Ako nakupovať TRON – Sprievodca pre začiatočníkov

Kde kúpiť Tron & Nájdite najlepšiu cenu

Fenomén kryptomeny zametá svet a nejaví známky spomalenia. Nákup TRONu (TRX) z pohodlia domova nebol nikdy jednoduchší.

Chcete sa zapojiť do vzrušenia z digitálnej meny a naučiť sa nakupovať TRON? Ak je to tak, ste na správnom mieste.

V tejto príručke, ukážeme vám, ako kúpiť TRON. Okrem toho, že vás prevedieme krok za krokom procesom investovania spoločnosti TRON, preskúmame aj to, čo prinesie budúcnosť tejto digitálnej meny.

Nielen to, ale tiež vás prevedieme procesom hľadania spoľahlivého online brokera, kde si môžete kúpiť TRON bezpečným, pohodlným spôsobom pre začiatočníkov a pohodlným spôsobom.

Ako nakupovať TRON v 5 krokoch

Podľa týchto pokynov môžete teraz uskutočniť nákup podľa 5 krokov.

Krok 1. Prvým krokom je Prihlásiť Se s maklérom ponúkajúcim prístup do TRONu

Krok 2. Financujte svoj účet

Krok 3. Vyberte TRON (TRX) zo zoznamu platforiem

Krok 4. Ďalej, zadajte sumu spoločnosti TRON, ktorú chcete kúpiť

Krok 5. Potvrďte informácie ste zadali – a vaše mince TRX sa objavia vo vašom portfóliu eToro takmer okamžite

Ako kúpiť TRON dnes

Ste pripravení kúpiť si TRON práve teraz pomocou debetnej / kreditnej karty alebo elektronickej peňaženky? Ak je to tak, nižšie uvedené kroky vám ukážu, ako dokončiť nákup bez provízie u sprostredkovateľa FCA eToro!

Ak hľadáte podrobný návod, pozrite si nižšie uvedené pokyny. Ukážeme vám, ako si dnes môžete kúpiť TRON bez provízie eToro za menej ako 10 minút!

Krok 1: Vyberte si Online TRON Broker alebo Exchange

Ako je zrejmé z 5 krokového postupu uvedeného vyššie – je vhodné kúpiť si TRON prostredníctvom rešpektovaného online sprostredkovateľa.

Po prihlásení sa na regulovanú krypto platformu, ako je eToro, budete môcť nakupovať mince TRX priamym a bezpečným spôsobom.

Ocenený maklér je rovnako bezpečný, že sa môže pochváliť licenciou nie od jedného, ​​ale od 3 regulačných gigantov. Nielen to, ale pre amerických klientov je eToro registrované vo FINRA.

Späť k téme, ako kúpiť TRON, existujú aj iné spôsoby.

Niektorí ľudia sa rozhodnú kúpiť kryptomeny online prostredníctvom kryptomeny tretích strán. Na burze môžete zameniť digitálne meny ako Ethereum a Litecoin za TRON.

Problém je v tom, že tieto priestory sú zvyčajne neregulované, čo znamená, že pokiaľ ide o starostlivosť o zákazníka, nemusia dodržiavať vôbec žiadne pravidlá..

eToro obsluhuje neuveriteľných 13 miliónov klientov a je regulovaný spoločnosťami ako FCA, CySEC a ASIC – z hľadiska finančnej regulácie sú to celosvetovo veľké mená. Obyvatelia USA môžu od spoločnosti FINRA očakávať úroveň ochrany a prísne normy.

Rozhodujúce je, že na eToro si môžete kúpiť TRON v bezpečí s vedomím, že vaše digitálne meny sú v bezpečí, a spoločnosť každodenne obchoduje s integritou..

1. Nariadenie

Bez regulácie by bol priestor online brokera zadarmo pre všetkých. Umožniť podvodníkom bez tváre a nenápadným sprostredkovateľom rozbehnúť sa a využiť výhody nevinných investorov.

Musíte byť opatrní nielen v prípade postáv za výmenou, ale aj v čoraz väčšej miere sa vyskytujú príbehy ľudí, ktorí úspešne hackujú a vymieňajú neregulované výmeny..

Ďalšou cestou je starostlivosť o vaše digitálne meny a ich ukladanie nákupom a následným výberom mincí TRX do vašej kryptopeňaženky..

Nevýhodou môže byť, že je to nielen riskantné, ale je to aj trochu natiahnutý proces vo svete, v ktorom chceme, aby sa veci robili rýchlo a pohodlne..

Ďalej zodpovedáte za ochranu svojej vlastnej kryptopeňaženky pred hackermi. Okrem uchovania vášho zdĺhavého „súkromného kľúča“ v bezpečí. Ak by váš kľúč skončil v zlých rukách, môžete prísť o všetko.

Priamy kontrast medzi burzou a eToro spočíva v tom, že eToro uloží váš TRON. Platforma si za túto úschovu nič neúčtuje a ako sme uviedli, platforma podlieha prísnym predpisom.

2. Spôsoby platby

Ak chcete niečo kúpiť, je úplne prirodzené zvážiť, ako to zaplatíte. Pokiaľ ide o spôsob nákupu spoločnosti TRON, nemali by ste mať problém nájsť moderného sprostredkovateľa, ktorý akceptuje váš výber spôsobu platby.

V počiatočných rokoch kryptomien nezostávalo ľuďom často nič iné, ako použiť najpomalšiu metódu všetkých transakcií – bankový prevod..

U nováčika obľúbeného eToro si môžete kúpiť TRON pomocou rôznych kreditných / debetných kariet, ako aj ultrarýchlych a pohodlných elektronických peňaženiek ako Klarna, PayPal, Skrill a Neteller..

3. Poplatky a provízie

Predtým, ako sa ponoríte a zaregistrujete sa u online sprostredkovateľa nákupu TRON, je dôležité poučiť sa o možných poplatkoch, ktoré sa od vás očakávajú..

Poskytovatelia kryptomeny musia dosiahnuť zisk, aby mohli naďalej ponúkať prístup na trhy a efektívne riadiť svoje podnikanie. Tento zisk má zvyčajne formu provízie.

Drvivá väčšina online sprostredkovateľov si účtuje poplatky, aj keď sa medzi platformami líšia. Zistili sme, že poplatok má tendenciu byť variabilný ako percento vašej pozície.

Pozrime sa, ako fungujú poplatky a provízie pri nákupe produktu TRON:

 • Krypto platforma Coinbase si za každý obchod – vstup a výstup účtuje poplatok 1,49%
 • Ak vstúpite na trh za 1 500 dolárov, zaplatíte Coinbase 22,35 dolárov (1,49% z 1 500 dolárov)
 • Keby ste zadali svoju pozíciu TRON na 10 000 dolárov, zodpovedali by ste za 149,00 dolárov

Teraz si ukážeme, ako by vás mohol rovnaký poplatok ovplyvniť pri rozhodovaní o kúpe TRONU:

 • Zadáte objednávku na nákup TRON v hodnote 1 000 dolárov
 • Platíte províziu 1,49%, čo je v prepočte 14,90 USD
 • Keď nastane čas na predaj, vaša pozícia TRON má hodnotu 1 500 dolárov
 • Znova zaplatíte 1,49%, čo sa rovná 22,35 USD
 • Celkovo ste len na poplatkoch zaplatili 37,25 USD

Ako je zrejmé z vyššie uvedeného príkladu, hoci 1,49% znie zanedbateľne, tieto poplatky môžu časom výrazne ovplyvniť vaše zisky..

Na eToro by ste ušetrili 37,25 USD, pretože online broker účtuje 0% províziu za nákup TRONU – alebo iného majetku za to

Pokiaľ ide o poplatky za vklad, to, čo budete musieť zaplatiť, závisí od platformy. Napríklad spoločnosť Coinbase účtuje poplatok 3,99%, ak vkladáte prostredníctvom debetnej karty.

Licencovaný sprostredkovateľ eToro účtuje za vklady 0,5%. Táto suma sa účtuje, ak neplatíte v amerických dolároch.

4. Ďalšie dôležité faktory

Teraz, keď sme hovorili o regulácii, províziách a poplatkoch za obchodovanie – mali by sme spomenúť niektoré ďalšie kľúčové metriky, ktoré treba brať do úvahy pri hľadaní miesta na kúpu TRONu.

 • Užívateľská prívetivosť: Toto sa odvoláva na to, aká ľahká je navigácia online brokera. Máte pocit istoty pri používaní platformy? Ako začiatočník je predovšetkým dôležité nájsť objednávanie a orientáciu v relatívne jednoduchom procese.
 • Minimálna investícia: Pred prihlásením sa na platformu na nákup spoločnosti TRON si prečítajte zmluvné podmienky a uistite sa, že minimálna výška investície je v rámci hraníc vášho rozpočtu. Napríklad, ak váš maklér chcel za každý nákup minimum 500 dolárov, mohlo by to spôsobiť, že nebudete môcť nakupovať TRON tak pravidelne, ako by ste chceli. Na eToro môžete investovať už od 25 dolárov.
 • Skladovanie: Kľúčovým hľadiskom pri kúpe TRONu je spôsob jeho uloženia. Prebrať zodpovednosť za ukladanie vlastných digitálnych mien je pre nováčikov skľučujúca, a preto je lepšie sa im vyhnúť. Navyše, ak si kúpite TRON na eToro, sprostredkovateľ bezpečne uloží vaše kryptomeny, kým nebudete chcieť vyplatiť svoju investíciu.

Krok 2: Vytvorte investičný plán

investovanie do TRONu

Pri rozhodovaní o tom, ako kúpiť TRON, odporúčame vám začať s investičným plánom. Príprava je koniec koncov kľúčová v každom novom podniku.

Trh s kryptomenami môže byť veľmi nestálym miestom, a preto má zmysel premýšľať o svojich cieľoch. Masterplan je vynikajúci nástroj na kontrolu vašich investičných emócií.

Pozrime sa na niektoré ľahko použiteľné stratégie, ktoré môžeme použiť pri výbere produktu TRON.

1. Dlhodobé alebo krátkodobé

Zvážte – myslíte si, že by ste sa pri kúpe TRONu lepšie hodili na dlhodobé alebo krátkodobé investovanie?

Ak máte pocit, že krátkodobá môže byť pre vás najlepšia voľba, budete jazdiť na vlnách krátkodobých cenových posunov spoločnosti TRON v nádeji, že dosiahnete zisk..

To sa zvyčajne dosiahne zadaním viacerých objednávok na nákup a predaj na kryptomeny (v tomto prípade TRON) a ich predajom do niekoľkých minút, hodín alebo dní.

Ak načasujete trh správne, predáte svoj TRON za vyššiu hodnotu, ako ste zaplatili – môžete čerpať zisky, ktoré poskytujú krátkodobé výkyvy cien.

Keď už hovoríme o fluktuáciách, je známe, že digitálne meny rástli alebo klesali o dvojciferné percentá v jednom obchodnom dni. Existuje pravá volatilita, ktorá priťahuje mnohých investorov k tomuto druhu finančných aktív. Pravdou je, že svet niekedy odmeňuje tých, ktorí riskujú.

Inými slovami – čím viac riskujete, tým viac by ste mohli byť potenciálne odmenení.

Ak máte pocit, že by ste mohli uprednostniť dlhodobú stratégiu nákupu TRONU, zadáte objednávku a potom budete držať svoje TRON coiny niekoľko týždňov, mesiacov alebo rokov. Táto stratégia sa zo zrejmých dôvodov často nazýva „nákup a zadržanie“.

Prijatie stratégie „nákupu a zadržania“ namiesto krátkodobej eliminuje potrebu obávať sa krátkodobých zmien hodnoty TRONu.

2. Cieľová cena TRON

Okrem použitia investičného plánu môžete zvážiť zahrnutie „cieľovej ceny TRON“.

 • Povedzme, že vaším cieľom je zdvojnásobiť vašu počiatočnú investíciu.
 • Ak by ste si kúpili TRON za 0,0266 USD, peniaze by ste vyplatili, ak by dosiahli 0,0532 USD.
 • Ak by ste chceli zvýšiť svoju investíciu päťkrát, TRON by sa musel vyšplhať z 0,0266 na 0,1330 USD.

Teraz, aj keď to znie veľmi nepravdepodobne, zvážte to – v roku 2017 boli mince TRX v hodnote 0,001 USD.

Rýchlo dopredu do roku 2018 – cena TRONU bola 0,00 USD. To predstavuje zisky takmer 30 000%.

3. Zvážte pravidelné investície

Ako vidíte zhora, vo svete kryptomien sa môže stať čokoľvek.

Za týchto okolností stojí za to premýšľať o pravidelných investíciách do nákupu TRONu. Namiesto osvojenia si prístupu „gung ho“ a nalievania celých prostriedkov z vášho obchodného účtu do jedného nákupu.

Pravidelné investície vám umožňujú stabilne si budovať kôš s kryptomenami bez toho, aby ste riskovali všetko naraz. Ak sa chcete dozvedieť, ako kúpiť TRON, môžete do svojej stratégie pridať týždennú alebo mesačnú investíciu?

Maklér priateľský k začiatočníkom eToro vám umožní kúpiť TRON od pouhých 25 dolárov – čo, ako vidíte, uľahčuje pravidelné investície vášmu priemernému Joe Public.

Krok 3: Otvorte si účet brokera TRON

Ak ste predtým obchodovali s akýmkoľvek iným finančným aktívom (premýšľajte v duchu forexu alebo akcií), uvidíte, že pri nákupe TRONu je postup rovnaký..

Keď sa rozhodnete pre sprostredkovateľa, môžete prejsť na webovú stránku a zaregistrovať sa. To je zvyčajne veľmi dobre viditeľné na hlavnej stránke väčšiny platforiem.

Pred zakúpením produktu TRON – online maklér bude musieť poznať vaše meno, adresu, e-mail, telefónne číslo a dátum narodenia. Potom vás požiadame o preukaz totožnosti s fotografiou v tvare pasu alebo vodičského preukazu, aby ste si mohli overiť, kto ste..

Na preukázanie svojej adresy vložte kópiu úradného listu – napríklad telefónny účet / faktúru za službu alebo výpis z bankového účtu.

Na eToro tento krok nie je potrebné vykonať, kým nebudete chcieť vybrať prostriedky (alebo vložiť viac ako 2225 dolárov). Možno by ste však pri registrácii mali chcieť zabrániť tomu, aby vám to prekážali.

Môže to znieť ako zdĺhavý proces, ale skutočnosťou je, že kryptoburzy sú často nebezpečné. Ďalej vás možno prekvapí, keď zistíte, že v prípade regulovaného sprostredkovania eToro tento proces trvá menej ako 10 minút!

eToro poskytuje služby pre viac ako 13 miliónov klientov po celom svete, je licencovaný, registrovaný a regulovaný niektorými z najuznávanejších finančných orgánov na svete.

Spomenuli sme tam, že proces registrácie trvá pár minút. Niektoré platformy môžu spracovanie ID trvať niekoľko dní. Na rozdiel od toho eToro využíva automatizovanú technológiu overovania ID pre rýchlosť a pohodlie.

Pripravené na kúpu TRON?

Krok 4: Vložte niektoré prostriedky

Po vykonaní krokov 1 až 3 – a po tom, čo ste sa už ubezpečili, že je váš typ platby prijatý – môžete svoj účet financovať na nákup TRON.

Najobľúbenejším, nehovoriac o najrýchlejšom, spôsobe vkladu finančných prostriedkov je použitie kreditnej alebo debetnej karty. Nielen to, ale elektronické peňaženky sa rýchlo stávajú cestou k plateniu online.

eToro nemohlo uľahčiť túto časť procesu registrácie. Online sprostredkovateľ akceptuje karty Visa, Mastercard a Maestro – plus ďalšie. Pokiaľ ide o elektronické peňaženky, existuje impozantný výber vrátane služieb PayPal, Klarna, Skrill, Rapid Transfer a Neteller.

Pokiaľ je to možné, odporúčame vyhnúť sa bankovým prevodom – pretože ide o najpomalšie postupujúci spôsob platby.

Pokiaľ ide o minimálne vklady, býva to medzi 0 a 1 000 dolárov – v niektorých prípadoch aj viac. Na eToro si môžete kúpiť TRON s minimálnym vkladom 200 dolárov a minimálnou investíciou iba 25 dolárov!

Krok 5: Nastavte obchodnú objednávku

obchod tron

Teraz, keď ste úspešne financovali svoj nový účet eToro, môžete vytvoriť príkaz, aby ste sprostredkovateľovi poznali svoju pozíciu v spoločnosti TRON.

Zostavili sme zoznam populárnych objednávok. Všetky z nich môžete použiť sami, keď uvažujete o tom, ako kúpiť TRON.

1. Kúpiť objednávku

Objednávka „kúpiť“ alebo „predať“ je váš vstup na trh s kryptomenami.

Pred zakúpením akejkoľvek digitálnej meny sa musíte najskôr rozhodnúť, či si myslíte, že cena bude rásť alebo klesať.

Ak si myslíte, že cena TRONu stúpne – urobte objednávku na nákup pomocou krypto platformy.

Ak online sprostredkovateľ umožňuje klientom skrátiť transakciu, môžete jednoducho u svojho sprostredkovateľa uskutočniť objednávku na predaj, ak si myslíte, že cena TRONU klesne.

To vám umožňuje dosahovať zisky z rastu aj pádu TRONU.

2. Limit alebo trhová objednávka

Týmto sa dostávame k „uvádzaniu na trh“ a „obmedzovaniu“ objednávok. Ako sme už povedali, ak sa stanete krátkodobým investorom, budete sa snažiť získať zisky z krátkodobých cenových špičiek príslušného aktíva..

Majte na pamäti, že ak budete mať pri kúpe TRON-u ponuku 0,0264 USD a páči sa vám táto cena, urobte „trhovú“ objednávku. Váš maklér vykoná túto objednávku okamžite, čo znamená, že si mince kúpite za 0,0264 USD alebo čo najbližšie.

Je dôležité mať na pamäti, že ponuka a dopyt ovplyvnia cenu, ktorú dostanete, ale to býva malý rozdiel. Napríklad, ak si vyberiete trhovú objednávku za 0,0264 USD – ale získate 0,0262 USD – je to nevyhnutné.

Limitné objednávky sú úplne odlišné, pretože vaša objednávka sa nevykoná okamžite. Namiesto toho môžete určiť cenu, za ktorú vstúpite na trh TRON.

Ak chcete ďalej rozpracovať, pozrite si príklad použitia limitného príkazu:

 • Hodnota TRON je 0,0264 USD – nechcete, aby vaša objednávka bola vykonaná, kým nedosiahne 0,0274 USD
 • Z tohto dôvodu zadáte „limitnú“ objednávku na 0,0274 USD
 • Ak alebo kedy TRON dosiahne tento cieľ vo výške 0,0274 USD, sprostredkovateľ vykoná vašu objednávku nákupu limitu
 • Vaša pozícia zostáva rovnaká, kým nezrušíte objednávku alebo kým spoločnosť TRON nedosiahne vyššie uvedený cenový bod.

Ako vidíte, trhové objednávky sa vykonávajú okamžite. Zatiaľ čo limitné objednávky zostávajú, kým sa nedosiahne váš cieľ alebo ho nezrušíte. Bez ohľadu na to sú obe informácie veľmi užitočné.

3. Vklad

Teraz, keď máte základné objednávky dole, budete musieť premýšľať o tom, ako kúpiť TRON z hľadiska vkladu. Laicky povedané – koľko TRON by ste chceli kúpiť alebo predať?

Dotkli sme sa skutočnosti, že pre začiatočníkov je rozumné investovať málo a často znižovať riziko pri každom nákupe..

Na portáli eToro môžete rýchlo a pohodlne kúpiť od TRON len za 25 dolárov, kedykoľvek budete chcieť.

4. Potvrďte objednávku

Keď ste prekonali svoje možnosti, potvrďte svoje objednávky. eToro teraz vykoná vašu objednávku na nákup alebo predaj, trhovú alebo limitnú objednávku a vklad.

Ak sa pozriete na svoje portfólio eToro, uvidíte, že vaše novo zakúpené mince TRX sú práve tam.

Krok 6: Uloženie vášho TRONu

Počas tohto sprievodcu pre začiatočníkov sme úložisko spomenuli viackrát. Nakoniec, je to zásadné zváženie toho, ako kúpiť TRON.

Fiat peniaze, ktoré každý deň používame na platby za tovar, sú uložené vo veľkých bankách. Digitálne meny musia byť uložené v decentralizovanej hlavnej knihe.

Ako sme už povedali, môžete ukladať svoje vlastné digitálne meny a nakupovať TRON prostredníctvom burzy, ale pravdepodobne to bude bez dohľadu finančných orgánov. To tiež znamená, že sa od vás bude očakávať, že sa o svoje vlastné TRX coiny postaráte v súkromnej kryptopeňaženke.

Namiesto toho, aby ste seba a svoje digitálne aktíva dostali na zraniteľnú pozíciu, môžete svoj TRON jednoducho uložiť na eToro bez ďalších nákladov.

Tu ste chránení predpismi CySEC, ASIC a FCA. Nielen to, eToro je tiež registrované v spoločnosti FINRA v USA.

Krok 7: Predaj zariadenia TRON

Riziko, že to bude znieť ako pokazená platňa, sa učí, ako nakupovať TRON, aby ste si mohli zarobiť peniaze predajom neskôr.

Ergo, v určitom okamihu po riadku budete chcieť vyplatiť svoje investície. Pre každého investora je nepochybne najjednoduchší spôsob, ako to urobiť prostredníctvom regulovaných online sprostredkovateľov.

Ak sa rozhodnete kúpiť a predať TRON na burze kryptomien tretích strán, zobrazí sa výzva, aby ste najskôr vymenili TRON za digitálnu menu, ako je Bitcoin, ktorá je spoplatnená. Ďalším krokom je zvyčajne žiadosť o výber a čakanie na pokyny.

Ak kupujete TRON cez eToro, v pravý čas na vyplatenie peňazí – jednoducho stlačte predaj. Ďalej budú vaše peniaze prevedené na váš pôvodný spôsob platby podľa požiadaviek KYC.

Pripravení investovať TRON?

Ďalšie spôsoby nákupu TRONu v roku 2021

Ak si stále nie ste istí, ako chcete kúpiť toto špekulatívne aktívum, pozrite si nižšie niektoré alternatívne spôsoby, ako môžete kúpiť TRON..

1. Kúpte si debetnú kartu TRON

Debetné karty používajú milióny ľudí na každodenné nakupovanie online – týmto spôsobom si tiež môžete kúpiť TRON.

Ak vám tento spôsob platby vyhovuje, stačí, ako obvykle vyplníte údaje o svojej karte, a „potvrdiť“..

Ak chcete svoju investíciu vyplatiť, jednoducho kliknite na tlačidlo predaja a eToro odošle prostriedky na vašu debetnú kartu.

2. Kúpte si kreditnú kartu TRON

eToro prijíma kreditné karty aj na nákup TRONU. Mali by ste sa však poradiť so svojím poskytovateľom kreditných kariet, koľko si účtuje za „poplatok v hotovosti“. Je to tak preto, lebo niektoré spoločnosti vydávajúce kreditné karty považujú sprostredkovateľské vklady za také isté ako výbery z bankomatov.

Tento poplatok sa môže pohybovať od 3% do 5% z vášho nákupu, takže vždy skontrolujte T&Cs predtým, ako sa zaviaže kúpiť TRON kreditnou kartou.

3. Kúpte si TRON Paypal

PayPal je po celom svete známy tým, že ponúka rýchle a super bezpečné online nákupy. TRON je možné zakúpiť aj prostredníctvom služby PayPal.

Nie všetky platformy sú kompatibilné s touto elektronickou peňaženkou, ale eToro akceptuje PayPal, Skrill a celý rad ďalších poskytovateľov..

4. Bankomat TRON

Bankomaty TRON a tradičné bankomaty sú úplne odlišné. Aj keď vyberáme peniaze z tradičných bankomatov, vkladáme peniaze do bankomatov TRON.

Po celom svete existujú tisíce bankomatov s kryptomenami.

Funguje to takto – zadajte fiat hotovosť do bankomatu, na obrazovke sa dozviete, koľko TRONov dostanete, stlačte potvrdenie a dostanete potvrdenie.

Upozorňujeme, že poplatky na týchto strojoch môžu byť vyššie ako 10%. Regulovaný broker eToro je teda nákladovo efektívnejšou možnosťou s 0% províziou za nákup TRONU.

Ako nakupovať TRON 2021 – Verdikt

obchodná tron

V našom sprievodcovi pre začiatočníkov, ako nakupovať TRON, sme hovorili o všetkých aspektoch nákupu tohto vysoko špekulatívneho digitálneho majetku.

Podrobným pokrytím regulácie, typov objednávok, poplatkov a investičných plánov – mali by ste sa dúfam cítiť pripravení začať svoju cestu do sveta spoločnosti TRON.

Z hľadiska toho, kde bezpečne kúpiť TRON, svietime svetlom pre eToro. Tu vás bude chrániť niekoľko rešpektovaných regulačných orgánov z celého sveta.

Sprostredkovateľ je navyše úplne vhodný pre začiatočníkov, zdarma uloží vaše mince TRON a vy sa môžete zaregistrovať za menej ako 10 minút s dobrým výberom typov platieb.

eToro – najlepšia platforma na nákup TRONU

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Časté otázky

Aké ľahké je kúpiť TRON?

Je veľmi ľahké kúpiť si TRON. Vyberte si pripojenie k eToro, vložte na svoj účet prostriedky v hodnote najmenej 200 USD a zadajte objednávku na nákup TRONU od 25 USD vyššie.

Aký je najbezpečnejší spôsob nákupu TRONu?

Najbezpečnejším spôsobom, ako kúpiť TRON, je prostredníctvom licencovanej platformy, ako je eToro. Maklér je registrovaný v spoločnosti FINRA a je regulovaný organizáciami FCA, CySEC a ASIC.

Môžem kúpiť 100 dolárov za TRON?

Áno, môžete si kúpiť TRON v hodnote 100 dolárov. Ak ste začiatočník, bude lepšie, keď namiesto toho budete investovať malé pravidelné investície. Na eToro si môžete kúpiť TRON od 25 dolárov.

Môžete prísť o peniaze v službe TRON?

Áno. Rovnako ako môžete stratiť akýkoľvek majetok. Ako taký sa naučte trh a nikdy nezasahujte viac, ako vám umožňuje váš investičný plán.

Čo najviac stál TRON?

Najviac TRON, ktoré kedy stálo, bolo 0,300 USD v roku 2018.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me