Investície do kryptomeny v roku 2021 môžu byť vzhľadom na volatilnú a dynamickú povahu kryptotrhu dosť zložité. S nedávnou revolúciou v digitálnej mene a potrebou digitálnych finančných platforiem uspokojiť súčasné devízové ​​požiadavky je investovanie do kryptomeny jedným z najvýnosnejších spôsobov zárobku..

Tu je komplexný podrobný sprievodca investovaním do kryptomien v roku 2021. Táto príručka vám pomôže ako nováčik investovať do kryptomeny..

Začnite výskumom

Prvým krokom je vykonanie domácej úlohy. Pred investovaním na kryptotrhu si ho musíte začať študovať. Ak ste amatér a vkročíte do zóny prvýkrát, musíte sa na nácvik dobre pripraviť. Mali by ste vedieť, do čoho idete, takže začnite so základným výskumom. Môžete to urobiť tak, že si pomôžete základmi z internetu, alebo si môžete pomôcť nejakým sprievodcom alebo kurzom dostupným online alebo offline..

Niekoľko platforiem môže byť užitočných na základné pochopenie kryptomeny. eToro je jednou z takýchto platforiem, ktorá vám môže pomôcť pri investovaní do kryptomeny a poskytne vám podrobného sprievodcu investovaním do kryptomien v roku 2021. Investovanie do kryptomeny môže byť veľmi jednoduché, ak dobre pochopíte základné znalosti o kryptomenách. Preto sa uistite, že ste vykonali počiatočný výskum, aby ste pochopili, ako investovať do kryptomeny.

Predbežné tipy

Pred začatím investícií do kryptomeny by ste mali zvážiť nasledujúce kroky:

1. Investujte podľa svojej cenovej dostupnosti.

2. Vyhýbajte sa pôžičkám na svoje investície.

3. Uistite sa, že ste svoje investície investovali dôkladne.

4. Ibaže realisticky

5. Podstupujte vypočítané riziká

Tieto konkrétne nápady vám pomôžu pripraviť silné základy pre váš podnik v oblasti investovania do kryptomeny.

Koľko investovať?

Prvá otázka, ktorá vás napadne, keď sa rozhodnete, že začnete investovať do kryptomeny, je koľko by mal človek investovať ako začiatočník? Podľa kníh neexistuje pravidlo o výške investície.


Vždy sa odporúča začať s malými krokmi a robiť kroky dieťaťa postupne. Pretože bitcoin je deliteľný až na osem desatinných miest, mali by ste sa najskôr pozrieť na nákup malého zlomku.

Nákup kryptomeny podľa vášho výberu

Trh zažíva s digitálnymi menami rozmach každý deň; mali by ste preskúmať kryptografy a zvoliť kryptomenu, do ktorej chcete investovať. S viac ako 8 000 kryptomien na trhu s volatilnými a dynamickými hodnotami existuje možnosť kryptomeny "kryptomena" v roku 2021. T

kryptografy pozorovali, že ceny kryptomien na rok 2019-20 dynamicky kolísali. Rôzne meny vykresľujú každú sekundu rôzne grafy pre svoje trhové hodnoty. Aby ste sa mohli rozhodnúť pre výber kryptomeny, musíte si tieto grafy naštudovať.

Ako začiatočník by ste mali skontrolovať rôzne platformy, ktoré spravidla zaznamenávajú hodnoty kryptomien. Tieto platformy vám pomôžu vytvoriť jasný náčrt trvalých hodnôt definitívnych kryptomien a ich trhových súťaží. eToro môže byť jednou z takýchto platforiem, ktoré vám pomôžu skríning hodnôt kryptomien. Po rozumnom porozumení sa môžete rozhodnúť, do ktorej meny budete investovať.

Hľadáte vhodnú platformu na výmenu

Ďalším krokom je výber najvhodnejšej výmennej platformy. Mali by ste si zvoliť burzovú platformu, ktorá lepšie zodpovedá rozsahu vašej investície, typu vašej kryptomeny a uľahčuje vám fungovanie vo vašom regióne. Mali by ste sa pokúsiť nájsť burzovú platformu s najväčšími obchodnými hodnotami pre kryptomenu, ktorú ste si vybrali. Mali by ste zvážiť zdroj svojich finančných prostriedkov, pretože všetky výmenné platformy vám neumožňujú vkladať peniaze cez fiat. Väčšina platforiem vám zabráni vkladať iba v podobe bitcoinu.

V tomto ohľade by ste mali urobiť značný prieskum a hľadať platformu, ktorá uľahčí nákup prostredníctvom fiat; ako už bolo spomenuté, každá platforma má svoje klady a zápory. Mali by ste si zvoliť platformu na výmenu podľa vašich prispôsobených potrieb.

Medzi významné platformy patria eToro, Binance, Kraken, Changelly. Skúste hľadať burzovú platformu, ktorá vám umožní investovať do niekoľkých kryptomien a altcoinov a poskytne vám širší záber. To vám pomôže diverzifikovať vaše portfólio a dosiahnuť väčšiu mieru pôsobenia na kryptotrhu. eToro môže byť celkom užitočné pre investovanie do kryptomeny ako začiatočníka.

Výber správnej peňaženky

Po investovaní do kryptomeny je ďalším krokom získanie digitálnej peňaženky alebo kryptomeny. Peňaženka je ako online bankovníctvo; Pomáha vám udržiavať svoje kryptomeny, vymieňať ich a poskytuje vám platformu na ich usporiadanie na jednom mieste.

Druhy peňaženiek

Existujú rôzne typy krypto peňaženiek v závislosti od spôsobu ich fungovania. Zvyčajné typy sú:

1. Horúce peňaženky

Jedná sa o mobilné alebo desktopové peňaženky, ktoré uľahčujú denné transakcie kryptomien. Horúce peňaženky môžu byť užitočné na uloženie malého počtu hodnôt iba preto, že pomáhajú pri každodenných výmenách. Horúce peňaženky sú celkom bezpečné iba na krátkodobé investície.

2. Studené peňaženky

Studené peňaženky sa používajú na dlhodobé investovanie. Ak plánujete investovať do väčšieho obdobia vo väčšom rozsahu, zaobstarajte si studenú peňaženku. Studené peňaženky nie sú proaktívne pripojené k internetu. Studenými peňaženkami môžu byť ďalšie papierové peňaženky alebo tvrdé peňaženky.

 • Hardvérové ​​peňaženky – Hardvérová peňaženka; ako názov napovedá, je zariadenie, ktoré vašu kryptomenu prakticky ukladá v hardvéri. Na trhu existuje niekoľko tvrdých peňaženiek, napríklad Ledger Nano a Trezor. Peňaženky je možné pripojiť na internet. Považuje sa to za najbezpečnejší spôsob, ako zachrániť svoju kryptomenu.
 • Papierové peňaženky – Papierové peňaženky sú papierové potvrdenky o vašom prístupovom kľúči a kódoch. Aj keď sa papierové peňaženky považujú za bezpečné, sú citlivé na opotrebovanie a stratu.

Základy investovania do kryptomeny ako začiatočník

Existuje niekoľko základných taktík, ktoré môžu byť veľmi užitočné, keď začnete amatérsky investovať do kryptomeny. Toto sú základné spôsoby, ako dosiahnuť primeranú návratnosť investícií do vašej kryptomeny.

1. Krypto CFD

Zmluva o rozdiele alebo CFD je nástroj na obchodovanie s investíciami, ktoré klesajú s maržou T + 0. To pomáha pri rizikových investíciách, ktoré dokazujú vysoký pákový efekt s nízkym vkladom. Pomáha tiež pri skríningu kryptomien bez ich nákupu.

Denné obchodovanie

Tento typ obchodnej stratégie vyžaduje, aby sa kryptomeny uskutočňovali niekoľkokrát denne. Vzhľadom na nestálosť kryptomien vám tento typ kryptoobchodov môže pomôcť začať hneď na začiatku.

Denné obchodovanie pre vás môže vytvoriť vrták, ktorý vám umožní dôsledne kontrolovať kryptotrhy a poskytne vám komplexné pochopenie kryptotrhov ako začiatočník. Pri dennom obchodovaní vám môžu pomôcť rôzne platformy, ako je eToro a Coincap.

2. Ťažba bitcoinov

Ďalšou veľmi šikovnou investíciou môže byť ťažba bitcoinov. Ťažba je iná forma investovania. Spočiatku by pre vás mohlo byť ťažké dosiahnuť zisk ťažbou bitcoinu, ale z hľadiska výnosov je to výnosnejšie.

3. Arbitráž

Pri tejto forme investovania investor kúpi kryptomenu z jednej burzy a predá ju inej. Je to celkom okamžité, ale nie veľké zisky v porovnaní s inými spôsobmi investovania do kryptomien.

4. Krypto faucety

Ďalšou veľmi účinnou metódou investovania do kryptomien sú krypto faucety pre prípad, že sa snažíte vytiahnuť zisky z investícií malého rozsahu. Kryptofaucety možno definovať v zmysle kvapkajúcich faucetov niektorých webových stránok, ktoré si počas určitého časového obdobia uvedomujú obmedzené množstvo kryptomien..

Niekoľko platforiem vám môže pomôcť pri praktizovaní týchto metód investovania do kryptomeny. Môžete si vybrať ten svoj podľa vašich potrieb a rozsahu investícií.

Vytvára sa vaša investičná zmes

Musíte obchodovať so zmesou na obchodovanie s kryptomenami. Rozhodujúci je posun vašich stratégií investovania do kryptomeny podľa vašich investícií a súčasného rozsahu trhových driftov.

Najlepšie je v tomto ohľade veľmi pozorne študovať vzorce kryptotrhov. Čím viac pochopíte kryptotrh, tým väčšie budú vaše zisky. Pri vytváraní kryptomeny môže byť niekoľko úvah:

1. Výber kryptomien

Vyberajte svoje kryptomeny rozumne. Vyberte si kryptomeny, ktoré sú volatilné a majú tendenciu vytvárať dôsledne zisky. Rozhodnite sa podľa svojej cenovej dostupnosti a hranice rizika.

Výmeny a požiadavky

Neustále hľadať na trhoch požiadavky rôznych kryptomien. Preštudujte si grafy dopytu a ponuky konečnej kryptomeny. Pred investíciou do kryptomeny by ste si mali naštudovať konkurenčný trend kryptotrhu. To vám pomôže pri inteligentnejších rozhodnutiach o investovaní do kryptomeny.

2. Trvanie obchodu & Kategorizácia fondov

Mali by ste zvoliť určitú dobu trvania pre rôzne typy investícií do kryptomien.

Dlhý termín

Investície môžu byť dlhodobé na dlhšiu dobu. To sa dá urobiť pre menej volatilné kryptomeny, ktoré majú menej strmé grafy.

Krátkodobý

Krátkodobé investície majú tendenciu byť volatilné a uskutočňujú sa pre kryptomeny vykazujúce dynamické hodnoty.

Strednodobé

Ďalším prístupom môže byť stredná investícia. Tieto typy investícií môžu byť plodné pri prijímaní vypočítaného rizika pri amatérskom investovaní do meny.

Špecialisti navrhujú investovať do kryptomeny perspektívne podľa požiadaviek trhu.

3. Základné investičné stratégie

Môže existovať niekoľko investičných stratégií, ktoré vám môžu spočiatku pomôcť pri investovaní do kryptomeny.

Dlhý / Krátky kapitál

Pri tomto type by sa donor mal zamerať na to, či je kryptomena podhodnotená alebo nadhodnotená, a následne ju zaradiť do dlhodobých alebo krátkodobých investičných stupňov. Správne úvahy majú za následok následné zisky a straty.

Neutrálny trh

Pri trhovo neutrálnych investíciách vkladáte polovicu svojich investícií do dlhodobých aktív a druhú polovicu do krátkodobého hľadiska. Cieľom je dosiahnuť vypočítaný trhovo neutrálny zisk dosiahnutý z celkových ziskov vašich investícií.

Globálne makro

Táto technika zdôrazňuje sledovanie trhových trendov. Jedná sa skôr o krátkodobé investície.

4. Riadenie rizík

Pri investovaní do kryptomeny je najdôležitejším atribútom, ktorý je potrebné brať do úvahy, riadenie rizík. Mali by ste pozorne hľadať faktory, ktoré ovplyvňujú rizikové grafy vašej investície. Uistite sa, že ste si vedomí obmedzení rizika, ktoré si môžete dovoliť. Použitie nástroja riadenia rizík na tento účel môže byť tiež inteligentným prístupom.

Pripravení investovať do kryptomeny?

Paretov princíp

Paretov princíp pravidla 80/20 je použiteľný aj na kryptotrhoch. Ak investujete do kryptomeny, mali by ste vedieť, že najvyššie investície tvoria najvyššie podiely z vašich výnosov.

Nadviazanie na kryptotrhy

Po dokončení všetkých vyššie uvedených krokov by ste teraz mali pozorne sledovať trhy s kryptomenami. Uistite sa, že ste neustále informovaní o najnovšom trende na trhu. Hľadajte rôzne hlavné mestá trhu každej kryptomeny. Každá kryptomena bude mať svoj nízky, vysoký alebo stredný trhový kapitál.

eToro – najlepšia platforma pre kryptomenu

eToro je inteligentná platforma, ktorá uľahčuje proces investovania do kryptomien. Platforma poskytuje širokú škálu kryptomien, ktoré poskytujú používateľovi elegantné a užívateľsky prívetivé rozhranie

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Kľúčové body

 • Pred investovaním je veľmi dôležité študovať a pochopiť kryptomeny.
 • Uistite sa, že ste si vedomí bezprostredných rizík na kryptotrhe a že dobre rozumiete tomu, do čoho idete.
 • Rozhodnutie, koľko budete investovať, by malo byť založené na rozsahu investícií, ktoré ste ochotní investovať.
 • Medzi počiatočné kroky investovania do kryptomeny patrí výber kryptomeny, získanie platformy na obchodovanie a získanie kryptopeňaženky.
 • Existujú štyri typy peňaženiek na uloženie vašich mincí: horúce peňaženky, studené peňaženky, hardvérové ​​peňaženky a papierové peňaženky.
 • Môžete si zvoliť rôzne stratégie investovania do kryptomeny podľa dopytu kryptotrhu.
 • Existuje päť hlavných foriem investovania do kryptomeny: kryptomena CFD, denné obchodovanie, ťažba bitcoinov, arbitráž a krypto faucety.
 • Pri investovaní si vyberte kryptomeny, ktoré sú volatilné a majú tendenciu vytvárať dôsledne zisky.
 • Paretov princíp pravidla 80/20 v kryptomene znamená, že keď investujete do kryptomeny, mali by ste vedieť, že najvyššie investície z vašich výnosov tvoria najvyššie investície.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector