Ako kúpiť Dash: Sprievodca krok za krokom

Dash je viditeľný z bitcoinu a vyvinutý Evanom Duffieldom v roku 2014. Je to blockchain a kryptomena typu open-source.

Ak vás zaujíma, ako kúpiť Dash, ale neviete, ako funguje trh, držte sa nás. Sme tu, aby sme vás prevedli procesom end-to-end.

V tejto príručke pre začiatočníkov sa venujeme všetkému, od základov nákupu Dash až po nájdenie dobrého online sprostredkovateľa.

Ďalej sme objasnili populárne nápady na investičné plány Dash, úložisko, potenciálne poplatky a ďalšie.

Kúpte si Dash za 5 krokov

Ak chcete kúpiť Dash, prvým krokom je otvorenie účtu s regulovanou burzou, depozit finančných prostriedkov, výber DASH zo zoznamu obchodných platforiem a nakoniec kontrola. & potvrďte, že do vašej peňaženky boli pridané mince DASH.

Zahrnuli sme päťkrokový návod, ako kúpiť Dash, iba v 5 krokoch.

Krok 1: Zaregistrujte sa pomocou regulovanej krypto platformy, ktorá ponúka prístup k službe Dash

Krok 2: Vložte vklad na svoj účet

Krok 3: Vyberte DASH z dostupného zoznamu kryptomien

Krok 4: Zadajte čiastku Dash, ktorú chcete kúpiť

Krok 5: Potvrďte zadané informácie – vaše mince Dash budú pridané do vášho portfólia

Krok 1: Vyberte si Online Dash Broker alebo Exchange

Ako vidíte z nášho 5-krokového postupu vyššie, mali by ste sa zaregistrovať u online brokera a kúpiť Dash.

Ak sa rozhodnete zaregistrovať u populárneho poskytovateľa kryptomien eToro, budete si môcť priamo kúpiť Dash coiny.

Online broker je regulovaný v rôznych jurisdikciách, takže môžete nakupovať kryptomeny bezpečným a jednoduchým spôsobom. Regulácii sa budeme podrobnejšie venovať ďalej v tejto príručke.

Ďalšou možnosťou je nákup digitálnych mien prostredníctvom online kryptoburzy. To vám umožňuje vymieňať Dash z inej kryptomeny ako Bitcoin alebo Ethereum.

Je však dôležité uvedomiť si, že kryptoburzy tretích strán sú často neregulované, a preto sa nemusia riadiť pravidlami žiadneho orgánu.

Online krypto broker eToro je v tomto odbore silný, pretože krypto platforma nie je regulovaná iba organizáciami ako FCA, ASIC a CySEC, ale je registrovaná aj spoločnosťou FINRA v USA..

Regulačné orgány poskytujú investorom bezpečnosť vďaka prísnym pravidlám uloženým maklérom držiacim licenciu. To znamená, že po prihlásení sa k sprostredkovateľovi, ako je eToro, si môžete kúpiť Dash, až kým nebude mať vaše srdce – čo je rozhodujúce, v super bezpečnom priestore vhodnom pre začiatočníkov.

Nariadenia

V nadväznosti na vyššie uvedené by mala byť regulácia prioritou pri zvažovaní, ako kúpiť Dash online. Regulačné orgány vám ponúkajú ochrannú sieť proti pochybným poskytovateľom kryptomien – a mali by ste radšej veriť, že existujú stovky takýchto platforiem..

Ako sme sa zmienili už skôr, pri prihlásení na kryptoburze je pravdepodobnosť, že budete chránení reguláciou, veľmi nepravdepodobné. Toto je nebezpečná pôda, pretože za tie roky sa neregulovaných búrz s kryptomenami veľa hacklo a boli ukradnuté miliardy dolárov,.

Toto však nie je vaša jediná možnosť, pretože svoje mince Dash môžete po nákupe kedykoľvek uložiť sami. To sa deje ich výberom do vašej osobnej kryptopeňaženky. Skladovanie vašich vlastných digitálnych mincí má však veľkú nevýhodu.

To znamená, že nesiete plnú zodpovednosť nielen za bezpečnosť svojej kryptopeňaženky, ale aj za svoj dlhý zdĺhavý súkromný kľúč. Ak zlyháte v niektorom z týchto faktorov, ste do značnej miery sami.

Naproti tomu vynikajúci a regulovaný online sprostredkovateľ eToro za vás uloží vaše mince Dash, aby ste ich neohrozili. Ukladanie vašich digitálnych mien sa deje bez ďalších poplatkov a môžete si oddýchnuť pri vedomí, že vaše kryptomeny sú uložené na regulovanej platforme.

spôsob platby

Keď uvažujete o tom, ako kúpiť Dash v podmienkach platobného spôsobu, nemali by ste mať vôbec žiadne problémy. Moderní online sprostredkovatelia zvyčajne prijímajú nepreberné množstvo typov platieb.

To je v príkrom rozpore s obdobím spred niekoľkých rokov, kedy by jedinou vašou možnosťou bol bankový prevod. Ako pravdepodobne viete, jedná sa o zdĺhavý proces, takže by sa váš nákup o nejaký čas oneskoril.

Krypto broker eToro prijíma najrýchlejšie a najpohodlnejšie typy platieb v okolí. Patria sem debetné / kreditné karty ako Visa, Maestro, Visa Electron, Diners Club a MasterCard. Online broker je tiež kompatibilný s veľmi obľúbenými elektronickými peňaženkami, ako sú PayPal, Skrill, Neteller, Rapid Transfer, Klarna a ďalšie..

Poplatky a provízie

Keď sa rozhodnete kúpiť Dash, mali by ste si uvedomiť potenciálne poplatky a provízie. Napokon, v živote toho veľa nie je zadarmo a makléri musia zarábať peniaze, aby sa kolesá stále točili.

Pokiaľ tieto poplatky nebudú príliš vysoké, bude to prospešné pre všetkých. Poskytovateľ kryptomien vám poskytuje prístup na trh a realizuje vaše objednávky – takže je čas na trhu správny a vy môžete dosiahnuť zisk nákupom Dash z pohodlia domova.

Drvivá väčšina online sprostredkovateľov si bude účtovať provízne poplatky a často sa navzájom líšia. Náš Sprievodca nákupom Dash zistil, že provízia sa zvyčajne účtuje variabilne k hodnote vašej stávky.

Pre ďalšie vysvetlenie:

 • Krypto platforma Coinbase si za každý obchod účtuje 1,49% – pri vstupe aj výstupe
 • To znamená, že ak vstúpite na pozíciu Dash na 2 000 dolárov, musíte zaplatiť Coinbase 29,80 dolárov
 • Podobne, ak by ste vstúpili na trh s 1 000 dolárov, museli by ste zaplatiť 14,90 dolárov – a tak ďalej

Pozrime sa na jednoduchý príklad toho, ako tento konkrétny poplatok ovplyvní vašu schopnosť dosiahnuť zisk z nákupu Dash:

 • Na Dash zadáte objednávku v hodnote 1 000 dolárov
 • Za Coinbase platíte províziu 14,90 dolárov (1,49% z 1 000 dolárov)
 • Keď je čas vyplatiť peniaze, vaše mince Dash majú hodnotu 1 400 dolárov
 • Opäť platíte províziu 1,49% – to sa rovná 20,86 USD
 • Celkovo ste spoločnosti Coinbase vyplatili províziu 35,76 dolárov

Ako vidíte, aj zdanlivo malé poplatky môžu čoskoro zožrať vaše zisky. Keby ste sa zaregistrovali do eToro a kúpili si Dash, ušetrili by ste si 35,76 dolárov. Je to tak preto, lebo eToro je sprostredkovateľom bez provízie.

