V tejto správe vyberáme tri krypty – Bitcoin, Ethereum, a Cardano – a pozrite sa na to, prečo si myslíme, že sú to najlepšie kryptomeny, ktoré treba teraz brať do úvahy.

Kryptotrh opäť fajčí a investori sú v zhone, aby zistili, ktoré kryptomeny sú momentálne najlepšie na nákup. Digitálne meny označili svoju prítomnosť na trhu pokrokom v oblasti technológií.

Dnes je na trhu niekoľko kryptomien a výmenných platforiem, čo investorov mätie. Rozhodnutie, do ktorej kryptomeny investovať, nie je ľahký koláč. Namiesto toho to vyžaduje veľa rozjímania a úvah.

Najlepšie kryptomeny, ktoré si môžete kúpiť práve teraz ako budúcu investíciu

Zostavili sme zoznam 3 najlepších kryptomien, ktoré majú potenciál zabezpečiť vám bohatú budúcnosť. Tieto tri mince si so svojimi aktuálnymi trendmi a cenou zabezpečili svoje miesto v zozname najlepších kryptomien, ktoré je možné kúpiť teraz.

Najlepšia kryptomena na nákup práve teraz č. 1: bitcoin (BTC)

Bitcoin nikdy nie je mimo hry. Bitcoin sa už niekoľko rokov umiestňuje na popredných priečkach v zozname najlepších kryptomien na nákup a môže byť najlepším v nasledujúcich desaťročiach. S trhovým stropom okolo 1 615 878 298 457 dolárov, ktorý k 21. februáru 2021 dosiahol historické maximum 58 330,57 dolárov, k 21. februáru 2021 sa bitcoiny opäť dostávajú na obľúbený zoznam investorov. Bitcoin má v obehu zásobu 18 635 656 BTC mincí a spolu maximálnu zásobu 21 000 000 BTC mincí.

Bitcoin poskytuje vysokú likviditu medzi menšími altcoinmi, čo je ďalší prírastok do zoznamu výhod. Na základe trhovej kapitalizácie a množstva dát uložených v jeho blockchaine je bitcoin najväčšou kryptomenou na súčasnom trhu. Trh s bitcoinmi stabilne rastie, pretože nové mince razia bitcoinoví ťažiči každých 10 minút. To pomáha ekosystému BTC udržiavať svoju sieť pridávaním nových údajov o transakciách do blockchainu.

Dôvod popularity bitcoinu závisí aj od zmien v bitcoinovom ekosystéme. Umožňuje implementáciu v decentralizovaných aplikáciách a rôznych platformách elektronického obchodu využitím Lighting Network. Bitcoin je momentálne najlepším kryptomenom, ktorý je momentálne možné kúpiť, pretože má dnes vysokú úroveň podnikového záujmu. Okrem investícií od spoločnosti MicroStrategy investovala automobilka Tesla do bitcoinu 1,5 miliardy dolárov, čo z nej robí uskutočniteľnú možnosť pre investorov..

# 2: Ethereum (ETH)

Napriek tomu, že ethereum prišlo po bitcoine, ETH je známe svojou plodnou kombináciou širokého využitia, technologickej prevahy a bezpečnosti. Ethereum nie je iba digitálna mena, ale aj platforma pre rôzne ďalšie burzy kryptomien. Vďaka svojej pokrokovej technológii a schopnosti vytvárať inteligentné kontrakty je ETH jednou z najlepších kryptomien, ktoré sa dajú kúpiť práve teraz, s dobrým potenciálom do budúcnosti. Aktuálny trhový strop ETH je okolo 1 555 715 617 835 USD. Ethereum tiež dosiahlo 20. februára 2021 historicky najvyšší hit 2 036,29 USD.

Systém blockchainu ETH môže schvaľovať alebo dokonca oneskorovať transakcie na základe skutočných udalostí, vďaka čomu je dnes populárny medzi investormi. Okrem toho je transakcia Etheru, kryptomeny blockchainu Ethereum, rýchlejšia ako bitcoin a jej vyčistenie trvá len 15 sekúnd. Cieľom spoločnosti Ethereum v súčasnosti je byť globálnou platformou pre decentralizované aplikácie. To ďalej umožní používateľom na celom svete písať a spúšťať softvér odolný voči podvodom, výpadkom a cenzúre.


Rýchlosť a technológia blockchain od spoločnosti Ethereum ju robia užitočnou pre použitie v reálnom čase a nezostávajú iba pri uchovávaní hodnoty. Dnes je väčšina decentralizovaných aplikácií založená na ethereu, ktoré predstavuje najvyššie percento z celkových finančných prostriedkov vložených do projektov DeFi. Ďalším najväčším pokrokom, na ktorý sa investori tešia, je jeho prechod na konsenzuálny algoritmus Proof-of-Stake od Proof-of-Work, ktorý umožní rýchlejšie a bezpečnejšie transakcie.

Pozrite sa: Prečo by mohlo byť Ethereum v roku 2021 dobrou investíciou?

# 3: Cardano (ADA)

Cardano, priekopníkom adeptského tímu akademikov a inžinierov, je najväčšou kryptomenou tretej generácie v súčasnosti. Spoločnosť Cardano bola vyvinutá s jedinečným prístupom, najmä pri škálovaní a zabezpečení technológie blockchain, vylepšuje svojich predchodcov. Už má mechanizmus Proof-of-Stake a je to pokročilá platforma ako Ethereum. Aj vďaka svojej škálovateľnosti je ADA rýchlejšia ako bitcoin.

Cardano má dostatok priestoru na rast a vysoký potenciál v nasledujúcich rokoch, čo z neho robí jednu z najlepších kryptomien, ktoré je možné kúpiť práve teraz. Údajným cieľom spoločnosti Cardano je stať sa v budúcnosti finančným operačným systémom sveta. Dosiahne to zavedením decentralizovaných finančných produktov a poskytovaním kvalitných riešení pre podvody s voličmi, interoperabilitu reťazcov a sledovanie zákonných zmlúv..

Cardano zaznamenal nárast za posledné tri mesiace o 766% a má hmatateľný dôvod pre tento rast. Dôvodom nie je nič iné ako tri hlavné projekty spoločnosti Cardano. najprv a najdôležitejšie je uvedenie Shelley. Účelom bolo zvýšiť počet uzlov, ktoré účastníci siete prevádzkujú. Druhý prichádza aktualizácia Goguen, ktorá by mala osloviť väčšie publikum používateľov. Toto môžu dokonca využiť ľudia, ktorí majú výrazne menšie znalosti o blockchainovej technológii. Posledný v neposlednom rade je to očakávaný nárast od spoločností spravujúcich digitálnu dôveru. Napríklad spoločnosť Greyscale nedávno pridala Trust Cardano. To všetko zvyšuje popularitu spoločnosti Cardano medzi investormi a dôvod, prečo je to dnes najlepší nákup.

Najlepšia kryptomena, ktorá sa dá kúpiť práve teraz: Zrátané a podčiarknuté

Kryptotrh prekypuje príležitosťami pre investorov zabezpečiť si pred sebou bohatú budúcnosť. Čo by si však mali investori uvedomiť, je jeho nestálosť. Ak ste horlivým obchodníkom alebo investorom, je vždy lepšie sledovať všetky limity trhu, zmeny, trendy a aktualizácie týkajúce sa kryptomien a potom sa rozhodnúť, kam investovať. Deje sa to v plnosti času a nie v zhone. S podrobným výskumom a porovnaním ďalších faktorov sú nasledujúce spomínané kryptomeny najlepšími kryptomenami, ktoré je možné kúpiť práve teraz pre svetlú budúcnosť..

eToro – najlepšia platforma na nákup kryptomien

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Čítaj viac:

Top 7 altcoinov na nákup v roku 2021

Kryptopredpovede na rok 2021: Kam investovať

Mohol by byť bitcoin milionárom?

Top 15 kryptomien, ktoré treba poznať a sledovať v roku 2021

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector