Chcete preskočiť čítanie a dostať sa priamo k našim najlepším výberom? Najlepšie rastúce kryptomeny, ktoré sa budú kupovať a držať v roku 2021, sú Bitcoin, Ethereum a Ripple.

Rok 2021 sa má stať jedným z najväčších rokov pre kryptomeny. Rok 2020 bol jedným z najnáročnejších rokov, ktorým sme kedy čelili. Nielen, že pandémia COVID-19 zničila niekoľko rodín, ale pustošila aj globálnu ekonomiku. Koncom roka 2019 však mali investori tendenciu používať kryptomeny ako zaistenie proti významným ekonomickým rizikám.

Čo to znamená pre kryptomeny v roku 2021?

To má v roku 2021 pre digitálne aktíva dva hlavné dôsledky:

  • Po prvé, keďže sa kryptomeny preukázali ako priateľské k investorom koncom roka 2020, dalo by sa očakávať väčší príliv. Mnoho finančných inštitúcií začalo uznávať potenciál kryptomeny, ktorá mení hru, zatiaľ čo niektoré, napríklad MicroStrategy, začali investovať obrovské prostriedky. To má pozitívne dôsledky na celkový rast siete.
  • Po druhé, keď sa digitálne platby stanú novým normálom, mohlo by to mať obrovské dôsledky na masové prijatie. Okrem toho, že sa DeFi stane veľkým, môže to mať ešte pozitívnejšie dlhodobé dôsledky.

Ako teda môžete získať svoj kúsok krypto koláča? Predpokladajme, že máte 2 000 dolárov, tu je to, čo musíte urobiť.

Hľadáme rastúce kryptomeny v roku 2021?

Top 5 rastových kryptomien, ktoré je potrebné zvážiť v roku 2021

1. Bitcoin

2. Ethereum

3. Vlnenie

4. Litecoin

5. Tezos

V roku 2021 sme zostavili zoznam najlepšie rastúcich kryptomien.

Takže bez ďalších okolkov …


1. Bitcoin – nikam nevedie a bude ďalej rásť

Za tento rok bitcoin narástol o 158% a momentálne sa obchoduje za 18 400 dolárov. Mnohí by mohli považovať BTC za príliš predražené. Mnoho analytikov sa však domnieva, že sme na prahu významného behu býkov.

Po prvé, ako sme už uviedli, rastie inštitucionálny záujem. MicroStrategy už kúpil niečo cez 40 000 BTC. Po druhé, viaceré cenové modely predpovedajú, že BTC bude mať obludný rok 2021.

Plán B, tvorca kontroverzného cenového modelu bitcoinového toku cenných papierov (S2F), predpovedá, že BTC do augusta 2021 dosiahne 100 000 dolárov. Upozorňujeme však, že tento model predpovedal, že cena do konca roku 2020 dosiahne 30 000 dolárov, čo vyzerá dosť ďaleko – načítané.

Predikcia ceny bitcoinu PlanB

2. Ethereum – ETH bude naďalej vládnuť DeFi

Inteligentní kontraktoví giganti zaznamenali od roku severne od 350% ~ 125 dolárov. To by však mohol byť iba začiatok. Rok 2021 bude pre Ethereum obrovským rokom, pretože konsoliduje svoju aktualizáciu Ethereum 2.0 a pracuje na tom, aby sa stal čistým protokolom proof-of-stake (PoS). Okrem technických zmien však bude hlavným faktorom ocenenia spoločnosti Ethereum rozvíjajúci sa sektor DeFi.

Celková uzamknutá hodnota (TVL) v DeFi bola v roku 2019 okolo 3 miliárd dolárov. Tento rok však táto suma presiahla 13 miliárd dolárov. Miera, s akou sa TVL v DeFi zvyšuje, výrazne prevyšuje rýchlosť, akou stúpa kapitalizácia kryptotrhu. DeFi je najpraktickejším prípadom použitia blockchainovej technológie a niečím, čo môže pomôcť priviesť veľa nových investorov do ekosystému Ethereum..

3. Vlnenie – XRP na získanie lásky od inštitucionálnych investorov

Ako už bolo spomenuté, spoločnosť Ripple je pripravená na inštitucionálne prijatie v roku 2021, pričom spoločnosť FRMO Corp ju vyčlenila ako jednu z najzaujímavejších kryptomien v roku 2020. Spoločnosť Ripple sa rozšírila na viac ako 300 ponúk v 40 krajinách vrátane Banco Santander (SAN) a American Express (AXP), JP Morgan (JPM), HSBC Holdings (HSBA), HDFC Bank Limited (HDB) a Bank of America (BAC) /

Pokiaľ ide o OMFIF (Oficiálne fórum menových a finančných inštitúcií), spoločnosť Ripple by sa mohla „postaviť ako alternatíva k spoločnosti SWIFT“ a vyriešiť päť hlavných problémov cezhraničného financovania – bezpečnosť, rýchlosť, vysledovateľnosť, náklady, transparentnosť a riadenie rizík.

S pribúdajúcimi adopciami by sa spoločnosť Ripple mohla potenciálne vidieť v roku 2021 ako kraľovať.

4. Litecoin – Rýchlejšie ako bitcoin

Veľkosť litecoinu sa v priebehu roku 2021 takmer zdvojnásobila a vzrástla zo 40 na 76 dolárov. Aj keď rast LTC po polovici nemusí byť taký veľký, ako sa očakávalo, stále má určitý rastový potenciál. Napriek tomu zostáva faktom, že litecoin nikdy neopustil svoje miesto v top 10 a nevyzerá to, že by klesal aj v roku 2021.

Spustenie LiteBringer – RPG fantasy hry založenej na litecoinoch, kde je každý krok transakciou – prinieslo do protokolu veľa užitočnosti. Hneď po spustení hry raketovo stúpali transakcie s litecoinmi, ktoré presiahli 130 000.

Podľa Cryptoground.com sa Litecoin bude obchodovať za 88 dolárov za jeden rok a po ďalšom polroku sa potom do konca roku 2024 vyšplhá až na 347 dolárov.

5. Tezos – XTZ poskytnúť alternatívu DeFi

Od začiatku roka 2020 sa Tezos vyšplhal z 1,34 na 2,13 USD. Tezos je inteligentná kontraktná platforma ako Ethereum, ale využíva delegovaný algoritmus proof-of-stake (DPoS), ktorý mu umožňuje byť oveľa škálovateľnejší a flexibilnejší. To tiež znamená, že predstavuje životaschopnú alternatívu platformy DeFi pre vývojárov, ktorí nemusia byť s Ethereum spokojní.

Spolu s rýchlosťou je Tezos výrazne lacnejší ako Ethereum. V novembrovom upgrade Delphi sa spoločnosti Tezos podarilo znížiť poplatky za inteligentný zmluvný plyn o 75%, aby prilákali vývojárov. Aktualizácia je „zásadná pre povolenie nových aplikácií na Tezose, ktoré sa zameriavajú na oblasti ako DeFi, zberateľské predmety a hry.“

Po správnej implementácii môže Tezos využiť spoločnosť DeFi na výrazné zvýšenie jej ocenenia.

Veríme, že týchto päť mincí má pre rok 2021 obrovský nárast. Predtým, ako sa vrhnete do investovania, požiadame vás, aby ste si vykonali vlastný prieskum.

Aká je najlepšia kryptomena na investovanie v roku 2021?

Čo je 10 najpopulárnejších kryptomien vo Veľkej Británii?

Čo je 5 najpopulárnejších kryptomien v USA?

5 lacných kryptomien na nákup práve teraz

Čo najlepších 10 kryptomien exploduje v roku 2021?

eToro – najlepšia platforma pre kryptomeny pre obchodníkov aj investorov

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector