Tu je päť kryptomien, o ktorých si myslíme, že by v roku 2021 mohli pre investorov generovať obrovskú návratnosť investícií – Iota, Stellar, Binance Coin, Zcash a Bitcoin. Tieto mince sú podložené spoľahlivými základmi a v roku 2021 môžu pravdepodobne rásť oveľa viac.

5 kryptomien na nákup a zadržanie v roku 2021

1. Iota

2. Hviezdna

3. Binance Coin

4. Zcash

5. Bitcoin

Najlepšie 5 kryptomeny na kúpu a držanie v roku 2021

1. Iota – Smoliar, ktorý by mohol dominovať v roku 2021

Iota (IOT) v tomto roku vzrástla z 0,166 na 0,30 USD. Aj keď sa to nemusí javiť tak pôsobivé ako niektorí jeho kolegovia, domnievame sa, že jeho základy sú vynikajúce. Nedávno tím IOTA oznámil úspešné zavedenie testnetu Chrysalis Phase 2. Toto je kritický krok pred uvedením očakávanej IOTA 2.0.

Najnovšia testnet je dodávaná s niekoľkými komponentmi:

  • Nová peňaženka rozhrania príkazového riadku (CLI)
  • Nový faucet na vyžiadanie testovacích tokenov
  • Experimentálna knižnica JS dodávaná s API Chrysalis
  • Nová knižnica wallet.rs založená na Rust s väzbami JS cez Neon
  • Záujemcovia o nastavenie svojich uzlov tak môžu urobiť prostredníctvom pobočky chrysalis-pt2, ktorá je k dispozícii v oficiálnom repozitári Hornet.

V roku 2021 možno očakávať, že IOT naberie paru, keď smeruje k aktualizácii IOTA 2.0, čím priláka veľa vývojárov a používateľov..

Čítajte viac: Čo bude viesť k cene IOTA v roku 2021?

2. Hviezdna – Podhodnotené monštrum?

Stellar od začiatku roka do konca novembra stúpol z 0,045 USD na 0,203 USD. Vyzerá to však, že rok zakončia na kyslo. Ako už možno viete, Americká komisia pre cenné papiere (SEC) bude žalovať spoločnosť Ripple za predaj tokenov XRP ako neregistrovaných cenných papierov.


Zdá sa, že spoločnosť XLM priťahuje negatívne a negatívne nálady investorov v priamom dôsledku tohto súdneho sporu. Túto stredu cena klesla z 0,164 USD na 0,126 USD a potom sa tento štvrtok zotavila na 0,158 USD.

Bez ohľadu na to je XLM v súčasnosti určite podhodnotený a mohol by predstavovať veľmi lákavú investičnú príležitosť. Stellar nadviazal v roku 2020 niekoľko cenných partnerstiev – hlavným z nich je Bankhaus von der Heydt (BVDH), jedna z najstarších bánk v Nemecku. BVDH oznámila, že vydá stabilnýcoin podporovaný eurom na hviezdnom blockchaine.

3. Binance Coin – Token poháňajúci burzu Superstar

Od začiatku roka 2021 sa Binance Coin viac ako zdvojnásobil, keď stúpol z 13,60 na 32,75 USD. BNB má tri základné funkcie, ktoré by ste si mali pamätať:

  • Používa sa na nákup majetku a zaplatenie poplatkov za výmenu v Binance. Binance obchoduje ~ 16 miliárd dolárov za deň, čo robí z BNB jeden z najrušnejších tokenov v celom kryptosystéme
  • Je to pôvodná minca spoločnosti Binance Chain.
  • Cirkulujúca dodávka sa pravidelne zmenšuje prostredníctvom procesu štvrťročného vypaľovania tokenov.

Spolu s týmto narastajúcim úžitkom a krízou dodávok sa zdá, že aj spoločnosť Binance Chain chystá zúročiť revolúciu DeFi. Vďaka zvýšenému využívaniu a vďaka tomu, že Binance Chain priťahuje niektoré z najzaujímavejších projektov, by BNB mohla byť na ceste monštruózneho roku 2021..

Čítajte viac: Koľko bude mať BNB hodnotu v roku 2021 a ďalej?

4. Zcash – Jedna z najväčších mincí na ochranu osobných údajov na svete

Zcash do roku 2020 zhodnotil viac ako dvojnásobne, z 27,24 na 63 dolárov. CoinSwitch očakáva, že ZEC dosiahne v roku 2021 200 dolárov a do roku 2025 bude naďalej rásť na ~ 1 250 dolárov. S takými obrovskými predikciami možno očakávať, že ZEC bude medzi investormi v roku 2021 veľmi populárny..

V priebehu roku 2020 spoločnosť Zcash použila metódu „zabalenia“ na vytvorenie syntetickej verzie mince na ochranu súkromia na blockchaine Ethereum. Tento zabalený ZEC je teraz kompatibilný so všetkými významnými peňaženkami a aplikáciami. Vďaka tejto jednoduchej inovácii sa ZEC otvorí mnohým novým investorom.

Chris Burniske, partner v spoločnosti Venture Capital Placeholder VC, to zhrnie najlepšie:

„Zcash je najlepšie kryptomenové peniaze na ochranu súkromia vo svojej triede s tímom inštitucionálneho zabezpečenia … Keď uvažujete o takýchto kryptomenách s logaritmickou krivkou ponuky konvergujúcou na 21 miliónov jednotiek, vieme, čím bude zásoba ukončená čas. Premenná predstavuje iba to, aký bude dopyt. Takto zabalené Zcash otvára ľuďom ďalšie cesty k jeho použitiu a dopytu. Očakávame, že Zcash bude základným úložiskom hodnoty pre súkromie. “

5. Bitcoin – Líder na trhu pokračuje ďalej a ďalej

Bitcoin posilnil svoju pozíciu lídra na trhu s kryptomenami a poskočil o 300% na 7,130 až 29 000 dolárov v roku 2020. V súčasnosti je referenčná hodnota kryptomeny v nezmapovaných vodách. Mnoho vedcov verí, že BTC dosiahne v roku 2021 najmenej 50 000 dolárov. Hlavným dôvodom na zvýšenie tejto hybnej sily sú inštitucionálne investície. Grayscale Investments a MicroStrategy sú dve spoločnosti, ktoré za posledných pár rokov uskutočnili významné bitcoinové investície.

  • Trust Bitcoin Trust v odtieňoch sivej má BTC v hodnote 14,1 miliárd dolárov.
  • Spoločnosť MicroStrategy urobila v roku 2021 poriadny rozruch a kúpila prvotriednu kryptomenu v hodnote približne 1,1 miliardy dolárov.

S inštitúciami, ktoré nakupujú obrovské množstvo bitcoinov, a s ich pevnou hornou hranicou 21 miliónov môžeme očakávať, že klesajúca ponuka a zvyšujúci sa dopyt potenciálne vystrelia cenu BTC cez strechu.

Zaujímavejší článok na kontrolu:

Čo je 10 najpopulárnejších kryptomien vo Veľkej Británii?

Aká je najlepšia kryptomena na investovanie v roku 2021?

Ako zarobiť peniaze pomocou kryptomeny – definitívny sprievodca

eToro – najlepšia platforma pre kryptomeny pre obchodníkov aj investorov

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector