Ako nakupovať Binance Coin BNB: Sprievodca krok za krokom

Zaujala vás popularita kryptomien a chcete vedieť, ako si kúpiť Binance Coin sami? Dostali ste sa na správnu stránku.

Binance Coin je top 5 kryptomena podľa trhovej kapitalizácie. Najlepšie na tom je, že váš priemerný Joe dokáže naskočiť do rozbehnutého vlaku, pričom stačí iba pripojenie na internet, dobrý sprostredkovateľ a debetná / kreditná karta alebo elektronická peňaženka..

V tejto príručke vás prevedieme procesom ako kúpiť Binance Coin. Pokryjeme potenciálne provízie a poplatky, investičné plány a spôsob výberu vhodného sprostredkovania pre nákup tejto digitálnej meny online.

Kúpte si Binance Coin v 5 krokoch

Ak chcete kúpiť Binance Coin BNB, prvým krokom je otvorenie účtu s regulovanou burzou, depozit finančných prostriedkov, výber BNB zo zoznamu obchodných platforiem a nakoniec kontrola. & potvrďte, že do vašej peňaženky boli pridané mince Binance.

Nižšie nájdete päťkrokový postup, ako nakupovať mince Binance:

Krok 1: Zaregistrujte sa na licencovanej platforme, kde si môžete kúpiť Binance Coin

Krok 2: Financujte svoj nový účet

Krok 3: Vyberte Binance Coin (BNB) z výberu kryptomien

Krok 4: Vyberte, koľko mincí Binance chcete kúpiť

Krok 5: Overte zadané informácie a stlačte „potvrdiť“ – vaše digitálne mince sa pridajú do vašej peňaženky

Krok 1: Vyberte si Online Binance Coin Broker alebo Exchange


Ako je zrejmé z nášho 5-krokového návodu, pred zakúpením mince Binance Coin – musíte sa zaregistrovať u krypto brokera.

Mali by ste si zvoliť populárnu platformu sociálneho obchodovania eToro, budete môcť nakupovať digitálne meny priamo.

Ak sa rozhodnete kúpiť Binance Coin prostredníctvom kryptoburzy, môžete zameniť BNB coiny za iné digitálne meny ako Bitcoin, Litecoin a Ripple. Z tohto dôvodu sú vyššie uvedené výmeny tretích strán zvyčajne neregulované – a teda potenciálne nebezpečné.

Tým, že sa namiesto toho rozhodli prihlásiť sa u sprostredkovateľa podľa prísnych predpisov, ako napr eToro – máte pohodlie a bezpečnosť v dobrej miere. Nakoniec, v online finančnom sektore existuje veľa pochybných maklérov – najmä pokiaľ ide o kryptomeny.

Ak ste začiatočník, je možné kúpiť si Binance Coin registráciou u licencovaného sprostredkovateľa úplne jednoduchšie. V celom tomto sprievodcovi bude tento pocit jasnejší.

Predtým, ako si budete môcť kúpiť Binance Coin, musíte prejsť procesom hľadania vhodného sprostredkovateľa. Skontrolujte metriky uvedené nižšie, aby ste našli platformu, ktorá vyhovuje vašim potrebám.

Nariadenia

Regulácia je dôležitým hľadiskom pri výbere platformy na nákup Binance Coin. Toto nariadenie je vašou záchrannou sieťou proti žralokom.

Nielen to, ale ak nepoužívate regulovaného online brokera, zostáva vám na starosti vlastná kryptopeňaženka a jej bezpečnosť. Určite nebudete počuť hororové príbehy hackerov peňaženiek a investorov, ktorí prichádzajú o všetko. Regulované platformy túto obavu odstraňujú.

Pokiaľ ide o pákový efekt, zistíte, že niektoré burzy kryptomien to ponúknu. To sa však neodporúča kvôli vyššie spomenutému nedostatku regulácie v priestore.

Ak vás riskovanie kapitálu na burze tretej strany alebo neregulovaný sprostredkovateľ znepokojujú – ako by mali – eToro nesklame.

Poskytovateľ mincí Binance je prísne regulovaný niekoľkými regulačnými orgánmi vrátane FCA (Spojené kráľovstvo), ASIC (Austrália) a CySEC (Cyrus). Je tiež registrovaná vo FINRA, čo znamená, že má zákonné právomoci prijímať občanov USA.

Držaním sa regulovaných platforiem ako eToro, môžete kúpiť Binance Coin pohodlným, bezpečným a nekomplikovaným spôsobom.

spôsob platby

Pokiaľ ide o spôsoby platby, nemali by ste naraziť na žiadne problémy. Väčšina moderných online sprostredkovateľov akceptuje rôzne typy vkladov.

Možnosť kúpiť si Binance Coin bol v priebehu minulých rokov celkom iný príbeh. Doba, keď bol často bankový prevod na neregulovanú ústredňu jediný postup. To bolo nesmierne nepríjemné a často to trvalo týždne.

V dnešnej dobe poskytovatelia kryptomeny ako eToro akceptujú debetné / kreditné karty a čoraz populárnejšie elektronické peňaženky ako Neteller, Skrill a PayPal. Tieto spôsoby platby ponúkajú oveľa rýchlejší a pohodlnejší spôsob vkladu pri nákupe mince Binance.

Poplatky a provízie

Ako pravdepodobne viete, online makléri musia zarábať peniaze, aby mohli pokračovať v podnikaní. Toho sa dosahuje účtovaním poplatkov a provízií.

Žiadni dvaja sprostredkovatelia Binance Coin nie sú rovnakí, takže je samozrejmé, že poplatky sa budú líšiť o míle. To znamená, že väčšina platforiem účtuje provízie prostredníctvom variabilného poplatku – percenta z vašej pozície na BNB.

Napríklad online sprostredkovateľ kryptomien Coinbase vám za každý obchod účtuje 1,49%. To znamená, že ak vstúpite na trh za 100 dolárov, zaplatíte províziu 1,49 dolára. Ergo, ak má vaša pozícia hodnotu 1 000 dolárov, zaplatíte 14,90 dolárov – a tak ďalej.

Zostavili sme jednoduchý príklad toho, ako by táto provízia ovplyvnila váš nákup Binance Coin:

 • Na Binance Coin zadáte objednávku na nákup vo výške 1 000 dolárov
 • Krypto broker vám účtuje 1,49% – to predstavuje 14,90 USD
 • Keď predáte svoje mince, majú hodnotu 1 500 dolárov – to sa rovná 22,35 dolárov
 • V tomto scenári ste celkovo zaplatili províziu 37,25 USD

Ako vidíte, poplatky – hoci sú zdanlivo nepodstatné, môžu sa čoskoro zvýšiť. Následne ovplyvňuje vaše zisky. Keby sa tento hypotetický nákup uskutočnil na eToro, ušetrili by ste si 37,25 dolárov – keďže sprostredkovateľ je bez provízie..

Coinbase si navyše účtuje poplatok 3,99% z transakcií kreditnou a debetnou kartou. Napríklad pri vklade 1 000 dolárov budete musieť zaplatiť poplatok 39,99 dolárov.

Naopak, na eToro vám bude pri vklade účtovaná suma iba 0,5%. V skutočnosti sídlite v USA a vkladáte prostriedky v amerických dolároch. Tomuto 0,5% poplatku sa môžete vyhnúť – pretože ide o poplatok za prevod meny..

eToro – Kúpte si Binance coiny BNB

sprostredkovateľ etoro

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Ďalšie dôležité faktory

Pochopenie regulácie a poplatkov je rozhodujúcou súčasťou nákupu digitálnych mien online.

Preto by sme mali spomenúť niekoľko ďalších dôležitých úvah, keď kupujete Binance Coin prostredníctvom krypto platformy.

 • Užívateľská prívetivosť: Pri výbere nákupu digitálnych mincí na internete by sa nemalo zabúdať na užívateľskú príjemnosť. Je dôležité, aby ste sa pri zadávaní objednávok cítili sebavedome a aby ste sa na webe ľahko orientovali.
 • Minimálna investícia: Pred registráciou u ľubovoľného brokera by ste si mali skontrolovať minimálnu investíciu Binance Coin. Pre začiatočníkov odporúčame začať v malom. Nakoniec, platforma vyžadujúca minimálnu investíciu 200 dolárov vám nemusí z dlhodobého hľadiska fungovať. V úplnom kontraste eToro umožňuje klientom kúpiť si Binance Coin za 25 dolárov.
 • Skladovanie: Aj keď sa krypto úložiskám budeme podrobnejšie venovať neskôr, malo by to byť pre vás kľúčové hľadisko pri hľadaní poskytovateľa mincí Binance. Niektorí sprostredkovatelia požadujú, aby ste si svoje vlastné mince uložili do súkromnej peňaženky. Pre nováčikov je to dosť ťažkopádna možnosť. eToro však vaše BNB coiny uloží za vás, takže ich nemusíte uchovávať v kryptomene – čo môže byť spojené s rizikom.

Krok 2: Vytvorte investičný plán

investovať do mince binance

Pokiaľ ide o starostlivosť o váš kapitál, je praktické prísť s investičným plánom skôr, ako si kúpite Binance Coin.

Na takomto nestabilnom trhu má zmysel snažiť sa plánovať dopredu. Ďalej sme vytvorili zoznam podrobností, ktoré môžete pridať k svojmu vlastnému investičnému plánu Binance Coin.

Dlhodobé alebo krátkodobé

Môžete začať tým, že si položíte otázku – chcem byť krátkodobým alebo dlhodobým investorom do spoločnosti Binance Coin?

Niektorí ľudia sa radšej zameriavajú na zisky z krátkodobých cenových posunov Binance Coin. Toho sa dosiahne nákupom BNB mincí a vyplatením v krátkom časovom rámci týždňov, dní alebo dokonca minút.

V určitom okamihu väčšina kryptomien dramaticky kolísala v cene. Hovoríme o dvojciferných percentách do jedného dňa. To naznačuje zjavne nestabilný trh a pre tých, ktorí sa odvážia tieto podmienky odvážiť, existuje potenciál zisku.

Dlhodobí investori, známi ako stratégia „buy and hold“, majú tendenciu držať sa Binance Coin niekoľko mesiacov alebo rokov. Dúfame, že hodnota digitálnej meny bude naďalej stúpať. Kým nepríde čas na vyplatenie investície – už nie je čo robiť.

To by mohla byť dobrá voľba pre začiatočníkov, pretože pri nákupe mince Binance nie je potrebné sa zaoberať krátkodobou volatilitou..

Cieľová cena mince Binance

Hromady ľudí používajú cieľovú cenovú stratégiu Binance Coin.

Napríklad, ak si kúpite Binance Coin za 20,00 dolárov a chcete svoju investíciu strojnásobiť – hodnota digitálnej meny sa musí zvýšiť na hodnotu 60,00 dolárov.

Aj keď to môže znieť ako nedosiahnuteľný cenový posun, zvážte nasledujúce:

 • V roku 2017 zaznamenala spoločnosť Binance Coin historické minimum 0,096 USD
 • O 2 roky neskôr minca dosiahla maximá 39,57 USD
 • To je nárast o viac ako 44 000%!

Toto opäť iba dokazuje, že kvôli volatilite je všetko možné. Navyše, niektorí z tých, ktorí v tom čase vlastnili Binance Coin, pravdepodobne dosiahli pekný zisk.

Zvážte pravidelné investície

Ako sme ilustrovali vyššie, v hre o kryptomeny sa môže stať čokoľvek, pokiaľ ide o pohyb ceny. Keď uvažujete o tom, ako kúpiť Binance Coin, mali by ste zvážiť pravidelné investovanie.

Nákup kryptomien sa napokon nezaobíde bez jej výziev. Pravidelné investovanie malých investícií je vynikajúci spôsob, ako pridať Binance Coin do svojho portfólia s rizikom averzie.

Zahrnutie týždenných alebo mesačných nákupov Binance Coin do vášho investičného plánu je rozumným spôsobom, ako udržať úroveň finančnej kontroly. To platí najmä vtedy, ak ste nikdy v živote neobchodovali deň.

Online sprostredkovateľ eToro vám umožní kúpiť Binance Coin už od 25 dolárov a ako sme už spomínali, môžete to robiť priamo.

Zvážili by ste investíciu do Binance coin BNB?

Krok 3: Otvorte si účet makléra Binance Coin

Keď ste si splnili domácu úlohu a rozhodli ste sa, u ktorého online brokera chcete kúpiť Binance Coin – musíte sa zaregistrovať!

Prejdite na platformu a kliknite na odkaz na registráciu. Ak ste už predtým obchodovali s akciami alebo forexom, táto časť bude známa.

Online brokerovi budete musieť poskytnúť niekoľko základných informácií – napríklad celé meno, adresu, e-mail a kontaktné číslo. V súlade s postupmi KYC budete tiež musieť poslať jasnú fotografiu svojho preukazu totožnosti s fotografiou – napríklad ako pas.

Regulované platformy budú tiež vyžadovať doklad o adrese. Spravidla postačuje nedávny účet za energie alebo bankový výpis. Potvrdenie totožnosti je vo finančnom priestore štandardné. KYC vynucovaný regulačnými orgánmi pomáha predchádzať praniu špinavých peňazí.

Pred zakúpením mince Binance Coin musí poskytovateľ kryptomeny overiť vašu identifikáciu. To môže trvať až 7 dní, v závislosti od sprostredkovateľa.

Aj tu svieti eToro – pretože platforma využíva technológiu automatizovaného overovania ID. To znamená, že zvyčajne môžete začať a kúpiť si Binance Coin menej ako 10 minút po registrácii.

Krok 4: Vložte niektoré prostriedky

Za predpokladu, že ste pred registráciou už skontrolovali dostupnosť spôsobu platby – je čas vykonať vklad.

Aby bol proces čo najrýchlejší a najjednoduchší, odporúčame namiesto bankového prevodu použiť kreditnú / debetnú kartu alebo elektronickú peňaženku. Druhá z nich bude trvať najdlhšie, kým sa dostanete na nový účet.

Populárna platforma eToro akceptuje rôzne spôsoby okamžitých platieb. Patria sem nielen karty Visa, MasterCard a Maestro (debetné a kreditné), ale aj PayPal, Neteller a Skrill. Elektronické peňaženky ako PayPal sa rýchlo a rýchlo stávajú typom platby typu go-to.

Nevyhnutne bude minimálny vklad stanovený ktorýmkoľvek brokerom, u ktorého sa rozhodnete zaregistrovať. To sa môže dosť líšiť. Náš sprievodca pre začiatočníkov v skutočnosti zistil, že ide o číslo od 0 do 1 000 dolárov, ak nie viac!

Vždy sa obráťte na konkrétneho poskytovateľa Binance Coin, s ktorým sa registrujete – v prípade, že minimálny vklad je mimo vašu cenovú kategóriu.

Krok 5: Nastavte obchodnú objednávku

obchodovanie orted, ako obchodovať s binance coinom

Keď ste úspešne financovali svoj nový krypto účet – môžete začať proces nákupu Binance Coin.

Krypto platforme musíte naznačiť, čo chcete dosiahnuť vytvorením objednávky. Toto bude známe územie, ak ste predtým obchodovali.

Pre začiatočníkov sme však uviedli niekoľko užitočných objednávok, ktoré použijete na nákup Binance Coin.

Kúpiť objednávku

Nákupná objednávka je nielen jednou z najčastejšie používaných pri nákupe digitálnych mien, ale je nevyhnutná aj pre vstup na trh.

Laicky povedané, ak si myslíte, že cena Binance Coin pôjde vyššie – zadáte objednávku na kúpu. Ak si myslíte, že to padne – urobte objednávku na predaj u svojho poskytovateľa BNB. Je to také jednoduché.

Limit alebo trhový príkaz

Ako sme už diskutovali, hodnota Binance Coin sa mení v sekundových intervaloch. Toto by ste mali mať na pamäti, ak dúfate, že z krátkodobých výkyvov cien budete mať úžitok.

Z hľadiska „trhovej objednávky“ sa toto použije, ak chcete vstúpiť na trh za aktuálnu kótovanú cenu. Po vytvorení tejto objednávky váš sprostredkovateľ vykoná vašu objednávku na Binance Coin s okamžitou platnosťou.

Samozrejme, kvôli volatilite trhu s kryptomenami si všimnete mierny rozdiel medzi kótovanou cenou pri zadávaní objednávky a cenou, ktorú získate.

Môžete napríklad vytvoriť trhovú objednávku na Binance Coin za 28,01 USD, ale nakoniec budete mať 27,99 USD. Je to spôsobené nevyhnutnými a častými zmenami cien, o ktorých sme hovorili.

Pokiaľ ide o obmedzenie objednávok – môžete si zvoliť vlastnú cenu, za ktorú si môžete kúpiť Binance Coin.

Praktický príklad použitia limitnej objednávky uvidíte nižšie:

 • Cena mince Binance je 28,00 dolárov – nechcete však vstúpiť na trh za menej ako 31,00 dolárov
 • Zadáte limitnú objednávku vo výške 31,00 dolárov
 • Ak alebo keď digitálna mena dosiahne túto cenu, váš maklér vykoná vašu objednávku
 • To znamená, že pokiaľ objednávku nezrušíte alebo kým Binance Coin nedosiahne 31,00 dolárov – vaša objednávka zostáva nevybavená

Všetko, čo sa berie do úvahy – trhové objednávky sú pre nováčikov vďaka svojej jednoduchosti skvelé. Limitované objednávky je možné použiť na nákup mincí Binance za cenu, ktorá sa vám páči.

Vklad

Ako je zrejmé, pri vytváraní pokynu na nákup Binance Coin budete musieť zvážiť, koľko si prajete vložiť.

V tomto ohľade neexistujú žiadne pravidlá, pretože si môžete zvoliť, aby ste si kúpili toľko Binance Coin, koľko chcete – pokiaľ splníte minimum. Ako sme sa už skôr zmienili, začiatočníci často zisťujú, že závod vyhráva pomaly a rovnomerne.

Namiesto čerpania svojich životných úspor do nákupu Binance Coin, bolo by rozumnejšie investovať zakaždým sumu vo výške.

Pripomíname, že na eToro si môžete kúpiť Binance Coin za minimálnu investíciu 25 dolárov. To je dobrá čiastka, ktorú musíte zarobiť, ak plánujete pravidelne investovať do digitálnej meny.

Potvrdiť objednávku

Hneď ako vyplníte všetky príslušné informácie potrebné na nákup Binance Coin – vrátane objednávky na nákup alebo predaj, trhovej alebo limitnej objednávky a hodnoty vášho vkladu – potvrďte svoje voľby a pokračujte.

Ak ste úspešne potvrdili všetky vyššie uvedené, vaša Binance Coin sa objaví vo vašej peňaženke krypto brokera.

Pripravené na kúpu Binance coin BNB?

Krok 6: Uloženie vašej mince Binance

Pokiaľ ide o ukladanie, je samozrejmé, že Binance Coin nemožno ukladať rovnako ako tradičné fiat peniaze. Naopak, digitálne meny sú uložené v decentralizovanej hlavnej knihe.

Pokiaľ ide o starostlivosť o vaše mince Binance – vašu ‘kryptopeňaženku je možné stiahnuť do domáceho počítača alebo mobilného telefónu.

Mali by sme poukázať na to, že uložením svojej vlastnej mince Binance zodpovedáte za zapamätanie si svojho súkromného kľúča a jeho ochranu pred hackermi..

Aká je teda alternatíva? Registráciou u online sprostredkovateľa, ako je eToro, sa vaša investícia Binance Coin uloží a postará sa o ňu vo vašom mene. Nie je potrebné používať decentralizovanú peňaženku. Ďalej môžete zvyčajne inkasovať kedykoľvek budete chcieť.

Pretože eToro je prísne regulované rôznymi jurisdikciami, ušetrí vás to tak, že sa nebudete musieť obávať straty všetkých digitálnych mien pre podvodníkov. Taktiež odpadá potreba uskutočňovať viacnásobné prevody medzi peňaženkou a neregulovanou burzou.

Krok 7: Predaj vašej mince Binance

Keď si kúpite Binance Coin – dúfate, že načasujete trh ďalej – predajom za viac, ako ste pôvodne zaplatili.

Už sme sa dotkli kontrastu medzi nákupom kryptomien prostredníctvom online brokera a burzou.

Zrekapitulovať – ​​vyplatenie Binance Coinu prostredníctvom kryptoburzy je však dosť zdĺhavý proces. To zahŕňa odoslanie vašej digitálnej meny z vašej osobnej kryptopeňaženky do peňaženky na burze.

Ďalej budete musieť zameniť Binance Coin na fiatovú menu, napríklad za britské libry alebo americké doláre. Táto výmena bude spravidla stáť určitú cenu.

Naopak, vyplatenie prostredníctvom platformy ako eToro je také ľahké ako ABC. Jednoducho zamierte na web, prihláste sa do svojho účtu a vyberte si, že chcete ‘predať’ svoju mincu Binance.

To je zvyčajne hotové v priebehu niekoľkých sekúnd. Je pravdepodobné, že peniaze budú odoslané na váš pôvodný spôsob platby – podľa rozhodnutia KYC.

Ďalšie spôsoby nákupu mince Binance v roku 2021

V tejto príručke sme zverejnili základné informácie o tom, ako obchodovať s Binance Coin.

To neznamená, že nemáte ďalšie možnosti, takže v našom zozname nižšie nájdete niekoľko alternatívnych spôsobov, ako kúpiť Binance Coin online.

1. Kúpte si debetnú kartu na mince Binance

Ako pravdepodobne viete, transakcie Visa a MasterCard bývajú okamžité. V dôsledku toho sa niektorí ľudia rozhodnú kúpiť si Binance Coin prostredníctvom debetnej karty. Keď nastane čas na vyplatenie, krypto platforma iba pošle peniaze na použitú pôvodnú debetnú kartu.

Ak chcete kúpiť Binance Coin týmto spôsobom, jednoducho zadajte podrobnosti svojej karty – s uvedením sumy, ktorú chcete kúpiť.

Nezabudnite skontrolovať minimálnu výšku investície požadovanú príslušným online brokerom. Na eToro je to len 25 dolárov a Binance Coin si môžete kúpiť debetnou kartou bleskovo (minimálny vklad 200 dolárov).

2. Kúpte si kreditnú kartu na mince Binance

Ak si chcete kúpiť Binance Coin pomocou kreditnej karty, môžete tak urobiť prostredníctvom online krypto brokera eToro.

Je dôležité pamätať na potenciálne poplatky účtované poskytovateľom, ako napríklad poplatok „v hotovosti“. Je to tak preto, lebo investičné vklady bývajú kategorizované v rovnakom tábore ako výbery z bankomatov a transakcie hazardných hier. Inými slovami, „hotovostná záloha“.

Štandardný poplatok tohto typu účtovaný poskytovateľmi kreditných kariet býva asi 3% z transakcie – je však rozumné skontrolovať si ho sami..

3. Nakúpte Binance Coin Paypal

Väčšina ľudí používa PayPal, ak o ňom nepočula. Stal sa prakticky synonymom pre online nakupovanie a bezpečnosť. Používanie PayPalu na nákup Binance Coin sa nelíši, pretože je okamžité a bezpečné.

Spokojný maklér eToro umožňuje klientom nakupovať Binance Coin pomocou niekoľkých elektronických peňaženiek vrátane PayPal, Neteller a Skrill.

4. Bankomat Binance Coin

Okrem vyššie spomenutých možností, keď ste uvažovali o tom, ako kúpiť Binance Coin – vedeli ste o krypto bankomatoch? Tieto bankomaty nie sú rovnaké ako terminály, ktoré používame na výber hmotných bankoviek.

Namiesto toho musíte na nákup Binance Coin vložiť do stroja vyššie uvedené hmotné peniaze. Na obrazovke sa dozviete, koľko Binance Coin dostanete, a vytlačí sa potvrdenka.

Tieto bankomaty s kryptomenami sa nachádzajú na letiskách, v obchodoch a uliciach podobne ako bežné bankomaty – hoci v súčasnosti je na svete po svete iba 12 000 ish..

Niektoré z krypto bankomatov, s ktorými sme sa stretli, si účtujú poplatok vo výške 20% za výmenu fiat mien za Binance Coin. Toto je značne nákladná cesta, ktorú si môžete zvoliť pri nákupe digitálnych mien.

Ako nakupovať mince Binance 2021 – Verdikt

Pokryli sme množstvo tém, pokiaľ ide o spôsob nákupu mince Binance. Ak ste začiatočník – dúfajme, že sa vo svoje budúce úsilie o kryptomenu budete cítiť istejšie.

Najskôr sa budete musieť zaregistrovať u regulovaného a dôveryhodného krypto brokera. Pre eToro sme porazili bubon, pretože je to skvelý všestranný hráč. Sprostredkovateľ je veľmi užívateľsky príjemný, čo je skvelé pre začiatočníkov – a pri zakúpení mince Binance neúčtuje žiadne provízie..

Okrem toho pre vás platforma ukladá vaše digitálne mince – a ste chránení niektorými z najväčších regulačných orgánov z celého sveta. Keď nastane čas na vyplatenie peňazí, jednoducho vytvorte objednávku na predaj.

eToro – najlepšia platforma na nákup Binance coin BNB

sprostredkovateľ etoro

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Časté otázky

Aké ľahké je kúpiť Binance Coin?

Nákup mincí Binance je super ľahký. Jednoducho sa zaregistrujte u sprostredkovateľa pomocou užívateľsky prívetivej webovej stránky.

Aký je najbezpečnejší spôsob nákupu Binance Coin?

Najbezpečnejším spôsobom, ako kúpiť Binance Cash, je prostredníctvom regulovaného sprostredkovateľa. eToro je platforma priateľská k nováčikom a bez provízií – regulovaná viacerými regulačnými gigantmi z celého sveta, ako sú FCA, ASIC a CySEC. Pre klientov z USA je spoločnosť registrovaná u spoločnosti FINRA.

Môžem si kúpiť Binance Coins za 100 dolárov?

Áno, môžete si kúpiť Binance Coin za 100 dolárov. Začiatočníci by však možno chceli začať od malička. Na eToro si môžete digitálnu mincu kúpiť od 25 dolárov

Môžete prísť o peniaze na Binance Coin?

Áno. Obchodovanie s akýmkoľvek finančným majetkom prichádza s rizikom. Správne špekulujte na budúcu cenu Binance Coin – dosahujete zisk. Ak sa mýlite – robíte stratu.

Aká je najväčšia hodnota mince Binance?

V roku 2021 dosiahla Binance Coin maximá 343,57 USD.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector