Podľa odborníkov na kryptomeny sú Bitcoin, Cardano a Ethereum najvýkonnejšími kryptomenami v roku 2021.

Vďaka tomu, že bitcoin dosiahol svoje historické maximum, bol rok 2020 vynikajúci pre trh s kryptomenami. Veríme však, že rok 2021 bude pre rok 2021 ešte lepší. Globálne trhy počas pandémie nesmierne utrpeli, čo ľudí prinútilo obrátiť sa na kryptomeny ako na bezpečné útočisko. Aj keď sa hospodárske zrútenie zlepšilo a bude sa zlepšovať aj v roku 2021, veríme, že kryptotrh má zatiaľ dostatočnú býčiu dynamiku na to, aby sa udržal a dokonca prosperoval, keď pôjdeme do nového roka..

2020 – rok, v ktorom zažiarili trhy s kryptomenami

Rok 2020 bol pre kryptomeny rokom, na ktorý treba pamätať. Po medvedom cykle roku 2018 a konsolidácii v roku 2019 sa podnikanie tentoraz rýchlo rozbehlo. Globálny trh s kryptami explodoval z 193 miliárd dolárov na 566 miliárd dolárov. Za týmto takmer 300% nárastom boli tri hlavné faktory.

  • Po prvé, ako sme už spomenuli, ľudia majú tendenciu pozerať sa na kryptomeny ako na aktívum bezpečného prístavu. To mu pomohlo získať nesmierne ocenenie a dôveryhodnosť uprostred hospodárskeho kolapsu.
  • Pri rozšírení prvého bodu sa inštitucionálni investori rozhodli investovať viac do kryptomien, aby si zabezpečili a rozšírili svoje bohatstvo.
  • Revolúcia DeFi priniesla do krypto ekosystému bezprecedentné prípady použitia a užitočnosť.

Pozrime sa teda na päť kryptomien, ktoré majú v roku 2021 pokračovať v raste.

5 najvýkonnejších kryptomien v roku 2021:

1. Bitcoin

2. Cardano

3. Ethereum

4. Tezos

5. Binance Coin

# 1 Bitcoin bude vládnuť 2021

Bitcoin sa momentálne oficiálne nachádza na nezmapovanom území. V čase tlače bitcoiny prelomili hranicu 22 500 dolárov a sú na dobrej ceste k 30 000 dolárov.

Tu je strašidelná časť.


Aj tí najkonzervatívnejší analytici predpovedajú, že BTC dosiahne v roku 2021 minimálne 30 000 dolárov. Tí optimistickejší dúfajú, že BTC do konca roku 2021 dosiahne 100 000 dolárov. Bez ohľadu na to to znamená, že BTC by určite mali byť na vrchole vášho nákupného zoznamu. práve teraz. Pretože inštitúcie v priebehu času nakupujú obrovské bloky na BTC, bude táto nadchádzajúca „kríza ponuky“ dôležitým faktorom, pretože dopyt po špičkovej kryptomene ide cez strechu.

Čítajte viac: Bitcoinová cenová analýza pre rok 2021 (hĺbková kontrola)

# 2 Cardano je v hre čierny kôň

Za posledný rok bol obrovský dopyt po aplikáciách DeFi, čo spôsobilo značné zaťaženie ethereum blockchainu. Preto vývojári neustále hľadajú alternatívu k éteru. Možným riešením by mohlo byť Cardano.

Cardano v súčasnosti prechádza do svojej tretej vývojovej fázy s názvom „Goguen“. V tejto fáze bude Cardano aktívne pracovať na integrácii a decentralizácii inteligentných zmlúv. V tejto fáze budú zmluvy ADA podporovať určité podmienky, napríklad donútiť používateľov, aby na dokončenie zmluvy držali tokeny na dobu určitú.

ADA vzrástla z 0,032 na 0,17 USD, čím stúpala >500% do roku 2020. Ak Cardano využije hybnosť DeFi, môže dosiahnuť dokonca 1 dolár.

# 3 Ethereum bude mať silný rok 2021

Ethereum bude pokračovať v prudkom raste v roku 2020 a presunie sa do roku 2021, a to hlavne vďaka vylepšeniu Ethereum 2.0 a lídrovi platformy DeFi. Ďalším dôležitým faktorom, ktorý by mal zvýšiť cenu ETH, je inštitucionálny záujem. Skupina Chicago Mercantile Exchange (CME) v skutočnosti oznámila svoje plány na spustenie futures na ETH pre svojich inštitucionálnych investorov. Ten bude uvedený na trh vo februári 2021. To by mohlo ETH posunúť na 1 000 dolárov.

# 4 Tezos je ďalšou skvelou alternatívou DeFi

Tezos získal v roku 2020 na zhodnotení celý dolár, keď sa zvýšil z 1,34 na 2,33 USD. Používa algoritmus delegovaného proof-of-stake (DPoS), ktorý umožňuje, aby bol oveľa škálovateľnejší a flexibilnejší. Spolu s tým spoločnosť Tezos nedávno prostredníctvom vylepšenia Delphi znížila svoje poplatky za inteligentný zmluvný plyn o 75%. Vďaka tomu by malo byť viac priateľské k DeFi a lákavou platformou pre vývojárov.

# 5 Binance Coin sa môže stať najpoužívanejšou mincou v kryptopriestore

Binance Coin sa v priebehu roku 2020 viac ako zdvojnásobil, keď stúpol z 13,60 na 30,50 dolárov. Môžeme očakávať, že cena v priebehu roku 2021 výrazne stúpne z jedného jednoduchého dôvodu – spojenia s Binance.

Binance je jednou z najpopulárnejších búrz na svete. Za posledných 24 hodín spoločnosť Binance urobila závratných 12 miliárd dolárov v objeme obchodovania. S pribúdajúcim kryptopriestorom bude Binance čeliť obrovskému prílivu nových používateľov, čo bude tiež viesť využitie BNB cez strechu. To znamená, že BNB by mohla byť na ceste monštruózneho roku 2021. Dávajte pozor na túto mincu.

Čítaj viac:

Aká je najlepšia kryptomena na investovanie v roku 2021?

Kryptomeny nakupovať, sledovať a vyhnúť sa im

Čo je 10 najpopulárnejších kryptomien vo Veľkej Británii?

eToro – najlepšia platforma pre kryptomeny pre obchodníkov aj investorov

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ich vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector