký obchodný dom, ktorý má viac ako 100 obchodov v USA a v troch provinciách v Kanade.

Po prvé, táto spoločnosť po tomto prudkom poklese na začiatku pandémie koronavírusov v marci tohto roku zaznamenala obrovský návrat. Neskôr sa uvádza, že spoločnosť má od novembra odhadovaný prevádzkový hotovostný tok vo výške 150 miliónov dolárov a vidí fantastický nárast údajov o predaji na strane elektronického obchodu, najmä keď prechádzame do jednej z ročných období pracovných sviatkov v roku.

Táto spoločnosť bude nepochybne v nasledujúcich 4 týždňoch dosahovať ďalšie skvelé predaje.

Aj keď zásoby Nordstromu do roku 2020 klesnú o viac ako polovicu, rovnako ako u väčšiny maloobchodníkov s novými spôsobmi vpred v priemysle elektronického obchodu a s potvrdením vakcíny, poskytla spoločnosti dostatok priestoru pre rast smerom dopredu.

Pokiaľ ide o celkový obraz, analytici predpovedali tento rok potenciálny pokles o 15% na zhruba 3,12 miliárd dolárov a v kvartáli zaznamenajú stratu na akciu medzi 0,09 až 0,10 dolára, ale vzhľadom na tohtoročné katastrofické udalosti sa značka silno vracia.

Ak to zhrnieme, aj keď bol maloobchodný rok tento rok mimoriadne tvrdo zasiahnutý, Nordstrom sa vracia dobre a do roku 2021 je dobrou kúpou, pretože svet sa začína pomaly prispôsobovať novým bežným a maloobchodné značky sa usilujú posilniť.

14. Zástrčka (PLUG)

Dobre, dobre, dobre, spoločnosť Plug Power už na trhu vyjadruje svoj hlas, správne?

Plug Power Inc.. je americká spoločnosť na výrobu elektrických zariadení, ktorá sa sústredí na systémy na vodíkové palivové články, ktoré nahrádzajú batérie v zariadeniach a tiež na vozidlá poháňané elektrinou. Aj keď má spoločnosť ústredie v New Yorku, má tiež kancelárie so sídlom vo Washingtone a ďalšiu kanceláriu v NYC.

Podľa správ je elektrická výrobná spoločnosť medziročne vyššia o 106%, čo spôsobuje, že Wall Street má okolo tejto energickej spoločnosti prirodzený rozruch a táto spoločnosť sa môže pochváliť „statusom celebrity“ na Wall Street. trhu v súčasnosti.

Ale aj keď dobrá správa obklopuje spoločnosť, ešte stále nie je rentabilná a vykázala stratu na akciu 0,11 USD oproti predpokladanej hodnote 0,07 USD. Ale z širšieho hľadiska to pre spoločnosť nie je samozrejme skvelá správa, ale nie je to znepokojujúce, pretože plány stanovené pre túto elektrárenskú elektrárenskú spoločnosť už prebiehajú.

Akcie, ktoré sa určite môžu pohybovať z jednej cesty na druhú, zaznamenali 52-týždňovú maximálnu hodnotu 19,02 USD a stúpanie o viac ako 700% v roku 2020. Súčasťou tohto stúpania bol päťročný plán spoločnosti, ktorý bol oznámený minulý rok. Spoločnosť by mala do konca roku 2024 potenciálne vytvoriť hrubú fakturáciu vo výške 1 miliardy dolárov a prevádzkový zisk vo výške 170 miliónov dolárov.

S týmto plánom v pohybe a predpovedanými nedávnymi číslami a prognózami priťahuje pozornosť mnohých investorov, z ktorých niektorí možno predtým nemali spoločnosť na dosah, ktorí sa s touto kúpou dostanú..

S trhovým stropom spoločnosti vo výške 5,6 miliárd dolárov a cieľom spoločnosti zameraným na príjmy vo výške jednej miliardy dolárov, spolu s novou budúcnosťou elektrických automobilov, ktorá je na špici, je to jedno z „špičkových riešení hydročlánkov“, ktoré si v roku 2021 nesmiete nechať ujsť..

15. Five Below (FIVE)

päť pod akciovým grafom

Ako posledný záznam v zozname je na mieste Five Below.

Americké diskontné obchody sú obľúbené najmä u mladšej generácie, kde si môžu kúpiť predmety na požiadanie, ale za znížené ceny. S viac ako 900 obchodmi rozmiestnenými po USA a obchodmi, ktoré ponúkajú všetko od sladkostí po oblečenie a oveľa viac, je to jedna maloobchodná značka, ktorej sa darí dobre, a to vzhľadom na posledný mesiac v roku..

Avšak po vysvetlení pozitív Five Below nie je rýchle, pokiaľ ide o stránku elektronického obchodu, ktorá sa pre značku ukázala ako takmer neexistujúca, čo je pozoruhodné, najmä z toho, že online predajom nepriniesli žiadny zisk. . Ale v tomto ohľade sú na trhu online nakupovania noví a môže chvíľu trvať, kým táto cesta začne prinášať dobré príjmy.

Keďže sviatočné obdobie je medzi nami, spoločnosť Five Below bola svedkom nedávneho poklesu predaja v dôsledku opätovného zavedenia opatrení na blokovanie v USA, ktoré spoločnosti skrátili nákupnú sezónu. Ale na druhú stranu, analytici predpovedali, že Five Below sa dočká svojho najsilnejšieho rastu v tom štvrťroku, v ktorom Wall Street predpovedal potenciálny 18% nárast čistého predaja.

Obchod má v porovnaní s ostatnými maloobchodníkmi jednu dobrú výhodu, pretože spoločnosť pracuje v súlade s ohľadom na dopad, aký má v súčasnosti ekonomika. Umožnenie spotrebiteľom nakupovať výrobky, ktoré finančne zapadajú do ich súčasného rozsahu výdavkov, čo určite zvýši čistý predaj firiem.

Keď sa svet pomaly posúva vpred, Five Below pracuje so spotrebiteľmi tak, aby vyhovovali ich potrebám. A pre spoločnosť, ktorá má trhový strop 8,83 miliárd dolárov, je dokázané, čo robí najlepšie, pretože sa chystá rásť do roku 2021.

Fakt: Indícia je v názve, všetko v maloobchode je 5 dolárov alebo menej. Spoločnosť však práve zaviedla nový sortiment kupcov v hodnote 10 dolárov, aby v rámci značky vytvorila novú cestu.

Záverečné slová o najlepších akciách so strednou trhovou kapitalizáciou, do ktorých sa má investovať v roku 2021

A tu ho máte, 15 najlepších a nesmiete si nechať ujsť akcie so strednou trhovou kapitalizáciou, ktoré sa budú kupovať od roku 2021.

Nezabudnite, že spolu s vyššie spomenutými 15 akciami so strednou kapitalizáciou existuje aj oveľa viac akcií, ktoré sa chystajú dosiahnuť veľký rast v roku 2021, čo je vždy rozumné vykonať čo najviac prieskumu, než si vyberiete, ktoré akcie kúpiť..

Sú akcie so strednou kapitalizáciou to pravé pre vás?

Zo všetkého vyššie uvedeného je zrejmé, že akcie so strednou trhovou kapitalizáciou nemusia byť pre každého. Ak ste však investorom, ktorý si rád uchová dlhodobé investície (päť a viac rokov), hľadá rovnováhu medzi vyšším rastom a nižšou volatilitou, ale s občasným nárastom a poklesom tu a tam (ako nič v investovaní). alebo v živote zaručené), potom sú akcie so strednou kapitalizáciou navrhnuté perfektne pre vás a pre budovanie vášho portfólia.

Posledná poznámka: Vždy vykonajte potrebný prieskum, ktorý považujete za potrebný, až kým sa nebudete cítiť dobre a nebudete dobre rozumieť tomu, do čoho idete, čo sa týka všetkých investícií, ktoré umiestnite..

Chcete začať investovať do 15 akcií so strednou kapitalizáciou pre rok 2021?

Keď máte všetky potrebné informácie pripravené a čerstvé vo svojej mysli a po ruke, ste pripravení nakupovať v najlepších akciách so strednou trhovou kapitalizáciou do roku 2021? Teraz musíte nájsť najvhodnejšieho sprostredkovateľa, ktorý vám umožní zahájiť cestu k akciám so strednou trhovou kapitalizáciou do roku 2021.

Existuje mnoho popredných obchodných platforiem, ktoré vám môžu kedykoľvek, 24 hodín denne, 7 dní v týždni ponúknuť všetko, čo potrebujete, ale jednou z platforiem, ktorá sa rýchlo stáva svetovo uznávanou obchodnou platformou, je eToro.

Platforma pre rôzne aktíva vám umožňuje prístup ku všetkým, ak nie drvivej väčšine akcií so strednou trhovou kapitalizáciou a akciám iných kategórií vo vašom voľnom čase. Môžete nakupovať v ľubovoľnom počte akcií, s malým vkladom už od 200 dolárov a čo je ešte sladšie, je jeho 0% provízia.

eToro – špičkový maklér akcií, nakupujte akcie cez 0% provízia

sprostredkovateľ etoro

eToro sa na trhu cenných papierov osvedčili ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ich vyskúšať.

Váš kapitál je ohrozený. Môžu sa účtovať ďalšie poplatky

Či už ste začiatočník s akciami alebo začiatočník s investovaním, môžete sa naučiť všetky triky obchodu prostredníctvom tejto ľahkej, priamočiarej modernej platformy.

Alebo ak máte pocit, že ešte nie ste celkom pripravení, nemusíte vyvíjať tlak, môžete jednoducho urobiť krok späť, naučiť sa a vykonať čo najviac výskumu a dokonca sledovať zásoby, ktoré si myslíte, že možno zaujíma, takže pred investovaním uvidíte, ako sa držia ceny akcií, a tým si dáte lepšiu výhodu skôr, ako začnete investovať svoj kapitál, pretože budete mať hlbšie pochopenie toho, ako funguje investovanie na akciovom trhu.

Ďalšie skvelé informácie o najlepších akciách, ktoré sa majú investovať do roku 2021, nájdete v týchto dvoch článkoch, ktoré vám pomôžu rozšíriť vaše vedomosti a rozšíriť prehľad o ďalších spoločnostiach, ktoré majú zmysel sledovať do roku 2021:

Top 10 rastových akcií, ktoré si môžete kúpiť v roku 2021

Tých 15 najlepších akcií, ktoré majú explodovať v roku 2021?

Kľúčové body:

 • Akcia so strednou trhovou kapitalizáciou je termín určený pre spoločnosti s hodnotou trhovej kapitalizácie (trhová kapitalizácia) medzi 2 miliardami a 10 miliardami dolárov.
 • Vynikajúcimi kľúčovými vlastnosťami, ktoré akcie so strednou trhovou kapitalizáciou lákajú investorov, sú rast ako investícia a zvyšovanie finančných ziskov, podielu na trhu a nakoniec aj na dlhé trate..
 • Akcie so strednou trhovou kapitalizáciou nie sú také rizikové ako akcie s nízkou kapitalizáciou, považujú sa za stabilizované.
 • Finanční poradcovia odporúčajú, že kľúčom k minimalizácii rizika je mať k dispozícii rôzne portfólio.
 • Akcie so strednou trhovou kapitalizáciou nesú riziká rovnako ako všetky investície, ale v porovnaní s akciami s nízkou kapitalizáciou sú v menšom rozsahu.
 • Na záver sa uistite, že sa so zvolenou investíciou cítite stopercentne pohodlne, vykonajte toľko času a prieskumu, koľko potrebujete na začatie alebo uskutočnenie svojej investičnej cesty.

Celé obchodovanie so sebou nesie riziko. Minulá výkonnosť nie je zárukou budúcich výsledkov.

Názory vyjadrené na tejto stránke nepredstavujú investičné poradenstvo a v prípade potreby by sa malo vyhľadať nezávislé finančné poradenstvo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector