Zaujíma vás, ktoré kryptomeny tento mesiac sledovať? V tomto príspevku budeme skúmať trendy v kryptomene, aby sme vám tento mesiac priniesli tri potenciálne výbušné kryptomeny.

Špekulatívne investovanie nie je váš štýl? Ak ste sledovali predpovede kryptomeny na rok 2021, tento článok je pre vás. Svet kryptomeny sa môže pohybovať rýchlo – ale sledovaním trendov môžete robiť informované rozhodnutia, pokiaľ ide o vaše portfólio.

→ Kliknite sem a preskúmajte najlepšie kryptomeny tento mesiac

Od veľkých mien po altcoiny na vyššej úrovni sme vytvorili zoznam niektorých z najzaujímavejších kryptomien na trhu. Toto sú tri potenciálne výbušné kryptomeny, ktoré je potrebné sledovať v marci 2021.

3 potenciálne výbušné kryptomeny, ktoré sa budú tento mesiac sledovať

1. Ethereum (ETH)

Ak hľadáte iné významné kryptomeny ako bitcoin, Ethereum je určite na vašom radare. Ethereum je blockchainová platforma, ktorá na vykonávanie digitálnych transakcií využíva „inteligentné zmluvy“. V súčasnosti je to druhá najväčšia kryptomena podľa trhového stropu s kapitalizáciou 82 443 650 059 dolárov. (Bitcoin je prvý, s 511 735 326 591 $).

Výkonnosť spoločnosti Ethereum v roku 2020 ju robí hodnou zoznamu sledovaných investorov. Pozrime sa na niektoré kľúčové faktory, vďaka ktorým je táto kryptomena potenciálne výbušná.

Čítaj viac: Je Ethereum dobrá investícia? a Ethereum vs. Bitcoin

Rast decentralizovaného financovania

Vďaka rastúcemu záujmu o Decentralizované financovanie (inak známa ako DeFi) zaznamenala platforma Ethereum – ktorá podporuje mnoho kryptomien v sektore DeFi – obrovský nárast objemu obchodov. Počas celého doterajšieho roku 2020 Ethereum spracovalo decentralizované burzy v hodnote 13,5 miliárd dolárov. To je nárast z menej ako 3 miliárd dolárov v roku 2019!

Pretože dopyt po decentralizovaných službách, ako sú poistenie, sporenie a pôžičky, neustále rastie, niektorí obchodníci predpovedali, že Ethereum v blízkej budúcnosti dokonca prekoná bitcoiny.

Spustenie Etherea 2.0

Ethereum 2.0, alebo Eth2, je dlho očakávaným upgradom na pôvodnú platformu blockchainu Ethereum. Aktualizácia má byť dokončená do roku 2021 a bola rozdelená do rôznych fáz, pričom fáza 0 je naplánovaná na nejaký čas vo 4. štvrťroku 2020..

Nová platforma Eth2 nielenže bude schopná spracovať viac transakcií ako jej predchodca, ale tiež je navrhnutá tak, aby bola oveľa energeticky efektívnejšia. V súčasnosti vyžaduje jediná transakcia s ethereum ohromujúcich 22,65 kWh energie. V priebehu roka to znamená, že spotreba energie Etherea je porovnateľná so spotrebou Kostariky!

V rámci aktualizácie bude Ethereum prechádzať z a dôkaz o práci algoritmus (PoW) na a dôkaz o podiele algoritmus (PoS). V PoW systéme musia ťažiari kryptomeny riešiť matematické rovnice pomocou svojho počítačového hardvéru, aby mohli do blockchainu pridávať nové transakcie. Tento proces je neuveriteľne energeticky náročný. V systéme PoS však môžu ľudia svoju kryptomenu jednoducho „vsadiť“ ako kolaterál, aby mohli overiť transakcie.


Súvisiace: Aký je rozdiel medzi dôkazom o práci a dôkazom o podiele?

Keďže investori očakávajú postupné uvedenie Eth2 na trh – a výhody, ktoré sa od neho očakávajú – mnohí obchodníci si myslia, že cena Etheru (pôvodná kryptomena Ehtereum) by mohla v nasledujúcich mesiacoch raketovo stúpať.

2. Token základnej pozornosti (BAT)

Ak podnikáte prvé kroky v oblasti kryptomien, možno ste o tom možno nepočuli Token základnej pozornosti. Ale tento altcoin – token ERC20, ktorý využíva technológiu blockchainu Ethereum – sa rýchlo stáva jedným z účastníkov sledujúcich tento pochod.

Tokeny základnej pozornosti sú podporované serverom Statočný, open-source webový prehliadač, ktorý založil tvorca JavaScriptu v roku 2015. Program Brave je navrhnutý tak, aby proces online reklamy bol spravodlivejší pre tvorcov obsahu aj pre koncových používateľov..

Používatelia sa môžu rozhodnúť, či sa im zobrazia reklamy, alebo nie, a budú odmenení mikroplatbami tokenov základnej pozornosti za všetky, ktoré sa rozhodnú zobraziť. Tokeny používajú inteligentné zmluvy na meranie toho, ako dlho každá reklama udrží pozornosť používateľa. Inzerenti sú tiež platení v BAT na základe úspešnosti ich reklám.

Aj keď tím Brave tvrdí, že BAT je jednoducho „token úžitku“, je možné s menou obchodovať nezávisle na kryptoburzách. Jeho trhový strop je v súčasnosti 297 716 512 dolárov.

Prečo teda trendy v kryptomene naznačujú, že BAT je jedným z potenciálne výbušných altcoinov, na ktoré sa treba pozerať v marci 2021?

Čítaj viac: Top 7 najväčších altcoinov podľa Market Cap

Prehliadač Rise Of Brave

Od svojho uvedenia v roku 2019 bol prehliadač Brave Browser stiahnutý viac ako 30 miliónovkrát v systéme Android (je k dispozícii aj v systéme iOS). Iba v auguste 2019 boli dva milióny týchto stiahnutí!

Popularita platformy rýchlo spôsobila prijatie BAT. Počet používateľov BAT vzrástol z 98 000 v apríli 2019 na viac ako 200 000 v novembri 2019 – a toto číslo sa v priebehu roku 2020 naďalej zvyšovalo, pričom tvorcovia obsahu už zbierali výhody BAT na platformách ako YouTube, Twitch, Reddit a Twitter..

Vo februári 2020 škola informatiky a štatistiky na Trinity College v Dubline dospela k záveru, že Brave bol najsúkromnejším prehliadačom pred Chrome, Firefox a Safari. Pretože obavy z ochrany súkromia na internete sú čoraz naliehavejšie, mohlo by to byť hlavným faktorom prilákania nových používateľov do prehliadača – a následne do sveta BAT.

→ Kliknite sem a začnite obchodovať s BAT

3. Enjin Coin (ENJ)

Enjin Coin je kryptomena, ktorá sa používa v spoločnosti Enjin, najväčšej online online hernej komunite. Rovnako ako tokeny základnej pozornosti, aj ENJ je token ERC20, čo znamená, že je napájaný blockchainom Ethereum..

Enjin Coin bola navrhnutá ako najvhodnejšia digitálna mena na použitie v USA herný priemysel. Decentralizovaná platobná brána znamená, že používatelia môžu pri online nakupovaní virtuálneho tovaru obísť vysoké transakčné poplatky, ktoré často tvoria kameň úrazu. (Etherereum účtuje veľmi nízke poplatky).

Teraz by mohol byť čas začať sledovať Enjin Coin? Pokračujte v čítaní, aby ste to zistili.

Online hranie je čoraz populárnejšie – a rastie

Pamätáte si na spustenie svetového pohára Fortnite minulý rok? Z odvetvia videohier sa stal veľký biznis, ktorého hodnota sa do konca roku 2020 odhaduje na neuveriteľných 159,3 miliárd dolárov. Podľa niektorých zdrojov to je viac ako len hudobný a filmový priemysel.!

S rastom odvetvia elektronických hier a pribúdaním používateľov k komunite Enjin (ktorá má už viac ako 20 miliónov používateľov po celom svete) pravdepodobne zaznamenáme pozitívny vplyv na cenu Enjin Coin. Vďaka tomu je z hľadiska sledovania pochodu dôležitá kryptomena.

Vysoko profilované partnerstvá

Spoločnosť Enjin Coin sa na novinové titulky dostala už v roku 2019, keď bolo oznámené, že spoločnosť uzavrela partnerstvo s technickým gigantom Samsung. Ešte predtým, ako sa potvrdili podrobnosti partnerstva, cena kryptomeny prudko vzrástla a za 24 hodín po oznámení stúpla o viac ako 75%.!

A tým to nekončí. Za posledných pár rokov Enjin taktiež uzavrel partnerstvo s Microsoft, Ubisoft, PC Gamer a Integrated Engineering Blockchain Consortium (okrem iných). Tieto vysoko profilované partnerstvá neboli len dobrou správou pre hráčov – taktiež vyniesli raketu Enjin Coin na radar investorov do kryptomeny.

S úplným dopadom týchto partnerstiev, ktoré budú ešte len objavené, by sme sa čoskoro mohli dočkať výbušnejších akcií zo strany Enjin Coin.

→ Kliknite sem a začnite obchodovať s ENJ

Kľúčové body

  • Bitcoin môže byť najväčším menom na trhu, ale sledovaním trendov v kryptomene môžete objaviť potenciálne výbušné altcoiny.
  • 3 potenciálne výbušné kryptomeny, ktoré sa budú tento mesiac pozerať, sú ethereum (éter), token základnej pozornosti a mince Enjin.
  • Všetky tri potenciálne výbušné kryptomeny využívajú blockchain Ethereum.
  • Cena týchto kryptomien by mohla byť ovplyvnená faktormi, ako sú trendy v priemysle, modernizácia spoločností a nové partnerstvá.
  • Rastúci dopyt po službách DeFi by mohol spôsobiť výbuch kryptomien v tomto sektore.
  • Neustále sledujte predpovede kryptomeny do roku 2020, aby ste boli informovaní.

Aj keď sa vo svete kryptomien môžu veci rýchlo zmeniť, tieto potenciálne výbušné kryptomeny si určite musíte všimnúť v marci 2021. Či už hľadáte novú investičnú príležitosť, alebo chcete iba zostať informovaní, uľahčujeme vám to držať krok s najnovšími trendmi v kryptomene.

→ Kliknite sem a preskúmajte najlepšie kryptomeny tento mesiac

Ďalšie čítanie

Top 10 kryptomien, do ktorých sa má investovať v roku 2021

Obchodovanie s dňom kryptomeny vo Veľkej Británii

Najobľúbenejšie kryptomeny v USA

Najlepšie kryptomeny na investovanie v Austrálii

My v Trading Education vám môžeme pomôcť zvládnuť umenie kryptoobchodovania. Stačí sa prihlásiť na jeden z našich kurzov obchodovania s kryptomenami a stať sa profesionálom vo svete obchodovania s kryptomenami.

Teraz poznáte najlepšie výbušné kryptomeny, ktoré je tento mesiac potrebné sledovať. Ak sa cítite inšpirovaní začať obchodovať s kryptomenou, možno vás to poteší etoro poskytuje možnosť nakupovať kryptomeny až za 90 kusov+ kryptomeny. Obchodníci s kryptomenami môžu vybudovať diverzifikované portfólio s najobľúbenejšími mincami.

3 potenciálne výbušné kryptomeny, ktoré sa budú tento mesiac sledovať: infografika

infografika o výbušných kryptomenách

Ktorú kryptomenu by ste sledovali tento mesiac?

Dúfame, že náš článok 3 potenciálne výbušné kryptomeny, ktoré sa budú tento mesiac sledovať bol užitočné tebe a ušetril ti nejaký čas vo vašom výskume.

Zrieknutie sa zodpovednosti: Kryptomeny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený a minulá výkonnosť nie je ukazovateľom budúcich výsledkov.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector