Môžete zarobiť peniaze obchodom s kryptomenou v Austrálii?

Hľadáte zarobiť peniaze na trhu s kryptomenami v Austrálii? Možno stále pochybujete o možnostiach zarobenia peňazí na kryptotrhu v AU. Pozreli sme sa na trh s kryptomenami v Austrálii a tu sme zistili, čo sme zistili.

  1. Dlhodobá investícia
  2. Krátkodobé obchodovanie
  3. CFD obchodovanie
  4. Vkladanie kryptomien
  5. Ťažba

Metódy zarábania peňazí online existovali ešte pred príchodom bitcoinu, ktorý zaviedol éru digitalizácie mien, éru, ktorá je ešte len v začiatkoch.

Ľudia, ktorí sa doposiaľ nepodieľali na zarábaní peňazí online, pochybovali, že je niečo také možné. Kryptomeny ale rozptýlia všetky pochybnosti a navyše sú teraz hlavným nástrojom a prostriedkom na zarábanie peňazí online.

Austrália má ideálnu infraštruktúru na obchodovanie s kryptomenami

Bitcoin nie je akceptovaný všade. Niektoré krajiny čiastočne akceptovali aktivity spojené s kryptomenami a iné úplne zakazovali kryptomeny. Napríklad v Alžírsku, Egypte alebo Maroku nemožno robiť nijaké kryptomeny, pretože kryptomeny sú v týchto krajinách úplne zakázané. Stalo sa tak preto, lebo vlády týchto krajín považovali kryptomeny za hrozbu pre centralizovaný bankový systém vzhľadom na ich decentralizovaný charakter.

To však neplatí pre Austráliu, kde si kryptomeny získali veľkú podporu vlády krajiny. Kryptomeny v AU sú úplne legalizované a neexistujú vôbec žiadne bariéry, ak chcete zarobiť peniaze na kryptotrhu.

2017 – Kľúčový rok pre kryptomenu v Austrálii

Do roku 2017 prebiehala v Austrálii rozsiahla debata o tom, ako zdaňovať kryptomeny. Dovtedy kryptomeny podliehali dvojitému zdaneniu podľa austrálskej dane z tovaru a služieb (GST). V tom istom roku, počas krypto boomu, austrálska vláda potom oznámila, že s kryptomenami sa bude nakladať ako s majetkom a ako s predmetom dane z kapitálových výnosov (CGT). Bol to rozhodujúci okamih a dobrá správa pre všetkých obchodníkov a nadšencov kryptomeny v Austrálii. Preto sa začal rozvíjať kryptosystém a ľudia sa začali viac orientovať v kryptomenách a viac investovať.

Kryptomena v Austrálii sa stále zlepšuje

Austrálska vláda prišla s hromadou rozhodnutí na podporu rozvoja kryptomien v krajine. Len nedávno pridelili 800 miliónov dolárov na vývoj digitálnych technológií vrátane 6 miliónov dolárov iba na technológiu Blockchain. Ako súčasť Národnej, Blockchain Roadmap Australia vytvorila ďalšie dve pracovné skupiny na urýchlenie procesu adopcie Blockchain v krajine. Tieto skupiny sa budú viac zameriavať na implementáciu technológie Blockchain v systéme zásobovací reťazec a poverenie zvládanie.

Pri prijímaní týchto rozhodnutí austrálska vláda uviedla, že cieľom je odstrániť všetky prekážky implementácie Blockchainu a vytvoriť čo najlepšie prostredie pre vývoj kryptomien v Austrálii.

Burza BTC, ktorá je burzou so sídlom v meste Melbourne v Austrálii, navyše tvrdí, že sa zvýšil záujem ľudí v Austrálii o prácu v oblasti technológie blockchain. Generálna riaditeľka, Caroline Bower, uviedla, že táto burza nedávno prijala štyroch softvérových inžinierov a projektového manažéra.

Austrálčan, ktorý odišiel do dôchodku v 26 rokoch vďaka ziskom, ktoré dosiahol investovaním do kryptomien

Rowan Hill pracoval v Austrálii na ťažbe uhlia, až kým nedosiahol obrovské zisky vďaka investíciám, ktoré uskutočnil pred krypto boomom. Hill je milovníkom snowboardingu a na cestách po svete často zverejňuje obrázky. V prejave pre médiá varoval kryptoinvestorov, aby nepredávali v nesprávnom čase.


“Mnoho ľudí neznesie cenové výkyvy” v kryptomenách, povedal Hill: “Priemerný človek iba predáva a strácajú,” dodal.

Hill sa snaží motivovať ľudí, aby investovali do kryptomien a podnikli prvý krok k dosiahnutiu svojich snov. Okrem toho je Hill iba jedným z jednotlivcov spomedzi mnohých ďalších na svete, ktorí zarobili milióny na trhu s kryptomenami.

Preto musíme poznamenať, že na kryptotrhu v Austrálii sedí veľa peňazí. Najmä teraz, keďže sú stále v počiatočnom štádiu vývoja.

Čo je 5 najvýnosnejších stratégií na začatie obchodovania s kryptami v Austrálii?

Na kryptotrhu v AU môžete robiť rôzne formy kryptomeny. Zvolený spôsob investovania závisí od vašich obchodných skúseností. Tu je niekoľko stratégií, ktoré by ste mohli použiť, ak sa rozhodnete začať svoje dobrodružstvá v kryptomene.

1. Dlhodobá investícia

Táto metóda je najjednoduchšou investíciou na trhu s kryptomenami v Austrálii. Inak sa to nazýva stratégia nákupu a pozdržania, pretože do svojej preferovanej mince investujete určité množstvo peňazí, počkáte, kým sa hodnota mince zvýši, a potom svoje aktíva predáte. Mnoho investorov dosiahlo obrovské zisky počas boomu kryptomien v roku 2017. Bitcoin dosiahol svoje historické maximum 20 000 dolárov a tí, ktorí investovali roky predtým, keď bola cena oveľa nižšia, využili túto príležitosť a predali svoje mince a naplnili si vrecká peniazmi.

2. Krátkodobé obchodovanie

Toto sa inak nazýva „denné obchodovanie“ a viac ho používajú profesionálni obchodníci. Pokiaľ ide o dlhodobú investíciu, môže to urobiť naozaj ktokoľvek, ale pokiaľ ide o krátkodobé obchodovanie, je to trochu iné, pretože to vyžaduje viac vedomostí a skúseností. Ak chcete obchodovať s kryptomenami každý deň, nezabudnite sa naučiť jadro obchodovania. Čítanie grafov a schopnosť robiť technické analýzy sú dve zložky, ktoré každý deň obchodník musí mať. Učíme to na našich kurzoch tu na Trading Education.

3. Obchodovanie s CFD

Nie všetky krajiny to umožňujú, ale v Austrálii môžete obchodovať aj s CFD. Obchodovanie s CFD znamená špekulácie s cenovými zmenami podkladového aktíva. CFD je skratka pre „Contract For Difference“. Ak by ste chceli obchodovať s CFD, znamená to, že by ste museli uzavrieť zmluvu s maklérom, a nie obchodovať na vlastnú päsť. Dobré je, že eToro ponúka obchodovanie CFD v Austrálii.

Poznámka: CFD sú zložité nástroje a prichádzajú s vysokým rizikom z dôvodu pákového efektu

4. Vkladanie kryptomien

Vkladanie znamená držať kryptomeny v peňaženke na konkrétny čas a potom zarábať na úrokoch. Pre lepšiu predstavu to porovnajte so zarábaním na úrokoch, pričom svoje peniaze ponechajte na bankovom účte. Stojí za zmienku, že stávkovanie je vynikajúcou možnosťou na dosiahnutie dlhodobého pasívneho príjmu.

5. Ťažba

Ťažba kryptomien je pravdepodobne najmenej preferovaná metóda, ktorú by ste mohli použiť, pretože si vyžaduje sofistikované vybavenie a vynakladá sa na ňu veľa elektriny. Bitcoinová ťažba je v Austrálii legálna. Musíte však mať vlastný počítačový systém. Ďalšia metóda na ťažbu kryptomien sa nazýva cloudová ťažba, čo znižuje náklady na ťažbu prostredníctvom cloudu a na údržbu zariadenia je potrebné menšie úsilie.

Záverečné slovo o zarábaní peňazí na trhu s kryptomenami v Austrálii

Áno, na kryptotrhu v Austrálii môžete zarobiť peniaze. So všetkými vyššie uvedenými rozhodnutiami austrálskej vlády v prospech vývoja kryptomien a blockchainu a s rozmachom kryptomien neexistuje žiadny dôvod, prečo nemôžete na austrálskom kryptotrhu zarábať peniaze akoukoľvek stratégiou, ktorú sa rozhodnete použiť..

Vláda a finančné inštitúcie v Austrálii nie sú voči kryptomenám nijako dôsledné. Naopak, pripravujú pôdu pre ďalší vývoj kryptomien a technológie Blockchain.

Naučte sa obchodovať s kryptomenami v Austrálii pomocou obchodného vzdelávania

Tu v Trading Education sme pripravili obchodné kurzy, prostredníctvom ktorých veľmi ľahko pochopíte základy obchodovania. Naše kurzy sú produktom a kombináciou odborníkov v oblasti kryptoobchodovania.

Kryptomeny sa v Austrálii a na celom svete naďalej rýchlo rozvíjajú. Naučiť sa správnym spôsobom, ako do nich investovať teraz, akoby na čiastočný úväzok alebo na plný úväzok, v závislosti od vašej túžby, to je dokonalá zručnosť, ktorá vám môže v budúcnosti priniesť veľké zisky..

Kľúčové body

  • Austrália patrí medzi krajiny, kde je vývoj kryptomien a blockchainov nesmierne podporovaný
  • V roku 2017 austrálska vláda oznámila, že s kryptomenami sa bude nakladať ako s majetkom a ako s predmetom dane z kapitálových výnosov (CGT), a teda už sa nebude zdaňovať dvojitým zdanením
  • Vláda Austrálie chce odstrániť všetky bariéry, ktoré by mohli brániť vývoju kryptomien a blockchainu
  • Rowan Hill pracoval v Austrálii na ťažbe uhlia. Vo veku 26 rokov odišiel do dôchodku. Investície pred príchodom kryptomeny zaznamenal obrovské zisky..
  • Dlhodobé investície, denné obchodovanie, obchodovanie s CFD, stávkovanie a ťažba kryptomien sú 5 efektívnych metód zarábania peňazí na kryptotrhu v Austrálii..

Začnite obchodovať s kryptami s eToro Australia

eToro je najlepšia sprostredkovateľská spoločnosť s najvýznamnejšou reputáciou nielen v Austrálii, ale na celom svete. V Austrálii musia burzy kryptomeny dodržiavať pravidlá stanovené Austrálskou komisiou pre cenné papiere a investície (ASIC).

Spoločnosť eToro splnila tieto pravidlá a má austrálsku licenciu pre finančné služby (AFSL) vydanú austrálskou komisiou pre cenné papiere a investície. Takže nemusíte váhať investovať do kryptomeny pomocou eToro, pretože ste v bezpečných rukách.

eToro – najlepšia kryptoobchodná platforma v Austrálii

sprostredkovateľ etoro

eToro sa v priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

S eToro, vedúcou platformou pre sociálne obchodovanie, sa môžete pripájať, zdieľať stratégie a diskutovať o investovaní do kryptomeny a obchodovaní s CFD s miliónmi používateľov. Poskytuje tiež flexibilitu, ktorá umožňuje kopírovať špičkových obchodníkov s proporcionálnou presnosťou automaticky v reálnom čase. Kopírovanie skúsených obchodníkov je skvelý spôsob, ako pre začiatočníkov začať obchodovať s kryptami.

Dúfame, že vás tento článok trochu motivoval a objasnil, že na kryptotrhu v Austrálii je možné zarobiť peniaze. Ak sa vám páčil, dajte nám lajk a zdieľajte tento článok, pre prípad, že by chcel mať z jeho prečítania úžitok niekto iný.

Pamätajte: CFD sú zložité nástroje a prichádzajú s vysokým rizikom z dôvodu pákového efektu. 75% účtov retailových investorov prichádza o peniaze pri obchodovaní s CFD s týmto poskytovateľom. Mali by ste zvážiť, či rozumiete tomu, ako fungujú CFD, a či si môžete dovoliť podstúpiť vysoké riziko straty svojich peňazí.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector