Hľadáte najlepšie akcie na nákup? Táto príručka odpočítava najlepších 9 akcií, ktoré by vám mohli v roku 2021 zarobiť, a ukáže vám, ako si tieto najlepšie akcie zvoliť.

Ak ste v oblasti investovania nováčikom a chcete zistiť, ktoré akcie na trhu sú nastavené tak, aby vám prinášali dobrú návratnosť, pozrite sa na 9 akcií, ktoré sa snažia archivovať váš cieľ zbohatnúť pri rozumnom investovaní do správne rastúcich akcií..

Top 9 najlepších akcií nastavených tak, aby ste zbohatli

Tu je rýchly prehľad našich 9 najlepších akcií, ktoré vám v roku 2021 môžu zarobiť:

  1. Pinterest
  2. ETSY
  3. BlackBerry
  4. Námestie
  5. Adobe
  6. PayPal
  7. Intuitívne chirurgické
  8. Facebook
  9. Cresco Labs

Všetky tieto najlepšie akcie, ako aj mnoho ďalších, môžete kúpiť na eToro a zaplatiť 0% poplatky!

Deväť vybraných akcií sa môže pochváliť mnohými pozitívnymi a silnými atribútmi, vďaka ktorým sú tieto akcie tie, ktoré, ak nie sú investované, určite ponechajte na svojom radare, aby ste sa pozreli na investovanie do ďalších rokov tohto roka. Pozrime sa podrobnejšie na to, ako si tieto akcie počínali a čo vyzerajú, že vám v budúcnosti ponúknu, pretože sa zdá, že tieto akcie budú slúžiť v dlhšom období..

Najlepšie akcie na nákup, aby ste zbohatli

Pre investorov je cieľom predovšetkým zistenie, že určité akcie alebo viaceré akcie, ktoré môžu vyzerať, že vás zbohatnú. Hľadáte určitú spoločnosť, ktorá sa chystá nastoliť ďalší „zázračný zázrak“ v akejkoľvek oblasti, ako je napríklad budúca dopytovaná vakcína Covid-19 alebo spoločnosť, ktorá poskytuje najlepšie kanabis na trhu.

Na druhej strane ich potom vedie dopyt v zásobách k dlhodobému zotrvávaniu, pretože sa zdá, že v priebehu rokov prinesú výnimočný rast. To je to, čo mnoho investorov vkladá svoje nádeje do hľadania, a áno, tento sen je viac ako dosiahnuteľný.

Ak ste v investovaní začiatočníkom a hľadáte také akcie, ktoré by vás mohli obohatiť, možno už máte predstavu, ktoré akcie majú veľký potenciál. Všeobecne sa však odporúča uskutočniť ďalší výskum základov rôznych akcií, pretože budete mať možnosť vidieť celkový obraz akcií vrátane jeho minulosti, najnovšej výkonnosti a toho, čo predpovedá budúce zaujímavé akcie..

Rok 2020 priniesol mnoho lekcií pre investorov, vďaka ktorým si mnohí ponechali oveľa väčší pozor na rast akcií kvôli mnohým búrlivým skalnatým cestám kvôli globálnej pandémii, čo následne viedlo k tomu, že sa investori držali buď akcií s rastom s veľkým stropom (ktoré držia veľký rast s menšou volatilitou) alebo dokonca s investíciou do dividendových akcií (považovaných za bezpečnejšie investície).

Napriek tomu rastové akcie, aj keď všetky predstavujú svoje vlastné rizikové prvky, ponúkajú fantastické vyhliadky na rast, ktoré môžu viesť k obrovskému úspechu, úspechu, ktorý môže trvať mnoho rokov a bude z vás veľmi bohatý, ak sa pozriete na dlhodobé udržanie týchto investícií. spolu s náležitou starostlivosťou.

Ako si vybrať najlepšie akcie, ktoré by mohli vyzerať, aby vás zbohatli

Ak hľadáte investíciu do akýchkoľvek akcií, existuje veľa faktorov, ktoré musíte vziať do úvahy pred priamym nákupom akýchkoľvek akcií.

Po prvé, východiskovým bodom je čas na vypracovanie domácej úlohy týkajúcej sa cenných papierov, o ktoré sa zaujímate. Potom sa môžete zamerať na rozšírenie svojich obzorov a na preskúmanie viacerých akcií, čo vám môžu ponúknuť, keď pochopíte a lepšie rozumiete hodnoteniu akcií.


Toto je najdôležitejší a najdôležitejší krok pri začatí alebo prechode obchodnej cesty. Pri hľadaní dobrej hodnoty v rámci každej akcie je kľúčové preskúmať základy každej akcie vrátane jej budúceho potenciálu, najmä ak sa snažíte dlhodobo uchovať akciu, keď sa snažíte dosiahnuť vysoké výnosy..

Ako som stručne uviedol, medzi základné princípy spoločnosti patrí skúmanie rôznych metrík oceňovania, ako napríklad pomer P / E spoločnosti, pretože to vám pomôže zistiť, ako dobre si vedie cena akcií v porovnaní so ziskom spoločnosti, ku ktorej táto hodnotová stratégia patrí. je široko sledovaný investormi pri pohľade na najlepšie akcie na zvýšenie bohatstva.

Po druhé, vziať do úvahy, v akom dlhu je spoločnosť. Pohľad na pomer dlhu a vlastného imania spoločnosti je ďalším kľúčovým prvkom, ktorý je potrebné vziať do úvahy. Ak má akcia vysokú úroveň dlhu v porovnaní s vlastným imaním, potom je táto akcia vystavená vysokému riziku a môže byť nakoniec nákladná..

Pohľad na cenu akcií spoločnosti tiež naznačuje, ako dobre si akcia vedie. Ak cena akcií výrazne stúpa, je to jasný indikátor toho, že spoločnosť ponúka potenciál rastu a zárobku, vo väčšine prípadov.

Keď ste si preštudovali kľúčové finančné prvky akcie, potom je rozumné pozrieť sa na to, o čo akcie usilujú, pokiaľ ide o budúci vývoj s budúcimi stratégiami spoločnosti a rastovými plánmi..

Ak vezmeme do úvahy všetky tieto faktory, sú to kľúčové prvky pri zisťovaní, či je stav zásob na vzostupe. Ak hľadáte konkrétne akcie, ktoré vás chcú obohatiť, je rozumné pozrieť sa na väčší obraz.

Zoznámte sa s trhom a jeho fungovaním. Existujú na trhu akcie, ktoré ponúkajú služby v rozličných priemyselných odvetviach, ako napríklad akcie, ktoré sa dostali na tento zoznam, BlackBerry Inc. Tieto akcie súvisia s automobilovým priemyslom ktoré elektrické vozidlá sa snažia ovládnuť cesty v priebehu nasledujúcich 20 rokov a viac spolu s ďalšími cestami.

Po tomto všetkom sa pozrime na 9 akcií uvedených v tomto zozname. Tieto vybrané akcie majú silné základy, aby mohli buď pokračovať vo svojich úspešných príbehoch, alebo dosiahnuť ďalší rastový úspech, pretože sa buď dobre adaptovali, alebo boli v tomto náročnom roku inteligentne umiestnení a vzhľadom na to, že do ďalších rokov povedieme, sú pekne v dobrej pozícii.

Preto sme zostavili zoznam najlepších akcií, ktoré by vás mohli v budúcich rokoch presadiť.

1. Pinterest

Underdog platforma pre sociálne médiá Pinterest Inc je akcia, ktorá je nielen jedinečná v porovnaní s inými platformami sociálnych médií, ale svojou jedinečnosťou sa ukazuje ako zásoba sociálnych médií, do ktorej by ste mali investovať. Jednotlivci sa zhromažďujú na tejto stránke, aby získali jedinečnú , kreatívne a cenovo dostupné štýly, vzory a inšpirácia spolu s oveľa viac.

V roku 2020 táto zásoba sociálnych médií vynikla, keď jednotlivci pri nakupovaní najnovších trendov hľadali módu a kreatívnu inšpiráciu zameranú na budúcnosť. Potvrdilo sa tak, že platforma mala od augusta 2020 viac ako 400 miliónov aktívnych používateľov. spoločnosť umožňuje jednotlivcom vyhľadávať a „pripínať“ ich obľúbené dizajny na rôzne náladové dosky alebo viac bežne známe ako „pinboardy“ spolu s možnosťou zakúpenia ich vybraných návrhov..

V porovnaní s inými platformami sociálnych médií sa PINS považuje za zábavnejšiu, pozitívnejšiu a kreatívnejšiu platformu, ku ktorej máte prístup aj k GIFS a videám, ktoré si môžete vychutnať.

Táto akcia od svojho založenia na konci roku 2009 zaznamenala dobrý rast, pretože si získala meno vo svete sociálnych médií a stala sa spoločnosťou s veľkým kapitálom s trhovou kapitalizáciou až do výšky 50,66 miliárd dolárov.

V posledných dňoch spoločnosť poskytujúca služby sociálnych médií zverejnila svoje najnovšie výsledky za štvrtý štvrťrok a celý rok 2020 a chlapec túto akciu nesklamal.

Spoločnosť vykázala medziročný rast tržieb za Q4 o 76% na 706 miliónov dolárov, pričom tržby v roku 2020 medziročne vzrástli takmer o 50% na celkové tržby 1 693 miliónov dolárov. Na základe týchto výnosov spoločnosť potvrdila, že v roku 2020 získala viac ako 100 miliónov aktívnych používateľov, čo je doposiaľ najlepší rok v histórii Pinterestu, pokiaľ ide o prijímanie nových používateľov, čo zvýšilo počet globálnych aktívnych používateľov mesačne, keď dosiahol 459 miliónov, čo predstavuje nárast o 37% medziročne.

Na záver tejto správy generálny riaditeľ Ben Silbermann a finančný riaditeľ Todd Morgenfeld potvrdili, že tento rok bol pre spoločnosť fantastickým úspechom a zároveň potvrdil budúce plány rastu spoločnosti, keďže sa snaží pokračovať v úspechu tejto akcie..

„Q4 uzavrela pre Pinterest pozoruhodný rok rastu. Pokračujúca inovácia produktov, realizácia a skoršia a dlhšia sviatočná sezóna nám pomohli dosiahnuť medziročný rast výnosov o 76%, “uviedol Todd Morgenfeld, finančný riaditeľ spoločnosti Pinterest.

Zatiaľ čo generálny riaditeľ Ben Silbermann uviedol: „Pri pohľade do budúcnosti sa budeme naďalej zameriavať na poskytovanie inšpiratívnejšieho a nakupovateľnejšieho obsahu a na pomoc inzerentom uvedomiť si hodnotu a pozitivitu našej platformy.“

V nadväznosti na budúci výhľad tejto akcie sú prioritami strategických plánov spoločnosti do roku 2021 skúsenosti spoločnosti Pinner, úspech inzerenta a nákupná trieda, do ktorej bude spoločnosť investovať, pretože sa bude usilovať o ďalší rast počtu zamestnancov spolu s pokračovaním podpory a rastu. dlhodobý rast.

V porovnaní s februárom 2020 cena akcií PINS vzrástla takmer trikrát viac, ako je dnes, na 80,44 USD v porovnaní s 25,20 USD tentoraz v minulom roku, čo pri pohľade na jej reálnu hodnotu zanecháva dojem, že táto akcia je v súčasnosti tiež mierne nadhodnotená. . Cena akcií tejto akcie navyše počas svojej doby vykazovala mierne hrbole, avšak za posledné mesiace sa dokázala bez väčšieho prerušenia akcelerovať..

Keď porovnáte túto akciu s akciou ako Facebook (FB), ktorá sama o sebe dosiahla dobré čísla, a to nielen minulý rok, ale aj mnoho rokov, zaznamenala spoločnosť PINS nárast o 37% nových aktívnych používateľov mesačne v porovnaní s Facebookom, ktorý plošne na všetkých svojich platformách čerpal 14%.

Akcie spoločnosti PINS obsahujú bezchybnú súvahu spolu s predpokladaným nárastom predpokladaných výnosov a výnosov takmer o 50%, takže nie je pochýb o tom, že tieto akcie môžu pokračovať v archivácii.

Pretože akcie spoločnosti PINS sa snažia začať Q1 s orientačným výnosom 70% na základe údajov spoločnosti, je to len začiatok toho, čo by mohlo byť nielen ďalším úspešným rokom, ale jedným z mnohých pre túto rastúcu pozitívnu platformu sociálnych médií, ku ktorej sa môže pozerať na to, ako časom budete sedieť na dobrých zárobkoch.

Z Pinterestu môže byť zjavne oveľa viac. Preto je na prvom mieste v našom zozname najlepších akcií.

Nakúpte teraz skladom PINS s 0% províziou

2. ETSY

Aj keď sa budeme držať módnych a kreatívnych trendov, ďalšou populáciou, ktorá sa pri návrate môže pozerať na kreativitu, je Etsy Inc (ETSY).

Akcie ETSY dostali za posledný rok a do nedávnych dní nadšené recenzie, pretože si zaslúžia uvedenie. Pretože táto kreatívna americká webová stránka elektronického obchodu pomohla jednotlivcom zostať v podnikaní a čerpať príjmy počas celého roku 2020 pomocou jedinečných riešení remeselnícke vzory od bytových dekorácií po oblečenie.

Popredné online trhovisko v súčasnosti umožňuje predajcom uvádzať na trh a predávať svoje výrobky po celom svete. Každý zoznam stojí 0,20 USD a spoločnosť Etsy získava 5% z konečnej predajnej ceny každého produktu. Zatiaľ čo predajcovia potom platia mesačný poplatok spoločnosti Etsy Inc, aby mohli pôsobiť na svojom trhu.

V priebehu roku 2020 boli jednotlivci tlačení k online nakupovaniu, pretože obchody na celom svete už niekoľkokrát zatvorili svoje dvere. V mnohých krajinách v súčasnosti platia obmedzenia týkajúce sa ponechania obchodov zatvorených. Online trhy tak môžu zvyšovať príjmy prostredníctvom online predaja a spoločnosť Etsy sa snaží byť jeden jasný víťaz v tejto hre.

Spoločnosť, ktorá má zverejniť svoje výsledky za Q4 a celý rok na konci februára 2021, si už vybrali a hovorili o nich investori z celého sveta.

Keďže investori netrpezlivo očakávajú, čo tieto akcie vtiahli za posledný štvrťrok a čo tieto akcie vygenerovali v priebehu roka, keďže v roku 2020 dominoval na trhu sektor elektronického obchodu. Skutočnosť, že šok Etsy vzrástol o viac ako 330% v priebehu roka sa zdá, že akcia bude poskytovať očakávané fantastické výnosy, najmä preto, že bude zahŕňať výpredaje počas vianočného sviatočného obdobia.

V správe spoločnosti za 3. štvrťrok vzrástli príjmy spoločnosti ETSY Inc v treťom štvrťroku o 128% na 451 478 dolárov, z roku 2019 na 197 497 dolárov, čo vykázalo nárast o 102,1% za deväťmesačné obdobie končiace 30. septembra na 1 108 270 dolárov.

Počet aktívnych predajcov vzrástol o 42% spolu s aktívnymi kupujúcimi, ktorí sa zvýšili na 55,4%, čo potvrdzuje, že nakupujúci hľadali jedinečné dizajny.

Cena akcií ETSY je dnes na úrovni 229,15 USD s 52-týždňovým rozpätím medzi 29,95 USD a najnižšou hodnotou 239,47 USD. Ale na základe štatistík spoločnosti vrátane ceny akcií a pomeru P / E 118, ktoré momentálne drží, je táto akcia prinajmenšom nadhodnotená. Ak sa však zdá, že cena akcií klesá, táto akcia určite pridá do vášho portfólia a uchová si tak veľkú dlhodobú investíciu, pretože sa môže pochváliť skvelými vyhliadkami na rast so všetkou svojou jedinečnosťou.

Mnoho odborníkov by namietalo, že zásoby ETSY majú pred sebou ešte dlhú cestu. Máte šancu kúpiť si akcie za výhodnú cenu.

Kúpte si skladové zásoby ETSY s províziou 0%

3. BlackBerry

BlackBerry, nadnárodná spoločnosť Candian, stojí v skúške času a stále si drží svoju pozíciu v sektore inteligentných telefónov. Pravda, BB Stock určite nebude mať konkurenciu medzi spoločnosťami ako Apple Inc (AAPL), ale BlackBerry Inc je určite silným hráčom, pretože v posledných rokoch zmenil svoje zameranie na iné spôsoby vrátane kybernetických bezpečnostných služieb a riešení internetu vecí. Preukázať, že táto populácia je schopná rozmanitosti a môže vyzerať, že v tejto rastúcej ceste uspeje.

V posledných dňoch cena akcií spoločnosti BB dramaticky vzrástla, o čom spoločnosť BlackBerry dokonca uviedla, že si nie sú istí presnou príčinou náhleho obrovského nárastu dopytu, okrem toho, že investori už môžu vidieť niečo zvláštne, čo sa potenciálne môže rozvíjať budúcnosť, keď sa svet BlackBerry posúva k ďalším rozvíjajúcim sa odvetviam.

Aj keď spoločnosť BlackBerry stále pracuje v sektore inteligentných telefónov, jej smerodajné sú jej riešenia v oblasti kybernetickej bezpečnosti. Jednou z možností, kde môže BlackBerry iba vyniknúť, je jeho platforma Intelligent Vehicle Data Platform (IVY). Táto dátová platforma pomáha výrobcom automobilov získať presné a zabezpečené údaje o vozidlách, aby boli schopní udržať sa alebo stabilizovať, spolu s vytváraním ďalších prehľadov, ktoré je potrebné k vozidlám pridať, aby poskytli lepší zážitok z jazdy..

Keď už je povedané, spôsob, ktorým sa uberá a tlačí smerom k veľkému posunu smerom k elektromobilom, je to obrovská cesta, ktorá by sa mohla dobre pozerať na vynikajúce zásoby BB a ktorá by mohla naďalej výrazne rásť. Spolu s IVY bol softvér BlackBerry QNX od polovice roku 2020 už nainštalovaný do viac ako 175 miliónov automobilov po celom svete, čo bol obrovský nárast oproti správe spoločnosti z roku 2019..

Okrem rastúcej cesty spoločnosti v automobilovom priemysle je BlackBerry aj prevencia a blokovanie počítačových vírusov spôsobom, ktorý vyzerá a prináša dobré výsledky. Spoločnosť BlackBerry získala v priebehu času rôzne spoločnosti a spoločnosť, v ktorej v roku 2019 kúpila spoločnosť BlackBerry Inc za 1,4 miliardy dolárov softvérovú firmu Cylance, ktorá získala niekoľko ocenení za svoje úspechy a v roku 2019 mala tržby 100,1 milióna dolárov..

Ako vyzerá BlackBerry Stock dnes?

Spoločnosť BlackBerry Inc v súčasnosti drží akciovú cenu 13,17 USD a drží 52-týždňové rozpätie od 2,70 USD do najnižšej a 28,77 USD do najvyššej. Cena akcií spoločnosti BB je však veľmi volatilná, ako sa ukázalo, a to nielen v posledných mesiacoch, ale aj v posledných rokoch.

Keď sa pozriete na tieto základy akcií, môžete vidieť, že akcie BB vyzerajú vysoko rizikovo a mali by ste pravdu. Ďalším pozitívom, ktoré pre túto akciu zostáva, je to, že má zdravú finančnú pozíciu vrátane krátkodobých aktív BlackBerry, ktoré dobre prevyšujú krátkodobé aj dlhodobé pasíva..

V nedávnej správe spoločnosti za Q3 sa potvrdilo, že akcie v Kanade mali ďalší solídny výkon. Spoločnosť vykázala príjmy GAAP za tretí štvrťrok o 218 miliónov dolárov nižšie ako spoločnosti v druhom štvrťroku 259 miliónov dolárov, stále však vykazuje silný dopyt spolu s príjmami GAAP zo softvéru a služieb za tretí štvrťrok na úrovni 162 miliónov dolárov, aj keď toto číslo zaostáva za spoločnosťou Hodnota z roku 2019 vo výške 262 miliónov dolárov. Pokles bol spôsobený kolektívnymi faktormi, ktoré prispeli, vrátane pandémie Covid-19, pretože trvalo a stále sa zmocňuje ekonomiky.

Celková hotovosť spoločnosti, jej ekvivalenty, krátkodobé a dlhodobé investície boli tiež pekne stanovené na 757 miliónov dolárov, pričom čistá hotovosť z prevádzkových činností bola 29 miliónov dolárov.

Keďže sa oblasti nepochybne naďalej zrýchľujú, v sektore kybernetickej bezpečnosti uvidia jednotlivci naďalej pracovať na diaľku spolu s elektrickými vozidlami, ktoré sa chcú v nasledujúcich rokoch presadiť na cestách, pričom všetky tieto faktory majú v týchto rastových cestách zakomponované zásoby BB..

To vedie k potvrdeniu, že spoločnosť BlackBerry Inc je v skutočnosti akciová spoločnosť, ktorá by mohla vyzerať ako hráč so smoliarom, ktorý by mohol vyzerať s veľkým finančným výnosom, pretože predpovede predpovedaných ziskov budúcich trojročných výhľadov stúpajú o 89% ročne. a existuje veľa pozitívneho vývoja pri vytváraní tohto rastového fondu.

Kúpte si BB akciu s 0% províziou teraz

4. Námestie

Americká spoločnosť poskytujúca finančné služby Square Inc (SQ) je akcia, ktorú už možno poznáte, pretože táto akcia je v súčasnosti ďalšou z dominujúcich akcií na trhu..

Táto akcia je jednou z najvýkonnejších akcií na trhu v USA a je už niekoľko rokov, pretože je zrejmý dopyt oboch spotrebiteľov, čo zase viedlo investorov k naskočeniu na túto výkonnú akciu.

Aj keď bola táto zásoba v priebehu rokov výkonnou spoločnosťou, mnoho analytikov si myslelo, že táto zásoba v dôsledku pandémie koronavírusov nesplní očakávania za posledný rok. Pretože pri všetkom spravodlivom zaobchádzaní s odvetvím pohostinstva, ktoré bolo ťažko zasiahnuté a ktoré vo veľkej miere operuje s využitím spoločnosti Square Inc, bola táto cesta považovaná za veľkú stratu pre akcie. Šetriacou úsporou pre SQ je však úspora jej hotovostnej aplikácie, ktorá bola šetriacou milosťou pre akciu a pokračovala a mohla by potenciálne pokračovať v silne post-Covid-19..

Aplikácia Cash je navrhnutá tak, aby používateľom umožňovala vzájomné prevody peňazí pomocou aplikácie pre mobilné telefóny, čo ponúka ľahkosť a efektívnosť.

Ďalším kľúčovým bodom, na ktorý je potrebné poukázať v súvislosti s touto akciou v súvislosti s aplikáciou Cash App, je to, že spoločnosť Square v novembri 2020 oznámila, že sa zameriava na získanie Credit Karma Tax. Credit Karma Tax je služba registrácie daní „urob si sám“, ktorá umožňuje jednotlivcom a vlastníkom firiem využívať túto službu na dosah ruky.

Existuje mnoho spôsobov, ako môžu jednotlivci používať túto futuristickú aplikáciu, ktorá zvyšuje perspektívu rastu tejto kvitnúcej populácie ako celku. A ako bude zavádzanie vakcín pokračovať, na kartách sú nádeje na úplné otvorenie pohostinského priemyslu, vďaka ktorým bude táto zásoba opäť prekvitať..

Kvôli pretrvávajúcej pandémii Covid-19 boli akcie spoločnosti Square zrazené, ale stále dosahovali veľmi dobré výsledky, čím prekonali revidované očakávania prognózy, ktoré analytici poskytli akciám, keď sa sektor pohostinstiev vydal na juh.

Dnes je cena akcie na hodnote 262,24 USD, čo od marca 2020 akcia výrazne poklesla na najnižšiu cenu 38,09 USD 20. marca 2020. Odvtedy však akcie opäť pôsobivo pribudli, a to je všetko najmä vďaka Hotovostná aplikácia.

Niekto môže namietať, že v skutočnosti je táto zásoba výrazne nadhodnotená na základe pomeru zásob PE.

V rámci správy spoločnosti za Q3 spoločnosť Square Inc potvrdila, že ekosystém aplikácií Cash App zaznamenal zvýšenú angažovanosť, pretože počet zákazníkov aplikácií Cash App sa takmer zdvojnásobil oproti obdobiu Q3 v roku 2019. Vďaka týmto novinkám dosiahol hrubý zisk aplikácie Cash App 385 miliónov dolárov, čo je medziročne viac o 212% -rok.

Potom vám ponúkneme pohľad na celkový čistý výnos spoločnosti, ktorý k 3. štvrťroku spoločnosti dosiahol 3,03 miliárd dolárov, čo spoločnosti prinieslo medziročný nárast o 140%. Celkové čisté príjmy bez bitcoinu sa zvýšili o 1,40 miliárd dolárov, čo predstavuje medziročný nárast o 25%.

Čo môžete očakávať od štvorcového skladu vpred?

Akciové spoločnosti Square Inc dostali analytici zmiešané recenzie, pozerajúc sa do budúcnosti obklopená pretrvávajúcou neistotou, že pandémia Covid-19 na celom svete rastie, 18 z 36 analytikov z Wall Street ohodnotilo túto akciu ratingom „silný nákup“, 2 sklad má hodnotenie „Kúpiť“, 13 produkt hodnotí „Pozdržať“, 1 hodnotenie „Predať“ a 2 hodnotenie „Silný predaj“, čo dáva tejto akcii konsenzuálne hodnotenie „Kúpiť“.

Zatiaľ čo spoločnosť Zacks Investment Research poskytla konsenzus ratingu „Hold“ pre danú akciu, ale s príslušným stupňom A pre rast. Spolu s predpokladaným rastom príjmov bude v nasledujúcich troch nasledujúcich rokoch rast zdravých 76% ročne.

Táto akcia má silný a sľubný dlhodobý rastový potenciál, pretože pokračuje v pridávaní ďalšieho softvéru, ktorý zjednoduší a zefektívni ich existujúce aplikácie pre používateľov na celom svete pri vykonávaní ich transakcií. Vytvorenie tejto akcie, z ktorej budete chcieť pridať do svojej rozsiahlej zbierky akcií, ale ideálne je pridať túto akciu, keď je správna cena.

Kúpte si štvorcový sklad s províziou 0%

5. Adobe

Adobe Inc (ADBE), americká nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa počítačovým softvérom, je v posledných rokoch mimoriadne populárna, hlavne preto, že jednotlivci na celom svete sú čoraz kreatívnejší na platformách sociálnych médií a pri úpravách obrázkov a videa. Spoločnosť Adobe prevádzkuje mnoho softvérových produktov vrátane Adobe Illustrator, softvéru na úpravu obrázkov Photoshop, Adobe Creative Suite, ekosystému webového softvéru Adobe Flash, ale najobľúbenejšieho Adobe Creative Cloud..

Nie je žiadnym prekvapením, že hoci sa sociálne médiá v našej dnešnej realite stali silnou súčasťou, pričom jednotlivci majú tituly pracovných pozícií ako „Tvorcovia obsahu“, „Ovplyvňovatelia“ a oveľa viac, táto aplikácia bola ich ideou pri hľadaní úprav ich obrázky. Špirála z toho spôsobila, že ostatní jedinci, ktorí sa nevenujú určitej profesii, skúmali vlastnosti týchto zásob a prispôsobili ich svojej digitálnej prítomnosti.

Aj keď jeho kreatívna stránka podnikania naďalej dosahuje úspech, pri surfovaní na internete sa s najväčšou pravdepodobnosťou stretnete s inými produktmi spoločnosti Adobe. Veľká softvérová spoločnosť poskytuje služby od serverového softvéru po softvér eLearning, ktoré vedú k úpravám zvuku a programom webového dizajnu. Od roku 2020, keď sa obmedzenia týkajúce sa práce z domu rozšírili po celom svete, spoločnosť Adobe ťažila zo svojho softvérového sektoru. Cieľom tejto softvérovej spoločnosti je nenechať v rámci svojej divízie žiadny kameň na kameni, a zatiaľ sa všetky osvedčili ako úspešné.

Aj keď akcie v decembri 2018 mierne poklesli v rámci svojej ceny akcií, odvtedy tieto akcie rastú a dobre rástli, a to aj napriek miernemu poklesu na 295,34 USD v marci, keď pandémia otriasla svetom spolu s finančným trhom. Dnes sa cena akcie pohybuje na úrovni 493,76 USD s 52-týždňovým rozpätím 255,13 USD na najnižšej hodnote a 536,88 USD na najvyššej hodnote pri súčasnom pomere P / E 44,55, čo je v súčasnosti pod priemerom odvetvia..

V najnovšej správe spoločnosti za štvrtý štvrťrok a za celý rok 2020 priniesla táto akcia rast oproti 4. štvrťroku a pokračuje v medziročnom raste. Spoločnosť Adobe dosiahla v roku 2020 rekordné ročné tržby 12,87 miliárd dolárov, pričom medziročne vzrástla o 15%, štvrťročné tržby spoločnosti Adobe dosiahli v Q4 3,42 miliardy dolárov, čo predstavovalo ďalších 14% nárast, segment digitálnych médií sa medziročne zvýšil o 20% na 2,50 miliardy dolárov viedol k zvýšeniu tržieb v segmente Digital Experience medziročne o 10% na 819 miliónov dolárov.

Spolu s rastom výnosov o 14% v rámci predplatného Digital Experience.

Pretože táto akcia prekonala predpovede prognózy vrátane jej výnosov, keď medziročne vzrástla o 15%, vrátane toho, že v roku 2020 vygenerovala prevádzkové hotovostné toky 5,7 miliárd dolárov, v súčasnosti je táto akcia v dobrej finančnej situácii.

Na základe správ o akciách sa predpokladá, že predpokladané výnosy spoločnosti Adobe Inc sa do roku 2021 zvýšia o 18,7%, hoci spoločnosti, ktoré zarábajú na akciu, sa pravdepodobnejšie znížia v dôsledku poklesu čistého príjmu v dôsledku daňového zvýhodnenia v roku 2020. Táto akcia však je stále sa snaží o zvýšenie rastu s predikciou výnosov medziročne vyššou o 15%, na základe aktuálnych výnosov tejto akcie.

Analytici z Wall Street tiež potvrdili, že sa do tejto akcie treba zapojiť, pretože 12 zo 16 analytikov zaoberajúcich sa touto akciou ohodnotilo túto kreatívnu akciu ADBE ako „silný nákup“ spolu s predpoveďou priemernej predpovede ceny akcií na vzostupnú hodnotu 14.03 %.

Zisk rástol v priebehu roka dobre a dosiahol len 80%. V prípade tejto akcie tak zostáva priestor na ďalší rast. Vzhľadom na súčasnú svetovú situáciu, keďže práca na diaľku je stále zabudovaná a niektorí si dokonca môžu myslieť, že sa z nej môže stať nový spôsob práce po Covid-19, spolu s kreativitou tejto akcie, je spoločnosť Adobe Inc určite tým, ktorý vám môže poskytnúť fantastické možnosti. hodnotu v nasledujúcich rokoch.

Kúpte si Adobe Stock s nulovou províziou 0%

obchodovať s akciami

6. PayPal

Celosvetový online platobný systém predstavuje stabilný rast, ktorý ponúka veľkú hodnotu.

Pretože svet viedol viac do digitálneho sveta, v poslednom roku spoločnosť PayPal Holdings ešte viac upriamila pozornosť mnohých investorov. Je viac než pravdepodobné, že je to z rôznych dôvodov, pozitívnych aj negatívnych. V posledných dňoch, keď spoločnosť oznámila svoje nedávne finančné výsledky, táto akcia opäť vzrástla, keď sa jej cena akcií stupňovala na základe nedávnych potvrdení spoločnosti.

V súčasnej podobe je spoločnosť PayPal Holdings Inc svedkom svojho najväčšieho a historického roku do roku 2020, keď tržby spoločností vzrástli v Q4 na 6,11 miliárd dolárov, čím prekonali predpovede predpovedí a zvýšili sa o 23% a prekonali svoje vlastné príjmy, ktoré v priebehu štvrtiny dosiahli viac ako 6 miliárd dolárov, čo predstavuje ročný príjem vzrástol o 22% na 21,45 miliárd dolárov.

Spoločnosť PayPal Holdings Inc pridala v Q4 16 miliónov nových nových aktívnych zákazníkov, ktorí počas celého roka priniesli rekordných 73 miliónov nových aktívnych zákazníkov, ktorých akcie skončili na 377 miliónoch aktívnych účtov, čo predstavuje medziročný nárast o 24%. Spoločnosť nakoniec potvrdila, že do budúcnosti očakáva pridanie ďalších 50 miliónov čistých nových aktívnych účtov do roku 2021.

Pokiaľ ide o budúce vyhliadky, očakáva sa, že prognózy výnosov spoločnosti PayPal vzrastú o 18% ročne, čím prekonajú priemer na trhu. Spolu s analytikmi z Wall Street tiež uprednostnili túto akciu, aby pokračovala v doručovaní, a získala hodnotenie „Strong Buy“ od 29 z 35 analytikov, ktorí v súčasnosti pokrývajú akcie PayPal, aby dosiahli konsenzus „Buy“ pre túto akciu celkovo.

Samotné spoločnosti PayPal Holdings potvrdili, že sa usilujú o rast výnosov v prvom štvrťroku o 28%, hoci tento stav je realistický s ohľadom na jeho finančné predpoklady vzhľadom na neskoré okolnosti, že tento stav môže klesnúť od historického roku 2020, ale bude sa i naďalej usilovať o dosiahnutie keďže EPS by mohol hľadať pokles o 0,35 USD.

Ku koncu decembra bol zisk na akciu PayPalu na úrovni 3,58 USD, na čo je podľa prognózy zisku na akciu na akciu kladený nízky odhad 2,59 USD s vysokým odhadom 4,16 USD na rok 2021.

Spoločnosť dnes sedí za akciovú cenu 282,17 USD a v porovnaní s minimom ceny akcií 85,26 USD z marca 2020 táto cena akciovej akcie dnes takmer vzrástla 4x tak vysoko, čo vám dáva jasnú predstavu o tom, kde táto akcia je a je nadpis.

Táto akcia opäť vykazuje známky toho, že je v súčasnosti nadhodnotená, ale mať čas na to, aby ste strávili čísla a svet sa čoskoro začne otvárať, cena tejto akcie môže len mierne poklesnúť, a ak áno, bude pre vás ideálny čas na získanie na palube a aby ste si túto zásobu udržali vo svojom portfóliu z dlhodobého hľadiska.

Tento trend sa nebude čoskoro usilovať spomaliť, zásoby Paypalu budú nepochybne dobre stáť ešte mnoho ďalších rokov. Ak ale akcia mierne poklesne v rámci svojej ceny akcií, využite všetky výhody, pretože táto akcia má v priebehu času silný potenciál zbohatnúť. Celkovo možno povedať, že Paypal pravdepodobne zostane v našom portfóliu top akcií na nákup po mnoho, mnoho rokov.

Kúpte si skladom PAYPAL s 0% províziou teraz

7. Intuitívne chirurgické

Intuitive Surgical Inc, americká spoločnosť Healthcare, ktorá v priebehu rokov zarobila svojim súčasným dlhodobým investorom fantastické zárobky, pretože sa z týchto akcií stal obchod, ktorého súčasťou budete chcieť byť z mnohých slávnych dôvodov, ale hlavné jedna je hodnota.

Intuitive Surgical Inc je americká spoločnosť, ktorá vyvíja, vyrába a predáva výrobky používané na klinické operácie.

Najnovší robotický výtvor značky, chirurgický systém da Vinci, sa stal silou sama o sebe a silou, ktorá posúva túto zásobu na nové maximá. Toto robotické vybavenie nie je lacné a môže sa pohybovať medzi 1 až 1,5 miliónom dolárov, alebo ak sa pozriete na najviac upravené zariadenie spoločnosti, ktoré vydal da Vinci SI v roku 2009, bude vás tento kúsok stáť okolo 1,8 až 2 dolárov milión za kus.

Systém je navrhnutý so zabudovanou ľudskou konzolou, ktorú ovláda lekárska profesia, zatiaľ čo nohy sa rozpínajú od strojného zariadenia so zariadením zabudovaným na koncoch strojového zariadenia, ktoré umožňuje chirurgom získať jasnejší a presnejší obraz, aby mohli vykonávať lepšie pri komplikovanejších a intenzívnejších chirurgických zákrokoch.

V minulom roku sa vykonalo viac ako 1,2 milióna postupov, aj keď je to skvelá správa, v postupoch stále došlo k neúspechu v dôsledku prerušenia spôsobeného pandémiou Covid-19. Ale nie je pochýb o tom, že infekcia Covid-19 sa začína zmierňovať, začne sa uskutočňovať viac operácií, ktoré sa potenciálne môžu pochváliť týmito príjmami zo zásob, pretože ďalšie zdravotnícke zariadenia sa snažia pridať toto vybavenie do svojich zariadení.

Od konca roku 2019 do roku 2020 bolo na celom svete umiestnených takmer 5 000 chirurgických systémov da Vinci.

Akcie spoločnosti Intuitive Surgical Inc dnes nie sú lacné, pretože cena tejto akcie je 782,06 USD, čo je na základe zhodnotenia tejto akcie zrejmé, že je nadhodnotená, pričom pomer p / e je 84,1.

Ale napriek tomu, že je táto akcia nadhodnotená, analytici z Wall Street jej udelili 10 hodnotení „Buy“ spolu s 8 „Hold“ ratingmi, čo celkovo dáva konsenzuálnemu hodnoteniu „Hold“. Cenový cieľ na dvanásť mesiacov bol stanovený na 736,06 USD, čo naznačuje jasnú nevýhodu, spolu s vysokým cenovým cieľom vo výške 879,00 USD a nízkym cenovým cieľom vo výške 410,00 USD..

Keď budeme napredovať v boji proti Covid-19, umožní to to, aby sa uskutočnili ďalšie rozhodujúce operácie v celom zdravotníckom priemysle, čo povedie k tomu, že zásoby ISRG budú jednou z akcií v zdravotníctve, ktoré budú postupne stúpať, pretože je zrejmé, že už je byť v dobrej pozícii.

Kúpte si ISRG Skladom s 0% províziou teraz

8. Facebook

Powerhouse gigant v oblasti sociálnych médií Facebook (FB) je akcia, s ktorou sú všetci oboznámení, aj keď ste v oblasti investovania nováčikom, je pravdepodobné, že budete mať určité informácie o tom, kde sa dnes akcia nachádza na trhu..

V náročnom roku 2020 pandémia prinútila FB archivovať ďalšie zisky počas celej svojej prítomnosti na sociálnych sieťach, avšak tvrdenie, že reklamy na Facebooku sú obrovským faktorom v rámci výnosov tejto akcie a výhľad do sveta po roku Covid-19 naznačuje určitú neistotu . Ale toto je iba jedna cesta, aj keď je veľká, Facebook má aj ďalšie silné cesty a rastúce cesty pre túto záležitosť, ktoré by mohli vyzerať, že prinesú v nasledujúcich rokoch veľké výnosy a potenciálne skôr, ako sa očakávalo.

Z posledných výsledkov spoločnosti za štvrtý štvrťrok a za celý rok je zrejmý dopyt, keď sa denní aktívni používatelia Facebooku zvýšili v priemere o 11% na 1,84 miliárd, priemerní mesační užívatelia Facebooku tiež medziročne vzrástli o 12% na 2,80 miliárd..

Celkové príjmy Q4 vzrástli medziročne o 33% na 28 072 USD, spolu s celkovým celoročným výnosom zvýšeným na 22%, čím skončili na 85 965 USD. Peňažné prostriedky, peňažné ekvivalenty a obchodovateľné cenné papiere dosiahli na konci decembra 2020 hodnotu 61,95 miliárd dolárov, pričom dodatočný počet zamestnancov sa medziročne zvýšil o 30% na 58 604.

Zakladateľ a CEO Facebooku, Mark Zuckerberg, bol spokojný s výkonom spoločnosti v súvislosti s náročnou dobou a dodal, že je nadšený z toho, čo má prísť v roku 2021.

Jednou z týchto možností, o ktorej Zuckerberg môže hovoriť, je odvetvie technológií spoločnosti Oculus Facebook. V rámci tohto odvetvia existuje futuristické vybavenie, ktoré by mohlo byť ďalším hitmakerom pre značku Facebook, náhlavnými súpravami pre virtuálnu realitu Oculus Quest 2. Táto novo upravená náhlavná súprava bola označená ako „najlepšia na súčasnom trhu so všetkými doplnkami a aktualizovanými funkciami.

Pri pohľade na základy akcií Facebooku je zrejmé, že akcie FB majú zdravú a bezchybnú súvahu, pretože sú tiež bez dlhov. Mega akcia v súčasnosti drží P / E pomer 26,08 spolu s cenou akcie 269,38 USD.

V nedávnej správe Facebooku akcie dosiahli štvrťročný zisk 3,88 USD na akciu, oproti 2,56 USD na akciu v roku 2019.

Aj keď akcie Facebooku doposiaľ do roku 2021 klesnú o necelé 3%, mohlo by to byť skvelým časom na naskočenie na túto akciu, pretože sa zdá, že v roku 2021 sa môže potenciálne dobre zrýchliť s plánmi spoločnosti v pohybe, a táto akcia je jednou z ktoré, ako vieme, môžu dodať.

FB by mohol byť len čerešničkou na torte, aby ste sa dostali o krok bližšie k dosiahnutiu svojich ambícií zbohatnúť. FB by bol pre investorov obrovskou výhrou a zdá sa byť úplne rozumný, keď vezmete do úvahy silu súvahy tejto spoločnosti.

Nakúpte akcie FB s províziou 0% už teraz

9. Cresco Labs

Sklad CRLBF

Poslednou akciou, ktorá môže vyzerať, že vás zbohatne, je akciová sada v priemysle, ktorý sa tento rok snaží rýchlo akcelerovať, je Cresco Labs Inc.

Táto americká konopná spoločnosť má pevné základy, aby sa stala jedným z rastúcich zásob v kvitnúcom kanabisovom priemysle, pretože USA sa podľa všetkého chystajú do roku 2021 legalizovať konope na lekárske aj rekreačné použitie vo viacerých štátoch USA..

Konopná spoločnosť so sídlom v Chicagu založená v roku 2013 nemusí byť jednou z najväčších zásob kanabisu na súčasnom trhu, ale je to doteraz najväčší veľkoobchod na trhu značkových výrobkov v priemysle, keďže nedávno bolo oznámené, že táto zásoba stiahla len vo veľkoobchodnom príjme 90,5 milióna dolárov iba v roku 2020.

Spoločnosť vo svojej nedávnej správe za Q3 uviedla veľa žiarivých výsledkov vrátane tržieb spoločnosti za tretí štvrťrok, čo je o 63% viac ako tržby v 2. štvrťroku 2020, ktoré dosahujú 153,3 milióna dolárov. Upravený EBITDA zaznamenal nárast o 182% na 46,4 milióna dolárov, čo bolo spôsobené vysokými príjmami, ktorých čistá hotovosť poskytnutá spoločnosťou z prevádzkových činností zaznamenala nárast na 17,8 milióna dolárov v porovnaní s Q9 9,9 milióna dolárov.

Pretože táto zásoba kanabisu dominuje v Illinois, pretože si udržuje svoju pevnú maloobchodnú prítomnosť v celom štáte, keď sa v celom štáte potvrdí legislatíva, malo by to pomerne dobre zvýšiť príjmy laboratória Cresco Labs, čo by ešte viac zvýšilo už aj tak rastúce tržby tejto spoločnosti z predaja.

Cresco Labs akvizícia spoločnosti Origin House za 850 miliónov dolárov v roku 2019, čo bola v tom čase najväčšia verejná akvizícia v kanabisovom priemysle, pomôže tejto akcii prekvitať, pretože legalizácia marihuany pokračuje, pretože v Kalifornii dominovala spoločnosť Origin House kvôli tomu, že sa jej výrobky predávali naprieč viac ako 450 ambulancií.

Na pozadí toho, čo môže táto akcia dosiahnuť, cena akcií spoločnosti Cresco Labs už od začiatku roka vzrástla a predpokladá sa, že s týmto potenciálom rastu akcií bude potenciálne pokračovať v raste. Dnes je cena akcie na úrovni 16,30 USD s 52-týždňovým rozpätím medzi 1,94 USD na najnižšej hodnote a 16,30 USD na najvyššej hodnote.

Za túto akciu získalo hodnotenie konsenzu „Buy“ 7 analytikov z Wall Street pokrývajúcich túto akciu, zatiaľ čo priemerná cieľová cena za dvanásť mesiacov bola 14,96 USD, čo predstavuje pokles o 3,94%. Cieľ vysokej ceny bol stanovený na 24,00 USD a cieľ nízkej ceny akcií spoločnosti Cresco Labs na 4,20 USD.

Táto zásoba v rámci odvetvia, ktoré sa má tento rok zrýchliť, a dokazuje, že má všetko, čo potrebuje, aby nielen posilnila svoju prítomnosť v priemysle kanabisu, ale tiež sa snaží dosiahnuť fantastické výsledky výnosov, ktoré prinesú vysoké výnosy, toto Príležitosť je určite jedna, ktorú si nesmiete nechať ujsť.

Ako nakupovať najlepšie akcie s 0% províziou

Teraz viete, čo je najlepších 9 akcií, ktoré vám môžu pomôcť zarobiť, a máte solídny základ pre začatie investovania do akcií. Ďalším krokom je vyhľadanie obchodníka s cennými papiermi

Ak máte záujem investovať do jednej alebo viacerých z najlepších akcií – navrhujeme odhlásenie eToro. Tento online sprostredkovateľ vám poskytuje prístup k viac ako 1 800 akciám (vrátane 9 výberov uvedených na tejto stránke) – z ktorých všetky možno investovať do bez provízie základe.

Tu je potrebné urobiť, aby ste nakúpili akcie cez eToro:

Krok 1: Otvorte si účet na eToro – zaplaťte 0% províziu z akcií

Krok 2: Vložte prostriedky

Krok 3: Vyhľadajte zásoby

Krok 4: Zadajte objednávku bez provízie

Ak chcete začať nakupovať akcie, nie je na to lepšie miesto ako eToro.

Najlepšie akcie by vás mohli obohatiť – záver

Dúfajme, že sme preukázali, prečo by vám tieto akcie mohli v roku 2021 zarobiť a mohli by byť dobrou kúpou pre rôzne investorov.

Ak teda zhrnieme, ako vidíte, tieto akcie majú silné základné prvky, ktoré ich umiestňujú rovnako ako akcie, ktoré sa môžu pekne zrýchliť v priebehu roka a po mnoho ďalších rokov..

Ak ste v investovaní začiatočníci a chcete sa zamerať na bezpečnejšiu akciu, ktorá dokáže dobre doručiť, môže byť vašou ideálnou prvou investíciou akcia ako Facebook (FB). Zdá sa, že to stále rastie a zároveň vám dáva pevnejšiu stabilitu.

Pre pokročilejších investorov alebo ak ste začínajúcim investorom, ale máte väčšiu istotu pri pohľade na rastúce a prichádzajúce akcie, potom je kanabisový priemysel jednou z možností, do ktorej by ste možno chceli vstúpiť v roku 2021, a ponechať spoločnosti Cresco Labs Inc akciu, do ktorej môžete pridať vaša rozmanitá zbierka.

Aj keď tieto zásoby majú minulú históriu, ktorá vám umožní získať dobré pochopenie toho, kam sa táto zásoba uberá z hľadiska rastu a jej finančných dodávok, ktoré dosiahla, je rozumné nebrať do úvahy všetky minulé zásoby a nie vložiť všetky nádeje do tejto doručenej informácie. Pretože všetky akcie majú svoje vlastné rizikové prvky, preto sa dôrazne odporúča vykonať ďalší prieskum predtým, ako sa pokúsite investovať do svojich vybraných akcií..

Okrem toho, čo sa už hovorí, pri investovaní do akýchkoľvek akcií sa tiež dôrazne odporúča investovať do svojich finančných prostriedkov.

eToro – nakupujte najlepšie akcie s 0% províziou

sprostredkovateľ etoro

eToro sa na trhu cenných papierov osvedčili ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ich vyskúšať.

Váš kapitál je ohrozený. Môžu sa účtovať ďalšie poplatky

Čítaj viac:

Ktorých 15 najlepších akcií exploduje v roku 2021?

Najlepšie akcie FTSE 100, ktoré si môžete kúpiť v roku 2021

Ako si vybrať najlepšie akcie, ktoré si teraz môžete kúpiť

10 akcií Veľkej Británie, ktoré sa majú kúpiť v roku 2021, by mohli zdvojnásobiť vaše peniaze

Ak chcete kúpiť 7 dividendových akcií z Veľkej Británie, ktoré ponúkajú atraktívny prúd výnosov

Poznámka: Minulá výkonnosť nie je ukazovateľom budúcej výkonnosti. Hodnota investícií môže klesať aj stúpať. Akékoľvek názory, správy, výskumy, analýzy, ceny alebo iné informácie obsiahnuté na tomto webe sú poskytované ako všeobecný komentár trhu a nepredstavujú investičné poradenstvo. Trading Education nezodpovedá za žiadne straty vyplývajúce z akýchkoľvek investícií na základe akýchkoľvek odporúčaní, prognóz alebo iných poskytnutých informácií.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector