Ako nakupovať litecoin (LTC): Sprievodca krok za krokom

Litecoin založil v roku 2011 počítačový vedec Charlie Lee a stále je jednou z najpopulárnejších digitálnych mien, ktoré si môžete kúpiť.

Chcete nakupovať litecoin online iba niekoľkými kliknutiami? Skvelé – ale je treba najskôr zvážiť niekoľko vecí.

V tomto Ako nakupovať litecoin Sprievodca pre začiatočníkov 2021, chystáme sa prejsť praktikami a technikami, ktoré používajú investori, ktorí kupujú túto kryptomenu.

Pokryjeme všetko od poplatkov, ktoré by ste mohli očakávať, že zaplatíte pri nákupe Litecoinu online, ako vytvoriť investičný plán a kľúčových metrík až po nájdenie dobrého online brokera..

Nakúpte litecoin v 5 krokoch

Ak chcete kúpiť litecoin LTC, prvým krokom je otvorenie účtu s regulovanou burzou, depozit finančných prostriedkov, výber LTC zo zoznamu obchodných platforiem a nakoniec kontrola & potvrďte, že do vašej Peňaženky boli pridané mince Litecoin LTC.

Nižšie sme zostavili jednoduchý 5-krokový návod, ako nakupovať Litecoin:

Krok 1: Zaregistrujte sa u regulovaného krypto brokera

Krok 2: Financujte svoj účet

Krok 3: V zozname kryptomien vyberte litcoin (LTC)

Krok 4: Rozhodnite sa, koľko litecoinov chcete kúpiť

Krok 5: Potvrďte objednávku – vaše mince LTC budú okamžite pridané do vašej peňaženky!


Krok 1: Vyberte si online sprostredkovateľa litecoinov alebo burzu

Ako vidíte z nášho vyššie uvedeného návodu, skôr ako začnete nakupovať digitálne meny, musíte sa zaregistrovať u sprostredkovateľa.

Ak sa rozhodnete zaregistrovať so spomínanou krypto platformou eToro, si môžete kúpiť litecoin priamo cez platformu. Sprostredkovateľa ďalej reguluje niekoľko regulačných orgánov

Ak by ste naopak chceli kúpiť litecoin prostredníctvom burzy kryptomien, môžete meniť LTC coiny z ethereum, bitcoin a podobne.

Aj keď to môže znieť príťažlivo, mali by sme spomenúť, že tieto kryptoburzy sú často neregulované – preto zvyšujete svoje riziká.

Nielen, že eToro je regulované FCA, ASIC a Cysec, ale je tiež registrované FINRA v USA. To znamená, že Litecoin môžete nakupovať pohodlne a bezpečne namiesto obáv o legitimitu potenciálne pochybnej výmeny.

Všetko, čo sa berie do úvahy, je to oveľa plynulejšia a bezpečnejšia skúsenosť s nákupom litecoinu prostredníctvom licencovaného sprostredkovateľa. To platí najmä pre začiatočníkov.

Týmto sa plynulo dostávame k dôležitým metrikám, ktoré musíme brať do úvahy pri hľadaní vhodného krypto brokera na nákup litecoinu.

Nariadenia

Pokiaľ ide o výber sprostredkovateľa na nákup litecoinu, existuje regulácia, o čom sme sa už zmienili. Zjednodušene povedané, regulačné orgány presadzujú prísne pravidlá na krypto platformách. Takto získate ochranu pred finančnými žralokmi vo vesmíre.

Pravda, niektorí neregulovaní makléri a burzy tretích strán vám ponúknu pákový efekt pri nákupe litecoinu. Odporúčame vám však vyhnúť sa tomu za každú cenu.

Ak sa navyše rozhodnete zaregistrovať na burze, vždy čelíte riziku hacknutia platformy. To sa stalo nespočetným zmenárňam, ktoré fungujú bez licencie. Alebo sa môžete rozhodnúť vybrať si litecoin do súkromnej peňaženky. Ak však zabudnete svoje osobné heslo alebo dôjde k hacknutiu vašej peňaženky – nemôžete toho veľa urobiť.

Ako sme už spomínali, eToro je plne regulovaný, takže tu by ste nemali mať obavy o bezpečnosť.

spôsob platby

Pokiaľ ide o spôsoby platby, v dnešnej dobe existuje široká škála akceptovaných možností u väčšiny moderných online sprostredkovateľov.

V začiatkoch bol bankový prevod prostredníctvom neregulovanej kryptoburzy tretích strán často jedinou možnosťou nákupu litecoinu. Tento proces trval niekedy aj týždne.

Ako sme už povedali, v dnešnej dobe by ste sa nemali snažiť nájsť preferovaný spôsob platby. Krypto platforma eToro je kompatibilná s kreditnými a debetnými kartami, ako aj s PayPal, Skrill a Neteller. Všetky vyššie uvedené typy platieb sú bezpečné, pohodlné a okamžite spracované.

Poplatky a provízie

Rovnako ako v prípade iných finančných služieb, musí byť predmetná spoločnosť zisková. Tento zisk sa získava účtovaním provízií a poplatkov klientom. To umožňuje platforme ponúknuť vám prístup k nákupu litecoinu.

Provízie a poplatky sa môžu a budú líšiť podľa jednotlivých míľ. V každom prípade zistíme, že leví podiel sprostredkovateľov kryptomeny si účtuje variabilný provízny poplatok. Tento variabilný poplatok sa účtuje oproti hodnote vašej pozície v LTC.

Kryptomenová platforma Coinbase účtuje poplatok 1,49% z každého vášho obchodu. Napríklad, ak zadáte svoju pozíciu v litecoinoch na 200 $, zaplatíte 2,98 $ (200 $ x 1,49%). Keby to bolo 2 000 dolárov, zaplatili by ste 29,80 dolárov – a tak ďalej.

Pozrime sa na priamy príklad toho, ako by tento provízny poplatok ovplyvnil vaše potenciálne zisky, keď nakupujete litecoin online:

 • Zadáte objednávku na kúpu 1 000 dolárov na Litecoin
 • Coinbase účtuje províziu vo výške 14,90 USD (1 000 $ x 1,49%)
 • V čase predaja vašich mincí LTC majú hodnotu 2 000 dolárov
 • Znova zaplatíte 1,49%, čo je 29,80 dolárov
 • Spolu ste zaplatili províziu v celkovej výške 44,70 USD

1,49% sa nezdá byť veľa, ale tieto poplatky môžu čoskoro začať pohltiť vaše zisky. Ak by ste sa rozhodli kúpiť litecoin prostredníctvom eToro, ušetrili by ste si 44,70 dolárov – keďže krypto broker je bez provízie.

Klienti Coinbase navyše zodpovedajú 3,99% zo všetkých transakcií debetnými kartami. Ak by ste si teda mali kúpiť litecoin v stávke 500 dolárov, bolo by potrebné zaplatiť platforme 19,95 dolárov.

V prekvapujúcom kontraste, nováčik obľúbený eToro neúčtuje nič za vklady v amerických dolároch. Ak platíte v inej mene, jednoducho zaplatíte 0,5% poplatok za prevod meny.

Ďalšie dôležité faktory

Hovorili sme o dôležitosti regulácie, platobných metód a poplatkov – pokiaľ ide o spôsob nákupu litecoinu.

Pri výbere online krypto brokera je však potrebné pamätať na niekoľko ďalších faktorov.

 • Užívateľská prívetivosť: Jednoduché použitie u vášho online sprostredkovateľa by malo byť na mieste s reguláciou. Je veľmi dôležité, aby vám vytváranie objednávok a nákup litecoinov pripadalo ako bezproblémový proces end-to-end.
 • Minimálna investícia: Predtým, ako prejdete registračnou procedúrou na krypto platforme, odporúčame skontrolovať, aká je minimálna investícia. Ak ste v oblasti nákupu kryptomien nováčikom, myslíme si, že je rozumnejšie začať s malými objednávkami. Niektorí sprostredkovatelia požadujú až stovky, zatiaľ čo eToro umožňuje kúpiť litecoin za 25 dolárov vyššie!
 • Skladovanie: Skladovanie je ďalší faktor, ktorý stojí za zamyslenie pred prihlásením sa k poskytovateľovi kryptomeny. Napríklad ak sa zaregistrujete na neregulovanej burze – pravdepodobne budete musieť prevziať zodpovednosť za ukladanie litecoinu sami. Toto je považované za najkomplexnejšiu možnosť pre začiatočníkov. eToro na druhej strane pre vás bezpečne uloží Litecoin bez akýchkoľvek ďalších nákladov.

Krok 2: Vytvorte investičný plán

Pri zvažovaní, ako kúpiť litecoin, je najbezpečnejším spôsobom, ako sa posunúť vpred, prísť s investičným plánom.

To má zmysel vzhľadom na to, že trhy s kryptomenami idú ruka v ruke s takým potenciálne volatilným prostredím. To isté platí pre skúsených kryptoinvestorov aj začiatočníkov.

Z tohto dôvodu nájdete nižšie inšpiráciu, ktorú môžete použiť pri vytváraní vlastného investičného plánu na nákup litecoinu.

Dlhodobé alebo krátkodobé

Je dobré zvážiť, či si myslíte, že ste dlhodobý alebo krátkodobý investor do litecoinov.

Cieľom krátkodobých investorov do kryptomeny je dosiahnuť pravidelný zisk ťažením zo stále sa meniacich cenových špičiek litecoinu. Toho sa dosahuje výberom nákupu digitálnych coinov a hotovosťou v priebehu niekoľkých minút, dní alebo týždňov – perfektné načasovanie trhu.

Cena väčšiny digitálnych mien sa v jednom alebo druhom čase posunula v cenách o dve číslice. To dokazuje, aký volatilný môže byť trh.

Pravdou je, že väčšina ľudí má záujem o kryptomeny práve z tohto dôvodu. Nakoniec, najväčšie zisky zvyčajne pochádzajú z najvážnejších rizík.

Pokiaľ ide o dlhodobú stratégiu, bežne sa to nazýva „kúpiť a držať“. Ako už názov napovedá – cieľom je kúpiť litecoin a držať sa ho niekoľko mesiacov alebo dokonca rokov. To odstraňuje obavy z krátkodobých cenových posunov.

Cieľová cena litecoinu

Mnoho ľudí sa rozhodne zahrnúť do svojej stratégie cieľovú cenu litecoinu.

Ako príklad uvedieme, ak by ste chceli strojnásobiť svoju pôvodnú investíciu do Litecoinu a kúpili ste digitálne aktívum za 200 dolárov – cena litecoinu by sa musela zvýšiť na 600 dolárov.

Litecoin bol v roku 2015 na svojej historicky najnižšej cene 1,11 USD. Iba o dva roky neskôr dosiahla populárna kryptomena historické maximum 375,29 USD. Ako vidíte, je to dosť rýchle stúpanie. Tí, ktorí v roku 2015 špekulovali s trhom správne, by nepochybne dosiahli čistý zisk!

Zvážte pravidelné investície

Ilustrovali sme cenové výkyvy, ktoré môžete očakávať pri kúpe litecoinu. V tejto súvislosti odporúčame zvážiť pomalý a stály prístup – investovať pravidelne malú sumu.

Nie je ľahké dosiahnuť zisk pri obchodovaní s akýmkoľvek aktívom, najmä na takom nestabilnom trhu. Nakoniec, aby ste boli úspešní, musíte robiť dobré rozhodnutia a súčasne udržiavať svoj rozpočet pod kontrolou.

Nákup litecoinov málo, ale často, možno mesačne – predstavuje osvedčenú stratégiu používanú všetkými úrovňami zručností. To vám umožní postupne pridávať do svojho portfólia a držať sa svojho finančného plánu. Ako sme sa zmienili, na eToro si môžete kúpiť litecoin už za 25 dolárov – čo je veľmi priaznivé pre túto stratégiu!

Zvážili by ste investíciu do Litecoin?

Krok 3: Otvorte si účet sprostredkovateľa litecoinov

Ak ste našli online brokera, ktorý sa vám páči, musíte ísť na príslušnú webovú stránku a zaregistrovať sa. Proces v tejto fáze je takmer rovnaký ako nákup akéhokoľvek iného aktíva – či už ide o ETF, akcie alebo striebro.

Inými slovami, skôr ako si budete môcť kúpiť litecoin, musíte vyplniť registračný formulár. Toto vždy bude obsahovať vaše celé meno, adresu, e-mailovú adresu a telefónne číslo.

Ak využívate regulovaného kryptografického sprostredkovateľa (ako to odporúčame), zobrazí sa výzva na predloženie preukazu totožnosti s fotografiou, napríklad pasu alebo vodičského preukazu. Toto je zákonná požiadavka podľa pravidiel KYC (Know Your Customer).

Možno budete musieť poskytnúť dokumentáciu preukazujúcu vašu adresu. Spravidla ide o účet za energie alebo výpis z bankového účtu z obdobia posledných 3 mesiacov.

Počuli sme, že online brokerom bol spustený účet klienta až týždeň.

Z tohto dôvodu eToro nekontroluje ID ručne, takže proces je oveľa rýchlejší. Pretože sprostredkovateľ používa na kontrolu vašich dokumentov automatizované technológie, mali by ste byť v prevádzke už za pár minút!

Krok 4: Vložte niektoré prostriedky

Za predpokladu, že platforma akceptuje vami zvolený spôsob platby, môžete pokračovať a vložiť nejaké prostriedky na nákup litecoinu.

Najrýchlejší a najpohodlnejší spôsob financovania vášho účtu je nepochybne kreditná / debetná karta alebo elektronická peňaženka. Najpomalšia cesta k nákupu litecoinov je bankovým prevodom, ktorý obvykle trvá niekoľko dní.

Všestranný e-mail s radosťou z davu je kompatibilný s niekoľkými rýchlymi platobnými metódami, ktoré umožňujú okamžitý nákup litecoinu. Patria sem karty Mastercard, Visa a Maestro z rodiny kreditných / debetných kariet. Čo sa týka elektronických peňaženiek, môžete si vybrať medzi PayPal, Skrill a Neteller.

Niektorí makléri stanovujú minimálny vklad. Zistili sme, že to je kdekoľvek od ničoho – do 1 000 dolárov a viac. Z tohto dôvodu je rozumné skontrolovať, či je minimálny vklad v rámci vášho rozpočtu. Na eToro je minimum 200 dolárov.

Krok 5: Nastavte obchodnú objednávku

obchodná pomlčka

Len čo vložíte finančné prostriedky na svoj účet, môžete začať nakupovať litecoin. Najprv musíte zadať objednávku, aby váš sprostredkovateľ vedel, kde stojíte.

Ak ste predtým obchodovali, tento proces už poznáte. Pre tých, ktorí sú na scéne nováčikom, nižšie nájdete zoznam užitočných objednávok, ktoré je potrebné zvážiť pri kúpe litecoinu.

Kúpiť objednávku

Pri nákupe litecoinu budete veľa využívať objednávky, pretože pri vstupe na relevantný trh je to rozhodujúce.

Zjednodušene povedané, ak si myslíte, že Litecoin bude rásť na cene – vytvorte objednávku na nákup u svojho poskytovateľa LTC.

S tým sa dá povedať, že ak váš zvolený sprostredkovateľ podporuje aj predaj nakrátko a myslíte si, že hodnota litecoinu poklesne, vytvorte objednávku predaja.

Limit alebo trhový príkaz

Už sme sa niekoľkokrát zmienili, že cena litecoinu sa posúva takmer neustále, sekunda po sekunde. Je to dôležitá vec, na ktorú treba pamätať, najmä ak je vaším cieľom zisky z týchto krátkodobých cenových posunov.

Teraz k ďalšej užitočnej objednávke – „trhovej objednávke“. Váš online maklér tak bude informovaný, že chcete vstúpiť na trh litecoinov za aktuálnu alebo najbližšiu cenu. Krypto platforma vykoná túto objednávku okamžite.

Nezabudnite zohľadniť vyššie uvedené zmeny hodnoty, pretože je to nezvratné. Pre lepšiu predstavu – Litecoin môže byť po kliknutí na potvrdenie vašej trhovej objednávky 80,42 USD. Cena, ktorú skutočne získate, môže byť 80,49 dolárov.

V zmysle „limitnej objednávky“ – môžete určiť svoju vlastnú vstupnú cenu litecoinu.

Poďme si na túto tému posvietiť ešte teraz a ukážme si, ako to funguje:

 • Litecoin je momentálne 80,42 USD – chcete však zadať 85,00 USD
 • Limitnú objednávku vytvoríte na 85,00 USD
 • Ak LTC dosiahne 85,00 dolárov – krypto broker vykoná váš limitný príkaz
 • Vaša objednávka zostane nevybavená, kým litecoin nedosiahne vašu cieľovú cenu – alebo ju sami nezrušíte

Trhové objednávky sú jednoduchšie, pretože neexistuje nijaké „načasovanie trhu“. Inými slovami, ide o okamžitú transakciu. Ako však môžete vidieť vyššie, limitné objednávky sú skvelým spôsobom, ako takpovediac vstúpiť na trh za vlastných podmienok.

Vklad

Ako sme už povedali, skôr ako si budete môcť kúpiť litecoin, musíte vykonať príslušnú objednávku. Okrem toho budete musieť premýšľať o tom, koľko ste ochotní staviť na svojej predpovedi.

Už skôr sme navrhli, že ak ste začiatočníci, možno bude lepšie, keď to začnete brať ustálene so svojimi vkladmi. V skutočnosti si môžete kúpiť toľko litecoinov, koľko sa vám páči, ale investovaním malých čiastok pravdepodobne nájdete nohy v pohodlnejšom tempe..

Zopakujeme, že si môžete kúpiť litecoin za minimálnu investíciu iba za 25 dolárov na eToro. Toto je dobrý spôsob, ako do svojho portfólia pravidelne pridávať digitálne meny bez toho, aby ste riskovali veľa kapitálu.

Potvrdiť objednávku

Keď ste si založili nový účet, vyplnili ste všetky požadované informácie – nákup / predaj, trh / obmedzenie objednávok a vklad, môžete potvrdiť, že ste zadali správne údaje, a pokračovať.

Teraz uvidíte, že Litecoin, ktorý ste si kúpili, sa nachádza vo vašej krypto peňaženke eToro!

Krok 6: Uloženie litecoinu

Na rozdiel od tradičných fiat peňazí, ktorými všetci platíme účty, sú litecoiny a ďalšie kryptomeny vedené v decentralizovanej knihe.

Ak nenakupujete prostredníctvom online brokera, kúpite si litecoin a uložíte ho do svojej osobnej kryptopeňaženky. Táto kryptopeňaženka sa stiahne do vášho domáceho počítača alebo mobilného telefónu.

Ako sme už uviedli, pri ukladaní vlastných kryptomien nesiete plnú zodpovednosť za svoj súkromný kľúč, a tým ste zraniteľnejší voči hackerom peňaženky. Ak zabudnete svoj súkromný kľúč alebo zistíte, že je vaša bezpečnosť v kryptomene ohrozená – v skutočnosti s tým nemôžete urobiť veľa.

eToro ukladá vaše kryptomeny pod prísnou reguláciou, takže môžete nakupovať litecoiny s vedomím, že ste chránení FCA, ASIC a podobne. Vo výsledku sa už nemusíte starať o viacnásobné prevody, pamätať si svoj súkromný kľúč alebo byť obeťou podvodu..

Krok 7: Predaj vašich litecoinov

Ako už viete, kupujete litecoin s očakávaním načasovania trhu. Potom neskôr predáte svoje kryptomenu za viac, ako ste si ju kúpili, a získate tak zisky.

Znovu opakujem, predaj vašich litecoinov prostredníctvom kryptoburzy alebo dokonca neregulovaného brokera je najmenej bezpečný a pohodlný spôsob. Je to preto, lebo burzy tretích strán často vyžadujú, aby ste svoje mince LTC previedli z peňaženky do peňaženky burzy.

Potom by ste museli vymeniť svoj litecoin za nekryté peniaze, napríklad americký dolár alebo euro. To bude takmer vždy spojené s poplatkom za výmenu.

Vyplatenie vašich litecoinov na eToro je úplne iný zážitok ako vyššie spomínané kryptoburzy. Prihláste sa do svojho účtu a na obrazovke osobného portfólia kliknite na položku „Predať“ pomocou litecoinu.

Z dôvodu pravidiel KYC budú vaše prostriedky pridané k spôsobu platby použitému na nákup digitálnej meny.

Sme pripravení investovať do Litecoin?

Ďalšie spôsoby nákupu litecoinu v roku 2021

Teraz, keď sme sa zaoberali základným rámcom nákupu litecoinov, je čas pozrieť sa na niektoré ďalšie možnosti.

Kúpte si debetnú kartu litecoin

Transakcie debetnými kartami sú rýchly a ľahký spôsob platby online. Čo sa týka nákupu litecoinu, to isté platí.

Ak chcete kúpiť litecoin pomocou debetnej karty, stačí, ak zadáte svoje bežné údaje, ako je uvedené, s uvedením toho, koľko chcete kúpiť. Ak chcete vyplatiť peniaze z digitálnych mincí, platforma odošle prostriedky na rovnakú kartu.

Vždy sa oplatí skontrolovať stanovenú minimálnu investíciu do litecoinu, pretože všetci sprostredkovatelia sa budú líšiť. eToro umožňuje klientom nakupovať toto špekulatívne aktívum už za 25 dolárov prostredníctvom debetnej karty.

Kúpte si kreditnú kartu litecoin

Ak dávate prednosť myšlienke nákupu litecoinu pomocou kreditnej karty, eToro akceptuje aj tento spôsob platby.

V prípade kreditných kariet môžu byť nezabudnuteľné ďalšie poplatky, napríklad bežne účtovaný „poplatok za hotovosť“. Je to to isté, ako keď robíte hazardné hry alebo vyberáte z bankomatu.

Náš Sprievodca nakupovaním litecoinov zistil, že priemerný účtovaný poplatok je približne 3% z výšky vašej transakcie. Stojí však za to sa obrátiť na poskytovateľa kreditnej karty.

Kúpte si litecoin Paypal

PayPal je po celom svete známy tým, že predstavuje bezpečný a rýchly spôsob nakupovania online. Dobrou správou je, že v dnešnej dobe si môžete kúpiť litecoin aj cez PayPal.

Nie všetci poskytovatelia kryptomeny však tento typ platby ponúknu. Môžeme však potvrdiť, že eToro je plne kompatibilný s PayPal – rovnako ako Skrill a Neteller.

Litecoin bankomat

Aj keď mnoho ľudí nevie o Litecoin bankomatoch, na celom svete ich je viac ako 7 000. Aj keď sú dosť vzdialené od tradičných bankomatov používaných mnohými.

Namiesto výberu fiat peňazí ich vložíte do bankomatu. Automat zobrazí, koľko LTC coinov dostanete za svoje peniaze. Po potvrdení dostanete vytlačený doklad s podrobnosťami o vašej transakcii. Potom musíte získať litecoin prostredníctvom súkromného prevodu v peňaženke.

Litecoinové bankomaty nájdete v obchodoch, na letiskách a uliciach rovnako ako tradičné bankomaty. Upozorňujeme však, že účtované poplatky môžu byť vysoké – v niektorých prípadoch až 20% z vašej transakcie.

Ergo, je podstatne lacnejšie a pohodlnejšie nakupovať litecoin prostredníctvom regulovaného brokera, ako je eToro.

Ako nakupovať litecoin 2021 – verdikt

V tejto príručke sme hovorili o širokej škále faktorov, na ktoré treba pamätať pri výbere online nákupu litecoinu. Dúfajme, že sa cítite pripravení pridať sa k húfom investorov, ktorí kupujú kryptomeny každý deň.

Skôr ako začnete, musíte sa zaregistrovať u dôveryhodného a rešpektovaného makléra. K tomu dôrazne odporúčame platformu eToro vhodnú pre začiatočníkov. Tu máte záchrannú sieť niekoľkých regulačných orgánov, ktoré chránia priestor.

Litecoiny si navyše môžete kúpiť bez provízie za menej ako 10 minút. Nemusíte sa starať o svoju vlastnú kryptopeňaženku – vyplatenie je také ľahké ako prihlásenie a vytvorenie objednávky na predaj.!

eToro – najlepší sprostredkovateľ nákupu LTC

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Časté otázky

Aké ľahké je kúpiť litecoin?

Nákup litecoinu pre vášho priemerného Joe Public nebol nikdy ľahší. Jednoducho sa zaregistrujte u regulovaného online brokera ponúkajúceho Litecoin – vytvorte objednávku a uveďte hodnotu svojho vkladu.

Aký je najbezpečnejší spôsob nákupu litecoinu?

Keď uvažujete o tom, ako bezpečne kúpiť Litecoin – bezpochyby najlepší spôsob je urobiť to prostredníctvom licencovaného brokera, ako je eToro. Poskytovateľ makléra je registrovaný v spoločnosti FINRA (USA) a je regulovaný agentúrami FCA (Spojené kráľovstvo), CySEC (Cyprus) a ASIC (Austrália)..

Môžem si kúpiť litecoin za 100 dolárov??

Áno, za Litecoin si môžete kúpiť 100 dolárov. Ak ste začiatočník, dôrazne odporúčame investovať malé sumy do digitálnych mien. Na eToro si môžete kúpiť litecoin od 25 dolárov a viac.

Môžete prísť o peniaze na litecoinoch??

Áno. Bezrizikové obchodovanie neexistuje, bez ohľadu na to, o aké finančné aktíva ide. Ak načasujete trh a správne predpovedáte rast alebo pokles litecoinu, budete mať zisky. Ak predvídate nesprávne, vytvárate stratu. To je podstata hry.

Aký najviac litecoin stál za to?

Najviac litecoinov, ktoré dosiahli, je 375,29 dolárov – čo dosiahol v roku 2017.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector