5 ľudí, ktorí sa z bitcoinu stali milionármi

5 bohatých ľudí sa stalo milionármi z bitcoinu

Bitcoin je v poslednej dobe obrovskou novinkou, mnoho ľudí do neho investuje a vidí veľkú návratnosť svojich peňazí. Viete si predstaviť, aký výnos by ste videli, keby ste investovali veľké prostriedky, keď to ešte len začínalo? Stať sa bitcoinovým milionárom je realita pre piatich vizionárskych investorov uvedených nižšie:

5 ľudí, ktorí sa stali bohatými kvôli bitcoinom

1. Roger Ver – 520 miliónov dolárov

Roger Ver

Roger Ver, ktorý sa narodil v San Jose v Kalifornii, dnes žije v Tokiu. Bol jedným z prvých obhajcov bitcoinov a zarobil svoje imanie vďaka veľkým investíciám do začínajúcich podnikov súvisiacich s bitcoinmi. Vďaka tomu získal obrovské prostriedky vo výške 520 miliónov dolárov. Ver sa stal fanúšikom bitcoinu, pretože podporoval spôsob, akým ponúka ekonomickú slobodu od tradičných fiat mien a bankových systémov. Táto otvorená obhajoba ho skutočne v kryptomenových kruhoch označila prezývkou „bitcoin Ježiš“. Aj keď nie je známe, či môže chodiť po vode, určite venoval veľké množstvo charity, aby ukázal svoju starostlivú stránku.

Ak chcete nakúpiť alebo investovať do bitcoinových BTC rýchlo a ľahko, odhláste sa eToro Exchange!

2. Charlie Shrem – 450 miliónov dolárov

Charlie Shrem

Tento človek, ktorý sa narodil v Brooklyne v New Yorku, je pravdepodobne najvplyvnejším bitcoinovým milionárom. Shrem mimoriadne šikovným spôsobom nakúpil veľké množstvo bitcoinov predtým, ako explodoval v cene. Vďaka tejto a ďalším investíciám zarobil skvelých 450 miliónov dolárov. Keďže sa neuspokojil s jednoduchými investíciami do meny, založil so svojimi peniazmi a pomocou Rogera Vera aj BitInstant. To však, bohužiaľ, viedlo k uznaniu vinným z prania špinavých peňazí pre neslávne známe trh s hlbokými webmi The Silk Road. Po prepustení z väzenia v roku 2016 sa vrátil späť k podnikaniu a spustil spoločnosť Intellisys Capital, ktorá predáva investičné portfóliá v blockchainových spoločnostiach.

Investovali by ste do Bitcoin?

3. Dave Carlson – 350 miliónov dolárov

Dave Carlson

Dave Carlson sa trochu líši od väčšiny bitcoinových milionárov, pretože svoj úžasný majetok vo výške 350 miliónov dolárov zarobil na skutočnej ťažbe bitcoinov sám. Pochádza zo Severnej Ameriky, kde prevádzkuje ťažobné operácie v oblasti Washingtonu. K bitcoinom sa dostal začiatkom roku 2010. Carlson, ktorý bol inžinierom spoločnosti Microsoft, videl obrovský potenciál bitcoinov a založil spoločnosť MegaBigPower na ťažbu mincí. Na jeho vrchole vraj jeho prevádzka zarábala okolo 8 miliónov dolárov mesačne! MegaBigPower nedávno získal Giga Watt, spoločnosť, ktorej je Carlson teraz generálnym riaditeľom.

4. Jered Kenna – odhaduje sa na 300 miliónov dolárov


Jered Kenna

Dokazujúc, že ​​bitcoinový priemysel priťahuje ľudí zo všetkých prostredí, máme bývalého amerického námorníka Jereda Kennu. Pochádza zo San Franciska a býva v oblasti, kde vlastní remeselnícky pivovar a priestor 20Mission pre začínajúce podniky. Jeho bitcoinové milióny zarobili, keď si kúpil svoju prvú várku iba za 20 centov za mincu. Pri predaji za viac ako 200 dolárov za mincu to bola len prvá ochutnávka úspechu bitcoinu. Ďalej pokračoval v priekopníckych združeniach ťažby tmavých bitcoinov, kde mohli jednotlivci anonymne investovať do digitálnej meny. Kenna je tiež dobre známy v priemysle kryptomien pre svoje preformátovanie pevného disku v roku 2010, ktoré ho stratilo okolo 200 000 dolárov v bitcoinoch!

5. Dvojčatá Winklevoss – 150 miliónov dolárov

Dvojčatá Winklevossovci

Toto sú bitcoinoví milionári, ktorých pozná väčšina verejnosti. Narodili sa v Southamptone v New Yorku a kvôli neskoršiemu štúdiu navštevovali Harvard. Počas pobytu na Harvarde produkovali predchodcu Facebooku s názvom ConnectU. V neskorších rokoch by sa obrátili na súd, aby žalovali zakladateľa Facebooku Marka Zuckerberga za to, že im ukradol nápad na jeho stránku. Stvárnil ich Armie Hammer v oscarovom filme Sociálna sieť.

Potom rýchlo zistili potenciál bitcoinu a investovali do neho značné prostriedky vo výške 11 miliónov dolárov. Okrem investícií do samotnej meny tiež financovali niekoľko spoločností založených na bitcoinoch, napríklad BitInstant od Charlieho Shrema. To bolo navyše k vytvoreniu Winkdexu, čo bol finančný index na sledovanie priemernej ceny bitcoinu. Všetky tieto snahy viedli k tomu, že medzi nimi zhromaždili veľké imanie vrátane 150 miliónov dolárov na ich bitcoinové investície.

Samozrejme, tento zoznam ľudí, ktorí sa vďaka bitcoinom stali milionármi a ich účasť na ňom, nezahŕňa záhadného zakladateľa Satoshi Nakamota, o ktorom sa hovorí, že zarobil miliardy z jeho duchovného dieťaťa.

Vďaka bitcoinom boli včasní investori veľmi bohatí.

To, čo spája týchto bitcoinových milionárov, je ich skoré prijatie a podpora kryptomeny. Tým, že sa dostali na trh s veľkým objemom kapitálu, keď bol v začiatkoch, skutočne využili výhodu rýchleho rastu cien v posledných rokoch. Od historickej hranice 1 000 dolárov v roku 2013 po dnešok sa títo bitcoinoví milionári vydali na vlne až do banky!

Ďalšie čítanie

  1. Ethereum vs. Bitcoin: Je Ethereum lepšou investíciou ako bitcoin?
  2. Prognóza predpovede ceny bitcoinu: Koľko bude mať bitcoin hodnotu v roku 2021 a ďalej?
  3. Nájdite najlepšie kryptomeny na obchodovanie – obchodovanie s kryptomenami
  4. Výhody a nevýhody investovania do bitcoinu, bude to milionár?
  5. Investujte do bitcoinu: Čo povedie k cene bitcoinu v roku 2021?
  6. Čo je to bitcoin a oplatí sa do neho investovať v roku 2021?
  7. Je bitcoin dobrá investícia & Mám investovať do bitcoinu?
  8. Čo najlepších 10 kryptomien exploduje v roku 2021?

Ak ste radi čítali 5 ľudí, ktorí sa z bitcoinu stali milionármi, zdieľajte ho s kýmkoľvek iným, o ktorom si myslíte, že by to mohlo zaujímať tiež.

Zrieknutie sa zodpovednosti: Kryptomeny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený a minulá výkonnosť nie je ukazovateľom budúcich výsledkov.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map