Bitcoinové hotovostné investovanie

Mám investovať do bitcoinovej hotovosti? Je bitcoinová hotovosť dobrou investíciou?

Ak ste vo svete investovania Bitcoin Cash nováčikom, možno by vás zaujímalo, či je Bitcoin Cash BCH dobrá investícia, alebo mám investovať do Bitcoin Cash ?. Poďme teda prelomiť všetky mýty súvisiace s bitcoinovými hotovosťami, ktoré kolujú online, skôr ako zvážite investovanie do bitcoinových hotovostí BCH.

Takže tu je všetko, čo potrebujete vedieť o Bitcoin Cash: jednom z najkontroverznejších digitálnych aktív v sektore investovania kryptomien.

Začíname s bitcoinovým hotovostným investovaním

Ak chcete začať investovať do Bitcoin Cash BCH, musíte najskôr Zaregistrujte sa online s burzou, ktorá vám umožní nakupovať a investovať do Bitcoin Cash. Burzový maklér je online platforma, ktorá vám umožňuje nakupovať a predávať bitcoinové peniaze ako aj mnoho ďalších kryptomien, ktoré majú uvedené na svojej platforme..

Ak chcete nakupovať a investovať do bitcoinových hotovostí BCH rýchlo a ľahko pomocou svojej kreditnej karty, odhláste sa eToro Exchange!

Čo je to bitcoinová hotovosť?

Predtým, ako preskúmame potenciál Bitcoin Cash ako investície, skúsme pochopiť podstatu Bitcoin Cash.

Bitcoinová hotovosť BCH je jednou z 10 najlepších kryptomien. Aj keď nie jednoducho investujte do každého aktíva len preto, že je populárne! Namiesto toho by ste mali investovať do niečoho, čomu rozumiete a čo dokážete vyhodnotiť.

Takže späť k otázke, čo je to Bitcoin Cash? Bitcoin Cash je kryptomena vytvorená v roku 2017 ako hard fork bitcoinu. Tu by sme mali spomenúť, že hard fork odkazuje na akékoľvek radikálne zmeny protokolu platformy blockchain; zmeny, ktorým by mali vyhovovať všetky uzly.

Aj keď sa bitcoin považuje za najúspešnejšiu obchodovanú kryptomenu, všetci vieme, že bitcoin nie je dokonalá kryptomena.

Rýchlosť alebo bezpečnosť, to je otázka!

Máte pravdu, po mnohých búrlivých diskusiách naprieč komunitou kryptomien bola v roku 2017 vytvorená Bitcoin Cash s cieľom zlepšiť škálovateľnosť bitcoinov a uľahčiť každodenné transakcie a investovanie.

Na dosiahnutie tohto cieľa, Bitcoin Cash bol navrhnutý s osemkrát väčšími blokmi ako Bitcoin – skutočnosť, ktorá priťahuje mnohých investorov do kryptomeny, aby zvážili pridanie bitcoinovej hotovosti do svojho portfólia a investovali do bitcoinovej hotovosti BCH.

Tu by sme si mali uvedomiť, že veľkosť ľubovoľného bloku bitcoinu je obmedzená na 1 MB, o ktorom sa predpokladá, že poskytne dostatok času medzi transakciami, aby sa zlepšila validácia a bezpečnosť.


Je bitcoinová hotovosť dobrou investíciou?

Áno, bitcoinová hotovosť môže byť dobrou investíciou a skvelým spôsobom, ako diverzifikovať svoje portfólio, keď sa stane správne.

Pravdou je, že Bitcoin Cash má trhový strop 4 814 767 530 dolárov a objem obchodovania 24 hodín vo výške 1 666 584 587 dolárov, v čase písania tohto článku, čo z Bitcoin Cash robí jednu z 10 najlepších obchodovaných kryptomien.

graf ceny hotovosti bitcoin

Čo to však znamená pre investorov? Sme často bombardovaní číslami, ktorým len ťažko rozumieme, tak si dajme čísla na pravú mieru. Vysoký objem obchodov znamená vysokú likviditu alebo to, ako ľahko sa dá aktívum kúpiť a predať. Tržná kapitalizácia sa naopak vzťahuje na hodnotu aktíva na trhu.

Aj keď na úspešnosť investícií do kryptomeny môže vplývať veľa faktorov, vrátane dopytu a ponuky, nálady na trhu, krypto správ a technologických inovácií, pravdou je, že mnoho veľkých investorov do bitcoinu verí, že bitcoinová hotovosť je dobrá investícia.

Je zaujímavé, že jedným z hlavných podporovateľov Bitcoin Cash je očarujúci Roger Ver, známy ako Bitcoin Jesus, ktorý tweetoval len pred pár dňami (13. novembra): „BCH funguje ako hotovosť. BTC už nerobí. Preto je bitcoinová hotovosť pre každého. “

Mám investovať do bitcoinovej hotovosti?

Prečo by som mal zvážiť investíciu do bitcoinovej hotovosti? O investovanie do bitcoinovej hotovosti však nemajú záujem iba veľkí investori. Môžete tiež investovať do bitcoinovej hotovosti!

Je však dostatočná dostupnosť na to, aby ste mohli investovať do Bitcoin Cash? To, že môžete investovať do bitcoinovej hotovosti, ešte neznamená, že by ste mali.

A tu, drahý kryptomenor, nemôžeme vám dať presnú odpoveď. Jednoduché, pretože neexistuje žiadny univerzálny prístup k investovaniu do kryptomeny a záleží iba na vás a vašich finančných cieľoch!

Jediné, čo môžeme urobiť, je pomôcť vám urobiť informované rozhodnutie. A pravda je taká, že bitcoinová hotovosť poskytuje rýchle transakčné časy, nízke poplatky a lepšiu škálovateľnosť ako bitcoiny.

Teda, ak si myslíte, že bitcoin nie je jediná minca, ktorú sa oplatí sledovať, a ak si myslíte, že väčšie bloky môžu zlepšiť škálovateľnosť, potom môže byť pre vás investícia do bitcoinovej hotovosti tou správnou voľbou.

Oh, a aj keď nemôžeme sľúbiť, že budete zarábať peniaze kryptomenou, nečudujte sa, že počet investorov, ktorí chcú mať vo svojich portfóliách bitcoin cash, rastie, vrátane:

 • Milovníci kryptomeny, ktorí veria, že bitcoinová hotovosť je lepšia a škálovateľnejšia ako bitcoin
 • Investori, ktorí sú ochotní riskovať a investovať do Bitcoin Cash a jeho dlhodobého prijatia
 • Denní obchodníci, ktorí vsádzajú na možné výkyvy cien a kryptoúdaje o Bitcoin Cash
 • Baníci, ktorí chcú uniknúť z bitcoinu a jeho koncentrácie hashpower

Zvážili by ste investíciu do Bitcoinová hotovosť BCH?

Mám investovať do bitcoinu alebo bitcoinovej hotovosti?

Máte teda záujem investovať do Bitcoin Cash alebo uprednostňujete bitcoin BTC, prvé a najobľúbenejšie kryptomena?

Ak si stále nie ste istí, vymenujme si výhody investovania Bitcoin Cash, ktoré vám pomôžu urobiť informované rozhodnutie.

Aj keď je bitcoinová hotovosť veľmi podobná bitcoinu, má rôzne výhody a nevýhody a obmedzenú zásobu 21 miliónov mincí, bitcoinová hotovosť je iná a môže pomôcť vyriešiť problém so škálovateľnosťou bitcoinu..

Bitcoin Cash zvládne viac transakcií za sekundu a v porovnaní s bitcoinmi má nižšie poplatky (okolo 0,20 USD).

Bitcoin Cash dokáže v skutočnosti spracovať okolo 25 000 transakcií za blok; v porovnaní s tým Bitcoin spracuje 1 000 – 1 500 transakcií za blok.

Bitcoin Cash sa tiež považuje za bezpečnú investíciu, ktorá – napriek svojim väčším blokom – nebola od svojho uvedenia na trh napadnutá. Naproti tomu, Bitcoin je stále nejako spojený s nezákonnými činnosťami a Hodvábna cesta.

Nakoniec však záleží na vás a vašom presvedčení; iba vy môžete rozhodnúť, či je bitcoinová hotovosť lepšou investíciou ako bitcoin.

Nezabudnite, že to, čo funguje pre niektorých investorov, môže byť pre vás hroznou finančnou voľbou, takže konečné rozhodnutie – či už investovať do bitcoinovej hotovosti alebo nie – je na vás!

Koľko by mohla stáť bitcoinová hotovosť?

Skôr ako sa rozhodnete investovať do BCH, možno budete chcieť vedieť, koľko by Bitcoin Cash mohol mať hodnotu v nasledujúcich rokoch.

Pravda je taká, že nikto nevie! Trh s kryptomenami je vysoko volatilný a závisí od dopytu a ponuky, takže je ťažké poskytnúť presné cenové predpovede.

Okrem toho pokračujúca pandémia a medvedí trh, ktorý spustila v marci 2020, ukázali celému svetu, že vo finančnom svete nie je nič isté.

To znamená, že minulá výkonnosť a analýza údajov môžu pomôcť investorom a obchodníkom urobiť predpovede.

Začnime teda s bitcoinovou hotovosťou a jej výkonnosťou v minulosti. Keď bola uvedená na trh, Bitcoin Cash mal otváraciu hodnotu okolo 290 dolárov, ktorá na druhý deň dosiahla takmer 700 dolárov. Na konci roku 2017 naopak Bitcoin Cash vyskočil na viac ako 4 000 dolárov.

bitcoinový hotovostný výkon

Bitcoinový hotovostný výkon (zdroj: kapitál; načítané z https://capital.com/trade-bitcoin-cash)

Od tej doby je bitcoinová hotovosť stabilnejšou investíciou, pričom jeden BCH sa obchoduje za 259,27 dolárov v čase písania tohto článku. Podľa niektorých pozitívnych predpovedí, hodnota bitcoinovej hotovosti sa môže v roku 2021 zdvojnásobiť.

Ako príklad môžeme uviesť, že podľa ceny digitálnych mincí sa hodnota bitcoinovej hotovosti môže pohybovať medzi 500 $ (max.) A 60 $ (min.) A môže do konca roku 2021 dosiahnuť dokonca takmer 700 dolárov.

Ostáva nám len čakať, čo bude obsahovať rok 2021 pre investovanie v hotovosti Bitcoin Cash!

Investovanie do bitcoinovej hotovosti je riskantné?

Áno, investovanie do bitcoinovej hotovosti alebo do akéhokoľvek aktíva môže byť riskantné.

Zjednodušene povedané, žiadne vysoko ziskové aktíva nie sú úplne bezpečné a kryptomeny nie sú v žiadnom prípade výnimkou z tohto jednoduchého pravidla. Napriek tomu existujú niektoré veci, ktoré priamo ovplyvňujú Bitcoin Cash alebo akúkoľvek kryptomenu, a vďaka tomu bezpečnosť investovania do Bitcoin Cash.

 • Početná komunita priaznivcov a nadšencov
 • Vývojový tím pracujúci na projekte.
 • Široké využitie alebo adopcia, t. J. Schopnosť používať bitcoinovú hotovosť na platby za rôzne platby a ľahkosť ich nákupu a predaja.

Všetky tieto tri ukazovatele pre Bitcoin Cash sú na vysokej úrovni. Preto si možno myslieť, že investovanie do Bitcoin Cash je bezpečnejšie ako investovanie do väčšiny ostatných kryptomien, hoci nie je bez rizika!

Pravdou je, že Bitcoin Cash za tie roky zaznamenal veľa vzostupov a pádov, napriek tomu má pre investorov veľké príležitosti.

Preto si vždy urobte prieskum skôr, ako sa rozhodnete investovať do Bitcoin Cash a nikdy neinvestujte viac, ako môžete stratiť. Riadenie rizík je zásadné, aby sme vám pomohli pri zadávaní príkazov na zastavenie a zastavenie a pri prekonávaní finančných ťažkostí.

Záver: Je bitcoinová hotovosť dobrou investíciou

investovanie do bitcoinovej hotovosti

Mali by ste investovať do bitcoinovej hotovosti?

Investovať do bitcoinu v hotovosti BCH alebo do akéhokoľvek aktíva môže byť veľmi riskantný ak nevieš, čo robíš, hlavne v neistých časoch. Možno si kladiete otázku: „Mám si kúpiť bitcoin hotovosť práve teraz?“ Takže tu je lahůdka, investovanie vašich peňazí nemusí byť komplikované.

Aj keď žiadna investícia nie je bez rizika, investovanie do Bitcoin Cash môže v nasledujúcich rokoch priniesť dobrú návratnosť. Či už ste v oblasti investovania do Bitcoin Cash hotoví, alebo ste zvedaví, ako čo najlepšie využiť svoj kapitál, pochopenie toho, čo musíte vedieť pred investovaním do Bitcoin Cash BCH, je kritický.

Nižšie uvedené predikčné čísla naznačujú niektoré z týchto parametrov: Potenciál vysoké a nízke predpovede cien Bitcoin Cash BCH na roky 2020, 2021, 2022, 2023 a 2025+ ponúkané analytikmi a odborníkmi v odbore.

Rok Vysoký Nízka
2020 350 dolárov 250 dolárov
2021 450 dolárov 280 dolárov
2022 550 dolárov 330 dolárov
2023 850 dolárov 400 dolárov
2025+ 1 400 dolárov 500 dolárov

Napriek svojej kontroverznej histórii a nejasnej budúcnosti, Bitcoin Cash sa dokázal stať jednou z najlepších kryptomien.

Ak vás teda zaujíma, či by ste mali investovať do bitcoinovej hotovosti alebo nie, ubezpečujeme vás, že konečné rozhodnutie bude na vás.

 1. Či už sa rozhodnete pre nákup alebo obchodovanie s bitcoinovými hotovosťami, mali by ste si zvoliť spoľahlivú platformu Like eToro.
 2. V závislosti na vašich cieľoch nezabudnite, že prísny plán a zdravé obchodné postupy sú rozhodujúce, preto neváhajte preskúmať našu stránku, ktorá vám pomôže vyšplhať sa po rebríčku úspešnosti investovania Bitcoin Cash.

eToro – najlepšia platforma pre kryptomeny pre obchodníkov aj investorov

eToro sa v priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Kľúčové body

 • Bitcoin Cash je pevná vidlička bitcoinu, ktorá bola vytvorená v roku 2017 s cieľom vyriešiť nedostatky a škálovateľnosť bitcoinu.
 • Jedným z hlavných rozdielov medzi bitcoinom a bitcoinovou hotovosťou je, že bitcoinová hotovosť má osemkrát väčšie bloky ako bitcoin.
 • Cieľom Bitcoin Cash je robiť transakcie rýchlejšie, lacnejšie a spoľahlivejšie na celom svete. Bitcoin Cash v skutočnosti akceptujú stovky online a kamenných maloobchodníkov po celom svete.
 • Bitcoinová hotovosť môže byť dobrou investíciou a skvelým spôsobom, ako diverzifikovať svoje portfólio, keď sa stane správne.

Ak sa vám páčil náš článok Je bitcoinová hotovosť dobrou investíciou a mal by som investovať do bitcoinovej hotovosti, zdieľajte ho s ostatnými investormi so záujmom o sektor kryptomien.

Bitcoinové hotovostné investovanie – Časté otázky

Aký je hlavný účel bitcoinovej hotovosti?

Hlavným účelom bitcoinovej hotovosti je slúžiť ako digitálny platobný systém, vyriešiť nedostatky bitcoinu a pomôcť klientom po celom svete posielať a prijímať prostriedky ľahko a za nízke transakčné náklady.

Kde je akceptovaná bitcoinová hotovosť?

Bitcoin Cash teraz prijíma viac ako 945 online a 670 kamenných predajcov, aby svojim klientom pomohli vykonať platby kryptomenou za rôzne produkty a služby, podľa údajov poskytnutých CNN.

Predbehne bitcoinová hotovosť bitcoiny?

Zatiaľ čo Bitcoin Cash je kryptomena s veľkým investičným potenciálom, je nepravdepodobné, aby Bitcoin Cash predbehol Bitcoin, považovaný za najpopulárnejšie a najobchodovanejšie digitálne aktívum na celom svete..

Aká je najlepšia platforma na začatie investovania do bitcoinovej hotovosti?

Najlepšia platforma na investovanie do Bitcoin Cash je eToro , ktorý vám umožňuje nakupovať bitcoinové peniaze v hotovosti 0% Provízie.

Zrieknutie sa zodpovednosti: Kryptomeny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený a minulá výkonnosť nie je ukazovateľom budúcich výsledkov.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector