Ako nakupovať Stellar – Sprievodca pre začiatočníkov 2021

Ako kúpiť Stellar XLM: Sprievodca krok za krokom

Ľudia nakupujúci kryptomeny v roku 2021 sú veľmi rozšírení a ľahší ako kedykoľvek predtým. Najmä Stellar je od svojho uvedenia na trh v roku 2014 pevne usadený v 15 najpopulárnejších digitálnych minciach.

Ste nadšení z nákupu Stellar pre seba, ale nie ste si istí, ako to funguje? Zostaňte presne tam, kde ste.

V tomto Ako nakupovať Stellar – Sprievodca pre začiatočníkov sa venujeme podrobnostiam nákupu tejto digitálnej meny. Patria sem potenciálne sprostredkovateľské poplatky, ktoré si musíte dávať pozor, populárne investičné plány – a ako nájsť dobrú krypto platformu na nákup Stellar ešte dnes!

Kúpte si Stellar za 5 krokov

Ak chcete kúpiť XLM, prvým krokom je otvorenie účtu s regulovanou burzou, depozit finančných prostriedkov, výber Stellar XLM zo zoznamu obchodných platforiem a nakoniec kontrola. & Potvrďte, že do vašej Peňaženky boli pridané Stellar XLM tokeny.

Zostavili sme rýchly päťstupňový zoznam, ktorý vám umožní ihneď kúpiť Stellar:

Krok 1: Prejdite k regulovanému krypto brokerovi a zaregistrujte sa

Krok 2: Financovajte svoj novootvorený účet

Krok 3: Vyhľadajte dostupné kryptomeny pre Stellar (XLM) a potvrďte

Krok 4: Rozhodnite sa, koľko chcete kúpiť, a zadajte hodnotu.

Krok 5: Potvrďte objednávku – vaše mince Stellar Lumens budú pridané do vašej peňaženky

Krok 1: Vyberte si Online Stellar Broker alebo Exchange


Online brokerov sme si spomenuli v našom 5-krokovom registračnom sprievodcovi, ale Stellar si môžete kúpiť aj prostredníctvom burzy kryptomien.

Ak kupujete kryptomeny prostredníctvom kryptoburzy tretích strán, pravdepodobne budete môcť vymeniť digitálnu menu ako Litecoin, Bitcoin Cash alebo Ripple za Stellar.

Rozhodujúce však je, že vyššie uvedené výmeny sú často neregulované priestory. Tento nedostatok regulácie zjavne otvára dvere rizika pri kúpe Stellar.

Ďalej už budete musieť vlastniť digitálnu menu, pretože väčšina z týchto búrz nepodporuje vklady v reálnom čase debetnými / kreditnými kartami a elektronickou peňaženkou atď..

Naopak, vybraný počet online sprostredkovateľov ponúka pohodlie prostredníctvom hromadných okamžite spracovaných platobných platieb – nehovoriac o bezpečnostnej kotve plne regulovaného stavu.

Ďalej preto nájdete niekoľko tipov, ako nájsť vhodnú online platformu na nákup hviezdnych lúmenov.

Nariadenia

Reguláciu sme spomenuli v časti vyššie, pretože ide o zásadnú súčasť hľadania bezpečného a dôveryhodného miesta na kúpu Stellar. Existuje veľa nenápadných online sprostredkovateľov a búrz – takže postupujte opatrne.

Ďalej, ak sa rozhodnete kúpiť svoje digitálne coiny od neregulovaného subjektu, mali by ste si uvedomiť, že to znamená starostlivosť o váš súkromný kľúč (heslo) a kryptopeňaženku. Toto nie je povinné povedzme, je to len to, že by ste nechceli nechať svoj Stellar uložený na platforme, ktorá sa nestará o licencovanie..

Príbehy hackerov kryptomeny alebo ľudí zabúdajúcich na svoje dôležité detaily súkromných kľúčov navyše nie sú ničím neslýchaným. Bez ochrany regulácie ste v tom sami.

Našťastie populárny sprostredkovateľ eToro je regulovaná v niekoľkých jurisdikciách – čo vám umožňuje nakupovať Stellar priamo a bezpečným spôsobom.

Platforma je držiteľom licencií od FCA, CySEC a ASIC. Klienti z USA sú navyše chránení pomocou FINRA. Po zakúpení hviezdnych lúmenov na eToro vám regulovaný maklér uschová mince.

spôsob platby

Ak hľadáte miesto, kde si môžete kúpiť Stellar, nemali by vás znepokojovať spôsoby platby. Drvivá väčšina regulovaných poskytovateľov kryptomien prijíma nepreberné množstvo druhov platieb.

V začiatkoch bol bankový prevod často jediným spôsobom, ako vložiť a kúpiť Stellar, a na burze, ktorá v tom čase nebola viazaná predpismi. Ako pravdepodobne viete, znamenalo to čakacie obdobie dní, ak nie týždňov.

Rýchly posun vpred do roku 2021 a proces nákupu Stellar je pohodlný a oveľa ľahší pre začiatočníkov. eToro vám napríklad umožní vkladať prostriedky na váš účet pomocou rôznych platobných metód. Patria sem bezpečné a pohodlné elektronické peňaženky ako Skrill, PayPal a Neteller, ako aj debetné / kreditné karty.

Poplatky a provízie

Poskytovatelia kryptomien online, ako každá finančná služba, si musia zarobiť nejaké peniaze. Poskytujú koniec koncov prístup na trhy. Vyššie uvedený zisk je zabezpečený účtovaním poplatkov a provízií pri kúpe Stellar.

Každý a každý krypto broker bude účtovať rôzne poplatky, rôznymi spôsobmi. Náš sprievodca Ako nakupovať Stellar zistil, že poplatky sú zvyčajne variabilné a zakladajú sa na percentách z vašej objednávky.

Pre príklad, ak by ste sa zaregistrovali na krypto platforme Coinbase – každý obchod by vás stál províziu 1,49%.

Pre ďalšie objasnenie, ak by ste zadali svoju pozíciu Stellar na nákupe na 1 000 dolárov, zaplatili by ste 14,90 dolárov. Ak by vaše mince XLM mali v čase inkasa hodnotu 1 800 dolárov, zodpovedali by ste za ďalších 1,49% – čo predstavuje 26,82 dolárov (1,49% z 1 800 dolárov).

Nižšie uvádzame praktický príklad toho, ako môže byť váš poplatok za nákup Stellar ovplyvnený týmto poplatkom:

 • Na Stellar vytvoríte objednávku na kúpu 500 dolárov
 • Zaplatíte Coinbase spomínaný 1,49% poplatok vo výške 7,45 USD
 • Pri predaji vašich XLM mincí sú v hodnote 620 dolárov – čo predstavuje 9,23 dolárov
 • V našom príklade ste zaplatili províziu 16,68 USD – jednoducho za vstup a výstup z trhu

Aj keď súhlasíme, 1,49% je lepších ako 20% – tieto malé poplatky sa zvyšujú. Ak by ste predsa len zadali Stellar objednávku v hodnote 10 000 dolárov, museli by ste zaplatiť ohromnú províziu vo výške 149 dolárov. Rovnaká platforma ďalej účtuje klientom 3,99% zo všetkých vkladov na debetných kartách.

Keď uvažujete o tom, ako kúpiť Stellar na eToro, budete musieť zohľadniť iba poplatok vo výške 0,5% poplatku za vklad. Účtuje sa to iba v prípade, že financujete svoj účet v inej mene ako amerických dolároch. Pokiaľ ide o obchodné provízie, spoločnosť eToro to neúčtuje na žiadnom zo svojich trhov.

Ďalšie dôležité faktory

Ako môžete vidieť z nášho vyššie uvedeného príkladu, poplatky a provízie sa môžu čoskoro zahryznúť do vašich ziskov, pokiaľ nie ste opatrní.

Pretože žiadni dvaja online sprostredkovatelia nie sú rovnakí – aby ste mali predstavu o tom, čo môžete čakať, vymenovali sme niekoľko ďalších faktorov, na ktoré si treba dávať pozor.

 • Užívateľská prívetivosť: Pri kúpe Stellar je nevyhnutná ľahká navigácia na platforme. Tí najlepší makléri urobia z zadávania objednávok a prístupu k vášmu účtu proces bez stresu od začiatku do konca.
 • Minimálna investícia: Je dôležité urobiť si domácu úlohu a skontrolovať, aké sú minimálne investície do nákupu Stellar. Niektorí sprostredkovatelia môžu na začiatok vyžadovať až 250 dolárov. Zatiaľ čo u sprostredkovateľa priateľského k začiatočníkom eToro si môžete kúpiť mince Stellar Lumens za minimálne 25 dolárov – čo je dosiahnuteľné pre väčšinu nováčikov.
 • Skladovanie: Čoskoro sa chystáme podrobne skladovať. Je to však kľúčový faktor pri rozhodovaní, kde kúpiť Stellar. Mnoho platforiem trvá na tom, aby ste si uložili svoju osobnú kryptopeňaženku – čo je, ako sme už povedali, pre začiatočníkov skľučujúca. Keď si kúpite Stellar na eToro, sprostredkovateľ vám vaše digitálne mince uloží do regulovaného priestoru.

Krok 2: Vytvorte investičný plán

kúpiť hviezdny xlm, hviezdny cenový graf

Rovnako ako v prípade všetkého, čo sa týka vašich ťažko zarobených peňazí, odporúča sa prísť s investičným plánom predtým, ako sa rozhodnete kúpiť Stellar.

Trh s kryptomenami je obzvlášť nestabilný, preto vám chceme dať čo najlepší štart. V tejto súvislosti sme vytvorili zoznam nápadov na investičné plány, ktoré by ste mohli chcieť zahrnúť do našej vlastnej stratégie pri online nakupovaní Stellar Lumens..

Dlhodobé alebo krátkodobé

Keď nastane čas na kúpu Stellar – vidíte, že sa z vás stáva dlhodobý alebo krátkodobý investor?

Najprv malé vysvetlenie toho, ako nakúpiť Stellar v krátkodobom horizonte. Tento investičný plán sa zameriava na zisky z krátkodobého kolísania cien príslušnej digitálnej meny.

To sa dosiahne nákupom mincí XLM a následným vyplatením v priebehu niekoľkých minút, dní alebo niekedy týždňov – samozrejme v závislosti od sentimentu Stellar na trhu..

Hovorili sme o výkyvoch cien hviezd – zvážte, že hodnota týchto digitálnych mien sa môže meniť dvojcifernými hodnotami. Ako si dokážete predstaviť, tí, ktorí sa odvážia odvážne odolať volatilite trhu, môžu skutočne prosperovať, ak sa urobia správne.

Teraz sa pozrime na to, ako nakupovať hviezdne z dlhodobého hľadiska. Ak sa vám namiesto toho páči myšlienka byť pri nákupe digitálnych mien o niečo menej aktívny – potom môže byť vhodnejšia stratégia nákupu a podržania.

Nielen to, ale je to ideálne riešenie pre tých, ktorým sa nepáči myšlienka minúť svoj kapitál v takom nepredvídateľnom priestore, pretože sa nemusíte obávať krátkodobých pohybov cien..

Tento investičný plán spočíva v zadržaní vašej Stellar až do času, keď budete chcieť vyplatiť peniaze. Môže to byť niekoľko mesiacov alebo dokonca rokov. Cieľom je napriek tomu predať vašu investíciu Stellar za viac, ako ste pôvodne zaplatili, čo vedie k zisku.

Cieľová hviezdna cena

Aj keď je to voliteľné, veľa investorov sa rozhodne využiť cieľovú cenovú stratégiu Stellar na nákup kryptomeny.

Pre ďalšiu ilustráciu, ak chcete svoju hviezdnu investíciu zdvojnásobiť – hodnota kryptomien by musela stúpnuť dvojnásobne. Ak si teda kúpite dielo za 0,20 USD, bolo by potrebné zvýšiť ho na 0,40 USD. Aby sa vaša investícia strojnásobila, bude potrebné zvýšiť z 0,20 USD na 0,60 USD – atď.

Akokoľvek to znie nepravdepodobne, nezabudnite na nasledujúce skutočnosti:

 • V roku 2018 Stellar dosiahol historické maximum 0,89 USD
 • O 4 roky skôr zaznamenala digitálna mena minimá vo výške 0,002 USD, teda menej ako cent
 • To je štvorročný nárast o viac ako 44 000%!

Vyššie uvedené naznačuje, aký nestabilný je trh v skutočnosti. Mnoho z tých, ktorí by sa držali a následne inkasovali Stellar, by dosiahli slušný zisk.

Zvážte pravidelné investície

Ak ste začiatočník alebo ste v oblasti kryptomien ešte len začiatočníkom – mali by ste zvážiť pravidelné investície do nákupu Stellar.

Vďaka častej investícii spravovateľných súm môžete znížiť riziko vo vysoko nepredvídateľnom prostredí – a zároveň rozšíriť svoje portfólio..

Mnoho ľudí napríklad začleňuje do svojho dlhodobého strategického plánu pravidelné investície, ktoré sa majú robiť týždenne alebo mesačne. Takto môžete sledovať svoje financie, najmä ak ste nováčikom.

Sociálna obchodná platforma eToro vám umožní kúpiť Stellar už od 25 dolárov. To by malo byť pre väčšinu ľudí celkom dosiahnuteľné a je to skvelý spôsob, ako vybudovať svoje portfólio kryptomien.

Zvážili by ste investíciu do Stellar XLM?

Krok 3: Otvorte si účet Stellar Broker

Teraz, keď ste sa rozhodli, ktorú platformu chcete použiť na kúpu Stellar – môžete prejsť na webovú stránku a zaregistrovať sa.

Odkaz na registráciu na väčšine platforiem je ľahké nájsť. Ak ste obchodovali na forexe a podobne skôr, bude táto časť okamžite rozpoznateľná.

Začnete vyplnením formulára obsahujúceho vaše celé meno, adresu bydliska, e-mailovú adresu a telefónne číslo. Regulovaní makléri budú potom pred zakúpením Stellar vyžadovať kópiu vášho preukazu totožnosti s fotografiou – vzťahuje sa to na váš pas alebo vodičský preukaz.

Doklad o adrese, ktorú požadujete, môže byť vo forme pomerne nedávneho účtu za energie, bankového výpisu alebo vládneho daňového listu. Vyššie uvedený dôkaz totožnosti je bežnou praxou pri nakupovaní Stellar online, čo je dané prísnou reguláciou zabraňujúcou finančnej kriminalite.

Je potrebné povedať, že niektorým online sprostredkovateľom bude overenie vašich dokladov totožnosti trvať až týždeň.

Na druhej strane eToro využíva modernú technológiu automatizovaného overovania ID. Stellar si teda budete môcť kúpiť už od 25 dolárov – a čo je najlepšie, do 10 minút od registrácie!

Krok 4: Vložte niektoré prostriedky

Potom, čo sa ubezpečíte, že váš online broker podľa vášho výberu akceptuje vami preferovaný spôsob platby – môžete vložiť nejaké prostriedky na svoj nový účet.

Odporúča sa použiť najrýchlejší a najpohodlnejší spôsob platby, ktorý ponúkate. Napríklad bankové prevody môžu váš nákup Stellar oddialiť o niekoľko dní.

eToro podporuje rýchle a bezpečné vklady z debetných / kreditných kariet, ako sú Maestro, Mastercard a Visa. Pokiaľ ide o elektronické peňaženky, môžete si vybrať zo služieb Neteller, PayPal a Skrill. Všetky tieto metódy sú pohodlné a bezpečné.

Krok 5: Nastavte obchodnú objednávku

obchodovanie s hviezdnym XLM

Keď ste na svoj účet vložili prostriedky s minimálnym požadovaným vkladom – môžete si kúpiť Stellar.

Samozrejme, najskôr musíte povedať svojmu sprostredkovateľovi, aká je vaša pozícia v Stellar. Zjednodušene, – veríte tomu, že cena stúpne alebo poklesne?

Ak to chcete urobiť, musíte vytvoriť objednávku. Ak ste predtým obchodovali, tento proces dobre poznáte. Ak ste nováčikom vo svete kryptomien, nebojte sa, vytvorili sme pre vás zoznam užitočných objednávok.

Kúpiť objednávku

Aj keď sa zdá byť zrejmé, „nákupná objednávka“ je objednávka typu „go-to“, keď uvažujete o tom, ako kúpiť Stellar. Táto objednávka vám umožňuje prístup na trh v prvom rade.

Rozhodujúce je, že ak máte pocit, že cena digitálnej meny vzrastie – všetko, čo musíte urobiť, je zadať objednávku na platforme XLM..

Limit alebo trhový príkaz

Povedali sme vám, že hodnota spoločnosti Stellar a akéhokoľvek iného finančného aktíva sa zvyšuje a znižuje v sekundových intervaloch. To je dôležité, pretože sa budete snažiť dosiahnuť zisky z cenových posunov – vstupu a výstupu z trhu v pravý čas.

Začnime najjednoduchšou z týchto dvoch objednávok, „trhovou objednávkou“.

Ak vám bude pri kúpe Stellar uvedená cena, ktorá sa vám páči, mali by ste vytvoriť trhovú objednávku. Váš online sprostredkovateľ vykoná objednávku okamžite.

Z dôvodu vyššie uvedených cenových posunov môžete svoju objednávku umiestniť na 0,1750 USD. V zlomku sekundy však bude potrebné vykonať túto objednávku, táto cena sa môže posunúť na 0,1752 USD alebo 0,1748 USD. To je vzhľadom na povahu ponuky a dopytu úplne nevyhnutné.

Pokiaľ ide o „limitné“ objednávky, táto objednávka vám umožňuje zvoliť si vlastnú cenu, za ktorú vstúpite na hviezdny trh.

Poďme si vyčistiť hmlu pomocou rýchleho príkladu:

 • Dajme si hypotézu, že Stellar má hodnotu 0,20 USD – nechcete ho kupovať, kým nedosiahne 0,21 USD
 • Z tohto dôvodu zadáte limitnú objednávku na 0,21 USD
 • Kedy alebo či sa kryptomena zvýši na vašu cieľovú cenu – broker vykoná vašu objednávku
 • Táto objednávka zostáva v platnosti, kým danú objednávku nezrušíte alebo kým Stellar nedosiahne 0,21 USD

Ako vidíte, obe objednávky sú veľmi užitočné. Zatiaľ čo trhové objednávky sú z dôvodu jednoduchosti vhodné pre začiatočníkov – limitné objednávky sú užitočné pri vstupe na trh Stellar za konkrétnu cenu..

Vklad

Pri zadávaní objednávky online brokerom Stellar musíte špecifikovať svoj vklad. Inými slovami, koľko peňazí ste ochotní alebo schopní riskovať?

Výška vkladu závisí výlučne od vášho rozhodnutia a závisí od vašej osobnej situácie. S týmto textom je vhodné začať od malého. To platí najmä v prípade, že ste v oblasti nákupu kryptomien úplný nováčik.

Zjednodušene povedané, namiesto investovania celého rozpočtu do nákupu Stellar – začnite splnením minimálnych požiadaviek.

Na eToro si opäť môžete kúpiť Stellar od 25 dolárov a viac. Je to skvelý spôsob, ako neustále zostavovať svoje mince XLM bez toho, aby ste rozbili bank.

Potvrdiť objednávku

Ak ste spokojní so svojimi predpoveďami, objednávkami a vkladmi – môžete kliknúť na potvrdenie a pokračovať v nákupe Stellar.

Uvidíte, že akonáhle bude táto fáza dokončená, vaše kryptoaktíva boli pridané do vašej novej peňaženky online brokerov.

Krok 6: Uloženie vašej hviezdy

Pretože Stellar je digitálna mena, je samozrejmé, že kryptomeny je potrebné ukladať inak.

S ohľadom na to je veľa kryptomien uložených v decentralizovaných sieťach, ktoré sú založené na technológii blockchain.

Čo sa týka vašich osobných nákupov, všetky mince, ktoré si kúpite, sú uložené v kryptomene. Túto peňaženku je možné stiahnuť do počítača alebo mobilného telefónu.

Je dôležité poznamenať, že namiesto 4-ciferného hesla, ako je to v prípade bankového účtu, sú kryptomeny vybavené „súkromným kľúčom“, ktorý má zvyčajne viac ako 50 znakov..

Ukladaním vlastných digitálnych mien teda nezodpovedáte iba za svoj súkromný kľúč, ale aj za bezpečnosť svojej peňaženky. Akonáhle hacker získa prístup do vašej kryptopeňaženky, môžete pobozkať svoje Stellar Lumens na rozlúčku.

Ak vám to dalo strach – nebojte sa, môžete zvážiť aj inú možnosť. Ak sa zaregistrujete u moderného online brokera, ako je eToro, platforma pre vás vaše kryptomeny rada uloží..

eToro je regulované viacerými regulačnými orgánmi, čo vám poskytuje veľmi potrebnú bezpečnostnú sieť proti podvodníkom. To tiež vylučuje potrebu používať decentralizovanú peňaženku a dáva vám slobodu vyplácať peniaze za Stellar Lumens – kedykoľvek to uznáte za vhodné..

Sme pripravení sa do toho ponoriť Stellar XLM trh?

Krok 7: Predaj vašej Stellar

Dlhodobým alebo krátkodobým cieľom nákupu Stellar je dosiahnutie zisku. To sa dosiahne načasovaním trhu a predajom kryptomeny za viac, ako ste si ju kúpili.

Spomenuli sme kontrast medzi neregulovanými burzami a regulovanými maklérmi.

Avšak v mene prehľadnosti –

 • Ak sa zaregistrujete na kryptoburze, aby ste kúpili Stellar, pri inkasovaní budete pravdepodobne musieť najskôr skočiť cez niekoľko obručí.
 • Prvým krokom by bol prevod vašich kryptomien z vlastnej peňaženky do tej na burze.
 • Ďalším krokom je výmena vášho Stellar na fiat menu, napríklad za euro alebo americký dolár.
 • Za túto výmenu bude nepochybne zodpovedný poplatok.

Podľa vyššie uvedeného to môže byť ťažké a nákladné.

Pokiaľ ide o inkaso prostredníctvom populárneho poskytovateľa kryptomien eToro, proces prebieha takto –

 • Prihláste sa do svojho účtu
 • Kliknite na tlačidlo „predať“ vedľa Stellar vo vašom portfóliu.

To je všetko! Proces zvyčajne trvá niekoľko sekúnd od začiatku do konca. Najlepšie na všetkom je, že na eToro je bez provízie!

Ďalšie spôsoby nákupu Stellar v roku 2021

Prebrali sme základné informácie o tom, ako kúpiť Stellar. Poďme sa teraz pozrieť na niektoré ďalšie spôsoby nákupu populárnej digitálnej meny.

Kúpte si debetnú kartu Stellar

Debetná karta je populárny spôsob, ako bezpečne nakupovať online po celom svete. Nielen to, ale transakcie sú rýchle.

Z tohto dôvodu má zmysel kupovať Stellar pomocou debetnej karty. Ak chcete vyplatiť svoju investíciu Stellar, vaše prostriedky sa prevedú na pôvodnú kartu, ktorú ste použili.

Ak to pre vás znie ako najlepšia voľba, stačí zadať údaje o svojej debetnej karte a rozhodnúť sa, koľko nakúpite. Ako sme už povedali, na eToro môžete vložiť minimálnu sumu a kúpiť Stellar od 25 dolárov pomocou debetnej karty.

Kúpte si hviezdnu kreditnú kartu

Ak je platba kreditnou kartou na ceste kúpiť Stellar, je to akceptované aj na eToro.

Je dôležité skontrolovať u svojho poskytovateľa, či sú sprostredkovateľské transakcie klasifikované ako „poplatok v hotovosti“ – podobne ako výbery z bankomatov a vklady hazardných hier.

Zistili sme, že väčšina poskytovateľov kreditných kariet účtuje asi 3% z hodnoty.

Kúpte si Stellar Paypal

Vedeli ste, že Stellar si môžete kúpiť aj prostredníctvom služby PayPal? PayPal je bezpečný, super rýchly a pohodlný.

Ak chcete kúpiť Stellar cez PayPal, môžete tak ľahko urobiť prostredníctvom online brokera eToro. Platforma podporuje aj Neteller a Skrill – ďalšie dve populárne elektronické peňaženky.

Hviezdny bankomat

Náš „Ako nakupovať Stellar Guide“ zistil, že na celom svete existuje viac ako 13 000 bankomatov s kryptomenami.

Podstatné však je, že tieto stroje ešte špeciálne nepodporujú Stellar.

Ako nakupovať Stellar 2021 – Verdikt

Keď nastane čas, aby ste si kúpili Stellar, mali by ste sa cítiť istejšie v vedieť, ako na to.

Prvým cieľovým miestom je podpísanie zmluvy s rešpektovaným a regulovaným sprostredkovateľom. eToro tu svieti, pretože poskytovateľ kryptomeny je pod prísnym rozhodnutím rôznych orgánov vrátane FCA, ASIC a CySEC. Pre klientov z USA pochádza táto ochrana a integrita od regulačného orgánu FINRA.

Nielen to, ale nákupom Stellar cez eToro môžete okamžite vložiť prostriedky debetnou / kreditnou kartou a elektronickou peňaženkou a nebudete platiť vôbec žiadne obchodné provízie.

eToro – najlepší sprostredkovateľ nákupu Stellar XLM

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Časté otázky

Aké ľahké je kúpiť Stellar?

Kúpiť Stellar je neuveriteľne ľahké. Zaregistrujte sa u dôveryhodného online sprostredkovateľa, ktorý je držiteľom regulačnej licencie, vložte minimálnu požadovanú sumu a zadajte objednávku.

Aký je najbezpečnejší spôsob nákupu Stellar?

Najbezpečnejším spôsobom, ako kúpiť Stellar, je regulovaná krypto platforma. eToro je vynikajúci pre začiatočníkov. Maklér je bez provízie, registrovaný vo FINRA a regulovaný FCA, ASIC a CySEC.

Môžem si kúpiť Stellar za 100 dolárov?

Áno, Stellar si môžete kúpiť za 100 dolárov. Odporúčame začať s menšími sumami, napríklad 25 USD zakaždým. To je možné na užívateľsky prívetivej platforme eToro.

Môžete prísť o peniaze na Stellar??

Áno, na Stellar je možné stratiť peniaze, rovnako ako akékoľvek aktíva. Ak správne predvídate trh a umiestnite príslušnú objednávku – dosahujete zisky. Ak ste nesprávni – robíte stratu.

Čo je najviac, čo Stellar stál?

Najhviezdnejšia Stellar má hodnotu 0,89 USD, ktorá sa dosiahla v roku 2018.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map