Ako obchodovať s NEO: Komplexný sprievodca obchodovaním s NEO v roku 2021

NEO obchodovanie je celkom jednoduché, akonáhle sa dostanete na kĺb.

Obchodovanie s kryptomenami explodovalo asi za posledné desaťročie. Po úspechu bitcoinu sme odvtedy videli na trhu nespočetné množstvo altcoinov.

V čele tohto vývoja je NEO, ktoré je v súčasnosti veľmi populárnou digitálnou menou na obchodovanie.

V mnohých ohľadoch je NEO považovaný za čínsky priestor pre vznik éteru.

Kryptomenu je možné kúpiť alebo vymeniť niekoľkými spôsobmi, a to aj prostredníctvom regulovaných sprostredkovateľov.

V tejto príručke vás prevedieme základnými aspektmi obchodovania s NEO online.

Ako obchodovať s NEO v 5 jednoduchých krokoch:

Ak chcete obchodovať s NEO, prvým krokom je otvorenie účtu s regulovanou burzou, depozit finančných prostriedkov, výber NEO zo zoznamu platforiem a nakoniec nákup (prechod Long) alebo predaj (prechod na krátke obdobie).

Táto príručka, ako obchodovať NEO, rozdelí všetko laicky, takže nebudete obchodovať naslepo. Ak však nemáte dosť času na to, aby ste si ich prečítali všetky spôsoby, musíte s nimi teraz obchodovať.

Krok 1: Otvorte si účet na regulovanej burze

Krok 2: Financuje váš účet

Krok 3: Vyberte, koľko NEO chcete obchodovať

Krok 4: Kúpte si NEO (choďte dlho) alebo predajte NEO (choďte na krátko)

Krok 5: Potvrďte obchod


Obsah:

Čo je NEO obchodovanie?

Ako funguje NEO obchodovanie?

Ako obchodovať NEO online – založenie obchodu

Ako zarobiť peniaze obchodovaním NEO

Ako obchodovať s NEO 2021 – podrobný návod

Ako obchodovať s NEO Guide – Verdikt

Časté otázky

Čo je NEO obchodovanie?

NEO je platforma založená na blockchaine, ktorej cieľom je vybudovať inteligentnú ekonomiku. NEO je oficiálnou menou tejto siete a môže sa obchodovať buď s inými kryptomenami, alebo s fiat menou.

S rýchlym pokrokom v oblasti internetu sa veľká pozornosť presunula z tradičných finančných nástrojov na digitálne aktíva, ako napríklad NEO.

Funguje to rovnako ako konvenčné aktíva s podkladovou hodnotou, ktorú môžu jednotlivci kúpiť, vlastniť a zameniť.

Podobne ako pri akciách a forexe, je možné finančnú hodnotu NEO analyzovať a špekulovať na základe ponuky a dopytu na trhu..

Nárast dopytu po NEO spôsobí, že sa jeho cena bude pohybovať smerom nahor. A naopak, klesajúci dopyt sa premieta do nižších cien.

Aby bolo možné využiť NEO, obchodník by mal byť schopný správne predpovedať postoj trhu.

Ukážeme vám, ako obchodovať s NEO, na príklade:

 • Povedzme v decembri, cena NEO / USD je 10 USD
 • Veríte tomu, že trh má vstúpiť do krátkodobej býčej fázy, preto urobte objednávku na nákup v hodnote 1 000 dolárov
 • O dva týždne neskôr má NEO hodnotu 12 dolárov
 • To znamená nárast o 20%
 • Presvedčení o tom, že trh sa chystá obrátiť, zadáte príkaz na predaj a zbavíte sa svojich NEO aktív.

Tento obchod NEO vám ponecháva zisk 200 dolárov – keďže váš vklad vo výške 1 000 dolárov vzrástol o 20%.

Ako je uvedené, ak ste schopní využiť variácie trhu v pravý čas, obchodovanie NEO vám môže zanechať značné zisky. Na druhej strane, ak bude trh v rozpore s vašou predpoveďou NEO, skončíte so stratou.

Takeaway HERe je, že človek musí byť oboznámený s prílivom a odlivom obchodného trhu NEO, aby mohol správne špekulovať a tak – dôsledne dosahovať finančné zisky.

Ako funguje NEO obchodovanie?

Kryptomeny ako NEO sú v širšej obchodnej oblasti relatívne nové v porovnaní s konvenčnými aktívami. Napriek tomu zostáva koncepcia obchodovania s NEO viac-menej identická.

Či už ste nováčikom v obchodovaní alebo iba s kryptomenami, tu sú body, ktoré si musíte pamätať pri obchodovaní s NEO.

NEO obchodovanie s cenovými pohybmi

Rovnako ako všetky finančné aktíva, má aj spoločnosť NEO tendenciu riadiť sa náladou na trhu.

Ak trh s kryptomenami klesá, môžu obchodníci prepadnúť panike a pokúsiť sa predať svoje aktíva, aby zmiernili svoje straty, čo povedie k zníženiu ceny hodnoty NEO.

Ak je naopak trhový sentiment kryptomien silný, cena NEO bude zodpovedajúcim spôsobom stúpať.

NEO obchodovanie je sprostredkované online prostredníctvom maklérov. Cena NEO sa často bude líšiť aj medzi obchodnými platformami.

Napríklad na jednom webe si môžete všimnúť, že cena jedného NEO je 14,96 dolárov, zatiaľ čo iná môže ponúknuť rovnaké digitálne dielo za 14,90 dolárov. Toto je často nepatrný rozdiel, ktorý nebude pre obchodníkov významným spôsobom znepokojený.

Obchodné páry NEO

cenový graf neo

Obchodovanie s kryptomenami má jednu významnú výhodu. Môžete ich obchodovať vo forme krypto-fiatových párov alebo prostredníctvom krypto-krypto párov.

Inými slovami, môžete NEO obchodovať s vládou vydanou menou, ako je USD alebo Euro, a tiež s kryptomenami, ako sú bitcoiny alebo ethereum classic..

V kategórii krypto-fiat je najbežnejším párom, na ktorý narazíte, NEO / USD. Mnoho brokerov však ponúka aj alternatívne páry, ako napríklad NEO / EUR, NEO / GBP, NEO / JPY a ďalšie.

Keď sa rozhodnete pre kryptokryptové páry, obchodujete s hodnotou NEO oproti inej kryptomene. Aby ste mohli správne špekulovať, potrebujete prehľad o hodnote a trhu oboch kryptomien.

V skutočnosti sa to nelíši od obchodovania s párom NEO-fiat. Obchodovanie NEO s fiat menou vám však pravdepodobne prinesie prístup k vyššej likvidite, a teda lepším spready obchodov..

Okrem toho je ľahšie vypočítať zisky a riziká pri obchodovaní s nekrytou menou. To je možno dôvod, prečo sa NEO-fiatové páry odporúčajú obchodovať nováčikom v porovnaní s NEO-krypto pármi.

Dlhodobé alebo krátkodobé obchodovanie

Rovnako ako iné aktíva, aj NEO možno obchodovať s ohľadom na dlhodobé alebo krátkodobé zisky. Typ stratégie, ktorú si vyberiete, bude závisieť od vašich finančných cieľov.

Pri dlhodobých stratégiách sa na NEO v podstate pozeráte ako na investíciu.

Dajme tomu, že očakávate, že hodnota NEO sa v nasledujúcich rokoch exponenciálne zvýši. Nakupujete NEO coiny a ukladáte ich do svojej krypto peňaženky. Kryptomena slúži ako banka pre vašu NEO menu.

Po mesiacoch alebo rokoch, keď je trh vo váš prospech, môžete sa rozhodnúť tieto NEO coiny predať a získať na oplátku zisk.

Tento prístup sa vo svete kryptomien často nazýva HODLing, čo znamená, že budete "kúpiť a podržať" aktíva a čakajú na ideálny čas na maximalizáciu svojich ziskov.

To je obzvlášť užitočné pre začiatočníkov, pretože vykonávanie technickej analýzy a hľadanie krátkodobých cenových posunov nie je v skutočnosti potrebné.

Preto môže dlhodobá stratégia eliminovať naliehavú potrebu predpovedať najmenšie zmeny na trhu a pritom stále profitovať z vášho NEO obchodu.

Naopak, krátkodobý prístup vám umožní dosiahnuť menšie zisky, ale častejšie. Môže sa vám stať, že budete obchodovať v pravidelných intervaloch, dokonca aj niekoľkokrát denne, v závislosti od typu obchodnej stratégie, ktorú si vyberiete.

Pokiaľ sa chystáte na krátkodobý zisk, bude najlepšie zvoliť páry, ktoré ponúkajú viac likvidity, ako napríklad NEO / USD alebo NEO / BTC.

Trade and Own NEO

Pre dlhodobé stratégie je najlepšie mať po svojom boku licencovaného online sprostredkovateľa. Dlhodobí obchodníci majú tendenciu míňať obrovské množstvo kapitálu na investovanie, takže dôveryhodná platforma vám uľahčí proces.

Ak hľadáte online sprostredkovateľa kryptomien, odporúčame vám zvážiť eToro.

Vďaka dlhoročnej reputácii v obchodnom sektore umožňuje eToro ľahké obchodovanie s kryptomenami s takmer 100 pármi. Obchody sa vykonávajú za nulovú províziu a svoje NEO mince môžete držať v zabezpečenej peňaženke eToro.

EToro je navyše považovaný za jedného z najviac dostupných online brokerov pre začiatočníkov. Dlhodobé stratégie však uprednostňujú aj ostrieľaní obchodníci, ktorí nemajú dostatok času na to, aby si dávali pozor na každú krátkodobú fluktuáciu trhu..

NEO obchodovanie

Keď už hovoríme o fluktuáciách trhu, existuje niekoľko obchodných stratégií, kde môžete túto volatilitu využiť. Ak sa rozhodnete ísť touto cestou, môžete vyskúšať „swingové obchodovanie“ alebo „denné obchodovanie“.

Jednou z takýchto možností je urobiť to prostredníctvom CFD – čo sú deriváty, ktoré odrážajú trhovú hodnotu NEO.

CFD vám umožňujú obchodovať s NEO dlho aj na krátko. Napríklad, ak cena rastie, môžete kúpiť NEO a potom predať.

Prípadne môžete ísť nakrátko, ak si myslíte, že cena NEO klesne. V takom prípade najskôr CFD predáte a kúpite za nižšiu cenu, čím získate zisk.

Je dôležité poznamenať, že CFD nie sú legálne vo všetkých častiach sveta. V niekoľkých krajinách, najmä v USA, je obchodovanie s CFD úplne zakázané. Vo Veľkej Británii môžu obchodníci profitovať z obchodovania s CFD na väčšine finančných nástrojov, s výnimkou kryptomien, ako je NEO.

Väčšina ostatných regiónov povoľuje CFD na kryptomenu, aj keď si overte, či je povolená vaša krajina pobytu.

Tu je však prehľad toho, ako obchodovať s NEO prostredníctvom CFD:

 • CFD odrážajú skutočnú cenu NEO. Takže ak má NEO hodnotu 10 dolárov, vaša CFD bude mať tiež rovnakú cenu. Ak sa zajtra zmení na 10,50 dolárov, zmení sa aj vaša CFD.
 • Obchodovanie s CFD vám umožňuje využívať pri obchodoch pákový efekt.
 • S NEO CFD sa dá často obchodovať za konkurenčné poplatky s úzkymi spready.
 • CFD umožňujú dlhodobé aj krátke tréningové stratégie, čo vám dáva príležitosť profitovať z rastúcich aj klesajúcich trhov.

Pretože CFD pákový efekt má šancu na obrovské výnosy, budete môcť nájsť lákavé limity z kryptoburz bez ohľadu na to, či je to vo vašej krajine legálne alebo nie.

Ak to zvažujete, je bezpodmienečne potrebné preskúmať dôsledky, pretože budete riskovať svoj kapitál.

Nakoniec, tieto výmeny tretích strán budú pravdepodobne neregulované a budú vyžadovať, aby ste namiesto skutočných amerických dolárov obchodovali NEO proti USDT. Pre tých, ktorí nevedia, USDT je ​​digitálna minca vydaná spoločnosťou Tether, ktorá je viazaná na USD.

Okrem toho použitie pákového efektu na CFD môže tiež spôsobiť vysoké riziko straty peňazí. Pred obchodovaním s NEO týmto spôsobom je preto dôležité, aby ste si uvedomili, ako CFD fungujú.

Zvážili ste obchodovanie NEO?

Ako obchodovať NEO online – založenie obchodu

Obchodovanie NEO sa vykonáva príkazmi, ktoré určujú, ako realizujete svoju stratégiu. Tieto sprostredkujú vášmu sprostredkovateľovi vašu pozíciu a aký bude váš ďalší krok.

Ak už obchodovanie s inými finančnými aktívami poznáte, obchodovanie NEO sa nijako nelíši.

Zadáte objednávku na základe vašej predpovede trhu a online broker vykoná obchod za vás. Či to pôjde dobre alebo nie, bude závisieť od toho, či sa trh obráti vo váš prospech alebo proti vám.

Nižšie je uvedený zoznam základných objednávok, o ktorých potrebujete vedieť, keď sa dozviete, ako obchodovať s NEO online.

Objednávka nákupu a predaja

Objednávky na nákup a predaj sú základom každej obchodnej stratégie.

 • Ak chcete ísť dlho na NEO, zadáte objednávku, pretože očakávate, že jej hodnota stúpne.
 • Zadáte objednávku na predaj, ak chcete skrátiť hodnotu NEO, pretože očakávate, že jej hodnota poklesne.

Bez ohľadu na to, či idete dlho alebo krátko, budete musieť vykonať jeden z týchto príkazov, aby ste vstúpili do svojho obchodu.

Inými slovami, objednávka „kúpiť“ alebo „predať“ predstavuje spôsob, akým si otvoríte pozíciu na trhu. Ak zadáte objednávku na kúpu, uzavriete svoju pozíciu objednávkou na predaj a naopak.

Vstupná cena

Na rýchlo sa rozvíjajúcom trhu sa cena za vykonanie vašej vstupnej objednávky môže líšiť od okamihu zadania objednávky. S cieľom získať väčšiu kontrolu môžete svoj obchod bližšie špecifikovať pomocou dvoch rôznych typov pokynov.

 • Trhový príkaz kúpi alebo predá aktívum za existujúcu trhovú cenu. Inými slovami, ak má NEO hodnotu 12,50 USD, vaša objednávka na nákup (alebo predaj) sa uskutoční tiež za rovnakú cenu alebo najbližšiu dostupnú cenu..
 • Limitný pokyn poskytuje jasný údaj o tom, kedy by sa mal obchod uskutočniť. Napríklad na NEO nastavíte limit na objednávku 13,00 dolárov. To znamená, že sprostredkovateľ kúpi (alebo predá) vaše aktívum, až keď cena NEO dosiahne 13,00 dolárov.

Stratégia ukončenia

Akonáhle vstúpite na trh, otázkou je, ako ukončíte obchod so ziskom v ruke, alebo lepšie povedané, ako obmedzíte svoje straty..

Prirodzene, potrebujete stratégiu ukončenia.

Tu je potrebné pamätať na dva typy objednávok, ktoré zabezpečia, že odídete v pravý čas.

 • Zisk: Tento typ objednávky definuje úroveň zisku, pri ktorej sa má obchod ukončiť. Napríklad môžete nastaviť objednávku na zisk z vášho NEO obchodu na 4% nad alebo pod aktuálnu cenu, v závislosti od toho, či ste dlhý alebo krátky. Maklér pozíciu uzavrie, akonáhle NEO dosiahne hranicu 4%.
 • Stop-Loss: V prípade, že chcete obmedziť svoje potenciálne straty, mali by ste tiež vytvoriť príkaz na zastavenie straty. Môže to byť napríklad 1% pod alebo nad vašou vstupnou cenou.

Ukážme si to na príklade.

 • Otvorili ste objednávku na NEO / USD na 10,50 USD.
 • Chcete sa zamerať na zisky vo výške 4%, urobíte preto objednávku na zisk vo výške 10,92 USD.
 • Ak bude NEO obchod v rozpore s vašou predpoveďou, chcete zastaviť svoje straty na 1%, takže urobíte objednávku so stratou na 10,39 USD.

Ak cena NEO dosiahne 10,92 USD, vaša pozícia sa uzavrie so ziskom 4%.

Ak trh pôjde proti vám, aktivuje sa váš príkaz stop-loss, takže váš maklér uzavrie vašu pozíciu na 10,39 USD, čím vaše straty obmedzí na iba 1%.

Bez ohľadu na to, akým smerom sa bude majetok uberať, vaše zisky alebo straty sú vopred určené. Tieto pridané pokyny vám ušetria čas a čo je najdôležitejšie, zabezpečia, aby ste pri obchodovaní s NEO online mali jasný plán vstupu a výstupu..

Ako zarobiť peniaze obchodovaním NEO

Okrem typov pokynov a nálady na trhu závisí od úspešnosti vašich obchodov aj niekoľko ďalších faktorov. Nielenže sa musíte obávať výberu správnej triedy aktív na obchodovanie, ale tiež by ste mali mať kontrolu nad tým, koľko peňazí investujete a ako ich investujete..

Tu je niekoľko úvah o obchodovaní s NEO.

1. Vklad

Každý obchod vyžaduje, aby ste vložili vklad. Čím väčšie ste ochotné vsadiť, tým vyššie budú vaše zisky. Ale také budú aj vaše straty.

Predpokladajme, že na NEO stavíte 100 dolárov a dosiahnete 2% zisk, čo predstavuje 2 doláre. Ak zvýšite svoj vklad na 1 000 dolárov, váš zisk bude tiež priamo úmerný, čím získate zisk 20 dolárov.

Aj keď vkladáte obrovské sumy do viacerých obchodov, je ľahké stratiť prehľad o tom, koľko z vášho kapitálu riskujete a kde môžete limit využiť. To je dôvod, prečo obchodníci pri obchodovaní často používajú „bankroll management“. Toto je postup správneho hospodárenia s vašimi peniazmi, aby ste sa uistili, že máte peniaze za obchody, ktoré zadáte.

To je obzvlášť dôležité, keď obchodujete s NEO s krátkodobými stratégiami. Najlepšie je obmedziť svoje podiely na určité percento z vašich obchodných fondov. Obchodníci sa bežne držia na 2% svojho dostupného obchodného účtu. Napríklad povedzme, že váš obchodný účet má v sebe 2 000 dolárov, radšej do svojich NEO obchodov nevkladajte viac ako 40 dolárov.

Minimálna suma požadovaná na obchodovanie sa bude u jednotlivých obchodníkov líšiť. Na platforme ako eToro potrebujete iba 25 dolárov na začatie obchodovania na NEO. To znamená, že môžete začať skôr tým, že budete testovať vody, než sa vrhať na NEO obchody s veľkými sumami.

2. NEO obchodná páka

Ako už bolo spomenuté, NEO obchodníci sa často angažujú v uplatňovaní pákového efektu na CFD. V tejto časti sa pozrieme na trochu podrobnejšie informácie o fungovaní pákového efektu.

Pákový efekt jednoducho znamená, že môžete vložiť viac peňazí, než koľko máte na svojom obchodnom účte.

Aby sme hmlu vyčistili, zvážme príklad.

 • Povedzme, že chcete zadať objednávku na nákup $ 1 000 na NEO / USD
 • Momentálne máte na svojom účte iba 100 dolárov
 • Rozhodli ste sa použiť pákový efekt 1:10
 • To znamená, že môžete dať 1 000 dolárov, zvyšok si v podstate požičiate od svojho obchodníka
 • Spravujete zisk 10%.
 • S pákovým efektom 1:10 váš zisk dosiahne 100 dolárov
 • Bez finančnej páky to bude iba 10 dolárov.

Naopak, ak by ste boli stratami, ktoré ste zaznamenali, bude vám chýbať 100 dolárov namiesto 10 dolárov.

Preto stojí za to poukázať na to, že využitie pákového efektu tiež zvýši vaše straty.

Aké veľké páky teraz môžete uplatniť, bude závisieť od vášho sprostredkovateľa. Niektoré platformy ponúkajú na kryptomeny až 1: 100. Dávajte si pozor na také extravagantné ponuky pákového efektu, pretože existuje veľká šanca, že nie sú regulované, a existuje veľa priestoru na pokazenie..

Poplatky za obchodovanie NEO online

Všetky typy NEO obchodovania budú zahŕňať súbor poplatkov účtovaných online maklérmi. Ak nie ste opatrní, tieto poplatky môžu v skutočnosti pohltiť riadnu sumu vašich ziskov. Preto je mimoriadne dôležité, aby ste si pred registráciou najskôr prečítali zmluvné podmienky a štruktúru poplatkov.

Čítajte ďalej a zaznamenajte si rôzne druhy poplatkov, s ktorými sa stretnete.

Komisia pre obchodovanie NEO

Provízia je variabilný poplatok, ktorý sa zakladá na hodnote vášho obchodu. Následne sa účtuje ako percento z vášho vkladu. Niektorí makléri vám účtujú provízie za každý obchod, zatiaľ čo iní si budú účtovať poplatky na oboch koncoch obchodu, to znamená províziu za otvorenie pozície a opäť za jej uzavretie..

To znamená, že existujú aj sprostredkovatelia, s ktorými môžete obchodovať bez provízie. Jedným z takýchto sprostredkovateľov je eToro, kde sa pri obchodovaní NEO účtuje nulová provízia.

NEO nátierka

Pri obchodovaní s kryptomenami je rozpätie rozdiel medzi dopytovou cenou aktíva a ponukovou cenou. Nebudete mať problém nájsť online brokerov, ktorí ponúkajú NEO obchodovanie s konkurenčnými spready.

Stručne povedané, chcete, aby ste v ruke dosiahli maximálny zisk, chcete mať pevné rozpätie. Lepšie povedané, ak nájdete brokera, ktorý ponúka vo vašom NEO obchode 2% rozpätie, znamená to, že potrebujete pozíciu, aby ste dosiahli aspoň 2% na vyrovnanie. Čokoľvek, čo zarobíte viac ako 2%, pôjde do zisku.

Ostatné poplatky za NEO Classic Trading

Vyššie sme diskutovali o najbežnejších obchodných poplatkoch. Keď však online obchodníci podnikajú, účtujú vám aj ďalšie poplatky na rôznych účtoch, napríklad:

 • Poplatky za prenocovanie: Známy tiež ako „Poplatky za výmenu“, je to úrok účtovaný, keď držíte pozíciu cez noc. Úrok sa počíta každý deň a vychádza z hodnoty vášho vkladu. Niektorí sprostredkovatelia vám tiež účtujú vysoký poplatok za prenocovanie cez víkendy.
 • Poplatky za neaktivitu: Ak ste počas určitého obdobia nedosiahli minimálnu aktivitu na svojom obchodnom účte, pravdepodobne budete musieť zaplatiť poplatok za nečinnosť. Online makléri to zvyčajne účtujú po šiestich mesiacoch alebo jednom roku nečinnosti. Možno budete platiť mesačný poplatok, pokiaľ nezrušíte svoj účet alebo nezačnete obchodovať znova.
 • Poplatky za vklad a výber: Poplatky za vklad a výber sa vyskytujú pri každej transakcii na vašom obchodnom účte. Zatiaľ čo väčšina online brokerov kryje poplatky z vkladov, možno budete musieť zo svojho konca zaplatiť malý poplatok za výber. Na eToro vám bude účtovaný poplatok za výber vo výške primeraných 0,5%, a to iba v prípade, že nebudete vkladať prostriedky v USD.

Sme pripravení začať obchodovať NEO?

Ako obchodovať s NEO 2021 – podrobný návod

Teraz, keď sme pokryli všetky základné informácie o NEO obchodovaní, zostáva len to, aby ste si vybrali správneho brokera. Rovnako ako akékoľvek iné podnikanie, musíte mať jasný úmysel, čo hľadáte u obchodníka.

Postupujte podľa nášho sprievodcu a za chvíľu budete na ceste stať sa NEO obchodníkom.

Krok 1: Vyberte si obchodnú stránku NEO

V obchodovaní má každá sekunda, každý cent a každé rozhodnutie tony váhy. Výber vášho online brokera je prvým krokom k dosiahnutiu správneho obchodovania s NEO. Vďaka prebytku možností nie je tento proces nič, ak nie ohromujúci a neprehľadný.

Aby sme to zjednodušili, vytvorili sme pre vás zoznam, v ktorom môžete skontrolovať kvalifikačné faktory online brokerov.

 • Nariadenia: Je online sprostredkovateľ držiteľom licencií od regulačných orgánov, ako sú FCA, CySEC, ASIC alebo SEC?
 • Štruktúra poplatkov: Čo berie broker na províziu a rozpätie pri obchodovaní NEO? Existujú nejaké ďalšie poplatky, za ktoré ste zodpovední?
 • spôsob platby: Ako môžete vkladať a vyberať peniaze na svoj obchodný účet?
 • Minimálny vklad: Aká je minimálna suma potrebná na obchodovanie s NEO?
 • NEO Páry: Aké obchodné páry sú k dispozícii proti NEO?
 • Peňaženka na kryptomenu: Ako môžete uložiť kryptomeny
 • Navigácia na platforme: Aké ľahké je použitie stránky a prístup k jej funkciám?
 • Mobilná aplikácia: Má sprostredkovateľstvo mobilnú aplikáciu?

Aj keď makléri začiarknu všetky tieto políčka, musíte dôkladne preskúmať aj spätnú väzbu ich zákazníkov. Ako ste si určite všimli, v tomto článku sme ako príklad použili eToro. S 19 miliónmi klientov, eToro určite príde ako silný kandidát na obchodovanie NEO.

Uvádzame niekoľko funkcií, vďaka ktorým je eToro jednou z najspoľahlivejších platforiem online obchodovania:

 • Platforma ponúka vynikajúci používateľský zážitok a podporné funkcie pre všetky úrovne obchodovania, od úplných nováčikov až po profesionálov.
 • eToro je regulované licenciami od FCA, ASIC a CySEC.
 • Obchodníci môžu pri obchodovaní s NEO využívať nulovú províziu a tiež konkurenčné spready.
 • K dispozícii je množstvo platobných možností, od bankových kariet, bankových prevodov a integrácie s peňaženkami tretích strán, ako sú PayPal, Neteller a Skrill..
 • Mobilná aplikácia eToro na obchodovanie na cestách.

Celkovo, eToro vyjde v ústrety výberu pre obchodovanie NEO medzi desiatkami ďalších aktív.

Krok 2: Otvorte si obchodný účet NEO

Po dokončení činnosti online sprostredkovateľa prejdite na jeho webovú stránku a kliknite na tlačidlo registrácie.

Proces registrácie bude vyžadovať, aby ste poskytli svoje základné osobné informácie vrátane celého mena, adresy, kontaktných údajov a dátumu narodenia. Okrem toho od vás bude tiež potrebné predložiť platný vládny preukaz totožnosti spolu s dokladom o fotografii. Toto je maklér, aby zaručil pravidlá KYC, aby sa zabránilo podvodom s identitou.

Po overení vášho účtu dostanete potvrdzovací e-mail a môžete začať obchodovať. Na eToro môžete pred týmto overením ID obchodovať s NEO, ale ak potrebujete vložiť viac ako 2 250 $, budete musieť dokončiť tento krok.

Krok 3: Pridajte prostriedky

Ak chcete začať obchodovať, musíte najskôr pridať peniaze na svoj obchodný účet. Môžete si zvoliť jednu z možností platby, ktoré ponúka sprostredkovateľ, a zvoliť bezpečný spôsob, ktorý je pre vás najvýhodnejší.

Krok 4: Vyberte si NEO Trading Market

investovanie do NEO

Všetko je nastavené, stačí si len zvoliť svoj obchodný trh. Ak viete, v ktorom páre NEO obchodujete, môžete tento pár jednoducho vyhľadať a začať zadávať objednávku.

Krok 5: Umiestnite NEO Trade

Pamätáte si, o čom sme predtým hovorili o druhoch objednávok? Ak viete, či chcete NEO kúpiť alebo predať, môžete podľa toho zadať objednávku. Po zadaní pokynov môžete „otvoriť obchod“ a voila – otvorili ste svoju pozíciu.

Ako obchodovať s NEO Guide – Verdikt

NEO je kryptomena, ktorá sa rýchlo stáva obľúbenou medzi obchodníkmi. To však neznižuje žiadne riziká spojené s obchodovaním s NEO. Musíte investovať čas do porozumenia majetku a nájsť efektívneho regulovaného sprostredkovateľa, ktorý vám umožní prístup na trh.

Najlepšie pôjdete pre regulovaného brokera, ako je eToro. Ak ste začiatočník, hladké rozhranie a konkurenčné poplatky zabezpečia vylepšený obchodný zážitok na platforme.

Medzitým sa uistite, že sa budete naďalej vzdelávať v obchodných stratégiách a popri tom získate skúsenosti s NEO obchodovaním.

eToro – najlepší sprostredkovateľ obchodu NEO

sprostredkovateľ etoro

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ich vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Časté otázky

Je bezpečné obchodovať s NEO??

Áno, pokiaľ obchodujete prostredníctvom regulovaného brokera, obchodovanie s NEO je úplne bezpečné. Platformy ako eToro majú licenciu na obchodovanie aj vo Veľkej Británii, na Cypre, v Austrálii a USA.

Ako môžem obchodovať s Ethereum Classic?

Môžete obchodovať NEO proti inej fiat mene alebo kryptomene. Najjednoduchší spôsob, ako to urobiť, je obchodovať s NEO prostredníctvom online sprostredkovateľov. Napríklad NEO obchodovanie je možné na eToro s minimálnym vkladom 200 dolárov.

Ako môžete zarobiť peniaze obchodovaním s Ethereum Classic?

Obchodníci NEO môžu zvoliť dlhodobú stratégiu alebo krátkodobú stratégiu založenú na pohyboch na trhu. Ak je vaša predpoveď správna, dosahujete zisk a ak nie, môžete stratiť. Najlepšie je zvážiť svoje riziká a vyhnúť sa stratám obmedzením svojho podielu.

Môžem NEO v USA obchodovať legálne?

Obchodovanie NEO je legalizované v USA. Nemôžete však obchodovať s NEO CFD alebo použiť pákový efekt.

Je možné NEO obchodovať s pákou?

Páka NEO je zakázaná v niekoľkých krajinách, vrátane USA alebo Veľkej Británie. Ako taký nebudete môcť NEO obchodovať s pákovým efektom prostredníctvom regulovaného sprostredkovateľa. Obchodovanie s neregulovanými platformami sa neodporúča vzhľadom na spojené riziko.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector