Svet bol svedkom nárastu záujmu o kryptomeny ako Ripple. Odkedy vzrástol bitcoin v poslednom desaťročí, zažil krypto svet nárast záujmu o kohokoľvek mierne technologicky zdatného. Teraz už ani nehovorme o potenciáli, ktorý táto stránka hry v budúcnosti uvidí. Uprostred toho všetkého predstavuje Ripple nastavenie platieb pre rôzne banky a platobné siete.

Ripple, ktorý sa často nazýva kryptomena „XRP“, si za ním stojí. Kde teda dnes stojí Ripple? Pri súčasnej cene 0,51 USD na trhu má Ripple neoblomný potenciál dosiahnuť 1 USD.

Ripple teda dosiahne 1 dolár? Krypto analytici okrem iného súhlasia s vyššie uvedeným tvrdením Chris Kline, spoluzakladateľ Bitcoin IRA, ktorý to naznačuje "token XRP dosiahne 1 $ do konca roku 2021 “.

Coinswitch tiež predpovedá, že do konca roku 2021 Ripple dosiahne 1 $ a skutočne ju prekročí tým, že pôjde až na 2 $.

Walletinvestor si myslí, že Ripple by v januári 2022 mohol dosiahnuť 1 dolár.

Digitalcoin tiež predpovedá, že Ripple dosiahne 1 dolár v júni 2022. Ďalej je známy svojim konzervatívnym prístupom pri predpovedaní.

Trading Beasts veríte, že Ripple sa môže priblížiť k 1 doláru dosiahnutím 0,94 USD v roku 2024.

Ako vidíme, krypto prognostici majú pozitívne predpovede v domnení, že XRP môže dosiahnuť cenu 1 USD a dokonca ju prekročiť kvôli tomu, že Ripple sa stáva čoraz dôležitejším faktorom ako platobné riešenie. Pretože však spoločnosť Ripple čelí poplatkom z Americkej burzy cenných papierov (S.E.C), môže pravdepodobne trvať dlhšie, kým sa spoločnosť Ripple posunie k hranici 1 dolára.

Bude sa zotavovať?

Spoločnosť Ripple, presnejšie XRP, bola v posledných dvoch mesiacoch svedkom prepadu cien, a to o viac ako 65%. Spôsobila to Americká komisia pre cenné papiere a burzy (SEC), keď podali určitú žalobu proti spoločnosti Ripple. Ich argument bol taký, že spoločnosť Ripple získala nepravidelnými prostriedkami pomerne vysokú sumu peňazí, konkrétne 1,3 miliardy dolárov. Medzi tieto nepravidelné prostriedky patrili neregistrované ponuky bezpečnostných digitálnych aktív.

Stephanie Avakian, tiež známa ako riaditeľka divízie SEC v oblasti presadzovania práva, uviedla: „Tvrdíme, že spoločnosti Ripple, Larsen a Garlinghouse nedokázali zaregistrovať svoju prebiehajúcu ponuku a predaj miliárd XRP retailovým investorom.“ To viedlo k tomu, že investície XRP boli zaplavené negatívnym spôsobom neustáleho poklesu. Mnohé burzy s kryptomenami navyše zaznamenali ďalší zásah do XRP, keď sa rozhodli pracovať s obchodnou aktivitou, konkrétnejšie s obmedzením obchodného správania XRP. To skutočne v novembri 2020 tlačilo cenu na nízke rozpätie 0,17 USD.


Spoločnosť Ripple je najpopulárnejšia pre svoju inováciu RippleNet, ktorá je nástrojom presunu medzi bankami, kde je možné rýchlo vykonať krížové pohyby a v porovnaní s predchádzajúcim rokom im bola venovaná neuveriteľná pozornosť. To je samozrejme pozitívne znamenie pre budúcnosť Ripple. Navyše, ak Ripple zvíťazí v prípade spoločnosti S.E.C. jeho cena môže stúpať vysoko.

Zvlnenie nakoniec dosiahne 5 dolárov?

Prognózy sú hlavne pozitívne a mnoho prediktorov sa skutočne domnieva, že cena Ripple by mohla v blízkej budúcnosti dosiahnuť 5 dolárov, čo by bol pre Ripple a investorov obrovský úspech.

Spoločnosť Ripple spolupracuje s mnohými známymi finančnými spoločnosťami z celého sveta a očakáva sa iba jej rast a dôležitý faktor vo finančnom sektore. Aj keď obvinenia S.E.C. spôsobil spoločnosti Ripple straty, analytici sa domnievajú, že XRP môže dosiahnuť 5 dolárov. Ripple Coin News predpovedá, že by mohla skutočne prekročiť číslo 5 dolárov dosiahnutím 8 až 10 dolárov

Čo bude zvlnenie v roku 2025?

Ripple sa pravidelne blíži k ďalším známym digitálnym formám mincí, ako sú bitcoiny a ethereum. S očakávaným poklesom fiatových menových štandardov sa očakáva, že digitálne meny, ktoré sú tvrdo kryté a deflačne, sa budú vyvíjať vyššie ako kedykoľvek predtým a prejavia svoj skutočný vplyv.

Odborníci tvrdia, že v nasledujúcom desaťročí sa cena spoločnosti Ripple môže horlivo meniť a cena postupne stúpať. Väčšina z nich sa zhodla na tom, že do roku 2025 možno dosiahnuť pomerne vysokú cenu.

V nasledujúcich 5 rokoch môže XRP napredovať a dosiahnuť rozpätie 4 až 8 dolárov. Najfunkčnejšou myšlienkou je napriek tomu predvídanie stredného bodu. S rozvojom výberu budú investori skutočne chcieť kúpiť spoločnosť Ripple tým najrozumnejším a najvýhodnejším spôsobom. Do roku 2025 sa predpokladá, že cena XRP môže dosiahnuť až 6 dolárov.

Stúpne alebo havaruje XRP? Prečítajte si našu predpoveď ceny Ripple XRP na roky 2021 – 2025

Dosiahne zvlnenie 1 000 dolárov?

Na tomto nepredvídateľnom trhu je predvídanie nákladov na digitálne meny veľmi problematické. Ak sa chcete dozvedieť viac o predpovedi hodnoty Ripple, mali by sme premýšľať o časti nevyhnutných distribúcií a znakov a ich tvrdeniach týkajúcich sa rôznych očakávaní hodnoty Ripple..

Ako naznačuje Capital.com, XRP sa pred koncom roku 2021 spolieha na to, že si bude môcť vymeniť za normálnych okolností 0,30 USD.

Dosiahne XRP 1 000 dolárov? Podľa odborníkov by Ripple ťažko dosiahol také číslo. Toto vyhlásenie stojí z dôvodu mnohých faktorov, hlavným je však nastavenie vznešenosti, ktoré by trhový strop spoločnosti Ripple musel dosiahnuť 100 biliónov dolárov.

Väčšina predpovedí cien Ripple uviedla, že sa očakáva, že kryptomena dosiahne koncom roku 2021 hodnotu 1 $

Ripple je v súčasnosti primerane bezpečná investícia a investori môžu nakupovať a potenciálne profitovať zo svojich investícií.

eToro – Najlepšia platforma na nákup Vlnenie

eToro sa v priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Kľúčové body

  • Svet kryptomien je na historickom maxime a znovu zdôrazňuje význam digitálneho sveta.
  • Pri súčasnej cene 0,51 USD na trhu má Ripple neoblomný potenciál dosiahnuť 1 USD.
  • V decembri sa do siete Ripple denne pripojilo okolo 2 050 nových adries.
  • Cena XRP sa v novembri 2020 dostala na nízke pásmo 0,17 USD kvôli spoločnosti S.E.C. obvinenia.
  • Rôzne webové stránky majú v obchode predpoveď, ktorá znamená cenu Ripple, ktorá v blízkej budúcnosti dosiahne 5 dolárov.
  • Ripple ťažko môže dosiahnuť 1 000 dolárov kvôli mnohým faktorom, hlavným je však nastavenie vznešenosti, v ktorom by už trhový strop Ripple musel byť, konkrétne okolo 100 biliónov dolárov.

Čo bude viesť k cene Ripple XRP v roku 2021?

Analýza zvlnenia ceny na rok 2021

Ako nakupovať Ripple – Sprievodca pre začiatočníkov

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector