Špičkové zásoby marihuany tento mesiac

Hľadáme možnosť stať sa súčasťou žiarivého kanabisového priemyslu v marci 2021?

Potom sa pozrite, ako rozdeľujeme najlepšie zásoby marihuany, ktoré vyzerajú, že budú vynikať, a nezabudnite do svojej zbierky akcií pridať zisk a rozmanitosť..

Najlepšie zásoby marihuany na marec 2021

Marihuanový priemysel je priemysel, ktorý bude známejší ako kedykoľvek predtým, keď pôjdeme ďalej do roku 2021 a v nasledujúcich rokoch.

O tomto priemysle sa často hovorí a stále sa o ňom hovorí a predpokladá sa, že bude podceňovaným priemyslom, ktorý má dosiahnuť fantastický potenciál..

Konopný priemysel tvoria spoločnosti, ktoré skúmajú, vyvíjajú a vytvárajú marihuanu na lekárske aj rekreačné použitie. Spolu s tým, aby spoločnosti, ktoré sú súčasťou tohto sektoru, podporovali tieto spoločnosti zaoberajúce sa kanabisom, ktoré nemusia mať priamy prístup k procesu vytvárania a vývoja produktov z kanabisu..

Keď novozvolený prezident Joe Biden o pár týždňov začne vládnuť v Bielom dome, americké štáty vrátane Arizony, New Jersey a Južnej Dakoty sa všetky rozhodli pre legálnu marihuanu na rekreačné aj lekárske účely. Aj keď je pravdepodobné, že zákony sa zmenia a budú schválené, že burina už nie je nezákonná, došlo k miernemu oneskoreniu v procese jej finalizácie, aby sa legalizovala.

Pre lepšiu predstavu, to je 15 potvrdených štátov, ktoré boli schválené na rekreačné užívanie marihuany v USA. Čo mnohých vedie k domnienke, že je len otázkou času, kedy ich budú nasledovať aj iné, ak nie všetky štáty.

Od úspešných kanadských zásob marihuany po americké zásoby kanabisu, ktoré získavajú rast a dynamiku, aby sa potenciálne stali rovnako skvelými. Pozrime sa na niektoré z najlepších a najvýkonnejších zásob marihuany z marca 2021, ktoré vám ponúkajú zbierku toho všetkého.

Top 5 najlepších zásob marihuany pre marec 2021:

1. Spoločnosť Canopy Growth Corporation

2. Aphria Inc.


3. Scotts Miracle-Gro Co.

4. GrowGeneration Corp

5. Curaleaf Holdings Inc

6. Cresco Labs Inc.

Všetky tieto špičkové zásoby marihuany, ako aj mnoho ďalších môžete kúpiť na adrese eToro a zaplatiť 0% poplatky!

Naše vybrané najlepšie marihuanové akcie na marec 2021 boli vybrané kombináciou faktorov vrátane najlepších akcií za najlepšiu hodnotu, rastu a hybnosti z ich minulej histórie a keď ideme do roku.

Zoznámte sa s tým, ako vyberieme a rozoberieme niektoré z našich vybraných akcií konope, ktoré zahŕňajú silné faktory, ktoré treba brať do úvahy pri hľadaní nákupu do týchto najlepších zásob kanabisu.

Zostavili sme zoznam najlepších akcií marihuany, ktoré treba tento mesiac zvážiť.

Takže bez ďalších okolkov …

1. Canopy Growth Corp (CGC)

Kanadská značka kanabisu, ktorá je už mnoho rokov jedným z najobľúbenejších medzi investormi v tomto priemysle, stále dokazuje, že má hodnotu byť vo svojej zbierke konopnou zásobou..

Akcie s veľkým kapitálovým výnosom prešli reštrukturalizáciou, keď sme prešli koncom roku 2019 a prichádzajú do roku 2020, čo je zrejmé z najnovších finančných údajov z roku 2020, ktoré ukazujú, aký vplyv mala rekonštrukcia na poprednú značku..

V správe o finančných výsledkoch spoločnosti z druhého štvrťroka, ktorá sa končí 30. septembra 2020, spoločnosť zaznamenala nárast výnosov na 150 828 dolárov z predchádzajúceho roku, a to na 85 621 dolárov, a za šesťmesačné obdobie sa celkový príjem zvýšil z 189 012 dolárov na 269 916 dolárov celkovo.

Spoločnosť tiež preukázala svoje opatrenia na zníženie nákladov, pretože preukázala zníženie predajných, všeobecných a administratívnych výdavkov, ktoré bolo o takmer 40 000 dolárov nižšie, ako je uvedené v jej správe, čím spoločnosť získala jasnejšie pozitívne svetlo.

V prechode na nový rok má spoločnosť Canopy Growth cenu akcií na úrovni 40,14 a od jej potenciálneho rastu a hodnoty, ktorú tvorí rating, dostala hodnotenie „Kúpiť“ jedenásť výskumných firiem..

Zacks Rank ohodnotili ako # 3 (podržať) pre akciu s hodnotením C pre rast.

S trhovým stropom vo výške 11,71 miliárd dolárov as pozitívnym výhľadom konopného priemyslu na tento rok, je Canopy Growth stock akciou, ktorá vám môže ponúknuť rast spolu so stabilitou..

2. Aphria Inc (APHA)

Ďalšou kanadskou kanabisovou spoločnosťou a akciami, ktoré je potrebné poznať, je Aphria Inc..

Akcie kanadskej kanabisovej spoločnosti v posledných dňoch vyskočili, vedie však k domnienke, že by to mohlo byť potenciálne tak, ako sa rok posúva vpred.

Aphria je popredná kanadská konopná spoločnosť, ktorá je tiež hlavným distribútorom do 10 medzinárodných krajín mimo Kanady. Ďalším dôležitým faktorom, ktorý treba pamätať na túto zásobu, je to, že má v skutočnosti ruky zapojené aj do iných oblastí okrem odvetvia kanabisu.

Spolu s tým, že APHA má množstvo rôznych produktov z konope pod rôznymi značkami, získala Aphria koncom roku 2020 SweetWater Brewing Company, jednu z najväčších pivovarníckych spoločností v USA na dnešnom trhu..

Trhová kapitalizácia spoločnosti Aphria Inc predstavuje 2,70 miliárd dolárov.

V súčasnej podobe je aktuálna cena akcií spoločnosti 9,05 USD, pričom 52-týždňové rozpätie od 1,95 je najnižšia do 9,39 najvyššia.

Pokiaľ ide o posledné údaje spoločnosti Aphria potvrdené vo štvrtom štvrťroku spoločnosti a výsledkoch fiškálneho roku 2020, spoločnosť Aphria zaznamenala v druhom štvrťroku nárast čistých výnosov o 5% na 152,2 milióna dolárov, čo je tiež medziročný nárast o 18% spolu s čistými príjmami z kanabisu o 81% na 531,1 milióna dolárov.

Ďalšie pozitívne finančné výsledky pre spoločnosť, kde upravený EBITDA o 8,6 mil. USD vzrástol o 49%, upravený EBITDA z operácií s kanabisom vzrástol o 55% na 9,3 mil. USD vo štvrtom štvrťroku, spolu s potvrdením, že súvaha spoločnosti vyzerá zdravo a silne, vrátane suma 497,2 milióna dolárov na pomoc pri financovaní plánovaného rastu v Kanade aj na medzinárodnej úrovni.

Ak sa presunieme do výsledkov spoločnosti za 1. štvrťrok 2021, čistý príjem z kanabisu sa oproti minulému roku zvýšil o 103%, teraz predstavuje 62,5 milióna dolárov, čistý príjem sa od 1. štvrťroka 2020 zvýšil o 16% na 145,7 milióna dolárov a upravený EBITDA vo výške 10,0 milióna dolárov v prvom štvrťroku 17 % nárast od 4. štvrťroka 2020.

Je to len niekoľko z rastúcich čísel, ktoré spoločnosť Aphria vyprodukovala v poslednej finančnej správe spoločnosti..

Pohľad do budúcnosti podľa správy od MarketBeat Aphria Inc získala všeobecný konsenzus „Buy“ od 7 analytikov, pričom 2 udelili tejto akcii rating „Hold“.

Aphria je zásoba kanabisu, ktorá si drží pevné predpoklady na to, aby sa jej aj v roku 2021 darilo.

3. Scotts Miracle-Gro (SMG)

Scotts Miracle-Gro je veľká zásoba, ktorá vám môže pomôcť dosiahnuť veľký rast a ziskovosť, keď sa budeme pohybovať v roku 2021 a konopný priemysel bude podľa všetkého prosperovať.

SMG je bezpečná investícia, do ktorej sa dá investovať, ak ste v priemysle začiatočníkom alebo ste začiatočníkom v oblasti obchodovania s akciami všeobecne, pretože akcie vám poskytujú stabilitu, ale majú priestor na rast, čo z nej robí skvelú investíciu. dlhý termín.

Scotts Miracle-Gro je známy predovšetkým pre svoje pevné zameranie na záhradnícke výrobky. Spoločnosť sa však odvtedy stala v posledných rokoch veľkými hráčmi v kanabisovom priemysle a výrobky spoločnosti Hawthrone sa stali kľúčovým základným produktom pri výrobe produktov z konope..

Kvôli ľahkosti a prístupnosti možnosti nákupu produktov spoločnosti Hawthorne od spoločnosti SMG a v skutočnosti uľahčeniu a zjednodušeniu možnosti vytvárať a vyrábať vlastné konopné výtvory z domu, to spôsobilo, že sa z tejto zásoby stal silný a horúci uchádzač v rámci priemysel a pomenovaný ako akcia na nákup.

Americká spoločnosť so sídlom oznámila svoje koncoročné údaje v novembri 2020 za obdobie končiace sa 30. septembra, pričom jej príjmy sa zvýšili o 31% oproti minulému roku na 4,1 miliardy dolárov.

Segment spoločnosti Hawthrone tiež medziročne vzrástol o 61%, čo by sa prirodzene zvýšilo vďaka meraniam pobytu doma ovplyvneným pandémiou koronavírusov, spolu so spotrebiteľským segmentom, ktorý medziročne vzrástol o impozantných 90%..

Keď budú opatrenia na blokovanie pokračovať, môžeme vidieť, že akcie SMG budú naďalej získavať dobrú dynamiku a rast v roku aj v ďalších rokoch. Pokiaľ ide o kanabisovú stránku podnikania, keďže viac štátov v USA povoľuje legalizáciu rekreačného užívania marihuany a bude ich nasledovať viac, môžeme vidieť, že dopyt po segmente Hawthorne je silný a oddelený od výnimočného rastu akcií SMG..

4. Curaleaf Holdings Inc (CURA)

Táto americká kanabisová spoločnosť, ktorá je najväčšou svetovou kanabisovou spoločnosťou podľa výnosov, prichádza ako jedna z akcií marihuany, aby hľadala alebo ešte lepšie nakupovala.

Spoločnosť so sídlom v Wakefielde v štáte Massachusetts je tiež kótovaná na burze cenných papierov Candian.

V roku 2020 Curaleaf prudko vzrástol a v súčasnosti je až o 20% už v roku 2021.

Výsledky správy spoločnosti za Q3 ukázali pôsobivé výsledky, ktoré boli dosiahnuté v roku 2020, spolu s nádejnými vyhliadkami do roku 2021 s povzbudivými slovami generálneho riaditeľa (generálneho riaditeľa) spoločnosti Curaleaf Josepha Lusardiho..

Spoločnosť priniesla rekordné príjmy vo výške 193,2 milióna dolárov, medziročne o 164% viac, rekordný celkový príjem o 182,4 milióna dolárov, medziročne o 195%, čo je rekordne upravený EBITDA o 42,3 USD, o ktorom sa potvrdilo, že rástol štvornásobok oproti roku 2019.

Popredná konopná spoločnosť tiež ukončila akvizíciu Grassroots, čo je dôvodom, prečo je táto zásoba na základe výnosov označovaná za najväčšiu konopnú spoločnosť na svete..

Slová od generálneho riaditeľa spoločnosti potvrdili pozitívnu pozíciu akcií, keď sme sa posunuli vpred do roku 2021.

"Rekordné výsledky spoločnosti Curaleaf v treťom štvrťroku doplnilo úspešné dokončenie našej akvizície Grassroots, ktorá rozšírila našu prítomnosť do 6 nových štátov vrátane rýchlo rastúcich trhov, ako sú Illinois a Pennsylvania. Na ceste do roku 2021 zostáva Curaleaf po transformačnej legalizácii kanabisu pre dospelých v Arizone a New Jersey neuveriteľne dobre umiestnená, a následne v súvislosti s potenciálom budúceho použitia pre dospelých v New Yorku, Pensylvánii a Connecticute.

Každý z týchto trhov predstavuje pre nás ako jediného MSO s vedúcou prítomnosťou v každom z týchto štátov obrovskú príležitosť. Očakávame, že náš rast bude riadený organickými iniciatívami, väčšou kapacitou a výdajňami v kľúčových štátoch a rozšírením používania pre dospelých v Arizone a New Jersey.."

Keďže štáty ako New Jersey a Arizona sú na pokraji konečných právnych predpisov o užívaní marihuany, je to ďalší obrovský prínos pre spoločnosť vpred, pretože má dlhodobé zastúpenie na východnom pobreží v Spojených štátoch..

A keďže demokrati majú tento rok viesť USA pevne, je len otázkou času, kedy viac alebo ak nie všetky štáty potvrdia, že konope je legálnym produktom na rekreačné aj lekárske použitie..

Curaleaf je impozantná zásoba kanabisu s fantastickým potenciálom rastu a ziskovosti s ďalšou výhodou, že je fantastickou dlhodobou zásobou, ktorú si uchováte aj po ďalšie roky..

5. GrowGeneration Corp (GRWG)

A nakoniec ďalšia najlepšia zásoba kanabisu, ktorá sa dostane na zoznam najvýkonnejších zásob marihuany, je GrowGeneration Corp.

Táto zásoba bola v roku 2020 pravdepodobne najvýkonnejšou zásobou kanabisu, pretože jej výsledky prevýšili výsledky nad ostatnými spoločnosťami v priemysle a sektore S&P 500 s jeho výsledkami.

Spoločnosť GRWG prevádzkuje a prevádzkuje špeciálne maloobchodné hydroponické a organické záhradné obchody, ktoré sú umiestnené v 31 maloobchodných pobočkách vo 11 štátoch v USA..

Zásobné hydroponické zariadenie je dokonalým doplnkom pre jednotlivcov, ktorí si chcú vytvoriť a vyrobiť svoje vlastné použitie marihuany vo svojich domovoch. Ale vybavenie nie je lacné, a preto je určené pre vážnych dlhodobých pestovateľov kanabisu, pretože jeden kus zariadenia vás môže vrátiť späť nad 10 500 dolárov.

Spoločnosť však v priebehu roka zaznamenala vynikajúce výsledky, čo ukazujú finančné údaje v nedávnej správe spoločnosti za tretí štvrťrok. Rekordné výnosy spoločnosti dosiahli 55,0 milióna dolárov z 21,8 milióna dolárov v rovnakom období roku 2019 a upravený EBITDA na 6,6 milióna dolárov v porovnaní s 2,2 milióna v roku 2019.

Spolu s pôsobivým výsledkom spoločnosť upravila aj niektoré zo svojich čísel smerom dopredu, keď sa snaží prekonať svoje súčasné smerné hodnoty. Pre rok 2021 spoločnosť upravila rast svojich tržieb na 280 – 300 miliónov dolárov a upravila EBITDA na 34 – 36 miliónov dolárov.

GrowGeneration sa nesnaží spomaliť v dohľadnej dobe, keď sa spoločnosť snaží získať ďalšie rôzne spoločnosti, ktoré by ju mohli pridať do svojho rastúceho podnikania.

V decembri 2020 spoločnosť oznámila akvizíciu spoločnosti Grassroots Hydroponics, ku ktorej získala, a má poprednej organizácii zvýšiť ročný príjem o ďalších približne 20 miliónov dolárov. Spolu s Grassroots sa spoločnosť GrowGeneration chystá kúpiť aj spoločnosť The GrowBiz, tretí najväčší reťazec hydroponických záhradných centier v USA, a nedávno oznámila, že sa chystá kúpiť kalifornskú spoločnosť Canopy Crop Management, ktorá sa snaží prinášať najlepšie záhradné produkty. zákazníkom.

Analytici tiež poskytli svoje predpovede predpovede týkajúce sa akcií prechádzajúcich do roku 2021, pričom 7 zo 7 analytikov udelilo tejto akcii konsenzus „silný nákup“. S predpokladanou prognózou rastu spoločnosti o 40,58% ročne.

Nemožno poprieť, že budúcnosť vyzerá pevne a silno pre túto zásobu kanabisu, ktorá sa potenciálne tiež snaží priblížiť k najväčším hráčom v tomto odbore, ako čas napreduje.

6. Cresco Labs Inc (CL)

Sklad CRLBF

Americká konopná spoločnosť Cresco Labs je jednou z akcií, ktoré si môžeme ponechať alebo kúpiť do roku 2021.

Konopná spoločnosť so sídlom v Chicagu v štáte Illinois ukázala, že je možné všetko, pretože v roku 2020 preukázala pôsobivo silný výkon..

Cresco Labs vytvára, vyrába a predáva lekársku marihuanu a výrobky z marihuany po USA.

Spoločnosť Cresco tiež pevne spolupracuje s rôznymi ďalšími cestami, ktorých kreativita je zrejmá, pretože značka ponúka rekreačné kanabis v rôznych formách, ako sú sladkosti, čokolády a ovocné maškrty pod značkou Mindy’s, spolu s ponukou ďalších kreatívnych produktov, ako sú popcorn, vapes a ďalšie..

S trhovým stropom vo výške 2,619 miliárd dolárov a s 21 maloobchodnými predajňami v USA, CRLBF sa veľké akcie tohto roku pravdepodobne chystajú rozšíriť, pretože ďalšie štáty v celej krajine legalizujú užívanie marihuany.

V správe spoločnosti za 3. štvrťrok bola výkonnosť spoločnosti zaslúžená.

Cresco potvrdilo, že išlo o najväčší veľkoobchod so značkovými výrobkami v kanabisovom priemysle s iba veľkoobchodnými príjmami 90,5 milióna dolárov. Popri tomto úspechu boli tržby spoločnosti tiež rekordným číslom, pretože sa potvrdilo, že vzrástli o 63% oproti výsledkom v Q3 2019, čo predstavuje nárast o 153,3 milióna USD, čo predstavuje nárast o 59 miliónov dolárov.

Spoločnosť tiež vykázala svoje najväčšie hotovostné toky z prevádzok vo výške 17,8 milióna dolárov, maloobchodné príjmy vzrástli o 60% z Q3 na 62,8 milióna dolárov a upravený EBITDA o 46,4 milióna dolárov, čo je v porovnaní s tretím štvrťrokom roku 2019 impozantný nárast o 182%..

Aj keď americká značka v porovnaní s niektorými svojimi konkurentmi nedosiahla dostatočné výsledky, sú zrejmé výsledky toho, čo pre túto značku potenciálne prichádza, pretože sa snaží byť z dlhodobého hľadiska veľkou hnacou silou americkej konope..

Ako investovať do kanabisového priemyslu?

Teraz lepšie rozumiete odvetviu kanabisu a tomu, ako perspektívny je priemysel marihuany pri pohľade do budúcnosti, teraz je čas pozrieť sa na to, ako sa stať súčasťou podceňovaného rastúceho odvetvia..

Investovanie do akýchkoľvek akcií je jednoduché, ľahké a jednoduché, keď máte po ruke správneho sprostredkovateľa a platformu.

Aj keď sa odporúča nakupovať a skúmať rôzne obchodné platformy a rešpektovaní makléri, je tiež potrebné poznamenať, že by ste mali hľadať regulované platformy, ktoré majú správne licencie, aby ste mohli legálne obchodovať..

Ak ste v oblasti investovania do poprednej online obchodnej platformy nováčikom, eToro má všetko a viac vyhovujúce vašim investičným potrebám.

Vedúca online obchodná platforma je skvelá platforma, ak ste investorom, ktorý začína svoju cestu učením sa trikov na trhu obchodovania s akciami a má oveľa viac znalostí, ktoré môžete získať a mať so sebou počas celej svojej obchodnej cesty..

Po úspešnom vykonaní pokynov a otvorení účtu spolu so zvoleným maklérom ste pripravení na dobrodružstvo.

Na začatie vašej obchodnej cesty bude potrebný vklad minimálne 200 dolárov.

Neexistuje však žiadny tlak, po otvorení účtu môžete pristupovať a investovať, kedykoľvek máte pocit, že ste pripravení.

S viac ako 12 miliónmi aktívnych klientov obchodujúcich na tejto platforme k dnešnému dňu sú platformy k dispozícii s ochotnými a priateľskými maklérmi, s prospešným vzdelávacím materiálom spoločnosti na vylepšenie vašich obchodných znalostí. eToro je ocenená platforma, ktorá je skvelou platformou pre začatie obchodovania s kanabisom.

eToro – špičkový maklér akcií, nakupujte akcie cez 0% provízia

sprostredkovateľ etoro

eToro sa na trhu cenných papierov osvedčili ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ich vyskúšať.

Váš kapitál je ohrozený. Môžu sa účtovať ďalšie poplatky

Zásoby marihuany – kľúčové body:

  • Najlepšie zásoby marihuany na marec 2021 sa chystajú na rozkvet finančných rokov dopredu.
  • Očakáva sa, že priemysel kanabisu prudko stúpne v priebehu roka, keď sa k moci dostane novozvolený prezident Joe Biden.
  • Marihuana sa legalizuje vo viacerých štátoch USA, keď sa čas posúva vpred, a to na rekreačné aj lekárske účely.
  • Investovanie do najlepších akcií marihuany je jednoduché, rýchle a ľahké. eToro, popredná obchodná platforma, vás môže pripraviť a rozbehnúť investovaním do vami vybraných akcií konope v priebehu niekoľkých minút.
  • Investujte vždy inteligentne a múdro spolu s výberom správneho brokera, ktorý vynikne na vašej obchodnej ceste.

Čítaj viac:

Čo je najlepších 7 výberov akcií do roku 2021?

Top 5 dividendových akcií, do ktorých sa má investovať do roku 2021

Čo je top 7 výkonných telekomunikačných zásob, ktoré si môžeme kúpiť v roku 2021?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector