Ako dnes kúpiť kryptomenu – podrobný sprievodca

Chcete skočiť priamo na odpoveď? Cryptos si môžete kúpiť na eToro

Stále počúvajte o kryptomene a premýšľate, ako si môžete kúpiť kryptomeny? Prečítajte si našu príručku pre začiatočníkov o tom, ako nakupovať kryptomeny ešte dnes!

V tejto príručke vysvetlíme všetko, čo potrebujete vedieť o tom, ako nakupovať kryptomeny a skontrolujte najlepšie kryptoburzy, kde si dnes môžete krypto kúpiť.

Nákup kryptomien je v poslednej dobe trendy od revolúcie v oblasti technológií a digitálnych platforiem. Výbuch kryptotrhov s objavujúcimi sa novými digitálnymi mincami a založenie nových a dôvtipných aplikácií na podporu kryptomien nebolo nikdy jednoduchšie kúpiť kryptomeny..

Amatéri by mali mať komplexné a konkrétne znalosti o kryptomenách. Základné znalosti pre významné mince na trhu a vnímanie platforiem ako eToro investovať do týchto kryptomien sú nevyhnutné. Tu na Trading Education sme dali výstižný návod na nákup kryptomien v roku 2021.

Ako kúpiť kryptomenu v 5 krokoch

Ak nemáte čas na to, aby ste si prečítali tohto podrobného sprievodcu, nižšie vysvetlíme 5 krokov potrebných na nákup kryptomeny..

Nakúpte kryptomenu v 5 jednoduchých krokoch:

1. Otvorte si účet s regulovanou kryptoburzou

2. Okamžite vložte prostriedky debetnou / kreditnou kartou alebo elektronickou peňaženkou

3. Zamierte do oblasti obchodovania s kryptomenami a vyberte mince

4. Zadajte čiastku, ktorú chcete kúpiť

5. Potvrďte objednávku na kúpu kryptomeny a nechajte mince pridať do svojej peňaženky eToro


Pokiaľ máte po ruke spôsob okamžitej platby, vyššie uvedené kroky vám umožnia kúpiť akékoľvek kryptomeny za menej ako 5 minút!

Aké sú základné kroky pri nákupe kryptomeny?

Bežné kroky, ktoré je možné vykonať pri kúpe aktíva kryptomeny, je možné načrtnúť nasledovne:

1. Dozvedieť sa o kryptomenách.

2. Pochopenie faktorov ovplyvňujúcich cenu kryptomeny.

3. Kontrola dostupnosti vašich preferovaných mincí na burze kryptomien.

4. Rozhodovanie o tom, koľko investovať do kryptomeny.

5. Výber kryptomeny & Zoznámenie sa s tým.

6. Zriadenie účtu kryptomeny.

7. Získanie peňaženky na uloženie vašich mincí.

8. Rozhodovanie o vašich obchodných stratégiách.

Nižšie, ukážeme vám, ako nakupovať kryptomeny. Prevedieme vás krokmi výberu brokera, pochopenia potenciálnych rizík a odmien a dokončenia vašej investície do kryptomeny čo najbezpečnejším možným spôsobom..

1. Dozvedieť sa o kryptomenách pred nákupom

Podľa Coinmarketcap existuje viac ako 8 000 kryptomien. Preto môže byť ideálne zvoliť si tých, o ktorých niečo viete, a stať sa špecialistom na ich hodnotový vývoj, na rozdiel od prijatia stratégie, ktorá by sa pre vás mohla ukázať ako drahá. Čím viac vedomostí o kryptomenách budete mať, tým ľahšie si vyberiete tú pravú na nákup. V spoločnosti Trading Education máme rozsiahly sektor článkov a obchodné kurzy, ktoré vám v tomto ohľade pomôžu.

2. Porozumenie faktorov ovplyvňujúcich cenu kryptomeny

Keď idete utrácať v kryptomene, prvá vec, ktorú by ste mohli zvážiť, je preskúmanie kľúčových faktorov, ktoré určujú ceny týchto mien. Tieto faktory sa líšia pre rôzne typy mien, ale kľúčové ovplyvňujúce faktory sú do istej miery rovnaké. Cena kryptomeny na trhu efektívne kolíše nasledujúcimi faktormi:

Zásobovanie & Dopyt

Ako každá konvenčná investícia, aj ponuka a dopyt po určitej minci na trhu určujú, či je rozumné a výhodné nakupovať a investovať do nej. Bitcoin postupne progresívne vládne nad trhom, pretože je navždy materskou kryptomenou. Skutočnosť, že na svete exploduje iba 21 miliónov bitcoinov s populáciou asi sedem miliárd ľudí; krivky dopytu a ponuky sú teda dosť nestabilné.

Konkurenčná výhoda

Ostrá konkurenčná výhoda určitej mince na trhu je dôležitá pre jej umiestnenie v grafoch over-the-consumer. Aplikácie ako eToro sú v tomto prípade veľmi užitočné, pretože pomáhajú okamžite sledovať ceny. Čím väčší je rozsah kryptomeny na trhu, tým väčšie sú šance na jej ziskovosť. Napríklad nedávno bitcoiny prekonali všetky rekordy cenového humbuku a 8. januára 2021 dosiahli historické maximum 41 941 dolárov.

Bitcoin po štvornásobnom raste v roku 2020 vzrástol na nové rekordné maximum. Zdroj: Refinitiv.

3. Kontrola dostupnosti vašich preferovaných mincí na burze kryptomien

Rovnako ako fiat mena, ktorá má kamenné platformy na výmenu mien, aj kryptomeny potrebujú príslušnú platformu, na ktorej je možné ich vymieňať. Je veľmi dôležité zvážiť dostupnosť určitej meny na týchto platformách.

Porovnateľne ako eToro, NYSE, FTSE a Nasdaq, na tento účel existujú platformy ako Coinbase, Gdax a ďalšie. Zvážte kontrolu záznamov o ich odpadových vodách a uskutočniteľnej dostupnosti týchto coinov na burzových platformách, aby ste mohli uskutočňovať efektívne transakcie a vytvárať väčšiu hodnotu svojich investícií..

4. Rozhodovanie o tom, koľko investovať do kryptomeny

Rozhodnutie investovať do kryptomeny je kriticky dôležité. So svojimi aktívami musíte podstúpiť vypočítané riziko, ktoré zabezpečí, že budete vedieť, koľko ste ochotní riskovať vonku na trhu. Uistite sa, že prispievate primerane, aby bola pre vás návratnosť investície zisková.

Rovnako tak v prípade každého podniku, v ktorom ste nový, je rozumné začať investovať malé sumy. Je možné stanoviť, že investovanie v malom množstve pomáha pri vytváraní praktickej štruktúry pre vaše počiatočné investičné nastavenia. Zakladateľ spoločnosti Ľahký Crypto Grainger chváli tento aspekt kryptomien tým, že to hovorí, "súčasťou príťažlivosti kryptografických foriem peňazí je to, že na začiatok netrvá dlho. Bitcoiny sú oddeliteľné až ôsmimi desatinnými miestami, takže je možné si kúpiť iba malé množstvo bitcoinu."

Kedykoľvek ste sa prihlásili na svoj kryptoobchodný účet, vyberte si sumu peňazí, ktorú chcete investovať. Potom si vyberte počítačovú hotovosť, ktorú potrebujete kúpiť. Vaša požiadavka bude okamžite hotová a vy ste oprávnene finančným špecialistom na digitálnu menu!

Ako hovorí Grainger: "Začiatok vkladania zdrojov do kryptomeny je oveľa menej zložitý ako výmena akcií. Výsledky môžu byť tiež uspokojivé."

5. Výber kryptomeny & Zoznámenie sa s tým

Keď skončíte so základným výskumom, ďalším krokom je výber typu kryptomien, do ktorých ste ochotní investovať. Mnoho platforiem vám pomôže nastaviť základný všeobecný rámec pre vaše obchodovanie alebo nákupy. Väčšina ľudí zvyčajne nakupuje najuznávanejšie mince, ako sú bitcoiny alebo ethereum. Ukázalo sa však, že aj iné altcoiny sú ziskové. Takže si urobte prieskum a rozhodnite sa, s ktorým pôjdete!

6. Zriadenie účtu kryptomeny

Na nákup kryptomeny je potrebné vymeniť, aby ste mohli kúpiť a predať. To znamená, že si musíte založiť výmenný účet a uložiť svoje kryptomeny do svojho pokročilého digitálneho účtu, ktorý sa nazýva „peňaženka“..

Ďalej si budete musieť zvoliť výmenný účet pre kryptomenu. Ide o sprostredkovateľa medzi fiatovými peňažnými formami – oficiálnymi hotovosťami, ako je americký dolár, a digitálnymi menami, napríklad bitcoinom, ethereom alebo zvlnením..

Všetky kryptoburzy si účtujú poplatky a to je niečo, čo musíte preskúmať, aby ste zistili, ktorá vám bude viac vyhovovať. Niektorí rovnako požadujú ďalšie poplatky za obchody a výbery. Kľúčom je pochopiť, kedy sa účtujú poplatky a suma, ktorú zaplatíte.

Ak potrebujete vymeniť digitálnu menu, jednoducho potrebujete účet sprostredkovateľa, na rozdiel od priameho prístupu k základnému obchodu. Sprostredkovateľ bude uvedený na trh kvôli vám. Za normálnych okolností je nastavenie rýchlejšie a jednoduchšie.

7. Získanie peňaženky na uloženie vašich mincí

Počiatočným krokom je získanie digitálnej peňaženky kryptomeny. Počítačová digitálna peňaženka funguje podobne ako online účet pre bankovníctvo, ktoré by ste používali na výmenu akcií a iných mien. Peňaženka vám poskytuje rámec na usporiadanie a prehľad vašich kryptomien. Prostredníctvom týchto digitálnych peňaženiek je možné získať základ, pretože digitálne meny nemajú skutočnú štruktúru ako mince alebo bankovky. Všetko, čo existuje, sú záznamy o výmenách odložené na blockchaine.

V okamihu, keď kupujete kryptomenu, predajca ruší zodpovednosť za mince v mieste vašej peňaženky. Šokujúce je, že jemnosti sú zabezpečené pomocou hesla alebo kľúča vašej peňaženky.

Pokročilé digitálne krypto peňaženky siahajú od miniaplikácií až po programovacie aplikácie alebo online platformy, ako je eToro.

8. Rozhodovanie o vašich obchodných stratégiách

Každý má stratégiu investovania do kryptomien. Musíte sa ubezpečiť, že poznáte a rozumiete svojmu trhu. Odhad ceny kryptomeny sa opiera o celý súbor faktorov a zložiek definitívnej kryptomeny.

V predchádzajúcom roku boli náklady na kryptomeny ovplyvnené krízou vlád, mediálnym začlenením oblasti a bohatstvom amerického dolára – rovnako ako vysvetlenie od pôsobivých finančných špecialistov alebo vládnych pastorov. Čím viac jednotlivcov bude spájaných s ich kryptoaktívami; tým presvedčivejšie sa tieto rôzne faktory pre vás stanú.

Výmena kryptomien a obchodovanie na digitálnych finančných platformách nie je hračka. V posledných mesiacoch náklady na bitcoin drasticky kolíšu. Ostatné digitálne meny preukázali väčšiu bezpečnosť, ale toto je iná a energizujúca zóna, ktorá nevyhnutne priťahuje teoretikov.

Ak ste vo väčšej miere typom „peňazí pod posteľou“, pravdepodobne to nie je územie pre vás. V každom prípade, ak ste šťastní, že čelíte nejakej výzve alebo ste nabití výskumom nových pokrokov, potom by to mohol byť zaujímavý región na prešetrenie.

Mali by ste investovať do kryptomien?

nákup kryptomeny

Jedným z dôvodov, ktoré spôsobujú, že každý zváži vloženie zdrojov do digitálnych peňazí, je to, že 1 000 dolárov investovaných do bitcoinu v roku 2013 by dnes malo hodnotu viac ako 400 000 dolárov. V poslednej dobe ICO dosiahli v krátkom čase rôzne obrovské výnosy. Spoločnosť Stratis počas svojho ICO v júni 2016 vyzbierala 600 000 dolárov a odvtedy zaznamenala nárast nákladov o 63 000 percent. Spectrecoin v januári 2017 počas svojich ICO zvýšil o 15 000 dolárov a odvtedy stúpol o viac ako 13 000 percent.

Keďže digitálne meny sú volatilné, odporúča sa investovať proaktívne. Spoločnosť Date odoslala svoje ICO koncom októbra 2017, keď práve zvýšila rezervy pred ICO o 1,5 milióna dolárov. Keďže kryptografické formy peňazí sú založené na sieťach a Datum práve získalo dôkladnú pomoc, špekulanti si takmer určite uvedomujú, že môžu začať meniť svoje podniky mierne rýchlo.

Nákup kryptomien pomocou eToro

eToro je jedným z najlepších sprostredkovateľov na svete. Platforma je takmer nerozoznateľná, lákavo rozložená a ľahko preskúmateľná. Investori môžu vnímať, čo robia ostatní na platforme, a dôsledne ich sledovať, pokiaľ ide o výmeny, aby boli ich investície tiež ziskové, podľa požiadaviek trhu.

eToro vám pomáha pri vytváraní peňaženky na ukladanie vašich kryptomien. Má exkluzívne funkcie, ako sú nízke transakčné poplatky a lepšie zabezpečenie. Používanie eToro je oveľa pohodlnejšie.

eToro – najlepšia platforma pre kryptomenu

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Kľúčové body

  • Ak hľadáte nákup kryptomien, potrebujete vedieť niekoľko základných krokov týkajúcich sa výberu mien, do ktorých ste ochotní investovať.
  • Prvým krokom nákupu kryptomien je štúdium základov digitálnych coinov a ich pozícií na trhu.
  • Začnite hľadaním faktorov, ktoré ovplyvňujú ceny rôznych mien na trhu.
  • Na tomto základe sa rozhodnite, koľko chcete investovať; rozhodnete sa, ktorú mincu chcete kúpiť.
  • Na základe ich váhy na trhu vyberte typ kryptomien, ktoré ste ochotní kúpiť.
  • Založte si účet na výmenu kryptomien; zvyčajne to má formu platformy pre tento podnik.
  • Využite platformu ako eToro, ktorá vám pomôže v procese nákupu kryptomien.
  • Kryptomeny sa ukázali ako vysoko výnosné. 1 000 dolárov investovaných do bitcoinu v roku 2013 by dnes malo hodnotu viac ako 400 000 dolárov.

Prečítajte si tiež:

Čo je najlepších 9 altcoinov, do ktorých treba investovať v roku 2021?

Aká je najlepšia kryptomena na investovanie v roku 2021?

Aké sú výhody obchodovania s kryptomenami?

Altcoiny vs tokeny: Aký je rozdiel?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector