Prečo investovať do XRP? Čo sú výhody a výzvy v oblasti investícií Ripple? Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o investovaní Ripple.

V čase, ktorý nebol tak dávno, bola investícia do spoločnosti Ripple trochu ťažkopádna.

Je to tak preto, lebo najskôr by ste si museli kúpiť bitcoin, previesť prostriedky na burzu kryptomien a až potom vykonať prevod na Ripple. Potom by ste museli mince vybrať do peňaženky Ripple – všetky vyžadovali vklad 20 XRP.

Rýchly posun vpred do roku 2021 a proces investovania do spoločnosti Ripple nemôže byť jednoduchší.

V skutočnosti je táto príručka ďalej Ako investovať do Ripple vám ukáže, ako kúpiť XRP za menej ako 10 minút – bez obáv o peňaženky.

Vysvetlíme tiež podrobnosti o tom, ako funguje investícia Ripple, aké riziká a potenciálne odmeny musíte brať do úvahy a ako môžete vyplatiť svoje zisky.

Ako investovať do Ripple v 5 jednoduchých krokoch

Táto príručka o tom, ako investovať do XRP, rozdelí laicky povedané všetko tak, aby ste neuskutočnili nákup naslepo.

Ak ste viazaní na čas a chcete jednoducho investovať do Ripple bez toho, aby ste si prečítali náš podrobný návod, postupujte podľa krokov uvedených nižšie!

 • Krok 1: Otvorte si účet u regulovaného sprostredkovateľa
 • Krok 2: Vložte niektoré prostriedky debetnou / kreditnou kartou, elektronickou peňaženkou alebo bankovým prevodom
 • Krok 3: Vyberte sumu, ktorú chcete investovať do Ripple
 • Krok 4: Potvrďte investíciu
 • Krok 5: Nechajte svoju Ripple uloženú, kým sa nerozhodnete vyplatiť peniaze

Ako zdôrazňuje 5-krokový návod vyššie, proces investovania do Ripple nemôže byť jednoduchší. Najlepšie zo všetkého je, že sa nemusíte obávať kryptomenových peňaženiek – ako sa to regulovaným maklérom páči eToro uloží tokeny XRP za vás!

Čo je to Ripple?

Či už investujete do akcií s modrým čipom alebo do vysoko špekulatívnej kryptomeny ako Ripple – pochopenie kupovaného aktíva je zásadné.

Nakoniec budete riskovať svoje vlastné peniaze na finančnom nástroji, u ktorého nie je zaručené zvýšenie hodnoty. Naopak, existuje veľká šanca, že dosiahnete stratu.

S týmto vedomím teraz vysvetlíme základy Ripple a XRP.


Ripple je teda projekt digitálnej meny, ktorý bol prvýkrát spustený v roku 2012. Toto z neho robí jednu z najstarších kryptomien vo vesmíre – vytvorená tri roky po bitcoine a dva roky pred éterom.

Samotný projekt Ripple je centralizovaný, čo znamená, že ho riadia jeho zakladatelia. To je v príkrom rozpore s vyššie uvedenými kryptomenami, ktoré sú „decentralizované“ a teda – nie sú kontrolované žiadnou osobou alebo orgánom.

Napriek tomu spoločnosť Ripple vznikla s jasným cieľom – urobiť revolúciu v odvetví cezhraničných platieb. To znamená, že základná technológia spoločnosti Ripple umožňuje veľkým bankám a finančným inštitúciám prevádzať prostriedky z tuzemska i zámoria v priebehu niekoľkých sekúnd..

Poplatky spojené s používaním technológie sú navyše nepatrné. Zatiaľ čo Ripple je technológia, ktorá podporuje sieť, XRP je digitálna mena. Pojmy Ripple a XRP sa však často používajú zameniteľné.

Rozhodujúce je, že mimo arény finančných inštitúcií drvivá väčšina ľudí kupuje Ripple ako špekulatívnu investíciu. To znamená, že dúfajú, že hodnota XRP sa bude časom zvyšovať, čo umožní investorom zarábať viac, ako vložia.

Ako funguje proces investovania do zvlnenia?

Ak existuje jedna vec, ktorá bráni investorom v kúpe Ripple – je to nepochopenie toho, ako tento proces v skutočnosti funguje.

Keď však uvidíte, aké to je v skutočnosti jednoduché, nebudete mať žiadne problémy s investovaním do niektorých tokenov XRP sami. Je to preto, že investičná cesta spoločnosti Ripple sa nelíši od nákupu tradičných akcií.

Napríklad, ak ste kúpili akcie v hodnote 500 dolárov, ktoré sa potom zvýšili o 50% – zaznamenali by ste výnosy 750 dolárov.

Rovnakým spôsobom, ak investujete 1 000 dolárov do Ripple a zarobíte 20%, vyplatili by ste 1 200 dolárov.

Aby sme sa ubezpečili, že sme hmlu odstránili, pozrime sa na jednoduchý príklad toho, ako investičný proces Ripple funguje v skutočnom svete.

 • Účet si otvoríte u online brokera, ktorý predáva Ripple
 • Vložíte 2 000 dolárov a celú sumu investujete do Ripple
 • V čase nákupu má Ripple hodnotu 0,30 USD
 • Žetóny XRP držíte štyri roky
 • Ak sa rozhodnete pre inkaso, Ripple má hodnotu 1,10 USD
 • To znamená zvýšenie ceny o 266%

Ako ukazuje vyššie uvedený príklad, pôvodne ste investovali 2 000 dolárov zo svojich ťažko zarobených peňazí do Ripple. Už po troch rokoch vzrástla hodnota digitálnych tokenov o 266% – takže vaša investícia má teraz hodnotu 7 320 dolárov.

Rovnako ako akcie, aj vtedy ide o uzavretie vašej pozície a zistenie, ako sa zisky pripočítavajú k zostatku vášho účtu sprostredkovateľa. Nakoniec vyberiete hotovosť na svoj bankový účet.

Prečo by ste mali investovať do Ripple?

Existuje veľa dôvodov, prečo by ste sa mohli rozhodnúť investovať do Ripple a jeho základného tokenu XRP.

Patria sem:

1. Obrovské návraty na zvlnenie, pretože bolo uvedené na trh

V podobnej podobe ako iné populárne kryptomeny ako Bitcoin, hodnota Ripple vzrástla od prvého spustenia projektu raketovo hore. Keď bol XRP nakoniec uvedený na verejnej burze, jeho cena bola iba 0,014 USD. To je niečo pod jeden a pol centa v USA.

S rastom záujmu o projekt XRP v predchádzajúcich rokoch pokračovala hodnota Ripple smerom nahor. Na začiatku roka 2018 potom digitálna mena dosiahla historické maximá 3,84 USD.

To znamená, že za iba štyri roky od uvedenia na svoju prvú burzu Ripple vzrástol o 27 000%. V skutočnosti to znamená, že ak by ste v roku 2013 investovali do spoločnosti Ripple s vkladom 2 000 dolárov, vaše peniaze by mali hodnotu takmer 550 000 dolárov..

Avšak rovnako ako zvyšok odvetvia digitálnych mien, hodnota Ripple potom pokračovala v dlhodobej klesajúcej špirále. XRP dosiahol v auguste 2018 minimá okolo 0,28 USD, čo znamená, že za pouhých 8 mesiacov stratila kryptomena hodnotu 92%.

zvlnenie cenového grafu

Dobrou správou je, že spoločnosť Ripple má za sebou skvelý rok 2020. Dosiahnutie 52-týždňového minima iba 0,25 USD – XRP v auguste prekonala 0,77 $ – čo predstavuje nárast o 212%.

2. Priemysel cezhraničných platieb musí byť revolučný

Spoločnosť Ripple a jej token XRP sa snažia narušiť odvetvie, ktoré nevyhnutne potrebuje revolúciu – cezhraničné platby. Pre tých, ktorí to nevedia, meny v hodnote biliónov dolárov menia každý deň – v drvivej väčšine z nich dominujú veľké finančné inštitúcie.

Väčšinu z týchto transakcií umožňuje spoločnosť SWIFT. Kľúčovým problémom je, že systém nie je len pomalý a drahý, ale je plný byrokracie.

Napríklad:

 • Povedzme, že veľká továreň v Keni nakupuje suroviny z Austrálie v hodnote 10 miliónov dolárov
 • Najskôr kenská finančná inštitúcia prevedie peniaze do príslušnej banky, ktorá obchoduje v amerických dolároch
 • Potom príslušná banka prevedie americké doláre na austrálske doláre s príslušnou bankou austrálskeho vývozcu
 • Nakoniec príslušná banka prevedie austrálske doláre na bankový účet austrálskeho vývozcu
 • Celý proces uľahčuje SWIFT

Ako vidíte z vyššie uvedeného, ​​SWIFT nie je vôbec platobnou sieťou. Naopak, je to iba sprostredkovateľ, ktorý sedí medzi finančnými inštitúciami a zodpovedajúcimi bankami. Rozhodujúce je, že to je miesto, kde vstupujú Ripple a XRP.

Uvidíte, že pri použití platobnej siete Ripple nie sú potrebné žiadne príslušné banky ani používanie tretej meny, napríklad amerického dolára. Namiesto toho môžu banky obchodovať peer-to-peer prostredníctvom siete Ripple.

Najdôležitejšie je, že token XRP je to, čo spája všetko dohromady – čo znamená, že podkladové meny výberu sú irelevantné! Celkovo vzaté, keďže čoraz viac bánk využíva technológiu Ripple, zvýši sa tým dopyt po XRP, a teda – jej trhové ocenenie.

3. Nízka cena tokenu a malá trhová kapitalizácia

Je tiež potrebné poznamenať, že bariéry vstupu sú pri investovaní do spoločnosti Ripple skutočne nízke.

Je to tak – dokonca aj pri maximách v roku 2020 zaplatíte za token XRP iba ​​0,77 USD. V skutočnosti, ak využívate regulovaného brokera ako eToro, minimálna požadovaná investícia je iba 25 dolárov.

Splnenie minima to teda znamená, že by ste získali niečo cez 32 XRP žetónov! Okrem toho má spoločnosť Ripple aj relatívne malú trhovú kapitalizáciu na úrovni 12 miliárd dolárov.

Aj keď to na prvý pohľad môže znieť veľa, technológiu Ripple už vyskúša alebo používa viac ako 200 finančných inštitúcií.

Ak sa naopak Ripple stane de facto protokolom na uľahčenie cezhraničných platieb, trhová kapitalizácia vo výške 12 miliárd dolárov sa bude javiť ako kvapka v mori.

Ako investovať do Ripple – sú k dispozícii rôzne možnosti

Existuje niekoľko spôsobov, ako môžete do Ripple investovať – ​​niektoré sú jednoduchšie a nákladovo efektívnejšie ako iné. Ako si krátko povieme, najpohodlnejším spôsobom, ako to dosiahnuť, je použitie regulovaného online brokera, ako je eToro.

Z toho vyplýva, že v závislosti na tom, kde žijete, môžete do Ripple investovať aj prostredníctvom bankomatu s kryptomenami.

Poďme preskúmať, ako to funguje.

Ako investujete do zvlnenia (XRP), keď je šialenstvo v kryptomene v plnom prúde? Máme všetky odpovede na to, ako previesť svoju hotovosť na Ripple a ďalšie.

1. Zvlnenie bankomatov

Ako už z názvu vyplýva, bankomaty s kryptomenami vám umožňujú nakupovať digitálne meny prostredníctvom fyzického terminálu. Vyzerajú a fungujú podobne ako tradičný bankomat, ale naopak.

To znamená, že vložením hotovosti do bankomatu získate úmerné množstvo kryptomeny. Teraz je na jednej strane po svete roztrúsených viac ako 12 000 bankomatov s kryptomenami.

Len malé percento z tohto čísla vám však umožňuje kúpiť si Ripple. Namiesto toho väčšina bankomatov podporuje iba bitcoin. V skutočnosti existuje menej ako 250 bankomatov s kryptomenami, ktoré vám umožňujú kúpiť XRP, takže pokiaľ nežijete v hlavnom meste ako Paríž, New York alebo Berlín – pravdepodobne budete mať problémy.

Ak však máte šťastie, že žijete v blízkosti podporovaného terminálu, tu je príklad, ako funguje investícia Ripple prostredníctvom bankomatu kryptomeny.

 • Navštívite svoj najbližší bankomat a v zozname podporovaných mincí vyberiete Zvlnenie
 • Potom zadajte sumu, ktorú chcete investovať do svojej miestnej meny
 • Napríklad ak máte sídlo v Nemecku, môžete zadať 100 EUR
 • Bankomat potom zobrazí presnú sumu XRP, ktorú získate – na základe veľkosti vami vybranej investície
 • Napríklad pri nákupe za 100 EUR vám po poplatkoch zostane Ripple v hodnote 90 EUR
 • Do bankomatu vložíte hotovosť 100 EUR
 • Nakoniec bankomat vytlačí lístok s vašimi povereniami peňaženky Ripple

Teraz existuje niekoľko nedostatkov na trase Ripple ATM. Po prvé, poskytovatelia bankomatov s kryptomenami si účtujú vysoké poplatky.

Nakoniec, stroje potrebujú na chod elektrinu, musia si prenajať miesto, kde je bankomat umiestnený, a pravidelne sa vyžaduje údržba aj výber hotovosti..

Nebuďte zaskočení, ak nakoniec zaplatíte prirážku vo výške 10% až 20%.

Po druhé, investičný proces sa nekončí, keď opustíte bankomat kryptomeny. Je to tak preto, lebo musíte získať XRP tokeny prostredníctvom peňaženky Ripple. Váš súkromný kľúč a adresa peňaženky budú uvedené na tikete, ktorý vytlačil bankomat.

To je v poriadku, ak viete, čo robíte, ale môže to byť náročné, ak ste nováčik. Ďalej nezabudnite, že na otvorenie všetkých peňaženiek Ripple bola potrebná uzamknutá záloha vo výške 20 XRP. Ak peňaženka zostane aktívna, nemôžete sa ich dotknúť!

Ak vezmeme do úvahy všetky vyššie uvedené skutočnosti, navrhujeme vám, aby ste do spoločnosti Ripple investovali prostredníctvom online brokera.

2. Zvlnenie výmeny

Stručne povedané, využitím online burzy na investovanie do Ripple je úplne možné dokončiť proces za menej ako 10 minút. Je to tak preto, lebo si môžete rýchlo otvoriť účet poskytnutím niektorých osobných údajov a okamžitým vložením finančných prostriedkov debetnou / kreditnou kartou.

V niektorých prípadoch možno budete môcť vkladať aj cez Paypal – čo je tiež okamžité. Potom je to len prípad rozhodnutia, koľko chcete investovať. Ako sa v krátkosti dozvieme trochu podrobnejšie, online brokeri sú tiež výrazne lacnejší ako bankomaty Ripple.

Naša najlepšie hodnotená platforma eToro vám v skutočnosti umožňuje investovať do Ripple za províziu 0%. Ostatné platformy budú spoplatnené kdekoľvek od 0,5% do 1,5%.

Ak vám navyše váš zvolený sprostredkovateľ umožňuje investovať do spoločnosti Ripple metódou vkladu v fiat mene, musí na to mať zákonné právomoci. Preto je platforma povinná udržiavať vaše investičné fondy v bezpečí a zaisťovať, aby bola na pozadí trestná činnosť.

Zvážili by ste investíciu do Ripple XRP?

Ako si vybrať platformu na investovanie do Ripple

V časti vyššie sme diskutovali o tom, ako je online broker najlepším spôsobom, ako investovať do Ripple. Aj keď je to pravda, najťažšou časťou nie je len nájsť dôveryhodného poskytovateľa – ale aj ten, ktorý si účtuje primerané poplatky a akceptuje vami preferovaný spôsob platby..

Preto nižšie nájdete celý rad faktorov, ktoré je potrebné vziať do úvahy predtým, ako investujete do spoločnosti Ripple s novým maklérom.

1. Licencovanie a reputácia

Predtým, ako sa vôbec dostanete k metrikám týkajúcich sa poplatkov a platieb, je nevyhnutné preskúmať regulačné postavenie vybraného makléra Ripple. Je to preto, že v kryptomenovom priestore dominujú neregulované platformy.

Kľúčovým problémom licenčných orgánov na celom svete je, že digitálne meny sú technológie bez hraníc. Ak teda jedna vláda zakáže neregulovanú platformu, presunie sa jednoducho do zámoria.

Našťastie existuje malý výber sprostredkovateľov, ktorí vám umožňujú investovať do spoločnosti Ripple v bezpečnom a zabezpečenom prostredí.

Napríklad eToro je regulované tromi renomovanými vydavateľmi licencií. Patria sem FCA, CySEC a ASIC. Pre väčšiu váhu je platforma registrovaná aj v agentúre FINRA – ktorá umožňuje občanom USA bezpečne investovať do Ripple.

2. Poplatky za investíciu do Ripple

Keď ste si istí, že váš zvolený sprostredkovateľ Ripple má licenciu a úplnú reguláciu, je čas obrátiť sa na financie. V prvom rade je to provízia, ktorú budete musieť zaplatiť, aby ste investovali do Ripple.

Funguje to ako tradičná stránka na obchodovanie s akciami – pokiaľ budete pravdepodobne platiť variabilnú províziu založenú na sume, ktorú investujete do Ripple. Napríklad Coinbase vám bude účtovať 1,49%, keď investujete do Ripple, a opäť, keď budete platiť peniaze.

To znamená, že pri investovaní 500 dolárov budete pôvodne platiť províziu vo výške 7,55 dolárov. Ak ste vyhnali svoju investíciu Ripple, keď mala hodnotu 800 dolárov, potom by sa vašich 1,49% premietlo do provízie vo výške 11,92 dolárov.

Aj keď to na prvý pohľad môže znieť konkurenčne, naozaj to tak nie je. Napríklad eToro vám umožňuje investovať do Ripple bez provízie. To znamená, že v uvedenom príklade by ste zaplatili 0 dolárov namiesto 19,47 dolárov účtovaných spoločnosťou Coinbase.

Okrem toho vám spoločnosť Coinbase – a väčšina ostatných sprostredkovateľov Ripple – účtuje poplatky za vklad prostriedkov debetnou kartou. To predstavuje obrovských 3,99%. Na eToro je poplatok iba 0,5% – a nič, ak vkladáte v amerických dolároch.

3. Minimálna investícia do zvlnenia a platby

Ak ste spokojní so štruktúrou provízie brokera, je na čase zistiť, aká je minimálna investícia Ripple. Na eToro to predstavuje iba 25 dolárov. Ostatné platformy vyžadujú podstatne viac, tak si to vyskúšajte sami.

A samozrejme si tiež musíte skontrolovať, aké spôsoby platby môžete použiť na investovanie do Ripple. Ako sme už uviedli, najjednoduchším spôsobom, ako financovať svoj účet sprostredkovateľa Ripple, je použitie debetnej / kreditnej karty alebo elektronickej peňaženky – ktoré sú okamžité..

Ak vám však váš vybraný sprostredkovateľ umožní investovať do Ripple iba bankovým prevodom, možno by ste to mali zvážiť. Je to z toho dôvodu, že príchod finančných prostriedkov môže trvať niekoľko dní.

4. Skladovanie a vyberanie

Nakoniec je tiež dôležité, čo sa stane po dokončení vašej investície do Ripple. Ako sme už uviedli, výber tokenov XRP do peňaženky Ripple je absolútnou bolesťou.

Nielenže sa musíte cítiť pohodlne so zabezpečením peňaženky, ale musíte tiež uzamknúť 20 XRP, aby bola aktívna. Z tohto dôvodu si myslíme, že je najlepšie používať regulovanú platformu, ako je eToro, ktorá pre vás môže ukladať vaše zvlnené tokeny.

Tento maklér regulovaný FCA, ASIC a CySEC využil kontroly na inštitucionálnej úrovni, aby zabezpečil, že vaša investícia Ripple zostane v bezpečných rukách, kým sa nerozhodnete vyplatiť peniaze.

Ak tak urobíte, potom stačí kliknúť na tlačidlo „Predať“. Finančné prostriedky sa tak okamžite zobrazia na vašom hotovostnom účte eToro – pripravené na výber!

Sme pripravení investovať do Ripple XRP?

Tipy, ako investovať do spoločnosti Ripple a dosiahnuť zisk

Predtým, ako začnete a začnete s nákupom, prečítajte si tri tipy uvedené nižšie, ako investovať do Ripple a dosiahnuť zisk.!

Tip 1: Stanovte niekoľko finančných cieľov

Pokiaľ neplánujete neustále investovať do Ripple, budete musieť v určitom okamihu premýšľať o vyplatení svojich tokenov. Preto si vždy stanovte finančné ciele z hľadiska zisku. To môže byť také jednoduché ako predaj vašej investície do Ripple, keď XRP dosiahne 5 dolárov.

Tip 2: Dolárová cena predstavuje priemer vašich investícií do zvlnenia

Ripple je volatilná kryptomena – preto je najlepšie investovať prostredníctvom spriemerovania dolárových nákladov. To znamená, že na konci každého mesiaca môžete investovať pevnú sumu.

Za každú investíciu zaplatíte inú cenu podľa trhových podmienok. Na druhej strane priemerujete svoju nákladovú cenu, a teda – nemusíte sa obávať krátkodobej volatility!

Tip 3: Diverzifikujte svoju investíciu do zvlnenia

Skúsení investori zriedka vložia viac ako 10% svojho portfólia do jedného aktíva. Najlepšie je preto diverzifikovať svoj kapitál do niekoľkých digitálnych mien – možno tiež pridať nejaké bitcoiny a ethereum.

Potom by ste mali zvážiť pridanie tradičnejších tried aktív, aby ste znížili svoju expozíciu – napríklad akcie a dlhopisy.

Ako investovať do Ripple dnes – podrobný návod

Takže teraz, keď sme vysvetlili všetko, čo o XRP nemusíte vedieť – teraz vám ukážeme, ako dnes investovať do Ripple!

Krok 1: Otvorte si účet

Prejdite na web eToro a kliknite na ikonu ‘Pridať sa teraz’ tlačidlo. Podľa pokynov na obrazovke zadajte niektoré osobné informácie a kontaktné údaje. Svoje mobilné číslo potvrďte zadaním kódu, ktorý ste dostali.

Táto časť procesu by mala trvať najviac 3 – 4 minúty.

Krok 2: Nahrajte nejaké ID

V súlade s anti-money podmienkami vás eToro požiada o vloženie nejakého ID. Stačí predložiť jasnú kópiu pasu / vodičského preukazu a doklad o adrese. Posledným menovaným môže byť výpis z bankového účtu alebo účet za energie.

Poznámka: Ak práve neinvestujete do Ripple viac ako 2 250 dolárov, môžete vyššie uvedené dokumenty nahrať neskôr..

Krok 3: Uskutočnite vklad

Predtým, ako budete môcť investovať do Ripple, budete musieť vložiť na svoj eToro účet najmenej 200 dolárov.

Môžete si vybrať z nasledujúcich možností platby:

 • Debetná karta
 • Kreditná karta
 • Paypal
 • Skrill
 • Neteller
 • Sofort
 • Dôverčivo
 • Bankový prevod

Nezabudnite, že na vklady, ktoré nie sú USD, sa účtuje malý FX poplatok vo výške 0,5%.

Krok 4: Vyhľadajte Zvlnenie

Po spracovaní vkladu zadajte do vyhľadávacieho poľa v hornej časti obrazovky výraz „Ripple“ a potom kliknite na tlačidlo „Trade“..

Krok 5: Dokončite investíciu Ripple

Teraz sa zobrazí okno s objednávkou. Zadajte množstvo peňazí, ktoré chcete investovať do Ripple (minimálne 25 dolárov). Nakoniec kliknite na tlačidlo „Otvoriť obchod“ a dokončite svoju investíciu Ripple bez provízie.

Krok 6: Zarobte na svojej investícii Ripple

Po investovaní do Ripple na eToro sa tokeny XRP ukladajú vo vašom mene. Ak sa rozhodnete predať svoju investíciu Ripple, jednoducho zamierte do svojho portfólia a kliknite na tlačidlo „Predať“.

Hotovosť sa potom pripočíta k vášmu zostatku na eToro – ktorú potom môžete znova investovať alebo vybrať pomocou svojho spôsobu platby.

eToro – najlepšia platforma pre kryptomenu na nákup Ripple

eToro sa v priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Ako investovať do zvlnenia – Zrátané a podčiarknuté

Ako každá minca, aj v prípade, že uvažujete o investovaní do Ripple, existuje vysoká miera rizika. Vzhľadom na nízku cenu by však mohla mať možnosť vysokej návratnosti s nízkou prekážkou vstupu.

Ak chcete do Ripple investovať čo najbezpečnejším, najlacnejším a najpohodlnejším spôsobom – zabudnite na bankomaty a burzy s kryptomenami. Namiesto toho sa rozhodnite pre regulovaného brokera, ako je eToro.

Nielenže budete mať ochranu FCA, CySEC a ASIC – ale môžete do Ripple investovať už od 25 dolárov.

Ďalej môžete okamžite vložiť prostriedky debetnou / kreditnou kartou alebo elektronickou peňaženkou a pri investovaní do Ripple vám nebude účtovaná provízia ani cent.!

Nikdy nemôžete vedieť, že Ripple môže vyletieť tak vysoko, ako je dnes bitcoin, a možno si budete ďakovať za niekoľko rokov.

Časté otázky

Koľko by som mal investovať do Ripple?

Suma, ktorú investujete do Ripple, je rozhodnutie, ktoré môžete urobiť iba vy. Musíte vziať do úvahy riziká a výhody nákupu XRP a zabezpečiť, aby ste nikdy neinvestovali viac, ako si reálne môžete dovoliť stratiť..

Je spoločnosť Ripple dobrou investíciou do roku 2021?

Hodnota Ripple sa od minima v roku 2020, ktoré činilo 0,25 USD, zvýšila o viac ako 212%. Aj keď sú tieto výnosy obrovské, nikto nevie, čo sa stane v nasledujúcich 12 mesiacoch. S týmto tvrdením, keďže čoraz viac finančných inštitúcií začína používať technológiu Ripple, bude to mať nepochybne pozitívny vplyv na cenu XRP..

Ako začnem investovať do Ripple?

Ak chcete investovať do Ripple práve teraz, vyberte si regulovaného brokera, ako je eToro, dosiahnite pomocou debetnej / kreditnej karty alebo elektronickej peňaženky minimálny vklad 200 dolárov a kúpte si XRP v hodnote minimálne 25 dolárov. To by vám nemalo trvať dlhšie ako 10 minút a na eToro – nebudete platiť žiadnu obchodnú províziu.

Môžem investovať 100 dolárov do Ripple?

Áno, Ripple je jednou z kryptomien s najnižšou cenou – s maximami v roku 2020 na úrovni iba 0,77 USD za token XRP. Minimálna suma, ktorú môžete investovať do Ripple, závisí od vášho zvoleného brokera. Na eToro je to iba 25 dolárov.

Môžete prísť o peniaze na Ripple?

Samozrejme. Všetky investície prichádzajú s rizikom finančných strát. Platí to najmä pre spoločnosť Ripple – čo je vysoko riziková špekulatívna trieda aktív.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector