Najlepšie kryptomeny na obchodovanie v roku 2021

Chcete preskočiť čítanie a dostať sa priamo k našim najlepším výberom? Najlepšia kryptomena na obchodovanie je Bitcoin alebo Ethereum.

Plánujete obchodovanie s kryptomenami v roku 2021? S viac ako 6 000 kryptomenovými aktívami nie je výber najlepších kryptomien na obchodovanie v roku 2021 ľahká úloha. Nebojte sa, my v Trading Education sme zostavili zoznam najlepších 10 kryptomien na obchodovanie v roku 2021

Ak máte v pláne začať obchodovať na kryptotrhu v roku 2021, máme pre vás dobrú správu! Podľa mnohých kryptoanalytikov bude rok 2021 najlepším rokom na obchodovanie s kryptomenami.

Trh s kryptomenami je už nejaký čas predmetom rýchleho vývoja digitálnych platforiem. Obchodovanie s kryptomenami bolo zaujímavo plodné v porovnaní s obchodovaním s tradičnými aktívami, ako sú komodity a akcie.

Preto sme pre vás zostavili zoznam najlepších kryptomien na obchodovanie z roku 2021.

Takže bez ďalších okolkov …

Top 10 najlepších kryptomien na obchodovanie v roku 2021:

1. Bitcoin

2. Ethereum

3. Vlnenie

4. Litecoin

5. IOTA

6. Pomlčka

7. Cardano

8. Ethereum Classic

9. Hviezdna

10. Neo

Aké sú najlepšie kryptomeny na obchodovanie v roku 2021?

V prípade, že sa niekto plánuje pustiť do obchodovania, kryptomeny sú určite najlepšie vajcia v košíku. Pretože trh má veľké množstvo asi 1 000 rôznych druhov mincí, pre amatérov by mohlo byť trochu mätúce vyberať tie správne meny, aby minuli svoje hodnoty.

Tu je pohľad na 10 najlepších kryptomien, ktoré je potrebné zvážiť v roku 2021:

1. Bitcoin (BTC)

Bitcoin bol označený za zlato kryptomien, aj keď v marci 2020 prešiel veľkou nástrahou z dôvodu vypuknutia pandémie, ktorá mala za následok stratu 4 000 dolárov za mincu. Bitcoin ako obvykle vykázal rýchle zotavenie a cena mince bola až 16 000 dolárov a trhová kapitalizácia bola označená ako 199,62 miliárd dolárov, ktoré sa podľa odhadov tiež zvýšia.

Predpovede prudkého nárastu na trhoch s bitcoinmi predpovedajú, že prevrat v cenách môže vystreliť až k 100,00 USD, keď skončí rok 2021. Citibank naznačila, že trhové hodnoty môžu grafy zvýšiť až na 300 000 dolárov, čo je 15-krát viac ako súčasné hodnoty.

Čo vedie k cene bitcoinu?

Faktor 1: Ponuka a dopyt

Faktor 2: Konkurencia na trhu

Faktor 3: Regulácia a prijatie bitcoinu

Čítajte viac: Čo povedie k cene bitcoinu v roku 2021?

2. Ethereum (ETH)

Ethereum je druhé v zozname kryptomien, ktoré majú solídne trhové podmienky. V poslednej dobe cena éteru kolíše a cena bude v porovnaní s posledným štvrťrokom 2020 predstavovať 579 dolárov..

Upgradácia na ethereum 2.0 s decentralizovanejšími rámcami je najpresvedčivejším dôvodom na obchodovanie s ethereom. Medzi kľúčové výhody obchodovania s éterom patrí druhá najpohyblivejšia a najdynamickejšia mena, ktorá podporuje dôvtipný a inteligentný kontrakt a zohľadňuje decentralizované prenosné aplikácie, dApps..

Čo poháňa cenu Etherea?

Faktor 1: Požiadavky vývojárov

Faktor 2: Trojuholníková arbitráž ethereum, bitcoin a ethereum Classic

Faktor 3: Ziskovosť ťažby

Čítajte viac: Čo bude viesť k cene éteru v roku 2021?

3. Zvlnenie (XRP)

Medzi významné výhody tejto mince patrí neuveriteľne nízka stupnica konverzie a okamžitý systém upozornení na vaše výmeny z dôvodu procesu overovania, ktorý obchádza národnú banku. Rovnako spoločnosť Ripple využíva svoje správy na pomoc bankám a iným peňažným nadáciám, čo následne zvyšuje jej spoľahlivosť.

Najlepšia a ideálna príležitosť na zakúpenie Ripple je v súčasnosti, zatiaľ čo cena je stále veľmi nízka a primeraná, najmä na rozdiel od rôznych dnes dostupných mincí: 0,637 USD. V prípade, že považujete nákup na základnej úrovni a predávate za najvyšší štandard, v tom okamihu je výber veľmi jednoduchý.

Čo vedie k cene Ripple?

Faktor 1: Technológia

Faktor 2: Hyper drift

Faktor 3: Držitelia zvlnenia

Čítajte viac: Čo bude viesť k cene Ripple XRP v roku 2021?

4. Litecoin (LTC)

Cena litecoinu sa zvýšila a v poslednej dobe sa ukazuje sľubné zlepšenie. Celkový vrchol litecoinu na trhu sa zvýšil na 8 710 194 389 dolárov s 66 245 618 LTC. Vývoj prebiehajúci za posledných 24 hodín ukazuje, že došlo k výmene LTC v hodnote 17 177 612 073 dolárov. Náklady LTC sa potenciálne zvyšovali a odhaduje sa, že do konca roka dosiahnu 230 dolárov.

Od Litecoinu sa očakáva toľko, že ide o siedme najväčšie digitálne peniaze na svete. To sa deje z dôvodu, že zmenili svoju technológiu.

Litecoin získal vlastné uznanie z dôvodu, že informuje o dôverných transakciách s opotrebovaním problému zastupiteľnosti. To bol obrovský skok v tom, aby Litecoin mal svoju vlastnú osobnosť. Tento typ dôverných transakcií vyrieši problém, s ktorým sa dá vynikajúci produkt alebo produkt využiť, ktorý je charakteristický pre otvorené blockchainy..

Vo vyhlásení Oracletime, výhoda litecoinu v porovnaní s bitcoinmi upúta pozornosť mnohých divákov. Ich prognóza pre litecoin do konca roku 2021 je 1 000 dolárov, ale môže sa vyšplhať až na 2 000 dolárov.

Investingpr predpokladá ďalšiu projekciu, že viac obchodníkov by mohlo obchodovať s litecoinmi len preto, že chcú preskúmať iné možnosti ako bitcoin, aby mohli znížiť riziko.

Čo vedie k cene litecoinu?

Faktor 1: Konkurenčné mince

Faktor 2: Zvýšenie adopcie

Faktor 3: Post Covid – 19 kríza

Faktor 4: Chuť do rizika

Čítajte viac: Čo povedie k cene litecoinu v roku 2021?

5. IOTA (MIOTA)

Ak vezmeme do úvahy minulosť trhovej kapitalizácie IOTA, jej trhová hodnota bola do roku 2020 vždy nižšia; táto kryptomena začala zlepšovať a zvyšovať svoje bohatstvo koncom roku 2020. IOTA vstúpila do roku 2020 s trhovým stropom vo výške 446 miliónov dolárov a na konci roku 2020 táto minca k 19. decembru 2020 už prekonala 900 miliónov dolárov, čím získala viac ako 100%, hoci cesta bol skalnatý a plný ťažkostí.

Dôvod, prečo sa táto minca líši od ostatných, je ich technológia využívajúca IoT. IOTA, rovnako ako všetky ostatné kryptomeny, mohla v súčasnosti zamerať pozornosť na to, aby vytvorila obrovskú hlavu & Rameno trojité dno, s pravým ramenom vydávanie všetkého na ďalšie dva roky. Táto minca by mohla opäť vzrásť a získať trhovú kapitalizáciu, ale momentálne by sa cena IOTA mohla udržať pod 37 centami, ale po potvrdení jej vzoru by sa mohla vrátiť späť, ako tomu bolo v kryptomene v roku 2017.

V roku 2017 v tom čase zo všetkých altcoinov zhromaždila IOTA obrovské množstvo trhového stropu a objemu, ktoré pomohli minci zvýšiť trh a vyletieť z jeho hodnoty na historické maximum viac ako 5 dolárov za token MIOTA..

Čo vedie k cene IOTA?

Faktor 1: Pozornosť médií

Faktor 2: Podnikové partnerstvá

Čítajte viac: Čo bude viesť k cene IOTA v roku 2021?

6. Pomlčka (DASH)

Vysvetlenie toho, prečo mnohí milovníci technológií vkladajú zdroje do mince, je to, že líši svoje portfólio a možno ho považovať za podporné zariadenie proti bitcoinu, zakladajúcemu kryptomene.

Rok 2021 môže byť pre obchodníkov spoločnosti Dash veľmi produktívnym rokom, pretože investori nadväzujú posilnené partnerstvá s poskytovateľmi platobných systémov. Dash je uskutočniteľnejšia a praktickejšia mena, ponúka viac funkcií a preto sa dá ľahko minúť.

Medzi vlastnosti, vďaka ktorým vyniká pomlčka, patria

 • Spork
 • Reťazový zámok
 • Protokol PrivateSend
 • Protokol InstSend

Tieto najdôležitejšie body môžu pomôcť mincu v boji získať oveľa vyššie náklady vo výške 2 000 dolárov za mincu. V prípade, že úsilie o praktické kryptomeny bude pokračovať do roku 2021, náklady sa môžu dokonca dočkať iba ilustratívneho pohybu.

Čo vedie k cene Dash?

Faktor 1: Konkurenčná výhoda

Faktor 2: Miera adopcie

Čítajte viac: Čo povedie k cene DASH v roku 2021?

7. Cardano (ADA)

Mince Cardano ADA majú množstvo atribútov, vďaka ktorým sa z nej v nasledujúcich rokoch stane veľká obchodná horúčka. Kryptomena má zreteľný prehľad funkcií, ako napríklad spôsoby platby a nástroje na hlasovanie pre držiteľov ADA. Cardano umožňuje svojim používateľom udržiavať bezpečnosť vytvorením overenia transakcie na blockchaine. Cardano je možné ukladať a vymieňať na viacerých peňažných peňaženkách a má pomerne decentralizovaný prístup. Cardano má natívnu peňaženku s názvom Daedalus, ktorá pomáha používateľom pri investovaní a slúži ako nástroj na obchodovanie. Prospieva tiež používateľom tým, že im poskytuje odmeny. Držitelia môžu získavať mince.

Kľúčové vlastnosti, vďaka ktorým Cardano vyniká v lige kryptomien, sú:

 • Progresívny tím pre vývoj a vylepšenia
 • Potenciál zabezpečiť neobmedzenú škálovateľnosť
 • Rýchle a lacné transakčné systémy
 • Decentralizované aplikácie

Čo vedie k cene Cardana?

Faktor: 1 Decentralizácia

Faktor: 2 Počet DApps

Čítajte viac: Čo bude viesť k cene Cardana v roku 2021?

8. Ethereum Classic (ETC)

Obchodovanie s Ethereum Classic môže byť dosť nepochopiteľné, pretože online prognostická služba sa volá "Long Forecast ”predpovedá, že Ethereum Classic môže v roku 2020 naďalej čeliť problémom a je považovaná za cenu 8,44 USD.

To by bolo o 30% viac ako predchádzajúce hodnoty cien. Odhady však hovoria, že konečná cena ETC by sa mohla pohybovať okolo 5,62 USD.

Čo poháňa cenu Ethereum Classic

Faktor 1: Prijatie ethereum Classic

Faktor 2: Útok na siete

Čítajte viac: Čo bude poháňať klasickú cenu ethereum v roku 2021?

9. Stellar (XLM)

Vďaka spojeniu spoločnosti Stellar s IBM a jej širokému použitiu v južnom Tichomorí, kde je v súčasnosti zodpovedná za 60% cezhraničných splátok v maloobchode, XLM stojí za to. Za kratšie obdobie sa Stellar Lumens pohyboval v zostupnej hodnote krivky, ktorá v pondelok 27. októbra klesla o 2,28 percenta. Spoločnosť XLM klesla pod primárnu významnú úroveň opozície na 0,0815 USD k vnútrodennému minimu 0,0798 USD. Potom sa Stellar práve teraz dostal späť cez $ 0,0815 až po $ 0,8226. Nasledujúca významná úroveň prekážky v pozeraní je 0,083 USD.

Čo vedie k Stellar cene?

Faktor 1: Dopad spoločnosti

Faktor 2: Konkurencia na trhu

Faktor 3: Miera adopcie

Čítajte viac: Čo bude viesť k hviezdnej cene v roku 2021?

10. Neo (NEO)

Kapacity NEO sú dosť pôsobivé, pretože vďaka jeho charakteristickým vlastnostiam vyniká na trhu v porovnaní s inými kryptomenami. Platforma umožňuje svojim používateľom zaznamenávať, spotrebovávať, predávať, prevádzať a vymieňať množstvo kryptomien. Spoločnosť NEO robí výlučne to, že umožňuje svojim používateľom prepojiť ich fyzický majetok s digitálnymi avatarmi v sieti. Hodnotové hľadisko pre NEO je však do istej miery otázne.

V tejto chvíli by ste mali dúfať, že budete brať do úvahy nepredvídateľnosť, keďže zraniteľnosť zahŕňajúca budúcnosť kryptomeny. V strednodobom až dlhodobom horizonte môže byť situácia dosť ortodoxná, pretože čínska vláda začne s úplným zákrokom proti digitálnym formám peňazí. V takom prípade by ste mali dúfať, že hodnota NEO prejde veľkou krízou..

Čo vedie k cene NEO?

Faktor 1: Konkurenti

Faktor 2: Pozornosť médií

Čítajte viac: Čo povedie k cene NEO v roku 2021?

Začnite obchodovať s top 10 kryptomenami

eToro ponúka na obchodovanie zmes kryptomien. Obchodníci môžu vytvoriť diverzifikované portfólio so 14 najobľúbenejšími mincami. Niektoré z nich sú Bitcoin, Ripple a Ethereum, ale navyše EOS, Iota, Tron a Tezos. Stránka eToro a všestranná aplikácia sú takmer na nerozoznanie, lákavo rozložené a ľahko preskúmateľné. Obchodníci môžu vnímať, čo robia ostatní na pódiu, a riadiť sa návrhmi konkrétnych jednotlivcov, ktorí vám umožňujú duplikovať ich výmeny..

eToro – najlepšia platforma pre kryptomenu

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Kľúčové body

 • Základné kryptomeny na obchodovanie v roku 2021 práve teraz zažívajú boom.
 • Najlepšie kryptomeny na obchodovanie v roku 2021 sú Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin, IOTA, DASH, Cardano, Ethereum Classic, Stellar a NEO.
 • Bitcoin vyniká na trhu ako hlavná kryptomena.
 • Ethereum vytvára pevné rámce pre obchodovanie.
 • Ideálnou príležitosťou na nákup a obchodovanie je Ripple XRP.
 • Litecoin je späť v zdravej konkurencii s bitcoinmi.
 • IOTA pripravuje aj technologický pokrok.
 • Vďaka exkluzívnym funkciám DASH je to dobrá voľba.
 • Cardano ADA je tiež osvedčeným produktívnym obchodným aktívom.
 • Ethereum Classic je naďalej životaschopnou možnosťou obchodovania.
 • Stellar si tiež drží pozíciu životaschopnej obchodnej možnosti.
 • NEO je ďalšia súčasná kryptomena na obchodovanie.

Spomedzi všetkých mien, s ktorými sa obchoduje, bitcoin samozrejme nad trhmi evidentne vládol ako výsostná minca, rozhodne to nie je jediná mena s efektívnymi výnosovými mierami. Uvádza sa to v predpovediach XRP Price Predictions na rok 2021, kryptomeny sa stávajú živým predmetom záujmu obchodníkov, a preto sa v dôsledku týchto zaujímavých investícií vytvárajú zámerné nové grafy..

Medzi ďalšie popredné kryptomeny na obchodovanie v roku 2021 patria Ripple, Ethereum, Litecoin a IOTA.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me