Ethereum môže byť pre vás dobrou investíciou, ak ste dlhodobým investorom!

Kryptomena sú anonymné digitálne peniaze založené na blockchaine. Možno poznáte najbežnejšie varianty bitcoinu a etherea, ale podľa Coinmarketcap existuje viac ako 8 000 kryptomien.

Môžete investovať do kryptomien, ale teraz je tiež možné nakupovať štandardné produkty a služby s kryptomenami. Aj keď je kryptomena nová a zaujímavá, môže byť riskantné investovať, takže pred investovaním do kryptomeny musíte urobiť ešte kopu ďalších analýz..

Odborníci majú rôzne názory na investície do kryptomeny. Pretože kryptomena je riziková investícia s potenciálom intenzívnych výkyvov cien, sú niektorí finanční konzultanti skeptickí, pokiaľ ide o investovanie do kryptomeny.

Mnoho ľudí sa však ťažko rozhoduje, ku ktorej kryptomene ísť. Ako už bolo povedané, existuje viac ako 8000 kryptomien. Väčšina ľudí už bitcoiny pozná, ale niektoré sa začnú diverzifikovať a hľadať väčšie príležitosti, napríklad Ethereum.

Ethereum je jednou z najväčších kryptomien na trhu a je to kryptomena, ktorá v porovnaní s inými kryptomenami funguje veľmi jedinečne. ETH so sebou prináša niekoľko nových a vzrušujúcich príležitostí.

Investovanie do éteru: Čo to je?

Spoločnosť Ethereum, ktorá bola zahájená v roku 2015, s funkciami inteligentných zmlúv a distribuovaných aplikácií, predstavuje otvorený a decentralizovaný výpočtový rámec pre kryptomeny. ETH alebo Ether je miestny blockchain platformy. Ethereum je teraz najpopulárnejším blockchainom na svete. Po bitcoine je Ethereum druhým najväčším blockchainom cien akcií na celom svete.

Investícia do éteru by mohla byť investíciou do budúcnosti financií. Inteligentná kontraktačná platforma bola postavená tak, aby nahradila zastaranú zastaranú históriu Wall Street a už začala v určitých transakciách spoločnosti nahrádzať akcie a dlhopisy spoločností inteligentnými tokenmi kontraktov..

Kapacita Etherea je možno oveľa neuveriteľnejšia ako kapacita Bitcoinu, ktorý slúži ako fórum pre vývojárov, aby sa ďalej rozširovali a inovovali. Príkladom je najnovší vzor DeFi. Ambiciózna nová iniciatíva a rozšírenie do sveta financovania prelomia takmer každý nový deň nové smery a navždy transformujú trh. Prispieva k moderným krypto mottom ako napr "výnosové poľnohospodárstvo" a „združovanie likvidity."

Mnoho ďalších kryptomien je postavených na Ethereum blockchaine. Na Etherea bol napríklad postavený nový token ERC-20 s názvom Yearn Finance alebo YFI. Inteligentné kontrakty boli postavené tak, aby mali digitálny nedostatok pre komoditu a iba 30 000 tokenov. Mnohé majú rôzne zásoby a úplne odlišné prípady potreby. Ethereum je jedným z najvýznamnejších projektov kryptomeny, takže investovanie do Etherea teraz môže viesť k veľkému finančnému zisku a návratnosti investícií.

Čítajte viac: Sprievodca ethereom pre začiatočníkov a tipy na investovanie do ETH

Je Ethereum dobrá investícia? Ako to fungovalo v roku 2020?


Rok 2020 bol kvôli Covid-19 rokom výziev pre svet. Kryptomeny vrátane ethereum v marci poklesli z dôvodu pandémie, neskôr však začali zvyšovať ceny.

V posledný deň roku 2020 dosiahlo Ethereum hranicu 750 dolárov, čo bola najvyššia úroveň od marca 2018. Navyše, Ethereum dosiahlo historické maximum na úrovni 1 826 dolárov len nedávno, 10. februára 2021.

Posledné cenové ukazovatele naznačujú, že sa očakáva, že druhá najväčšia kryptomena na svete otestuje nové vrcholy v roku 2021. Posledná implementácia Beacon Chain a aktualizácia siete ETH tiež priniesli rôzne inštitucionálne investorov, ktorí majú záujem vložiť Ethereum 2.0, aby bol mechanizmus efektívnejší. ETH má v súčasnosti trhový strop 190,57 miliárd dolárov.

Kvôli rastúcemu záujmu o Ethereum 2.0 začala celá škála búrz s kryptomenami, vrátane Binance, ponúkať služby ETH stakingu. Finanční magnáti predtým uviedli podporu pre sieť ETH pre novú aktualizáciu z kryptoburzy Gemini.

Pretože stávky znižujú počet mincí v obehu, ak dodávatelia klesnú a dopyt zostane vysoký, cena etherea by sa mohla zvýšiť. Spustenie budúceho obchodovania s Etherom je ďalším vysvetlením, ktoré by ste mohli považovať za úspešnú stávku. V roku 2021 má za cieľ spustiť obchodovanie s futures na Ether prostredníctvom skupiny CME, najväčšej obchodnej stránky s derivátmi na svete.

Aj keď je bitcoin známy ako „digitálne zlato“, pre jeho obrovský potenciál sa Ethereum považuje za „digitálny olej“. Najpoužívanejším blockchainom je Ethereum. Bolo zverejnených veľa krypto projektov v sieti. Pre decentralizované finančné aplikácie bolo obzvlášť bežné Ethereum.

Sieť prešla revíziou, vďaka ktorej budú kryptomeny efektívnejšie a príťažlivejšie. Po aktualizácii mohol Ether zaznamenať širšie prijatie, ktoré by zvýšilo jeho cenu.

S novou aktualizáciou siete Ethereum je povolené vkladanie Etherov. Ďalej to bude slušná investícia pre tých, ktorí hľadajú iné formy zarábania peňazí z podnikania pre svoje kryptomeny.

Celkovo bol rok 2020 pre Ethereum dobrým rokom, pretože došlo k jeho výraznému zvýšeniu ceny a vydanie Etherea 2.0 predstavuje jeden z určujúcich bodov budúcnosti Etherea..

Investujete do éteru v roku 2021? Je to dobrý nápad?

Podľa odborníkov na kryptomeny je Ethereum považované za dobrú investíciu. Výskumný dokument, ktorý vypracoval ekonóm, naznačuje, že je pravdepodobnejšie, že v budúcnosti dôjde k rozšíreniu éteru. Cena etherea sa očakáva, že do konca roku 2021 dosiahne 5 000 dolárov, na základe "Dlhá predpoveď" predpoveď.

Investícia do Etherea sa ukázala ako dobré rozhodnutie. V roku 2019 bola priemerná cena éteru 125 dolárov. Cena k februáru 2021 je 1 820 dolárov. Za dva roky sa hodnota ETH zvýšila 15-násobne. Ak by ste teda investovali 10 000 dolárov do Ethereum ešte v roku 2019, práve teraz by ste mali okolo 150 000 dolárov v Ethereum.

Ale aby ste vedeli, či je naozaj dobrý nápad investovať do Etherea, mali by ste si najskôr preštudovať základný význam samotného blockchainu Ethereum.

Ethereum 2.0 bolo spustené v niekoľkých fázach počnúc fázou 0. ETH je tokenom blockchainu Ethereum. Ethereum je skutočne nástrojom na zabezpečenie úspor, ak je bitcoin iba formou platby. Mnohé z nich sú teoreticky dobrou voľbou v oblasti dlhodobejšieho investovania.

Ethereum blockchain je protokol založený na matematických pravidlách. V porovnaní s centrálnou bankou alebo vládou, ktorá môže rýchlo a náhle zmeniť poskytovanie hotovosti, je distribúcia mince Ethereum napísaná do voľne čitateľného a konsenzuálneho kódovania. Táto digitálna komodita je namiesto zlata alebo vládneho prísľubu podložená nerozbitnými nekryštalizovanými blockchainmi a matematickou realitou..

Spôsoby investovania do éteru

Vstupné bariéry pre začatie investícií sú pre kryptomenu veľmi nízke. Niekto, kto túto oblasť nepozná, sa rýchlo zmocní ETH a začne šetriť tak, že sa jej bude držať a bude dúfať v ocenenie.

Osoba môže ďalej potenciálne investovať do éteru a začať zarábať peniaze z ETH rôznymi spôsobmi.

Všetko sa začína nákupom a držaním. Toto je jedna z najbežnejších stratégií investovania do kryptomeny. Nákup a držba kryptomeny je ľahký a všeobecne úspešný spôsob. Stratégia nákupu a udržania je pekné, priame riešenie, ale môže spôsobiť neistotu, pretože oblasť kryptomeny je známa svojimi cenovými výbušninami. Kryptomeny majú nestálu povahu, kvôli ktorej sa mnohí investori vyhýbali. Pre niektorých to však bol jeden z najcennejších faktorov, ktorými sa kryptomeny vyznačujú, a prilákal ich k investovaniu.

Ďalším spôsobom investovania do éteru je ťažba. Ťažba kryptomeny je matematická metóda riešenia. Ťažba je v podstate chrbticou mnohých sietí kryptomien, pretože využívajú svoj čas na riešenie matematických problémov s výpočtovým výkonom a na zabezpečenie „proof-of-work“ siete, ktorá overuje transakcie Etherea (ETH). Spustenie Etherea 2.0 s cieľom prechodu na „proof-of-stake“ by mohlo byť pre baníkov znepokojujúce, predpokladá sa však, že ťažba PoW bude stále praktická až okolo roku 2023.

Obchodovanie s kryptomenami vrátane etherea začalo s konvenčnými obchodníkmi ponorom na existujúce trhy. Existuje tiež celý rad obchodných možností, ako napríklad ETH futures, čo z neho robí jeden z lepších spôsobov investovania do éteru..

Obchodovanie s derivátmi umožňuje obchodníkom rovnako dobre ťažiť z čerpania smerom nahor. Obchodníci môžu využívať dlhé alebo krátke pozície bez ohľadu na to, ako sa pohybuje dopyt.

Sme pripravení investovať do ETH?

Klady a zápory ethereum

Ako každé dielo, aj tu existuje zoznam kladov a záporov pre Ethereum.

Výhody éteru:

Aké sú výhody investovania do Etherea?

Mnoho kryptoanalytikov si myslí, že ethereum má veľkú budúcnosť, čo z neho robí atraktívnu možnosť pre kryptoinvestorov.

Tu sú najlepšie veci o Ethereum:

✅ Spoľahlivosť:

Za posledné tri roky bola zavedená sieť a program ethereum konzistentné. Tím, ktorý stojí za spoločnosťou Ethereum, vynakladá obrovské úsilie, vďaka čomu je z Ethereum jeden z najväčších projektov v krypto sfére..

✅ Decentralizácia:

Decentralizovaná štruktúra je pravdepodobne jednou z kľúčových výhod Etherea. Ako už bolo uvedené, technológia kryptomeny, ktorá bola pôvodne vyvinutá ako alternatíva k bežným bankovým procesom, je decentralizovaná a transparentná. Decentralizované financovanie (DeFi) je jedným z faktorov, ktorým sa kryptomeny vyznačujú, a Ethereum je na vrchole DeFi.

✅ Ethereum sleduje viac firiem:

Ethereum je podporované niekoľkými veľkými podnikmi a Ethereum Enterprise Alliance je popredná organizácia sledujúca Ethereum. Po odstránení podmienok tretích strán investujú investori do Etherea viac. Finančný guru Andreessen Horowitz je jednou z hlavných osobností ethereum. V porovnaní s tým je skutočnosť, že Ethereum je tiež finančným profesionálom (ICO). Tokeny ERC-20 sa tiež považujú za štandard pre získavanie finančných prostriedkov a ICO.

✅ Éter nie je obmedzený:

Na rozdiel od bitcoinu nie je éter (ETH) obmedzený a je užitočný. Transakcie zahŕňajú zmluvy na samoriadenie a krátke časy vyrovnania. Je zaujímavé, že akonáhle tvorca Vitalik Butterin uviedol, že Ethereum dokáže rýchlo spracovať viac ako milión transakcií za sekundu.

Nevýhody Etherea

Tu sú slabšie stránky Etherea:

❌ Kritika pomalého rastu

Ethereum je kritizované za pomalý rast. Na pokraji expanzie DeFi sa analytici pýtali, či by mohlo Ethereum uspieť v rámci hmotnosť DeFi. To naznačuje, že pokrok bol pri zavádzaní zmien v sieti pomalý a zaostával.

❌ Nevýhoda pre osobu, ktorá sťahuje prvé:

Nevýhodu prvého ťahu získalo Ethereum. Nositeľom štandardu je stále pôvodná sieť. Všetky nové začínajúce podniky sa tiež učia od zamestnancov a sú dostatočne pohyblivé, aby umožnili rýchlejší rast a výsledky. Z dlhodobého hľadiska by to mohlo byť neznáme riziko. Aj prosperujúce podniky budú mať prospech z chýb Etherea a možno vytvoria vylepšené siete.

❌ Pre Ethereum je ťažké škálovať:

Aj keď jeho rozmanité vlastnosti môžu byť lákavým aspektom, niektorí investori jednoducho váhajú s investíciou do ETH. V porovnaní s tým Ethereum ešte nevyrieši problémy spojené so škálovaním a latenciou siete, aby prilákalo ďalších investorov do kryptomien.

Záver: Rovnako aj Ethereum je dobrá investícia?

Ethereum je podľa analytikov jedným z najlepších kryptomien, do ktorých sa dá investovať. Slávna minca je sľubná a keďže DeFi neustále rastie s éterom na vrchole, potom by jej cena mohla v blízkej budúcnosti stúpať vysoko.

Väčšina investícií sa riadi faktorom rizika a odmeny. Inými slovami, vyvážte potenciálne odmeny nad možnými následkami rizík?

Zjednodušene povedané, Ethereum je investícia s nízkym rizikom a množstvom potenciálnych odmien. Je to niečo, čo by ste si mali určite urobiť predtým, než zvážite pridanie ETC do svojho portfólia.

Je teda Ethereum (ETC) dobrá investícia? Ethereum má skutočne veľa výhod, ktoré mnoho iných kryptomien nemá. Skutočnosť, že decentralizované financovanie (DeFi) je jedným z faktorov, ktorými sa kryptomeny vyznačujú, a éter je na vrchole DeFi, znamená, že existuje veľký priestor pre rast ceny éteru a je dobrou investíciou do.

Investícia do éteru je rozumné rozhodnutie. Ak sa chcete stať súčasťou expanzie DeFi, potom je éter tou správnou voľbou pre vaše portfólio.

Teraz viete, že Ethereum môže byť dobrou investíciou. Ak sa cítite dostatočne inšpirovaní, aby ste začali investovať ATĎ, alebo ak tento článok priniesol ďalší pohľad na vaše doterajšie vedomosti, možno vás to bude zaujímať eToro poskytuje možnosť investovať do kryptoaktív.

eToro – najlepšia platforma na nákup kryptomien

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Kľúčové body

  • Kryptomena sú anonymné digitálne peniaze založené na blockchaine.
  • Je tiež možné kúpiť štandardné produkty a služby s kryptomenami, ale môžete investovať aj do kryptomien vrátane ethereum.
  • Ethereum je jednou z najväčších kryptomien na trhu a je to mena, ktorá funguje veľmi jedinečne v porovnaní s ostatnými kryptomenami.
  • Investícia do éteru by mohla byť investíciou do budúcnosti financií.
  • Kapacita Etherea je možno oveľa neuveriteľnejšia ako kapacita Bitcoinu, ktorý slúži ako fórum pre vývojárov, aby sa ďalej rozširovali a inovovali.
  • Z výskumného dokumentu vypracovaného časopisom The Economist vyplýva, že v budúcnosti bude oveľa pravdepodobnejšie, že dôjde k rozšíreniu éteru.
  • Do Etherea môžete investovať ľubovoľnú sumu peňazí. Môžete začať napríklad už od 25 dolárov.
  • Pretože DeFi neustále rastie a na vrchole je Ethereum, mohlo by byť Ethereum jednou z najlepších investícií, aké v súčasnosti na kryptotrhu môžete urobiť..

FAQ

Oplatí sa investovať do éteru?

Na základe pohodlného prístupu k maloobchodným kupujúcim a vyhliadok na ďalší rast predstavuje spoločnosť Ethereum vynikajúcu investíciu.

Aká je minimálna suma na investovanie do éteru?

Existujú niektoré platformy, napríklad eToro, ktoré umožňujú používateľom vložiť iba 25 dolárov, aby mohli začať v éteri.

Mám teraz investovať do Etherea?

Ak chcete investovať do akejkoľvek kryptomeny, mali by ste si vždy urobiť vlastný prieskum. Ethereum je jednou z najlepších kryptomien s potenciálom v blízkej budúcnosti rásť na cene.

Kam investovať do éteru?

eToro je najlukratívnejšou alternatívou. Prestížna platforma pre ocenené obchodovanie umožňuje obchodníkom vytvárať portfólio, ktoré slúži ako jednotné kontaktné miesto pre obchodníkov nachádzajúcich sa v kryptomene..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector