Ako nakupovať IOTA & Nájdite najlepšiu cenu

IOTA, ktorá bola uvedená na trh v roku 2016, je distribuovaná účtovná kniha pre kryptomeny a open-source. S trhovou kapitalizáciou tesne pod 1 miliardu dolárov má toto digitálne aktívum veľa potenciálneho potenciálu.

Ak chcete naskočiť na rozbehnutý vlak a naučiť sa, ako kúpiť IOTA (MIOTA) sami, buďte stále tam, kde ste.

V tejto príručke, ukážeme vám, ako dnes kúpiť IOTA. Prevedieme vás krokmi výberu brokera, pochopenia potenciálnych rizík a odmien a dokončenia vašej investície do IOTA čo najbezpečnejším spôsobom..

Nielen to, ale podrobne popisujeme, ako vytvárať obchodné príkazy, ukladať svoje tokeny MIOTA a vymýšľať investičný plán.

Ako nakupovať IOTA dnes – podrobný sprievodca

Pre tých, ktorí si teraz nechcú prečítať úplnú príručku pre začiatočníkov – nižšie uvidíte 5 krokový návod, ako kúpiť IOTA..

1. Vyberte sa, aby ste sa pripojili k regulovanému poskytovateľovi kryptomien, ktorý ponúka IOTA

2. Financujte svoj nový účet eToro

3. Vyberte IOTA (MIOTA) zo zoznamu dostupných kryptomien

4. Vyplňte príslušné pole s čiastkou IOTA, ktorú chcete kúpiť

5. Potvrďte, že ste spokojní s podrobnosťami, ktoré ste zadali

Ste pripravení kúpiť IOTA práve teraz debetnou / kreditnou kartou alebo elektronickou peňaženkou? Ak áno,

eToro – najlepší sprostredkovateľ nákupu IOTA


eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné počas mnohých rokov

Ďalej vám ukážeme, ako dnes kúpiť IOTA. Okrem toho, že vás prevedieme postupným nákupným procesom, preskúmame tiež, čo prinesie budúcnosť tejto digitálnej meny.

Krok 1: Vyberte si online sprostredkovateľa IOTA alebo burzu

Keď budete postupovať podľa 5 krokového postupu uvedeného vyššie, uvidíte, že sme spomenuli regulovaného sprostredkovateľa. Toto je veľmi odporúčané ako najbezpečnejšia možnosť pri zvažovaní spôsobu nákupu IOTA.

Ak sa zaregistrujete na eToro, môžete IOTA nakupovať priamo, a čo je dôležité, v bezpečných a zabezpečených podmienkach. Je to preto, že online sprostredkovateľ je regulovaný viacerými orgánmi.

Alternatívnou možnosťou pre vás je nákup IOTA na burze kryptomien tretích strán. Táto možnosť prichádza s opatrnosťou, pretože výmeny často nezískajú licenciu, a preto nie sú regulované žiadnym orgánom.

V úplnom kontraste je eToro silné, pokiaľ ide o reguláciu. Platforma podlieha prísnym pravidlám ASIC, FCA a CySEC. Nielen to, ale sprostredkovateľ je tiež registrovaný a schválený spoločnosťou FINRA v USA.

1. Nariadenie

Vďaka stovkám miest na nákup IOTA – regulačné orgány poskytujú okrem iného ochranný dáždnik proti pochybným sprostredkovateľom a nesprávnym praktikám.

To znamená, že ak je platforma regulovaná rovnako ako eToro, môžete si kúpiť IOTA podľa želania a kedykoľvek budete mať istotu, že spoločnosť je nad palubou a nesie zodpovednosť za svoje činy..

Ako sme už povedali, ak uvažujete o kryptoburze, je veľmi pochybné, že by vám bola takáto ochranná sieť ponúknutá. Navyše sa v priebehu rokov vyskytlo veľa príležitostí, keď sa neregulované peňaženky na burze stali obeťami hacknutia a počas toho prišli o milióny dolárov.