Pokiaľ ide o poplatky za vklad, môžu sa líšiť od platformy k platforme. Spoločnosť Coinbase účtuje za všetky transakcie debetnými kartami 3,99%, takže počiatočný nákup Dash v hodnote 1 000 dolárov v našom príklade by vás stál 39,90 dolárov.

Na eToro je jediný poplatok za vykonanie vkladu 0,5%. Z tohto dôvodu je to spoplatnené, iba ak svoj účet nefinancujete v amerických dolároch.

Ďalšie dôležité faktory

Prebrali sme niekoľko dôležitých aspektov spôsobu nákupu Das – vrátane regulácie, poplatkov a provízií. V hre sú však aj ďalšie úvahy.

V mene dôkladnosti si nižšie pozrite niekoľko ďalších vecí, ktoré by ste mali mať na pamäti pri hľadaní bezpečného miesta na nákup Dash online:

 • Užívateľská prívetivosť: Prívetivosť pre používateľov je dôležitejšia, ako si ľudia myslia. Je oveľa jednoduchšie kúpiť Dash v priestore, v ktorom je jednoduchá navigácia, takže objednávanie je hračkou pre začiatočníkov aj skúsených investorov..
 • Minimálna investícia: Je dôležité skontrolovať minimálnu výšku investície predtým, ako sa zaviažete, že online sprostredkovateľ kúpi Dash. Ak ste nováčikom, nebolo by ideálne držať sa makléra, ktorý vyžaduje minimálne 250 dolárov za každý nákup kryptomeny. Na eToro si môžete kúpiť Dash už od 25 dolárov vyššie.
 • Skladovanie: Ďalším faktorom, na ktorý treba pamätať pred registráciou, je úložisko. Pre nováčikov je najlepšie vyhnúť sa ukladaniu mincí Dash sami prostredníctvom neregulovaného brokera. Pri nákupe kryptomien prostredníctvom regulovanej krypto platformy ako eToro môžete svoje mince ukladať v bezpečnom a dôveryhodnom prostredí.

Krok 2: Vytvorte investičný plán

Hovorí sa „tým, že sa nepripravíte, pripravujete sa na zlyhanie“. Preto prísť s investičným plánom, keď premýšľate o tom, ako kúpiť Dash, je samozrejmosťou.

Svet investovania do digitálnych mien je koniec koncov nestabilný. Investičné plány využívajú ľudia všetkých tvarov, veľkostí a úrovní odbornosti.

Ak nemáte naj hmlistý nápad, kde začať – pozrite sa na zoznam nižšie.

Dlhodobé alebo krátkodobé

Pri rozhodovaní o tom, ako kúpiť Dash – si myslíte, že by ste radšej investovali do Dash krátkodobo alebo dlhodobo?

Krátkodobí investori do kryptomien sa snažia pravidelne dosahovať malé zisky tým, že plne využívajú krátkodobé cenové výkyvy. To znamená, kúpiť Dash a predať ho za niekoľko dní, týždňov alebo dokonca len pár minút.

Je známe, že digitálne meny sa za jeden deň pohybujú dvojciferne, takže si viete predstaviť, že táto volatilita môže byť živnou pôdou pre pravidelné zisky. Samozrejme, najskôr musíte správne načasovať trh.

Dlhodobí investori Dash prijímajú stratégiu „buy and hold“, čo znamená kúpiť Dash a potom ho držať niekoľko týždňov alebo mesiacov pred vyplatením. Dlhodobá investičná stratégia vylučuje potrebu zaoberať sa krátkodobými výkyvmi cien vysoko špekulatívnych aktív.

Cieľová cena za pomlčku

Využitie cieľovej ceny Dash je praktická stratégia, ktorú používajú mnohí. Vysvetlíme to ďalej.

Ak by ste kúpili Dash za 105,00 dolárov a chceli by ste investíciu zvýšiť trojnásobne, hodnota digitálnej meny by musela vzrásť na hodnotu 315 dolárov. Ak by ste chceli investíciu zdvojnásobiť, museli by sa mince Dash zvýšiť na 210 dolárov – a tak ďalej.

To je v skutočnosti oveľa menej nepravdepodobné, ako by ste si mysleli. Je to tak najmä v prípade, keď vezmete do úvahy, že cena 1 Dash bola v roku 2017 1 642 dolárov. O tri roky skôr sa cena pohybovala na úrovni iba 0,21 dolára. To ukazuje na nezvyčajný rast cien už za niekoľko rokov

Zvážte pravidelné investície

Ako môžete vidieť vyššie, Dash a všetky ostatné kryptomeny pravidelne zažívajú obrovské výkyvy cien. Preto by mohol byť dobrý nápad zvážiť pravidelné investície.

Môže byť ľahké sa nechať uniesť výdavkami. Namiesto toho, aby ste do kúpy programu Dash vložili obrovské množstvo svojho rozpočtu, sa odporúča vyskúšať prístup „pomaly pomaly“. To znamená investovať pravidelne malú sumu.

Niektorí ľudia sa napríklad rozhodnú investovať mesačne alebo týždenne. Týmto spôsobom budete schopní mierne a často rozširovať svoje nákupy Dash – bez toho, aby ste príliš dramaticky ovplyvnili svoj obchodný kapitál.

Ako sme už uviedli, regulovaný maklér eToro vám umožňuje kúpiť Dash už od 25 dolárov za transakciu. Vďaka tomu je táto stratégia ľahko dosiahnuteľná pre každého začiatočníka!

Zvážili by ste investíciu do Pomlčka?

Krok 3: Otvorte si účet sprostredkovateľa Dash

Ak ste už niekedy obchodovali s akciami a podobne, všimnete si, že otvorenie účtu brokera Dash je v zásade rovnaké. Jednoducho zamierte na oficiálnu webovú stránku makléra, ktorého ste si vybrali, a stlačte tlačidlo Pripojiť sa / Zaregistrovať sa.

Ďalej musíte poskytovateľovi Dash oznámiť svoje meno, adresu, telefónne číslo a e-mailovú adresu. Všetky regulované krypto platformy sú podľa zákona tiež povinné na overenie vašej identity. Všetko, čo musíte urobiť, je nahrať jasnú kópiu vášho vládou vydaného preukazu totožnosti s fotografiou, ako je pas alebo vodičský preukaz. Toto je štandardná prax ako súčasť KYC – podľa regulačných pravidiel.

Ako sme sa zmienili už skôr, registráciou u regulovaného online sprostredkovateľa si poskytujete bezpečnostnú sieť proti mnohým podvodníkom v priestore. Za každú cenu by ste sa mali vyhnúť registrácii na neregulovaných platformách alebo burzách tretích strán.

eToro robí z nakupovania hry Dash hlavolam. Zatiaľ čo niektorým krypto platformám trvá overenie ID klienta niekoľko dní, tento rešpektovaný a regulovaný sprostredkovateľ využíva automatizovanú technológiu – to znamená, že Dash si zvyčajne môžete kúpiť do niekoľkých minút.

Krok 4: Vložte niektoré prostriedky

Ako ste skontrolovali, je zvolený spôsob platby prijatý – môžete pokračovať a vložiť nejaké prostriedky na svoj nový účet, aby ste si kúpili Dash.

Najrýchlejší a najpohodlnejší spôsob nákupu Dash je prostredníctvom kreditnej / debetnej karty alebo elektronickej peňaženky. Vďaka eToro je tento proces zbytočný, pretože sprostredkovateľ je kompatibilný s rôznymi druhmi platieb vrátane elektronických peňaženiek, ako sú PayPal a Skrill..

Ak uprednostňujete tradičnejší bankový prevod, Dash si môžete kúpiť týmto spôsobom na eToro. Spracovanie však môže trvať niekoľko dní, čo znamená, že váš nákup kryptomeny sa oneskorí.

Väčšina poskytovateľov Dash, s ktorými sa stretnete, stanoví minimálnu výšku vkladu. Náš Sprievodca nákupom Dash zistil, že väčšina sprostredkovateľov vyžaduje na prístup na trh čokoľvek od 0 do 1 000 dolárov.

Na eToro je minimálny vklad 200 dolárov a Dash si môžete kúpiť od 25 dolárov vyššie!

Krok 5: Nastavte obchodnú objednávku

Teraz, keď ste vložili prostriedky na svoj nový účet, môžete uskutočniť objednávku u svojho online sprostredkovateľa.

Poradie, ktoré vytvoríte, informuje poskytovateľa kryptomeny o vašej pozícii a ďalšom postupe.

Nižšie nájdete zoznam najužitočnejších objednávok na zakúpenie aplikácie Dash.

Kúpiť objednávku

Najjednoduchšou „objednávkou na nákup“ je váš vstup na trh, ktorý vám umožní kúpiť Dash.

Ak si myslíte, že cena Dash vzrastie – vytvorte objednávku na nákup u svojho online makléra. Je to také jednoduché.

Ak krypto platforma ponúka klientom možnosti „krátkeho predaja“, môžete tiež profitovať z poklesu ceny Dash. To sa dosiahne vytvorením objednávky predaja.

Limit alebo trhový príkaz

Ako teraz viete, cena Dash kolíše s každou ďalšou sekundou a mnoho ľudí tieto dočasné cenové zmeny plne využíva..

Počnúc najjednoduchším – ak chcete kúpiť Dash za súčasnú alebo najbližšiu cenu, mali by ste zadať „trhovú objednávku“. To znamená, že váš online sprostredkovateľ vykoná objednávku okamžite vo vašom mene.

Medzi cenou, na ktorej sa dohodnete pri zadávaní objednávky, a cenou, ktorú získate, sa vždy bude mierne líšiť.

Napríklad môžete zadať svoju trhovú objednávku, keď je Dash na cene 100,05 USD, ale získate 100,04 USD. Táto suma je zvyčajne bezvýznamná a nevyhnutná z dôvodu vyššie uvedeného kolísania hodnoty mincí Dash..

Teraz v prípade „limitnej objednávky“ – táto informuje sprostredkovateľa, že si chcete kúpiť Dash za konkrétnu cenu.

Ľahko nasledujúci príklad limitnej objednávky:

 • Dash má hodnotu 100,02 USD, ale hľadáte vstup na trh za 103,00 USD
 • Vytvoríte limitnú objednávku 103,00 dolárov
 • Ak sa Dash zvýši na 103,00 dolárov – sprostredkovateľ vykoná vašu objednávku
 • Rozhodujúce je, že vaša objednávka Dash zostane nevybavená, kým ju nezrušíte alebo kým nedosiahnete vyššie uvedenú cenu

Ako môžete vidieť z vyššie uvedených trhových pokynov, sú rýchle a pohodlné pre nováčikov a limitné objednávky sú skvelým spôsobom, ako pri nákupe aplikácie Dash presne určiť cenu..

Vklad

Teraz, keď máte prehľad o objednávkach, musíte sa rozhodnúť, koľko chcete vložiť – čo znamená, koľko Dash chcete kúpiť alebo predať.

Predtým, ako váš sprostredkovateľ bude môcť za vás vykonať objednávku, budete musieť zadať vklad na každú pozíciu.

Predtým sme odporúčali, že zvažovanie miernych pravidelných investícií je skvelý spôsob, ako kúpiť Dash, je to však nakoniec vaše rozhodnutie.

Svoje riziká môžete zmierniť zakúpením aplikácie Dash na eToro od 25 dolárov. Je to skvelý spôsob, ako vybudovať svoje portfólio kryptomien a zároveň sa naučiť vnútorné fungovanie trhu.

Potvrdiť objednávku

Ak ste si prečítali všetky informácie, ktoré ste zadali, a ste spokojní so svojimi voľbami, môžete potvrdiť.

V tomto okamihu môže váš maklér pokračovať v realizácii vašich nákupných / predajných a trhových / limitných objednávok a podobne – podľa vami určenej stávky..

Ak sa vydáte do svojho nového portfólia eToro, uvidíte, že všetky mince Dash, ktoré ste si kúpili, boli pridané!

Krok 6: Uloženie vášho pomlčky

Dash a mnoho ďalších kryptomien sú uložené v decentralizovanej hlavnej knihe, ktorá sa dosť líši od fiat peňazí, ktoré ukladáme do veľkých korporátnych bánk a platíme dane pomocou.

Pokiaľ ide o nákup Dash, môžete si vybrať medzi kryptoburzou alebo online brokerom. Ako sme už povedali, kryptoburzy sú často nebezpečné a neregulované.

Nielen to, ale pri nákupe Dash prostredníctvom burzy budete pravdepodobne musieť prevziať plnú zodpovednosť za svoju vlastnú kryptopeňaženku. To potenciálne spôsobí, že vy a vaše digitálne meny budú zraniteľné voči hackerom.

Na populárnej sociálnej krypto platforme eToro môžete nakupovať a ukladať Dash na bezpečnom a užívateľsky príjemnom mieste. Platforma je pod bdelým dohľadom FCA, ASIC, CySEC a FINRA pre klientov z USA. To znamená, že kryptomeny môžete nakupovať a ukladať bez ďalších nákladov, bez obáv z mnohých podvodníkov..

Pripravení investovať do Pomlčka?

Krok 7: Predajte svoju pomlčku

V tomto bode našej príručky Ako nakupovať dash, viete, že myšlienkou je kúpiť digitálne aktívum a predať ho v pravý čas. Predaj za viac, ako ste si kúpili, predstavuje zisk z počiatočného nákupu.

Zaznamenali sme, že kúpiť Dash prostredníctvom regulovaného brokera je oveľa bezpečnejšie ako neregulovaný priestor. Pokiaľ ide o predaj vašej kryptomeny, platí to isté.

Výmeny si vyžadujú prevod digitálnych mien zo súkromnej peňaženky na platformu. Nielen to, ale kvôli chýbajúcej regulácii je pravdepodobné, že budete musieť svoje Dash coiny najskôr vymeniť za inú kryptomenu ako Bitcoin – za cenu. Potom budete musieť požiadať o výber.

Ak sa rozhodnete použiť eToro, predať váš Dash je hračka. Musíte sa jednoducho prihlásiť do svojho účtu a predať svoj Dash. Po požiadaní o vyplatenie peňazí budú peniaze z predaja odoslané na váš pôvodný spôsob platby.

Ďalšie spôsoby, ako kúpiť Dash v roku 2021

Aj keď sme hovorili o všetkých najdôležitejších prvkoch nákupu Dash, existujú aj alternatívne možnosti.

1. Kúpte si debetnú kartu Dash

Milióny ľudí na celom svete používajú debetné karty na platenie za položky online. Rovnakým spôsobom si tiež môžete kúpiť Dash.

Jednoducho vyplňte údaje o svojej karte, ako obvykle pri nakupovaní online. Zadajte sumu a overte správnosť informácií. Keď príde čas na výplatu na eToro, jednoducho stlačte „predať“ a peniaze sa odošlú na vašu debetnú kartu.

Pred registráciou sa vždy oplatí skontrolovať u každého poskytovateľa kryptomeny, aká je minimálna výška vkladu a investícií, aby ste si kúpili Dash debetnou kartou.

2. Kúpte si kreditnú kartu Dash

Rovnako ako vyššie uvedené, Dash si môžete ľahko kúpiť bezpečne pomocou kreditnej karty. eToro je kompatibilný s rôznymi typmi platieb vrátane debetných aj kreditných kariet.

Poplatky si vždy overte u svojho poskytovateľa, pretože v našej príručke Ako nakupovať Dash Guide sme zistili, že niektoré spoločnosti vydávajúce kreditné karty účtujú „poplatok za hotovosť“. Tento poplatok vám bude pravdepodobne známy pri výbere z bankomatu.

Účtovaný „poplatok v hotovosti“ sa zvyčajne pohybuje medzi 3–5%, preto si pred spáchaním urobte svoj vlastný prieskum.

3. Kúpte si Dash Paypal

PayPal je po celom svete známy tým, že predstavuje rýchly a bezpečný spôsob platby online. Aj keď nie každý online broker umožní klientom kúpiť Dash cez Paypal, eToro to umožňuje!

eToro akceptuje aj elektronické peňaženky ako Skrill a Neteller a ďalšie – v závislosti od krajiny vášho pobytu.

4. Dash bankomat

Walk-up a drive-up ATM kryty nie sú žiadnou novinkou. Bankomaty Dash však nie sú ako tradičné bankomaty.

Naopak, namiesto výberu fiat peňazí vložíte fiat peniaze. Vložte sumu, ktorú chcete kúpiť, a stroj vás pred vytlačením potvrdenia informuje o tom, koľko Dash dostanete.

Je potrebné povedať, že aj keď to všetko znie veľmi pohodlne, účtované poplatky môžu byť až 10 – 20%. Opäť sa vraciame k bezpečným a regulovaným maklérom, ako je eToro – kde môžete Dash nakupovať (a predávať) bez provízie..

Ako nakupovať Dash 2021 – Verdikt

V našom sprievodcovi pre začiatočníkov, ako kúpiť Dash 2021, sme hovorili o všetkom, od základných informácií až po stratégie a potenciálne poplatky.

Je mimoriadne dôležité držať sa ako lepidlo regulovaných a dôveryhodných sprostredkovateľov, aby ste dosiahli potrebnú ochranu pred podvodníkmi. Ak sú v hre peniaze, mali by ste sa vždy mýliť kvôli opatrnosti.

eToro vyniká ako platforma vhodná pre začiatočníkov z mnohých rôznych dôvodov. Konkrétne skutočnosť, že webová stránka je ľahko ovládateľná a že sprostredkovateľ je registrovaný a regulovaný v niekoľkých rôznych krajinách. Tu môžete ľahko kúpiť Dash bez provízie.

Registrácia na eToro trvá menej ako 10 minút a sprostredkovateľ akceptuje rôzne rýchle, bezpečné a zabezpečené spôsoby platby.

eToro – najlepší sprostredkovateľ nákupu DASH

sprostredkovateľ etoro

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Časté otázky

Aké ľahké je kúpiť Dash?

Dash je ľahké kúpiť. Odporúčame vám to však urobiť prostredníctvom regulovaného sprostredkovateľa a pred ponorom sa naučiť trh.

Aký je najbezpečnejší spôsob nákupu Dash?

Nepochybne najbezpečnejším spôsobom, ako kúpiť Dash, je sprostredkovateľ ako napr eToro. S viac ako 13 miliónmi klientov je platforma silne regulovaná FCA, CySEC a ASIC – nehovoriac o tom, že je registrovaná spoločnosťou FINRA v USA..

Môžem kúpiť 100 dolárov za Dash?

Môžete si kúpiť 100 dolárov za Dash. Ak ste začiatočník, odporúča sa začať s malými pravidelnými investíciami. O eToro zakaždým si môžete kúpiť Dash už od 25 dolárov!

Môžete prísť o peniaze na Dashi??

Áno. Môžete prísť o peniaze na Dash a na akomkoľvek inom finančnom majetku. Všetko je to o porozumení trhu a zadaní správnych objednávok v správny čas. Ak správne špekulujete o vzostupe alebo páde Dash – zarobíte si peniaze. Ak sa stane opak, prídete o peniaze.

Čo je najviac, za čo Dash stál?

Najviac Dash stálo za to bol v roku 2017, keď kryptomena dosiahla 1 642,22 USD.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me