Ako nakupovať Ethereum: Podrobný sprievodca

Hľadáte do nákupu Ethereum, ale neviete, kde začať? Kto vám môže zazlievať – ​​hodnota Etherea vzrástla raketovo od jeho prvého spustenia v roku 2015. Našťastie, investícia do tejto inovatívnej digitálnej meny nikdy nebola pre vášho priemerného Joe také ľahká.

V dnešnej dobe potrebujete iba pripojenie na internet a spôsob platby ako debetná karta alebo PayPal. Ethereum môžete začať nakupovať do niekoľkých minút!

Poďme sa bez ďalších podrobností ponoriť do podrobností ako nakupovať Ethereum – druhá najcennejšia kryptomena na svete. Budeme hovoriť o tom, ako môžete investovať sami, aké poplatky treba brať do úvahy a ako si zvoliť dobrého sprostredkovateľa Ethereum, ktorý uskutoční nákup pomocou.

Obsah

Ako nakupovať ethereum

Krok 1: Vyberte si Online Ethereum Broker alebo burzu

Krok 2: Vytvorte investičný plán

Krok 3: Otvorte si účet sprostredkovateľa Ethereum

Krok 4: Vložte niektoré prostriedky

Krok 5: Nastavte obchodnú objednávku

Krok 6: Uloženie éteru

Krok 7: Predaj vášho éteru

Ďalšie spôsoby nákupu ethereum v roku 2021

Ako nakupovať Ethereum 2021 – Verdikt

Ako nakupovať ethereum v 5 krokoch

Ak chcete kúpiť Ethereum, prvým krokom je otvorenie účtu s regulovanou burzou, depozit finančných prostriedkov, výber Ethereum zo zoznamu platforiem a nakoniec kontrola. & potvrďte, že do vašej peňaženky bolo pridané Ethereum.

Zostavili sme jednoduchý päťkrokový návod, ako kúpiť Ethereum práve teraz:

Krok 1: Zaregistrujte sa u regulovaného sprostredkovateľa Ethereum

Krok 2: Financujte svoj účet

Krok 3: Nájdite kryptomenu a vyberte možnosť Ethereum.

Krok 4: Rozhodnite sa, koľko éteru chcete kúpiť

Krok 5: Potvrďte svoju objednávku nákupu Etherea. Digitálne mince budú vložené do vašej peňaženky.

Krok 1: Vyberte si Online Ethereum Broker alebo burzu

Aby ste si mohli kúpiť Ethereum, musíte sa najskôr zaregistrovať u renomovaného brokera alebo na burze. Prihlásením sa u sprostredkovateľa sa mi páči eToro, môžete kúpiť Ethereum priamym spôsobom.

Ak by ste sa rozhodli ísť na burzu tretích strán, ako je uvedené vyššie, ste schopní previesť Ethereum z iného kryptomeny ako Bitcoin alebo Ripple.

Z tohto dôvodu musíme povedať, že použitie licencovaného sprostredkovateľa je možnosťou bez stresu. Pravidlá a nariadenia, ktoré idú ruka v ruke s licenciou, poskytujú investorom spoločnosti Ethereum bezpečnosť pred podvodníkmi vo vesmíre.

Nielen to, ale nákup Ethereum prostredníctvom makléra je oveľa ľahší a nákladovo efektívnejší spôsob investovania do digitálnej mince.

Nižšie uvádzame niekoľko ďalších dôležitých vecí, ktoré je potrebné zvážiť predtým, ako si vyberiete platformu.

Nariadenia

Ako je uvedené vyššie, dôrazne sa odporúča, aby ste sa zaregistrovali iba u regulovaného sprostredkovateľa. Týmto spôsobom viete, že vaše ťažko zarobené peniaze sú v rukách dôveryhodnej spoločnosti.

Nakoniec je samozrejmé, že v priestore pre investovanie do kryptomien sú hromady žralokov. Neočakávané nie je ani hackovanie kryptopeňaženky. Najlepšie teda urobíte, keď pri výbere sprostredkovateľa nákupu Etherea uprednostníte bezpečnosť.

Výmeny tretích strán sú zvyčajne neregulované priestory. Je pravda, že budete môcť uplatniť pákový efekt, ale riskujete svoj kapitál. Zatiaľ čo sa rozhodnete zaregistrovať u sprostredkovateľa, ako je eToro -, máte aspoň regulačnú ochranu.

