Rok 2018 bol pre blockchain zatiaľ pokojnejším rokom ako celková bonanza, ktorá bola rokom 2017. Napriek tomu existuje na trhoch veľa očí významných technologických inovácií blockchainu. Zaujíma vás, čo sú zač? V tomto článku zhrnieme päť najväčších inovácií Blockchainu, ktoré sa vám dostanú v priebehu budúceho roka, a ich dopad na trhy s kryptomenami.

Toto Obchodné vzdelávanie článok načrtáva niekoľko vecí, ktoré ste by ste mali dávať pozor na:

1. Regulačné orgány

nedostatok regulátorov kryptomeny

Regulačné orgány boli od začiatku rúškom mnohých investorov do kryptomeny, ale po bitcoinovej bubline na konci roku 2017 a začiatkom roku 2018 sa teraz mnoho z nich pozerá na investície do kryptomeny so zvýšeným podozrením. Veľa z toho má viac spoločné s bezohľadnými jednotlivcami a spoločnosťami, ktoré sa snažia využiť nedávnu reklamu okolo kryptomien na odtrhnutie dôveryhodných spotrebiteľov, ale niektorých zaujíma samotný model Blockchain. Veľa z toho je spôsobených decentralizovanou povahou kryptomien a nedostatkom kontroly, ktorú majú vlády a iné regulačné agentúry nad spôsobmi ich používania. Toto ich robí obzvlášť nepopulárnymi u polície, ktorá sa pri pátraní po zločincoch spolieha na elektronickú papierovú stopu, ktorá sa zvyčajne spája s platbami kreditnými kartami a inými elektronickými transakciami..

Môže sa vám páčiť: 5 spôsobov, ako zdvojnásobiť svoju investíciu

2. Úroky z bánk

Banky sa začali zaujímať o využitie technológie Blockchain na presun aktív po celom svete, najmä medzi trhmi a v rámci nich, ktoré majú nedostatočne rozvinutú infraštruktúru finančných služieb. V mnohých prípadoch sú blockchainové prevody rýchlejšie, jednoduchšie a výrazne lacnejšie ako technológia, ktorá už existuje. Niektoré kryptomeny sa vzďaľujú od spotrebiteľského trhu a dúfajú, že tajomstvo ich budúceho úspechu spočíva v presvedčení veľkých finančných inštitúcií, aby ich prijali na spracovanie platieb a ďalšie finančné operácie. Zatiaľ niekoľko veľké banky v Španielsku a Latinskej Amerike už začali prijímať technológiu Blockchain a je známe, že o ne bol záujem z mnohých významných amerických finančných inštitúcií.

3. Osvojenie spotrebiteľom

prijímanie technológie blockchain ako platby

Všetko vzrušenie okolo spoločností s modrými čipmi neutíchalo fámy o tom, že veľké prijatie technológie Blockchain zo strany spotrebiteľov je už za rohom. Fámy, že sa Amazon, PayPal, Facebook alebo iný významný internetový hráč chystajú dostať do Blockchainu vo veľkom štýle, určite nie sú žiadnou novinkou a len zriedka sa dočkali uskutočnenia. Väčšina spoločností, ktoré začali prijímať bitcoiny počas veľkého rastu tejto meny v roku 2017, tak robila s aspoň jedným okom na veľký nárast publicity, ktorý mal tendenciu byť výsledkom tohto rozhodnutia. Teraz, keď sa ľudia pozerajú na Blockchain racionálnejšími očami, je však možné, že si kryptomeny môžu začať hľadať miesto, v ktorom môžu fungovať ziskovo a úspešne po mnoho ďalších rokov.

Ľudia si tiež prečítali: 10 mýtov o kryptomene a blockchaine


4. Integrita systému

Mnohé banky utrpeli v posledných mesiacoch veľké zlyhania informačných technológií, pretože ich zastaraná infraštruktúra nestíha uspokojovať požiadavky zákazníkov 20. storočia. Spoliehanie sa na blockchain moderné metódy a decentralizované prístupy aby bol relatívne odolný voči takýmto problémom a jeho predvolený prístup k bezpečnosti by mohol spôsobiť, že bude medzi spotrebiteľmi veľmi obľúbený v ére čoraz viac zameranej na súkromie. Bude však treba odstrániť niekoľko prekážok vstupu, kým sa pravdepodobne dočkáme veľmi rozšíreného využívania kryptomien, a to aj napriek týmto výhodám.

5. Finančná automatizácia

blockchain automatizované procesy

O Obchodné vzdelávanie, vieme, že budúcnosť financií je automatizovaná. To je už prípad sveta obchodovania, kde je veľká väčšina rýchlych obchodov vykonávaná automaticky počítačmi spoliehajúcimi sa na algoritmy, a nie jednotlivými obchodníkmi. Kryptomeny pomôžu svetu bankovníctva, ktoré je inak veľmi závislé od manuálnych procesov a starých spôsobov, ako robiť veci, aby konečne urobili krok do 21. storočia a začali používať automatizované procesy, ktoré významne zefektívni celý proces pre finančné inštitúcie a spotrebiteľov.

Aj keď trh môže byť o niečo menej nadšený ako kedysi, niet pochýb o tom, že technologické inovácie Blockchain prichádzajú rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Budúci rok je veľkým prísľubom pre všetkých investorov, ktorí sa tu prídu pozrieť.

Nenechajte si ujsť: Ako myslieť ako investičný guru?

Ak ste radi čítali tento článok z Trading Education, označte ho lajkom a zdieľajte ho s kýmkoľvek iným, o ktorom si myslíte, že by mohol zaujímať tiež.

Zdroj: www.due.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector