Cardano predikcia cien na roky 2021, 2022, 2023, 2024 a 2025

V tomto článku vám poskytneme všetky podrobnosti o budúcej predikcii cien Cardano (ADA).

Priestor kryptomeny rýchlo rastie a niekoľko kryptomien zaznamenáva trvalý rast. Niektorým kryptomenám a ich platformám sa darí lepšie ako iným, neustále sa vyvíjajú a zlepšujú základnú technológiu a priťahujú pozornosť investorov a obchodníkov..

Cardano je jednou z takýchto kryptomien a my sa bližšie pozrieme na predpovede cien Cardano na roky 2021, 2022, 2023 a 2025.

Čo je Cardano?

Cardano je kryptomena a inteligentná zmluvná platforma. Založili ju spoluzakladateľ spoločnosti Ethereum a bývalý generálny riaditeľ spoločnosti Ethereum Charles Hoskinson a Jeremy Wood. Tri organizácie zabezpečujú hladké fungovanie Cardana. Sú to:

  • Cardano Foundation
  • IOHK
  • Emurgo

O vývoj blockchainu sa stará The Cardano Foundation. IOHK je organizácia, ktorá postavila Cardano a navrhla mechanizmus Proof-of-Stake mechanizmu Ouroboros. Emurgo je treťou organizáciou z trojice, ktorá propaguje Cardano a jeho technológie pre veľké podnikové firmy a inštitúcie.

Cardano je popisované ako kryptomena tretej generácie. Tvrdí, že rieši otázku škálovateľnosti, ktorej čelia kryptomeny prvej a druhej generácie ako Bitcoin a Ethereum. Vrstvená architektúra Cardano ponúka lepšiu škálovateľnosť ako iné kryptomeny.

ADA, natívna mena Cardana, môže uskutočňovať transakcie a odosielať / prijímať finančné prostriedky; transakcie na Cardano sú zabezpečené pomocou kryptografie. Blockchain je prvý blockchain recenzovaný na svete. Každý protokol kontrolujú akademici a vedci z Edinburghskej univerzity a Tokijského technologického inštitútu. Pozrime sa na predikciu ceny Cardano na rok 2021 a ďalšie roky.

Analýza ceny Cardano

Cardano začalo rok 2020 za cenu okolo 0,03 USD. Do februára vzrástla na 0,07 USD. ADA sa však nedokázala presadiť za tento bod a klesla na minimum 0,01 USD. Tento pokles ceny bol pripísaný dopadu pandémie COVID-19 a vyvolanému výpredaju.

Cardano v auguste zaznamenalo určitý pohyb a dosiahlo cenu 0,14 USD, potom utrpel ďalší pokles ceny. Cardano sa v októbri opäť spamätalo, vďaka čomu vrcholila mena v decembri na 0,17 USD.

V roku 2021 Cardano upúta pozornosť investorov po dosiahnutí 0,25 USD. Cardano prekonalo Bitcoin Cash a podľa trhovej kapitalizácie sa stalo siedmou najväčšou kryptomenou.

História cien produktu Cardano

Vstup Cardana na trh bol primerane úspešný, keď tím stojaci za Cardanom získal 63 miliónov dolárov zo svojho ICO. Počas úvodného týždňa Cardano výrazne vzrástlo a k 1. októbru 2017 mala trhovú kapitalizáciu 600 miliónov dolárov. Cardano bolo kótované na viacerých burzách a do konca novembra sa trhová kapitalizácia zvýšila na 3,5 miliardy dolárov. Cardano v januári 2018 dosiahlo svoje historické maximum 1,16 USD.

Cardano mal dobrý začiatok do roku 2019 a dosiahol 0,05 USD. Hodnota klesla na 0,035 USD a potom v apríli stúpla na 0,10 USD. Mena klesla späť na 0,057 USD a nedokázala sa prelomiť cez 0,10 USD. V júni Cardano dosiahlo 0,11 USD a potom opäť stratilo hodnotu.

cardano cenový graf

Cardano narazilo na medvedí trh v roku 2020, ale rýchlo sa zhromaždilo. Nárast hodnoty spôsobil, že kryptomena prekročila 0,07 USD. Do marca sa obchodovalo na úrovni približne 0,06 USD. Cardano bolo aj naďalej svedkom trvalého rastu hodnoty, pričom cena dosiahla 0,09 USD. V súčasnosti sa Cardano obchoduje na úrovni približne 0,42 USD. Pozrime sa na predikciu cien Cardano na rok 2021 a ďalšie roky.

Cardano predikcia ceny na rok 2021

Predikcia ceny Cardano na rok 2021 uvádza, že kryptomena je tento rok nastavená na býčí vývoj. Očakáva sa zvýšenie ceny v dôsledku väčšieho rozvoja projektu a hromadného prijímania. Pretože adopcia privádza Cardano k čoraz väčšiemu počtu používateľov, inštitucionálne peniaze prúdiace do projektu Cardano posúvajú cenu vyššie.

Cardano predikcia ceny na rok 2022

Odborníci predpovedajú, že Cardano sa bude v prvých mesiacoch roku 2022 obchodovať za približne 0,72 USD. Cena meny by sa mohla do augusta zvýšiť na 1,72 USD, pričom väčšina odborníkov súhlasí s tým, že kryptomena sa na konci roku 2022 bude obchodovať okolo hranice 1,40 USD..

Cardano predikcia ceny na rok 2023

Predikcia ceny Cardano na rok 2023 predpovedá, že ADA bude aj v roku 2023 naďalej rásť, pričom cena kryptomeny dosiahne 2,5 USD. Očakáva sa, že Cardano bude v polovici roka mierne klesať v hodnote, ale mal by sa výrazne zotaviť.

Cardano predikcia ceny na rok 2024

Väčšina odborníkov sa domnieva, že Cardano bude mať v roku 2024 relatívne stabilný rok. Očakáva sa, že mena bude ku koncu roka stúpať v hodnote a obchodovať okolo 2,8 USD..

Cardano predikcia ceny na rok 2025

Predikcia ceny Cardano na rok 2025 predpovedá, že partnerstvá a integrácie Cardano s veľkými podnikmi z dlhodobého hľadiska pozitívne ovplyvnia cenu Cardano. Vďaka tomu by sa Cardano mohlo stať jednou z desiatich najlepších kryptomien na svete. Väčšina odborníkov predpovedá, že Cardano by mohlo dosiahnuť hranicu 3 dolárov do konca roku 2025.

Najlepšie predpovede cien Cardano od obchodníkov s kryptomenami.

CryptoGround predpovedal, že Cardano by mohlo dosiahnuť 0,76 USD do konca roku 2021 a 3,30 USD do konca roku 2024.

TradingBeasts bol pri ich predikcii cien v Cardane trochu konzervatívny. Podľa platformy sa cena Cardana v roku 2021 bude pohybovať okolo 0,68 USD.

Cena DigitalCoin predpovedal, že Cardano sa dočká rally, ktorá do roku 2025 posunie jeho cenu na 4,20 USD a viac.

LongForecast predpovedal, že Cardano bude v roku 2021 držať cenu okolo 0,75 USD. Cena by mohla stúpnuť na 0,90 USD v závislosti od partnerstiev a integrácií Cardano s veľkými podnikmi.

CoinFan predpovedal, že cena Cardana sa v roku 2021 udrží okolo 0,79 USD a do konca roku 2025 by mohla stúpnuť až na 4,30 USD.

Záver

Väčšina predpovedí cien v Cardane uvádza, že Cardano sa chystá vstúpiť do vzostupnej fázy v roku 2021 a neskôr. Vidlica Shelly v Cardano, Ouroboros, adresy priateľské k ľuďom a transakcie s viacerými podpismi budú hrať dôležitú úlohu pri určovaní hodnoty kryptomeny v najbližších niekoľkých rokoch.

Cardano má potenciál významne ovplyvniť priestor kryptomien, a to je vhodný čas na zváženie Cardana, ak hľadáte investíciu do kryptomien.

eToro – najlepší sprostredkovateľ nákupu Cardano ADA

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Čítať viac o Cardano:

3 dôvody, prečo by Cardano mohlo v roku 2021 zdvojnásobiť vaše peniaze

Ako nakupovať Cardano – Príručka pre začiatočníkov 2021

Klady a zápory investovania do Cardana, bude to milionár?

Cardano FAQ pre predikciu cien

Čo je Cardano?

Cardano je inteligentná kontraktná platforma a kryptomena. Tím, ktorý stojí za Cardanom, to často nazýva kryptomena tretej generácie, ktorá rieši problémy so škálovateľnosťou, ktorým čelia kryptomeny prvej a druhej generácie ako Bitcoin a Ethereum. Založili ju spoluzakladateľ spoločnosti Ethereum Charles Hoskinson a generálny riaditeľ spoločnosti Ethereum Jeremy Wood. Cardano je prevádzkované s organizáciami The Cardano Foundation, IOHK a Emurgo, ktoré zabezpečujú bezproblémové fungovanie platformy.

Čo je Ouroboros?

Ouroboros je mechanizmus konsenzu typu Proof-of-Stake, ktorý používa Cardano. Ouroboros provinuje bezpečnosť konsenzuálneho mechanizmu Proof-of-Work za zlomok potrebnej energie. Zaručuje výkon, integritu a životnosť protokolu prostredníctvom kombinatoriky, kryptografie a matematickej teórie hier.

Je Cardano dobrou investíciou?

Cardano patrí medzi desať najlepších kryptomien na svete a je tiež najdostupnejšou kryptomenou pre tých, ktorí chcú do kryptomeny investovať. Odborníci predpovedajú, že Cardano bude v najbližších rokoch zaznamenávať stabilný rast vďaka adopcii veľkých podnikov. Tieto faktory robia Cardano dobrou investíciou.

Aká je najvyššia cena, ktorú môže Cardano dosiahnuť?

Niektoré predpovede cien v Cardane uvádzajú, že by v blízkej budúcnosti mohla dosiahnuť 10 dolárov. Cardano má mimoriadne podrobný plán a ak kryptomena splní ciele stanovené v pláne, mohla by dosiahnuť 10 dolárov.

Aká je budúcnosť Cardana?

Cardano patrí medzi top kryptomeny na svete. Platforma plánuje niekoľko upgradov svojej základnej technológie. Ak vezmeme do úvahy tieto faktory, je zrejmé, že budúcnosť Cardana je veľmi sľubná.

Kto založil Cardano?

Cardano založili spoluzakladateľ spoločnosti Ethereum Charles Hoskinson a bývalý generálny riaditeľ spoločnosti Ethereum Jeremy Wood. Fungovanie Cardana sa uskutočňuje prostredníctvom The Cardano Foundation, IOHK a Emurgo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me