Kryptomena v Austrálii – najlepšie kryptomeny na investovanie v Austrálii v roku 2021

Zaujíma vás, aké kryptomeny budú najlepšie v Austrálii na investovanie v roku 2021? V tomto príspevku budeme skúmať trendy kryptomeny, aby sme vám v nasledujúcich rokoch priniesli desať potenciálne výbušných kryptomien.

Čo je prvých 10 kryptomien, ktoré sa majú investovať v Austrálii v roku 2021?

1. Bitcoin (BTC)

2. Ethereum (ETH)

3. Bitcoinová hotovosť (BCH)

4. Zvlnenie (XRP)

5. Litecoin (LTC)

6. Cardano (ADA)

7. IOTA (MIOTA)

8. TRON (TRX)

9. Stellar (XLM)

10. EOS (EOS)

Najlepšie 4 kryptomeny na nákup a predaj v austrálskych dolároch

Získajte viac informácií o tom, ako investovať kryptomeny v Austrálii

Najlepší sprostredkovateľ kryptomeny v Austrálii


Kľúčové body

Existuje viac ako 7 000 kryptomien a ich počet každým dňom rastie. Výber správnej kryptomeny na investovanie je jedným zo základných faktorov, ktoré majú vynikajúcu návratnosť investícií.

Ak ste z Austrálie a hľadáte správnu kryptomenu na investovanie, ste v správnom čase na správnom mieste. V tomto článku sme vymenovali 10 najlepších kryptomien, ktoré treba investovať v Austrálii v roku 2021, takže budete mať predstavu, kde začať.

Warren Buffet má dve pravidlá týkajúce sa investovania: "Pravidlo č. 1: Nikdy nestrácajte peniaze. Pravidlo č. 2: Nikdy nezabudnite na pravidlo č".

A sme tu, aby ste nestratili peniaze nevhodnými investíciami. Hoci 7000 je skutočne značné množstvo, v súvislosti s investovaním do kryptomien v Austrálii ľudia zvyčajne používajú najuznávanejšie mince. Existuje niekoľko faktorov, prečo by sa dalo ísť s renomovanou kryptomenou, ale hlavný dôvod je bezpečnosť.

Neklamme sa však. Mnohokrát najviac pribúdajú nové mince. Investícia do nich sa teda ukazuje ako správne rozhodnutie, a to aj napriek nedostatku istoty.

Rok 2020 bol navyše pre kryptomeny kompulzívnym rokom. Po májovom poklese na polovicu a pri výskyte pandémie koronavírusov sa do popredia dostala volatilita. Kvôli pandémii koronavírusov ceny kryptomeny padali dole, ale potom sa zdvihli.

Majte na pamäti, že rozpoltenie bitcoinu sa deje každé štyri roky a v histórii kryptomien sa to stalo trikrát. Zvyčajne potom hodnota kryptomien drasticky rastie.

A to je hlavný dôvod, prečo by rok 2021 mohol byť rokom, kedy dôjde k výbuchu kryptomien. Odborníci predpovedajú výrazný rast hodnoty kryptomien a veľké firmy investujú obrovské množstvo peňazí v kryptomenách, čo je známkou toho, čo príde.

Takže zostaňte naladení a pokračujte v čítaní článku, kde nájdete najlepšie mince, ktoré môžete investovať v Austrálii v roku 2021.

Chcete sa naučiť obchodovať s kryptomenami? Tu na Trading Education sme pripravili najlepšie kurzy obchodovania s kryptomenami, kde sa môžete naučiť obchodovať s kryptomenami od najvýznamnejších jednotlivcov v odbore..

Čo je prvých 10 kryptomien, ktoré sa majú investovať v Austrálii v roku 2021?

Tu je pohľad na 10 najlepších kryptomien, ktoré je potrebné kúpiť v Austrálii v roku 2021.

1. Bitcoin (BTC)

Tržná kapitalizácia: 302 165 391 228 dolárov

Rozprávať o kryptomenách a nespomínať bitcoin je ako rozprávať o častiach automobilu a nespomínať motor. Bitcoin je jednou z najlepších kryptomien na investovanie v Austrálii. Bola to prvá kryptomena, ktorá bola uvedená na trh v roku 2009 a začala sa tak éra kryptomeny. Často sa označuje ako "nový druh peňazí". Bitcoin zostáva pre Austrálčanov preferovanou kryptomenou, ktorú treba investovať.

Bitcoin sa tento rok väčšinu času drží len okolo 10 000 dolárov, ale podľa odborníkov ukazujú grafy býčie znamenia dopredu.

Alistair Milne, hlavný investičný riaditeľ spoločnosti Altana Digital Currency, zdieľal na Twitteri graf, v ktorom predpovedá, že bitcoin môže do roku 2021 dosiahnuť cenu 120 000 dolárov. Podľa Milna bol graf zaslaný Citibank Zoznam adries FX Wire.

Bitcoin dosiahol v roku 2017 svoje historické maximum 20 000 dolárov a možno bude znieť trochu prehnane, keď povieme, že v najbližšej dobe rýchlo vyletí okolo 100 000 dolárov. Bitcoin však vie, ako prekvapiť. Takže zostaňte naladení!

2. Ethereum (ETH)

Tržná kapitalizácia: 51 507 291 691 dolárov

Ethereum je jednou z najlepších kryptomien, ktoré sa dajú investovať v Austrálii. S vydaním Etherea bolo vo svete kryptomien predstavené niečo nové; inteligentné zmluvy. Zavedenie platformy umožnilo ľuďom vytvárať Žetóny ERC-20.

Ethereum prekvapilo nadšencov kryptomien, keď 2. septembra dosiahlo 480 dolárov, čo bola vlastne najvyššia cena pre rok 2020.

Vývojári môžu vytvárať aplikácie v sieti prostredníctvom blockchainu Ethereum. V kryptologickom jazyku sa tiež nazývajú dApps; decentralizované aplikácie. Zásadným vývojom v poslednej dobe bol rast spoločnosti DeFi, ktorá znamená "decentralizované financovanie". To možno považovať za ďalší vývoj dApps.

Spoločnosti DeFi sú poskytovatelia služieb, ktorí napríklad poskytujú úverové služby na blockchaine Ethereum, kde je na export potrebný iba inteligentný kontrakt..

Podľa DigitalCoin do mája 2021 cena etherea dosiahne zhruba 1 040 dolárov.

Vitalik Buterin vyvinul Ethereum v roku 2015 a populárne sa stalo v roku 2017, keď jeho hodnota dosiahla od 10 dolárov do takmer 900 dolárov.

3. Bitcoinová hotovosť (BCH)

Tržná kapitalizácia: 4 630 146 203 dolárov

Bitcoin Cash je jednou z najpreferovanejších kryptomien, ktoré sa dajú investovať v Austrálii. Bitcoin Cash je fork bitcoinu, ktorý bol vytvorený v roku 2017, a niekedy sa označuje ako Bcash.

Bitcoin Cash je elektronický hotovostný systém, ktorého cieľom je stať sa globálnymi peniazmi s rýchlymi platbami, nízkymi poplatkami, ochranou súkromia a vysokou kapacitou transakcií (veľké bloky)..

Podľa Primexbt v januári 2022 sa predpokladá, že cena Bitcoin Cash bude stáť okolo 318 dolárov a do konca roku 2021 to bude 405 dolárov.

V roku 2017 panovali obavy zo škálovateľnosti bitcoinu a bitcoinová hotovosť bola vytvorená ako pevná vidlica, ktorá nesie poslanie bitcoinu ako "peer-to-peer elektronický platobný systém". Účelom bitcoinovej hotovosti je škálovať, aby dokázala uspokojiť globálny dopyt po digitálnych platbách.

4. Zvlnenie (XRP)

Tržná kapitalizácia: 12 393 914 767 dolárov

Ripple nie je len kryptomena. Je to digitálne aktívum, ktoré je postavené na platby. Unikátne na Ripple je to, že ide o bezdôvodnú a decentralizovanú technológiu blockchain, ktorá dokáže vyrovnať transakcie za 3 – 5 sekúnd.

Spoločnosť Ripple je známa svojou nízkou cenou, ktorá umožňuje prispievať do spoločnosti Ripple každému, kto má malý rozpočet. Vďaka tomu je XRP vynikajúcou investičnou príležitosťou pre ľudí, ktorí chcú investovať malé množstvo peňazí.

Podľa spoločnosti Crypterium s blockchainovou technológiou, ktorá získava väčšie uznanie a XRP udržiava alebo vylepšuje svoju súčasnú pozíciu na trhu, je možné v roku 2021 zaznamenať pohyby nad hranicu 2 USD, najmä ak inštitucionálny záujem naďalej rastie.

Predpovede zvlnenia ceny: Koľko zvlnenia bude mať hodnotu v roku 2021 a ďalej?

5. Litecoin (LTC)

Tržná kapitalizácia: 4 451 393 965 dolárov

Litecoin je jednou z najvýznamnejších kryptomien na obchodovanie v Austrálii. Litecoin vydal v roku 2011 Charle Lee, bývalý technický riaditeľ spoločnosti Coinbase, a jedná sa iba o odstrel bitcoinov. Litecoin získal veľké uznanie v novembri 2013, keď zaznamenal masívny rast vrátane 100% skoku do 21 hodín.

Litecoin je známy pre rýchle transakcie zamerané na spracovanie bloku každé 2,5 minúty, zatiaľ čo bitcoin to robí každých 10 minút.

Aj keď sa litecoin javí ako kryptomena s pokojnou povahou, jeho komunita je aktívna, čo sľubuje altcoinom svetlú budúcnosť. Podľa CoinSwitch do roku 2021 by cena Litecoinu mohla dosiahnuť 600 dolárov. Pre altcoin sú to úplne nové výšky.

6. Cardano (ADA)

Tržná kapitalizácia: 3 192 136 382 dolárov

Cardano bolo vydané v roku 2015 a jedná sa o blockchainovú platformu proof-of-stake. Cardano je neustále sa rozvíjajúca technológia, ktorá priťahuje dôvtipných obchodníkov a investorov. Je to kryptomena, ktorú ADA prekvapila svojou pozitívnou výkonnosťou v Austrálii a na celom svete.

Cardano má za sebou špecializovaný tím, ktorý sa stavia "decentralizovaná budúcnosť bez sprostredkovateľov, v ktorých sa moc vracia jednotlivcovi".

Podľa Coinmarketcap, Cardano v súčasnosti predstavuje 0,10 USD. Podľa Primexbt, nový nárast cien môže Cardano vyniesť až na 2,18 USD. Potom sa pred návratom do roku 2023 predpokladá pokles na minimum 0,10 USD.

7. IOTA (MIOTA)

Tržná kapitalizácia: 703 892 418 dolárov

IOTA používa na ukladanie transakcií do svojej hlavnej knihy usmernený acyklický graf s názvom Tangle. IOTA je navrhnutá na zaznamenávanie a dokončenie transakcií medzi strojmi a zariadeniami v ekosystéme internetu vecí (IoT).

Na IOTA veria, že Tangle je rýchlejší a efektívnejší ako typické blockchainy používané pre iné kryptomeny.

IOTA dosiahla svoje historické maximum 5,25 USD 19. decembra 2017. Cena IOTA je v súčasnosti 0,25 USD.

Podľa Coinswitch, IOTA by mohla stúpať nahor a dosiahnuť 5,62 USD do roku 2023. Investícia do IOTA v roku 2021 sa preto javí ako správne rozhodnutie, s dobrou šancou na vynikajúcu návratnosť investície.

8. TRON (TRX)

Tržná kapitalizácia: 1 825 286 288 dolárov

TRON je ďalšia platforma založená na blockchaine, ktorej cieľom je vybudovať globálny systém zábavy s digitálnym obsahom. Táto minca bola vyvinutá s cieľom zmeniť spôsob zverejňovania obsahu a publikácií. V roku 2017 ho našiel čínsky podnikateľ Justin Sun. Jej kryptomena TRX zostáva jednou z najobľúbenejších investícií v Austrálii.

Spoločnosť TRX zaregistrovala svoje historické maximum na 0,23 USD 5. januára 2018. Cena TRX je momentálne na úrovni 0,025 USD.

TRX je jednou z najviac sa rozvíjajúcich mincí a podľa Coinswitch, má veľký potenciál na rast v blízkej budúcnosti. Predpovedá sa, že do roku 2023 bude cena TRONU 0,54 USD.

Cena TRX závisí od akceptačného pomeru jeho platformy založenej na blockchaine – TRON. Keď si túto technológiu osvojí viac organizácií, mince sa stanú cennejšími.

9. Stellar (XLM)

Tržná kapitalizácia: 1 695 085 952 dolárov

Stellar uviedol na trh v roku 2014 zakladateľ spoločnosti Mt. Jed McCaleb. Gox a spoluzakladateľ spoločnosti Ripple spolu s bývalou právničkou Joyce Kim. Stellar je inak známy ako "Tajný bitcoinový projekt" tak McCaleb najskôr nazval web, kde hľadal testerov alfa.

Jej pôvodný majetok, kryptomena, sa volá Lumen (XLM). XLM napája sieť Stellar a všetky jej operácie, podobne ako éter (ETH) napája sieť Ethereum.

Stellarova cena je momentálne na 0,08 USD a môže sa zdať príliš nízka, ale podľa toho Digitalcoin do novembra 2021 mohla Stellarova cena stúpnuť až na 0,21 USD.

Stellar je jednou z tých mincí, ktoré majú nízku cenu, ale ako sme povedali na začiatku článku, nie vždy sú tie najuznávanejšie mince to najlepšie, do čoho investovať. Takže Stellar môže v nadchádzajúcich rokoch prekvapiť každého z nás..

10. EOS (EOS)

Tržná kapitalizácia: 2 371 458 834 dolárov

Aj keď Austrálčania investujú do popredných kryptomien ako bitcoin najviac, investujú do nich aj mince ako EOS. EOS je inteligentná kontraktná platforma, ktorej cieľom je eliminovať transakčné poplatky a tiež vybavovať milióny transakcií za sekundu.

Súkromná spoločnosť blokovať.jeden vydal 1. júna 2018 softvér s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý začal ponúkať tokeny EOS. V spoločnosti EOS sa snažia byť najvýkonnejšou infraštruktúrou pre decentralizované aplikácie.

Cena EOS sa momentálne pohybuje na úrovni 2,53 USD. 29. apríla 2018 dosiahol EOS svoje historické maximum 22,71 USD. Podľa PrimeXBT, Cena spoločnosti EOS môže zažiť ďalší pozoruhodne silný nárast, ktorý v rokoch 2021 alebo 2022 predstavuje nové historické maximum takmer 100 dolárov za EOS..

Najlepšie 4 kryptomeny na nákup a predaj v austrálskych dolároch

1. Bitcoin na austrálsky dolár – BTC / AUD

bitcoin v Austrálii

BTC / AUD vám umožňuje nakupovať a predávať bitcoiny v austrálskych dolároch.

Ako nakupovať a predávať bitcoiny v Austrálii

Ak ste Austrálčan a chcete nakupovať a predávať bitcoiny, máte šťastie. Bitcoiny môžete nakupovať a predávať v AUD. Obchodníci, ktorí veria, že cena bitcoinu stúpne oproti AUD, môžu chcieť otvoriť dlhú pozíciu a nakupovať, zatiaľ čo tí, ktorí si myslia opak, otvoria krátku pozíciu a predajú.

Mali by ste investovať do bitcoinu / austrálskeho dolára?

Obchodujte bitcoiny s austrálskym dolárom

2. Ethereum Classic – austrálsky dolár – ETC / AUD

ethereum classic

ETC / AUD vám umožňuje nakupovať a predávať Ethereum Classic v austrálskych dolároch.

Ako nakupovať a predávať Ethereum Classic v Austrálii

Austrálčania môžu nakupovať a predávať ETC v ich vlastnej mene. Nakupovať a predávať páry ETC / AUD na základe toho, či máte alebo nemáte pocit, že cena ETC vzrastie oproti AUD.

Mali by ste investovať do ethereum klasického / austrálskeho dolára?

Obchodujte s Ethereum Classic na austrálsky dolár

3. Zvlnenie austrálskeho dolára – XRPAUD

vlnenie v Austrálii

XRPAUD vám umožňuje nakupovať a predávať Ripple v austrálskych dolároch.

Nákup a predaj zvlnenia v Austrálii

Toto je menový pár, ktorý predstavuje cenu každej mince Ripple v austrálskom dolári.

XRP je skutočne ovplyvnený tým, ako dobre sa s ostatnými kryptomenami obchoduje na celom svete, ako aj jeho prijatím poprednými finančnými inštitúciami..

Otvorte dlhú pozíciu na kúpu týchto mincí alebo krátku, aby ste ich mohli predať na základe ich predpokladaného výkonu a vášho úsudku.

Mali by ste investovať do zvlnenia / austrálskeho dolára?

Obchodujte zvlnenie na austrálsky dolár

4. Ethereum do Austrálsky dolár – ETH / AUD

ethereum v Austrálii

ETH / AUD vám umožňuje nakupovať a predávať ethereum v austrálskych dolároch.

Nákup a predaj éteru v Austrálii

ETHAUD je menový pár, ktorý predstavuje cenu každej mince Ethereum v austrálskych dolároch. Ethereum je druhá populárna kryptomena v Austrálii a na celom svete. Austrálsky dolár (AUD) je oficiálna mena Austrálie. Obe mince sú populárne, pričom ETH sa z hľadiska trhového stropu považuje za druhý po bitcoinoch a AUD je najlepšou globálnou rezervnou menou.

Obchodníci, ktorí predpovedajú, že cena éteru porastie, si môžu otvoriť dlhú pozíciu a kúpiť ETCAUD, a tí, ktorí sa cítia inak, môžu otvoriť krátku pozíciu a predať ETCAUD.

Mali by ste investovať do éteru / austrálskeho dolára?

Obchodujte s éterom za austrálsky dolár

Kľúčové body

  • Výber správnej kryptomeny na investovanie v správny čas je kľúčom k dosiahnutiu zisku.
  • Bitcoin a ethereum zostávajú top kryptomenami, ktoré sa dajú investovať v Austrálii.
  • Polovica bitcoinov by v nasledujúcich rokoch mohla viesť k nárastu ceny kryptomeny.
  • Očakáva sa, že hodnota éteru vzrastie a do konca roku 2021 dosiahne 1040 dolárov.
  • Cena spoločnosti EOS by mala do roku 2022 dosiahnuť 100 dolárov.
  • Austrálski obchodníci môžu nakupovať a predávať najlepšie kryptomeny v austrálskych dolároch

Získajte viac informácií o tom, ako investovať kryptomeny v Austrálii

Opäť existuje veľa kryptomien, ktoré by ste si mohli vybrať a investovať do nich, ale investícia do tej správnej je rozhodujúcim faktorom pri zvyšovaní vašich šancí na úspech.

Tu na Trading Education učíme tie najlepšie stratégie a techniky obchodovania s kryptomenami. Ak máte pocit, že ste pripravení začať sa učiť, pozrite sa na naše obchodné kurzy tu.

Stojí za zmienku, že vyššie uvedené predpovede cien by pre vás mohli vyzerať nereálne, ale kryptomeny nás vedia prekvapiť. Nezabúdajme, že počas rozmach kryptomien v roku 2017, mnoho ľudí zostalo v nemom úžase a údive.

Najlepší sprostredkovateľ kryptomeny v Austrálii

Teraz už viete, aké sú najlepšie kryptomeny na investovanie v Austrálii. Ak ste teda ochotní začať svoju obchodnú cestu, budete potrebovať sprostredkovateľa kryptomeny.

eToro podporuje všetky vyššie uvedené kryptomeny. Celkovo môžete investovať do aktív kryptomeny a do CFD až Viac ako 90 kryptomien na eToro. Ďalej je eToro zvolený za najlepšieho brokera v Austrálii.

eToro má jedinečnú funkciu obchodovania s kópiami, kde môžete kopírovať obchodníka a všetky obchody, ktoré otvoria, sa automaticky otvoria na vašom účte s pomerným percentom vašich určených finančných prostriedkov.

eToro je jedným z najbezpečnejších sprostredkovateľov, ktorých používajú, pretože elitné finančné úrady regulujú jeho austrálske zbrane v AU, a je to známa fintech spoločnosť.

Mnoho krajín neumožňuje obchodovanie s CFD, ale v Austrálii môžete obchodovanie s CFD vykonávať pomocou eToro. eToro AUS Capital Pty Ltd. je držiteľom austrálskej licencie pre finančné služby (AFSL) 491139 vydanej Austrálskou komisiou pre cenné papiere a investície (ASIC) a regulovanou podľa zákona o korporáciách (Commonwealth)..

Či už ste nikdy neobchodovali s kryptomenami alebo ste skúseným obchodníkom, ale chcete si utvárať obchodné schopnosti, dúfame, že vám tento článok pripadol hodnotný a užitočný. Ak sa vám páčil, dajte nám lajk a zdieľajte ho pre prípad, že by ktokoľvek iný chcel investovať do kryptomien v Austrálii.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map