Chcete skočiť priamo na odpoveď? Môžete kúpiť NEO na eToro.

Chcete sa zapojiť do tohto fenoménu digitálnej meny a naučiť sa nakupovať NEO? Ak je to tak, dostali ste sa na správnu stránku.

V tejto príručke, ukážeme vám, ako kúpiť NEO online. Prevedieme vás krokmi výberu brokera, pochopenia potenciálnych rizík a odmien a dokončenia vašej investície NEO čo najbezpečnejším spôsobom..

Ďalej vás prevedieme možnosťami ukladania NEO coinov a ako nájsť autentického poskytovateľa NEO na bezpečný nákup kryptomien.

Ako kúpiť NEO v 5 krokoch

Ďalej nájdete päťkrokový návod, ktorý vám ukáže, ako kúpiť NEO práve teraz!

Krok 1: Pripojte sa k regulovanému a licencovanému online sprostredkovateľovi, ktorý poskytuje prístup k NEO

Krok 2: Financujte svoj nový účet

Krok 3: Kúpte si NEO

Krok 4: Zadajte množstvo NEO, ktoré chcete kúpiť

Krok 5: Skontrolujte, či sú zadané informácie správne

Ako kúpiť NEO dnes

Ak hľadáte podrobný návod, pozrite si nižšie uvedené pokyny. Ukážeme vám, ako si dnes môžete kúpiť NEO bez provízie eToro za menej ako 10 minút!

Krok 1: Vyberte si online NEO brokera alebo burzu


Ako je zrejmé z 5 krokov načrtnutých vyššie, na nákup NEO sa odporúča využiť online brokera.

Ak sa rozhodnete zaregistrovať na populárnej krypto platforme eToro, môžete nakupovať NEO coiny priamo a bezpečným spôsobom.

Niet pochýb o tom, aký bezpečný je tento online sprostredkovateľ, pretože platforma je regulovaná vo viacerých jurisdikciách. Dôležitosti regulácie sa v krátkosti venujeme podrobnejšie.

Pri kúpe NEO však nie ste viazaní iba jednou metódou – svoje digitálne mince si tiež môžete kúpiť prostredníctvom burzy s kryptomenami. Tu môžete vymeniť ďalšie kryptomeny ako Litecoin alebo Bitcoin Cash výmenou za NEO.

V každom prípade je pravdepodobné, že spomínaná kryptoburza by bola bez dozoru regulačných orgánov. To je zlá správa, zveríte svoje peniaze platforme, ktorá nikomu neodpovie.

Obľúbený nováčik eToro svieti jasne, pokiaľ ide o bezpečnosť. Online broker je schválený niekoľkými uznávanými finančnými úradmi, vrátane FINRA v USA. Je tiež držiteľom licencií FCA, ASIC a CySEC.

Táto bezpečnostná sieť je pre investorov NEO neoceniteľná, pretože títo regulátori dodržiavajú maklérov prísnymi pravidlami, pokiaľ ide o starostlivosť o zákazníkov, segregáciu klientskych fondov a KYC.

1. Nariadenie

Pri zvažovaní, ako kúpiť NEO online, by mala byť prioritou regulácia.

Ako sme už povedali, regulácia ponúka bezpečný a dôveryhodný priestor na nákup NEO – v inak pochybnej oblasti nespočetných krypto platforiem.

Aj keď to nie je dané, je veľmi nepravdepodobné, že bude regulovaná kryptoburza tretích strán. Vďaka tomu sa stanete zraniteľnými voči hackerom, pretože sa medziročne objavuje viac príbehov o tom, že kryptomeny boli vyplienené zločincami.

Aby ste tomu čelili, existuje tiež možnosť uložiť si po zakúpení svoje vlastné NEO coiny. To znamená výber NEO z burzy a do vlastnej kryptopeňaženky. Aj keď to pravdepodobne znie dosť jednoducho, možno to považovať za nevýhodu.

To znamená nielen to, že musíte po dlhom súkromnom kľúči – ale ste tiež zodpovední za ochranu vašich kryptomien pred hackermi. Nie je to ľahký výkon – akoby ste zabudli svoj súkromný kľúč alebo sa dostali do nesprávnych rúk – ste bohužiaľ bezmocní.

Pozoruhodný rozdiel medzi burzou a sprostredkovateľom, ako je eToro, je v tom, že ten uloží vaše NEO a ochráni ich. Toto úložisko nie je za príplatok a s rôznymi formami zabezpečenia zapožičanými reguláciou – môžete relaxovať a vedieť, že vaše kryptomeny sú zabezpečené.

2. Spôsoby platby

Zvažovanie toho, ktoré typy platieb budú k dispozícii, keď uvažujete o tom, ako kúpiť NEO, nie je nijako zložité. Aj keď je potrebné povedať, u moderných online krypto maklérov existuje obvykle veľké množstvo platobných možností.

V čase, ktorý nie je tak dávno, je takmer isté, že by ste nemali inú možnosť, ako platiť bankovým prevodom. Aj dnes je to jeden z najpomalších platobných spôsobov, ktoré platformy môžu spracovávať.

Na portáli eToro je obsiahnutá celá rada typov platieb. Patria sem kreditné a debetné karty ako Mastercard, Maestro a Visa / Visa Electron.

Mince NEO môžete navyše kúpiť aj prostredníctvom služieb Neteller, PayPal, Klarna, Skrill a ďalších.

3. Poplatky a provízie

Je dôležité, aby ste pri každom novom podnikaní v oblasti financií informovali o akýchkoľvek budúcich poplatkoch.

Pre online sprostredkovateľov je zásadné účtovať tieto poplatky, aby boli schopní udržať loptu v kurze a naďalej poskytovať úložiská, ako aj prístup na trhy s kryptomenami. Ak teda načasujete trhy správne, je to pre každého výhoda.

Pri výskume, ako kúpiť NEO, si bezpochyby uvedomíte, že drvivá väčšina poskytovateľov kryptomien si účtuje províziu. Zistili sme, že to býva variabilná sadzba vzhľadom na veľkosť vašej pozície.

Ako každá firma, aj tu zistíte, že online makléri sa navzájom líšia, najmä pokiaľ ide o poplatky a provízie.

Na ilustráciu, ako to funguje pri rozhodovaní o kúpe NEO, pozri nižšie:

 • Napríklad populárny poskytovateľ kryptomien Coinbase účtuje klientom poplatok 1,49% pri vstupe a výstupe z trhu
 • Ak teda zadáte svoju pozíciu NEO na 1 000 dolárov – Coinbase vyžaduje poplatky vo výške 14,90 dolárov
 • Ergo, ak vstúpite na trh za 500 dolárov, musíte zaplatiť 7,45 dolárov – a tak ďalej

V mene prehľadnosti sa pozrime na príklad, ako môže tento poplatok ovplyvniť vaše potenciálne zisky NEO:

 • Vytvoríte objednávku za 2 000 dolárov na NEO
 • Musíte zaplatiť 29,80 dolárov v provízii (1,49% z 2 000 dolárov)
 • V čase výplaty je vaša pozícia ohodnotená na 2 800 dolárov
 • Opäť zodpovedáte za províziu 1,49%, čo je 41,72 USD
 • Len v Coinbase ste zaplatili spolu províziu 71,52 dolárov

Ako môžete jasne vidieť, 1,49% neznie tak dobre. Zaplatením tohto poplatku za každý obchod si však čoskoro všimnete, že vaše zisky sú okamžite zjedené.

Keby ste sa rozhodli kúpiť NEO prostredníctvom regulovanej platformy eToro, ušetrili by ste 71,52 USD. Prečo? Pretože tento online sprostredkovateľ je bez provízie!

Pokiaľ ide o poplatky za vklad, medzi krypto platformami je pomerne veľký rozsah. Napríklad v Coinbase platia klienti 3,99% za každú transakciu debetnou kartou. To znamená, že v našom príklade vyššie by ste zaplatili 79,80 USD za vstup na svoju pozíciu NEO – keby ste použili debetnú kartu. Keď by ste potom opustili svoju pozíciu, štandardná 1,49% provízia by sa nakopila.

Na portáli eToro môžete vkladať pomocou rôznych druhov platieb. Ak nebudete platiť v USD, bude vám účtovaný poplatok 0,5%..

4. Ďalšie dôležité faktory

Do tohto bodu sme zahrnuli holé kosti spôsobu nákupu NEO – vrátane regulácie, platobných metód a poplatkov.

Predtým, ako prejdeme k ďalšiemu kroku nášho sprievodcu pre začiatočníkov, oboznámime vás s niekoľkými ďalšími dôležitými faktormi.

 • Užívateľská prívetivosť: Je dôležité cítiť sa pohodlne v priestore, z ktorého nakupujete kryptomeny, čo znamená, že vám web vyhovuje. Vďaka tomu bude zadávanie objednávok NEO bezproblémovou záležitosťou bez stresu.
 • Minimálna investícia: Predtým, ako sa zaviažete k online sprostredkovateľovi, je dôležité skontrolovať si, aké sú minimálne investície na nákup NEO. Dôvodom je, že ak platforma vyžaduje veľké minimum pri každom nákupe, pravdepodobne to pre vás nebude životaschopný projekt. Na eToro si môžete kúpiť NEO coiny už od 25 dolárov!
 • Skladovanie: Dotkli sme sa úložiska a toho, ako je dôvera neregulovanej burzy alebo sprostredkovateľa s vašimi mincami NEO riskantnou záležitosťou. Ak sa rozhodnete kúpiť NEO na eToro, budete môcť svoje nákupy ukladať na platforme za prísnej regulácie od vysoko rešpektovaných finančných orgánov..

Krok 2: Vytvorte investičný plán

investovať do neo

Pri zvažovaní spôsobu nákupu NEO je dobré prísť s investičným plánom. Spomeňte si na 6 P – „Správne plánovanie a prax zabraňuje slabému výkonu“.

Pri nákupe digitálnych mien v takom nestálom prostredí to dáva o to väčší zmysel. Investori na všetkých úrovniach ako takí vytvárajú investičný plán, aby sa snažili zostať na rovnej a zúženej úrovni a udržiavali obchodné emócie na uzde.

Ak neviete, kde začať, pozrite si zoznam cieľavedomých stratégií nižšie:

1. Dlhodobé alebo krátkodobé

Keď uvažujete o tom, ako kúpiť NEO – vidíte, že investujete z dlhodobého alebo krátkodobého hľadiska??

Tí, ktorí sa zaoberajú krátkodobými investíciami, sa snažia využiť krátkodobé výkyvy v cene kryptomien.

Mierne, ale pravidelné zisky sa dosahujú nákupom NEO a následným vyplatením v priebehu niekoľkých minút, dní alebo týždňov – v závislosti od sentimentu na trhu a zvolenej stratégie..

Kryptomeny sú dobre známe tým, že kolísajú až dvojciferne za jeden deň. Práve táto volatilita priťahuje mnohých investorov k NEO coinom. Inými slovami, v tejto hre je silný princíp kompromisu rizika a návratu.

Stručne povedané – čím vyššie riziko, tým vyššia je potenciálna odmena.

Naopak, dlhodobá stratégia „buy and hold“ – ako naznačuje jej menovec – znamená držať sa NEO.

V závislosti od všeobecného pocitu trhu – budete držať svoje kryptomeny mesiace alebo roky. Týmto odpadá potreba sledovať krátkodobé cenové výkyvy na vysoko volatilnom trhu – tvorba je ideálna pre začiatočníkov.

2. Cieľová cena NEO

Hovorili sme o tom, že investičný plán je rozumný nápad, a preto má zmysel, že pridanie cieľovej ceny NEO je rozumná stratégia.

Ak chcete ďalej vysvetliť, ak ste kúpili NEO za 15,15 USD s vidinou dvojnásobného zvýšenia investícií, bude potrebné, aby hodnota digitálnej meny vzrástla na 30,30 USD. Ak by ste teda chceli štvornásobne zvýšiť rovnakú investíciu, NEO by muselo stúpnuť na cenu 60,60 USD.

Aj keď by to mohlo znieť trochu nepravdepodobne – hodnota tejto konkrétnej digitálnej meny sa zmenila z hodnoty 0,18 USD v roku 2016 na historické maximum 191,00 USD v roku 2018. To ukazuje, že štvornásobná investícia je koniec koncov úplne možná.

3. Zvážte pravidelné investície

Ako je teraz úplne zrejmé, kryptomeny sa môžu pohybovať v cenách o obrovské množstvo.

S ohľadom na to by ste mali uvažovať o zahrnutí pravidelných investícií do svojho plánu, keď zvažujete, ako kúpiť NEO.

Namiesto toho, aby ste svoje celoživotné úspory zaorali na nákup kryptomien – odporúčame pravidelne investovať malé sumy. Takto budujte svoje portfólio averzným spôsobom k riziku.

Niektorí ľudia sa rozhodnú kúpiť NEO mesačne alebo týždenne. To vám umožní rozšíriť vašu zbierku kryptomien bez toho, aby ste zakaždým riskovali príliš veľa peňazí.

Ako sme sa zmienili, eToro vám poskytuje pohodlie nákupu NEO a akejkoľvek inej digitálnej meny už od 25 dolárov. Vďaka tomu nemusíte do svojho investičného plánu pridávať pravidelné sumy.

Krok 3: Otvorte si účet sprostredkovateľa NEO

Tí z vás, ktorí obchodovali s komoditami, akciami alebo devízami, si všimnú, že otvorenie účtu brokera NEO je rovnaká rutina. Prejdite na web kryptomeny podľa vášho výberu a vyhľadajte tlačidlo „zaregistrovať sa“ alebo „pripojiť sa teraz“.

Teraz samozrejme musíte online brokerovi povedať, kto ste. Do príslušných polí zadajte požadované údaje. Spravidla to bude vaše celé meno, adresa, telefónne číslo, e-mail a dátum narodenia.

Ďalej budete vyzvaní, aby ste poskytli dôkaz o tom, kto ste, takže jednoducho nahrajte jasnú kópiu pasu alebo vodičského preukazu. Budete tiež požiadaní o zaslanie dokladu o svojej adrese, ktorým môže byť zvyčajne úradný list vydaný vládou, výpis z bankového účtu alebo účet za energie z posledných 3 mesiacov..

Všetko uvedené je štandardom u všetkých regulovaných kryptografických sprostredkovateľov podľa pravidiel KYC (s cieľom zabrániť finančnej kriminalite).

S ohľadom na riziko opakovania sa radšej než kedykoľvek riskovať svoj kapitál na neregulovanej burze, radšej sa prihláste iba u licencovaného brokera. Je to preto, že stovky stinných poskytovateľov online čakajú na podvod na nič netušiacich investorov.

Ak si stále nie ste istí, ako bezpečne kúpiť NEO – prostredníctvom e-shopu eToro nie je nič ťažké vymyslieť. Online sprostredkovateľ je regulovaný a slúži viac ako 13 miliónom klientov.

Nielen to, ale aj tam, kde niektorým platformám trvá spracovanie dokladov totožnosti niekoľko dní – eToro využíva moderné automatizované technológie, čo znamená, že NEO si zvyčajne môžete kúpiť do niekoľkých minút od vloženia.

Krok 4: Vložte niektoré prostriedky

Keď už ste sa ubezpečili, že váš spôsob platby je kompatibilný s krypto platformou, ktorú ste si vybrali, môžete vyraziť.

Ako takú môžete začať svoju cestu vložením peňazí na svoj účet a zakúpením NEO. Najpohodlnejším a najrýchlejším spôsobom, ako to dosiahnuť, je nepochybne kreditná / debetná karta alebo elektronická peňaženka.

Uskutočnenie vkladu je prechádzka v parku na eToro., Na tejto platforme si môžete NEO kúpiť pomocou rôznych metód, ako sú Mastercard, Visa, Paypal, Neteller, Skrill a ďalšie..

eToro akceptuje aj bankové prevody, ale ak vás zaujíma, ako okamžite kúpiť NEO – to nie je spôsob, ako to urobiť. Čistenie bankových drôtov koniec koncov trvá niekoľko dní.

Takmer všetci online makléri stanovia minimálnu výšku vkladu. Táto príručka Ako nakupovať NEO zistila, že minimálny vklad požadovaný od maklérov sa môže pohybovať od ničoho do stoviek dolárov.

Regulovaný maklér eToro opäť žiada iba minimálny vklad 200 dolárov a NEO si môžete kúpiť od 25 dolárov vyššie!

Krok 5: Nastavte obchodnú objednávku

Teraz, keď ste dokončili kroky 1 až 4, môžete pokračovať a nastaviť obchodnú objednávku na nákup NEO.

Táto objednávka informuje poskytovateľa kryptomeny o tom, kde ste s NEO a ako by mal broker postupovať.

Zoznámte sa so zoznamom najčastejšie používaných príkazov pri nákupe digitálnych mien.

1. Kúpiť objednávku

Počnúc objednávkou „kúpiť“ – toto bude objednávka, ktorú budete najviac používať pri zvažovaní, ako kúpiť NEO.

Ak máte pocit, že cena NEO coinov vzrastie – to predstavuje nákupná objednávka.

Ak platforma ponúka možnosť „krátkeho predaja“, môžete získať zisky zo straty hodnoty NEO jednoduchým vytvorením predajnej objednávky.

2. Limit alebo trhová objednávka

Ako viete, veľa investorov využíva krátkodobé cenové posuny kryptomien. Pozrime sa teda na „limitné“ a „trhové“ objednávky.

Ak ste spokojní s cenou ponúkanou pre NEO – urobte „trhovú objednávku“ so svojím online maklérom. Platforma vykoná túto objednávku okamžite, čo znamená, že si môžete NEO kúpiť za túto cenu.

Vzhľadom na povahu ponuky a dopytu bude takmer vždy existovať rozdiel medzi cenou, ktorá sa zobrazí pri zadaní objednávky, a cenou, ktorú získate. Zvyčajne to nie je dôležité, napríklad posun z 15,00 na 14,99 alebo 15,01 dolárov.

Pokiaľ ide o „limitnú“ objednávku, môžete byť konkrétnejší s cenou, za ktorú chcete vstúpiť na trh NEO..

Nižšie uvádzame príklad použitia limitnej objednávky:

 • Cena NEO je 15,50 dolárov – ale nezaujíma vás to, kým nedosiahne 16,00 dolárov
 • Zadáte objednávku s limitom 16,00 USD
 • Ak hodnota NEO stúpne na 16,00 USD – online sprostredkovateľ vykoná vašu objednávku
 • Ak to neurobíte, vaša pozícia zostane nevyriešená, kým buď a) ju nezrušíte alebo b) nedosiahnete svoj cenový cieľ

Ako je zrejmé, trhová objednávka je rýchla objednávka bez ozdôb, takže pre nováčikov je jednoduchá. Limitované objednávky vám umožňujú kúpiť NEO za vami zvolenú cenu.

3. Vklad

Zakaždým, keď zadáte objednávku na nákup NEO, váš maklér bude musieť vedieť, koľko chcete vložiť, aby bolo možné uskutočniť objednávku. Inými slovami, koľko NEO by ste chceli kúpiť / predať?

Ako sme už spomenuli, investovanie málo a často je rozumnou voľbou pre začiatočníkov a vynikajúcim spôsobom, ako vybudovať svoje portfólio kryptomien.

Na eToro nemusíte pri nákupe NEO hádzať chumáče peňazí, pretože zakaždým môžete investovať iba od 25 dolárov. Vďaka tomu je stratégia pravidelných investícií dosiahnuteľná pri učení sa povrazu.

4. Potvrďte objednávku

Ak ste radi, že informácie zadané v predchádzajúcich krokoch sú správne, môžete svoju voľbu potvrdiť pomocou platformy.

Teraz bude sprostredkovateľ vybavovať vaše objednávky, ako napríklad nákup / predaj, limit / trh – samozrejme pri vami vybranej výške vkladu.

Po vykonaní objednávky budú vaše novo zakúpené mince NEO pridané do vášho portfólia eToro.

Krok 6: Uloženie vášho NEO

Na tejto stránke sme sa niekoľkokrát dotkli úložného priestoru, hlavne preto, že je to dôležitý faktor pri uvažovaní o tom, ako kúpiť NEO.

Na rozdiel od fiat mien, ktorými platíme účty, sú digitálne meny vedené v decentralizovanej knihe. Ako sme už povedali, pokiaľ ide o online ukladanie vašich NEO coinov, môžete tak urobiť prostredníctvom burzy kryptomien alebo sprostredkovateľa.

Znovu opakujem, aj keď to tak nie je vždy – väčšina priestorov na výmenu kryptomien nepodlieha pravidlu žiadneho regulačného orgánu..

To znamená nielen to, že odovzdávate svoje peniaze potenciálne pochybnej spoločnosti, ale tiež to znamená, že budete pravdepodobne nútení ukladať svoje vlastné digitálne mince do osobnej kryptopeňaženky.

To môže ponechať investorov pomerne zraniteľných voči krádeži. Alternatívne eToro ochotne uschová vaše NEO coiny bezpečným spôsobom bez ďalších poplatkov.

Populárny online sprostredkovateľ je regulovaný spoločnosťami ASIC (Austrália), FCA (Spojené kráľovstvo) a CySEC (Cyprus). Nielen to, ale eToro je zaregistrovaný aj vo FINRA (USA).

Krok 7: Predaj vášho NEO

Zjavným cieľom pri rozhodovaní o kúpe NEO je, že ho neskôr predáte za viac, ako ste pôvodne zaplatili – a teda so ziskom..

Zmienili sme sa, že je oveľa pohodlnejšie nakupovať NEO prostredníctvom regulovaného brokera, ale je to tiež najjednoduchšia a najbezpečnejšia cesta, pokiaľ ide o predaj vašich digitálnych mien..

Koniec koncov, klienti často musia skákať cez pár obručí, aby predali kryptomeny prostredníctvom búrz. Pravdepodobne by ste boli požiadaní, aby ste vymenili svoje NEO za kryptomenu ako Bitcoin za poplatok za túto službu. Ďalej budete musieť požiadať o výber a postupovať podľa pokynov.

Keď je čas inkasovať na eToro, stačí sa prihlásiť a rozhodnúť sa predať svoje NEO coiny. Hotovosť bude odoslaná na váš pôvodný spôsob platby podľa KYC.

Ďalšie spôsoby nákupu NEO v roku 2021

Ďalej nájdete zoznam alternatívnych spôsobov nákupu NEO.

1. Kúpte si debetnú kartu NEO

Debetné karty sú dobre známe tým, že sú rýchle a bezpečné a často sa používajú na online nakupovanie. NEO si môžete kúpiť aj pomocou debetnej karty.

Všetko, čo musíte urobiť, je zadať údaje o svojej debetnej karte u svojho online brokera s počtom NEO coinov, ktoré chcete kúpiť. Ak chcete na eToro inkasovať, stlačte predaj a výťažok môže byť odoslaný späť na rovnakú debetnú kartu.

2. Kúpte si kreditnú kartu NEO

Ako eToro, NEO si môžete kúpiť aj prostredníctvom kreditnej karty, ak si prajete.

Je dôležité si uvedomiť, že mnoho poskytovateľov kreditných kariet účtuje pri použití vašej karty v sprostredkovateľskej platforme online „poplatok za hotovostnú zálohu“. Je to tak aj v prípade, že pomocou kreditnej karty vyberáte hotovosť z bankomatu alebo na stránkach s hazardnými hrami.

Zistili sme, že tento poplatok sa zvyčajne pohybuje medzi 3% a 5%, preto sa vždy informujte pred uskutočnením nákupu.

3. Kúpte si NEO Paypal

Aj keď len málo online sprostredkovateľov vám umožňuje nakupovať NEO prostredníctvom služby Paypal, eToro to umožňuje. Nielen to, ale platforma akceptuje rôzne ďalšie elektronické peňaženky ako Neteller a Skrill.

PayPal je po celom svete známy svojou rýchlosťou a pohodlím, nehovoriac o bezpečnosti.

4. NEO bankomat

Po celom svete sú rozmiestnené bankomaty s kryptomenami, ktoré vám umožňujú vkladať do automatu fiat hotovosť výmenou za digitálne meny.

Náš sprievodca zistil, že NEO zatiaľ nie je k dispozícii v krypto bankomatoch. Napriek tomu si tieto stroje môžu v niektorých prípadoch účtovať viac ako 20% – preto zistíme, že eToro vždy vyhráva z dôvodu pohodlia a nákladov..

Ako nakupovať NEO 2021 – Verdikt

investovanie do NEO

V tomto sprievodcovi pre začiatočníkov, ako nakupovať NEO, sme sa oboznámili s podrobnosťami toho, čo potrebujete vedieť. Od úplných základov až po poplatky, stratégie a hľadanie dôveryhodného sprostredkovateľa.

Myslíme si, že či už ste skúsení alebo úplní nováčikovia vo svete digitálnych mien – držať sa regulovaného poskytovateľa je prvoradé.

eToro ponúka ochranu regulácie, ľahko sa orientuje na webových stránkach a NEO si môžete kúpiť bez provízie. Existuje veľké množstvo akceptovaných spôsobov platby. Môžete sa zaregistrovať, vložiť prostriedky a kúpiť NEO za menej ako 10 minút.

eToro – najlepší sprostredkovateľ nákupu NEO

sprostredkovateľ etoro

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Časté otázky

Aké ľahké je kúpiť NEO?

Super ľahké. Zaregistrujte sa u brokera ako eToro. Vložte 200 dolárov, vykonajte objednávku a nakupujte NEO od minimálne 25 dolárov vyššie.

Aký je najbezpečnejší spôsob nákupu NEO?

Najbezpečnejším spôsobom, ako kúpiť NEO, je prostredníctvom regulovaného brokera, ako je eToro. Platformu regulujú rešpektované organizácie ako FCA, ASIC a CySEC. Je tiež registrovaná u spoločnosti FINRA v USA.

Môžem kúpiť 100 dolárov NEO?

Áno môžeš. Ak ste začiatočník, odporúčame vám investovať malé sumy. Na eToro môžete začať od 25 dolárov

Môžete prísť o peniaze na NEO?

Áno, ako môžete pri akomkoľvek finančnom majetku. Ak správne predvídate budúcu cenu NEO, dosiahnete zisk. Ak tak neurobíte, prídete o peniaze. Nikdy nevkladajte viac, ako si môžete reálne dovoliť.

Čo najviac NEO stálo za to?

Hodnota najviac NEO, ktorá kedy stála, je 191 dolárov, ktoré dosiahla v januári 2018.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector