Tu sme zostavili rozsiahlu príručku Ako obchodovať s EOS v roku 2021.

Obchodovanie s EOS je celkom jednoduché, akonáhle sa dostanete na kĺb.

Rok 2020 nebol pre tradičný akciový sektor ničím náročným. Kryptomeny ako EOS sa však stali jedným z najvýkonnejších aktív na svete.

Vďaka neustále rastúcemu trhovému stropu môže byť EOS vítaným doplnkom pre obchodníkov pri diverzifikácii ich investičného portfólia.

Táto príručka vám pomôže so základom obchodovania s EOS.

Patrí sem mnoho obchodných stratégií EOS, ktoré nasadia skúsení profesionáli pri hľadaní správneho sprostredkovateľa pre vaše potreby kryptomeny online.

Ako obchodovať s EOS v 5 jednoduchých krokoch:

Prvým krokom pri obchodovaní s EOS je otvorenie účtu s regulovanou burzou, depozit finančných prostriedkov, výber EOS zo zoznamu platforiem a nakoniec kúpa EOS (dlho) alebo predaj EOS (krátko).

Táto príručka o tom, ako obchodovať s EOS, rozdelí laicky povedané všetko na to, aby ste neobchodovali naslepo. Ak však nemáte dosť času na to, aby ste si ich prečítali všetky spôsoby, musíte s nimi teraz obchodovať.

Krok 1: Otvorte si účet na regulovanej burze

Krok 2: Vložte prostriedky na svoj účet

Krok 3: Vyberte, s koľkými EOS chcete obchodovať

Krok 4: Nakúpte EOS (choďte dlho) alebo predajte EOS (choďte na krátko)

Krok 5: Potvrďte obchod


Obsah

Čo je to EOS Trading?

Ako funguje obchodovanie s EOS?

Ako obchodovať s EOS online – začatie obchodovania

Ako zarobiť peniaze obchodovaním s EOS

Ako obchodovať s EOS 2021 – podrobný návod

Ako obchodovať s príručkou EOS – Verdikt

Časté otázky

Čo je to EOS Trading?

EOS je blockchainová sieť s natívnym kryptomenovým tokenom s rovnakým názvom. Ako digitálna mena umožňuje EOS používateľom uľahčovať transakcie v sieti a vytvárať, hostovať a propagovať vykonávanie dApps.

Avšak mimo tejto siete funguje EOS ako akákoľvek iná kryptomena s finančnou hodnotou. Rovnako ako všetky kryptomeny, jeho hodnota kolíše s prílivmi a odlivmi širšieho trhu.

Cena EOS je ovplyvnená radom faktorov, počnúc všeobecnými finančnými trendmi až po rozšírenie blockchainovej technológie.

Jednoducho povedané, hodnota spoločnosti EOS reaguje na ponuku a dopyt trhového sentimentu. Ak spoločnosť EOS získa podporu od investorov, povedie to k zvýšeniu ceny. Na druhej strane sa znižujúci dopyt premietne do poklesu ceny.

Zjednodušene povedané, pre tých, ktorí si kladú otázku, ako obchodovať s EOS, prichádza na rad správna predikcia marketingového sentimentu. Ak dokážete predpovedať, či cena EOS stúpne alebo klesne, môžete podľa toho umiestniť svoj obchod a vygenerovať zisk.

Nasleduje príklad toho, ako obchodovať s EOS online v roku 2021:

 • Povedzme, že súčasná trhová hodnota EOS je 2,60 USD za mincu.
 • Nájdete ho označený ako EOS / USD.
 • Pretože veríte, že sa cena EOS čoskoro zvýši, rozhodli ste sa zadať objednávku v hodnote 1 000 dolárov.
 • V nasledujúcich mesiacoch hodnota EOS stúpne na 3,00 USD
 • To znamená zisk 15,38% – na základe ceny, ktorú ste pôvodne zaplatili.
 • Rozhodnete sa zadať objednávku na predaj, ktorá uzavrie obchod a zaistí váš zisk.

Na záver sa vám podarilo zabezpečiť zisk 153,80 USD (15,38% z 1 000 USD) z pôvodného vkladu.

Ako naznačuje príklad, ak bude vaša trhová predpoveď budúcej hodnoty EOS presná, váš obchod bude ziskový. Naopak, ak sa trh obráti proti vám, zostane vám strata.

Preto sa vždy odporúča, aby ste si pred obchodovaním s EOS vykonali prieskum, zohľadnenie najnovších analýz trhu a trendy.

Ako funguje obchodovanie s EOS?

Proces obchodovania zostáva takmer pri všetkých finančných aktívach rovnaký, pričom EOS sa nijako nelíši. Z tohto dôvodu, ak už viete, ako obchodovať s akciami alebo forexom, nebudete mať problém naučiť sa, ako obchodovať s EOS..

Na úvod uvádzame zoznam základných aspektov obchodovania s týmto mimoriadne obľúbeným digitálnym majetkom.

EOS obchodovanie s cenovými pohybmi

Trh s kryptomenami je známy svojou vysokou volatilitou. Od svojho uvedenia v roku 2017 prešiel EOS niekoľkými cenovými skokmi, ako aj poklesmi.

Dokonca si všimnete, že rôzne platformy na obchodovanie s kryptomenami môžu mať pre EOS mierne odlišné ceny. Zatiaľ čo na jednej stránke môže byť cena EOS 2,66 USD, na druhej cena 2,65 USD.

Majte však na pamäti, že takého nepatrného rozdielu sa netreba obávať a iba prirodzenej odchýlky, ktorá sa vyskytuje medzi konkurenčnými burzami kryptomien.

Namiesto toho musíte pochopiť, čo spôsobuje cenový posun v hodnote EOS, a nakoniec – využiť to.

Ak je väčšina obchodníkov na EOS dlho a teda – rozhodne sa ho kúpiť, hodnota digitálnej meny stúpne. Keď sa ohromný počet obchodníkov rozhodne zlikvidovať svoje mince EOS, jeho trhová hodnota následne poklesne.

Obchodné páry EOS

obchodovanie eos

Finančnú hodnotu systému EOS možno posúdiť dvoma spôsobmi.

 • EOS-fiat: Obchodovanie EOS s fiat menou, ako je americký dolár alebo euro.
 • EOS-krypto: Obchodovanie EOS s inou kryptomenou, ako je bitcoin alebo ethereum.

Pretože americkými dolármi je referenčná mena pre obchodovanie na globálnom trhu, nájdete EOS / USD ako najbežnejší pár EOS.

To znamená, že môžete tiež nájsť EOS obchodované s inými populárnymi fiat menami, ako je Euro (EOS / EUR), Britská libra (EOS / GBP), Japonský jen (EOS / JPY), Austrálsky dolár (EOS / AUD) a ďalšie.

Je tiež pomerne jednoduchšie špekulovať o pároch kryptomena-fiat, čo z neho robí vhodnejšiu voľbu pre začínajúcich obchodníkov. Kryptofiatové páry vám navyše prinesú lepšie spready a vysokú úroveň likvidity na trhu.

Pri obchodovaní EOS s inými kryptomenami porovnávate hodnotu jedného digitálneho aktíva s druhým.

To si vyžaduje dôkladné pochopenie oboch kryptomien zahrnutých v páre. Nie je prekvapením, že to môže byť komplikovaný proces analýzy aj pre skúsených obchodníkov.

V dôsledku toho majú noví obchodníci tendenciu ísť po obchodnom páre EOS, ktorého cena je voči americkému doláru.

To znamená, že je na vás, či sa rozhodnete obchodovať s EOS proti fiat mene alebo inej kryptomene. Rozhodnutie bude závisieť od vášho pochopenia širšieho trhu s digitálnymi aktívami a od toho, či ste schopní presne predpovedať jeho budúcu cenovú akciu.

Dlhodobé alebo krátkodobé obchodovanie

Obchodníci majú prístup k systému EOS s ohľadom na dlhodobú alebo krátkodobú stratégiu. Dlhodobé prístupy zvyčajne zahŕňajú nákup mincí EOS priamo na burze alebo prostredníctvom online sprostredkovateľa.

Akonáhle to urobíte, budete mince bezpečne ukladať do kryptomeny, kým nenastane čas na predaj. Keď je čas, môžete predať mince EOS a dosiahnuť zisk.

V obchodnom žargóne sa táto metóda často označuje ako "HODLing" vaša kryptomena.

Jednou z významných výhod takýchto dlhodobých investícií je, že sa nemusíte starať o krátkodobé volatility trhu. Začínajúcim obchodníkom sa to bude zdať atraktívnejšie, pretože nie je potrebné zaoberať sa technickou analýzou a vyhodnotením grafov.

Ďalej toto "kúpiť a podržať" Obchodná stratégia spoločnosti EOS by sa mohla viac páčiť tým, ktorí nemajú čas našetrením pri každodennej analýze trhu.

Na druhej strane krátkodobá stratégia prosperuje na volatilite trhu spoločnosti EOS. Budete sa usilovať o to, aby ste využili najmenšie zmeny v cene EOS, a to umiestnením viacerých obchodov súčasne. To sa nelíši od tradičného denného obchodovania.

Ak si zvolíte túto cestu, najlepšie sa odporúča obchodovať s vysoko likvidným párom, ako sú EOS / USD alebo EOS / BTC.

Obchodujte a vlastníte EOS

Keď plánujete dlhodobú stratégiu, kupujete EOS priamo v nádeji, že sa jeho cena zvýši, aby ste ho mohli neskôr predať za viac.

Aby ste to mohli urobiť, potrebujete dôveryhodnú burzu kryptomien alebo online sprostredkovateľa, ktorý vám transakciu uľahčí.

Vzhľadom na zapojený proces je nevyhnutné, aby ste našli platformu na uskutočňovanie obchodov za vás nákladovo efektívnym spôsobom.

Potrebujete licencovaného sprostredkovateľa, ktorý vám môže poskytnúť nielen prístup k likvidným párom EOS, ale aj bezpečnú peňaženku, aby ste si mohli svoje kryptomeny bezpečne uchovať..

V tejto súvislosti odporúčame regulovaného brokera eToro. Vďaka takmer 100 kryptomenovým párom na výber vám platforma umožňuje obchodovať s EOS za nulovú províziu. Noví obchodníci nájdu eToro jednoduchým spôsobom, ako sa spojiť s 13 miliónmi obchodníkov a poučiť sa zo svojich obchodných stratégií.

Zároveň, eToro je tiež preferovaný ostrieľanými obchodníkmi pre ich dlhodobé aj krátkodobé investície do kryptomeny.

EOS Trading

Pre tých, ktorí nie sú pripravení zaviazať sa k dlhodobej investícii, ale napriek tomu chcú ťažiť z volatility trhu, je najlepšou alternatívou obchodovať s EOS prostredníctvom CFD (Contracts for Difference).

Pri obchodovaní s CFD budete špekulovať nad cenovým pohybom EOS bez toho, aby ste prevzali vlastníctvo mince. EOS CFD vám navyše dávajú príležitosť profitovať z rastúcich aj klesajúcich cenových akcií trhu.

Tu je krátky prehľad toho, čo sú EOS CFD:

 • CFD sú deriváty, ktoré sledujú skutočnú hodnotu EOS.
 • Obchodovanie s CFD víta konkurenčné spready, ako aj pákový efekt.
 • Môžete nasadiť buď dlhú pozíciu – dúfať, že cena EOS vzrastie.
 • Alebo krátka pozícia – dúfajúc, že ​​cena klesne.

Aj keď ich je veľa, stojí za zmienku, že obchodovanie s CFD sa tiež považuje za mimoriadne rizikové. V dôsledku toho je obchodovanie s CFD na kryptomeny zakázané v USA a Veľkej Británii, okrem niekoľkých ďalších krajín.

Ak sa nachádzate v krajine, kde je obchodovanie s CFD na EOS nelegálne, stále budete môcť nájsť neregulovaných maklérov ponúkajúcich pákový efekt.

Ako môžete hádať, dôrazne sa to neodporúča, pretože s nelicencovanou a potenciálne pochybnou platformou budete riskovať svoje peniaze..

Okrem toho budete môcť obchodovať s EOS iba proti inej kryptomene – pretože neregulované burzy sa zriedka dotknú nekrytých peňazí. To znamená, že budete musieť obchodovať EOS proti USDT (Tether), ak chcete replikovať lukratívne trhovisko EOS / USD.

Zvážili by ste obchodovanie EOS?

Ako obchodovať s EOS online – začatie obchodovania

obchodovanie s EOS

Každý obchodník vytvorí plán, ktorý bude najlepšie vyhovovať súčasnému trhu. Táto obchodná stratégia je definovaná výberom vhodnej sady pokynov.

Analyzujete trh a online brokerovi poviete, aká je vaša pozícia v spoločnosti EOS. To znamená – či už chcete dané aktívum kúpiť alebo predať. Sprostredkovateľ zadá tieto objednávky vo vašom mene. Potom sa usadíte a dúfate, že sa trh pohne vo váš prospech.

Ak ste v obchodnom sektore EOS nováčikom, nižšie je uvedený zoznam najbežnejších typov pokynov, ktoré by ste mali poznať.

Nákup alebo predaj objednávky

Príkazy na nákup a predaj sú najzákladnejšie zo všetkých obchodných príkazov.

 • Objednávka nákupu sa uskutoční, keď si myslíte, že cena EOS vzrastie.
 • Objednávka na predaj sa uskutoční, keď si myslíte, že hodnota EOS klesne.

Každý obchod EOS bude vyžadovať, aby ste určili, či chcete najskôr kúpiť alebo predať dané aktívum.

Ak sa chystáte vstúpiť na trh cez dlhú pozíciu, zadáte objednávku na kúpu a zatvoríte ju objednávkou na predaj. Naopak, ak chcete vstúpiť na trh prostredníctvom krátkej pozície, zadáte príkaz na predaj a zatvoríte ho príkazom na nákup.

Vstupná cena

Pretože trh s kryptomenami sa rýchlo pohybuje, medzi časom zadania pokynu a vykonaním brokera môže byť malý cenový rozdiel..

Aby ste mali väčšiu kontrolu nad týmito miernymi cenovými rozdielmi, môžete určiť, ako chcete určiť svoju vstupnú cenu.

Existujú dva typy objednávok, ktoré vám to umožňujú:

 • A Trhový poriadok zabezpečí, že objednávka bude vykonaná okamžite alebo za najbližšiu najlepšiu cenu.

Napríklad ak má EOS hodnotu 2,60 USD a vy zadáte trhovú objednávku na nákup, sprostredkovateľ ju vykoná okamžite. To znamená, že EOS kúpite za 2,60 USD alebo za najbližšiu dostupnú cenu.

 • A Obmedziť objednávku označuje sprostredkovateľovi, že chcete vstúpiť na trh za konkrétnu cenu.

Povedzme, že súčasná hodnota EOS je na 2,60 USD, avšak nákupnú objednávku chcete uskutočniť, až keď dosiahne 2,69 USD. Tu môžete použiť limitovaný príkaz. To znamená, že váš obchod nebude vykonaný, kým EOS nedosiahne cenu 2,69 USD, alebo kým nezrušíte limitnú objednávku.

Z týchto dvoch typov objednávok majú limitné objednávky vyššiu úroveň kontroly nad vašou pozíciou na trhu.

Stratégia ukončenia

Podobne ako pri vstupných cenách môžete tiež určiť, ako chcete opustiť trh. Najbežnejším spôsobom nasadenia stratégie ukončenia je prostredníctvom príkazov „take-profit“ a „stop-loss“.

 • A Take-Profit príkaz oznámi vášmu sprostredkovateľovi, kedy uzavrieť obchod EOS, keď dosiahne konkrétnu úroveň zisku. Pre ilustráciu, môžete nastaviť objednávku zisku vo výške 2% na svojom obchode EOS. To znamená, že vaša objednávka bude automaticky uzavretá, keď váš obchod EOS dosiahne zisk 2%.
 • A Stop-Loss objednávka je opačná. V takom prípade chcete obmedziť svoje straty, ak sa trh pohne proti vám. Ak je vaša objednávka stop-loss nastavená na 2%, znamená to, že sa chcete vyhnúť strate viac ako 2% pri svojom obchode EOS.

Ukážeme vám príklad:

 • Objednávku na nákup v systéme EOS zadáte za 2,60 USD.
 • Objednávku so ziskom zadáte vo výške 2% nad 2,60 USD.
 • Rovnako však chcete obmedziť svoje straty.
 • Preto zadáte stop-loss objednávku na 1% pod 2,60 USD.

Tento obchod môže prebiehať dvoma spôsobmi.

 • Vaša predpoveď je správna a cena EOS sa zvyšuje o 2%. V takom prípade váš maklér vykoná objednávku na zisk vo výške 2,65 USD so ziskom 2%.
 • Vaša predpoveď je nesprávna a cena EOS sa znížila o 1%. Teraz sprostredkovateľ vykoná príkaz stop-loss na 2,57 USD, čím vaše straty obmedzí na iba 1%.

Bez ohľadu na to, akým smerom sa bude trh uberať, sprostredkovateľ vykoná príkazy na zisk alebo stop-loss na základe vašich vopred určených cenových hladín..

Ako zarobiť peniaze obchodovaním s EOS

obchodovanie s EOS

Umiestnenie správnych pokynov eliminuje potrebu ručného prehliadania vašich vynikajúcich obchodov EOS. To znamená, že vaše objednávky nie sú jediným faktorom, ktorý určuje riziká vašich pozícií EOS.

Podstatné je, že keď sa učíte, ako obchodovať s EOS, musíte zvážiť ešte niekoľko ďalších aspektov.

1. Vklad

Váš vklad je jednoducho suma peňazí, ktorú riskujete pri svojom obchode s EOS. Vyšší podiel sa štandardne premieta do vyšších ziskov, ale aj vyšších strát.

Predstavte si, že pri obchodovaní s EOS dosiahnete 2% zisky. Pri podiele 50 dolárov bude váš zisk 1 dolár. Ak ste zároveň riskovali 1 000 dolárov, váš zisk bude predstavovať 20 dolárov.

Nie je to však také jednoduché ako vloženie najvyššej sumy, ktorú máte do obchodov EOS. Musíte tiež vypočítať riziko a podľa toho zaobchádzať so svojimi prostriedkami.

Väčšina obchodníkov má zavedenú stratégiu riadenia bankrollov, ktorá im pomáha spravovať kapitál. V skutočnosti budete obmedzovať svoje obchody na určité percento prostriedkov dostupných na vašom obchodnom účte.

Mnoho obchodníkov má tendenciu obmedzovať svoje podiely na 2% za obchod. To znamená, že ak máte na účte 2 000 dolárov, vložíte iba 40 dolárov na jeden obchod EOS.

Populárny krypto broker eToro vám umožňuje obchodovať s EOS už za 25 dolárov. Je to vynikajúci spôsob, ako udržiavať prehľad o svojich obchodných fondoch, najmä keď realizujete krátkodobé stratégie.

2. Páka EOS Trading

Predtým sme hovorili o výhodách EOS CFD. Obchodníkov najviac oslovuje možnosť využiť pákový efekt.

To vám umožní získať väčšiu expozíciu na trhu zaplatením iba zlomku požadovaného vkladu a zvyšok si požičiate od sprostredkovateľa.

Napríklad ak na vklad 100 dolárov uplatňujete pákový efekt 1:10, vaša pozícia má hodnotu 1 000 dolárov.

Páka môže výrazne zväčšiť vaše zisky. Ak sa však obchod pokazí, zosilní to tiež vaše straty.

Ukážeme vám, ako v praxi funguje obchodovanie s EOS:

 • Zadáte objednávku na predaj v hodnote 2 000 dolárov na EOS / USD
 • Využívate pákový efekt 1: 5
 • Zisk z tohto obchodu je 5%.
 • Váš zisk z tohto obchodu by zvyčajne bol 100 dolárov.
 • S pákou 1: 5 sa vaše zisky zvýšia na 500 dolárov.

Aj keď obchodovanie s CFD môže byť vo vašej krajine zakázané, stále bude možné nájsť neregulované platformy ponúkajúce pákový efekt. V takýchto prípadoch môžete dokonca nájsť limity pákového efektu až 1: 100 ponúkané na aktívach kryptomeny.

Ale ako je zrejmé, obchodovanie s takým veľkým pákovým efektom je veľmi riskantné – najmä pri použití nelicencovanej burzy. Namiesto toho je najlepšie zostať pri plne regulovanom sprostredkovateľskom webe, ako je eToro.

Poplatky za obchodovanie s EOS online

Ako sme už spomenuli v tejto príručke, je prvoradé, aby ste si vybrali správneho brokera pre svoje obchodné potreby EOS. Správneho sprostredkovateľa pre vás neurčuje iba reputácia, ale aj to, koľko si účtuje na poplatkoch. Nakoniec, sprostredkovateľské platformy sú skutočne obchodom.

Štruktúra poplatkov online sprostredkovateľov EOS sa bude líšiť v závislosti od ich individuálnych politík.

Nižšie je uvedený zoznam najbežnejších typov poplatkov, s ktorými sa stretnete.

Komisia pre obchodovanie s EOS

Provízie si účtuje takmer každý sprostredkovateľ a počítajú sa ako variabilný poplatok oproti hodnote vašej objednávky.

Ako model súčasných kurzov – sprostredkovateľ kryptomeny Coinbase vám za každú obchodnú objednávku účtuje províziu 1,49%. To znamená, že pri vstupe na trh a pri odchode z neho budete musieť zaplatiť 1,49%.

Pre porovnanie, eToro vám umožní obchodovať na princípe nulovej provízie – nielen na EOS, ale aj na 15 ďalších kryptomenách.

EOS Spread

Spready sú nevyhnutnou poplatkovou kategóriou.

„Spread“ sa počíta ako rozdiel medzi kúpnou cenou aktíva a predajnou cenou. Pri obchodovaní s EOS chcete, aby rozpätie bolo čo najtesnejšie, takže to nebude mať vplyv na vašu schopnosť dosahovať zisk.

Pre lepšiu predstavu:

 • Ak je rozpätie u vybraného makléra 1,50% v systéme EOS, znamená to, že musíte dosiahnuť zisk nad 1,50%..
 • Čokoľvek pod týmto a stále ste v mínuse.
 • Inými slovami, ak sa hodnota vášho obchodu EOS zvýšila o 1%, stále ste o 0,5% nižšie.

Ostatné poplatky za obchodovanie s EOS

Online sprostredkovatelia vám tiež účtujú rôzne administratívne poplatky, ktoré sa môžu čoskoro zvýšiť.

Toto zahŕňa:

 • Poplatky za vklad / výber: Predtým, ako začnete obchodovať s EOS, musíte vložiť prostriedky na svoj obchodný účet. Niektorí sprostredkovatelia vám účtujú poplatok zakaždým, keď pridáte alebo vyberiete peniaze, takže si to nezabudnite skontrolovať.
 • Neaktivita: Tento poplatok sa účtuje, ak je váš účet pozastavený na určité časové obdobie. Opäť nejde o štandardný poplatok a líši sa od jedného sprostredkovateľa k druhému.
 • Nočné financovanie: Poplatky za financovanie za noc, ktoré sa tiež nazývajú poplatky za swap, sa vzťahujú hlavne na tých, ktorí obchodujú s CFD. Tieto sú účtované, keď necháte svoje obchodné pozície otvorené cez noc. Niektorí sprostredkovatelia CFD vám cez víkend účtujú aj o niečo vyšší poplatok.

Ak chcete zdôrazniť túto skutočnosť, poplatky môžu vždy určovať, aký vysoký zisk nakoniec dosiahnete zo svojich obchodov. Pred výberom obchodného webu EOS preto musíte starostlivo zvážiť podmienky.

Sme pripravení začať obchodovať EOS?

Ako obchodovať s EOS 2021 – podrobný návod

Áno, teraz sa radíme k najpôsobivejším krokom tejto príručky, ako obchodovať s EOS so svojím maklérom.

Vytvorili sme štyri jednoduché kroky, ktorými sa musíte riadiť.

Krok 1: Vyberte si obchodnú stránku EOS

Prvým krokom je nájsť si renomovanú online obchodnú platformu. Rýchle vyhľadávanie na internete odhalí stovky možností, ale môže byť zložité nájsť legitímnu stránku, ktorá vyhovuje vašim potrebám.

Nižšie je uvedený kontrolný zoznam toho, čo musíte hľadať v online sprostredkovateľovi EOS.

 • Nariadenie: Je online sprostredkovateľ držiteľom akýchkoľvek regulačných licencií – napríklad licencií od FCA, ASIC alebo CySEC?
 • Štruktúra poplatkov: Je sprostredkovateľ ohľadom poplatkov transparentný? Ak áno, za aké poplatky ste zodpovední?
 • Spôsob platby: Ktoré spôsoby platby sú k dispozícii na vklad a výber finančných prostriedkov do a z vášho obchodného účtu?
 • Minimum účtu: Aká je minimálna požadovaná výška vkladu a minimálny možný vklad pri obchodovaní s EOS?
 • Páry EOS: Aké obchodné páry sú k dispozícii pre EOS?
 • Navigácia obchodnej platformy: Aký je dojem používateľa na obchodnej platforme?
 • Mobilná aplikácia: Existuje mobilná aplikácia pre obchodnú platformu?

Ďalej sa tiež odporúča skontrolovať používateľské recenzie online sprostredkovateľa, ku ktorému uvažujete. Táto spätná väzba od zákazníkov vám poskytne prehľad o skutočnom výkone a dôveryhodnosti obchodnej stránky EOS.

Z nášho výskumu sme to zistili eToro zaškrtne takmer všetky políčka z nášho zoznamu.

Tu sú niektoré z funkcií, vďaka ktorým je eToro jedným z najlepších sprostredkovateľov systému EOS na obchodovanie.

 • eToro je platforma sociálneho obchodovania, ktorá vám umožňuje spájať sa a učiť sa od iných obchodníkov.
 • The "Copy Trader" Táto funkcia umožňuje kopírovať obchodné stratégie skúsených obchodníkov.
 • Všetky obchodné trhy EOS sú bez provízií a prichádzajú s konkurenčnými spready.
 • K dispozícii je sortiment platobných možností, vrátane bankových prevodov, debetných / kreditných kariet a digitálnych peňaženiek, ako je PayPal.
 • EOS môžete obchodovať s fiatovými menami aj s digitálnymi menami.

Krok 2: Otvorte si obchodný účet EOS

Po výbere online brokera si teraz môžete otvoriť účet. Budete musieť uviesť svoje osobné údaje, ako sú meno, adresa, dátum narodenia a kontaktné údaje.

Ak váš online sprostredkovateľ pracuje v súlade s predpismi KYC (ktoré by mali), platforma si vyžiada aj kópiu vášho pasu alebo vodičského preukazu.

Tento krok je nevyhnutný na dosiahnutie súladu s právnymi predpismi proti praniu špinavých peňazí.

Krok 3: Vložte prostriedky

Keď platforma overí vaše ID, môžete vložiť prostriedky na svoj obchodný účet.

Vyberte si najvýhodnejší spôsob platby a preveďte požadovanú sumu.

Na eToro si môžete vybrať medzi kreditnými / debetnými kartami, bankovým prevodom alebo elektronickou peňaženkou ako PayPal, Skrill alebo Neteller.

Krok 4: Vyberte si EOS Trading Market

obchod eos

Vyberte si, či chcete obchodovať EOS s fiat menou alebo iným digitálnym majetkom. EOS môžete jednoducho vyhľadať na eToro a zistiť, ktoré páry sú k dispozícii na obchodovanie.

Krok 5: Umiestnite EOS Trade

Teraz je čas otvoriť svoj obchod EOS. Všetko, čo potrebujete, je určiť svoje vstupné a výstupné objednávky. Váš maklér potom vykoná obchod za vás.

Ak potrebujete rýchle osvieženie typov objednávok, neváhajte prejsť do našej sekcie "Založenie spoločnosti EOS Trade".

Ako obchodovať s príručkou EOS – Verdikt

Obchodovanie s kryptomenami si vyžaduje veľa výskumu a príprav. EOS sa nijako nelíši. Preto sa skôr, ako sa pustíte do obchodného priestoru EOS, pripravte na prečítanie príručiek, ako je ten náš.

Môžete začať zvážením, či chcete aktívum držať dlhodobo alebo ho obchodovať za krátkodobé zisky. A čo je dôležitejšie, uistite sa, že máte obchodný plán a správneho online sprostredkovateľa, ktorý to za vás vykoná.

Ako sme už spomenuli, eToro je vynikajúcou voľbou pre nováčikovských obchodníkov s kryptomenami. Môžete obchodovať s EOS proti fiatovým aj iným kryptomenám – a to všetko bez provízie.

Predovšetkým si môžete byť istí, že pri výbere eToro na obchodovanie s online spoločnosťou EOS využívate prísne regulovaného sprostredkovateľa.

eToro – najlepší sprostredkovateľ obchodu s EOS

sprostredkovateľ etoro

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Časté otázky

Kde môžem bezpečne obchodovať s EOS?

EOS môžete obchodovať na stovkách online búrz a sprostredkovateľov. eToro je jedným z najlepších online sprostredkovateľov vo vesmíre – s regulačnými licenciami z Veľkej Británie, Cypru a Austrálie.

Ako môžem obchodovať s EOS?

EOS môžete obchodovať proti fiat mene alebo kryptomene. Online makléri ako eToro uľahčujú obchodovanie s kryptomenami s vkladom už od 25 dolárov.

Koľko peňazí môžete zarobiť pri obchodovaní s EOS?

Vaše zisky pri obchodovaní s EOS budú závisieť od toho, ako dobre predvídate pohyby na trhu, ako aj od výšky vkladu. Ak sú vaše špekulácie správne, dosiahnete zisk. Ak nie, urobíte stratu. Bez ohľadu na to potrebujete stratégiu riadenia bankrollov, aby ste mohli správne spravovať svoje obchodné fondy EOS.

Je EOS obchodovanie legálne v USA?

Obchodovanie s EOS je legálne v USA. Nemôžete sa však zapojiť do obchodovania s EOS CFD ako Američan.

Ako môžete využiť pákový efekt na EOS CFD?

Pri obchodovaní s EOS môžete použiť pákový efekt pomocou CFD brokera. Obyvatelia USA a Veľkej Británie nemajú prístup k CFD na kryptomeny.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector