Ako kúpiť Tezos v roku 2021: Sprievodca krok za krokom

Chcete skočiť priamo na odpoveď? Tezos môžete kúpiť na eToro.

Stále počúvajte o lieku Tezos a premýšľate, ako si ho môžete kúpiť? Prečítajte si nášho sprievodcu pre začiatočníkov, ako si ho kúpiť dnes!

Tezos je decentralizovaná sieť, podobne ako iné blockchainové platformy. V tejto digitálnej mene existuje veľa potenciálneho potenciálu. Projekt v súčasnosti dosahuje trhovú kapitalizáciu iba 2 miliardy dolárov.

Na rozdiel od niektorých digitálnych mien je táto schopná „vlastných zmien a doplnení“. Tým sa zníži potreba vidlice na dva samostatné blockchainy.

Ako taký, táto príručka Ako nakupovať Tezos vám poradí všetko, čo potrebujete vedieť. Budeme diskutovať o tom, ktorého brokera by ste mali zvážiť pri kúpe Tezosu, a o krokoch potrebných na zahájenie nákupu ešte dnes.

Chcete sa vzdelávať v tom, ako si kúpiť Tezos sami? Pokračuj v čítaní.

investujte do tezos

Ako kúpiť Tezos v 5 krokoch

Nižšie nájdete 5 krokov, ako kúpiť Tezos:

1. Zaregistrujte sa u online sprostredkovateľa, ktorý ponúka trh na Tezose

2. Vložte prostriedky na svoj nový účet

3. V rozbaľovacom zozname dostupných mincí vyberte Tezos (XTZ)

4. Zadajte množstvo Tezos, ktoré chcete kúpiť

5. Potvrďte, že informácie, ktoré ste zadali, sú správne – mince Tezos budú pridané do vášho portfólia.


V tejto príručke pre začiatočníkov podrobne uvádzame základy nákupu Tezosu z pohodlia domova. Patrí sem postup, ako si zvoliť online krypto brokera, a prípadné poplatky a provízie, ktoré je potrebné zvážiť.

Zastrešujeme tiež populárne investičné plány a spôsob, ako zadať objednávku na kúpu Tezosu averzným spôsobom.

Krok 1: Vyberte si online brokera alebo burzu Tezos

Ako je zrejmé z našej 5-krokovej ukážky – je vhodné vydať sa na svoje dobrodružstvo v oblasti kryptomeny prostredníctvom sprostredkovateľskej stránky.

Pripojením sa k platforme ako napr eToro Ak si chcete kúpiť Tezos, budete môcť nakupovať digitálne mince priamo.

Nielen to, ale môžete si byť istí, že investujete do kryptomeny v bezpečnom prostredí. Je to preto, že eToro je regulované viacerými regulačnými orgánmi.

Je dôležité si uvedomiť, že aj keď si môžete zvoliť nákup Tezosu na kryptoburze, najlepšie sa tomu vyhnúť, hlavne pre začiatočníkov.

Na výmeny tretích strán sa často nevzťahuje nijaké regulačné pravidlo. To znamená, že neexistuje žiadny orgán, ktorý by dohliadal na to, ako sa zaobchádza s klientmi.

Spomenuli sme, že eToro je regulované viacerými orgánmi. Patria sem FCA (Spojené kráľovstvo), CySEC (Cyprus), ASIC (Austrália). Sprostredkovateľa tiež schválila spoločnosť FINRA, regulátor finančných služieb v USA.

Dôležité faktory, ktoré je potrebné zvážiť pred výberom bitcoinovej burzy alebo brokera:

1. Nariadenie

Existujú stovky búrz a sprostredkovateľov tretích strán, kde si môžete kúpiť Tezos. Preto je rozumné držať sa tých, ktorí sú držiteľmi preukazu. Regulácia ochrany a bezpečnosti ponúkaná obchodníkom a investorom je na nezaplatenie.

Boli vytvorené regulačné orgány, ktoré udržujú online sprostredkovateľov v súlade a zabezpečujú, aby krypto platformy fungovali profesionálne. Nehovoriac o stanovení všeobecne uznávaných štandardov v starostlivosti o zákazníka a transparentnosti.

Neregulované výmeny sú náchylné na hackerstvo počítačovými zločincami, pričom niekedy prichádzajú o milióny.

Na druhej strane si môžete kúpiť Tezos z burzy a mince si uložiť sami do súkromnej kryptopeňaženky. Starať sa o svoje vlastné mince Tezos však môže znieť dosť jednoducho, prichádza však s veľkou zodpovednosťou.

Ak sa rozhodnete postarať sa o svoje vlastné kryptomeny, budete sa musieť starať o svoj zdĺhavý súkromný kľúč a záložné frázy. Kvôli rozšíreným hackerom v kryptomene sa veľa ľudí rozhodne zvoliť si poistené peňaženky. Nie všetci však majú nárok a pokrytie je obmedzené.

Na portáli eToro môžete kúpiť Tezos bez provízie – navyše ho pre vás uloží sprostredkovateľ vhodný pre začiatočníkov. Najlepšie zo všetkého – v bezpečnom a regulovanom priestore – zadarmo.

2. Spôsoby platby

Ak uvažujete o tom, ako kúpiť Tezos, nemali by ste mať problémy s platobnými metódami.

Ak ste sa v prvých rokoch zaujímali o kryptomeny, bankový prevod bol zvyčajne jedinou dostupnou možnosťou. Ako pravdepodobne viete, táto možnosť je vždy jednou z najpomalších platobných metód, ktoré makléri spracovávajú.

Na eToro môžete kúpiť Tezos rôznymi rýchlymi a užívateľsky príjemnými spôsobmi platby. Patria sem debetné a kreditné karty ako Maestro, Visa / Visa Electron a Mastercard.

Pokiaľ ide o elektronické peňaženky, platforma akceptuje Skrill, Klarna, PayPal, Skrill a Neteller. Všetky sú bezpečné a rýchle.

Tezos na eToro si môžete kúpiť aj vyššie uvedeným bankovým prevodom, ak vám neprekáža deň čakania na uskutočnenie nákupu.

3. Poplatky a provízie

Pred zakúpením produktu Tezos online sa odporúča, aby ste si boli plne vedomí akýchkoľvek potenciálnych provízií a poplatkov, ktoré sa od vás môžu očakávať.

Pretože maklér je spoločnosť ako každé iné, musí spoločnosť zarobiť peniaze, aby vám zabezpečila prístup na trhy digitálnej meny. Zvyčajne sa to dosiahne spoplatnením poplatkov, ktoré však nie sú drahé – vyhovujú všetkým.

Koniec koncov, potrebujete sprostredkovateľa pre prístup na trh Tezos a sprostredkovateľ potrebuje vašu firmu, aby udržal kolesá v pohybe.

Drvivá väčšina poskytovateľov kryptomeny online účtuje klientom percento z akejkoľvek veľkosti pozície vkladu, zatiaľ čo niektorí účtujú fixný poplatok.

Ponúkneme príklad variabilného percentuálneho poplatku za odstránenie hmly.

 • Krypto platforma Coinbase si účtuje poplatok 1,49% – pri vstupe a výstupe
 • Ak si teda zakúpite digitálne mince v hodnote 500 dolárov, budete musieť zaplatiť 7,45 dolárov
 • Ak by vaša pozícia bola 1 000 dolárov – poplatok Coinbase by bol 14,90 dolárov – a tak ďalej

Ak chcete zahmliť hmlu, nižšie uvidíte jednoduchý príklad toho, ako by tento samotný poplatok mohol ovplyvniť váš nákup Tezosu.

 • Zadáte objednávku Tezos na nákup vo výške 1 000 dolárov
 • Musíte zaplatiť Coinbase 1,49%, čo predstavuje 14,90 dolárov
 • Keď je čas vyplatiť peniaze, vaše XTS coiny majú hodnotu 2 000 dolárov
 • Preto musíte zaplatiť ďalších 1,49%, čo predstavuje 29,80 USD
 • Za nákup a predaj Tezosu v Coinbase ste zaplatili provízie vo výške 44,70 USD

Ako je zrejmé z nášho vyššie uvedeného príkladu, zatiaľ čo 1,49% znie nevýznamne – poplatky ako tento, čoskoro odhryznú vaše zisky.

Keby ste sa namiesto toho prihlásili na eToro v tomto scenári, ušetrili by ste na poplatkoch 44,70 USD. Dôvodom je, že tento populárny sprostredkovateľ ponúka 100% provízny spôsob nákupu Tezosu.

Niektoré platformy účtujú klientom poplatok za každý vklad. Napríklad na Coinbase je to 3,99%, ak financujete svoj účet prostredníctvom debetnej karty. V našom príklade vyššie by vás len vstup na trh stál 39,90 dolárov.

V prípade eToro je poplatok 0,5% za vklady, účtuje sa iba v prípade, že platíte v inej mene ako amerických dolároch..

4. Ďalšie dôležité faktory

Prešli sme vás základmi, ako nakupovať Tezos, ako sú regulácia, poplatky a spôsoby vkladu.

Aj napriek tomu však existuje niekoľko ďalších faktorov, o ktorých si myslíme, že stoja za zváženie pred registráciou u sprostredkovateľa.

Pozrime sa na niekoľko ďalších kľúčových metrík, na ktoré treba myslieť, keď uvažujeme o tom, ako kúpiť Tezos online.

 • Užívateľská prívetivosť: Za prioritu by sa malo považovať prihlásenie sa k online sprostredkovateľovi, ktorého webová stránka je pre vás ľahká. Ak je platforma priateľská k nováčikom, skúsenosti s rozhodnutím o kúpe Tezosu budú bezproblémové a bez stresu. Spoločnosť eToro je známa tým, že je ľahko použiteľná pre neskúsených investorov.
 • Minimálna investícia: Keď uvažujete o tom, ako kúpiť Tezos, mali by ste premýšľať o minimálnej investícii požadovanej online maklérom. Napríklad, ak ste vo svete volatilných kryptomien nováčikom, je nepravdepodobné, že bude minimum 500 dolárov realistickou voľbou. Na eToro si môžete kúpiť Tezos už od 25 dolárov!
 • Skladovanie: Keď uvažujete o tom, ako kúpiť Tezos, je veľmi dôležité zvážiť úložisko. Ako sme už spomenuli, ak ste v hre nováčikom – neregulovaným priestorom je najlepšie poskytnúť široké lôžko. Skvelým bezpečným miestom pre začiatočníkov je regulovaný broker eToro. Tu si môžete svoje mince kúpiť a uložiť v bezpečnom priestore podľa pravidiel regulácie.

Krok 2: Vytvorte investičný plán

Prevažná väčšina investorov, ktorí chcú kúpiť Tezos rozhodnúť sa prísť s investičným plánom. Ak si uvedomíte, aký nestabilný môže byť tento konkrétny trh, plán je rozumný nápad.

Aj keď investičný plán nie je pre začiatočníkov žiadnym nápadom, je užitočný aj pre skúsených investorov. Napokon, plánovanie je nevyhnutné.

Ak sa vám páči zvuk vytvárania investičného plánu na nákup spoločnosti Tezos, pozrite sa nižšie na niektoré informácie o bežne prijatých stratégiách.

1. Dlhodobé alebo krátkodobé

Keď uvažujete nad tým, ako kúpiť Tezos – myslíte si, že je pravdepodobné, že sa stanete dlhodobým alebo krátkodobým investorom?

Pre tých, ktorí to nevedia, krátkodobí investori do kryptomien kúpia Tezos a potom svoje mince predajú v priebehu niekoľkých minút, hodín alebo dní. Cieľom je využiť krátkodobé výkyvy cien a speňažiť ich, keď zistia príležitosť na zarobenie peňazí.

Tento konkrétny trh je vysoko volatilný, nehovoriac o špekulatívnych. Niektoré digitálne mince sa v skutočnosti zmenili za jediný týždeň až 5-násobne.

Stručne povedané, krátkodobí investori sa snažia dosiahnuť malý, ale častý zisk zo vstupu a výstupu z trhu v pravý čas. Ak teda dokážete správne špekulovať o smere hodnoty Tezosu, môžete urobiť poriadny zisk.

Môžete sa však tiež rozhodnúť pre dlhodobý investičný štýl na kúpu Tezosu. Známa ako stratégia nákupu a podržania – uvidíte, ako uskutočňujete nákup a držíte dané dielo.

Dlhodobí investori majú tendenciu držať sa svojich digitálnych mien týždne, mesiace alebo roky. Môže to byť pohodlnejšia voľba pre začiatočníkov, ktorí ešte úplne nerozumejú technickej a základnej analýze.

Dôvod je ten, že sa už nemusíte starať o krátkodobé cenové výkyvy, keď kupujete Tezos online.

2. Cieľová cena Tezos

Ďalšou stratégiou, ktorú môžete pridať do svojho investičného plánu, je „cieľová cena Tezosu“. Ak ste kryptomeny nikdy nenakupovali, možno nebudete vedieť, čo to znamená.

Na ďalšie vysvetlenie – predstavte si, že ste kúpili Tezos za 2,50 USD a chceli ste zdvojnásobiť svoju investíciu. Aby sa tak stalo, cena coinov by sa musela zvýšiť na 5 dolárov.

Ak by ste naopak chceli štvornásobne zvýšiť svoju investíciu, hodnota spoločnosti Tezos by mala stúpnuť na 10 dolárov.

Aj keď to znie nepravdepodobne, zvážte, že Tezos zaznamenal v decembri 2018 historické minimum 0,3504 USD. Následne, len o 2 roky neskôr, zaznamenala digitálna mena historické maximum 4,44 USD. To je zvýšenie ceny o viac ako tisíc percent.

3. Zvážte pravidelné investície

Nesmierne populárnou stratégiou pre ľudí na všetkých úrovniach kryptomeny sú pravidelné investície.

Ako je zrejmé, kryptomeny sa hodnota hodnoty dramaticky posúva o druhú. Je to všetko kvôli ponuke a dopytu na trhu.

Keď sa dozviete, ako nakupovať Tezos, pridanie pravidelných investícií do vášho plánu vám pomôže udržať vás na správnej ceste.

To znamená časté investovanie. Môžete sa napríklad rozhodnúť investovať každú sobotu alebo na konci každého mesiaca. To vám umožňuje budovať portfólio digitálnych mien pomaly a s rizikom averzie.

Ako zvuk prijatia pomalého a stabilného prístupu k nákupu Tezosu? Potom nezabudnite, že v regulovanom sprostredkovaní eToro si môžete kúpiť Tezos od 25 dolárov vyššie!

Takáto minimálna minimálna investícia umožňuje uskutočnenie bežných investícií pre väčšinu rozpočtov.

Zvážili by ste investíciu do Tezos XTZ?

investujte do tezos

Krok 3: Otvorte si účet sprostredkovateľa Tezos

Ak ste už niekedy investovali do komodít alebo forexu, otvorenie účtu bude okamžite známe.

Pre tých, ktorí v živote neobchodovali ani jeden deň – choďte na oficiálnu webovú stránku makléra a vyberte sa zaregistrovať.

Keďže eToro je regulované, budete musieť zadať niekoľko základných informácií o tom, kto ste. Toto je súčasť procesu KYC (Know Your Customer) a pomáha v boji proti finančnej kriminalite.

Budete požiadaní, aby ste zadali svoje celé meno, adresu, telefónne číslo, e-mailovú adresu a dátum narodenia. Ďalej sa od vás bude vyžadovať, aby ste nahrali jasnú kópiu vládneho dokladu s fotografiou, napríklad cestovného pasu. To je opäť všetko priemyselný štandard v regulovanom finančnom priestore.

Na overenie adresy bydliska budete musieť poskytnúť kópiu nedávneho bankového výpisu alebo účtu za energie. List alebo zmenka musia pochádzať od oficiálnej spoločnosti a musia obsahovať vaše meno, adresu a dátum vystavenia listu.

U neregulovaného sprostredkovateľa alebo burzy budete môcť kúpiť Tezos anonymne. Ako sme už povedali, zostáva to vo veľmi zraniteľnej pozícii.

Nielenže vám hrozí hackerstvo, ale nedostatok regulácie znamená, že spoločnosť nemá dodržané žiadne normy. Pravdepodobnosť je taká, že bez licencie by ste nevedeli, či bol sprostredkovateľ legitímny – až kým nebolo neskoro.

Ako sme už povedali, ak hľadáte bezpečnostnú sieť regulácie – eToro získava hviezdu A. Platforma je regulovaná vo viacerých jurisdikciách a tieto štandardy berie vážne.

Na eToro budete navyše zaregistrovaní a budete si môcť kúpiť Tezos za menej ako 10 minút. Je to vďaka použitiu moderného automatizovaného fintech používaného na overenie informácií o vašom ID.

Krok 4: Vložte niektoré prostriedky

Keď ste si doteraz prečítali, ako si kúpiť sprievodcu pre začiatočníkov Tezos – nepochybne ste sa ubezpečili, že sprostredkovateľ je kompatibilný s vašim preferovaným typom platby.

Teraz môžete nakupovať Tezos vložiť nejaké prostriedky na svoj nový účet. Tento proces je relatívne jednoduchý.

Najrýchlejším spôsobom platby sú nepochybne kreditné / debetné karty a elektronické peňaženky ako PayPal.

Na eToro si môžete kúpiť Tezos s obrovským počtom typov platieb, ako už bolo spomenuté vyššie. Pokiaľ ide o digitálne elektronické peňaženky, môžete si vybrať zo služieb Skrill, Rapid Transfer, Neteller, PayPal, Sofort Banking a ďalších..

Digitálne meny môžete kupovať aj tradičným bankovým prevodom, nezabúdajte však, že doba spracovania je zdĺhavá. Preto nebudete môcť Tezos kúpiť okamžite.

Najdôležitejšie je, aby ste si skontrolovali minimálnu požiadavku na vklad na platforme, ktorú ste si vybrali. Môže sa pohybovať od ničoho po stovky dolárov.

Krok 5: Nastavte obchodnú objednávku

Dúfajme, že teraz máte základné vedomosti o tom, ako nakupovať Tezos online. Po úspešnom financovaní nového účtu budete musieť zadať objednávku.

Ak ste úplným nováčikom, mali by ste vedieť, že bez zadania objednávky váš maklér nebude vedieť, aký je váš postoj ku kryptomene.

Preto bude vzdelávanie pri vytváraní objednávok neoceniteľné, keď sa rozhodnete kúpiť Tezos.

Kúpiť objednávku

Prvá je objednávka na nákup, ktorá obvykle predstavuje spôsob, akým vstupujete na trh.

V podstate, ak si myslíte, že cena Tezosu stúpne – vytvorte objednávku na nákup u online sprostredkovateľa.

Môžete si všimnúť, že niektorí poskytovatelia kryptomien ponúkajú možnosť „predaja nakrátko“. To znamená, že ak si myslíte, že cena Tezosu klesne, môžete u svojho sprostredkovateľa urobiť objednávku na predaj.

Preto, ak sú vaše špekulácie správne, budete mať úžitok z poklesu hodnoty.

Limit alebo trhový príkaz

V tomto nestabilnom prostredí sa dajú využiť ďalšie objednávky, ktoré sú „limitované objednávky“ a „trhové objednávky“. Ako sme už spomenuli, krátkodobí investori sa snažia dosiahnuť malý pravidelný zisk z tejto veľmi volatility.

Najjednoduchšou z týchto dvoch objednávok je „trhová objednávka“. Toto informuje platformu o tom, že ste ochotní akceptovať aktuálnu ponúkanú trhovú cenu.

Inými slovami to znamená, že chcete, aby sa príkaz Tezos vykonal okamžite.

Z dôvodu takmer konštantných cenových posunov uvidíte, že cena, ktorú získate, sa bude mierne líšiť od ceny, ktorú vidíte na objednávkovom formulári..

Môžete napríklad dosiahnuť „trhovú objednávku“ na 2,45 USD, ale získate 2,44 USD. Ako vidíte, tomuto sa nedá vyhnúť a zvyčajne sa nemusíte ničoho obávať.

Ďalej „limitná objednávka“. Túto objednávku by ste si mali zvoliť, ak si chcete zvoliť svoj konkrétny cenový bod, v ktorom vstúpite na trh Tezos.

Ďalej uvidíte praktický príklad fungovania limitnej objednávky pri kúpe Tezosu:

 • Hodnota spoločnosti Tezos je 2,45 USD, ale chcete vstúpiť na trh za 2,55 USD
 • Z tohto dôvodu zadáte u svojho sprostredkovateľa limitnú objednávku vo výške 2,55 USD
 • Ak by hodnota Tezosu vzrástla na 2,55 USD – vaša objednávka bude vykonaná vo vašom mene
 • Rozhodujúce je, že táto pozícia zostane, kým nezrušíte svoju limitnú objednávku alebo kým mince nevystúpia na 2,55 USD

Ako vidíte, trhové objednávky sú okamžité a ľahko sa vytvárajú. Limitované objednávky vám umožňujú kúpiť Tezos za konkrétnu cenu.

Vklad

Každá objednávka, ktorú vytvoríte, bude musieť mať stanovený vklad. Inými slovami, koľko Tezosu chcete kúpiť (alebo predať)?

Je dôležité zopakovať, že najlepšou voľbou pre nováčikov je „malý a často“ prístup, čo znamená pravidelné investovanie do spoločnosti Tezos..

S maklérmi, ako je eToro, ktoré vám umožňujú nakupovať Tezos od 25 dolárov vyššie, sa nemusíte dostať do zraniteľnej situácie tým, že budete hádzať všetko, čo máte, na jednu objednávku nákupu.

Potvrdiť objednávku

Keď si overíte informácie, ktoré ste zadali, a ste spokojní s nákupom / predajom, trhom / limitom a vkladom – potvrďte svoju objednávku.

Ak prejdete na svoj účet, uvidíte, že vaše mince Tezos boli pridané do vášho portfólia eToro – bez provízie!

Krok 6: Uchovávanie vašich Tezos

V ostrom kontraste s fiat menami, ako sú americké doláre, ktoré sú hmotné a uložené v bankách = kryptomeny sú zabezpečené kryptografiou a vedené v decentralizovaných knihách.

Ako sme už spomínali, ak chcete kúpiť Tezos prostredníctvom burzy, môžete – urobte tak však na svoje vlastné riziko.

Zodpovednosť za starostlivosť o vašu vlastnú kryptopeňaženku znamená chrániť súkromné ​​kľúče a záložné frázy pred počítačovými zločincami. To sa neodporúča pre amatérov, pretože krádeže výmen sú časté.

Ak dokončíte investičný proces s eToro, môžete si kúpiť Tezos bez provízie a potom mince uložiť na platforme.

Toto nariadenie pochádza od uznávaných organizácií v tomto sektore vrátane FCA, CySEC a ASIC. Populárny sprostredkovateľ je tiež registrovaný u spoločnosti FINRA v USA.

Ako sme už povedali, regulácia obmedzuje potrebu obávať sa žralokov vo vesmíre!

Krok 7: Predaj vašich tezos

Ako si už teraz budete plne vedomí – hlavným cieľom nákupu Tezosu je predať mince neskôr za viac, ako ste pôvodne zaplatili.

Zjednodušene povedané, ak načasujete trh a zarobíte peniaze v pravý okamih – môžete z vašej investície vyťažiť.

Ak ste sa rozhodli kúpiť Tezos prostredníctvom kryptoburzy, pravdepodobne by sa od vás vyžadovalo, aby ste to poslali do neregulovanej peňaženky na platforme. Ďalej by ste pravdepodobne museli zmeniť svoje XTZ coiny na niečo ako bitcoin – a potom nasledovať žiadosť o výber.

Späť na eToro, tento sprostredkovateľ robí z komplexnej skúsenosti s nákupom Tezosu jednoduchý a bezpečný proces. Je to preto, že sa jednoducho musíte prihlásiť do svojho účtu a kliknúť na „predať“ vedľa produktu Tezos (XTZ) vo vašom portfóliu.

Podľa pravidiel KYC vám broker pošle peniaze vaším pôvodným spôsobom platby – hneď ako požiadate o výber.

Pripravení investovať Tezos XTZ?

investujte do tezos

Ďalšie spôsoby nákupu lieku Tezos v roku 2021

To je skoro všetko v tomto, ako si kúpiť sprievodcu pre začiatočníkov Tezos. Existujú však aj iné spôsoby nákupu tohto špekulatívneho aktíva, ktoré sú uvedené nižšie.

1. Kúpte si debetnú kartu Tezos

Väčšina z nás na platbu vecí použila debetnú kartu, takže má zmysel, že si môžete kúpiť aj Tezos týmto spôsobom.

eToro prijíma debetné karty na nákup kryptomien a uľahčuje tento proces. Jednoducho zadajte podrobnosti o svojej karte a koľko Tezos chcete kúpiť – kliknite na potvrdenie a je to.

2. Kúpte si kreditnú kartu Tezos

To by ste tiež mohli dosiahnuť, ak chcete svoj nákup uskutočniť kreditnou kartou. Jednoducho choďte na eToro a vyplňte údaje o svojej kreditnej karte s tým, koľko Tezos chcete kúpiť.

Upozorňujeme, že niektorí poskytovatelia si pri použití svojej kreditnej karty na obchodnom mieste účtujú takzvaný „poplatok v hotovosti“. Možno to poznáte z výberov z bankomatov na kreditných kartách. Niektoré spoločnosti účtujú až 5%.

3. Kúpte si Tezos Paypal

PayPal je populárna a pohodlná možnosť pri kúpe Tezosu. Aj keď nie všetky platformy sú kompatibilné s týmto spôsobom platby, eToro je. Ako taký si môžete kúpiť Tezos za Paypal bez provízie!

Ako nakupovať Tezos 2021 – Verdikt

investovať do tezos

Ak si prečítate tento návod, ako si kúpiť sprievodcu pre začiatočníkov Tezos, máte nepochybne istotu pri vstupe na trh.

To znamená, že to odporúčame urobiť prostredníctvom rešpektovaného a regulovaného sprostredkovateľa. Ak si nie ste istí, kam sa obrátiť, eToro slúži viac ako 18 miliónom klientov a Tezos si môžete kúpiť na 100% bez provízie..

Poskytovateľ kryptomien je navyše veľmi regulovaný organizáciami CySEC, FCA a ASIC a registrovaný u FINRA.

Registrácia trvá menej ako 10 minút a webová stránka je neuveriteľne užívateľsky príjemná, takže je ideálna pre nováčikov.

eToro – najlepší sprostredkovateľ nákupu Tezos XTZ

sprostredkovateľ etoro

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Časté otázky

Aké ľahké je kúpiť Tezos?

Nákup Tezosu je super ľahký. Robte si domáce úlohy, zaregistrujte sa u regulovaného sprostredkovateľa a urobte objednávku.

Aký je najbezpečnejší spôsob nákupu Tezosu?

Najbezpečnejším spôsobom, ako kúpiť Tezos, je regulovaný priestor. eToro je vysoko rešpektovaný a regulovaný FCA, CySEC, ASIC. Populárny sprostredkovateľ je tiež registrovaný u spoločnosti FINRA v USA.

Môžem kúpiť Tezos za 100 dolárov?

Áno. Môžete si kúpiť Tezos za 100 dolárov. Odporúčame vám však zahrnúť do svojej obchodnej stratégie pravidelné investície. Na eToro si môžete kúpiť Tezos od 25 dolárov

Môžete prísť o peniaze na Tezose??

Áno. Ak vyplatíte peniaze v nesprávnom čase a nesprávne predpovedáte trh, prídete o peniaze. Ak načasujete trh správne, budete zarábať peniaze.

Čo najviac stál Tezos?

Najcennejšia hodnota, ktorú kedy Tezos mal, bola 4,44 USD, ktorú dosiahol v auguste 2020.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector