Ako obchodovať s Cardanom: Komplexný sprievodca obchodovaním s ADA v roku 2021

Kartové obchodovanie je celkom jednoduché, akonáhle sa dostanete na kĺb.

Cardano (ADA) je jedným z mnohých rýchlo rastúcich digitálnych aktív v priemysle kryptomien. Aj keď to malo z hľadiska cien pomerne pomalý štart, odvtedy sa hodnota Cardano prudko zvýšila.

Či už chcete diverzifikovať svoje dlhodobé investičné portfólio alebo ísť po krátkodobých ziskoch, Cardano môže byť strategickým riešením pre vaše obchodné plány.

Cardano môžete obchodovať s fiat menou, ako je americký dolár, alebo s inými kryptomenami, ako je bitcoin.

Tu sme zostavili rozsiahlu príručku Ako obchodovať s Cardanom v roku 2021.

Zahŕňa to úvod do mnohých stratégií, ktoré využívajú ostrieľaní profesionáli, ako aj tipy na hľadanie správneho online brokera pre online obchodovanie s Cardanom..

Ako obchodovať s Cardanom v 5 jednoduchých krokoch:

Prvým krokom pri obchodovaní s Cardanom je otvorenie účtu s regulovanou burzou, depozit finančných prostriedkov, výber Cardana zo zoznamu platforiem a nakoniec nákup ADA (dlhá) alebo predaj ADA (krátka)..

Táto príručka o tom, ako obchodovať s Cardano ADA, rozdelí všetko laicky, takže nebudete obchodovať naslepo. Ak však nemáte dosť času na to, aby ste si to prečítali všetky spôsoby, musíte teraz s Cardano obchodovať.

Krok 1: Otvorte si účet u regulovaného sprostredkovateľa

Krok 2: Financuje váš účet debetnou / kreditnou kartou, elektronickou peňaženkou alebo bankovým prevodom

Krok 3: Vyberte si, koľko Cardano chcete zobchodovať

Krok 4: Kúpte si ADA (choďte dlho) alebo predajte ADA (choďte na krátko)

Krok 5: Potvrďte obchod


Poďme sa začať učiť, ako obchodovať s Cardanom v roku 2021!

Obsah

Čo je obchodovanie s Cardano?

Ako funguje obchodovanie s Cardano?

Ako obchodovať s Cardano online – založenie obchodu

Ako zarobiť peniaze obchodom Cardano

Ako obchodovať s Cardano 2021 – podrobný návod

Ako obchodovať s príručkou Cardano – verdikt

Čo je obchodovanie s Cardano?

Cardano (ADA) je kryptomena, ktorá beží na rovnomennej blockchainovej sieti. Na rozdiel od iných blockchainových platforiem uprednostňuje Cardano partnerstvá s akademickými inštitúciami.

Od svojho vzniku v roku 2015 sa hodnota mincí ADA zvýšila o značnú sumu.

To znamená, že cena kryptomien – najmä Cardano, je veľmi volatilná. Akýkoľvek globálny finančný trend alebo vývoj v blockchainovom priemysle môže preto spôsobiť posun jeho hodnoty.

Zjednodušene povedané, cena Cardana je diktovaná ponukou a dopytom na trhu.

Zvyšovanie dopytu po Cardane vedie k tomu, že jeho cena stúpa nahor. Ak sa stane opak, cena sa zníži.

V podstate, ak vás zaujíma, ako obchodovať s Cardanom, vaším cieľom je predpovedať všeobecný sentiment na trhu. Pokiaľ budete špekulovať správne, budete mať zisk.

Ukážeme vám, ako obchodovať s Cardanom, na príklade:

 • Povedzme, že cena Cardana v januári je 0,25 USD
 • Nájdete to ilustrované ako ADA / USD u vybraného brokera alebo burzy
 • Špekulujúc, že ​​Cardano zvýši cenu, zadáte objednávku v hodnote 2 000 dolárov.
 • O dva mesiace neskôr sa hodnota Cardana zvýšila na 0,30 USD.
 • To predstavuje nárast o 17,18% z ceny, ktorú ste pôvodne zaplatili
 • Presvedčení o tom, že je čas na vyplatenie, zadáte príkaz na predaj a opustíte obchod.

Ako vidíte, za dva mesiace ste dosiahli zisk 343,60 dolárov z pôvodného podielu 2 000 dolárov.

Na druhej strane, ak by ste trh predpovedali nesprávne, skončili by ste s finančnou stratou.

Zjednodušene povedané, môžete využiť Cardano využitím fluktuácií trhu. Aby ste to dosiahli, mali by ste sa najskôr poučiť, ako funguje trh s kryptomenami.

Ako funguje obchodovanie s Cardano?

V porovnaní s akciami a devízami môžu byť digitálne aktíva ako Cardano relatívne novým prírastkom na obchodnom trhu. Avšak pre tých, ktorí majú základné znalosti o obchodovaní, bude Cardano ľahko ovládateľný.

Ak potrebujete rýchle osvieženie alebo skôr úplné zoznámenie, tu sú základy, ako obchodovať s Cardanom online..

Pohyby obchodovania s Cardano

Pre každé finančné aktívum je prvoradé, aby ste vedeli, čo vedie k jeho nákladom, aby ste mohli presne predpovedať jeho budúcu hodnotu.

Prípad Cardano sa nijako nelíši.

 • Ak sa na Cardano chystá viac obchodníkov, prejaví sa to na jeho trhovej cene.
 • Naopak, ak zistíte, že obchodníci predávajú svoje mince Cardano s nedostatkom, ešte viac to zníži hodnotu digitálnej meny.

Cardano môžete obchodovať buď prostredníctvom online brokera alebo burzy kryptomien. Aj keď si všimnete, že cena Cardana sa medzi konkurenčnými obchodnými platformami mierne líši.

Napríklad na jednej platforme môže byť Cardano ocenené na 0,249 dolárov; zatiaľ čo na inom môžete nájsť cenu 0,250 USD. Bez ohľadu na to je takáto minimálna odchýlka medzi rôznymi burzami kryptomien iba prirodzená a nijako sa netýka vás a vašej schopnosti dosahovať zisk..

Obchodné páry Cardano

cardano cenový graf

Ako už bolo spomenuté, obchodovanie s Cardano sa môže uskutočňovať vo forme krypto-fiatového páru alebo krypto-krypto páru.

Môžete napríklad obchodovať s Cardanom proti vládnej mene, ako je americký dolár (ADA / USD) – alebo proti inej kryptomene, ako je bitcoin (ADA / BTC).

Pri obchodovaní s pármi Cardano-fiat väčšina preferuje špekulácie s hodnotou ADA voči globálnej referenčnej mene – USD.

Môžete však tiež nájsť platformy, ktoré ponúkajú alternatívy ako euro (ADA / EUR), japonský jen (ADA / JPY), britská libra (ADA / GBP) alebo austrálsky dolár (ADA / AUD).

Stojí za zmienku, že páry Cardano-fiat prichádzajú s vysokou likviditou a je pravdepodobnejšie, že vám zaistia lepšie spready na trhu. Ďalej je tiež jednoduchšie špekulovať s Cardanom proti fiat mene než s bitcoinmi alebo ethereum.

Na druhej strane, kryptokryptový pár vyžaduje, aby ste pevne pochopili obe digitálne kryptomeny, s ktorými obchodujete. Z tohto dôvodu sa pár Cardano-fiat považuje za vhodnejší pre začínajúcich obchodníkov.

Dlhodobé alebo krátkodobé obchodovanie

Pri rozhodovaní o tom, ako obchodovať s Cardanom, je potrebné zvážiť jednu z prvých vecí, či chcete obchodovať dlhodobo alebo krátkodobo. Podľa toho sa bude líšiť aj výber vášho finančného nástroja.

Napríklad, ak chcete investovať do Cardana, pretože si myslíte, že hodnota majetku v budúcnosti stúpne – môžete sa rozhodnúť pre dlhodobú stratégiu. V tomto prístupe budete nakupovať mince Cardano a ukladať ich do bezpečnej kryptopeňaženky.

Tieto mince môžete vydržať týždne, mesiace alebo niekedy dokonca roky, kým nenastane vhodný čas na maximalizáciu ziskov.

Na druhej strane, pri obchodovaní s Cardanom prostredníctvom krátkodobej stratégie sa snažíte dosahovať menšie zisky, ale častejšie. To zahŕňa uskutočnenie niekoľkých obchodov v krátkom čase, napríklad in "swingové obchodovanie" alebo "denné obchodovanie."

Okrem toho budete musieť porozumieť technickým ukazovateľom a analýze grafov, aby ste mohli profitovať z krátkodobého obchodovania s Cardanom. Tento proces môže byť pre nových obchodníkov zložitý.

V dôsledku toho môžete nájsť "kúpiť a podržať" stratégia ľahšia metóda pri obchodovaní s Cardanom. Koniec koncov, nemusíte si robiť starosti s hĺbkovou analýzou krátkodobých výkyvov cien.

Viac o tomto nižšie.

1. Obchodné a vlastné cardano

Ak chcete z dlhodobého hľadiska obchodovať s Cardanom, odporúča sa, aby ste to robili prostredníctvom regulovaného brokera.

Výskum dôveryhodného online sprostredkovateľa sa však môže stať zložitým a rovnako ohromujúcim procesom. Ak ešte stále nezačnete hľadať, odporúčame vám zvážiť eToro. Platforma sociálneho obchodovania má 13 miliónov klientov, aby potvrdili jej úspech.

eToro uľahčuje obchodovanie s Cardanom a inými kryptomenami za nulovú províziu. Ešte dôležitejšie je, že svoje mince ADA môžete bezpečne uložiť na eToro – pretože sprostredkovateľ je regulovaný v niekoľkých krajinách.

Či už ste začiatočník alebo ostrieľaný obchodník, eToro môže byť prospešné pre dlhodobé obchodovanie s kryptoaktívami. Je zvlášť užitočná pre tých, ktorí nemajú čas ani prostriedky na sledovanie každej malej fluktuácie trhu.

Ako taký "kúpiť a podržať" Táto stratégia vám umožní profitovať z rastúcej hodnoty Cardana bez toho, aby ste museli neustále analyzovať trh.

2. Cardano obchodovanie

Ak vás krátkodobá stratégia zaujíma, stojí za to sa dozvedieť niečo o CFD Cardano (zmluva o rozdieloch).

CFD je derivát, ktorý odráža trhovú hodnotu aktíva – v tomto prípade Cardano.

Pri obchodovaní s CFD budete špekulovať o digitálnej mene bez prevzatia vlastníctva. Týmto spôsobom môžete ísť oboma "dlho" a "krátky," s využitím výhod rastúcich a klesajúcich cien aktíva.

Obchodovanie s CFD na Cardano prináša ďalšie výhody. Pre jedného vám získa konkurenčné spready na trhu, ako aj prístup k pákovému efektu.

Vďaka tomu môže mať pákový efekt za následok to, že stratíte viac, ako ste zamýšľali. Mnoho krajín vrátane USA preto ako také zakázalo obchodovanie s CFD. Ak ste rezidentom Spojeného kráľovstva, môžete obchodovať s CFD na iných finančných aktívach, nie však s kryptomenami.

Je teda pravdepodobné, že na burzách kryptomien nájdete neregulované priestory, ktoré ponúkajú pákový efekt napríklad na Cardano. S takýmito obchodnými platformami tretích strán však budete vystavovať riziku svoj kapitál – pretože fungujú bez licencie.

Väčšina z týchto platforiem ďalej vyžaduje, aby ste namiesto skutočných amerických dolárov obchodovali Cardano za „USDT“.

USDT je ​​kryptomena s názvom Tether, ktorej hodnota je stanovená na 1 USD. To znamená, že namiesto obchodovania s krypto-fiatovým párom, ako je ADA / USD, sa budete musieť uspokojiť s krypto-krypto párom, ako je ADA / USDT.

Ako obchodovať s Cardano online – založenie obchodu

Trh s kryptomenami je známy svojou volatilitou. Aby ste mohli z týchto cenových pohybov profitovať, musíte špekulovať a podľa toho zadávať obchodné objednávky.

Tieto objednávky musíte efektívne komunikovať, aby váš online maklér mohol za vás uskutočniť obchod Cardano.

Tieto objednávky zostávajú rovnaké vo všetkých finančných aktívach – napríklad v akciách a devízových transakciách.

Z toho vyplýva, že ak práve začínate ako obchodník, nižšie sú uvedené najdôležitejšie pokyny, ktoré budete používať pri online obchodovaní s Cardano..

Nákup alebo predaj objednávky

Začnime s najzákladnejšími a najdôležitejšími typmi pokynov pri obchodovaní s Cardano online:

 • Nákupná objednávka sa uskutoční, keď si myslíte, že sa cena Cardana zvýši
 • Objednávka na predaj sa uskutoční, keď si myslíte, že sa cena Cardana zníži.

Objednávka na nákup alebo predaj predstavuje spôsob, akým si otvoríte svoju pozíciu na trhu. V podstate, ak idete dlho na Cardano, otvoríte objednávku nákupu a svoju pozíciu uzavriete objednávkou predaja.

Ak máte nedostatok, vstúpite na trh s objednávkou predaja a svoju pozíciu uzavriete objednávkou nákupu.

Vstupná cena

So základnými informáciami o pokynoch na nákup a predaj sa teraz môžeme zaoberať typmi príkazov, ktoré môžu posilniť vašu obchodnú osobnú stratégiu. Napríklad na rýchlo sa rozvíjajúcom trhu s kryptomenami bude cena mincí ADA stúpať a klesať každú sekundu.

Na to, aby ste určili, akú cenu chcete vstúpiť na trh, potrebujete nielen nákupné a predajné objednávky. Vykonávajú sa nastavením a "trhový poriadok" alebo a "limitná objednávka."

Tu je jednoduché vysvetlenie toho, ako každá z týchto objednávok funguje pri online obchodovaní s Cardano.

 • Trhová objednávka: Povedzme, že cena Cardana sa pohybuje na úrovni 0,26 USD. S týmto ste spokojní, ihneď zadáte objednávku na nákup Cardana. To znamená, že sprostredkovateľ musí vykonať vašu objednávku okamžite alebo za najbližšiu dostupnú cenu. Medzi zadaním objednávky a uskutočnením objednávky môže byť mierny rozdiel, ako je to na každom trhu prirodzené.
 • Obmedziť objednávku: V porovnaní s tým je limitný poriadok presnejší. Napríklad hodnota Cardana na trhu je 0,26 USD. Objednávku však chcete zadať, až keď cena Cardano dosiahne 0,27 USD. Tu prichádza na rad limitná objednávka. Limitnú objednávku môžete umiestniť na 0,27 USD, čo znamená, že objednávka bude vykonaná, až keď Cardano dosiahne vašu cieľovú cenu.

Ako ste si mohli domyslieť, limitné objednávky vám poskytujú väčšiu kontrolu nad vašimi obchodmi. Následne je to medzi obchodníkmi preferovaná voľba typu objednávky. Ak však chcete vstúpiť do svojho obchodu Cardano okamžite, lepšou voľbou bude trhová objednávka.

Stratégia ukončenia

To, ako opustíte obchod Cardano, je možno ešte dôležitejšie ako to, ako doň vstúpite. Príkazy na získanie zisku a stop-loss môžu byť preto nápomocné pri plánovaní, kedy uzavrieť svoju pozíciu.

 • Zisk: Povedzme, že chcete zamknúť svoje zisky, keď váš obchod Cardano dosiahne zisky 2%. Môžete to urobiť tak, že nastavíte objednávku na zisk vo výške 2% nad alebo pod vašu vstupnú cenu. Váš broker uzavrie obchod, keď hodnota Cardano dosiahne váš zadaný bod objednávky stop-loss.
 • Stop-Loss: Podobne ako pri zabezpečení ziskov, môžete tiež obmedziť straty pri obchodovaní s Cardanom. Zjednodušene povedané, ak nechcete riskovať stratu viac ako 1,5% na vašom obchode Cardano, nastavte príkaz stop-loss na 1,5%. Váš obchod bude uzavretý, až keď mince ADA dosiahnu zadanú cenovú hladinu.

Pre ten istý obchod môžete nastaviť príkazy na zisk aj na stratu. V skutočnosti sa to veľmi odporúča.

Na príklade si vysvetlíme, ako obchodovať Cardano s týmito dvoma typmi objednávok.

 • Chcete obchodovať ADA / USD.
 • Cena Cardana je 0,2600 dolárov.
 • V nádeji, že cena stúpne, zadáte objednávku.
 • Ako pohotovostnú udalosť chcete obmedziť svoje straty na 1%. To znamená, že zadáte stop-loss objednávku o 1% pod vstupnú cenu 0,2600 USD – to je 0,2574 USD
 • Chcete svoj obchod Cardano uzavrieť automaticky so ziskom 2%, takže urobíte objednávku so ziskom v hodnote 0,2652 USD.

Teraz, v závislosti od toho, ktorým smerom sa hodnota Cardana pohybuje, váš broker vykoná príslušnú objednávku a obchod automaticky uzavrie.

Vyššie uvedený príklad môže ísť dvoma spôsobmi:

 • Cardano zvyšuje hodnotu – váš maklér vykoná príkaz na získanie zisku a uzavrie váš obchod na 0,2652 USD.
 • Cardano znižuje hodnotu – váš maklér vykoná príkaz stop-loss a uzavrie obchod na 0,2574 USD.

Sme pripravení sa do toho ponoriť Cardano ADA Obchodovanie?

Ako zarobiť peniaze obchodom Cardano

Nastavením správnych pokynov môžete eliminovať potrebu ručného sledovania vývoja vašich obchodov. V skutočnosti by to bol veľmi neefektívny spôsob, ako sa naučiť obchodovať s Cardanom.

To znamená, že pochopenie vyššie spomenutých objednávok samo o sebe nezaručí, že z obchodu odídete so ziskom alebo že sa vyhnete podstatným stratám.

Preto sa pri učení, ako obchodovať s Cardanom, musíte oboznámiť s niekoľkými ďalšími faktormi, ktoré môžu a budú mať vplyv na to, či dosiahnete zisk alebo nie..

Vklad

Váš „vklad“ pri obchodovaní s Cardanom je množstvo peňazí, ktoré riskujete na pozícii. Ako to vyzerá, veľkosť vášho vkladu je priamo úmerná vašim potenciálnym ziskom. Táto korelácia sa, bohužiaľ, rozširuje aj na straty.

Napríklad ak vložíte 100 dolárov do obchodu Cardano a dosiahnete zisk 2%, získate zisky 2 doláre. Ak však zvýšite svoj vklad na 1 000 dolárov, váš zisk bude činiť 20 dolárov.

Inými slovami, vyšší podiel znamená aj vyššie zisky a vyššie straty.

Preto je nevyhnutné, aby ste použili stratégiu riadenia bankrollu. V praxi budete obmedzovať, s koľko peňazí obchodujete. Väčšina obchodníkov implementuje pravidlo, podľa ktorého nikdy nesmie byť vložené viac ako 1% ich dostupných obchodných fondov.

Pre ilustráciu – ak máte na svojom obchodnom účte 1 000 dolárov, nevsadíte na jeden obchod Cardano viac ako 10 dolárov.

Mať takúto kontrolu nad svojimi finančnými prostriedkami je obzvlášť dôležité, keď obchodujete krátkodobo, pričom peniaze neustále prúdia na váš účet alebo z neho..

Regulovaná platforma eToro umožňuje začať obchodovať s Cardanom už od 25 dolárov za objednávku. To vám umožní vyskúšať šťastie pri obchodovaní v Cardane bez toho, aby ste museli riskovať veľké sumy peňazí.

Pákový efekt obchodovania Cardano

Ako sme už diskutovali, obchodovanie s krypto CFD nie je legálne vo všetkých krajinách. Ak vám však vaša poloha umožňuje prístup k CFD, musíte vedieť, čo je to páka.

Pákový efekt je pre vás prostriedok na obchodovanie vložením iba malého množstva požadovaného podielu. Zvyšné peniaze si požičiate od sprostredkovateľa.

Ak sa vám podarí správne predpovedať budúcu cenu Cardana, jeho využitie môže byť nesmierne výhodné pri dosahovaní obrovských ziskov.

Nesprávne špekulácie však môžu viesť aj k stratám, ktoré sa ešte umocnia pákovým efektom.

Ponúkneme vám príklad na odstránenie hmly.

 • Rozhodli ste sa zadať objednávku v hodnote 100 USD na ADA / USD.
 • Využijete pákový efekt 1:10
 • To znamená, že váš vklad je teraz 1 000 dolárov
 • Zisk z tohto obchodu je 5%.

Bez finančnej páky by ste z tohto obchodu dosiahli zisk 5 dolárov. Keďže ste použili pákový efekt v čase 1:10, váš zisk skutočne predstavuje 50 dolárov.

V prípade, že by trh išiel proti vám, vaše straty by sa zväčšili aj o vami zvolený pomer 1:10.

Preto je nevyhnutné, aby ste sa vyhli neregulovaným obchodným platformám ponúkajúcim limity exponenciálneho pákového efektu. Často to môže byť 1: 100 alebo viac.

Namiesto toho sa držte regulovaných sprostredkovateľov, ako je eToro, ktorá ponúka mierne krycie páky na CFD na kryptomenu, aby sa zabezpečilo, že sa to zhoduje s vašim rizikovým profilom.,

Poplatky za obchodovanie Cardano online

Nie všetky vaše zisky si nájdu cestu do vášho vrecka. Niektoré z vašich ziskov sa započítajú do poplatkov za obchodovanie účtovaných vaším online maklérom. Poplatky, ktoré platíte, sa líšia v závislosti od vašej obchodnej platformy a typu stratégie, ktorú nasadíte.

Ako obchodník sa musíte tiež zaoberať zmluvnými podmienkami online maklérov, pre ktorých sa rozhodnete.

Aby sme vás nasmerovali správnym smerom, nižšie je uvedený zoznam najbežnejších poplatkov, ktoré musíte mať na pamäti pri obchodovaní s Cardano online..

Cardano Trading Commission

Provízia je poplatok, ktorý platíte sprostredkovateľovi za vykonávanie obchodov vo vašom mene. Zatiaľ čo niektoré platformy to účtujú ako jednorazový poplatok, iné od vás budú vyžadovať, aby ste ich zaplatili na oboch koncoch obchodu.

Provízie sa najčastejšie počítajú ako percento z hodnoty vašej objednávky.

Pri výskume trhu sme zistili, že sprostredkovateľ kryptomien Coinbase účtuje poplatok 1,49% za vstup a výstup z trhu. To znamená, že pri otvorení obchodu Cardano budete musieť zaplatiť 1,49% a potom opäť pri jeho zatvorení.

Na druhej strane vám eToro umožňuje obchodovať s Cardanom a inými kryptomenami za províziu 0%.

Cardano nátierka

„Spread“ je variácia medzi nákupnou cenou a predajnou cenou aktíva. Keď obchodujete s Cardanom online, mali by ste to robiť pri tesných rozdieloch.

Väčší cenový rozdiel bude znamenať vyššie rozpätie, čo ovplyvní zisky, ktoré chcete dosiahnuť.

Napríklad, ak váš broker účtuje 1,80% spreadu na Cardane, vstupujete do obchodu s 1,80% červenou farbou.

Inými slovami, zisk 1,80% vám umožní iba preraziť v obchode. Vaše zisky by mali byť nad 1,8%, aby ste skutočne dosiahli zisk z predmetného obchodu Cardano.

Ostatné poplatky za obchodovanie s Cardanom

Okrem provízie a rozpätia môže váš sprostredkovateľ mať zavedený aj sortiment správnych poplatkov.

Uviedli sme zoznam hlavných typov poplatkov, ktoré by tiež mohli prichádzať do úvahy:

 • Vklad / výbery: Jedná sa o transakčné poplatky, ktoré sa vyskytujú pri vklade a výbere peňazí z vášho obchodného účtu. Niektorí sprostredkovatelia vám účtujú iba výbery, zatiaľ čo pokrývajú náklady na vklady. Na eToro môžete vkladať prostriedky za poplatok iba 0,5% (nič, ak je váš spôsob platby denominovaný v USD).
 • Neaktivita: Poplatok za nečinnosť sa účtuje, keď nedosiahnete minimálnu aktivitu na vašom obchodnom účte. Trvanie nečinnosti môže byť od troch do dvanástich mesiacov – v závislosti od sprostredkovateľa.
 • Nočné financovanie: Tento poplatok sa označuje aj ako „swapové poplatky“ a tento poplatok účtujú sprostredkovatelia za to, že vaše obchody zostávajú otvorené cez noc. To však platí iba pri obchodovaní s CFD alebo pri využívaní pákového efektu.

Vzhľadom na to, že vyššie uvedený poplatok sa môže rýchlo sčítať, mali by ste si pred registráciou vždy skontrolovať cenovú štruktúru online brokera.

Sme pripravení začať obchodovať Cardano ADA?

Ako obchodovať s Cardano 2021 – podrobný návod

Ste pripravení na obchodovanie s Cardanom práve teraz?

Ak je to tak, zostáva vám iba postupujte podľa pokynov uvedených nižšie. Pritom získate svoj prvý obchod Cardano za menej ako 5 minút!

Krok 1: Vyberte si obchodnú stránku Cardano

Dnes môžete s Cardano obchodovať z pohodlia domova prostredníctvom online obchodných platforiem. Bojom je však nájsť sprostredkovateľa, ktorému môžete dôverovať so svojím obchodným kapitálom.

Preto pri hľadaní platformy na obchodovanie s Cardanom online skontroluje nasledujúce metriky.

 • Nariadenie: Má platforma licenciu od regulačných orgánov, ako sú ASIC, CySEC alebo FCA?
 • Poplatky: Aké sú provízie, spready a ďalšie poplatky za správu, ktoré musíte platiť pri používaní služby sprostredkovateľa?
 • Platby: Aké spôsoby platby akceptuje sprostredkovateľská služba?
 • Minimálne vklady: Aká je minimálna výška vkladu a vklad potrebných na začatie obchodovania s Cardanom?
 • Cardano páry: K čomu sú obchodné páry Cardano dostupné na webe?
 • Obchodná platforma: Je platforma užívateľsky prívetivá pre začiatočníkov?
 • Mobilná aplikácia: Máte prístup k obchodnej platforme a zadávanie objednávok prostredníctvom mobilnej aplikácie?

Rozhodnutie, ako vidíte, si vyžaduje veľkú pozornosť.

V tejto súvislosti a mnoho ďalších, eToro určite príde na myseľ. Zistili sme, že platforma má niekoľko funkcií, ktoré oslovujú všetky úrovne obchodníkov, napríklad:

 • Licencie od FCA, ASIC a CySEC
 • Registrácia FINRA na uľahčenie obchodníkom z USA
 • Obchodovanie s nulovou províziou pre Cardano a ďalšie digitálne aktíva
 • Zabezpečte peňaženku eToro na ukladanie kryptomien
 • Spôsoby platby od debetných kariet po elektronické peňaženky tretích strán.

Krok 2: Otvorte si obchodný účet Cardano

Keď ste sa rozhodli pre online brokera, prejdite na jeho stránku a kliknite na tlačidlo Registrovať sa. Proces registrácie je zvyčajne jednoduchý a môže byť dokončený v priebehu niekoľkých minút.

O eToro, platforma bude vyžadovať vaše základné informácie vrátane celého mena, e-mailu, adresy a dátumu narodenia. Aby ste sa uistili, že platforma je v súlade s predpismi KYC, budete požiadaní o poskytnutie platného identifikačného čísla fotografie, napríklad pasu alebo vodičského preukazu..

eToro využíva automatizované technológie ID, takže overenie vašich dokumentov sa uskutoční takmer okamžite.

Bez ohľadu na to môžete začať obchodovať s Cardanom ešte pred overením vášho ID. Tento krok je však potrebné dokončiť, keď vaše vklady presiahnu 2 250 $ alebo sa pokúsite uskutočniť výber.

Krok 3: Vložte prostriedky

Predtým, ako začnete obchodovať s Cardanom, musíte na svoj účet pridať finančné prostriedky. Z rozbaľovacieho zoznamu si môžete zvoliť požadovaný spôsob platby, ktorý obsahuje kreditné / debetné karty, elektronické peňaženky ako Neteller a PayPal alebo bankový prevod..

Krok 4: Vyberte si obchodovací trh Cardano

vymeniť cardano

Váš účet je teraz úplne vybavený na začatie obchodovania s Cardanom. Zadaním ‘ADA’ do vyhľadávacieho panela môžete zistiť, ktoré obchodné páry sú pre Cardano dostupné.

Krok 5: Vložte obchod Cardano

Keď sa rozhodnete, s ktorým párom Cardano chcete obchodovať, môžete vykonať svoju prvú objednávku.

V krátkosti si osviežte rôzne typy objednávok a významy, o ktorých sme hovorili vyššie v tejto príručke Ako nakupovať Cardano.

Podľa toho, kam vidíte hodnotu, ktorú má Cardano, sa môžete presunúť, môžete zadať objednávku na kúpu alebo objednávku na predaj skôr, ako kliknete "otvorený obchod".

To je všetko – práve ste obchodovali s Cardanom na provízii eToro!

eToro – najlepší sprostredkovateľ obchodu Cardano ADA

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Ako obchodovať s príručkou Cardano – verdikt

Váš úspech v online obchodovaní s Cardanom nakoniec závisí od toho, ako dobre predpovedáte trh. To znamená, že obchodovanie prostredníctvom regulovaného online sprostredkovateľa vám môže pomôcť zbaviť sa mnohých blokovaní ostatných ciest.

Platforma ako eToro je postavená pre nových aj skúsených obchodníkov s množstvom funkcií vyhovujúcich vašim potrebám. Online sprostredkovanie vám poskytuje prístup k viac ako tuctu kryptomien a hromadám obchodných párov.

Môžete si byť predovšetkým istí, že eToro je regulované, že vaše obchody budú uskutočňované bez provízie.

Ak to zhrnieme, nezabudnite sa vzdelávať na trhu a vyberte si spoľahlivého sprostredkovateľa, aby ste mohli bezpečne a bezpečne obchodovať s Cardanom..

Čítaj viac:

Čo je Cardano a oplatí sa do nej investovať v roku 2021?

3 dôvody, prečo by Cardano mohlo v roku 2021 zdvojnásobiť vaše peniaze

Klady a zápory investovania do Cardana, bude to milionár?

Aké sú najlepšie kryptomeny na obchodovanie v roku 2021?

Ako obchodovať s Cardanom – časté otázky

Ako môžem bezpečne obchodovať s Cardanom?

Cardano môžete obchodovať prostredníctvom eToro, obchodnej platformy s licenciami od FCA, CySEC a ASIC.

Ako môžem obchodovať s Cardanom online?

Kartové obchodovanie je možné prostredníctvom regulovaného online brokera, ako je eToro. Obchodovanie môžete začať financovaním svojho účtu minimálne 200 dolárov a vkladom iba 25 dolárov na Cardano.

Ako môžete zarobiť peniaze obchodom s Cardanom?

Na Cardane môžete zarobiť, ak budete správne špekulovať o jeho budúcej hodnote. Ak je vaša predpoveď zlá, skončíte so stratou.

Je obchodovanie s Cardanom legálne povolené v USA?

Cardano môžete obchodovať legálne v USA. Obchodovanie s CFD Cardano je však pre obyvateľov USA zakázané.

Ako môžete obchodovať s Cardano pomocou páky?

Áno, najjednoduchší spôsob je cez krypto CFD. Obyvatelia USA, Veľkej Británie a Hongkongu však nemôžu získať prístup k CFD prostredníctvom licencovaného brokera. Možno nájdete neregulované obchodné platformy ponúkajúce na Cardano vysokú úroveň pákového efektu, odporúča sa im však vyhnúť.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector