Binance Coin (BNB) je najnovšia kryptomena v investičnom priestore, ktorá sa rúti alarmujúcou rýchlosťou. Toto zhromaždenie nasleduje po protokole DeFi, ktorý beží na jeho burze kryptomien Binance; PancakeSwap prekonal Uniswap z Ethereum a stal sa tak najväčšou decentralizovanou burzou (DEX).

Ak si chcete kúpiť aplikáciu Binance Now, vyskúšajte ju eToro Exchange!

Binance Coin: Čo to je?

obchodná minca binance

Binance Coin (BNB) je populárna kryptomena investorov, ktorí sa v investičnej hre pohybujú už dlhšiu dobu. V súčasnosti sa stáva populárnym medzi nováčikmi v obchodnom bratstve a skimmermi finančných informácií v dôsledku svojho vzrastu.

Binance Coin je teraz označovaný ako tretia kryptomena po bitcoinoch (BTC) a ethereum (ETH), ktorá prináša zisky alebo slúži ako zaistenie pre investorov. Začalo sa objavovať niekoľko diskusií na sprostredkovateľských platformách pre viac aktív, ako napr eToro s ohľadom na budúcnosť mince z hľadiska rastu a potenciálu na trhu. Takýto obrovský nárast záujmu je výsledným efektom býčieho priebehu, ktoré podnietilo krypto svet po zázrakoch dvoch najpopulárnejších a najväčších kryptomien podľa trhovej kapitalizácie (Bitcoin a Ethereum).

Binance Coin je kryptomena, s ktorou je možné obchodovať aj platiť poplatky na burze kryptomien Binance (BCE).

Okrem primárneho použitia mince v BCE sa dá použiť aj ako digitálna mena pri investovaní do fondov obchodovaných na burze (ETF), do akcií a iných aktív..

Kto vytvoril Binance Coin a kedy začal obchodovať?

Chanpeng Zhao založil spoločnosť Binance v roku 2017. Je vývojárom, ktorý sa intenzívne venuje tvorbe vysokofrekvenčného obchodného softvéru. Zhao predtým pôsobil ako výkonný riaditeľ spoločnosti OKCoin a bol súčasťou vývojového tímu Blockchain.info.

Prečo to vzniklo?

Minca bola vytvorená so zámerom prevádzkovať natívne kryptomena s názvom BNB, ktorá má ponúknuť alternatívny spôsob platby za poplatky účtované obchodníkom využívajúcim burzu kryptomeny Binance (BCE)..

Kde to vzniklo?

Spoločnosť Zhao, ktorá bola pôvodne založená v Číne, presunula servery a ústredie spoločnosti Binance do susednej krajiny v Japonsku v dôsledku prísnych nariadení čínskej vlády, ktorá v septembri 2017 nakoniec zakázala obchodovanie so všetkými formami kryptomeny. Japonsko malo byť pre kryptomenu bezpečným útočiskom Spoločnosť FSA však oznámila, že „s účinnosťou od júna 2018 dôjde k úplnému zákazu všetkých kryptomien, ktoré poskytujú dostatočnú mieru anonymity“. Spoločnosť Binance v dôsledku toho založila kancelárie na Taiwane a predtým, ako japonský zákaz v marci 2018 oznámil, že BNB má v úmysle otvoriť si kanceláriu na Malte. Po podpísaní Memoranda o porozumení (MOU) s vládou Bermudy urobil Binance to isté s Maltskou burzou cenných papierov, aby vyvinul platformu na obchodovanie s bezpečnostnými tokenmi. V súčasnosti sa ústredie spoločnosti Binance nachádza na Malte.

Koľko mincí Binance je v ponuke?

Po zavedení počiatočnej ponuky mincí (ICO) v júli 2017 sa tokeny BNB rozdelili medzi troch účastníkov (zakladajúci tím Binance, Angel Investors a široká verejnosť)..

Celkovo bolo distribuovaných 200 miliónov Binance Coins, čo je 50%, čo predstavuje 100 miliónov pre verejný predaj, 40%, čo predstavuje 80 miliónov pre zakladajúci tím a 10%, čo je 20 miliónov pre anjelských investorov..

Kvôli pálenie tokenu ktorý realizuje tím Binance, je celková a maximálna ponuka Binance Coinu 170 532 785 BNB pri súčasnom obehu 154 532 785 BNB.

Binance Coin: Bude to v roku 2021 dobrá investícia?

Binance Coin je dobrou investíciou do roku 2021. Podľa Arslana Butta, analytika indexu pre lídrov FX, „Binance je uprostred vývoja produktu, ktorý sa dočká uvedenia niekoľkých nových produktov kryptomeny“, vďaka čomu bude burza súťažiť o väčší podiel na trhu decentralizovaného financovania (DeFi).

Cena digitálnych mincí predpovedá, že BNB sa bude koncom júna obchodovať za cenu 409,81 USD a pravdepodobne bude na konci roka s obchodnou cenou 881,64 USD. Tento vzostupný trend podporí spoločnosť Binance’s Decentralized Exchange (PancakeSwap), ktorá doteraz v roku 2021 poskytla spoločnosti Ethereum Uniswap veľkú konkurenciu v tom, ktorá spoločnosť Decentralized Exchanged (DEX) bude v blízkej budúcnosti dominovať spoločnosti DeFi..

Je teda Binance Coin dobrou investíciou?

Väčšina investícií sa riadi faktorom rizika a odmeny. Inými slovami, prevažujú potenciálne odmeny nad možnými následkami rizík? Binance Coin má určite určité rizikové faktory, ale stáva sa čoraz viac mainstreamom a má vývoj produktov a trh DeFi na.

Zjednodušene povedané, Binance Coin je nízkorizikové aktívum s množstvom potenciálnych odmien. Je to niečo, čo by ste si mali určite urobiť predtým, než zvážite pridanie do svojho portfólia.

BNB sa zrazu stala mnohými investormi, ktorí si vybrali kryptomenu, ktorá sa najbližšie priblíži alebo prekoná cenový míľnik v hodnote 1 000 dolárov v roku 2021.

Hlavné hnacie sily spoločnosti Binance Coin musia rokovať s investormi, ktorí robia všetko pre to, aby našli ďalšie možnosti obchodovania v priestore decentralizovaného financovania (DeFi). Niekoľko investorov nateraz úplne verilo v upgradovanú platformu Ethereum s názvom Ethereum 2. 0.

Platforma spoločnosti Ethereum využívala decentralizované financovanie a mala Uniswap ako hlavný protokol, ktorý v krypto stratosfére vytváral extrémne vlny, pokiaľ ide o požičiavanie, požičiavanie a investovanie.

Uniswap oprávňuje obchodníkov, vývojárov a poskytovateľov likvidity na finančnom trhu, ktorý je prístupný a otvorený pre všetkých. Decentralizovaná burza Uniswap (DEX) dosiahla v pondelok 15. februára objem obchodu 100 miliárd dolárov. Toto je prvá decentralizovaná burza (DEX), ktorá dosiahla toto obrovské číslo. V januári 2021 Uniswap prvýkrát dosiahol mesačný objem 20 miliárd dolárov. V priebehu niekoľkých udalostí v krátkom časovom období hľadali investori nové spôsoby obchodovania a vysokej návratnosti svojich investícií..

Našťastie veľa z nich našlo ďalší nazývaný Decentralizovaná burza (DEX) PancakeSwap čo prináša priamu konkurenciu pre Ethereum Uniswap. 19. februára sa spoločnosť Binance PanCakeSwap stala prvou decentralizovanou burzou (DEX), ktorej platforma denne prechádzala objemmi obchodov 1,6 miliardy dolárov, podľa CoinGecko.

DEX, ktorý beží na inteligentnom reťazci Binance, zverejnil čísla PancakeSwap na Twitteri prekonal Uniswap, čo bolo 1 298 899 262 dolárov, respektíve 1 297 138 344 dolárov. Objemy obchodov spoločnosti PancakeSwap boli mimoriadne pôsobivé. Vystrelil z 37 miliónov dolárov 1. januára 2021 na 1,1 miliardy dolárov 17. februára 2021, čo predstavuje nárast o 2 800%.

Binance Coin (BNB) skončil rok 2020 na maxime s obchodovacou cenou 37,38 USD 31. decembra. Nový token sa obchodoval 1. februára 2021 na 44,31 USD a v piatok 19. februára sa uzavrel na 332,62 USD. V čase Pri písaní tohto článku sa minca obchodovala medzi 280 až 295 dolárov. Binance Coin, ktorá je pôvodnou kryptomenou inteligentného reťazca Binance, má trhovú kapitalizáciu 45 652 miliárd dolárov.

Čítajte viac: Klady a zápory investovania do mince Binance, bude to milionár?

Binance v porovnaní s éterom

binance coin

Rýchlosť siete

Ethereum vykonal aktualizáciu svojej platformy s cieľom zvýšiť bezpečnosť a rýchlosť transakcií. Zaviedlo Ethereum 2.0, ktoré využíva mechanizmus dôkazu o podiele (PoS), zatiaľ čo Ethereum 1.0 (stará platforma) používal mechanizmus dôkazu o práci (PoW). Sieť v Ethereum 2.0 podporuje 100 000 transakcií za sekundu, zatiaľ čo sieť v ethereu 1.0 podporovala až 30 transakcií za sekundu. Väčšina sietí PoS (proof of stake) navyše znížila zabezpečenie siete, pretože obsahuje malú skupinu validátorov, vďaka čomu je centralizovanejšia. Nová aktualizácia je ale zabezpečená, pretože je decentralizovaná a vyžaduje minimálne 16 384 validátorov.

Inteligentný reťazec spoločnosti Binance (BSC) umožňuje viac ako 1,4 milióna transakcií za sekundu, vďaka čomu sa Binance stala najväčšou burzou kryptomien na svete.

Náklady

Zvýšenie počtu obchodov v spoločnosti PancakeSwap (Binance) viedlo k tomu, že investori našli relatívne lacnejšiu platformu na vykonávanie svojich obchodných aktivít.

Povzbudzujúci beh spoločnosti Ethereum mal zatiaľ jeden hlavný pohon, ktorým je náklady na spracovanie prostredníctvom svojej decentralizovanej burzy Uniswap, ktorá dosiahla dvojciferné hodnoty. Bolo to požehnanie a prekliatie súčasne. Ako požehnanie ťažili baníci z Etherea (ETH) obrovské sumy peňazí, čo znie dobre. Toto však, bohužiaľ, predstavuje obrovský prielom vo finančných zdrojoch decentralizovaných investorov. Jednoduchý prevod z jednej peňaženky do druhej vám vráti minimálne 10 dolárov. Údaje z BIT INFO CHARTS hlásia, že „priemerný poplatok za transakciu je viac ako 10 dolárov a niekedy môže stáť aj viac ako 20 dolárov“. Ako hovorí William Foxley z CoinDesk, „poplatok za plyn tlačí mnohých investorov do ďalších projektov DeFi“.

Zhodou okolností sa zdá, že jednu našli v konkurenčnej Binance’s Decentralized Exchange, PancakeSwap. V piatok 19. februára 2020 cena BNB prudko vzrástla o ďalších 50% prevrátením Tetheru (USDT) ako tretej najväčšej kryptomeny podľa trhovej kapitalizácie. Najlákavejším aspektom investovania do BNB pre vás ako obchodníka je to, že existuje zľava 25% za uskutočňovanie transakcií s BNB na burze Binance’s Exchange. Táto zľava bola oveľa lepšia, keď prvýkrát uviedla na trh svoju Prvú ponuku mincí (ICO), keď dosahovala 50%. Celkovo sú Binance a Ethereum v mnohých ohľadoch podobné, mierne sa však líšia z hľadiska rýchlosti siete a priemerných transakčných nákladov.

Bude mince Binance naďalej stúpať aj v roku 2021?

Spoločnosť Binance Coin začala rok 2021 veľmi býčou notou a zdá sa, že tento trend bude v prípade kryptomeny pokračovať.

Väčšina odborníkov súhlasí s tým, že cena spoločnosti Binance by mohla na konci roku 2021 prekročiť 1000 dolárov, čo bude v súlade s najnovšími trendmi; zdá sa, že je na dobrej ceste tieto očakávania splniť alebo dokonca prekonať.

BNB bude naďalej stúpať aj v roku 2021, keď viac spoločností bude aj naďalej integrovať mince do svojho systému, ktorý sa použije ako možnosť platby. Ďalej sa BNB používa ako kolaterál pre pôžičky kryté kryptomenou, čo zaznamenalo prudký nárast počtu ľudí, ktorí sponzorujú DeFi, najmä na protokole PancakeSwap..

Po úspešnom predaji tokenov Fetch.AI (FET) a BitTorrent Token (BTT) a Celer Network „plánuje spoločnosť Binance oživiť počiatočné ponuky mincí generovaním kvalitných tokenov so silnými prípadmi používateľov. To z dlhodobého hľadiska podporí masívnu účasť, ktorá zvyšuje objem obchodu, zvyšuje prijatie tokenu a vedie k zvýšeniu ceny.

Podľa Messari (online databáza pre krypto priemysel) „návratnosť investícií do spoločnosti Binance za posledných šesť mesiacov vzrástla zo 154% za posledný rok na 560%.“

Podľa odborníkov na Long Forecast bude mať BNB do konca roku 2021 hodnotu 565 dolárov a do roku 2025 až 835 dolárov. Cena digitálnych mincí predpovedá, že BNB odteraz dosiahne nové najvyššie hodnoty vo výške 449,41 dolárov ročne..

Čo teda príde ďalej pre Binance Coin?

Spoločnosť Binance uviedla na Švajčiarsku burzu cenných papierov svoj prvý obchodovaný produkt na burze BNB (Ticker: ABNB), čo ďalej dokazuje, že BNB je skvelý nástroj pre krypto a tradičné trhy. BNB slúži na ďalšie funkcie, ako napríklad na použitie u rôznych obchodníkov po celom svete. Žetón je možné použiť na nákup žrebov, virtuálnych darčekov a slúži ako nespočetné množstvo účelov vo svete zábavy.

Okrem toho možno BNB použiť na platby v niekoľkých priemyselných odvetviach, medzi ktoré patrí 217 obchody a trhy, 27 siete pre e-šport a fantasy hry, 12 hazardné weby, 66 obchodné služby, 37 webové marketingové a vývojové služby, 17 cestovný ruch, cestovanie a prenájom (pohostinské služby), 222 internetové služby, 128 obchodné služby a 25 offline služby.

Medzi všetkými týmito odvetviami sú populárne weby o cestovaní a rezerváciách hotelov Travala.com, Greitai, Xceltrip a Clube Turismo, odevná spoločnosť Park a Finch, online bezpečnostná webová stránka WPSec.com, webhostingová spoločnosť HostMeNow Limited, finančná spoločnosť Biteris, klenotníctvo Rudraxis a spracovateľom platieb kryptomenou Platby mincí.

Do rodiny Binance sa pridalo niekoľko nových spoločností, ktoré prijímajú tokeny ako platby a sú poradenskou a dizajnérskou firmou Môj malý podnik, umelecké obchody Bobby Gongs a Droga! Galéria, športová a zábavná spoločnosť Xtreme Spirit & Partnerské značky a farmaceutická spoločnosť BCHLIX Inc..

Nový token môže slúžiť aj ako záruka za pôžičky na platformách, ako sú YouHodler. YouHodler je švajčiarska spoločnosť a prostredníctvom svojej platformy YouHodler FinTech, ktorá sa zameriava na krytom kryté pôžičky so „stablecoinovými“ pôžičkami (PAX, USDT, USDC a TUSD), fiat (EUR a USD), krypto (BTC), vysokými výnos sporiacich účtov, ako aj kryptomena / krypto a kryptomena / fiat konverzie. V roku 2019 spoločnosť YouHodler privítala BNB na zozname možností zabezpečenia a konverzie. Generálna riaditeľka spoločnosti YouHodler, IIya Volkov uviedla, že „BNB odvádza skvelú prácu pri integrácii kryptomeny do sveta tradičných financií, takže BNB bude časom pribúdať a teraz to naši používatelia môžu využiť.“

Ďalšia skupina FinTech, ktorá slúži miliónom ľudí v celej Európe už viac ako desať rokov, Nexo tiež pridal Binance Coin ako kolaterál pre okamžité pôžičky kryté kryptomenou, čo bolo možné od 1. júla 2018. Za spoločnosťou Nexo stojí Credissimo ktorá vždy fungovala za prísneho dodržiavania dohľadu niekoľkých európskych regulátorov bankových a finančných služieb. To, čo Nexo robí, je pomôcť investorom odblokovať hodnotu svojho bohatstva poskytovaním okamžitých pôžičiek v USDT (Tether), USD a EUR na krytie ich kryptomien. Namiesto predaja svojich aktív ich môžu investori založiť v prospech spoločnosti Nexo a získať okamžitú likviditu, ako aj zachovať budúcu hodnotu prírastku ceny svojich tokenov a kryptomien.

Používatelia Nexo si už požičiavali obrovské sumy používaním Dividendový token spoločnosti NEXO, Ethereum (ETH) a bitcoin (BTC) pred pridaním mince Binance.

Binance Coin (BNB) poskytuje dlžníkom zľavu vo výške 50% a oprávňuje ich na 30% dividendu z čistého zisku spoločnosti.

V júni 2020, Platforma na požičiavanie DeFi od spoločnosti Kava Labs začal fungovať s BNB Collateral Support. Platforma umožňuje účastníkom siete získavať odmeny, pôžičky USDX (stabilné kryptomeny zabezpečené spoločnosťou Kava) a Binance Coin (BNB Collateral).

Zástupca spoločnosti uviedol: „Týmto spustením sa spoločnosť Kava Labs snaží otvoriť dvere decentralizovaného financovania komunite BNB a čoskoro plánuje urobiť to isté pre väčší krypto priestor“.

V októbri 2019 Platforma INLOCK oznámila, že BNB je teraz možné použiť ako zábezpeku na pôžičky. INLOCK tvrdí, že je jedným z najbezpečnejších miest, pokiaľ ide o pôžičky kryté kryptomenou. Podporuje to poskytnutie platformy, pomocou ktorej môžu zákazníci ukladať kombináciu svojich kryptomien do jednej zmluvy, aby sa znížil negatívny vplyv krátkodobých cenových výkyvov.. INLOCK bol vo februári 2019 v sieti ERC-20 s BNB, ale zrušil podporu siete ERC a prešiel na Inteligentný reťazec Binance.

VISA karta Binance bolo tiež predstavené, aby slúžilo ako ďalšia možnosť platby, ktorá vám umožní kúpiť veci, ktoré máte radi, pomocou kryptomeny. K dispozícii u viac ako 60 miliónov obchodníkov, stačí preniesť kryptomenu z vášho účtu bodová peňaženka tvojmu kartová peňaženka a ste pripravení kedykoľvek a kdekoľvek na svete kúpiť čo chcete.

V roku 2020 spoločnosť Binance oznámila Zväzok, africká aplikácia systémov sociálnych platieb pre kryptomeny a hotovosť, ktorá umožňuje používateľom odosielať, prijímať a vyžadovať od svojich kolegov.

V júli 2020 spoločnosť Binance získala Potiahnutím (digitálna peňaženka s viacerými aktívami a platforma debetných kariet VISA, ktorá umožňuje používateľom utrácať, nakupovať, prevádzať a predávať kryptomeny za nezverejnenú sumu). Swipe a Binance chcú pomôcť prekonať priepasť medzi digitálnymi aktívami a nekrytými menami tlakom na adopcia kryptomien v hlavnom prúde. Toto umožní čisto nákupy a platby tradičné finančné systémy.

Vďaka takýmto akvizíciám a použitiu v rôznych priemyselných odvetviach existuje obrovský potenciál pre rast v blízkej budúcnosti. Binance Coin (BNB) prosperuje aj na ďalších faktoroch, ako je napríklad PancakeSwap, ktorý prináša obrovské zisky v priestore decentralizovanej burzy a dobrú vôľu pri výkonnosti najväčších kryptomien (BTC a ETH). Vďaka tomu spoločnosť Binance’s Exchange dosahuje objemy obchodov, ktoré sa predtým neočakávali, a preukázala, že môže prežiť sama ako súčasť rastu DeFi a kvality svojich projektov..

Predikcia cien mincí Binance na rok 2021 a ďalšie roky

A čo hovoria odborníci na prognózy cien Binance Coin (BNB)?

Ako investor je teraz odtrhnutie zraku od kryptosveta ako vrhanie hrnca zlata do oceánu. Každá sekunda, minúta a hodina sa počíta. V daný deň môžete dosiahnuť silné zisky a nasledujúci deň vás obrovský výpredaj nechá v mínuse.

graf predikcie cien mincí binance

Podľa Digitálna minca, Binance Coin sa bude v budúcnosti obchodovať za cenu 1 201,33 USD až 1 481,37 USD. Vidí, že nový token má uzávierku minimálne 460,37 dolárov na konci roku 2021.

The Investor do peňaženky neverí, že Binance Coin prejde 1 000 dolárov v roku 2021.

V prístupe k prípadovej štúdii expertov na kryptotrh, Coinpedia oznámil, že BNB môže obchodovať na 500 dolárov do konca roka.

BNB zasiahne 727,53 dolárov do konca roka, podľa Guvernérsky kapitál.

„BNB dosiahne nové maximá a určite zasiahne 600 dolárov za mincu v roku 2021 alebo v prvých mesiacoch roku 2022 “, Cena digitálnych mincí.

Priemerná cena všetkých predpovedí odborníkov, ktorí prispievajú na tieto investičné webové stránky, je 637,506 dolárov. To znamená, že v novom tokene je rast.

Na druhej strane existuje veľa odborníkov, napríklad Sarah Smith z Investor Place, ktorí tvrdo tvrdili o tom, že spoločnosť Binance Coin má 200 dolárov ako míľnik vo štvrtok 18. februára došlo iba k obchodovaniu s digitálnymi aktívami medzi 223 342 a 309 086 dolármi počas víkendu 20. a 21. februára 2021.

Kryptomeny sú volatilné, ale sledovanie denných správ a čo je dôležitejšie, komentáre od iných investorov vám pomôžu lepšie určiť jej cenu, aby ste pri tom neutrpeli žiadnu formu strát..

Nenechajte si ujsť: Predpovede cien Binance Coin 2021-2025

Ako môžem investovať do mince Binance?

Je čas prečítať si veľmi preskúmané články o kryptomene a je čas spojiť všetky informácie a podniknúť kroky, ktoré majú investovať do nového tokenu. V online svete nastal boom vo finančnom svete, ktorý mnohých ľudí priviedol k vývoju vysokofrekvenčných obchodných platforiem.

Pokiaľ by ste chceli pokračovať vo svojich investíciách, musíte urobiť bolestivé rozhodnutie, ktoré je realistické, aby ste dôkladne preskúmali online sprostredkovanie, skôr ako im budete dôverovať svojimi peniazmi.

V spoločnosti Trading Education je našou poznávacou značkou, aby sme našim čitateľom a medzi všetkými sprostredkovateľskými spoločnosťami, tými, ktoré označujú všetky naše políčka z hľadiska bezpečnosť, škálovateľnosť a kvalita je eToro.

Existujú dva spôsoby nákupu Binance Coin na eToro.

The PRVÁ CESTA zahŕňa štyri (4) rôzne fázy.

Prvým krokom, ktorý musíte urobiť, je získať akýkoľvek účet online PRIHLÁSIŤ SE. Uistite sa, že údaje, ktoré poskytnete, sú autentické. Ale je to investovanie do kryptomeny, nemôžem zostať v anonymite? Mali by ste vziať na vedomie, že ak sa rozhodnete na nákup mincí použiť materskú spoločnosť mince Binance Exchange, budete potrebovať overený účet. Toto však, bohužiaľ, digitálne zanecháva stopu vašich informácií a znižuje vaše úsilie o anonymitu. Okrem toho zvyšuje vaše predpojaté myslenie o tom, že kryptopriestor je svet, ktorý je možné zobraziť iba v režime inkognito. Maklérska spoločnosť (eToro) je tu už príliš dlho a pridáva túto vrstvu zabezpečenia na váš účet a zakúpené coiny.

Ďalšou fázou procesu vytvárania účtu je OVERENIE. V rámci podnikovej politiky, aby ste zabránili podvodom od anonymných osôb, prejdete procesom Knowing Your Customer (KYC). Bude sa od vás vyžadovať, aby ste nahrali svoje štátne identifikačné preukazy, ktoré obsahujú vaše celé meno, dátum narodenia, podpis a dátum skončenia platnosti (vrátane vodičského preukazu, národných identifikačných kariet a pasu). Ďalej musíte poskytnúť výpisy z bankových alebo kreditných kariet alebo účty za internet, ktoré nie sú staršie ako 6 mesiacov, aby ste mohli preukázať svoju adresu a svoju celkovú identitu.

VKLAD MENY FIAT je tretia fáza procesu. Ako niekto, kto sa chystá nakúpiť vaše prvé coiny, úspešne prejdete procesom overenia. Potom musíte nahrať to, čo poznáme ako peniaze (fiat mena) (EURO, GBP alebo USD), čo je zásadný krok k umožneniu nákupu BNB.

Posledným krokom je KÚPTE SI SVOJU BINANCE COIN. Prejdite na stránku „Binance Coin“ a váš prvý nákup bude spracovaný a uložený na vašom účte.

The DRUHÁ CESTA zahŕňa iba jednu fázu, ktorá smeruje priamo na stránku „Binance Coin“ a nasleduje PRIHLÁSIŤ SE proces, o ktorom sme už hovorili a uskutočnili ste prvý nákup BNB.

Záver: Je BNB dobrá investícia a koľko bude stáť mincí Binance?

Nemožno poprieť, že minca Binance je veľmi zvláštna technológia, ktorá môže úplne zmeniť svet, pretože kryptopriestor ovládol záujem decentralizovaného financovania. Z tohto dôvodu odborníci aj analytici očakávajú, že plánovaný rast mincí Binance dosiahne extrémne vysoké hodnoty.

Je dosť zrejmé, že spoločnosť Binance Coin zažije v najbližších rokoch výrazný rast. Ak uvažujete iba o roku 2021, vyššie uvedené dôvody stačia na to, aby ste pochopili, prečo by BNB mohla explodovať v roku 2021.

Binance Coin (BNB) celkovo poskytuje investorom bezproblémové transakcie a vysokú bezpečnosť. Záujem spoločnosti Decentralized Finance prevzal priestor pre kryptoinvestície a ceny každý deň stúpali na nové maximá. Existuje veľká šanca, že BNB na konci roka na základe kryptových špekulácií zasiahne 1 000 dolárov. Existuje ďalšia šanca, že cena sa bude pohybovať od 150 do 350 dolárov alebo oveľa nižšie.

Keďže spoločnosť Binance (BNB) používa na spaľovanie mincí štvrťročne 20% zo zisku spoločnosti, v nie príliš vzdialenej budúcnosti bude celkový objem obchodovaných mincí relatívne malý a bude obmedzený na 100 miliónov. To v konečnom dôsledku povedie k zákonitostiam dopytu a ponuky, kde čím menšia je ponuka mincí a tým vyšší je dopyt po nich, cena automaticky stúpne k novým míľnikom nováčik a experti nikdy nepredpovedali.

Nasledujúce obrázky naznačujú niektoré z nasledujúcich prvkov: Potenciál vysoká a nízka predpoveď cien Binance Coin na roky 2021, 2022, 2023 a 2025, ktoré ponúka odborníci v priemysle. Môžete ľahko získať odhad minimálnej a maximálnej ceny pre BNB.

Rok Vysoký Nízka
2021 1072,00 dolárov 290,30 dolárov
2022 1223,50 dolárov 378,30 dolárov
2023 1 585,00 dolárov 474,20 dolárov
2024 1 821,00 dolárov 682,00 dolárov
2025 2495,00 dolárov 1275,00 dolárov

Binance Coin je tu na pobyt a slúži ako možnosti platby pre všetky druhy osôb. Vy ako jednotlivec sa musíte rozhodnúť, či je táto minca dobrou investíciou alebo nie, pretože všetky formy investícií sú rizikové. Vzhľadom na to, čo sa deje v kryptosvete, je Binance Coin dobrou investíciou, pretože má trh (objem obchodu) a je pripravený stať sa jedným z veľkých hitterov v roku 2021..

eToro – najlepší sprostredkovateľ nákupu Binance Coin BNB

sprostredkovateľ etoro

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me