Investujte do týchto 5 kryptomien, ktoré by vás mohli stať milionárom

Kryptomeny zaznamenali značný rast, ktorý za posledných niekoľko desaťročí nebolo možné jednoducho ignorovať. Potenciálny vývoj technológie blockchain a viacerých platforiem na výmenu kryptomien priniesol vlnu početných kryptomien vytvorených na decentralizovaných platformách peer-to-peer..

Táto rýchlo sa rozvíjajúca légia urobila z kryptomien ziskový digitálny majetok pre investície. Jeho nekontrolovateľný rast presvedčil viac investorov, aby investovali do kryptomien, a skutočne z toho získali celkom slušné zisky.

Faktory, ktoré je potrebné vziať do úvahy predtým, ako plánujete investovať do kryptomeny

Rovnako ako iné investície, aj kryptomeny majú veľa rizikových faktorov a obrovské potenciálne výhody. Cryptos je skutočne výnosný spôsob, ako šetriť svoje príjmy alebo dosiahnuť vyššie príjmy, ak do nich investujete opatrne, berúc do úvahy všetky rizikové faktory. Zamerať sa iba na aktuálnu mieru nie je dobrý index, pretože by sa to mohlo v priebehu niekoľkých týždňov prejaviť drastickou zmenou. Tu je niekoľko faktorov a ukazovateľov, ktoré je potrebné zvážiť pred investovaním do kryptomien.

Prchavá povaha kryptomeny

Kryptosú veľmi prchavé a prechádzajú mnohými vzostupmi aj pádmi naraz. Je dôležité uvedomiť si jeho volatilitu a mať plán riadenia rizík, aby ste predišli zbytočnej strate svojich ťažko zarobených peňazí.

Úroveň likvidity

Kryptomeny by mali mať vyššiu úroveň likvidity, aby mali rýchlejšiu trhovú predajnú cenu. Väčšina kryptomien, ako je bitcoin, má vysokú mieru likvidity, čo z nich robí obľubu všetkých obchodníkov.

Obchodná činnosť

Pred investovaním do kryptomeny sa uistite, že sledujete jej obchodnú aktivitu na viacerých burzách. Ukazuje počet transakcií špecifických kryptomien uskutočnených za určité obdobie, čo je dobrý ukazovateľ, ktorý ukazuje skutočný dopyt konkrétnej kryptomeny medzi obchodníkmi..

Najlepšie 5 kryptomien Mohol by z teba urobiť milionára

Vďaka oceánu kryptomien, ktoré sú dnes na trhu k dispozícii, sú obchodníci a investori v stave úplného zmätku pri rozhodovaní o tom, do ktorých kryptomien investovať. Ak chcete túto hmlu zmätku vyčistiť, je tu 5 najlepších kryptomien na trhu, do ktorých dnes investujete, a v dohľadnej budúcnosti.

Bitcoin (BTC)


Bitcoin je najstaršia a stále jedna z najpopulárnejších kryptomien na trhu so 40% podielom na celkovom kryptomene na trhu kryptomeny. Cesta bitcoinu síce dominovala na trhu od roku 2009, ale nebola tak plynulá a plná vzostupov a pádov. V decembri 2017 dosiahla vysoký zásah viac ako 20 000 dolárov, do decembra 2018 poklesla na 3 234 dolárov. V januári 2021 sa jej podarilo dosiahnuť návrat, keď ceny dosiahli trhový strop nad 1 bilión dolárov, na viac ako 40 000 dolárov. To znamená, že bitcoiny tvorili takmer viac ako 69% celého trhu s kryptomenami.

Okrem toho bitcoin s najväčšou pravdepodobnosťou prinesie index dominancie na 65 – 70% v porovnaní s inými altcoinmi.

Ak máte v pláne investovať do kryptomeny, vždy je najlepšie zvážiť tú, ktorá má najväčšiu trhovú kapitalizáciu v kryptosvete. Zmeny v ekosystéme BTC v dôsledku aktívneho využívania Lightning Network bez problémov umožňujú implementáciu bitcoinu v decentralizovaných aplikáciách, platformách elektronického obchodu a mikroplatbách..

Ethereum (ETH)

Ak plánujete investovať do kryptomeny, potom je ethereum, alternatíva bitcoinu, skutočne jedným z najlepších a bezpečných kryptomien, ktoré je potrebné zvážiť.

Na rozdiel od bitcoinu nie je ethereum iba digitálnou menou, ale aj pokročilejším blockchainovým projektom. Jedná sa o decentralizovanú softvérovú platformu založenú na praktických inteligentných zmluvách a decentralizovaných aplikáciách (DApps), ktorú využívajú mnohé projekty na digitalizáciu transakcií..

Očakáva sa, že hodnota meny Etherea vzrastie z dôvodu rastúceho dopytu po jeho blockchaine a funkciách. V roku 2021 sa tiež očakáva, že Ethereum zmení svoj konsenzusný algoritmus z proof-of-work na proof-of-stake, čo umožní vyššiu rýchlosť transakcie a nulové rozloženie. S trhovým stropom viac ako 139 miliárd dolárov investori predpovedajú milionársku budúcnosť investovaním do ethereum.

Čítajte viac: Mali by ste investovať do éteru v roku 2021?

Zvlnenie (XRP)

Spoločnosť Ripple, známa ako „kráľ bankovej infraštruktúry“, urobila prielom v krypto priemysle úspešným partnerstvom ekosystému Ripple s niekoľkými významnými finančnými hráčmi na trhu. Dôvod popularity Ripple je, že nejde iba o digitálnu menu, ale aj o efektívny platobný systém. Vďaka svojej technológii blockchain robí medzinárodné platby rýchlejšie a bezpečnejšie a je obľúbená medzi obchodníkmi.

V decembri 2017 sa vyšplhala na úroveň takmer 2,4 USD, čo bol pozoruhodný rast začínajúci od takmer 0 USD. Ako tretia najväčšia kryptomena podľa trhového stropu a so stabilným rastom je Ripple skutočne dobrou voľbou, ktorú môžete považovať za svoju kryptomenu do roku 2021, do ktorej chcete investovať do budúcnosti.

Litecoin (LTC)

Litecoin bol spustený v roku 2011 prijatím niekoľkých vynikajúcich funkcií bitcoinu. To je jeden z hlavných dôvodov jeho popularity medzi investormi a je to tiež dobrý dôvod považovať ho za jednu z najlepších kryptomien. Vďaka rýchlejšej transakčnej rýchlosti a nižším požiadavkám na systém má Litecoin na trhu značný rýchlo rastúci tovar. Transakciu dokončí štyrikrát rýchlejšie ako bitcoin, čo je pozoruhodné.

V máji 2017 to bola prvá kryptomena, ktorá uskutočnila transakciu Lightning Network, a potom si získala veľkú popularitu. S trhovým stropom 10,1 miliárd dolárov od roku 2021 a smrtiacou kombináciou rýchlejších a ľahších transakcií je Litecoin nevyhnutnou investičnou príležitosťou na pridanie do vášho zoznamu kryptomien, do ktorých chcete investovať, aby ste zabezpečili budúcnosť milionárov..

Čítajte viac: Predikcia ceny litecoinu na roky 2021 – 2025

Cardano (ADA)

Skupina inžinierov, matematikov a odborníkov na kryptografiu vytvorila spoločnosť Cardano, an "Ouroboros proof-of-stake" kryptomena po podrobnom prístupe založenom na výskume. Podobne ako Ethereum, aj Cardano si kladie za cieľ byť finančným operačným systémom na svete. Dosahuje to zavedením decentralizovaných finančných produktov a poskytovaním riešení pre interoperabilitu reťazcov, podvody s voličmi atď.

Aj keď je Cardano stále v počiatočných fázach, podarilo sa mu zabezpečiť v kryptosvete ziskové meno ako „zabijak éteru“, pretože má porovnateľne viac schopností a príležitostí.

Jedna ADA sa obchoduje za 0,31 USD a od januára 2021 má trhovú kapitalizáciu 9,8 miliárd USD. Je to skutočne značná sadzba a predstavuje ziskovú pôdu pre investorov, ktorí plánujú investovať do kryptomeny na dlhé vzdialenosti.

Zrátané a podčiarknuté: Najlepšie kryptomeny, vďaka ktorým by ste sa mohli stať milionárom

Ak hľadáte dlhodobý investičný plán, potom jednou z najlepších a najjednoduchších možností, ktoré máte, je investovať do kryptomien. S prudkým nárastom trhu s kryptokodónmi a výmennými platformami je ľahké stratiť prehľad, čo by mohlo viesť k veľkej strate vašich ťažko získaných úspor. Ak máte silnú vôľu a dobré rozhodovacie schopnosti, toto je top 5 kryptomien, do ktorých môžete investovať, aby ste si zabezpečili budúcnosť milionárov na dlhé trate.

eToro – najlepšia platforma pre kryptomenu

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Čítaj viac:

Top 10 kryptomien, do ktorých sa má investovať v roku 2021

Ako investovať do kryptomeny v roku 2021

Mohli by bitcoiny v roku 2021 dosiahnuť cenu 100 000 dolárov

Čo je prvých 10 digitálnych mincí, ktoré majú explodovať v roku 2021?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector