Najlepšie ponuky akcií do roku 2021

Hľadáte vstup na trh s akciami v roku 2021? Hľadáte najlepšie akcie, ktoré môžete kúpiť do roku 2021?

Zoznámte sa s 7 najlepšími akciami, ktoré sú fantastickým prírastkom tohto roku.

7 výberov akcií do roku 2021

Nové dobrodružstvo v obchodovaní s akciami?

Potom ste na správnom mieste, pretože máme 7 najlepších ponúk akcií, do ktorých môžete investovať do roku 2021 a ktoré sú pre vás oslnivými doplnkami, ktoré môžete uchovať pre dlhodobý vývoj..

Od nástupu z turbulentného roku 2020 po prechod do novej reality sú tu najvýkonnejšie akcie, ktoré by ste mali vlastniť v roku 2021 a neskôr.

Najlepšie 7 výbery akcií do roku 2021:

1. Morgan Stanley (MS)

2. Amazon (AMZN)

3. PayPal Holdings Inc (PYPL)

4. Pinterest (PINS)

5. Etsy (ETSY)

6. Teladoc Health Inc (TDOC)

7. Zdravie úrody & Rekreačné Inc (HARV)

Všetky tieto najlepšie akcie, ako aj mnoho ďalších môžete kúpiť na stránke eToro a zaplatiť 0% poplatky!

Čo je najlepších 7 výberov akcií do roku 2021?

Zoznam 7 najlepších akcií na dnešnom trhu, ktoré by sa v roku 2021 mohli stať inteligentným prírastkom do vášho portfólia.

1. Morgan Stanley – čs

Americká nadnárodná investičná banka prejavuje dôveru pri prechode do roku 2021.

MS má v súčasnosti hodnotenie Zacks Rank # 2 a (Buy) a ďalších 27 výskumných spoločností získalo silný konsenzus „Buy“. Investičná banka je jednou z bánk, ktorá vedie vpred pred svojimi konkurentmi smerujúcimi do nového roka.

V decembri to bolo schválené a vzhľadom na to, že bude potrebné pokračovať v programoch spätného výkupu, do ktorých Morgan Stanley skočil rovno a bol schválený spätný výkup akcií vo výške 10 miliárd dolárov, ktorý má akcionárom vyplácať od januára 2021.

Táto správa samozrejme podporí rast podielu spoločnosti vpred a potvrdilo sa to potom, čo sa v decembri tieto správy zlomili, pretože cena akcií MS sa zvýšila o 5,2% a je medziročne o 25% vyššia.

K dnešnému dňu je cena akcií spoločnosti na úrovni 76,47 USD.

V posledných štvrťročných výsledkoch hlásili členské štáty 25% nárast svojho čistého príjmu spolu s rastom jeho výnosov tesne nad 16%, keď sme prišli do roku 2021.

Spoločnosť má tiež spoľahlivú a dobrú dividendu s dividendovým výnosom 2,04%.

Do budúcnosti analytici tiež dávajú ČŠ stredný konsenzus „Outperform“, čo naznačuje, že analytici sa domnievajú, že sa očakáva, že akcia bude lepšia ako očakávaný výnos z trhu..

Morgan Stanley plánuje silné oživenie v tvare písmena V pre rok 2021 a nasledujúce roky na základe výsledkov spoločnosti do roku 2020, ktoré pripravujú pôdu pre dosiahnutie a dosiahnutie rastu HDP 6,4% v roku 2021, čo je nad predpokladanou prognózou 5,4%.

Keďže svet sa tento rok pomaly začína otvárať, ako sa predpokladalo, rast MS na celom svete sa bude zvyšovať.

Ekonomika USA podľa výskumnej správy Morgan Stanley naznačuje, že štatistike USA sa podarilo zostať na svojom mieste a predpokladá sa jej rast HDP v roku 2021 o 5,9%.

Aj keď sa značka zameriava predovšetkým na Európu, pretože nová miera infekcie sa výrazne zvyšuje a ekonomika má pomalší rast, členské štáty majú prognózu stanovenú na 5% rast HDP.

Vďaka podielu PE na hodnote 12,32% je jeho forwardový dividendový výnos 2,04%, silné predpovede analytikov, čo robí akcie Morgan Stanley najlepším výberom pre rok 2021.

2. Amazon – AMZN

Amazon, globálna nadnárodná technologická spoločnosť, ktorá je oveľa viac. Majú ruky zapojené do rôznych oblastí, ako napríklad elektronický obchod, digitálne streamovanie, cloud computing.

Bola označená za jednu z 5 najväčších spoločností v priemysle informačných technológií v USA a popri ďalších globálnych značkách ako Microsoft, Google, Apple a Facebook.

Amazon je nepochybne označený za „najhodnotnejšiu“ značku na svete.

Pri pohľade na finančné čísla Amazonu uvidíte, že AMZN nie je najlacnejšia z akcií, do ktorých sa dá investovať, ale z dlhodobého hľadiska sú stabilita a rast spoločnosti dva kľúčové faktory, ktoré umožňujú určiť výkonnú akciu..

Spoločnosť Amazon v súčasnosti získala hodnotenie Zacks Rank # 3 Hold. To však neznamená, že chcete povedať, že akcie sa neoplatí kupovať; jednoducho to znamená, že sa odporúča, že sa neodporúča, ak ste súčasným akcionárom, ktorý si udržuje vašu pozíciu, kým sa neudeje ďalší pohyb.

Z tohto dôvodu boli akcie AMZN hodnotené ako analytik Wall Street s kúpou na burze „Strong Buy“, pričom jeden z nich radí, aby sa akcie držali. Analytici tiež ponúkli 12-mesačný cenový cieľ za posledné 3 mesiace s priemerným cenovým cieľom na 3 810,18 USD, čo je nárast o 21,41% oproti predchádzajúcej cene s vysokým predpovedaným cenovým cieľom 4 350,00 USD.

Ku koncu 6. januára bola cena akcií Amazonu 3 138,38 USD a dnes predstavuje 3 186,02 USD.

Vzhľadom na to, že v roku 2020 zaznamenali spoločnosti po celom svete a vo všetkých priemyselných odvetviach veľký úspech, Amazon z toho mal obrovský úžitok. Vďaka pôsobivému a viditeľnému rastu a vývoju v oblasti nových technológií vrátane nových služieb streamovania hudby prechádzajúcich do nového roka.

AMZN tiež potvrdila v nedávnych správach, že zaznamenala doposiaľ najväčší rekord v počte viac ako 1,5 miliárd dodávok na celom svete počas prázdnin a očakáva, že výsledky spoločnosti vo štvrtom štvrťroku budú pôsobivo stúpať o očakávaných 38%.

Prognózy sú pre spoločnosť dlhodobo vysoké, a preto je Amazon vo vašom rastúcom portfóliu veľmi horúcou akciou s veľkým podielom akcií..

3. PayPal Holdings Inc – PYPL

PayPal Holdings, online platobný systém priniesol výhody a stal sa populárnejším ako kedykoľvek predtým. Je pravda, že súčasná pandémia povzbudila spoločnosť k tomu, aby sa stala populárnejšou, keď sa jednotlivci obrátili na online platby kvôli meraniam uzamknutia a jednotlivci požadujú nákup online, pričom okamžité prevody peňazí sú veľkou výhodou.

Akcie spoločnosti PayPal môžu byť rovnako ako Amazon drahé, ale v širšom pohľade, keď sa pozriete na štatistické údaje spoločnosti, je to skutočne také drahé, ako odporúčali jednotlivci? Neveríme, že je to tak.

Akcie s veľkým kapitálovým výnosom majú aktuálne hodnotenie Zacku ako „Hold“, pričom 23 z 29 analytikov z Wall Street radí túto akciu ako „silný nákup“, 3 radí tejto akcii „kúpiť“ a 5 dáva hodnotenie „držať“.

Pokiaľ ide o prognózy analytikov na ďalšie roky, PayPal dostal priemernú trojročnú predpoveď na 34,4 miliárd dolárov, čo je nárast o 63,39%. Zisk spoločnosti na akciu pripísal tiež priemerný nárast na 4,77 USD, čo predstavuje nárast o 78,65%.

Celkové príjmy spoločnosti PayPal v roku 2020 boli 3 142 miliárd dolárov a na základe predpovedí analytikov z Wall Street 13 dostala spoločnosť potenciálne príjmy do roku 2021 na 4 084 miliárd dolárov a naklonením do roku 2022 sa predpokladá, že predikcia ziskov PYPL bude 5 084 miliárd dolárov.

Cena akcií PYPL je dnes 233,86 dolárov.

Zelené je aj finančné zdravie spoločnosti PayPal, aktíva a pasíva spoločnosti sú vyššie a dobre kryté a EBITDA spoločnosti PYPL na úrovni 4,06 miliárd dolárov je pohodlne schopný udržať úroveň úrokov z dlhu spoločnosti na úrovni 8,94 miliárd dolárov.

V posledných novembrových štvrťročných výsledkoch spoločnosti PayPal sa ukázalo, že spoločnosť prekročila všetky predpovedané prognózy. Tržby predstavovali 5,46 miliárd dolárov v porovnaní s predpokladanou hodnotou 5,41 dolárov analytikmi a jej EPS (zisk na akciu) o 1,07 USD viac ako predpovede analytikov o 0,94 USD.

Vpred do roku 2021 a ďalších rokov bude PayPal akciou, ktorá bude z dlhodobého hľadiska k dispozícii a akciou, ktorá prinesie veľký rast spolu s hodnotou, pretože spoločnosť sa neustále rozširuje a jednotlivci naďalej prosperujú a nakupujú online.

4. Pinterest – PINY

Pinterest Inc, pravdepodobne jedna z najkreatívnejších platforiem sociálnych médií, aké sú doposiaľ na svete k dispozícii. Originálny, jedinečný a kreatívny dizajn spoločnosti umožňujúci pripájať kreatívne obrázky a videá, ktoré sa majú zdieľať na ich vlastnom obrazovom paneli, priťahuje miliardy, aby sa stali súčasťou negatívnosti, ktorú predstavujú niektoré sociálne platformy, a zamerali sa výlučne na pozitivitu..

V roku 2020 boli jednotlivci nútení zostať doma alebo byť obmedzovaní kvôli pandémii koronavírusov. Po celom svete boli jednotlivci prihlásení na sociálnu platformu, aby vytvorili a získali tvorivú inšpiráciu..

Spolu s inšpiráciou si môžete vybrané kreatívne vzory zakúpiť aj prostredníctvom aplikácie pre sociálne médiá. Spoločnosti ako IKEA a Shopify pridávajú svoje nákupné katalógy na sociálnu platformu..

Zásoba sociálnej aplikácie typu pin-board údajne vzrástla v roku 2020 o neuveriteľných 290%, čo pritiahlo investorov z celého sveta k dôkladnému prezeraniu a sústredenému sústredeniu na tvorivú sociálnu platformu..

K poslednému dňu 31. decembra bola cena akcie PINS 65,90 USD a aktuálna cena akcií spoločnosti je k dnešnému dňu 67,11 USD.

Pretože mnohí veria, že spoločnosť bude zlepšovať svoj výhľad na digitálnu reklamu, je jednou z výhod spolu s finančnými prvkami, z ktorých sociálna platforma ťaží..

19 analytikov z Wall Street predpovedalo, že do akcie PINS by sa malo zapojiť 14, čo v súčasnosti znamená „silný nákup“. Hodnotenie Zacks Rank pre Pinterest bolo potvrdené ako „zadržanie“ akcií.

Keď sa pozrieme na čísla spoločnosti do roku 2020, tržby spoločnosti rástli rýchlejšie ako priemerný trh v USA o 36,5% a internetový obsah v USA. & Priemer v informačnom priemysle.

Na rozdiel od toho pre rok 2021 sa predpokladá, že spoločnosť bude rásť vynikajúcim tempom 64,96% ročne a v štvrtom štvrťroku spoločnosti sa tiež predpokladá, že sa jej rast zvýši na zhruba 60% medziročne.

Pokiaľ ide o celoročnú predpoveď spoločnosti, odborníci predpovedali nárast o 43% v rokoch 2020/2021 s ďalším zvýšením na 2,4 miliardy dolárov v budúcom roku.

Pomer dlhu spoločnosti PINS k vlastnému imaniu sa tiež považuje za primeraný pri výpočte 0,19.

Z dlhodobého hľadiska je analýza zelená a je úspešná do roku 2020, keď budú ľudia stále kreatívnejší a jej kvitnúce čísla robia z tejto bublinkovej akcie perfektný doplnok pre dlhodobé investície..

5. Etsy Inc – ETSY

Populárna webová stránka elektronického obchodu Etsy je silnou silou v roku 2020 a má pokračovať v ďalšom prechode do nového roka a nasledujúcich rokov.

Rovnako ako ďalšie spoločnosti v oblasti elektronického obchodu na zozname, aj spoločnosť Etsy profitovala z pandémie, pretože spotrebitelia mali viac času na nakupovanie jedinečných, ručne vyrobených vzorov, od príležitostných dizajnových výrobkov až po svadobné šaty..

Spoločnosť Etsy pôsobí z celého sveta a spája návrhárov a zákazníkov so svojimi zákazníkmi z celého sveta.

Medzi ďalšie produkty, ktoré sú tento rok žiadané, patria jedinečné dizajny pleťových masiek od autorov, ktorí dosiahli dobrý predaj po celom svete..

Ako akcia, ktorá bola klasifikovaná ako podhodnotená o 4,92% kvôli cene v reálnej hodnote a kvôli hotovostnému toku, keď uvidíte, ako si akcia vedie ďalej s predikciami akcií, možno budete chcieť byť zapojení do tejto rastúcej spoločnosti.

Hodnotenie Zacks Rank hodnotilo akcie ETSY v súčasnosti ako „Buy“ spolu s 11 z 13 investorov z Wall Street, ktorí hodnotili túto akciu ako „Strong Buy“ pohybujúcu sa vpred s 1 „Buy“ a 1 „Hold“.

A existuje dôvod, prečo analytici predpovedajú takéto predpovede, pretože hrubý tovar spoločnosti dosiahol v roku 2020 iba 10 miliárd dolárov, čo je takmer dvojnásobok hodnoty z predchádzajúceho roka.

Podľa The Wall Street Journal zaznamenala spoločnosť Etsy v Cyber ​​Monday tiež lepší rast digitálneho predaja, keď o 73% porazila niektoré z väčších značiek vrátane Amazonu.

Zo správy spoločnosti za 3. štvrťrok vyplýva pozitívny výhľad.

K 30. septembru boli tržby spoločnosti na úrovni 451 478 dolárov medziročne vyššie o 128,1%, pričom jej tržné tržby boli ohromných 341 623 dolárov, čo je oproti roku 2019 nárast o 141,2%.

Popri finančných prírastkoch spoločnosti zaznamenal Etsy nárast aktívnych kupujúcich o 55,4%, a to zo 44 807 v roku 2019 na 69 649 do roku 2020..

Prognóza smerujúca do budúcnosti predpovedaná analytikmi vyzerá pre ETSY jasne.

Očakáva sa, že tržby spoločnosti vzrastú o 24,72% ročne, pričom priemerný trojročný odhad výnosov je stanovený na 2,7 miliardy dolárov, čo je o 99,2% viac ako v tomto roku..

Prognóza zisku na akciu ETSY má tiež veľkorysý výhľad, pretože má priemernú ročnú predpoveď na 2,04 USD, čo vedie k priemernej trojročnej predpovedi na 4,55 USD o + 135,65%..

Na záver je predpovedané, že príjmy Etsy vzrastú o 31,81% ročne.

Pretože sa predpokladá, že príjmy spoločnosti budú rásť o 24,72% rýchlejšie ako priemer na americkom trhu, jej príjmy sa v najbližších rokoch majú zaiskriť a globálne plánované merania uzamknutia, ktoré povedú k väčšiemu predaju online, robia z akcií Etsy investičný prírastok nakupujte a uschovajte v dohľadnej budúcnosti.

6. Teladoc Health Inc – TDOC

Spoločnosť Teladoc Health Inc bola v roku 2020 na správnom mieste, v pravý čas, pretože priemysel telemedicíny sa snaží tlačiť smerom dopredu do budúcnosti.

Nadnárodná spoločnosť pre telemedicínu a virtuálnu zdravotnú starostlivosť, ktorá bola založená v roku 2002, sa v priebehu roku 2020 stupňovala, pretože ľudia zostali doma a stále to tak robia po celom svete s dôsledkami blokovania, ktoré majú zabrániť šíreniu koronavírusovej infekcie..

Pretože jednotlivcov nebolo možné vidieť pri individuálnych fyzických schôdzkach, vstúpte do programu Teladoc Health a ušetrite tak deň, pretože značka umožňuje ľuďom lekárske stretnutia so zdravotníckymi pracovníkmi prakticky online..

Vlani akcie spoločnosti Teladoc vzrástli o 139%, pretože trh telemedicíny sa začal v budúcnosti rozširovať.

V súčasnej podobe má spoločnosť zhruba 51,5 milióna aktívnych členov z celého sveta, ktorí sú schopní využívať jej služby.

Aj keď úspech spoločnosti v priebehu roka môže ľudí spochybniť, aby si mysleli, že spoločnosť mala prospech iba z dôvodu vypuknutia epidémie Covid-19, v skutočnosti to tak nie je..

TDOC je na vzostupe už mnoho rokov, pretože toto odvetvie vedie do budúcnosti vďaka svojej virtuálnej lekárskej prítomnosti. V roku 2005 uskutočnil Teladoc viac virtuálnych stretnutí ako ktorákoľvek iná spoločnosť v odbore na 15 miliónov virtuálnych stretnutí.

Hodnotenie Zacks Rank je stanovené ako „Hold“ pre spoločnosť s hodnotením „A“ pre rast, spolu s 15 z 24 analytikov z Wall Street s hodnotením „Strong Buy“ a 9 s hodnotením „Hold“ pre značku..

Očakávané výnosy z rastu spoločnosti vyzerajú dobre s mimoriadnym tempom rastu 76,31% ročne.

Priemerná miera rastu medicínskych akcií v prvom roku je stanovená na 2,0 mld. USD o + 125,44% a očakáva sa trojročná priemerná predpoveď, ktorá je stanovená na 3,5 mld. USD o + 307,4%..

Analytici z Wall Street tiež predpovedali, že cena akcií spoločnosti Teladoc by sa mohla do januára 2022 potenciálne zvýšiť na 230,04 USD, zatiaľ čo cena akcií spoločnosti je dnes na úrovni 219,29 USD.

Aj keď stále čaká na zisk spoločnosti, Teladoc Health je osvedčený a ukazuje, kam značka vedie.

Výkonnosť tejto akcie ani zďaleka nekončí a v priebehu nasledujúcich rokov bude s rastom do digitálnej budúcnosti rásť. Vďaka tomu je spoločnosť Teladoc Health skladom na nákup v roku 2021.

7. Zdravie úrody & Rekreačné Inc – HARV

Keďže v roku 2021 sa ujme vedenia v Bielom dome zvolený prezident Joe Biden, kanabisový priemysel má potenciálne stúpať.

Kanadská spoločnosť HARV je jednou z akcií s menšou kapitalizáciou v porovnaní s inými zásobami kanabisu, ktoré sú dnes na trhu, ale má oproti iným významné výhody..

V súčasnosti sa obchoduje za 2,56 USD na akciu, analytik a investori, ktorí už sú na trhu s kanabisom, odporúčajú akciám „ukradnúť“ kvôli potenciálnemu rastu spoločnosti v nasledujúcich rokoch.

7 analytikov z Wall Street udelilo v súčasnosti priemerné konsenzuálne hodnotenie „nákupu“ s cieľovou cenou 4,29 CAD za akciu, vzhľadom na finančné údaje spoločnosti.

V roku 2020 sa tržby zvýšili o 229 mil. USD, hoci čistý predaj mierne poklesol o – 45,5 mil. USD, pričom čistý dlh spoločnosti sa počítal s hodnotou 167 mil. USD.

Vo finančnej správe spoločnosti HARV za druhý štvrťrok sa tržby spoločnosti zvýšili o 55,7 mil. USD, čo je o 109% viac ako v roku 2019, keď dosiahli 26%.

Podľa správy spoločnosti za tretí štvrťrok spoločnosť HARV vykázala tržby v treťom štvrťroku na 61,6 milióna dolárov, čo je nárast o 86% od roku 2019 spolu s upraveným EBITDA o 10,5 milióna dolárov v porovnaní s výsledkom v druhom štvrťroku, ktorý dosiahol 4,1 milióna dolárov.

Čistá strata spoločnosti bola v správe tiež výrazne poučná, pretože spoločnosť HARV vykázala v treťom štvrťroku čistú stratu 2,1 milióna dolárov v porovnaní s čistou stratou 39,1 milióna dolárov v treťom štvrťroku 2019.

Vpred, zbierajte zdravie & Rekreácia zastavila niektoré zo svojich plánov v roku 2020 na zníženie nákladov v dôsledku pandémie. V súčasnosti sa však plánuje expanzia v roku 2021, pretože priemysel získava väčší rast a zaslúži si pozornosť, ktorú si zaslúži..

Keď sa nový rok naplno rozbehne, je kanabisový priemysel priemyslom, ktorý sa bude prudko zvyšovať s Harvest Health & Rekreačná spoločnosť Inc je jednou z najlepších akcií na nákup v celkom novom kanabisovom priemysle.

Výbery na sklade: súhrn

Tieto vybrané top 7 najlepších akcií pre rok 2021 ponúkajú širokú škálu rozmanitosti, pretože tieto akcie sa nachádzajú v rôznych priemyselných odvetviach, majú a archivujú fantastické výsledky rastu a z dlhodobého hľadiska sú predurčené na dosiahnutie väčšieho úspechu, ako predpovedajú analýzy a vedenie každej spoločnosti..

Ako investovať do najlepších 7 najvýkonnejších akcií?

Ďalším krokom na vašej obchodnej ceste, keď budete spokojní so svojimi vybranými akciami, je pozrieť sa na to, ako získať toho pravého brokera vhodného pre vaše investičné potreby..

Investovanie je jednoduché, rýchle a ľahké, ak máte správne spojenie.

Nie, nemusíte si vybavovať žiadne fyzické schôdzky ani prebiehajúce telefónne hovory, všetko jednoducho urobíte z pohodlia domova online.

Popredná online obchodná platforma eToro má všetko a ešte viac poruke pre vašu investičnú cestu. Ak ste začiatočníci v investovaní, doposiaľ na trhu nie je lepšia platforma.

S viac ako 12 miliónmi klientov na celom svete, prístupom k viac ako 800 akciám, do ktorých je možné investovať, prístupom na viac ako 16 medzinárodných trhoch vrátane dvoch najväčších trhov Veľkej Británie a USA, to všetko s ďalšou obrovskou výhodou ponuky nulová provízia– poplatky.

Ak je to viac času a výskumu, ktorý požadujete, eToro ponúka online kurzy, ktoré vám pomôžu zdokonaliť sa v znalostiach obchodovania s akciami, a v prípade potreby aj rýchlokurzy s osobným lektorom, ktorý bude schopný odpovedať na otázky a dotazy. môžete mať.

Len čo si otvoríte obchodný účet, môžete si začať svoju obchodnú cestu vo svojom voľnom čase.

Ak hľadáte usmernenie, aj keď je rozumné nebrať jednotlivcov doslovne, doslovne, eToro vám dáva tú výhodu, že máte možnosť vidieť a pristupovať k portfóliám iných investorov, ak chcete hľadať ďalšiu inšpiráciu..

eToro – špičkový maklér, nakupujte akcie za 0% provízia

sprostredkovateľ etoro

eToro sa na trhu cenných papierov osvedčili ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ich vyskúšať.

Váš kapitál je ohrozený. Môžu sa účtovať ďalšie poplatky

Kľúčové informácie:

  • 7 najlepších akcií na rok 2021 sú tiež akcie, ktoré si z dlhodobého hľadiska udržia.
  • Vybraných najvýkonnejších 7 akcií stále prichádza s vlastnými rizikovými prvkami, čo je rozumné vykonať pri výskume vami vybraných akcií ďalší prieskum..
  • Ak ste začiatočník, pri vytváraní portfólia sa odporúča mať dobrú rozmanitosť akcií.
  • Vyberte si svojho brokera múdro, keď hľadáte na začatie svojej obchodnej cesty, pretože by to mohlo byť nákladné.
  • Vždy jemne pripomínajte, že pri investovaní nie je nič zaručené, takže je rozumné, aby ste si pred vložením peňazí vždy uvedomili, do čoho idete..

Dúfame, že náš zoznam najlepších akcií, ktoré budú investované do roku 2021, bol užitočný. Nech už je vaša investičná stratégia akákoľvek, sledovanie aktuálnych trendov a predpovedí je najlepším spôsobom, ako vybudovať silné portfólio plné najlepších akcií.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me