Napríklad platforma je držiteľom licencií s ASIC (Austrália), FCA (Spojené kráľovstvo) a CySEC (Cyprus). Podľa tohto nariadenia je eToro zo zákona povinné držať vaše prostriedky na samostatnom bankovom účte úrovne 1.

Musí tiež dodržiavať prísne postupy v oblasti finančnej kriminality, ako je KYC. (Poznaj svojho zákazníka). eToro je tiež registrované v sieti FINRA – čo je pre tých, ktorí to chcú, rozhodujúce kúpiť Ethereum v USA.

spôsob platby

Pokiaľ ide o spôsoby platby, je potrebné povedať, že nákup Ethereum nebol v prvých dňoch vôbec jednoduchý. Aby ste mohli kúpiť kryptomeny, musíte sa zaregistrovať na potenciálne nedôveryhodnej burze a na vklad ste mohli používať iba bankový prevod..

Už v minulosti bolo veľa hororových príbehov, keď investori museli čakať týždne po sebe, aby videli, ako im finančné prostriedky prišli na účet – ak vôbec.

V ostrom kontraste s tým môžete v dnešnej dobe vkladať okamžite dosť, pretože niektorí makléri spoločnosti Ethereum akceptujú debetné a kreditné karty, ako aj super výhodné elektronické peňaženky (myslíte si Paypal, Skrill, Neteller).

Musíme zdôrazniť, že hoci mnoho platforiem akceptuje bankové prevody – toto je najpomalší spôsob vkladu. Zasiahnutie vášho účtu môže trvať 2 až 7 pracovných dní.

Poplatky a provízie

Nenechajte sa pomýliť, nákup Ethereum prostredníctvom online brokera je spoplatnený. U poskytovateľov finančných služieb je to úplne bežné. Pokiaľ ide o očakávané množstvo, líši sa to dosť veľa.

To znamená, že leví podiel sprostredkovateľov Etherea účtuje klientom variabilné poplatky. Coinbase, známa platforma pre kryptomeny, si za každú pozíciu účtuje iba 1,5%.

To objasňuje, že to znamená, že by vám bolo účtovaných 1,5% z vášho podielu za nákup Etherea. Pri predaji musíte opäť zaplatiť rovnaké percento poplatku zodpovedajúce hodnote investície.

  • Zjednodušene povedané, ak zadáte objednávku na nákup v hodnote 1 000 dolárov na Ethereum, budete musieť zaplatiť poplatok 15 dolárov (1,5% z 1 000 dolárov) v Coinbase.
  • Pokiaľ ide o predaj vašich ethereových mincí, ak by v tom čase mali hodnotu 1 500 dolárov – váš poplatok by bol 22,50 dolárov.
  • V našom hypotetickom scenári je to provízia za vstup a výstup na trh s éterom vo výške 37,50 USD.

Coinbase si tiež účtuje takmer 4% za financovanie vášho účtu debetnou kartou. To nemusí znieť ako veľa, ale vzhľadom na to, že keby ste vložili 1 000 dolárov, bude vám účtovaných 39,99 dolárov – tieto poplatky sa môžu čoskoro sčítať.

Naopak, platforma sociálneho obchodovania eToro je nízkonákladový sprostredkovateľ spoločnosti Ethereum, ktorý účtuje 0% províziu v rovnakom scenári, ako je uvedené vyššie. Pokiaľ ide o zloženie poplatkov – ak neplatíte v amerických dolároch, zaplatíte za ne malú 0,5%, aby vám ho vymenili – to je všetko.

Ďalšie dôležité faktory

Rovnako ako vyššie uvedené faktory, ako sú poplatky, regulácia a spôsoby vkladu – nižšie uvidíte zoznam ďalších aspektov pri výbere platformy na nákup Ethereum..

  • Užívateľská prívetivosť: Pri hľadaní sprostredkovateľa nákupu Ethereum potrebujete platformu, ktorá je vhodná pre začiatočníkov a je v nej super jednoduchá navigácia. Vďaka ideálnemu online sprostredkovateľovi bude hľadanie vášho vybraného aktíva a zadanie objednávky bezproblémový a bez stresu.
  • Minimálna investícia: Pred prihlásením sa na sprostredkovateľskú platformu na nákup Etherea sa uistite, že minimálna požadovaná investícia nie je nad vaše možnosti. Pre začiatočníkov a ľudí, ktorí nie sú zvyknutí na taký špekulatívny a nestály trh, sa odporúča držať sa nízkych investícií. Náš sprievodca zistil, že eToro vám umožňuje kúpiť Ethereum už za 25 dolárov!
  • Skladovanie: O úložisku sa budeme baviť ďalej na tejto stránke. Povedzme však len to, že zatiaľ čo online broker eToro bude starať a ukladať vaše Ethereum za vás – niektoré môžu vyžadovať, aby ste ukladali svoje vlastné coiny. To znamená, že ich vyberiete do svojej súkromnej krypto peňaženky. Druhému by sme neradili, ak ste pre Ethereum nováčikom.

Krok 2: Vytvorte investičný plán

investovanie do ethereum

Predtým, ako skutočne kúpite Ethereum prostredníctvom svojej krypto platformy, ktorú ste si vybrali – je dôležité najskôr prísť s investičným plánom!

Najlepším spôsobom, ako začať, je mať jasnú predstavu o svojich vlastných cieľoch na základe realistických očakávaní. Z tohto dôvodu sme vytvorili zoznam kľúčových úvah, ktoré by ste mohli použiť pred zakúpením ethereum.

Dlhodobé alebo krátkodobé

Máte chuť na dlhodobého alebo krátkodobého investora spoločnosti Ethereum?

Dlhodobí investori majú tendenciu udržiavať pozície otvorené kdekoľvek od 6 do 12 mesiacov – niektoré až roky alebo dokonca desaťročia. Toto sa bežne označuje ako stratégia „nákupu a podržania“,

Naopak, krátkodobí investori do Etherea sa skôr snažia dosiahnuť zisky z krátkodobých cenových výkyvov.

Ethereum, podobne ako bitcoin, môže byť veľmi volatilné. Je známe, že najmä hodnota éteru sa v priebehu jedného dňa posunula o viac ako 10%.

Táto volatilita môže viesť k veľkým ziskom, ak sa prijímajú správne rozhodnutia v pravý čas. Rovnako to môže byť katastrofálne, ak sa cena éteru pohne proti vám.

Cieľová cena éteru

Cieľová cena éteru je úplne voliteľná, je to však stratégia, ktorú používajú mnohí skúsení investori do kryptomien.

Napríklad, ak ste kúpili Ethereum za 300 dolárov s počiatočným vkladom 5 000 dolárov – na zdvojnásobenie svojej investície na 10 000 dolárov budete potrebovať digitálnu menu, aby ste dosiahli cenu 600 dolárov.

Cena jedného bodu v roku 2015 – cena etherea bola 0,42 USD. O 3 roky neskôr bola cena 1 432 dolárov. To ilustruje vynikajúci rast rastu za také krátke časové obdobie.

Zvážte pravidelné investície

Môže to byť skľučujúca vyhliadka, myšlienka pokúsiť sa správne načasovať trh digitálnej meny. Hlavným dôvodom je, že veci sa môžu drasticky meniť v sekundových intervaloch.

Ľudia nakupujú a predávajú akcie už viac ako 200 rokov, zatiaľ čo Ethereum je aktívne iba päť rokov. Nenechajte sa vystrašiť, pretože každé obchodovateľné aktívum niekde začalo.

Z dôvodu nepredvídateľnosti mien je vhodné pravidelne do Etherea investovať malé sumy. Je to tak preto, lebo by ste pravdepodobne zistili, že voľba spoločného prístupu k tomuto nestabilnému trhu by bola pre váš investičný rozpočet katastrofálna..

Následne je najlepšou možnosťou pravdepodobne kúpiť Ethereum prostredníctvom nízkonákladového brokera ako eToro. Ako sme sa zmienili už skôr, platforma vám umožňuje kúpiť Ethereum za minimálne 25 dolárov za každý nákup.

Ako si viete predstaviť, uľahčuje to nákup Ethereum, a to málo a často – napríklad mesačne. Pravidelným nákupom môžete využiť výhodu ‚dolárového priemeru nákladov‘. Stručne povedané, to vám umožní zakaždým kúpiť Ethereum za inú cenu – čím sa spriemerujú volatilné výkyvy a pády na trhu.

Zvažovali ste nákup Ethereum?

Krok 3: Otvorte si účet sprostredkovateľa Ethereum

otvorený obchodný účet

Hneď ako urobíte konečné rozhodnutie, ktorého sprostredkovateľa Ethereum chcete použiť – musíte si otvoriť účet. Ak ste už niekedy nakupovali akcie alebo obchodovali na forexe, postup sa tu nelíši.

V podstate musíte platforme Ethereum povedať, kto ste. Pri registrácii u ľubovoľného online sprostredkovateľa sa zobrazí výzva na zadanie základných informácií – napríklad vaše celé meno, adresa, štátna príslušnosť, e-mailová adresa, mobilné číslo a národné daňové číslo..

Ak sa od vás tieto informácie nepožadujú, odporúča sa skontrolovať legitimitu sprostredkovania spoločnosti Ethereum. Ako sme už uviedli, všetci licencovaní sprostredkovatelia musia dodržiavať prísne postupy KYC – medzi ktoré patrí aj výzva, aby ste preukázali, kto ste.

Ak chcete začať ihneď, mali by ste vziať na vedomie, že manuálnemu overeniu vašich identifikačných dokladov môže veľké množstvo platforiem Ethereum trvať až týždeň..

Dobrou správou však je, že moderní makléri tento proces uľahčujú. Napríklad obľúbený eToro pre kryptoinvestorov používa automatizovaný systém ID. To znamená, že svoje ethereové dobrodružstvá môžete zvyčajne začať prakticky okamžite!

Krok 4: Vložte niektoré prostriedky

Po otvorení nového sprostredkovateľského účtu musíte do neho vložiť nejaké peniaze, aby poskytovateľ mohol vykonávať vaše objednávky.

Je dôležité vedieť, ktoré spôsoby platby akceptuje platforma Ethereum, ktorú zvažujete zaregistrovať. Možno zistíte, že niektorí sprostredkovatelia akceptujú iba tradičné bankové prevody.

Iné akceptujú širokú škálu typov platieb – napríklad eToro, ktoré podporuje kreditné a debetné karty, ako aj mimoriadne výhodné elektronické peňaženky Neteller, PayPal a Skrill..

Deväťkrát z desiatich bude od vás požadovaná minimálna výška vkladu. Minimálny vklad na platformách kryptomeny by mal byť medzi 50 – 200 dolárov – to však úplne závisí od príslušného brokera.

Krok 5: Nastavte obchodnú objednávku

obchodné ethereum, zadanie obchodnej objednávky

Teraz, keď ste financovali svoj nový účet – musíte povedať svojmu sprostredkovateľovi Ethereum, akú obchodnú pozíciu chcete umiestniť. To sa deje zadaním objednávky, ako sme už spomenuli skôr.

Nižšie uvádzame zoznam rôznych typov objednávok, na ktoré pravdepodobne narazíte pri online nakupovaní ethereum.

Kúpiť objednávku

Existujú platformy kryptomeny, ktoré vám umožnia ťažiť z rastu aj pádu Etherea. To sa dosiahne použitím objednávok na nákup a predaj.

Je to naozaj jednoduché, ak si myslíte, že cena éteru vzrastie – vytvorte objednávku na nákup!

Limit alebo trhový príkaz

Ako sme už spomenuli, cena éteru sa posúva zhruba každú sekundu v dôsledku ponuky a dopytu. Mnoho maklérov, ako napríklad eToro, ponúka klientom „limitné“ a „trhové“ príkazy, aby plne využili krátkodobé cenové posuny na trhu s digitálnymi mincami..

Pre tých, ktorí to nevedia, umožňuje „limitná“ objednávka zvoliť si konkrétnu cenu, za ktorú chcete kúpiť Ethereum.

  • Predpokladajme, že Ethereum je kótované na 410,00 dolárov. Nechcete však vstúpiť na trh s éterom, kým cena nedosiahne 490,00 dolárov.
  • Vaša limitná objednávka znamená, že keď sa Ethereum zvýši na 490,00 USD, platforma sprostredkovateľa vykoná vašu pozíciu za vás.
  • Vaša objednávka bude nevybavená, kým ju nezrušíte alebo kým nedosiahnete limitnú cenu.

Pokiaľ ide o „trhové“ objednávky, začiatočníci ich vďaka svojej jednoduchosti často využívajú. Stručne povedané, zadáte trhovú objednávku, keď chcete, aby váš sprostredkovateľ Ethereum vykonal vašu pozíciu okamžite – za aktuálnu alebo najbližšiu cenu.

Zvyčajne zistíte, že cena sa mierne posunula. Ako sme už povedali, ceny éteru kolíšu sekundu za sekundou – takže pri objednávke na trhu je to nevyhnutné.

Vklad

S rizikom poukázania na to, čo je zrejmé, nemôžete vytvoriť ethereový príkaz bez toho, aby ste určili, koľko ste ochotní podieľať sa na svojej pozícii – respektíve koľko chcete kúpiť.

Pokiaľ splníte minimálny vklad požadovaný platformou Ethereum, môžete vkladať, koľko chcete. Ako sme už povedali, je vhodné vziať to na ľahkú váhu.

Ethereum si môžete kúpiť už za 25 dolárov na platformách ako eToro, takže je ideálne pre začiatočníkov. Iní sprostredkovatelia môžu požadovať, aby stovky investovali do digitálnej mince.

Potvrdiť objednávku

Po vyplnení všetkých relevantných požadovaných polí – vrátane nákupu / predaja, trhu / limitu a hodnoty vkladu – môžete pokračovať a potvrdiť svoju pozíciu.

Teraz by ste mali vidieť, že Ethereum bolo pridané do vášho portfólia na webových stránkach brokera.

Krok 6: Uloženie éteru

Ethereum nie je hmatateľná mena, ako sú bankovky a mince, na ktoré sme zvyknutí. Namiesto toho sú digitálne meny uložené v blockchaine, ktorý je v podstate decentralizovanou knihou.

Z tohto dôvodu je Ethereum uchovávané v digitálnej kryptopeňaženke, ktorú je možné stiahnuť do mobilného telefónu alebo do domáceho počítača. Mnoho skúsených investorov do kryptomien sa rozhodne prevziať úplnú kontrolu nad svojím éterom vložením všetkých svojich digitálnych mincí do súkromnej peňaženky.

Môže to byť dosť zložité, ergo, nováčikom sa lepšie darí nakupovať Ethereum prostredníctvom regulovanej a rešpektovanej online sprostredkovateľskej firmy. Ak svoje kryptomeny ponecháte na platforme ako eToro, nemusíte sa báť previesť coiny do decentralizovanej kryptomeny..

Krok 7: Predaj vášho éteru

Ako sme už spomenuli v našom Sprievodcovi How to Buy Ethereum Guide, cieľom je správne predpovedať cenový pohyb tejto digitálnej meny. Navyše je veľmi pravdepodobné, že v určitom okamihu budete chcieť inkasovať.

Ak sa rozhodnete využiť regulovaného sprostredkovateľa Ethereum – vyplatenie vášho kryptomeny zvyčajne trvá niekoľko sekúnd. To sa deje výberom možnosti „predať“ a výber hotovosti späť rovnakým spôsobom platby, aký ste použili na vklad.

Ak ste sa na druhej strane rozhodli kúpiť Ethereum prostredníctvom burzy tretích strán, proces vyplatenia by bol o niečo nepríjemnejší. V tomto scenári by sa od vás vyžadovalo, aby ste mince poslali z vlastnej súkromnej peňaženky Ethereum. Potom ho preneste do peňaženky burzy, do ktorej ste sa prihlásili.

To nie je všetko, pretože následne budete musieť svoje ethereum vymeniť za fiat menu – napríklad eurá, americké doláre alebo britské libry. Táto výmena meny bude spoplatnená.

Ďalšie spôsoby nákupu ethereum v roku 2021

Ďalej nájdete zoznam alternatívnych spôsobov nákupu Ethereum.

Kúpte si debetnú kartu Ethereum

Jedným z najjednoduchších spôsobov nákupu Ethereum je prostredníctvom debetnej karty. Transakcie sú často okamžité a väčšina obchodných platforiem vám umožní nechať si výnosy z investícií poslať na tú istú kartu, pokiaľ ide o výplatu.

Stačí vyplniť údaje o svojej karte a vložiť na svoj účet minimálnu požadovanú sumu. Medzi bežne viditeľné debetné karty u online sprostredkovateľov Ethereum patria Visa a Visa Electron, Maestro a Mastercard.

Kúpte si kreditnú kartu Ethereum

Ak chcete kúpiť kreditnú kartu Ethereum, je to úplne možné. Mali by sme však vziať na vedomie, že existuje šanca, že váš vydavateľ kreditnej karty zavedie „poplatok v hotovosti“.

Je to tak preto, lebo investičné vklady sú často klasifikované rovnako ako výbery z bankomatov.

Náš sprievodca Ako nakupovať etreum zistil, že to býva poplatok vo výške približne 3% z hodnoty nákupu, aj keď si to overte u svojho poskytovateľa kariet..

Kúpte si Ethereum Paypal

Pokiaľ ide o nákup Ethereum v online priestore, ďalšou možnosťou je PayPal. Elektronické peňaženky sa rýchlo stávajú jedným z najpopulárnejších spôsobov platby.

Elektronické peňaženky ako PayPal zvyčajne umožňujú okamžité transakcie a ďalšiu vrstvu zabezpečenia. Jediným regulovaným sprostredkovateľom, o ktorom vieme, že vám umožňuje nakupovať Ethereum cez Paypal, je eToro. Podporuje tiež Skrill a Neteller.

Bankomat Ethereum

Pokiaľ ide o spôsoby nákupu tejto digitálnej meny, mali by sme spomenúť bankomaty Ethereum. Sú rovnaké ako bankomaty, ktoré všetci používame na čerpanie fyzických peňazí – okrem toho, že do automatu môžete vložiť konkrétne peniaze výmenou za Ethereum..

Rovnako ako tradičné bankomaty, aj tu bude často účtovaný poplatok za výber, alebo v tomto prípade – výmena. Zistili sme, že väčšina týchto fyzických bankomatov Ethereum si účtuje poplatok 10% alebo viac.

Aj keď by mohlo znieť jednoduchšie použiť na získanie Etherea známejší bankomat – je to skutočne pohodlnejšie, nehovoriac o lacnejších, urobiť to prostredníctvom online brokera ako eToro

eToro – Najlepší sprostredkovateľ nákupu ethereum

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Ako nakupovať Ethereum 2021 – Verdikt

V tomto Sprievodcovi Ako nakupovať ethereum sme sa venovali množstvu rôznych faktorov, ktoré treba brať do úvahy pri nákupe online.

Ruky hore, najpopulárnejším, najpohodlnejším a najhospodárnejším spôsobom, ako to dosiahnuť, je použitie regulovaného sprostredkovateľa.

Napríklad výberom prihlásenia na platformu ako eToro vás bude chrániť nariadenie troch rôznych jurisdikcií. Najlepšie zo všetkého je, že si môžete kúpiť Ethereum bez provízie a financovať svoj účet rôznymi druhmi platieb.

Celý vyššie uvedený proces nákupu Etherea trval menej ako 5 minút. Vytvorte si účet, overte svoje mobilné telefónne číslo, pridajte spôsob platby, kúpte si Ethereum a skontrolujte svoju digitálnu peňaženku Ethereum.

Časté otázky

Aké ľahké je kúpiť Ethereum?

V súčasnosti je veľmi ľahké kúpiť si Ethereum, ak si vyberiete užívateľsky príjemného sprostredkovateľa Ethereum. Je dobrý nápad zvoliť si platformu s rôznymi akceptovanými spôsobmi platby a ľahko navigovateľným webom. Vďaka tomu bude zadávanie objednávok hračkou.

Aký je najbezpečnejší spôsob nákupu Ethereum?

Kúpa Etherea môže byť skutočnou výzvou. Najbezpečnejším spôsobom, ako kúpiť toto digitálne aktívum, je však prostredníctvom regulovaného sprostredkovateľa. Medzi renomované orgány zodpovedné za toto nariadenie patria SEC (USA), ASIC (Austrália) a FCA (Spojené kráľovstvo). Vyhľadajte licenčné číslo na webovej stránke sprostredkovania.

Môžem si kúpiť 100 dolárov z Etherea?

Áno, môžete si kúpiť Ethereum v hodnote 100 dolárov. U rešpektovaného brokera eToro si môžete kúpiť Ethereum už za 25 dolárov!

Môžete prísť o peniaze na Ethereum?

Áno. Pri nákupe ľubovoľného aktíva existuje potenciál straty. Cena etherea a akejkoľvek inej digitálnej mince sa pohybuje v sekundových intervaloch. Ak úspešne predpovedáte trh a predáte Ethereum za viac, ako ste pôvodne zaplatili – zarobíte si peniaze. Ak tak neurobíte, spôsobíte stratu.

Koľko stojí najviac Ethereum?

Doteraz najviac ethereum, ktoré kedy stálo, je 2 022 dolárov. Toto historické maximum sa vyskytlo v roku 2021.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me