Ako investovať do éteru (ETH): Podrobný sprievodca

Prečo investovať do Ethereum ETH? Čo sú výhody a výzvy v oblasti investovania do Etherea? Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o investovaní do Etherea.

Zatiaľ čo väčšina investorov v aréne kryptomien uprednostňuje držať sa bitcoinu – je potrebné pamätať na to, že v ponuke sú tisíce ďalších inovatívnych digitálnych mincí.

V popredí je Ethereum – druhá najväčšia kryptomena z hľadiska trhovej kapitalizácie a objemu obchodov.

Ak teda hľadáte diverzifikáciu do iných kryptomien – do éteru môžete jednoducho investovať kliknutím na tlačidlo.

V tomto Sprievodcovi Ako investovať do éteru vás prevedieme nákupným procesom. Patria sem kľúčové kroky, ako je nájdenie dobrého sprostredkovateľa, otvorenie účtu a dokončenie online investície do Ethereum.

Ak chcete investovať do ETH rýchlo a ľahko, vyskúšajte si to eToro Exchange!

Ako investovať do éteru v 5 jednoduchých krokoch

Ak chcete investovať do Etherea, prvým krokom je otvorenie účtu s regulovanou burzou, depozit finančných prostriedkov, výber Ethereum zo zoznamu platforiem a nakoniec kontrola. & potvrďte, že ste si do peňaženky pridali mince.

Aj keď odporúčame prečítať si túto príručku celú – niektorí z vás môžu byť na čas pripútaní. Ak je to tak, ak ste zvedaví, ako investovať do Etherea práve teraz, nižšie nájdete požadovaných päť krokov.

Krok 1: Otvorte si účet u regulovaného brokera Ethereum bez provízií, ako je eToro

Krok 2: Vložte niektoré prostriedky debetnou / kreditnou kartou, elektronickou peňaženkou alebo bankovým prevodom

Krok 3: Vyberte, koľko etherea chcete kúpiť (minimálne 25 dolárov)

Krok 4: Potvrďte investíciu

Krok 5: Nechajte svoje Ethereum uložené na eToro, kým sa nerozhodnete vyplatiť peniaze


Vykonaním piatich jednoduchých krokov uvedených vyššie – investovanie do éteru z pohodlia domova vám bude trvať menej ako 10 minút.!

Čo je to Ethereum?

Aj keď pochopenie toho, ako investovať do éteru, je super jednoduché – predtým, ako sa do toho vrhneme, by sme navrhli urobiť si trochu domácich úloh. Inými slovami, mali by ste jasne pochopiť, čo je to Ethereum, ak chcete zistiť, či táto kryptomena predstavuje životaschopnú investíciu alebo nie..

Ethereum je teda kryptomena, ktorá bola oficiálne uvedená na trh v roku 2015. Projekt Ethereum, ktorý založil Vitalik Buterin, má veľa podobností s bitcoinom – ktorý vznikol o šesť rokov skôr.

Napríklad Ethereum aj Bitcoin sú digitálne meny, ktoré fungujú na vrchole protokolu blockchain. Oba vám umožňujú posielať a prijímať prostriedky prostredníctvom digitálnej peňaženky, a čo je zásadné – obe sú decentralizované siete, ktoré nie sú kontrolované žiadnou osobou alebo orgánom.

Je však dôležité poznamenať, že Ethereum má viac schopností ako jeho bitcoinový náprotivok. Napríklad základný protokol blockchain umožňuje vytvárať a nasadzovať „inteligentné zmluvy“.

V jednoduchej angličtine – toto umožňuje používateľom vykonávať decentralizované a dôveryhodné dohody nad rámec iba finančných transakcií. Transakcie s ethereom sa navyše zvyčajne potvrdia iba za 15 sekúnd, zatiaľ čo bitcoiny trvajú 10 minút.

Mali by sme tiež poznamenať, že tisíce ďalších kryptomien – známych ako tokeny ERC-20, boli postavené na vrchole vlastného blockchainu spoločnosti Ethereum.

Ak vezmeme do úvahy všetky uvedené skutočnosti, nie je prekvapením, že Ethereum v roku 2018 dosiahlo historické maximá – čo sa prejavilo v trhovom zhodnotení 130 miliárd dolárov. Aby sme to uviedli na pravú mieru, je to viac ako veľká väčšina S&P 500 akcií.

Ako funguje investovanie do ethereum?

Najlepšie na investovaní do Etherea je to, že samotný proces sa nelíši od tradičného nákupu akcií. Inými slovami, budete investovať do Etherea, pretože si myslíte, že hodnota kryptomeny stúpne.

Ak a kedy tak urobí, budete môcť predať svoju investíciu do Etherea za viac, ako ste pôvodne zaplatili. Môžete napríklad investovať do ethereum, keď má digitálna mena hodnotu 600 dolárov – a peniaze vyplatiť, keď cena dosiahne 900 dolárov.

Z tohto dôvodu sa to nijako nelíši od nákupu akcií spoločnosti Tesla za 400 dolárov a ich predaja za 500 dolárov – pri zvýšení hodnoty éteru dosiahnete zisk!

Pozrime sa však na skutočne základný príklad toho, ako investovať do Ethereum online a dosahovať zisk.

 • Účet si otvoríte u online brokera, ktorý predáva Ethereum
 • Vložíte 1 000 dolárov a celú sumu investujete do Etherea
 • V čase nákupu má Ethereum hodnotu 300 dolárov
 • Mince držíte tri roky
 • Keď sa vydáte na výplatu, hodnota Etherea je 1 200 dolárov
 • To sa prejaví zvýšením ceny o 300%

Podľa vyššie uvedeného príkladu ste pôvodne investovali 500 dolárov do bitcoinu a dosiahli návratnosť 233%. To znamená, že celkovo ste z 500 dolárov urobili 1 665 dolárov.

Ako zdôrazňuje vyššie uvedený príklad, pôvodne ste investovali 1 000 dolárov do Etherea. Keď ste to urobili, digitálna mena mala hodnotu iba 300 dolárov.

Ale keďže ste predali svoje podiely v Ethereu za cenu 1 200 dolárov – dosiahli ste šťavnatý zisk 300%. To znamená, že pri vklade 1 000 dolárov – ste mohli vybrať 4 000 dolárov!

Prečo by ste mali investovať do éteru?

Existuje veľa dôvodov, prečo by ste sa mohli rozhodnúť investovať do Etherea.

Patria sem:

Päťročné výnosy sú strechou

Keď bolo Ethereum prvýkrát spustené v roku 2015 a nakoniec zasiahlo online burzy – zaplatili by ste v hodnote 2,60 USD. Rýchly posun vpred len o dva roky neskôr a digitálna mena dosiahla historické maximá takmer 1 400 dolárov.

To znamená, že za niečo viac ako dva roky obchodovania zaznamenali predtým investori do spoločnosti Ethereum výnosy nad 53 000%. To znamená, že keby ste investovali do éteru v stávke 1 000 dolárov – vaše peniaze by mali hodnotu viac ako pol milióna dolárov.

Vďaka tomu sa cena éteru na pár rokov znížila – v roku 2019 dosiahla minimá pod 100 dolárov. Digitálna mena však opäť letí späť – od minima v roku 2020 vo výške 117 dolárov po maximá vo výške 600 dolárov. To znamená, že iba v roku 2020 dosiahli investori do Etherea výnosy viac ako 400%.

Na porovnanie, okrem zvláštnych technologických akcií, ako je Tesla, mali tradiční investori ťažkosti. Hlavné indexové fondy, ktoré sú z veľkej časti zodpovedné za pandémiu koronavírusov, sú iba o návrate na úroveň pred COVID.

Ethereum môže byť frakcionované

Aj keď spoločnosť Ethereum koncom roku 2020 porušila 600 dolárov – to neznamená, že musíte toľko investovať, aby ste sa dostali na trh. Naopak, Ethereum – rovnako ako všetky ostatné kryptomeny, je možné rozdeliť na menšie množstvá.

Kryptomeny sú koniec koncov digitálne – má teda zmysel, že môžete rozložiť mince na menšie a dostupnejšie sumy. Z uvedeného vyplýva, že minimálna suma, ktorú môžete investovať, bude vo veľkej miere závisieť od brokera, ktorého sa rozhodnete investovať do Etherea..

Ak však chcete začať s malými množstvami, navrhujeme eToro. Je to preto, že regulovaný sprostredkovateľ vám umožňuje investovať do éteru už od 25 dolárov. Je to nielen nepodstatná suma, ale umožňuje vám to ľahko sa diverzifikovať do iných kryptomien / aktív.

Inteligentné zmluvy Ethereum by mohli hrať hlavnú rolu v budúcnosti obchodu

Aj keď sú netrénované oči do istej miery ťažko pochopiteľné, inteligentné zmluvy nie sú také zložité, ako znejú. Vo svojej najzákladnejšej podobe umožňujú inteligentné zmluvy dvom alebo viacerým stranám uzavrieť nedôverčivú dohodu.

Je to tak preto, lebo sú chránené a riadené kryptografickým kódom. Jednoducho povedané, podmienky dohody sú jasne uvedené v príslušnej inteligentnej zmluve a po nasadení ju nie je možné meniť ani upravovať.

Jednoduchý, ale efektívny príklad toho, ako by inteligentná zmluva mohla v praxi fungovať, je uvedený nižšie.

 • Povedzme, že farmár kúpi poistné prostredníctvom inteligentnej zmluvy
 • Je to z hľadiska ochrany poľnohospodárskych plodín v prípade nepriaznivých poveternostných podmienok
 • Inteligentná zmluva obsahuje všetky požadované podmienky dohody – je teda transparentná pre všetky zúčastnené strany
 • Jednou z takých podmienok je, že ak na príslušnom mieste farmy neprší 10 po sebe nasledujúcich dní, vyplatí sa poistné
 • Inteligentná zmluva to môže určiť autonómne pomocou tisícov webov o počasí tretích strán na overenie toho, či pršalo alebo nie a ako dlho
 • Ak by došlo k aktivácii podmienky inteligentnej zmluvy, poľnohospodár vykonal platbu

Vyššie uvedený príklad sme vysvetlili preto, aby sme zdôraznili, že o inteligentnú kontraktnú technológiu spoločnosti Ethereum môže byť jedného dňa vysoký dopyt. Ak je to tak, inteligentné zmluvy si vyžadujú fungovanie tokenov éteru – čo zase zvýši dopyt, a teda – jeho hodnota sa zvýši.

Ethereum 2.0

Ethereum 2.0 je nesmierne dôležitá etapa na ceste projektu. Vylepšuje a vylepšuje množstvo špecifikácií, ktoré blockchain v súčasnosti vlastní. Očakáva sa, že Ethereum 2.0 bude počas niekoľkých fáz zavádzania plne funkčný v priebehu budúceho alebo dvoch rokov.

Napriek tomu bude Ethereum 2.0 schopné prevziať kryptomenu z maximálnej kapacity iba 15/16 transakcií za sekundu (T / ps) na neuveriteľných 100 000 T / ps.

Ak to skombinujete s priemernou rýchlosťou transakcie 15 sekúnd, Ethereum bude veľmi prospešné pre cezhraničné transakcie. Je to tak najmä v prípade, keď vezmete do úvahy nepatrné náklady spojené s transakciou Etherea.

Zvážili by ste investíciu do Ethereum ETH?

Ako investovať do éteru – k dispozícii sú rôzne možnosti

Ak vás zaujíma, aký najjednoduchší, najbezpečnejší a najefektívnejší spôsob investovania do éteru – prostredníctvom regulovaného online sprostredkovateľa. Je však tiež možné investovať do éteru prostredníctvom bankomatu s kryptomenami.

Poďme preskúmať, ako to funguje.

Ethereum bankomaty

Podľa CoinATMRadar existuje globálne viac ako 12 500 bankomatov s kryptomenami. To vám umožňuje nakupovať kryptomenu vložením hotovosti do automatu.

Z tohto čísla sú tisíce bankomatov s kryptomenami, ktoré podporujú investície do Etherea. To by mohlo vyhovovať tým z vás, ktorí si chcú kúpiť digitálnu menu za miestne peniaze.

Takto funguje investícia do éteru pri používaní bankomatu s kryptomenami:

 • Navštívite svoj najbližší bankomat s kryptomenami
 • Proces zahájite výberom éteru ako preferovanej mince
 • Zadáte sumu, ktorú chcete investovať vo svojej miestnej mene
 • Napríklad ak ste v USA a chcete investovať 200 dolárov do Ethereum, jednoducho uveďte túto sumu
 • Bankomat s kryptomenami vám potom ukáže, o aké poplatky ide a koľko éteru dostanete
 • Napríklad, ak si bankomat účtuje 10%, zostane vám pri súčasnom výmennom kurze ETH / USD ethereum v hodnote 180 dolárov.
 • Hotovosť vložíte do bankomatu
 • Bankomat vytlačí váš príjmový doklad – ktorý obsahuje podrobnosti peňaženky Ethereum, ktoré potrebujete na vyzdvihnutie mincí

Teraz by vás na jednej strane mohlo viesť k tomu, že si myslíte, že bankomat s kryptomenami je skutočne pohodlný spôsob investovania do ethereum. Ak však sídlite mimo veľkého mesta v USA, Kanade alebo Európe – možno budete mať problém nájsť stroj v blízkosti svojej polohy.

Ďalej – a čo je možno najdôležitejšie – bankomaty s kryptomenami sú veľmi, veľmi drahé, pokiaľ ide o poplatky. Podľa príkladu vyššie – kde sme uviedli poplatok 10% – to nie je nič neobvyklé. V skutočnosti je známe, že niektoré bankomaty s kryptomenami, ktoré predávajú Ethereum, si vyberajú až 20%.

Mali by sme tiež poznamenať, že pri nárokovaní svojich mincí Ethereum musíte prekonať ťažkosti so stiahnutím digitálnej peňaženky. Aj keď to môže byť vhodné pre tých z vás, ktorí rozumejú fungovaniu peňaženiek a súkromných kľúčov – nebude to tak, ak ste úplní začiatočníci.

Preto pevne veríme, že najjednoduchším spôsobom, ako investovať do Etherea, je použitie regulovaného online sprostredkovateľa.

Ethereum Broker

Ak chcete bezpečne a pohodlne investovať do akcií – využívate sprostredkovateľa. To je prípad aj iných tried aktív, ako sú dlhopisy, podielové fondy a ETF. Preto má zmysel, že by ste na investovanie do Etherea mali používať online sprostredkovateľa.

Napríklad budete môcť vkladať prostriedky bežným spôsobom platby, ako je debetná / kreditná karta alebo bankový účet. Niektorí sprostredkovatelia dokonca akceptujú elektronické peňaženky ako Paypal a Skrill. Online sprostredkovatelia sú samozrejme povinní vlastniť požadovanú licenciu na prijímanie uľahčených investícií. To sa nijako nelíši od online brokerov ponúkajúcich legitímne služby kryptomeny.

Tiež zistíte, že poplatky účtované sprostredkovateľmi Ethereum sú výrazne nižšie ako iné kanály – najmä predtým diskutované bankomaty s kryptomenami. V skutočnosti – a ako sa v krátkosti venujeme, existujú platformy ako eToro, ktoré vám umožňujú investovať do provízie bez etherea.

Ak vezmeme do úvahy vyššie uvedené, v nasledujúcej časti sa dozviete, na čo musíte dávať pozor pri výbere online brokera pre investovanie do Etherea.

Ako si zvoliť platformu na investovanie do éteru

obchodná platforma

Akokoľvek sú online sprostredkovatelia kryptomeny skvelí, vo vesmíre je jednoducho aktívnych príliš veľa poskytovateľov. Preto je náročné vedieť, na ktorej platforme sa treba zaregistrovať.

Najdôležitejšie metriky, ktoré je potrebné vziať do úvahy, sú uvedené nižšie:

Licencie a povesť

Ako sme už spomenuli vyššie, jedným z hlavných dôvodov, prečo kupujete tradičné akcie od regulovaného brokera, je skutočnosť, že viete, že ste chránení pred nečestnými poskytovateľmi. To sa nelíši, keď investujete do Ethereum online.

Nakoniec, svoje ťažko zarobené peniaze by ste neinvestovali do sprostredkovateľa, ktorý fungoval bez licencie, však? Samozrejme, že nie.

Preto by ste sa mali držať maklérov kryptomeny, ktorí sú regulovaní najmenej jedným renomovaným orgánom. To je dôvod, prečo eToro zaškrtáva správne políčka – keďže broker má licenciu s FCA, CySEC a ASIC.

Ak máte sídlo v USA, určite vás poteší, že eToro je zaregistrované aj v agentúre FINRA. Vďaka tomu, že použijete eToro na investovanie do Etherea, budete mať prospech zo segregovaných bankových účtov – ktoré zaisťujú, že vaše peniaze budú oddelene od peňazí prevádzkového kapitálu eToro.

Môžete si tiež byť istí, že kriminalita nebude mať prístup k platforme – pretože všetci používatelia eToro musia nahrať kópiu svojho vládou vydaného ID.

Minimálna investícia a platby v systéme Etherea

Nemýľte sa – Ethereum je vysoko špekulatívne finančné aktívum. Iste, kryptomena v roku 2020 vrátila zisky nad 400%. Ethereum však tiež vrátilo ročné straty presahujúce 80%.

Preto je vždy najlepšie začať s malými, ale pravidelnými sumami. Pritom môžete nasadiť stratégiu „priemerovania dolárových nákladov“. Teraz, aby ste to dokázali, musíte si zvoliť brokera pre kryptomeny, ktorý podporuje nízke sumy investícií.

Napríklad eToro vám umožňuje investovať do Etherea už od 25 dolárov. Pretože vyžaduje minimálny vklad 200 dolárov – znamená to, že môžete alokovať 25 dolárov týždenne na 8 týždňov po sebe.

Rovnako dôležité je tiež skontrolovať, aké spôsoby platby podporuje váš zvolený sprostredkovateľ Ethereum. Z nášho pohľadu si budete chcieť zvoliť platformu, ktorá vám umožní uskutočniť okamžitý vklad debetnou / kreditnou kartou.

Platformy ako eToro tiež podporujú elektronické peňaženky ako Paypal, Skrill a Neteller. Ak si však vyberiete sprostredkovateľa, ktorý podporuje iba bankové prevody – transakcia sa dokončí až za pár dní.

Skladovanie a výber

Ako sme už skôr poznamenali, Ethereum – rovnako ako všetky kryptomeny, musí byť uložené v digitálnej peňaženke. To je miesto, kde sú nováčikovia investori často zastrašení, pretože peňaženky s kryptomenami môžu na prvý pohľad pôsobiť trochu zložito..

Napríklad musíte mať základné znalosti o verejných adresách a súkromných kľúčoch. Tiež vám musí vyhovovať záložné prístupové frázy a nakoniec – dôkladné zaistenie bezpečnosti vašich finančných prostriedkov.

Ak to znie príliš veľa na zvládnutie, navrhli by sme použiť regulovaného sprostredkovateľa kryptomeny, ktorý za vás môže uložiť vaše Ethereum. Jedným z takýchto príkladov je eToro – keďže maklér používa bezpečnostné postupy na inštitucionálnej úrovni.

A samozrejme, tým, že svoje ethereové coiny ponecháte na eToro – na rozdiel od ich výberu do súkromnej peňaženky, môžete svoje investície okamžite vyplatiť, kedykoľvek to uznáte za vhodné. Potom bude výťažok pripísaný na váš hotovostný účet eToro – pripravený na výber.

Sme pripravení investovať do Ethereum ETH?

Tipy, ako investovať do éteru a dosiahnuť zisk

Ak investujete do Ethereum úplne prvýkrát – pozrite si tri tipy uvedené nižšie v zozname quickfire, ktoré vám pomôžu začať tou správnou nohou!

Tip 1: Stanovte niekoľko finančných cieľov

Najskôr by ste si mali stanoviť cieľ, keď investujete do éteru. Napríklad, ak investujete, keď má digitálna mena hodnotu 600 dolárov a chcete 10-násobok svojich peňazí – buďte pripravení vyplatiť peniaze, ak a keď Ethereum dosiahne hodnotu 6 000 dolárov!

Tip 2: Dolárové náklady sú priemerné vaše investície do éteru

Ako sme už stručne poznamenali, pri investovaní do ethereum by ste mali vždy použiť priemer nákladov. Toto spriemeruje vašu nákladovú cenu, čím sa odstráni potreba starať sa o krátkodobú volatilitu.

Základným príkladom priemerovania dolárových nákladov je nákup éteru v hodnote 100 dolárov v rovnakom dátume každého mesiaca.

Tip 3: Diverzifikujte svoje investície do éteru

Ako každá investícia, aj vy by ste mali vždy diverzifikovať svoj nákup Etherea. Napríklad eToro ponúka ďalších 15 popredných kryptomien – tak prečo nevytvoriť diverzifikované portfólio mincí? Pritom znížite riziko straty, ak by vaše Ethereum nešlo podľa plánu.

Ako dnes investovať do éteru – podrobný návod

Zaujíma vás, ako investovať do éteru čo najbezpečnejším a najpohodlnejším spôsobom? Ak budete postupovať podľa pokynov uvedených nižšie, môžete si kúpiť svoju prvú mincu Etherea za pár minút!

Krok 1: Otvorte účet eToro

Navštíviť eToro spustite proces registrácie účtu. Bude potrebné zadať vaše meno, štátnu príslušnosť, adresu bydliska, dátum narodenia a kontaktné údaje.

Krok 2: Nahrajte nejaké ID

Teraz sa zobrazí výzva na vloženie kópie pasu alebo vodičského preukazu. Budete tiež musieť predložiť dokument potvrdzujúci vašu adresu, napríklad výpis z bankového účtu. To zaisťuje, že eToro zostane v súlade s FCA, ASIC, CySEC a FINRA!.

Poznámka: Ak momentálne nevložíte viac ako 2 250 $, môžete vyššie uvedené dokumenty nahrať neskôr.

Krok 3: Uskutočnite vklad

Teraz budete musieť vložiť minimálne 200 dolárov.

Medzi podporované spôsoby platby eToro patria:

 • Debetná karta
 • Kreditná karta
 • Paypal
 • Skrill
 • Neteller
 • Sofort
 • Dôverčivo

Všetky vyššie uvedené spôsoby platby sú pripísané okamžite. Ak sa rozhodnete pre bankový prevod, počítajte s tým, že na doručenie prostriedkov počkáte niekoľko dní.

Krok 4: Vyhľadajte ethereum

investovať do éteru

eToro ponúka tisíce akcií, ETF, CFD a kryptomeny. Preto je jednoduchšie vyhľadať slovo „Ethereum“ a kliknúť na výsledok, ktorý sa načíta.

Krok 5: Dokončite investíciu do etherea

Teraz sa zobrazí objednávkový formulár. Jednoducho zadajte sumu, ktorú chcete investovať do Etherea, a kliknite na tlačidlo „Otvoriť obchod“.

Upozorňujeme, že všetky investície na eToro sú denominované v amerických dolároch a minimálny nákup Ethereum je 25 dolárov.

A to je všetko – práve ste sa naučili, ako investovať do éteru na eToro – bez provízie!

Krok 6: Vyplatte svoje investície do éteru

Keď sa chystáte vyplatiť svoju investíciu do éteru – či už za pár dní, mesiacov alebo dokonca rokov – stačí prejsť na hlavný panel vášho portfólia.

Potom kliknite na tlačidlo „Predať“, zadajte sumu, ktorú chcete vyplatiť, a potvrďte objednávku. Finančné prostriedky sa okamžite pridajú na váš účet eToro – z ktorého si môžete vybrať!

eToro – najlepšia platforma na investovanie do éteru

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Ako investovať do éteru – Zrátané a podčiarknuté

Aj keď sa drvivá väčšina nováčikovských investorov do kryptomien rozhoduje pre bitcoin – potenciálny rast na strane Etherea by mohol byť oveľa väčší. Koniec koncov, základná technológia spoločnosti Ethereum je pravdepodobne lepšia – čo sa týka rýchlosti aj škálovateľnosti. Ethereum navyše vlastní technológiu Smart Contract – čo je niečo, čo bitcoinom chýba.

Majte na pamäti, že ak chcete do Etherea investovať práve teraz – proces na eToro trvá iba 10 minút. Všetko, čo musíte urobiť, je otvoriť si účet, vložiť nejaké prostriedky a investovať do Ethereum najmenej 25 dolárov. Ak sa rozhodnete pre tohto multiregulovaného brokera, budete investovať aj bez provízie!

Časté otázky

Koľko by som mal investovať do éteru?

Neexistuje tvrdé a rýchle pravidlo, koľko by ste mali do éteru investovať. Najdôležitejšie je, aby ste nikdy neinvestovali viac, ako ste si mohli dovoliť stratiť. Napokon, aj Ethereum – rovnako ako všetky kryptomeny – je vysoko špekulatívne finančné aktívum.

Je Ethereum dobrou investíciou v roku 2021?

Nikto nevie, čo prinesie budúcnosť Ethereum. Berúc však do úvahy, že kryptomena mala v roku 2015 hodnotu iba 2,60 USD a od tej doby dosiahla maximá 1 400 USD + Ethereum rastie nebývalým tempom.

Ako začnem investovať do Etherea?

Všetko, čo musíte urobiť, je otvoriť si účet na eToro, vložiť vklad najmenej 200 dolárov na svoju debetnú / kreditnú kartu alebo elektronickú peňaženku a investovať najmenej 25 dolárov do Ethereum. Celý proces by vám mal trvať menej ako 10 minút.

Môžem investovať 100 dolárov do éteru?

Áno, môžete investovať tak málo, ako sa vám páči – pokiaľ spĺňate minimum stanovené vami vybraným maklérom. Na eToro je to iba 25 dolárov.

Môžete prísť o peniaze na Ethereum?

Môžete prísť o peniaze z ktorejkoľvek triedy aktív – či už ide o zavedené vysokokvalitné akcie alebo ethereum. To je dôvod, prečo by ste mali pevne pochopiť riziko skôr, ako sa pustíte do finančnej krízy.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector