Výhody a nevýhody investovania do BNB

Aké sú výhody investície Binance Coin (BNB)? Aké sú nevýhody investovania do Binance Coin? Má BNB potenciál stať sa milionárom??

Dozviete sa viac o výhodách a nevýhodách investovania do Binance Coin, ktoré vás posúvajú vpred, aby ste zistili, či je dobrý nápad investovať do Binance Coin BNB.

Ak sa zameriavate na investovanie do kryptomeny – finančný trh, o ktorom sa predpokladá, že porastie o Zložená ročná miera rastu (CAGR) 60,2% v nasledujúcich štyroch rokoch – potom nie je pochýb o tom, že Binance Coin je na vašom radare.

Prečo si Binance Coin zaslúži druhý pohľad? Jednoducho preto, že Binance Coin je jednou z najlepších kryptomien z hľadiska trhového stropu a obľúbeným obchodným aktívom s vysokou likviditou!

My v Trading Education sme tu, aby sme vám pomohli porozumieť zákutiam Binance Coin a dozvedieť sa viac o výhodách a nevýhodách investovania do BNB takže sa môžete rozhodnúť sami, či je táto kryptomena hodnou investíciou.

Tak poďme na to!

Čo je to Binance Coin?

Binance Coin je populárne digitálne aktívum vytvorené spoločnosťou Binance v roku 2017. Spočiatku bola Binance Coin uvedená na trh s blockchainom Ethereum, ale presunula sa do vlastného blockchainu, Binance Chain.

Spoločnosť Binance Coin, ktorá bola vydaná jednou z hlavných svetových kryptoburzových platforiem – s krypto vizionárom Changpeng Zhao, mala úspešnú Initial Coin Offering (ICO) 100 miliónov BNB.

Iba do troch týždňov Binance vyzbieral okolo 15 miliónov dolárov (použitých na vybudovanie platformy, na budovanie značky a tiež na núdzové prostriedky).

Binance Coin, obchodujúca so symbolom BNB, má obmedzenú zásobu 200 miliónov tokenov.

Je zaujímavé, že Binance má jedinečný plán, ako využiť 20% svojich ziskov na spätné odkúpenie tokenov BNB a ich zničenie, až kým sa neodkúpi maximálne 50% mincí BNB.

Tento proces sa nazýva „spaľovanie“ a jeho cieľom je ponechať v obehu iba 100 miliónov tokenov, aby pomohol Binance Coin udržať jeho hodnotu a postupne rásť..

Pokiaľ ide o technické aspekty, Binance používa Tendermint Byzantine-Fault-Tolerant (BFT) konsenzusový mechanizmus, ktorý zahŕňa rôzne typy uzlov (uzly validátora, svedka a akcelerátora).


Jedným z hlavných cieľov BNB je podpora operácií na burze Binance a uľahčiť širokú škálu nástrojov, vrátane obchodovania s novými tokenmi.

Skvelou správou je, že BNB funguje ako a zľavový kupón tiež. Obchodníci dostanú zľavy z poplatkov za obchodovanie, pričom percentá zliav sa každý rok znižujú o polovicu. Upozorňujeme, že v roku 2017 bola zľava 50%.

Aké ďalšie výhody však BNB ponúka?

Výhody investovania do mince Binance

Vzhľadom na popularitu BNB stojí za to vysvetliť výhody investovania do Binance Coin, aby pomohli investorom rozhodnúť sa sami, či by BNB mohla byť milionárom..

Tu sú niektoré z najvýznamnejších výhod nákupu Binance Coin:

✅ Binance Coin je jedným z najlepších úžitkových tokenov:

BNB sa považuje za jeden z najlepších úžitkových tokenov v roku 2021. Aj keď je možné token použiť na obchodovanie a platenie poplatkov na burze Binance, mali by sme spomenúť, že BNB sa dá použiť aj mimo ekosystém Binance: dá sa použiť na spôsoby platby v rôznych služby, vrátane účtov za kryptokarty, online nákupov, cestovania, zábavy a prevodov. Ako príklad uvádzame, že niektoré aplikácie umožňujú používateľom rozdeliť si účty a platiť priateľom pomocou BNB.

✅ Binance Coin používa jedinečnú politiku vyradenia:

Ako je vysvetlené vyššie, spaľovanie je podstatnou vlastnosťou BNB na zabezpečenie jej rastu a stability. Binance použije 20% svojich ziskov na získanie tokenov BNB a ich spálenie na zníženie celkovej zásoby, kým nezostane 100 miliónov coinov (alebo 50% z celkovej zásoby). Upozorňujeme, že táto deflačná metóda môže časom viesť k zvýšeniu cien, čo tiež pomôže investorom v priebehu času špekulovať s cenami.

✅ Binance Coin funguje ako zľavový kupón:

Jednou z hlavných výhod investovania do BNB je skutočnosť, že používatelia Binance dostávajú zľavy pri platení poplatkov na burze. Tento stimul – poskytnúť zníženie poplatkov – je šikovným spôsobom, ako vytvoriť rastúcu komunitu priaznivcov, a tiež podpornou silou pre obchodníkov, ktorí vykonávajú každodenné operácie.

✅ Binance je veľmi populárny:

Vďaka popularite Binance si BNB dosiahlo stabilné miesto v najlepších kryptoch na Coin Market Cap. Binance je spoločnosť s vysokým rastom a jednou z najväčších kryptoburz na svete. Nie je prekvapením, že token získal podporu z rôznych partnerstiev, vrátane Uplive – jednej z najväčších platforiem pre sociálnu videohovoru. Navyše, cez niektoré narušenia bezpečnosti v minulosti, berie Binance bezpečnosť tiež veľmi vážne – faktor, ktorý dodáva tokenu ďalšiu vrstvu dôveryhodnosti a uľahčuje jeho prijatie.

✅ Binance ponúka rýchle transakcie a nízke poplatky:

Binance ponúka rýchle transakcie a jeden z najnižších poplatkov v odbore, poplatok 0,1% pre všetkých obchodníkov. Upozorňujeme, že Binance dokáže spracovať až 1,4 milióna transakcií za sekundu. Okrem toho Binance umožňuje pravidelným obchodníkom vyhrávať ceny.

Nevýhody investovania do mince Binance

Aj keď sú výhody BNB evidentné, investovanie Binance Coin môže byť riskantným podnikom a má určité nevýhody. Poznanie nevýhod investovania do BNB je nevyhnutné, aby ste sa mohli rozhodnúť, či je nákup tejto kryptomeny pre vás tým správnym krokom.

Tu sú niektoré vážne nevýhody investovania do BNB:

❌ Zľavy sa naďalej znižujú:

Aj keď Binance ponúka zľavy obchodníkom, ktorí na burze uskutočňujú transakcie s Binance Coin, zľavy sa naďalej znižujú, čo môže byť nežiaduce. Podľa ich bielej knihy sa vo 4. roku zľava ešte zníži na 6,75% – čo sa údajne stane v roku 2021.

❌ Predpisy môžu mať vplyv na držanie a obchodovanie BNB:

Regulačné červené oči v domovskej krajine spoločnosti Binance – v Číne – sú iba jedným z problémov, ktoré môžu z dlhodobého hľadiska ovplyvniť token. Vzťah so spoločnosťou Binance USA je tiež komplikovaný a môže poškodiť držiteľov amerických pasov, pričom viac ako 15% prenosu z tohto webu pochádza z USA. Tu by sme mali poznamenať, že Binance otvoril americkú burzu zameranú na riešenie problémov týkajúcich sa jej zákonnosti.

❌ Binance nedávno povolil fiat vklady a výbery:

Na rozdiel od iných platforiem, ktoré akceptujú tradičné spôsoby platby, vrátane bankových prevodov a PayPalu, spoločnosť Binance nepoužívala na prijímanie fiat vkladov ani výberov. To začiatočníkom zvyčajne znemožňuje začať obchodovať s kryptami.

❌ BNB je obmedzené na burzu Binance:

BNB je veľmi závislá na reputácii burzy Binance, čo jej môže brániť v samostatnom lete. Okrem toho niektorí používatelia zdieľajú zmiešané recenzie o službách zákazníckej podpory poskytovaných spoločnosťou Binance (niekedy poznačené dlhými oneskoreniami a žiadnou telefonickou podporou)..

❌ Binance je jedným z hlavných cieľov kybernetických útokov:

Binance je lákavým cieľom pre kybernetických útočníkov. V marci 2018 sa uskutočnil jeden neúspešný pokus o prepadnutie a hacknutie systému, čo viedlo k programu Binance’s hacker bounty. Binance ponúkol 250 000 dolárov za informácie o hackeroch. Je smutné, že v máji 2019 došlo k ďalšiemu útoku, ktorý viedol k strate približne 40 miliónov dolárov. Aj keď tím za Binance berie bezpečnosť vážne, niektorých investorov môže odradiť možné riziko.

❌ Binance Chain nepodporuje inteligentné zmluvy:

Ako už bolo uvedené, BNB bola spustená na ethereovom blockchaine, neskôr sa však presunula do vlastného blockchainu. Toto je však jedna z nevýhod investovania do BNB – jednoducho preto, že na rozdiel od Etherea Binance Chain nepodporuje inteligentné zmluvy. A ako vieme, inteligentné zmluvy a decentralizované aplikácie majú pre podniky a investorov obrovské potenciálne výhody.

Mám investovať do mince Binance?

obchodná minca binance

Teraz, keď vieš výhody a nevýhody investovania do spoločnosti Binance Coin, je na vás, aby ste sa rozhodli, či jeho výhody prevažujú nad možnými rizikami a či môže byť BNB potenciálne výnosným aktívom pre vaše portfólio.

Keďže je to natívna kryptomena jednej z najväčších kryptomien, niet pochýb o tom, že Binance Coin má množstvo výhod a stojí za to do nich investovať. Okrem toho Binance ponúka rôzne obchodné aplikácie, zľavy a ceny.

Zároveň je dôležité si uvedomiť, že nákup a predaj Binance Coin prichádzajú s určitými rizikami, vrátane rizika strata kapitálu. To, že môžete do BNB investovať ľahko, ešte neznamená, že by ste mali.

Ak ste ochotní investovať čas a energiu na svoj výskum a analýzu potenciálu BNB, pokiaľ ide o riziko a výnos, potom by investovanie do BNB mohlo fungovať aj pre vás.

Koľko investovať do mince Binance?

Ak si myslíte, že klady Binance Coinu prevyšujú jeho mínusy, môžete sa tiež opýtať „Koľko investovať do BNB?“

No, ak sa rozhodnete pridať do svojho portfólia BNB, nezabudnite, že jeho súčasná cena je nízkou bariérou vstupu pre začiatočníkov kryptomeny a lákavou funkciou pre zavedených investorov..

Dobrá správa je, že s kryptomenou sa dá začať obchodovať už od 100 dolárov.

Nezabudnite investovať iba peniaze, o ktoré si môžete dovoliť prísť. A ako odborníci tvrdia, nikdy neinvestujte viac ako 1% svojich prostriedkov do jedného obchodu!

Will Binance Coin bude milionárom?

S trhovým stropom vo výške 5 676 540 952 dolárov v čase písania tohto článku je Binance Coin v istom zmysle už milionárskym výrobcom.

Okrem toho, s obmedzeným prísunom žetónov (200 miliónov mincí), hodnota BNB sa pravdepodobne ešte zvýši, pretože nedostatok zvyčajne podporuje rast kryptomien..

Ako príklad uvediem, na začiatku roka 2019 sa BNB za pár mesiacov zvýšila zo 6 na 38 dolárov, zatiaľ čo na začiatku roku 2020 sa BNB zvýšila z 15 na 25 dolárov, čo je nárast o približne 66%.

eToro – Kúpte si Binance coiny BNB

sprostredkovateľ etoro

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Výhody a nevýhody investovania do mince Binance – kľúčové body

  • Binance Coin vytvoril Binance v roku 2017.
  • Binance – s vedúcou kryptografickou legendou Changpeng Zhao – je jednou z najväčších kryptoburz na svete.
  • BNB je ticker symbol Binance Coin.
  • Spoločnosť Binance Coin, ktorá bola pôvodne spustená na blockchaine Ethereum, sa presunula do vlastného blockchainu, Binance Chain.
  • Binance Coin využíva konsenzuálny mechanizmus Tendermint Byzantine-Fault-Tolerant (BFT).
  • BNB má tiež jedinečnú politiku znižovania výnosov a funguje ako zľavový kupón, čo sú niektoré z najväčších výhod investovania do Binance Coin.
  • Binance je však terčom kybernetických útokov a môže mať regulačné ťažkosti (najmä v USA), ktoré sú jednou zo závažných nevýhod investovania do BNB.
  • So svojim pôsobivým trhovým stropom vo výške viac ako 5 miliárd dolárov je Binance Coin už svojím spôsobom milionárskym výrobcom a niektorí odborníci predpokladajú, že BNB v budúcnosti dosiahne nové maximá..

Ak vás bavilo čítať náš článok Výhody a nevýhody investovania do mince Binance. Z mince Binance sa stane milionár, potom ho zdieľajte s kýmkoľvek, kto by sa mohol zaujímať aj o obchodovanie s kryptomenami.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector