5 nezastaviteľných kryptomien pri maximálnych hodnotách, ktoré si stále môžete kúpiť

Pole kryptomien sa rozširuje a investori za posledných pár rokov zaznamenali výrazný rast svojich investícií. S vývojom v technológii blockchain a rozširovaním tokenov a platforiem kryptomeny plánuje viac investorov investovať do kryptomien vo sne, aby si zaistil budúcnosť milionárov..

Krypty sú náchylné na náhle zámeny a cez noc môžu podstúpiť drastické zmeny. Tu je však top 5 kryptomien na nákup, ktoré v dohľadnej dobe budú neustále stúpať.

Top 5 nezastaviteľných kryptomien na nákup

Kryptomeny sú skutočne volatilné a pokiaľ ide o blockchainový svet, nie je nič isté. Pozrime sa na päť nezastaviteľných kryptomien, ktoré dosiahli historické maximum a pre investorov môžu byť najlepšou voľbou pre nákup.

# 1Bitcoin (BTC)

Bitcoin nikdy nevyjde z módy. Je to najväčšia a najpopulárnejšia kryptomena a vždy bude na čele zoznamu obľúbených zoznamov investorov. Rok 2021 je skutočne vynikajúcim rokom na naštartovanie vašej investičnej cesty s bitcoinmi. 11. februára 2021 dosiahli bitcoiny historicky najvyššiu mieru 48 050,98 USD a budú naďalej rásť počas celého roka.

Používanie Lightning Network dochádza v ekosystéme bitcoinov k rôznym zmenám. Napríklad implementácia bitcoinu v decentralizovaných aplikáciách a platformách elektronického obchodu sa stala rýchlou a bezproblémovou. Okrem toho sa bitcoin čoraz viac používa ako prostriedok výmeny po celom svete. Viac ako 5 000 bitcoinových bankomatov a viac ako 15 100 firiem teraz prijíma bitcoiny ako formu platby.

Bitcoin s najväčšou pravdepodobnosťou prinesie index dominancie na 65-70% v porovnaní s inými altcoinmi. Vďaka najväčšej trhovej kapitalizácii v kryptosvete je bitcoin na prvom mieste v top 5 kryptomien, ktoré je potrebné kúpiť v roku 2021.

Ethereum č. 2 (ETH)

Ethereum, alternatíva bitcoinu, je viac ako uchovávateľ hodnoty považovaná používateľmi kryptomien za prostriedok výmeny. Ethereová minca, Ether, má trhovú kapitalizáciu okolo 199 826 863 309 dolárov a je jedným z najlepších kryptomien, ktoré je možné kúpiť v roku 2021. 10. februára 2021 dosiahol ETC historické maximum 1 826,70 dolárov, čo lákalo čoraz viac investorov investovať doň..

Dnes má Ethereum trhovú kapitalizáciu okolo 19% veľkosti bitcoinu a očakáva sa, že stúpne vyššie, akonáhle zmení svoj konsenzusný algoritmus z Proof-of-Work na Proof-of-Stake. To umožní vyššiu rýchlosť transakcie s nulovým rozložením, čo nakoniec umožní spoločnosti Ethereum zabezpečiť si názov v top 5 kryptomien, aby si ich mohli kúpiť hneď.

Vďaka jeho najnovším aktualizáciám a zmenám je medzi investormi dostatok priestoru na rast a zdravý dopyt po ethereu. Spolu so zmenou v mechanizme konsenzu bude sieť Ethereum obsahovať väčší počet transakcií, čo z ETC urobí najlepšiu kryptomenu, ktorá sa dá kúpiť pre tento a nasledujúce roky..


Čítajte viac: Je Ethereum dobrá investícia a môžete v roku 2021 profitovať z ETH??

# 3: Chainlink (LINK)

Chainlink, sieť kryptomeny a blockchain používaná spoločnosťou DeFi, ktorá preklenuje priepasť medzi inteligentnými zmluvami o prepojení zdrojov dát, API a platobnými systémami, zaznamenala v roku 2020 masívny rast. Jedná sa o decentralizovanú sieť Oracle, ktorá umožňuje inteligentným zmluvám komunikovať s externými dátami . Týmto spôsobom je možné kontakt uskutočniť na základe údajov, ku ktorým sa samotné Ethereum nemôže pripojiť. Chainlink 10. februára 2021 dosiahol historické maximum 28,60 USD a úspešne sa umiestnil v top 5 zoznamoch kryptomien.

Aj keď niekoľko kryptografických platforiem vytvorilo spôsoby, ako môžu poskytovatelia údajov, ako je Oracle, načítať údaje pre svoju sieť, spoločnosť Chainlink vyčnieva z radu vďaka svojmu údajnému systému, ktorý zaručuje úplnú presnosť údajov a zaručuje platnosť inteligentných zmlúv. Tento decentralizovaný projekt Oracle bol jedným z veľkých víťazov kryptoekonomiky 2020 z hľadiska partnerstiev, cenových akcií a prijatia siete..

Podľa analytikov spoločnosti Crypto sa predpokladá, že cena spoločnosti Chainlink bude mať vzostupný trend, ktorý sa v roku 2021 vyšplhá nad 23 dolárov a v najbližších piatich rokoch sa bude zvyšovať až na 60 dolárov. Trhová kapitalizácia spoločnosti Chainlink od januára 2021 predstavuje 8,6 miliárd dolárov a jeden LINK má hodnotu 21,53 dolárov, čo je skutočne pozoruhodná miera pre investorov na celom svete.

# 4: Polkadot (DOT)

Polkadot je jedinečná kryptomena proof-of-stake s konečným cieľom stať sa novým internetom blockchainov a zabezpečiť plynulú komunikáciu. Jeho cieľom je zabezpečiť interoperabilitu medzi ostatnými blockchainmi. DOT sa umiestňuje na 4. mieste v top 5 kryptomien na nákup, s maximom 25,58 USD 11. februára 2021.

Polkadot je blockchainový protokol novej generácie určený na pripojenie povolení a blockchainov bez oprávnení a Oracles, aby umožnili systémom spolupracovať v jednej sieti. Okrem toho umožňuje Polkadot tým, že umožňuje spoločnej skupine validátorov zabezpečiť viac blockchainov, svojim užívateľom dokonalú ekonomickú stabilitu.

Polkadot je kryptomena, ktorá má pred sebou svetlú budúcnosť. Túto mincu je možné inovovať bez akýchkoľvek pevných vidličiek, pričom sa integrujú nové funkcie alebo opravujú chyby. Tieto vlastnosti robia z DOT ľahko prispôsobiteľnú kryptomenu na nadchádzajúce zmeny a inovujú sa s príchodom technológií. S trhovou kapitalizáciou 11,2 miliárd dolárov a 12,54 dolára na jednu DOT od januára 2021 bude Polkadot v tomto roku a v dohľadnej budúcnosti skutočne obľúbeným investorom.

# 5: Binance Coin (BNB)

Spočiatku mal token ERC-20, ktorý fungoval na ethereovom blockchaine Binance Coin, nakoniec zavedenie svojej hlavnej siete. 10. februára 2021 dosiahla BNB historické maximum 148,07 USD a je pripravená pokračovať vo svojej rally po celý rok a v nasledujúcich desaťročiach.

Sieť využíva model konsenzu proof-of-stake a umožňuje tak vyššiu rýchlosť transakcií. Na základe objemov obchodov je burza Binance jednou z najbežnejšie používaných búrz na svete. Binance coin je úžitková kryptomena, ktorá funguje ako bezpečná platobná metóda pre poplatky spojené s obchodovaním na burze Binance.

Jednou z najzaujímavejších výhod investovania do BNB je, že obchodníci, ktorí uskutočňujú transakcie s úžitkovou mincou na burze Binance, dostanú zľavu 25%, čo je celkom dobrý zisk. S trhovou kapitalizáciou 6,8 miliárd dolárov a hodnotou tokenu 44,26 dolárov, jedným BNB, minca Binance skutočne upevňuje svoju pozíciu ako top 5 kryptomien, ktoré si dnes môžeme kúpiť..

Čítajte viac: Je mince Binance dobrou investíciou?

Top 5 kryptomien na nákup: Záverom

Vďaka rozsiahlemu prijatiu kryptomien a rozšíreniu platforiem kryptomeny bude rok 2021 pre kryptotrh skutočne nezastaviteľným rokom..

Ak je vašou silnou stránkou na zabezpečenie milionárskej budúcnosti investovanie do kryptomien, jedná sa o top 5 kryptomien, ktoré si tento rok kúpite, čo bude v nasledujúcich desaťročiach naďalej vykazovať nezastaviteľný historicky vysoký rast..

eToro – najlepšia platforma pre kryptomenu

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Čítaj viac:

Kryptopredpovede na rok 2021: Kam investovať

Top 10 altcoinov, ktoré majú vybuchnúť v roku 2021

Sedem najlepších kryptomien, vďaka ktorým by ste sa v roku 2021 mohli stať milionárom

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map