Ako nakupovať bitcoinové peniaze – Príručka pre začiatočníkov 2021

Ako nakupovať bitcoinové peniaze BCH: Sprievodca krok za krokom

Bitcoin Cash bol uvedený na trh v roku 2017 a má veľa podobností s najznámejším kryptoaktivom na svete – Bitcoin. Rovnako ako jablká a pomaranče sú však aj tie dve úplne odlišné.

Máte záujem naskočiť do rozbehnutého vlaku a kúpiť si túto digitálnu mincu sami? Nie si sám.

Aj keď bitcoinová hotovosť existuje už len niečo vyše troch rokov, BCH zostáva jednou z top 10 kryptomien, ktoré je potrebné kupovať. Najlepšie je – na palubu sa môže dostať takmer každý Joe Public.

V tejto komplexnej príručke pre začiatočníkov sa ponoríme do podrobností ako nakupovať bitcoinové peniaze. Nielen to, ale podrobne popíšeme potenciálne poplatky, ktoré treba dávať pozor, investičné plány a ako si zvoliť dobrú platformu na online nakupovanie Bitcoin Cash..

Nakúpte bitcoinovú hotovosť v 5 krokoch

Ak chcete kúpiť bitcoin hotovosť BCH, prvým krokom je otvorenie účtu s regulovanou burzou, depozit finančných prostriedkov, výber BCH zo zoznamu obchodných platforiem a nakoniec kontrola. & Potvrďte, že bitcoinové hotovosti boli do vašej peňaženky pridané.

Nižšie nájdete 5-krokový návod:

Krok 1: Zaregistrujte sa u regulovaného brokera Bitcoin Cash

Krok 2: Vložte prostriedky na svoj účet

Krok 3: Nájdite a vyberte zo zoznamu kryptomien na webe ‘Bitcoin Cash’

Krok 4: Rozhodnite sa, koľko bitcoinovej hotovosti chcete kúpiť, a zadajte sumu do príslušného poľa

Krok 5: Potvrďte, že všetky zadané informácie sú správne, a zadajte objednávku.


Krok 1: Vyberte si online bitcoinového hotovostného makléra alebo burzu

Ako vidíte z vyššie uvedených krokov, skôr ako si budete môcť kúpiť bitcoin hotovosť – budete sa musieť zaregistrovať pomocou platformy.

Ak sa rozhodnete pre platformu sociálneho obchodovania, ktorá poteší dav eToro – digitálne mince si môžete kúpiť priamo.

Prípadne, ak získate mince BCH prostredníctvom kryptoburzy tretej strany, môžete Bitcoin Cash vymeniť za inú kryptomenu, napríklad Ethereum alebo Ripple. Napriek tomu sú tieto výmeny obvykle neregulovanými priestormi.

Preto je výber zaregistrovať sa u licencovaného sprostredkovateľa, ako je eToro, nielen pohodlnejší, ale ponúka vám aj bezpečnostnú sieť proti finančným žralokom v priestore. Je to tiež oveľa ľahší komplexný zážitok pre tých z vás, ktorí nemajú skúsenosti.

Ak si chcete vybrať platformu, ktorá vyhovuje vášmu vlastnému obchodnému štýlu a finančným potrebám, pozrite si zoznam aspektov uvedených nižšie.

Nariadenia

Regulácie sme sa dotkli v časti vyššie. Pre upresnenie – odporúčame vám prihlásiť sa iba u regulovaného poskytovateľa bitcoinovej hotovosti.

Bez nich ste zodpovední za bezpečnosť svojej vlastnej kryptopeňaženky. O týchto peňaženkách sa vedelo, že boli v minulosti hacknuté. Existuje nariadenie, ktoré oddeľuje riskantné spoločnosti od renomovaných – a poskytuje komplexné lepšie služby investorom aj obchodníkom s kryptomenami..

Možno budete môcť požiadať o pákový efekt na burze alebo v neregulovanom sprostredkovaní Bitcoin Cash – ale neodporúčame vám riskovať svoj vlastný kapitál v takom potenciálne nebezpečnom prostredí.

eToro je v tomto ohľade vynikajúce. V skutočnosti je online poskytovateľ bitcoinovej hotovosti regulovaný viacerými regulačnými orgánmi. Patria sem FCA (Spojené kráľovstvo), CySEC (Cyprus) a ASIC (Austrália). Pre tých z vás, ktorí sú v USA, je eToro registrované aj vo FINRA, takže môžete bitcoinové peniaze nakupovať legálne a bezpečne.

spôsob platby

Pokiaľ ide o spôsoby platby, nemali by ste mať žiadne problémy. V dnešnej dobe je nákup bitcoinu v hotovosti hračka, pretože väčšina kryptografických sprostredkovateľov akceptuje rôzne typy platieb.

V počiatočných rokoch ste mohli mať iba jednu možnosť – bankový prevod prostredníctvom neregulovanej výmeny. Trvalo to niekoľko dní alebo týždňov – a vyskytli sa príbehy o tom, že ľudia nikdy nedostali svoju bitcoinovú hotovosť vôbec.

Poskytovatelia bitcoinovej hotovosti, ako je eToro, prijímajú všetko od kreditných a debetných kariet až po superpohodlné elektronické peňaženky ako PayPal, Skrill a Neteller.

Poplatky a provízie

Rovnako ako všetky podniky, aj platformy Bitcoin Cash musia zarábať peniaze, aby vám mohli naďalej ponúkať služby. Spravidla sa to dosahuje účtovaním provízií a iných poplatkov klientom.

Čiastka, ktorú budete čakať, bude závisieť úplne od brokera BCH podľa vášho výberu a môže sa dosť výrazne líšiť.

Zistili sme, že leví podiel sprostredkovateľov Bitcoin Cash účtuje klientom variabilné poplatky. Pre tých, ktorí to nevedia, je to zvyčajne percento z vašej pozície. Populárna stránka s kryptomenami Coinbase vám za každý obchod účtuje 1,49%.

Pretože je poplatok variabilný, môžete ľahko zistiť, že ak miniete 1 000 dolárov, budete musieť za vstup na trh zaplatiť poplatky vo výške 14,90 dolárov. Hypoteticky, ak opustíte trh za povedzme 1 800 dolárov – zaplatíte spoločnosti Coinbase 26,82 dolárov. A tak ďalej.

Ďalej uvidíte rýchly príklad toho, ako môžu poplatky ovplyvniť váš nákup Bitcoin Cash. Pre jednoduchosť použijeme sadzbu provízie 1%.

  • Povedzme, že vytvoríte objednávku na nákup v hodnote 1 000 dolárov v bitcoinovej hotovosti.
  • Váš sprostredkovateľ účtuje províziu 1%, čo sa rovná 10 USD
  • Ak by v čase predaja vašich BCH coinov mali hodnotu 1 800 dolárov – váš poplatok by bol 18 dolárov
  • V našej hypotetickej situácii boli vaše provízie spolu 28 USD

Takéto poplatky, aj keď znejú primerane, môžu rýchlo vyžarovať vaše zisky. Coinbase tiež účtuje 3,99% za každý vklad na debetnú / kreditnú kartu. Preto, ak ste vždy vložili 100 dolárov, zakaždým by ste museli zaplatiť 3,99 dolárov.

V ostrom kontraste s tým účtuje eToro iba 0,5% a to iba v prípade, že svoj účet financujete v inej mene ako amerických dolároch. Pokiaľ ide o obchodné poplatky, eToro vám umožní nakupovať Bitcoin Cash s províziou 0%.

Ďalšie dôležité faktory

Vo vyššie uvedenej časti sme vás upozornili na dôležitosť regulácie a poplatkov.

Keď kupujete Bitcoin Cash u online brokera, musíte myslieť na ďalšie dôležité faktory, ako sú napríklad tí, ktorí sú uvedení nižšie.

  • Užívateľská prívetivosť: Keď hľadáte platformu na nákup Bitcoin Cash, mali by ste zvážiť, aký užívateľsky prívetivý je web. Zaregistrujte sa na platforme, ktorá vám uľahčuje navigáciu a pri objednávaní sa budete cítiť pohodlne.
  • Minimálna investícia: Pred registráciou u sprostredkovateľa by ste si mali vždy uvedomiť, aká je minimálna investícia do bitcoinovej hotovosti. Ak ste krypto nováčikom, je lepšie začať s malými investíciami. Ak by si teda vaša platforma digitálnej meny účtovala za nákup minimálne 300 dolárov, mohlo by to byť z dlhodobého hľadiska nereálne. eToro vám umožní kúpiť Bitcoin Cash za veľmi rozumné minimum iba 25 dolárov!
  • Skladovanie: V blízkej dobe si povieme niečo viac o úložisku, je to však dôležitý faktor pri výbere brokera Bitcoin Cash. Zatiaľ čo sa napríklad platformy BCH ako eToro starajú a ukladajú vaše kryptomeny za vás, iné vyžadujú, aby ste ich uložili do svojej digitálnej peňaženky. To druhé znamená rôzne prevody, ktoré môžu byť pre začiatočníka príliš zložité.

Krok 2: Vytvorte investičný plán

nákup bitcoinovej hotovosti

Príprava investičného plánu pre vaše nákupné dobrodružstvá v bitcoinoch je rozhodujúcou súčasťou starostlivosti o váš kapitál. Samozrejme, v takom nestabilnom prostredí môžete plánovať iba toľko, ale určite vám to pomôže udržať sa na dobrej ceste.

Ak chcete zahmliť hmlu, pozrite si zoznam úvah, na ktoré musíte myslieť, keď nakupujete bitcoinové peniaze z pohodlia domova.

Dlhodobé alebo krátkodobé

Pri zvažovaní vášho cieľa nákupu Bitcoin Cash vidíte, že investujete z krátkodobého alebo dlhodobého hľadiska?

Napríklad niektorí obchodníci v online priestore majú za cieľ profitovať z krátkodobých posunov cien Bitcoin Cash. Spravidla sa to dosiahne nákupom a vyložením v priebehu niekoľkých minút, hodín alebo dní.

Väčšina kryptomien sa historicky posunula v hodnote o dvojciferné percentá len za jeden deň obchodovania – a Bitcoin Cash sa nelíši. Tam, kde existuje taká volatilita, existuje potenciálna príležitosť na zarobenie peňazí.

Pokiaľ ide o dlhodobé hľadisko, zvyčajne sa to nazýva stratégia „kúpiť a držať“. Ako už názov napovedá – v tomto prípade budete zadržiavať svoje bitcoinové hotovosti mesiace alebo roky. To je skvelé pre nováčikov, pretože sa nemusíte obávať krátkodobej volatility!

Cieľová cena bitcoinu v hotovosti

Mať cieľovú cenu bitcoinovej hotovosti je stratégia, ktorú používajú mnohí.

Napríklad, ak by ste kupovali Bitcoin Cash za cenu 400 dolárov – túto investíciu môžete zdvojnásobiť iba vtedy, ak sa mince zvýšia na 800 dolárov.

Historické maximum Bitcoin Cash bolo zaznamenané v decembri 2017 na úrovni 4 355 dolárov. Iba o 5 dní skôr zaznamenala BCH historické minimum 75,03 USD. To ukazuje na obrovský päťdňový nárast hodnoty pre digitálnu menu. Tí, ktorí správne načasovali trh, nepochybne dosiahli niekoľko pôsobivých ziskov!

Zvážte pravidelné investície

Berúc do úvahy potenciálne prudké cenové posuny, s ktorými sa Bitcoin Cash stretáva – zvažovanie pravidelných investícií by mohlo byť pre začiatočníkov rozumnou voľbou.

Nákup bitcoinu v hotovosti a dosiahnutie zisku nie je prechádzka parkom, pretože sa musíte rozhodovať na základe sentimentu na trhu. Preto je dobré do tejto digitálnej meny investovať málo a často.

Pravidelným nákupom malého množstva BCH mincí, povedzme týždenne alebo mesačne, si môžete ľahko udržať kontrolu nad svojím rozpočtom a plánom. Ako sme už povedali, ak si kúpite svoju bitcoinovú hotovosť cez eToro, môžete si kúpiť naraz iba 25 dolárov.

Zvážili by ste investíciu Bitcoinová hotovosť?

Krok 3: Otvorte si účet sprostredkovateľa bitcoinovej hotovosti

Keď sa rozhodnete pre vhodného brokera Bitcoin Cash, budete sa musieť prihlásiť. Jednoducho zamierte na web poskytovateľa kryptomeny a vyhľadajte odkaz „prihlásiť sa“. Táto časť bude pre vás rozpoznateľná, ak ste niekedy predtým obchodovali na forexe, akciách alebo komoditách.

Podľa pravidiel KYC uložených regulačnými orgánmi musíte platforme dať vedieť, kto ste. To zahŕňa vyplnenie základného formulára s celým menom, adresou, telefónnym číslom a e-mailovou adresou.

Ďalej od vás bude požadovaná oficiálna identifikácia fotografie, napríklad vodičský preukaz alebo cestovný pas. Na eToro nebudete musieť toto ID nahrávať, kým a) neutratíte viac ako 2 250 $ alebo b) nebudete chcieť podať žiadosť o výber (podľa toho, čo nastane skôr).

Bude tiež potrebné, aby ste potvrdili svoje meno a adresu zaslaním kópie účtu za energie alebo výpisu z bankového účtu vydaného za posledné 3 mesiace. Toto je štandardný postup pri akejkoľvek finančnej službe online – hlavne aby sa zabránilo finančnej kriminalite a podvodom.

Niektorým maklérom v bitcoinovej hotovosti trvá manuálna kontrola dokumentácie ID až celý týždeň. Naopak, eToro využíva automatizovanú technológiu ID – ktorá umožňuje dokončiť proces registrácie za pár minút.

Krok 4: Vložte niektoré prostriedky

Po úspešnom založení účtu brokera – musíte ho financovať, aby ste si mohli kúpiť bitcoin hotovosť. Pred prihlásením na krypto platformu by ste si teda mali skontrolovať, aké spôsoby vkladu sú akceptované.

Ak si chcete kúpiť bitcoinovú hotovosť skoro po otvorení nového účtu, odporúčame vám vyhnúť sa bankovým prevodom. Toto je bezpochyby najpomalší spôsob, ako začať nakupovať Bitcoin Cash prostredníctvom svojho makléra.

eToro akceptuje bankové prevody, ale aj najrýchlejšie a najpohodlnejšie typy platieb. Patria sem kreditné / debetné karty a elektronické peňaženky ako Neteller, PayPal a Skrill.

Na začiatok bude vždy nevyhnutná minimálna výška vkladu, ktorá býva medzi 0 – 1 000 dolárov, niekedy aj viac. Preto je nevyhnutné pred registráciou skontrolovať minimálne hodnoty poskytovateľa BCH.

Krok 5: Nastavte obchodnú objednávku

obchodná objednávka bitcoin hotovosti, ako nakupovať bitcoin hotovosť

Po financovaní svojho sprostredkovateľského účtu si môžete kúpiť bitcoin hotovosť. Na začatie procesu musíte dať maklérovi vedieť, čo chcete dosiahnuť prostredníctvom svojho obchodu prostredníctvom objednávky na kúpu / predaj.

Ak ste predtým obchodovali s inými aktívami, budete vedieť, ako sa to deje.

Avšak pre tých, ktorí nikdy neobchodovali, s akoukoľvek funkciou – vymenovali sme najdôležitejšie objednávky, ktoré môžete použiť pri zvažovaní spôsobu nákupu Bitcoin Cash.

Kúpiť objednávku

Nákupná objednávka je objednávka, ktorú budete najčastejšie používať pri nákupe BCH coinov, pretože takto sa na kryptotrh obvykle dostanete..

Hovorili sme to všeobecne, pretože niektorí sprostredkovatelia bitcoinových hotovostí umožňujú klientom profitovať, aj keď príslušné finančné aktíva strácajú hodnotu. To sa dosiahne vytvorením predajnej objednávky.

Stručne povedané, ak by ste cítili, že cena bude stúpať, zadáte objednávku na nákup u svojho sprostredkovateľa BCH. Ak ste si mysleli opak, budete musieť namiesto toho zadať objednávku na predaj.

Limit alebo trhový príkaz

Ako sme už spomínali pri mnohých príležitostiach – cena Bitcoin Cash nezostane príliš dlho rovnaká.

Jeho hodnota sa posúva každou sekundou každého dňa na základe ponuky a dopytu. To je dôležité mať na pamäti pri pokuse o zisky z týchto krátkodobých cenových posunov BCH.

V prípade „trhovej objednávky“ je potrebné vykonať akciu, ak sa vám páči cena, ktorá je uvedená na Bitcoin Cash. To znamená, že chcete, aby váš sprostredkovateľ vykonal vašu objednávku okamžite.

Musíte však vziať do úvahy vyššie uvedené cenové posuny. Ak v okamihu stlačenia tlačidla „potvrdiť“ uvidíte cenu 380 dolárov, skutočne môžete získať 379 alebo 381 dolárov. To je nevyhnutný rozdiel.

V zmysle „limitných objednávok“ môžete diktovať svoju vlastnú cenu, za ktorú nakúpite Bitcoin Cash.

Pozri príklad nižšie:

  • Povedzme, že hodnota bitcoinovej hotovosti je 380 dolárov. Ale nechcete vstúpiť na trh, kým nedosiahne cenu 400 dolárov
  • Zadaním limitnej objednávky vo výške 400 dolárov váš maklér vykoná vašu objednávku, keď dosiahne túto konkrétnu cenu
  • Vaša objednávka zostane nevybavená, kým ju nezrušíte alebo kým bitcoinová hotovosť nedosiahne hranicu 400 dolárov

Celkovo možno povedať, že trhové objednávky sú perfektne vhodné pre začiatočníkov, pretože sú tak ľahko pochopiteľné. Limitné objednávky sú skvelým spôsobom, ako nakupovať bitcoinové peniaze za požadovanú cenu.

Vklad

Pri zadávaní objednávky u sprostredkovateľa podľa vášho výberu sa zobrazí otázka, koľko si prajete vložiť do svojej pozície. Týmto myslíme – koľko bitcoinovej hotovosti chcete kúpiť.

Môžete si kúpiť toľko bitcoin hotovosti, koľko chcete, sú to vaše peniaze. Ale ako sme už skôr navrhovali, je vhodné postupovať stabilne, možno zatiaľ držať minimálneho podielu.

Ako sme už spomenuli, eToro vám umožní kúpiť Bitcoin Cash už za 25 dolárov – čo je suma, ktorá je pre väčšinu ľudí na dosah.

Potvrdiť objednávku

Po dokončení všetkých informácií potrebných na uskutočnenie vášho prvého obchodu s bitcoinovými hotovosťami – vrátane objednávky na kúpu / predaj, limitu / objednávky na trhu a vašej stávky – jednoducho potvrďte pozíciu.

Po dokončení uvidíte, že vaše bitcoinové hotovosti sú bezpečne uložené vo vašej novej peňaženke účtu.

Sme pripravení sa do toho ponoriť Bitcoinová hotovosť trh?

Krok 6: Uloženie bitcoinovej hotovosti

Pokiaľ ide o ukladanie bitcoinovej hotovosti, nedržia sa v tradičnom zmysle ako fyzická hotovosť. Digitálne meny sa namiesto toho vedú v decentralizovanej hlavnej knihe nazývanej „blockchain“.

Pokiaľ ide o vaše osobné mince Bitcoin Cash, môžu byť uložené v kryptomene. Vašu kryptopeňaženku, ak sa rozhodnete vydať touto cestou, je možné stiahnuť do mobilu aj na plochu.

Aj keď to znie dosť nekomplikovane, za svoje mince budete stopercentne zodpovedný. Ak by bol váš počítač alebo mobilná peňaženka napadnutý zlým hercom, stratili by ste celý zostatok v bitcoinovej hotovosti.

Z tohto dôvodu dôrazne odporúčame používať vysoko rešpektovaného makléra Bitcoin Cash eToro, ktorých, ako sme povedali, plne regulujú rôzne jurisdikcie.

Je to preto, že eToro sa postará o vaše mince v bezpečnom priestore a vy môžete kedykoľvek platiť, kdekoľvek chcete. Ušetrí vás to tak, že sa nebudete musieť starať o to, aby bola vaša decentralizovaná krypto peňaženka chránená pred hackermi alebo aby ste uskutočnili viac transakcií.

Krok 7: Predaj vašej bitcoinovej hotovosti

Ako viete, pri zvažovaní, ako nakupovať bitcoinové peniaze, musíte začať načasovaním trhu. Ak správne predpovedáte smerovanie ceny BCH, môžete pri jeho ďalšom predaji potenciálne dosiahnuť zisk. Nakoniec, to je celá podstata investovania!

Hovorili sme vám o oboch brokeroch BCH, kryptoburzách tretích strán a rozdiele medzi nimi.

Avšak v mene prehľadnosti – ak používate burzu, je proces vyplácania kryptomien o niečo zdĺhavejší. Najskôr by ste museli previesť digitálne mince zo svojej krypto peňaženky do peňaženky burzovej platformy BCH.

Potom ste povinní vymeniť svoju bitcoinovú hotovosť za konkrétnu menu, ako sú americké doláre, britské libry, eurá – dostanete podstata. Táto konverzia je takmer vždy spoplatnená.

Vďaka vyššie uvedenému procesu sa nákup Bitcoin Cash prostredníctvom regulovaného brokera javí o to jednoduchší. Ako sme už uviedli, pri výbere hotovosti v hotovosti prostredníctvom platformy ako eToro – všetko, čo musíte urobiť, je prihlásiť sa do svojho účtu a kliknúť na „predať“.

Žiadni dvaja sprostredkovatelia nie sú rovnakí, ale najmodernejší sprostredkovatelia kryptomeny to dosiahnu v priebehu niekoľkých minút alebo dokonca sekúnd. Podľa pravidiel KYC budete pravdepodobne musieť nechať previesť prostriedky rovnakým spôsobom platby, aký ste pôvodne použili na nákup bitcoinovej hotovosti.

Ďalšie spôsoby nákupu bitcoinovej hotovosti v roku 2021

V tomto sprievodcovi pre začiatočníkov sme dôkladne prebrali väčšinu toho, čo obnáša nákup Bitcoin Cash.

Z tohto dôvodu existujú ďalšie možnosti nákupu tejto top 10 digitálnych mien – pozri nižšie.

Kúpte si bitcoinovú hotovostnú debetnú kartu

Niektorí kryptoinvestori kupujú bitcoinové peniaze debetnou kartou. Spravidla sa to uskutoční okamžite. Keď je čas na vyplatenie, jednoducho sa prevedie späť na rovnakú debetnú kartu, ktorá sa použila na financovanie nákupu.

Ak chcete nakupovať bitcoinové peniaze týmto spôsobom, stačí len vyplniť údaje o svojej debetnej karte a na svoj účet môžete vložiť prostriedky, koľko chcete. Musíte samozrejme splniť minimálnu výšku investície sprostredkovateľa.

Kúpte si bitcoinovú hotovostnú kreditnú kartu

Ak chcete pri nákupe bitcoinu v hotovosti uprednostniť kreditnú kartu, túto informáciu podporuje eToro.

Nezabudnite však na ďalšie poplatky, ktoré vám účtuje poskytovateľ kreditnej karty. Je to preto, že – podobne ako transakcie hazardných hier a výbery z bankomatov, vklady spojené s investíciami sa zvyčajne považujú za „hotovostný preddavok“.

Zistili sme, že štandardný poplatok za hotovostné zálohy účtovaný poskytovateľmi kreditných kariet je približne 3% z hodnoty vašej transakcie. Môžu sa líšiť, preto sa vždy obráťte na svojho poskytovateľa.

Nakúpte bitcoiny v hotovosti PayPal

Pokiaľ ide o elektronické peňaženky, PayPal je nepochybne najznámejší pre bezpečné online transakcie. Nákup bitcoinov v hotovosti prostredníctvom služby PayPal je nielen bezpečný, ale aj okamžitý.

Populárny krypto broker eToro vám umožní nakupovať bitcoinové peniaze pomocou rôznych elektronických peňaženiek. Okrem PayPal sem patrí aj Skrill a Neteller. Všetky tri sú považované za rýchly, bezpečný a spoľahlivý spôsob nákupu bitcoin hotovosti online.

Bitcoinový hotovostný bankomat

Okrem vyššie uvedeného ste vedeli, že Bitcoin Cash si môžete kúpiť aj prostredníctvom bankomatu? Aby sme objasnili, terminály, o ktorých hovoríme, nie sú vaše priemerné bankomaty. Namiesto toho vám umožňujú kúpiť si kryptomenu osobne.

Bankomaty s bitcoinovou hotovosťou sú roztrúsené po celom svete v rôznych obchodoch, na letiskách a uliciach. Zjednodušene povedané, do automatu budete vkladať skutočné peniaze. Automat vám potom povie, koľko mincí BCH môžete za svoje peniaze získať.

Je dôležité si uvedomiť, že niektoré bankomaty s kryptomenami si budú za výmenu účtovať až 20% – čo je jeden z najdrahších spôsobov nákupu bitcoinovej hotovosti.

Ako nakupovať bitcoinové peniaze v roku 2021 – verdikt

Hovorili sme o hromadách rôznych faktorov v súvislosti s tým, ako nakupovať Bitcoin Cash. Teraz by ste mali cítiť všetko pripravené na začatie nákupu digitálneho majetku.

Skôr ako začnete, budete musieť nájsť slušného a rešpektovaného sprostredkovateľa, ktorý je regulovaný. K tomu odporúčame eToro. Táto stránka je bez provízie, ľahko použiteľná a regulovaná rôznymi orgánmi po celom svete.

A konečne, pokiaľ ide o ukladanie vašich bitcoinových hotovostí – na eToro si s tým nemusíte robiť starosti. Je to preto, že regulovaný sprostredkovateľ pre vás uchová vaše mince BCH. Z tohto dôvodu nemusíte robiť nič iné, kým sa nerozhodnete vyplatiť peniaze!

eToro – najlepšia platforma na nákup bitcoin hotovosti BCH

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Časté otázky

Aké ľahké je kúpiť bitcoinovú hotovosť?

Nákup bitcoinovej hotovosti nikdy nebol jednoduchší, najmä ak tak urobíte prostredníctvom licencovaného brokera. Hľadajte platformy s webom vhodným pre začiatočníkov a nulovou – ak nie nízkou – províziou.

Aký je najbezpečnejší spôsob nákupu bitcoinovej hotovosti?

Zďaleka najbezpečnejším spôsobom nákupu Bitcoin Cash je registrácia v regulovanej sprostredkovateľskej spoločnosti, ako je nováčik obľúbený eToro. Túto platformu regulujú FCA (Spojené kráľovstvo), ASIC (Austrália) a CySEC (Cyprus). Je tiež registrovaná v spoločnosti FINRA (USA)..

Môžem si kúpiť 100 dolárov za bitcoin hotovosť?

Áno. Môžete si kúpiť 100 dolárov za bitcoin hotovosť. Na eToro môžete začať nakupovať digitálne meny od 25 dolárov a viac.

Môžete prísť o peniaze v bitcoinovej hotovosti?

Áno. Pri nákupe alebo predaji akéhokoľvek finančného aktíva existuje potenciál v určitom okamihu dosiahnuť stratu. Podstatné je, že ak nesprávne predpovedáte budúcu hodnotu bitcoinovej hotovosti, stratíte sa.

Aká je najvyššia hodnota Bitcoin Cash??

Najvyššia hodnota bitcoinovej hotovosti je 4 355 dolárov, ktorú dosiahla v decembri 2017.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map