Vždy existuje možnosť kúpiť si IOTA a potom uložiť svoje mince do súkromnej kryptopeňaženky. Aj keď starostlivosť o svoje vlastné digitálne meny znie dosť jednoducho, existujú aj negatíva.

Ak sa rozhodnete uložiť svoju IOTA v súkromnej kryptomene, zostáva vám zodpovednosť za ochranu, poistenie a ochranu vášho zdĺhavého súkromného kľúča proti tomu, aby sa dostal do rúk zločincov..

Na druhej strane uznávaný online broker eToro túto obavu odstraňuje. Platforma uloží vaše tokeny MIOTA na bezpečnom mieste bez ďalších nákladov.

2. Spôsoby platby

Pri zvažovaní, ako kúpiť IOTA, vás určite poteší, že nájdenie miesta kompatibilného s vami zvoleným spôsobom platby pravdepodobne nebude predstavovať problém..

Zatiaľ čo pred rokmi ste možno uviazli v súvislosti s bankovým prevodom – ktorý je dokonca aj v roku 2021 jednou z najpomalších metód platenia online – v súčasnosti moderní makléri akceptujú rôzne typy.

Poskytovateľ kryptomeny eToro je kompatibilný s väčšinou bezproblémových platobných metód. Patria sem kreditné / debetné karty ako Mastercard, Visa, Maestro a ďalšie. Okrem týchto tradičnejších možností broker akceptuje elektronické peňaženky ako Neteller, PayPal, Klarna a Skrill.

3. Poplatky a provízie

Je dôležité ísť do každého nového podniku bez blikania. Jedným zo spôsobov, ako to urobiť, je uvedomiť si potenciálne poplatky a provízie, najmä pri zvažovaní spôsobu nákupu IOTA.

Ak načasujete trhy správne a zadáte príslušnú objednávku, môžete si z nákupu domova IOTA zarobiť nejaké zdravé zisky z pohodlia domova.

Samozrejme, online makléri musia dosiahnuť zisk, aby mohli naďalej ponúkať prístup na trhy s kryptomenami a platiť za réžiu a podobne, ako v každom podnikaní. Pokiaľ teda tieto poplatky nebudú vydieračské, bude fungovať dobre pre všetkých.

Väčšina online brokerov účtuje klientom variabilný poplatok oproti hodnote pozície.

Nižšie uvádzame jednoduchý príklad variabilného poplatku:

 • Online poskytovateľ kryptomien Coinbase si za každý obchod účtuje variabilný poplatok 1,49%
 • Ergo, ak si kúpite krypto v hodnote 1 000 dolárov – poplatok v Coinbase je 14,90 dolárov
 • Ak je vaša pozícia v hodnote 2 000 dolárov – poplatok je 29,80 dolárov – a tak ďalej

Kvôli prehľadnosti sme zostavili praktický príklad toho, ako môže tento poplatok ovplyvniť akékoľvek zisky z vášho nákupu IOTA:

 • Vytvoríte nákupnú objednávku v hodnote 1 500 dolárov na nákup IOTA
 • Ako taký zaplatíte Coinbase 22,35 USD (1,49% z 1 500 USD)
 • Ak chcete predať, vaše tokeny sú ohodnotené na 1 900 dolárov
 • Opäť musíte zaplatiť 1,49% – čo sa rovná 28,31 USD
 • Celkovo ste na poplatkoch zaplatili 50,66 USD

Ako je zrejmé z vyššie uvedeného, ​​1,49% znie ako minútová čiastka. Ale keďže sú účtované za každý obchod – tieto poplatky čoskoro pohltia vaše potenciálne zisky.

Keby ste sa rozhodli kúpiť IOTA prostredníctvom eToro, ušetrili by ste 50,66 USD, pretože tento sprostredkovateľ je 100% bez provízie.

Pokiaľ ide o transakčné náklady, mali by ste si uvedomiť, že niektoré platformy si účtujú poplatok za vklad. Napríklad Coinbase účtuje pri použití debetnej karty 3,99% zo sumy vkladu.

To znamená, že objednávka na nákup v našom staršom príklade by vás stála 59,85 dolárov.

Naopak, ak nechcete vkladať v amerických dolároch, eToro jednoducho účtuje klientom poplatok za výmenu vo výške 0,5%.

4. Ďalšie dôležité faktory

V kroku 1 sme sa venovali niektorým z najdôležitejších atribútov spôsobu nákupu IOTA – provízie a poplatky, regulácia a spôsoby platby.

Ak chcete vrhnúť trochu viac svetla na to, čo ešte musíte brať do úvahy pri hľadaní bezpečného priestoru na kúpu IOTA – pozri nižšie.

 • Užívateľská prívetivosť: Je veľmi dôležité, aby ste sprostredkovateľskú webovú stránku považovali za ľahko použiteľnú. Ak je platforma pre začiatočníkov sympatická, nájdete proces ukončenia hľadania nákupu IOTY oveľa príjemnejším zážitkom. eToro je notoricky užívateľsky prívetivé.
 • Minimálna investícia: Pred prihlásením sa na akúkoľvek platformu na nákup IOTA – sa uistite, že viete, aké sú minimálne investície do konkrétneho sprostredkovania. Je to dôležité hlavne preto, že niektorí poskytovatelia kryptomien očakávajú veľké minimálne investície. To by nebolo ideálne pre úplného nováčika. Klienti eToro si môžu kúpiť IOTA od 25 dolárov!
 • Skladovanie: Uvažovanie o tom, ako kúpiť IOTA a ako ju uskladniť, ide ruka v ruke. Ako sme sa však zmienili, pokiaľ ste začiatočník, mali by ste sa vyhnúť neregulovaným sprostredkovateľom a výmenám. Výhodnou možnosťou je preto zaregistrovať sa na eToro, kde si môžete svoje mince bezplatne uložiť v regulovanom prostredí s bezpečným prístupom..

Krok 2: Vytvorte investičný plán

Stratégia prijatá mnohými investormi, ktorí chcú kúpiť IOTA, je prísť s investičným plánom.

Vzhľadom na to, aký je trh s kryptomenami volatilný – je investičný plán múdrym krokom. Najmä pre tých, ktorí sú na scéne digitálnych mien noví, ale skutočne pre ľudí všetkých úrovní skúseností.

Ak patríte do kategórie ľudí, ktorí si nikdy nekúpili finančné aktíva, nižšie sa zobrazí niekoľko užitočných stratégií.

1. Dlhodobé alebo krátkodobé

Ak uvažujete o tom, ako kúpiť IOTA, myslíte si, že budete krátkodobým alebo dlhodobým investorom?

Poďme si ďalej vysvetliť rozdiel medzi nimi.

Krátkodobí investori sa snažia dosiahnuť malé, ale pravidelné zisky. Toho sa dosiahne vstupom na trh a následným opustením v priebehu niekoľkých minút alebo hodín (niekedy dní), vďaka čomu sa krátkodobé cenové výkyvy využijú čo najlepšie..

Zvážte, že kryptomeny sú vysoko špekulatívne a môžu kolísať až päťkrát alebo šesťkrát oproti fiatovým menám a zlatu. Ak teda správne načasujete trh, môžete potenciálne dosiahnuť nejaké pôsobivé zisky.

Dlhodobí investori sa snažia kúpiť IOTA a držať sa ich mincí niekoľko týždňov alebo mesiacov v kuse. Vhodne sa tomu hovorí stratégia „kúpiť a podržať“ a môže byť dobrou voľbou pre začiatočníkov z dôvodu nedostatku záujmu o krátkodobé cenové posuny..

2. Cieľová cena IOTA

Populárnou stratégiou medzi investormi do kryptomeny je použitie cieľovej ceny IOTA.

Ak chcete vyčistiť hmlu – povedzme, že ste chceli strojnásobiť svoju investíciu do IOTA. Ak by bola cena digitálnej meny v čase vášho počiatočného nákupu 0,3550 USD – jej hodnota by musela stúpnuť na 1,0650 USD.

Ak by ste chceli štvornásobne zvýšiť rovnakú investíciu, musela by sa IOTA zvýšiť na 1,4200 dolárov – a tak ďalej.

Na jednej strane znie štvornásobná investícia ako nepravdepodobná. Čísla však hovoria jasnou rečou.

To znamená, že IOTA dosiahla v polovici roku 2017 minimá 0,15 USD, ale len o šesť mesiacov neskôr explodovala na historické maximum 5,25 USD. To je posun o viac ako 3 400%.

3. Zvážte pravidelné investície

Ako môžete vidieť vyššie, kryptomeny pravidelne kolíšu v cene, a to z dôvodu sentimentu trhu na hodnote aktíva.

Keď sa budete vzdelávať v tom, ako nakupovať IOTA, možno budete chcieť zvážiť pravidelné, ale menšie investície ako súčasť vášho budúceho plánu..

Toto je stratégia, ktorú používa veľa investorov, a vyžaduje si pomalé budovanie portfólia. To znamená, že si môžete kúpiť IOTA bez toho, aby ste riskovali všetok svoj kapitál v jednom prístupe.

Na eToro si budete môcť IOTA kúpiť od 25 dolárov! Toto umožňuje stratégii pravidelných investícií nakupovať digitálne meny v rámci možností pre väčšinu ľudí.

Zvážili by ste investíciu do IOTA MIOTA?

Krok 3: Otvorte si účet sprostredkovateľa IOTA

Pre každého, kto si toto prečíta a ktorý predtým obchodoval, hoci s akciami, forexom alebo dokonca so striebrom, je postup otvorenia účtu sprostredkovateľa IOTA takmer úplne rovnaký..

Ak ste úplným nováčikom – choďte na platformu poskytovateľa kryptomien a vyhľadajte tlačidlo „Pripojiť sa teraz“.

Budete požiadaní, aby ste vyplnili formulár, ktorý obsahuje vaše meno a priezvisko, adresa bydliska, e-mail, číslo mobilného telefónu a dátum narodenia.

Podľa pravidiel KYC (Know Your Customer) uložených finančnými regulátormi budete musieť sprostredkovateľovi poskytnúť aj preukaz totožnosti s fotografiou. Najrýchlejší na vybavenie je zvyčajne pas, aj keď môžete použiť aj vodičský preukaz.

Bude sa od vás tiež vyžadovať, aby ste predložili kópiu svojho dokladu o adrese. Zamyslite sa nad podobou faktúry za energie, výpisu z bankového účtu alebo daňového listu.

Ako sme už spomenuli, môžete sa pozrieť na to, ako nakupovať IOTA prostredníctvom neregulovanej kryptoburzy alebo sprostredkovania. To si však žiada problémy, pretože nemáte vôbec žiadnu ochranu. Nedostatok regulácie znamená, že spoločnosť nemá žiadne štandardy, ktoré by mohla dodržiavať, a nemá na koho odpovedať.

Naopak, licencovaný maklér eToro pôsobí pod dohľadom niektorých regulačných gigantov v priemysle.

Nielen to, ale niektorým platformám trvá manuálna kontrola dokumentov KYC niekoľko dní. Zatiaľ čo eToro používa automatizovanú technológiu – takže IOTA môžete zvyčajne vložiť a kúpiť do 10 minút.

Krok 4: Vložte niektoré prostriedky

Predtým, ako sa dostanete do tejto fázy, je dôležité skontrolovať, či je váš preferovaný spôsob platby akceptovaný.

Za predpokladu, že je váš typ platby kompatibilný – môžete na svoj účet vložiť nejaké prostriedky a kúpiť IOTA. Najrýchlejším spôsobom platby sú debetné / kreditné karty alebo elektronické peňaženky – obe sú akceptované na eToro.

V skutočnosti môžete nakupovať IOTA na eToro pomocou pôsobivého výberu typov platieb, napríklad Neteller, PayPal a Skrill..

Krypto platforma vám tiež umožní nakupovať finančné aktíva bankovým prevodom – ale ako sme už spomenuli, jedná sa o najpomalšiu metódu vkladu, ktorú majú makléri spracovať.

Predtým, ako sa rozhodnete pre platformu, vždy skontrolujte, aká je minimálna požadovaná výška vkladu, pretože niektoré stanovujú vklad presahujúci 1 000 dolárov.

Na eToro je minimálny vklad 200 dolárov, ale IOTA si môžete kúpiť od 25 dolárov.

Krok 5: Nastavte obchodnú objednávku

obchodovanie s IOTA

Teraz, keď ste postupovali podľa krokov 1 až 4, môžete prostredníctvom svojho sprostredkovateľa zadať objednávku na nákup IOTA.

Je nevyhnutné vytvoriť objednávku, pretože inak nebude sprostredkovateľ vedieť, ako postupovať vo vašom mene alebo aká je vaša pozícia.

Ak potrebujete rekapituláciu alebo ste nikdy v živote neobchodovali, nižšie sa zobrazí zoznam ľahko použiteľných obchodných príkazov. To všetko sa dá použiť, keď sa chcete vysporiadať s tým, ako kúpiť IOTA.

1. Kúpiť objednávku

Všeobecne povedané, pri hľadaní nákupu IOTA vstúpite na trh pomocou objednávky.

Ak máte silné podozrenie, že IOTA je podhodnotená, a preto sa zvýši cena – urobte objednávku u svojho sprostredkovateľa.

Niektorí poskytovatelia kryptomeny tiež umožňujú klientom zarobiť si peniaze z klesajúcej ceny aktíva. To sa deje tak, že povolíte „krátky predaj“, pri ktorom urobíte objednávku na predaj, ak si myslíte, že cena klesne.

2. Limit alebo trhová objednávka

Toto je najjednoduchší príkaz z cesty, ale vzhľadom na nestálosť trhov s kryptomenami – existujú aj ďalšie príkazy, ktoré si musíte uvedomiť.

Mnoho investorov digitálnych mien tak robí preto, aby čo najviac využili dočasné cenové posuny, ktoré sa menia o druhú.

„Tržná objednávka“ je objednávka vhodná pre začiatočníkov, ktorá naznačuje vášmu sprostredkovateľovi, že by ste chceli, aby bola vaša pozícia IOTA okamžite vykonaná. Inými slovami, ak sa vám páči súčasná trhová cena, zadajte trhovú objednávku a platforma ju bez váhania vykoná.

Nezabúdajte, že v dôsledku vyššie uvedenej volatility uvidíte nevýznamný rozdiel medzi touto cenou a cenou, ktorú získate. Povedzme, že ste zadali svoju trhovú objednávku na IOTA za 0,3826 USD, v skutočnosti môžete získať 0,3824 USD.

Po prechode na „limitovanú objednávku“ táto objednávka informuje vášho sprostredkovateľa, že by ste chceli zadať svoj nákup IOTA za veľmi konkrétnu cenu.

Ďalej uvidíte jasný príklad toho, ako to funguje v praxi:

 • Cena IOTA je $ 0,3800, avšak chcete zadať čiastku 0,3950 $
 • Zadáte limitnú objednávku 0,3950 USD
 • Ak IOTA stúpne na hodnotu 0,3950 USD – platforma za vás vykoná objednávku
 • Pamätajte, že táto pozícia zostane, kým IOTA nedosiahne túto cenu, alebo ju nezrušíte manuálne

Ako je uvedené vyššie, trhové objednávky sú veľmi jednoduché, zatiaľ čo limitné objednávky vám umožňujú kúpiť IOTA za vami zadanú cenu.

3. Vklad

Zakaždým, keď zadáte objednávku u svojho poskytovateľa kryptomeny, zobrazí sa vám otázka, koľko chcete vložiť. Povedané inak – koľko IOTA chcete kúpiť?

Keď sme hovorili o vypracovaní plánu, dotkli sme sa aj prístupu začiatočníkov, ktorý spočíva v uskutočňovaní pravidelných investícií do IOTA.

Nielen, že je to menej riskantné ako použitie veľkej časti vášho investičného rozpočtu, ale pravidelné investície sú logickým spôsobom, ako kúpiť IOTA spôsobom, ktorý je v rozpore s rizikom..

4. Potvrďte objednávku

Odporúča sa dôkladne skontrolovať informácie, ktoré ste zadali, ako napríklad vaša objednávka na kúpu / predaj, limitná / trhová objednávka a váš vklad. Akonáhle budete spokojní, môžete potvrdiť svoju objednávku.

Pritom bude váš online sprostredkovateľ pokračovať v realizácii vašich objednávok a IOTA coinov v portfóliu vašich eToro účtov..

Pripravení investovať IOTA MIOTA?

Krok 6: Uloženie vašej IOTA

Ako viete, kryptomeny sú na rozdiel od fiat vládou vydaných peňazí, napríklad eur alebo amerických dolárov. Koniec koncov, tieto sú bezpečne uložené v bankách. Namiesto toho je IOTA digitálnou menou a distribuovanou verejnou knihou s otvoreným zdrojom.

Namiesto typickej technológie blockchain používanej väčšinou kryptomien sú mince MIOTA uložené v dátovej štruktúre s názvom „Tangle“, kde každá nová transakcia potvrdzuje predchádzajúce dve transakcie.

Ako je ďalej uvedené na tejto stránke, môžete sa rozhodnúť kúpiť IOTA v online sprostredkovateľskej agentúre alebo na kryptoburze.

Ukladanie vašich digitálnych mien do neregulovanej kryptopeňaženky vás samozrejme môže nechať zraniteľnými voči hackerom – z dôvodu nutnosti prevziať plnú zodpovednosť.

Na eToro môžu klienti nakupovať a ukladať IOTA v bezpečnom priestore vhodnom pre začiatočníkov – pod orlím okom ASIC, CySEC a FCA. V USA sú klienti chránení prísnym rozhodnutím FINRA.

Toto nariadenie vylučuje potrebu obávať sa, že kupujete IOTA od spoločnosti so zlými úmyslami.

Krok 7: Predaj vašej IOTY

Keď ste prešli krokmi 1 až 7, budete vedieť, že hlavným cieľom nákupu finančného aktíva je jeho splatenie, keď je čas na vyplatenie..

Inými slovami, chcete predať IOTA za viac, ako ste si ju pôvodne kúpili. Takto dosiahnete zisk – a v podstate to, o čo ide.

Ak sa rozhodnete kúpiť a predať IOTA prostredníctvom burzy tretej strany, postup má tendenciu byť dosť zdĺhavý.

Burzy často vyžadujú, aby ste kryptomeny presunuli z osobnej peňaženky do neregulovanej peňaženky príslušnej platformy..

Potom budete musieť IOTU vymeniť za alternatívnu mincu, ako je bitcoin, ktorá bude pravdepodobne spoplatnená. Klienti sú potom často požiadaní, aby pri výbere hotovosti podali žiadosť o výber.

Ak si kúpite IOTA na eToro, môžete ľahko nakupovať a predávať digitálne meny. Všetko, čo sa od vás vyžaduje, je prihlásiť sa do svojho účtu a kliknúť na predaj vedľa IOTA vo vašom portfóliu.

Peniaze sa prevedú na účet, ktorý ste použili na nákup kryptomeny, v prvom rade – podľa pravidiel KYC.

Ďalšie spôsoby nákupu IOTA v roku 2021

Aj keď sme pokryli takmer všetko, čo potrebujete vedieť o tom, ako nakupovať IOTA, existujú ďalšie spôsoby, ako kúpiť toto špekulatívne aktívum.

1. Kúpte si debetnú kartu IOTA

Mnoho ľudí sa pri nakupovaní online rozhodne platiť debetnou kartou. Ak to znie ako vy, potom vás možno poteší, že IOTA si môžete kúpiť aj týmto spôsobom.

Zamierte na svoj účet sprostredkovania eToro a do príslušných polí zadajte podrobnosti o svojej debetnej karte. Zadajte sumu IOTA, ktorú chcete kúpiť, a potvrďte správnosť zadaných informácií.

2. Kúpte si kreditnú kartu IOTA

Rovnako ako v prípade debetnej karty, aj na eToro si môžete kúpiť IOTA pomocou kreditnej karty. Stačí zadať údaje o svojej kreditnej karte a vsadiť do príslušných políčok a môžete vyraziť.

Upozorňujeme, že niektorí poskytovatelia kreditných kariet účtujú za výbery z bankomatov, hazardné hry a sprostredkovateľské vklady „poplatok v hotovosti“.

Preto je dôležité sa pred poskytnutím tohto typu platby poradiť so svojím poskytovateľom. Poplatky môžu byť až 5%, takže si urobte domácu úlohu.

3. Kúpte si IOTA Paypal

Paypal je globálna rýchla, bezpečná a dôveryhodná platobná metóda. Na eToro môžete IOTA kúpiť aj pomocou tejto elektronickej peňaženky.

Náš sprievodca pre začiatočníkov zistil, že nie všetci poskytovatelia kryptomeny akceptujú elektronické peňaženky, takže pred prihlásením to skontrolujte.

Ako nakupovať IOTA 2021 – Verdikt

Ak ste sa v našom Sprievodcovi nakupovaním IOTA dostali až sem, pravdepodobne sa cítite pripravení vydať sa na svoje nové dobrodružstvo v oblasti kryptomeny.

Prvým cieľovým bodom by malo byť nájdenie dôveryhodného a regulovaného online sprostredkovateľa. Za to spievame chvály eToro – platforma je pre začiatočníkov super ľahká a je 100% bez provízie..

Poskytovateľ kryptomeny je navyše regulovaný rešpektovanými finančnými orgánmi, ako sú FCA, ASIC a CySEC. Sprostredkovateľ je tiež registrovaný v spoločnosti FINRA pre občanov USA.

Registrácia na nákup IOTA je na eToro hračkou. Na výber je veľa spôsobov platby a otvorenie účtu trvá len pár minút..

Ako vidíte z vyššie uvedených krokov, proces nákupu IOTA na eToro je nielen bezpečný a bez provízie, ale trvá len pár minút..

eToro – najlepší sprostredkovateľ nákupu IOTA

sprostredkovateľ etoro

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Časté otázky

Aké ľahké je kúpiť IOTA?

Otvorenie účtu na nákup IOTA je na eToro super ľahké. Zoznámte sa s trhom, o ktorý máte záujem, a zvážte pravidelné, ale skromné ​​investície. IOTA si môžete kúpiť od 25 dolárov prostredníctvom tohto sprostredkovateľa.

Aký je najbezpečnejší spôsob nákupu IOTA?

Najbezpečnejším spôsobom, ako kúpiť IOTA, je prostredníctvom regulovaného sprostredkovateľa. eToro slúži viac ako 13 miliónom klientov a je regulované asociáciami ASIC, FCA a CySEC. Platforma je tiež registrovaná v USA u spoločnosti FINRA.

Môžem kúpiť 100 dolárov z IOTA?

Áno. Môžete si kúpiť IOTA v hodnote 100 dolárov. Ak však nemáte na trhu skúsenosti, môže to byť krátkozraké. Na eToro môžete kúpiť IOTA už od 25 dolárov, čo vám umožní pomaly budovať portfólio.

Môžete prísť o peniaze na IOTE?

Áno, ak nemáte pravdu vo svojich špekuláciách, stratíte. Ak správne predvídate trh IOTA, dosiahnete zisk.

Aká najviac stála IOTA?

V decembri 2017 mala IOTA hodnotu 5,25 dolárov. K dnešnému dňu je to najviac, čo digitálna mena stála.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector