Spoločnosť Tezos zaznamenala od začiatku roka značný rozvoj. Platforma priniesla niekoľko oznámení, ako napríklad pripojenie spoločnosti Tezos k OpenSea, príchod StablyUSD či upgrade Edo. Je teda Tezos ideálnou investíciou do roku 2021? Môžeme predpokladať, že Tezos môže byť investíciou milionárov? Na cenu Tezosu by mohlo mať vplyv niekoľko faktorov, pozrime sa však rýchlo na to, ktoré faktory by mohli mať na Tezos vplyv, a či je to skutočne investícia, ktorá by mohla úplne zmeniť bohatstvo investorov.

V súčasnosti Tezos zažíva exponenciálny rast vďaka masovému prijatiu a prichádzajúcemu vývoju a predpokladá sa, že dosiahne rekordné cenové hladiny.

Takže čo je Tezos?

Rovnako ako Ethereum, aj Tezos je inteligentná zmluvná platforma, ktorá funguje prostredníctvom procesu známeho ako "reťazový model riadenia." Tento model umožňuje spoločnosti Tezos implementovať akékoľvek zmeny alebo vylepšenia blockchainu bez toho, aby bolo potrebné automaticky podstúpiť hard fork.

Tvrdá vidlica nastáva, keď vývojári nedokážu dosiahnuť konsenzus o zmenách alebo akciách, ktoré je potrebné implementovať na blockchaine, čo vedie k jeho rozdeleniu. Automatizovaná implementácia zmien na Tezose je značnou výhodou, ktorú má oproti iným kryptomenám.

Spoločnosť Tezos, ktorá bola vydaná v roku 2018, umožňuje každému jednotlivcovi, ktorý vlastní kryptomenu Tezos XTZ, hlasovať o akýchkoľvek zmenách v pravidlách platformy alebo o akýchkoľvek opatreniach podniknutých na tejto platforme. Po hlasovaní používateľov a dosiahnutí konsenzu o nových pravidlách spoločnosť Tezos automaticky inicializuje aktualizáciu a zabezpečí implementáciu nových pravidiel. To zaisťuje, že blockchain Tezos nemusí podstúpiť tvrdé videnie, a tiež zaisťuje, že o budúcom smerovaní, ktorým sa projekt bude uberať, sa bude rozhodovať demokraticky..

Je investícia spoločnosti Tezos?

je tezos dobrá investícia

Aby sme si odpovedali na túto otázku, pozrime sa, aký bol výkon spoločnosti Tezos za posledných pár mesiacov a pozrime sa na faktory, ktoré by mohli potenciálne ovplyvniť cenu. Od začiatku nového roka zaznamenala cena spoločnosti Tezos stúpajúci trend, aj keď existovala určitá miera volatility. 3. januára 2021 cena 1,96 USD vyskočila do 10. januára 2021 na 2,84 USD, čím sa cena takmer zdvojnásobila. Do 23. januára cena dosiahla 3,21 USD a do 14. februára sa cena vyšplhala až na 5,20 USD.

Je zrejmé, že Tezos ide iba jednou cestou, a to je hore. Platforma má niekoľko výhod oproti iným gigantom, ako sú Cardano, Ethereum a EOS. Aké sú teda faktory, vďaka ktorým by sa tento altcoin mohol stať milionárom? Investori prúdia do spoločnosti Tezos už niekoľko mesiacov, pozrime sa teda, o čom je rozruch.

Vyskúšajte: Predpovede cien spoločnosti Tezos – koľko bude XTZ stáť v roku 2021 a ďalej?

investujte do tezos

Faktory, vďaka ktorým by sa Tezos mohol stať milionárom:

1. Tezos je viac než len kryptomena.

Tezos je škálovateľná platforma, ktorá beží na inteligentných zmluvách. Investori sa domnievajú, že pretože Tezos je viac než len kryptomena a má niekoľko prípadov použitia, má značný rastový potenciál. Preto sa investori hrnú do spoločnosti Tezos.


Môže byť použitý v niekoľkých podnikoch a priemyselných odvetviach, vrátane herného priemyslu, jedného z najrýchlejšie rastúcich priemyselných odvetví na svete.

2. Self Amending Blockchain

Tezos je samočinne sa meniaci blockchain; To znamená, že vývojári môžu implementovať upgrady a zmeny na Tezos bez toho, aby sa blockchain musel rozdeliť na dva samostatné blockchainy. Pretože o zmenách sa rozhoduje ich hlasovaním, eliminuje sa potreba blockchainovej pevnej vidlice.

3. Mechanizmus likvidity v hotovosti a jedinečný proces riadenia

Tezos využíva jedinečný a inovatívny proces riadenia tzv "Pečenie." Tezos popisuje pečenie ako akt podpisovania a zverejňovania blokov na Tezosovom blockchaine. Používatelia sa musia zúčastniť procesu pečenia zložením bezpečnostnej zálohy a vkladu 8000 XTZ.

Pečenie je vynikajúci spôsob, ako môžu používatelia zarábať odmeny a generovať príjem, a preto je výhodou investovať do XTZ. Spoločnosť Tezos tiež spojila tradičné Proof-of-Stake a delegované Proof-of-Stake, čo umožnilo pekárom, ktorí sa zúčastňujú na mechanizme konsenzu, generovať odmeny a prispievať do siete.

4. Hodnota pre investorov

Tezos je v komunite investorov cenným majetkom vďaka neustálej inovácii. Zabezpečila niekoľko významných investícií od spoločností, ako je PolyChain Capital. Tezos tiež uzavrel partnerstvá s niekoľkými finančnými inštitúciami, vrátane poprednej brazílskej banky Banco BTG Pactual. Rizikový kapitalista Tim Draper tiež podporil spoločnosť Tezos a investoval do nej.

5. Veľká a stále rastúca komunita

Jednou z najvýznamnejších výhod spoločnosti Tezos je, že tím stojaci za platformou ponúka vývojárom granty na štúdium a vylepšovanie platformy. Tezos aktívne spolupracuje s Kingsland University na školení tých, ktorí sa zaujímajú o XTZ.

Všetky tieto faktory majú dlhodobý pozitívny vplyv na cenu lieku Tezos.

Nenechajte si ujsť: Čo bude viesť k cene spoločnosti Tezos v roku 2021?

Nové oznámenia a Edo

Od začiatku roka vydal Tezos niekoľko oznámení, ktoré poslali vlnu pozitivity v celej investorskej komunite.

Tezos oznámil, že StablyUSD sa dostal do blockchainu Tezos. Predtým bol StablyUSD vydaný na ethereum.

Zabudovaný mechanizmus spoločnosti Tezos umožňuje vývojárom implementovať do platformy nové funkcie a funkcie bez toho, aby bola ohrozená dlhodobá stabilita. Stabilne sa tiež rozhodol spustiť USDS na Tezose kvôli rastúcim nákladom na plyn na Ethereu.

Tezos tiež oznámil, že sa pripojil k OpenSea, najväčšiemu trhu NFT a výmenným platformám. NFT sa od začiatku roka prudko zvýšili a OpenSea dominuje nad NFT priestorom s viac ako 30% podielom na objeme.

Najdôležitejším vývojom pre Tezos bol úspešný upgrade na Edo. Toto je piaty upgrade Tezosu za posledné dva roky a je najambicióznejším a najvýznamnejším upgradom na Tezos. Edo pridáva niekoľko nových funkcií, opravy chýb, vylepšenia výkonu a spotreby plynu. Celý zoznam zmien, ktoré Edo prináša, nájdete tu.

Sme pripravení investovať do Tezos XTZ?

investujte do tezos

Čiže Will Tezos sa stane milionárom?

Tezos má oproti iným kryptomenám niekoľko výhod, vďaka čomu sa odborníci domnievajú, že má potenciál byť veľmi výnosnou investíciou. Niektoré predpovede uvádzajú, že investícia do spoločnosti Tezos by v nasledujúcich piatich rokoch priniesla návratnosť viac ako 300%, takže si predstavte, aká by bola vaša investícia do spoločnosti Tezos, keby ste investovali dnes.

Predpokladá sa, že Tezos porastie, ak dokáže splniť svoje sľuby a dokáže si vybudovať stabilnú užívateľskú základňu. Môžeme s istotou povedať, že Tezos by sa mohol stať milionárom.

V súčasnosti má Tezos trhovú kapitalizáciu 3,77 miliárd dolárov, čo z nej robí jednu z najväčších kryptomien podľa trhovej kapitalizácie. Tezos si za posledných pár mesiacov viedol výrazne dobre, dokonca lepšie ako väčšina ostatných kryptomien. Keď si spoločnosť Tezos získa viac uznania a bude sa dočkať masovej adopcie, cena Tezosu sa výrazne zvýši.

Záverečné myšlienky

S výrazným rastovým potenciálom niet pochýb o tom, že Tezos je investícia, ktorú stojí za zváženie. Spoločnosť Tezos si ako investičné aktívum získava popularitu medzi investormi. Ako dlhodobá investícia má Tezos potenciál byť milionárom, pričom niektorí analytici predpovedajú návratnosť viac ako 300% za 5 rokov.

Cena Tezosu vzrástla v roku 2021, pretože priťahovala záujem nadnárodných spoločností a finančných inštitúcií. Investovanie do kryptomien však má svoje vlastné riziká, takže pred investovaním by ste mali byť vo svojom výskume mimoriadne dôkladní..

eToro – najlepší sprostredkovateľ nákupu Tezos XTZ

sprostredkovateľ etoro

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector